Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 12:08   #2821
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest teraz z tymi makijażami? Mogę jeszcze wykorzystać moje zaproszenia? Mam jeszcze 3 i szkoda jakby przepadły..
One są bezterminowe chyba
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:30   #2822
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ile kosztuje w sklepie pędzel 109?
150 albo 160 tak mi się wydaje

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A ten Face&Body odcienie C1 i C2 mógłby ktoś przyrównać do jakiejś bardziej znanej mi kolorówki? Dior, Clarins, Revlon.. cokolwiek?
C2 bym porównał do 30 w Diorze ale mniej wiece bo to idelanie nie to samo, w F&B mozna podejsc do kolorów umownie jak sie pomylisz o jeden to nic sie nie stanie bo one sie dobrze wtapiają

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Do rzeczy nie odebranych dołączył:
- Face&Body C6 - dobra imitacja opalenizny
i dalej domku szukają :
- Mixing Medium Eyeliner
- MSF Natural - Medium Plus
- pomadka Prolongwear - Good to go
- mascara Studio Fix - czarna i brązowa

oraz dwie rzeczy moje tylko przetestowane
- limitowany śliwkowobordowy tusz Zoom kolor New Hue
- pomadka High Tea z ubytkiem 5%
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:49   #2823
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest teraz z tymi makijażami? Mogę jeszcze wykorzystać moje zaproszenia? Mam jeszcze 3 i szkoda jakby przepadły..
Ja to sie juz w tym w ogole pogubilam. Ponoc darmowe zaproszenia miały zostac wycofane a tymczasem sama dostałam takowe podczas ostatnich zakupów.
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Zainteresowałam się też pielęgnacją MACową i tu pytanie, czy ktoś miał (bo tak kojarzę) Brightening Serum i może mi coś więcej powiedzieć na jego temat? (Corii?)
Wiesz co, po dłuższym stosowaniu stwierdzam ze to serum nic nie robi. Takze nie widze różnicy miedzy podkładem nalozonym na to serum i bazę p+p spf50 a podkładem nalozonym na sama bazę lub cos innego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:16   #2824
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Witam
Wkręciłam się w MAComanię, poszłam wczoraj do ZT w Warszawie w celu zanabycia czegoś fajnego, ale niestety rozczarowałam się - dziewczyny z obsługi były tak nastawione 'antyklientowo' że aż byłam zdziwiona. A naprawdę chciałam coś kupić, nie tylko pogapić się w związku z tym mam pytanie - orientujecie się może ile kosztuje w sklepie sypki puder transparentny? Zachwyciłam się wczoraj konsystencją i zapachem, ale ceny niestety nie dojrzałam, a olana przez ekspedientki w końcu nie zapytałam...
ZT to nie najlepsze miejsce na macowe zakupy. Idź do Galerii Mokotów Inna bajka
Ceny pudru nie znam.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-08-05 o 13:18
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:24   #2825
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Witam
Wkręciłam się w MAComanię, poszłam wczoraj do ZT w Warszawie w celu zanabycia czegoś fajnego, ale niestety rozczarowałam się - dziewczyny z obsługi były tak nastawione 'antyklientowo' że aż byłam zdziwiona. A naprawdę chciałam coś kupić, nie tylko pogapić się w związku z tym mam pytanie - orientujecie się może ile kosztuje w sklepie sypki puder transparentny? Zachwyciłam się wczoraj konsystencją i zapachem, ale ceny niestety nie dojrzałam, a olana przez ekspedientki w końcu nie zapytałam...
Jesli chodzi Ci o Prep+Prime to kosztuje 93 zł I każdy MAC w Polsce, absolutnie każdy tylko nie ZT
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:02   #2826
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi Ci o Prep+Prime to kosztuje 93 zł I każdy MAC w Polsce, absolutnie każdy tylko nie ZT
Oooo dziękuję no to będę już wiedziała - wstąpiłam, bo tam mam najbliższego inglota a robiłam zaopatrzenie i przy okazji pomyślałam, że może coś w MAC kupię. ale uh, w ZT nigdy więcej w takim razie a jak jest z obsługą w arkadii? bo tam ewentualnie mam najbliżej. no i co byście polecili na rozpoczęcie MACowej kolekcji?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:16   #2827
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja to sie juz w tym w ogole pogubilam. Ponoc darmowe zaproszenia miały zostac wycofane a tymczasem sama dostałam takowe podczas ostatnich zakupów.
No właśnie dlatego zwróciłam się z zapytaniem do was, zaraz zadzwonie do Mac'a i dam wam znać Miejmy nadzieje że dalej aktualne

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

A tak przy okazji, możecie mi polecić jakieś ciekawe kolorki (cienie) mac, szukam czegoś wyrazistego, zielenie, róże, fiolety, żółcie. Coś intensywnego co przykuje uwagę
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 14:19   #2828
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
(...)



C2 bym porównał do 30 w Diorze ale mniej wiece bo to idelanie nie to samo, w F&B mozna podejsc do kolorów umownie jak sie pomylisz o jeden to nic sie nie stanie bo one sie dobrze wtapiają(...)

Dziękuję
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:21   #2829
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
no i co byście polecili na rozpoczęcie MACowej kolekcji?
IMO w MACu 90% rzeczy jest świetna, ale gdybym miała od czegoś zacząć to byłyby to cienie, taka zgrabna 4 w sam raz na początek Kasetka kosztuje 16zł(?), każdy wkład 49zł
Jeśli nie jesteś "cieniowa" to może szminki lub pędzle
W moim przypadku okazało się, że MACowe wizażystki przekonały mnie do stosowania produktów i kolorów, których nigdy nie używałam
Przygotuj również worek pieniędzy, bo ta mania wciąga

Cytat:
Napisane przez indywidumm
A tak przy okazji, możecie mi polecić jakieś ciekawe kolorki (cienie) mac, szukam czegoś wyrazistego, zielenie, róże, fiolety, żółcie. Coś intensywnego co przykuje uwagę
Orange i Passionate (intensywny róz), bardzo ładne w komplecie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2011-08-05 o 14:29
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:24   #2830
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja kompletuję kufer wizażystki, interesują mnie najbardziej cienie i zdaję sobie sprawę, że trochę na to pójdzie a jakieś takie odcienie typu 'must-have', które są super-super i pięknie wyglądają? mam paletę neutralnych kolorów z inglota, papuzich kolorów się nie boję, ale przyznam że wolałabym coś bardziej neutralnego - jakieś róże, fiolety, wrzosy, ewentualnie ze 2 brązy jakieś...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:44   #2831
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Zainteresowałam się też pielęgnacją MACową i tu pytanie, czy ktoś miał (bo tak kojarzę) Brightening Serum i może mi coś więcej powiedzieć na jego temat? (Corii?)
Kajol chcesz odsypkę Shimmertime ? Bo spokojnie mogę zrobić taki słoiczek próbkowy
A ja się z Corii nie zgodzę, po testach zakupiłam opakowanie pełno wymiarowe, bo serum dało na mojej buzi taki efekt, że i makijaż się jakoś tak lepiej tzryma, a rozłożony podkład daje efekt Photoshopa. Dla mnie to serum jest strzałem w dziesiątkę, a nawet w dwudziestkę !!
A po odsypkę Shimmera to i ja bym się uśmiechnęła
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 14:56   #2832
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja kompletuję kufer wizażystki, interesują mnie najbardziej cienie i zdaję sobie sprawę, że trochę na to pójdzie a jakieś takie odcienie typu 'must-have', które są super-super i pięknie wyglądają? mam paletę neutralnych kolorów z inglota, papuzich kolorów się nie boję, ale przyznam że wolałabym coś bardziej neutralnego - jakieś róże, fiolety, wrzosy, ewentualnie ze 2 brązy jakieś...
Chyba najpopularniejszym odcieniem jest Satin Taupe - na mnie najbardziej wybija brąz, ale i migają fioletowe tony , Patina, też dość popularna to odcień miedzianego brązu, z różowym połyskiem w panie, a na moim oku wychodzi lekki brąz z połyskiem różu Obydwa są dość niejednoznaczne i w zależności od osoby i bazy wychodzą inaczej Moim must have z rozświetlaczy jest Shroom, ale przymierzam się i do Phloofa Fiolety to cała gama, ciężko mi wybrać ten najbardziej polecany, ale gdybym miała się zdecydować to Beautiful Iris chyba Naked Lunch, All That Glitters, Jest, Vanilla, Vapour, Wedge, Bisque, Brule, Shale... i można by tak długo W pierwszym poście są podane linki do swatchy, czy to naszych, wątkowych czy zagranicznych, warto przejrzeć, bo dają pogląd na kolor. Te na stronach MACa są paskudne

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A ja się z Corii nie zgodzę, po testach zakupiłam opakowanie pełno wymiarowe, bo serum dało na mojej buzi taki efekt, że i makijaż się jakoś tak lepiej tzryma, a rozłożony podkład daje efekt Photoshopa. Dla mnie to serum jest strzałem w dziesiątkę, a nawet w dwudziestkę !!
A po odsypkę Shimmera to i ja bym się uśmiechnęła
Cóż-eś uczyniła dobra kobieto? Teraz będę musiała zakupić, albo przynajmniej przetestować porządnie Mam skórę mieszaną z rozszerzonymi porami, myślisz że się nada ?
Odsypka - jasne, no problem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, po dłuższym stosowaniu stwierdzam ze to serum nic nie robi. Takze nie widze różnicy miedzy podkładem nalozonym na to serum i bazę p+p spf50 a podkładem nalozonym na sama bazę lub cos innego.
Dziękuję za opinię
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:02   #2833
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dzwoniłam do Krakowskiego MAC'a i dowiedziałam się, że bezpłatne makijaże dalej są aktualne. Płatne makijaże mają wprowadzić 'kiedyś' - jest to na razie tylko w planach.
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:13   #2834
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja kompletuję kufer wizażystki, interesują mnie najbardziej cienie i zdaję sobie sprawę, że trochę na to pójdzie a jakieś takie odcienie typu 'must-have', które są super-super i pięknie wyglądają? mam paletę neutralnych kolorów z inglota, papuzich kolorów się nie boję, ale przyznam że wolałabym coś bardziej neutralnego - jakieś róże, fiolety, wrzosy, ewentualnie ze 2 brązy jakieś...
Jeśli wrzos - a właściwie fioleto-wrzos to polecam Shale. Jeśli fiolet to Parfait Amour, jeśli róż to Swish, jesli brąz to Mystery i Soba.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A ja się z Corii nie zgodzę, po testach zakupiłam opakowanie pełno wymiarowe, bo serum dało na mojej buzi taki efekt, że i makijaż się jakoś tak lepiej tzryma, a rozłożony podkład daje efekt Photoshopa. Dla mnie to serum jest strzałem w dziesiątkę, a nawet w dwudziestkę !!
Pamiętałam, że to serum uwielbiasz, wiec wiedziałm że sie odezwiesz w opozycji do mnie
Chciałabym naprawde móc to samo napisać o tym produkcie co i Ty, ale jest tak jak napisałam - zadnej różnicy z nim czy bez niego.To samo jesli chodzi o trwałość podkładu na serum.
Widocznie Twoja cera go lubi, a mojej jest obojętny
Generalnie ile osób tyle opini
Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do Krakowskiego MAC'a i dowiedziałam się, że bezpłatne makijaże dalej są aktualne. Płatne makijaże mają wprowadzić 'kiedyś' - jest to na razie tylko w planach.
O, dobrze wiedzieć, czyli fajnie, można dalej korzystać.
A mi sie juz chyba z 4 uzbierały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-08-05 o 15:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:07   #2835
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Cóż-eś uczyniła dobra kobieto? Teraz będę musiała zakupić, albo przynajmniej przetestować porządnie Mam skórę mieszaną z rozszerzonymi porami, myślisz że się nada ?
Dokładnie z taką samą cerą walczę.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widocznie Twoja cera go lubi, a mojej jest obojętny
Generalnie ile osób tyle opini
Dokładnie, każdy buziol ma swoje love and hate. A pamiętasz, że byłaś zadowolona z Vibrancy Eyes -- a ja wręcz przeciwnie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:11   #2836
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
ZT to nie najlepsze miejsce na macowe zakupy. Idź do Galerii Mokotów Inna bajka
Dokładnie, warto jechać taki kawał, ja KOCHAM sklep MAC w GM
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:33   #2837
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dokładnie, każdy buziol ma swoje love and hate. A pamiętasz, że byłaś zadowolona z Vibrancy Eyes -- a ja wręcz przeciwnie
Aj, aj, chyba mnie z kims pomyliłas Bo ja Vibrancy w życiu nie testowalam
Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dokładnie, warto jechać taki kawał, ja KOCHAM sklep MAC w GM
Kolciu, a czy w GM pracuje Pan Adam z Wroca?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:47   #2838
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kolciu, a czy w GM pracuje Pan Adam z Wroca?
Hmm, nie wiem... ale się dowiem, w każdym razie jest kilku facetów
Ale ja nigdy na faceta ani w ZT ani Arkadii nie trafiłam... aż dziwne
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:55   #2839
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Kolciu, a czy w GM pracuje Pan Adam z Wroca?
Ja nie Kolcia , ale z tego, co wiem, to tak - Pan Adam pracuje teraz w GM . Ponoć nawet na stanowisku kierowniczym.
Miałam przyjemność go poznać, jak jeszcze pracował we Wro - bardzo miły, kompetentny i zawsze pomocny - tak więc do chwalonej ekipy GM pasuje jak ulał .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 19:10   #2840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Hmm, nie wiem... ale się dowiem, w każdym razie jest kilku facetów
Ale ja nigdy na faceta ani w ZT ani Arkadii nie trafiłam... aż dziwne
Jak go kiedyś spotkasz to pozdrów od takiej jednej co przez jego darmowe makijaze wpadła w maca po uszy
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nie Kolcia , ale z tego, co wiem, to tak - Pan Adam pracuje teraz w GM . Ponoć nawet na stanowisku kierowniczym.
Miałam przyjemność go poznać, jak jeszcze pracował we Wro - bardzo miły, kompetentny i zawsze pomocny - tak więc do chwalonej ekipy GM pasuje jak ulał .
Ha, własnie, tez polubiłam Pana Adama za czasów Wrockowych i stąd moje pytanko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 23:42   #2841
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nie Kolcia , ale z tego, co wiem, to tak - Pan Adam pracuje teraz w GM . Ponoć nawet na stanowisku kierowniczym.
z tego co ja wiem to kierownikiem w GM jest Natalia ( wysoka, w krótkich ciemnych włosach), która wcześniej była nim również w Arkadii. ale nawiązując do ekipy to się zgadzam z Wami dziewczyny w GM tworzą zgraną, sympatyczną i profesjonalną grupę najprzyjemniej się tam chodzi, a ja właśnie uwielbiam Natalię
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 01:04   #2842
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

OlaM jakie piękne "dzienniaki" stworzyłaś - delikatne, ale niesamowicie podkreślają kolor Twojej tęczówki.

Corii Ty zaś jak zwykle zadziwiasz szalonym połączeniem kolorystycznym. Teoretycznie go analizując - powinno nie wyjść, natomiast Ty udowadniasz, że jest nie tylko piękne, ale i szalenie eleganckie! Gdyby moje makijaże po całodziennym noszeniu tak się prezentowały...
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 09:12   #2843
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Corii Ty zaś jak zwykle zadziwiasz szalonym połączeniem kolorystycznym. Teoretycznie go analizując - powinno nie wyjść, natomiast Ty udowadniasz, że jest nie tylko piękne, ale i szalenie eleganckie! Gdyby moje makijaże po całodziennym noszeniu tak się prezentowały...
Vanth no i teoretycznie niezbyt właśnie wyszło Brak mu tzw dopieszczenia i zgrania kolorów w 100%

--------------------------------------------------------------------------

A tak z innej beczki, tzw niecieniowej, Dziewczyny muszę się podzielić z tym, ze zauroczył mnie Studio Careblend - na ta chwile to chyba najlepszy puder w kamieniu, jaki mam i używałam. Jest taki aksamitny i obłednie fotoszopuje buzię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:41   #2844
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

http://www.youtube.com/watch?v=KB5Hz...&feature=feedu
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 17:33   #2845
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Muszę się was poradzić bo wzięłam dziś próbkę podkładu Studio Sculpt i babeczka dobrała mi odcień NW 15 a zawsze podkłady miałam NC 15 i cerę mam z żółtym tonami. Pomalowałam się teraz i coś mi się wdaje, że to za różowy odcień. Jak myślicie odpowiednie jest to NW czy powinnam mieć NC?
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 17:57   #2846
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Muszę się was poradzić bo wzięłam dziś próbkę podkładu Studio Sculpt i babeczka dobrała mi odcień NW 15 a zawsze podkłady miałam NC 15 i cerę mam z żółtym tonami. Pomalowałam się teraz i coś mi się wdaje, że to za różowy odcień. Jak myślicie odpowiednie jest to NW czy powinnam mieć NC?
A skąd u licha my to mamy wiedzieć, skoro nie widzieliśmy Twojej cery i efektu owego podkładu na żywo?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:17   #2847
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Orange i Passionate (intensywny róz), bardzo ładne w komplecie
Byłam dziś w Mac i zakupiłam owy Orange, Chrome yellow pod wpływem Cori , która kiedyś pokazała świetny makeup Print, pędzelek 217 i szmineczkę Lovelorn - u mnie wypada praktycznie tak samo jak kolor ust, delikatnie dodaje kolorku - śliczna

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

I jeszcze taka wiadomość/pytanko.. wiecie że mac wprowadza listę stałych klientów, dziś wypełniałam 'wniosek' Ma to polegać na tym że będą informować o nowych kolekcjach itd poprzez maila. Dopiero teraz się o tym dowiedziałam
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:00   #2848
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Muszę się was poradzić bo wzięłam dziś próbkę podkładu Studio Sculpt i babeczka dobrała mi odcień NW 15 a zawsze podkłady miałam NC 15 i cerę mam z żółtym tonami. Pomalowałam się teraz i coś mi się wdaje, że to za różowy odcień. Jak myślicie odpowiednie jest to NW czy powinnam mieć NC?
NW są różowe, a NC żółte, więc jeśli masz żółte tony, to raczej NC
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:02   #2849
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Mac i zakupiłam owy Orange, Chrome yellow pod wpływem Cori , która kiedyś pokazała świetny makeup Print, pędzelek 217 i szmineczkę Lovelorn - u mnie wypada praktycznie tak samo jak kolor ust, delikatnie dodaje kolorku - śliczna

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

I jeszcze taka wiadomość/pytanko.. wiecie że mac wprowadza listę stałych klientów, dziś wypełniałam 'wniosek' Ma to polegać na tym że będą informować o nowych kolekcjach itd poprzez maila. Dopiero teraz się o tym dowiedziałam
Indywiduum, miło mi A przy okazji Loverorna też polecałam na swatchowym Prawdę mówiąc to mąz mi "znalazł" tą pomadkę wśród macowych
A cienie niech Ci służą, ja sama musze Chrome wziąć na warsztat, bo dawno go nie uzywałam, a kocham ten kolorek. Zresztą którego macowego cienia ja nie kocham?

A ja słyszałam o liście stałych klientów, bo pewna Wizażanka rejestrowała mnie w na tej liście już jakiś czas temu i się zastanawiam, czy w związku z urodzinami coś ciekawego wymyślą, bo podałam date urodzin
Ale powiem, ze póki co nic od nich nie dostałam, więc albo nie wpisały, albo nie wiem co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:12   #2850
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja słyszałam o liście stałych klientów, bo pewna Wizażanka rejestrowała mnie w na tej liście już jakiś czas temu i się zastanawiam, czy w związku z urodzinami coś ciekawego wymyślą, bo podałam date urodzin
Ale powiem, ze póki co nic od nich nie dostałam, więc albo nie wpisały, albo nie wiem co
Nie wymyślili chociażby jakiś mały bon rabatowy na zakupy jak w Douglasie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.