Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 12:49   #31
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

No śmiechu warte! To ja sugeruję, żeby Ka-ro-la i parę innych tutejszych artystek zaczęło bić podobny interes


O, sorry... Karo-la
__________________


Ludzi poznaje się po ich śmieciach.


(Oliver Brown)

Edytowane przez nervica
Czas edycji: 2006-11-24 o 12:51 Powód: błąd w nicku
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 12:56   #32
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

mnie robiła makijaż na studniówkę,był piękny,świetnie do mnie dopasowany,a na dodatek "naprawiła"mi włosy po nieudanym fryzjerze,zrobiła przecudny kok
ogromną zaletą makijażu była jego trwałość i to,że zamaskował moje problemy skórne,podczas gdy inne dziewczyny non stop biegały do lustra robić poprawki,ja mogłam szaleć na parkiecie i w ogóle się tym nie przejmować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mozaika.JPG (7,7 KB, 207 załadowań)
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:06   #33
Kasia@
Raczkowanie
 
Avatar Kasia@
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
Czy to był odcinek o królewnach śnieżkach i królowach śniegu??
To było 2lata temu. Pokazany był makijaż pani zimy, a na oczach miałam zrobione przez Anię sztuczne łezki- świetny akcent.
__________________
A lot like love...
Kasia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:07   #34
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

nie znam tej pani osobiscie ale wydaje sie byc symatyczna,jej makijaze mi sie podobaja,ale chyba co do szkoly to troche za drogo sobie liczy
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:22   #35
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Wydaje mi sie,że jeżeli wychodzi 83 zł.za godzinie to nie jest to wielka suma,biorąc pod uwagę,ze pracuje się na bardzo dobrych jakościowo kosmetykach ,gdzie sam puder jest pewnie dużo droższy Nie twierdzę oczywiście,że to mało No i jakby nie było pani Ania jest bardzo cenioną wizażystką
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:03   #36
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Trzeba nalać wody do szklanki nasypać na powierzchnię wody trochę pudru i zanurzyć palec w wodzie a po wyjęciu sprawdzić czy puder jest suchy i nie przepuszcza wody czy zrobi się papka
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:27   #37
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
Trzeba nalać wody do szklanki nasypać na powierzchnię wody trochę pudru i zanurzyć palec w wodzie a po wyjęciu sprawdzić czy puder jest suchy i nie przepuszcza wody czy zrobi się papka
Dzięki, zaraz zrobię doświadczenie z pudrami, które akurat mam. Rozumiem, że wody przepuszczać nie powinien, bo wtedy zmienia konsystencję na twarzy, ale czy jeśli nie przepuszcza to nie zatyka okropnie tym samym? Bo chyba nie pozwala też skórze oddychać . Jak to jest, podpowiedzcie, i sorki za 2 OT .
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 16:41   #38
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Pani Ania przez długi czas była wizazystą Chanel, często malowała w Sephorze oraz innych selektywnych perfumeriach także doświadczenie ma naprawdę spore mało kto maluje dziennie aż taką ilość babek i nie tylko dzieki temu że jest naprawdę dobra zauważono ją i mogła malować w TV. A co do ceny szkoły to jest baaardzo przesadzona, ciekawe czy ma dużo chetnych.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:19   #39
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

--------------------------------------------------------------------------------

Heh, to ja się wyłamię - makijaże pani Orłowskiej mnie nie porażają, ot takie zwyczajne. Bierze kobiety bez problemów z cerą, więc problem (a jednocześnie sztuka) ukrywania dużych mankamentów odpada. Rozumiem, ze na antenie w krótkim czasie cudów się nie stworzy, więc nie mam czym się zachwycać. Zdecydowanie wolę popodziwiać w wolnym czasie makijaże niektórych dziewczyn na MM


poodpisuje sie pod wypowiedzi o takim charakterze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:33   #40
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Cool Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Umiejętności pani Orłowskiej nie kwestionuję. Na pewno wiele potrafi jeśli chodzi o makijaże i ma duże doświadczenie. Natomiast makijaże często nie są genialne, ale myślę, że pani Orłowska nie pokazuje nam 100%swoich umiejętności w tv. Jeśli chodzi o cenę kursu, to mnie nie stać, ale pani O. ma prawo wyceniać swoje umiejętności na ile chce, a nie każdy musi korzystać. Takie moje skromne zdanie
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 20:21   #41
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Mnie też jakoś nie powalają te makijaże, ale oglądam z nadzieją że się czegoś nauczę Poza tym nie jest zbyt elokwentna - nie potrafi dokładnie opisać co robi. Zresztą trzeba patrzeć na makijaż samej wizażystki - jak dla mnie za ostry, taki nawet wulgarny. A powinien chyba podkreślać naturalne walory
Powinni zaprosić do tego programu age bj albo karole albo rei albo parę jeszcze innych dziewczyn z MM - myśle, że lepiej by sobie poradziły
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 09:52   #42
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Pani Ania sama w sobie jest fajna, ale makijaże czasami są źle dobrane do typu urody. Pamiętam, że kiedyś malowała dziewczynę i po makijaży buzia zrobiła jej się jeszcze bardziej ciężka niż była...Natomiast ma dobre porady co zabrac w podróż, jak coś sprytnie zrobić...
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 15:00   #43
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

a fotke poposiłabym o ten makiajz zimowy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 17:18   #44
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
A wracając do kosmetyków hi-tech to proponuję sztuczkę ze szklanką wody zrobić z pudrem sypkim inglota.
To był sypki Inglota? Zaraz zrobię założyłam wątek w celu rozszyforowania tych kosmetyków z poprzedniego programu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 19:10   #45
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Wątek to chyba na Plotkowe.

Cytat:
Napisane przez marzenka22 Pokaż wiadomość
2 semestry ;po 12 spotkań;po 5 h .Cena za semestr-5 tyś zł.
Koszmarna cena. Zwłaszcza, że to początek i tak naprawdę niewiadomo czego się można spodziewać na tym kursie.
Nie zaufałabym, gdybym już musiała coś takiego zrobić... Widac, że "jedzie" na renomie wyrobionej w TVN, bo kto jak nie telewizja ją rozsławił.

Cytat:
Napisane przez marzenka22 Pokaż wiadomość
no i na koniec dostajesz certyfikat ,i pracujesz na najlepszych kosmetykach oczywiscie ..ja bardzo chce tam iść ale nie dam rady narazie
A skąd te kosmetyki, kto je daje? Trzeba sobie samamu kupić?

Jeśli daje je p. Ania w ramach wyposażenia swoich kursantek, to pewnie za te kosmetyki płaca sami kursanci. Nic za darmo. No i ona jaka "sławna wizażystka" ma zapewne jakieś tam dojścia do markowych kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
podobal mi sie makijaz etniczny , taki mocno kolorowy

a mozesz wkleic makijaz jaki Ci wykonala? to bylo wtedy jak snieg padal taki sztuczny? a ona byla w czapce bialej?
Makijaż etniczny był w miarę OK., ale zauważ, że Ania się rozpędziła i później nieco zmieniła, niektóre szczegóły w tymże makijażu.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Heh, to ja się wyłamię - makijaże pani Orłowskiej mnie nie porażają, ot takie zwyczajne. Bierze kobiety bez problemów z cerą, więc problem (a jednocześnie sztuka) ukrywania dużych mankamentów odpada. Rozumiem, ze na antenie w krótkim czasie cudów się nie stworzy, więc nie mam czym się zachwycać. Zdecydowanie wolę popodziwiać w wolnym czasie makijaże niektórych dziewczyn na MM
Heh i ja też to zauważyłam. Może pr. nie daje jej duzych możliwości, ale i ona się jakoś nie wykazuje, nie wysila się.
Generalnie nie utrudnia sobie życia w programie.

Ja jej makijażami zachwycona nie jestem. Często jej się poobsypują cienie, byle jak tuszuje rzęsy-w życiu bym w takich nie wyszła na ulice.

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Mnie też jakoś nie powalają te makijaże, ale oglądam z nadzieją że się czegoś nauczę Poza tym nie jest zbyt elokwentna - nie potrafi dokładnie opisać co robi. Zresztą trzeba patrzeć na makijaż samej wizażystki - jak dla mnie za ostry, taki nawet wulgarny. A powinien chyba podkreślać naturalne walory
Powinni zaprosić do tego programu age bj albo karole albo rei albo parę jeszcze innych dziewczyn z MM - myśle, że lepiej by sobie poradziły
Makijaż każdy robi jak MU się podoba. Dla mnie to ona nie jest wymalowana wulgarnie, chyba [sorry] nie widziałaś wulgarnego makijażu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 20:09   #46
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Makijaż każdy robi jak MU się podoba. Dla mnie to ona nie jest wymalowana wulgarnie, chyba [sorry] nie widziałaś wulgarnego makijażu.
Jak na wizażystkę to chyba nie najlepszy - tak mi się wydaje. Chodzi mi konkretnie o twarz - za dużo i zbyt ciemnego podkładu plus ciemny róż (bronzer?) i wygląda się lekko wulgarnie nie trzeba sobie wymalowywać oczu czarną kredką i 5 warstwami tuszu - wg mnie
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 20:15   #47
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Jak na wizażystkę to chyba nie najlepszy - tak mi się wydaje. Chodzi mi konkretnie o twarz - za dużo i zbyt ciemnego podkładu plus ciemny róż (bronzer?) i wygląda się lekko wulgarnie nie trzeba sobie wymalowywać oczu czarną kredką i 5 warstwami tuszu - wg mnie
Czyli potwierdza się, że szewc bez butów chodzi Często to widać wśród fryzjerek. Zdarza się myśl o ucieczce na widok fryzury specjalisty Dziwię się, że w ogóle chce się jeszcze malować
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 20:24   #48
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Zawsze mozna sie dac pomalowac kolezance
Aha, pryzpomnialo mi sie Podobaja mi sie makijaze tej blondynki z TVN Style co prowadzi Salon Pieknosci. Delikatny, podkreslajacy walory, taki jak wg mnie byc powinien
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 23:24   #49
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

No ja widziałam zdjęcie tej pani - trochę za ciemny koloryt jak na mój gust.
Ja owszem ostatnio chodze bez make-upu .
DOSTAŁAM 100 MLN PRYWATNYCH WIADOMOŚCI NA TEMAT SZKOŁY!
W POLSCE NIE MAM CO POLECAĆ - A NA ZAGRANICZNYCH SZKOŁACH AZ TAK SIE DOBRZE NIE ZNAM
miłego szukania - ja się 90% rzeczy nauczyłam sama.
Mam też koleżankę "samouka" i maluje lepiej niż wiele wiele wizazystek...
Prawda jest taka - jak ktoś ma talent i wyczucie... to żadna szkoła mu nie zaszkodzi czy pomoże specjalnie...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.