Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 09:37   #961
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Krakowianki - i jak tam nocne szaleństwa w MAC - u? Pociąg mi przyjechał po północy, więc się nie załapałam niestety.

Kolciag - będę wdzięczna za opisy przeogromnie!
Z losowaniem było trochę inaczej niż tutaj dziewczyny pisały - owszem trzeba było wziąć jedną rzecz z limtowanki + jedną ze stałej ale i tak dobić do 150zł :/ Trochę mi to pokrzyzowalo plany.
Chcialam wziąć Saint Germain z QC, bo strasznie mi się ten kolorek podoba, a pomyslalam ,że napewno (pewnie jako jedyny) nie będzie wykupiony z QC bo przecież jest tez w stałej ofercie. Niestety się myliłam Pani mówiła, że im nie przyszły w dostwie.

Z QC zostały tylko 3błyszczyki i paletka, wiec musialam wziąc cos z SB chociaz nic na pierwszy rzut oka mi się nie podobało..ale wzięłam cień Sun Blonde bo bardzo lubię takie kolorki Do tego dołozylam jeszcze pigment Blue Brown i załapałam się na losowanko

Wydaje mi się, ze do losowania było dokladnie to samo co w marcu - moja znajoma wylosowała taki mozaikowy różo-brazer pomaranczowo brazowy, wypiekany, mineralny. Było ich pełnoooo!
Ja losowałam kilka razy bo najpierw dwa razy wylosowałam własnie ten brazer, potem wylosowalam pigment Rich Life, który wolosowałam w marcu a potem brązowy błyszczyk (napewno wyglądałabym w nim koszmarnie!). Wiec pani pozwoliła mi losowac do oporu, bo powiedziala, że jest pełno błyszczyków mocno różowych I wkoncu wylosowałam Just Add Colour, piękny
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 16:20   #962
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jest na mojej liście na przyszły miesiąc




Rzeczywiście fajnie Muszę się zainteresować tym Paradisco
Na mojej też jest

Wrzuciłam swatche Paradisco na swatchwym

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zaaplikowałam go dziś delikatnie wklepując i spryskałam termalką - normalnie miodzio

Muszę go kupić.Tak mi się podobał na policznach nałożony przez dziewczyny w MACU
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 22:49   #963
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Z losowaniem było trochę inaczej niż tutaj dziewczyny pisały - owszem trzeba było wziąć jedną rzecz z limtowanki + jedną ze stałej ale i tak dobić do 150zł :/ Trochę mi to pokrzyzowalo plany.
Chcialam wziąć Saint Germain z QC, bo strasznie mi się ten kolorek podoba, a pomyslalam ,że napewno (pewnie jako jedyny) nie będzie wykupiony z QC bo przecież jest tez w stałej ofercie. Niestety się myliłam Pani mówiła, że im nie przyszły w dostwie.

Z QC zostały tylko 3błyszczyki i paletka, wiec musialam wziąc cos z SB chociaz nic na pierwszy rzut oka mi się nie podobało..ale wzięłam cień Sun Blonde bo bardzo lubię takie kolorki Do tego dołozylam jeszcze pigment Blue Brown i załapałam się na losowanko

Wydaje mi się, ze do losowania było dokladnie to samo co w marcu - moja znajoma wylosowała taki mozaikowy różo-brazer pomaranczowo brazowy, wypiekany, mineralny. Było ich pełnoooo!
Ja losowałam kilka razy bo najpierw dwa razy wylosowałam własnie ten brazer, potem wylosowalam pigment Rich Life, który wolosowałam w marcu a potem brązowy błyszczyk (napewno wyglądałabym w nim koszmarnie!). Wiec pani pozwoliła mi losowac do oporu, bo powiedziala, że jest pełno błyszczyków mocno różowych I wkoncu wylosowałam Just Add Colour, piękny
Też byłam i kupiłam jeden wkład do paletki oraz bronzer Gold-Go-Lightly z SB - chciałam coś w zimnym odcieniu, ale nałożyłam go dziś i jestem bardzo zadowolona!
Co do losowania - też losowałam x razy i w koncu zdecydowałam się na ten sam błyszczyk - bardzo ładny!
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 01:17   #964
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Z losowaniem było trochę inaczej niż tutaj dziewczyny pisały - owszem trzeba było wziąć jedną rzecz z limtowanki + jedną ze stałej ale i tak dobić do 150zł :/ Trochę mi to pokrzyzowalo plany.
Chcialam wziąć Saint Germain z QC, bo strasznie mi się ten kolorek podoba, a pomyslalam ,że napewno (pewnie jako jedyny) nie będzie wykupiony z QC bo przecież jest tez w stałej ofercie. Niestety się myliłam Pani mówiła, że im nie przyszły w dostwie.

Z QC zostały tylko 3błyszczyki i paletka, wiec musialam wziąc cos z SB chociaz nic na pierwszy rzut oka mi się nie podobało..ale wzięłam cień Sun Blonde bo bardzo lubię takie kolorki Do tego dołozylam jeszcze pigment Blue Brown i załapałam się na losowanko

Wydaje mi się, ze do losowania było dokladnie to samo co w marcu - moja znajoma wylosowała taki mozaikowy różo-brazer pomaranczowo brazowy, wypiekany, mineralny. Było ich pełnoooo!
Ja losowałam kilka razy bo najpierw dwa razy wylosowałam własnie ten brazer, potem wylosowalam pigment Rich Life, który wolosowałam w marcu a potem brązowy błyszczyk (napewno wyglądałabym w nim koszmarnie!). Wiec pani pozwoliła mi losowac do oporu, bo powiedziala, że jest pełno błyszczyków mocno różowych I wkoncu wylosowałam Just Add Colour, piękny
Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Też byłam i kupiłam jeden wkład do paletki oraz bronzer Gold-Go-Lightly z SB - chciałam coś w zimnym odcieniu, ale nałożyłam go dziś i jestem bardzo zadowolona!
Co do losowania - też losowałam x razy i w koncu zdecydowałam się na ten sam błyszczyk - bardzo ładny!
Dziewczyny - łupy godne! Ale wychodzi na to (przynajmniej w moich oczach początkującego teoretyka i zupełnie świeżego praktyka) , że w ten sposób krakowski MAC pozbywa się końcówek kolekcji, które im się ostały
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:53   #965
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

kleopatre - gratuluję błyszczyka - jest boski! uwielbiam takie kolorki! JAC to jeden z moich ulubionych błyszczyków MAC chyba

jeju jak ja mam mało czasu ostatnio. ale czytam Was cały czas no i używam MACzków. Postaram się jakoś w tym tyg wrzucić moje nowości a trochę się tego nazbierało
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:16   #966
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Też byłam i kupiłam jeden wkład do paletki oraz bronzer Gold-Go-Lightly z SB - chciałam coś w zimnym odcieniu, ale nałożyłam go dziś i jestem bardzo zadowolona!
Co do losowania - też losowałam x razy i w koncu zdecydowałam się na ten sam błyszczyk - bardzo ładny!
Heh pewnie trafiałaś na te same rzeczy co ja Błyszczyk jest super

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Dziewczyny - łupy godne! Ale wychodzi na to (przynajmniej w moich oczach początkującego teoretyka i zupełnie świeżego praktyka) , że w ten sposób krakowski MAC pozbywa się końcówek kolekcji, które im się ostały
Dokładnie. Mialam wrazenie, ze w tym losowanku były mniej rzeczy i napewno powtarzały się ciągle te same, mogli by dorzucic tam też cos innego Np. wogóle nie było szminek, a poprzednio były (grzebałam porządnie i po kątach wiec napewno bym trafiła na jakąs)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kleopatre - gratuluję błyszczyka - jest boski! uwielbiam takie kolorki! JAC to jeden z moich ulubionych błyszczyków MAC chyba

jeju jak ja mam mało czasu ostatnio. ale czytam Was cały czas no i używam MACzków. Postaram się jakoś w tym tyg wrzucić moje nowości a trochę się tego nazbierało
Dzieki, wiem że lubisz takie
Wyobrażam sobie, to pewnie cała góra nowości

Ciekawa jestem jakie kolekcje będą na jesień/zimę
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 11:39   #967
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem jakie kolekcje będą na jesień/zimę
a jeszcze lato się nie zaczęło
mam tak samo, więc...
http://allglam.com/2011/02/16/prelim...info-swatches/
quady

Gratuluję dziewczyny losowania, ja tym razem odpuściłam (a pewnie też skończyłabym z tym samym błyszczykiem ten brozner wylosowałam ostatnio, ale próbowałam oczywiście dalej - ten kolor to chyba specjalnie dla Murzynek zrobili, strasznie ciemny)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 12:44   #968
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, gratuluję łowów

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kleopatre - gratuluję błyszczyka - jest boski! uwielbiam takie kolorki! JAC to jeden z moich ulubionych błyszczyków MAC chyba

jeju jak ja mam mało czasu ostatnio. ale czytam Was cały czas no i używam MACzków. Postaram się jakoś w tym tyg wrzucić moje nowości a trochę się tego nazbierało
Kasia, jako Twoja czytelniczka czekam z niecierpliwością. I gratuluję nowej pracy
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:49   #969
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a jeszcze lato się nie zaczęło
mam tak samo, więc...
http://allglam.com/2011/02/16/prelim...info-swatches/
quady

Gratuluję dziewczyny losowania, ja tym razem odpuściłam (a pewnie też skończyłabym z tym samym błyszczykiem ten brozner wylosowałam ostatnio, ale próbowałam oczywiście dalej - ten kolor to chyba specjalnie dla Murzynek zrobili, strasznie ciemny)
Popieram zachwyt quadami

Co do losowania w Kraku to też się wybierałam, ale koniec końców coś mnie zatrzymało i nie dotarłam ...
W sumie z limitowanek nic mnie nie kusiło, bo to co chciałam to już mam, więc jakoś specjalnie nie rozpaczam... - nie tym to następnym razem


Aaaaa, i zapomniałabym - kasiaj85 gratuluje pracy

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2011-05-15 o 12:50
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:47   #970
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Popieram zachwyt quadami

Co do losowania w Kraku to też się wybierałam, ale koniec końców coś mnie zatrzymało i nie dotarłam ...
W sumie z limitowanek nic mnie nie kusiło, bo to co chciałam to już mam, więc jakoś specjalnie nie rozpaczam... - nie tym to następnym razem


Aaaaa, i zapomniałabym - kasiaj85 gratuluje pracy
a mnie tak w czwartek obtarły letnie buty, że nie doszłabym w piątek na noc zakupów i nie byłam



kasiaj85, też gratuluję pracy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 15:27   #971
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny,
Czy orientujecie się jakie są ceny MAC we Wloszech? Opłaca się tam kupić czy odpuścić i zrobić zakupy w Polsce?
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 17:46   #972
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Czy orientujecie się jakie są ceny MAC we Wloszech? Opłaca się tam kupić czy odpuścić i zrobić zakupy w Polsce?
Proponuje wejść na strony włoskiego maca, spojrzeć na ceny, przeliczyć na nasza walutę i juz bedziesz wiedzieć czy sie opłaca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 18:59   #973
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ale ładnie te jesienne cienie się zapowiadają, tj ich opisy.
Nie chcę jesieni, ale nie mogę się doczekać.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:14   #974
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Kasia, jako Twoja czytelniczka czekam z niecierpliwością. I gratuluję nowej pracy
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Aaaaa, i zapomniałabym - kasiaj85 gratuluje pracy
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kasiaj85, też gratuluję pracy
Dzięki Dziewczynki!
wykańcza mnie psychicznie i fizycznie bo właśnie się pochorowałam, ale jest git!
a najbardziej mnie cieszy że np przedwczoraj do pracy nałożyłam sobie na usta Candy Yum Yum (w końcu trzeba jej zacząć używać) i nikt z tym nie miał problemu ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:38   #975
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Proponuje wejść na strony włoskiego maca, spojrzeć na ceny, przeliczyć na nasza walutę i juz bedziesz wiedzieć czy sie opłaca
Od tego zaczęłam, niestety na stronie włoskiej nie ma cen podanych :-(
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:15   #976
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Muszę go kupić.Tak mi się podobał na policznach nałożony przez dziewczyny w MACU
A kto Cię nim malował? Bo ja nie pamiętam imienia tej kusicielki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:27   #977
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Od tego zaczęłam, niestety na stronie włoskiej nie ma cen podanych :-(
Na niemieckiej stronie szminki kosztują 18 euro, na francuskiej- 17,50 euro. We Włoszech będzie pewnie coś koło tego.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:37   #978
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na niemieckiej stronie szminki kosztują 18 euro, na francuskiej- 17,50 euro. We Włoszech będzie pewnie coś koło tego.
Właśnie niemiecką stronę sprawdzałam, jeśli faktycznie ceny są podobne to chyba nie ma sensu robić szalonych zakupów. Dzięki za pomoc.
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 21:57   #979
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczynki!
wykańcza mnie psychicznie i fizycznie bo właśnie się pochorowałam, ale jest git!
a najbardziej mnie cieszy że np przedwczoraj do pracy nałożyłam sobie na usta Candy Yum Yum (w końcu trzeba jej zacząć używać) i nikt z tym nie miał problemu ))
przyłączam się do gratulacji
tym bardziej, że z tego co piszesz masz tolerancyjne otoczenie
ja w mojej obecnej pracy też właściwie mogę sobie na wiele pozwolić (kolorowe usta i paznokcie nawet mi pomagają w pracy jakkolwiek to nie zabrzmi )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 01:08   #980
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jeju jak ja mam mało czasu ostatnio. ale czytam Was cały czas no i używam MACzków. Postaram się jakoś w tym tyg wrzucić moje nowości a trochę się tego nazbierało
Gratuluję pracy - i możliwości pokazywania się w coraz to odmiennych MAC - owych kombinacjach - pochwal się koniecznie nowymi zdobyczami!
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 07:18   #981
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

hm...jak mogłam przeoczyć to paradisco! Teraz kojarzę, że dziewczynie która w MAC-u siedziała koło mnie nałożyli podobny kolorek, teraz jak Was czytam dociera do mnie, że to prawdopodbnie było Paradisco. Bardzo ładnie to wyglądało, bo aż chciało mi się krzyknąć, że ja też tak chcę. Miała ślicznie nałożony cień i pięknie zrobioną kreskę na dolnej powiece - miodzio!

Do niebieskich oczu (blond włosy) jakie macie sprawdzone kolorki a najlepiej zestawy?

Edytowane przez anitajas
Czas edycji: 2011-05-16 o 09:36
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:13   #982
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczynki!
wykańcza mnie psychicznie i fizycznie bo właśnie się pochorowałam, ale jest git!
a najbardziej mnie cieszy że np przedwczoraj do pracy nałożyłam sobie na usta Candy Yum Yum (w końcu trzeba jej zacząć używać) i nikt z tym nie miał problemu ))
Oczywiście się jak zwykle spóźniłam, ale lepiej późno.... Gratuluję serdecznie!!! No i Ty zdrowiej cobyś mogła wykorzystywać w pełni kolorowe cudeńka w nowej pracy
Pozostałym gratuluję udanych łowów i super szkoleń (Marta - oj jak ja zazdraszczam )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:14   #983
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość

Do niebieskich oczu (blond włosy) jakie macie sprawdzone kolorki a najlepiej zestawy?
no właśnie Paradisco
Co prawda ja nie blond niebieskooka, ale moja siostra tak i najładniej moim zdaniem wyglądała w Paradisco (z dodatkiem koralu i kremowo-złotego)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:29   #984
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
no właśnie Paradisco
Co prawda ja nie blond niebieskooka, ale moja siostra tak i najładniej moim zdaniem wyglądała w Paradisco (z dodatkiem koralu i kremowo-złotego)
Dzięki! Paradisco na pewno kupię, koral też a nie chodzi Ci po głowie nazwa tego kolorku kremowo-złotego?
W piątek po warsztatach MAC-owych podbiegnę do Galerii i się zaopatrzę (mam nadzieję, że będzie ten cień Paradisco)
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:47   #985
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A co powiecie o kosmetykach do pielęgnacji MAC - szukam jakiegoś kremu na dzień - czy jest tam coś godnego uwagi?

Co do losowania to ja wylosowałam kilka szminek ale wszystkie były brązowe albo w kolorze nude - mi takie kolory nie pasują bo mam mocno na pigmentowane usta - szukałam ostatnio coś dziennego i szminki typu Angel, Cream cup, Snob, itd były za jasne - wyglądałam jak trup.
Za to upatrzyłam sobie Vegas Volt i teraz czekam aż przyjdzie do nich dostawa, bo niestety nie mieli na stanie.

Czy wasz Deep Truth też jest taki twardy? strasznie ciężko mi się z nim pracuje - ledwo co nabiera mi się na pędzelek? Czy to tylko mój jest jakiś felerny
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:54   #986
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
A co powiecie o kosmetykach do pielęgnacji MAC - szukam jakiegoś kremu na dzień - czy jest tam coś godnego uwagi?

Co do losowania to ja wylosowałam kilka szminek ale wszystkie były brązowe albo w kolorze nude - mi takie kolory nie pasują bo mam mocno na pigmentowane usta - szukałam ostatnio coś dziennego i szminki typu Angel, Cream cup, Snob, itd były za jasne - wyglądałam jak trup.
Za to upatrzyłam sobie Vegas Volt i teraz czekam aż przyjdzie do nich dostawa, bo niestety nie mieli na stanie.

Czy wasz Deep Truth też jest taki twardy? strasznie ciężko mi się z nim pracuje - ledwo co nabiera mi się na pędzelek? Czy to tylko mój jest jakiś felerny
Ja polecam Strobe cream, bardzo dobry krem na dzień, dodaje blasku, używam od ponad 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:10   #987
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Czy wasz Deep Truth też jest taki twardy? strasznie ciężko mi się z nim pracuje - ledwo co nabiera mi się na pędzelek? Czy to tylko mój jest jakiś felerny
Chyba masz felerny, bo z nim nie mam problemu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:57   #988
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

dziewczyny powiedzcie mi bo nie znalazłam odpowiedzi w cenniku, ile kosztują spiralki do tuszu, puszki do pudru i gąbeczki do podkładu. Chciałam zapytać się również o takie karteczki na których któraś z was prezentowała cienie, można je dostać w salonie jak one sie nazywają i ile kosztują ?? Przepraszam za natłok pytań.
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:30   #989
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;2694771 9]dziewczyny powiedzcie mi bo nie znalazłam odpowiedzi w cenniku, ile kosztują spiralki do tuszu, puszki do pudru i gąbeczki do podkładu. Chciałam zapytać się również o takie karteczki na których któraś z was prezentowała cienie, można je dostać w salonie jak one sie nazywają i ile kosztują ?? Przepraszam za natłok pytań.[/QUOTE]

Face Charts, o to i chodzi?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:38   #990
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nie nie takie kartki i masz na niej okrągłe kółeczka i tam sobie cieniem machasz i podpisujesz nazwę pod spodem
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.