Podkład Revlon PhotoReady - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-02, 12:49   #451
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
co do sprzedawcy to polecam mistic_com_pl już kilkakrotnie tam zamawiałam różne produkty i zawsze wszystko świeże i zafoliowane przychodziło natomiast nie polecam kupowania u nocanki, bo właśnie średnio świeże przychodzą te produkty i ze starych serii...
co do koloru to niestety nie pomogę
Witaj, dziękuję za pomoc.
A masz pewność, że produkty, które sprzedają są oryginalne? Pytam, gdyż właśnie przeglądam ich ofertę i widzę zaskakująco niskie ceny.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 13:34   #452
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Witaj, dziękuję za pomoc.
A masz pewność, że produkty, które sprzedają są oryginalne? Pytam, gdyż właśnie przeglądam ich ofertę i widzę zaskakująco niskie ceny.
Mi się wydaje że są oryginalne Prawdopodobnie sprowadzane z USA i dzięki temu tak tanie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:49   #453
matdar1
Przyczajenie
 
Avatar matdar1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Witam obecne oraz przyszłe użytkowniczki podkładu Revlon Photoready!
Kupiłam na Allero w/w produkt - jestem nawet zadowolona, ale.........
Jest ALE!
Sprzedawcy zapewniają, że produkty są oryginalne i pochodzą z USA.
Zaczęłam drążyć temat (indywidualnie, za pośrednictwem internetu) i okazało się, że kod kreskowy sprzedawanych produktów nie odpowiada kodowi kreskowemu żadnemu z państw wymienionych w tabelach numerycznych symboli krajów produkcji. W USA i Kanadzie 12 - to cyfrowy kod. - liczba cyfr się zgadza, ale numer już nie. Nie dziwne? A gdzie data ważności - nie ma? Na oryginałach jest! A gdzie dane producenta? Sławne - made in ...? Pytań rodzi się wiele i jedno podstawowe czy to oryginał? Chyba jednak nie!
Prześledziłam większość aukcji i odnoszę przykre wrażenie, że ciężko będzie mi kupić oryginał - zostaje chyba tylko drogeria i cena wiecie jaka?!
A może któraś z Was ma namiary na sprzedawcę - uczciwego - handlującego oryginałami. Bardzo byłabym wdzięczna. Spójrzcie na swoje RP i przeanalizujcie.
Z pozdrowieniami Matdar1.
matdar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:15   #454
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

ja już 2 raz zamawiałam podkład RF na allegro
nie wiem czy oryginalny czy nie, kod kreskowy ma, data ważności.. tylko ten słoiczek narysowany 24msc po otwarciu i tyle
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 17:02   #455
matdar1
Przyczajenie
 
Avatar matdar1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
ja już 2 raz zamawiałam podkład RF na allegro
nie wiem czy oryginalny czy nie, kod kreskowy ma, data ważności.. tylko ten słoiczek narysowany 24msc po otwarciu i tyle

O! To jesteś lepsza ode mnie o tę datę ważności ! Czy mogłabyś podać nick sprzedawcy z Allegro u którego udało Ci się kupić RP z datą ważności i informacją o okresie przydatności od momentu otwarcia? Byłabym wdzięczna.
__________________
Matdar1
matdar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:39   #456
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez matdar1 Pokaż wiadomość
O! To jesteś lepsza ode mnie o tę datę ważności ! Czy mogłabyś podać nick sprzedawcy z Allegro u którego udało Ci się kupić RP z datą ważności i informacją o okresie przydatności od momentu otwarcia? Byłabym wdzięczna.
pewnie, ja zawsze zamawiam u as-cosmetic
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 08:20   #457
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

oo nie wiedzialam ze jeste watek o PR zamowilam i jestem baardzo zadowolona, myslalam ze z kryciem bedzie kiepsko, a tu jest calkiem ok. Ale nie miałam colorstay'a więc pewnie w porówaniu do niego jest mniej kryjący a najczęsciej kobiety zaczynają własnie od CS
Tylko mam problem, teraz kolor Medium beige jest w sam raz, boję się jaki odcien będzie dla mnie dobry latem, bo ciemniejsze są od razu baardzo ciemne, a Rich ginger jest rozowawy..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 20:35   #458
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Zamówiłam sobie na Allegro u użytkowniczki mmaria2012 na początku grudnia 2011 ten podkład w odcieniu Shell... Trochę pożałowałam, że akurat ten odcień, bo trochę mi nie pasuje, ale suma summarum nie jest źle i na pewno go zużyję . Podkład ten jest bardzo trwały.

Mój podkład ma kod kreskowy i informację, że jest ważny 24 miesiące po otwarciu.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 07:59   #459
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Bardzo trwały? U mnie całkiem znika z twarzy po 4 godzinach.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:21   #460
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Witam Używam Revlon CS c/o kolor 310 - i jest on mogę powiedzieć idealny dla mnie ( wpada trochę w żółty , wolała bym oliwkę ale jest ok ) , zastanawiam się nad PR i nie wiem jaki kolor był by dla mnie idealny .. myślałam o tym 005 ale nie miałam możliwości na razie nigdzie sprawdzić .. Może któraś z Was potrafi mi doradzić ?
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 01:15   #461
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Dziewczyny,
jestem zadowolona z Photoready, ale ostatnio naczytałam się, że na allegro można kupić przeterminowany podkład, a ja kupiłam go właśnie przez allegro. Mój posiada kod: 309973256033 w odcieniu shell. Wchodząc na stronkę na której można sprawdzić datę wyprodukowania http://checkcosmetic.net/ pojawiła się informacja, że podkład jest z 2003 roku! Jestem w szoku! Czy to możliwe? Zastanawia mnie to czy one w ogóle były wtedy dostępne, bo wydaje mi się, że Photoready jest dopiero ok. 3 lat na rynku. Czytałam również recenzję dziewczyny, która miała podobny kod, ale z inną końcówką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=598172
Czy ktoś ma taki sam kod? Jakie kody mają wasze kupione w Douglasie?
Trudno uwierzyć, że podkład wyprodukowany został 9 lat temu.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 07:45   #462
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

kupilam ostatnio Revlon Photoready w kolorze Vanilla, niestety nie pasuje mi, może ktoras z Was jest chetna na niego?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:22   #463
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
jestem zadowolona z Photoready, ale ostatnio naczytałam się, że na allegro można kupić przeterminowany podkład, a ja kupiłam go właśnie przez allegro. Mój posiada kod: 309973256033 w odcieniu shell. Wchodząc na stronkę na której można sprawdzić datę wyprodukowania http://checkcosmetic.net/ pojawiła się informacja, że podkład jest z 2003 roku! Jestem w szoku! Czy to możliwe? Zastanawia mnie to czy one w ogóle były wtedy dostępne, bo wydaje mi się, że Photoready jest dopiero ok. 3 lat na rynku. Czytałam również recenzję dziewczyny, która miała podobny kod, ale z inną końcówką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=598172
Czy ktoś ma taki sam kod? Jakie kody mają wasze kupione w Douglasie?
Trudno uwierzyć, że podkład wyprodukowany został 9 lat temu.
Mam podobną sytuację z tym samym podkładem, z tym, że gdy wpiszesz do kalkulatora numer NPN znajdujący się pod nazwą odcienia, to wyskakuje Ci rok 2008. Co nadal wydaje mi się dość dziwne, jako, że na butelce wytłoczone jest "©2010 Revlon Cons. Prod. Corp.". Mój podkład sprawuje się bardzo dobrze, nie rozwarstwia, ładna konsystencja, bez dziwnego zapachu, żadnych dziwnych reakcji na twarzy po jego użyciu. Zatem nie wiem o co chodzi z tymi datami
__________________
Why not?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:31   #464
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
jestem zadowolona z Photoready, ale ostatnio naczytałam się, że na allegro można kupić przeterminowany podkład, a ja kupiłam go właśnie przez allegro. Mój posiada kod: 309973256033 w odcieniu shell. Wchodząc na stronkę na której można sprawdzić datę wyprodukowania http://checkcosmetic.net/ pojawiła się informacja, że podkład jest z 2003 roku! Jestem w szoku! Czy to możliwe? Zastanawia mnie to czy one w ogóle były wtedy dostępne, bo wydaje mi się, że Photoready jest dopiero ok. 3 lat na rynku. Czytałam również recenzję dziewczyny, która miała podobny kod, ale z inną końcówką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=598172
Czy ktoś ma taki sam kod? Jakie kody mają wasze kupione w Douglasie?
Trudno uwierzyć, że podkład wyprodukowany został 9 lat temu.
co? mój podkład ma taki sam kod



Edit: na butelce pisze mi 2010r.
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2012-02-07 o 11:34
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:18   #465
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
co? mój podkład ma taki sam kod



Edit: na butelce pisze mi 2010r.
i u mnie Edit: na mojej buteleczce też napisane, że 2010 rok wyprodukowania, ale i tak teraz zastanowię się dwa razy zanim zamówię przez allegro.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:19
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:41   #466
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
i u mnie Edit: na mojej buteleczce też napisane, że 2010 rok wyprodukowania, ale i tak teraz zastanowię się dwa razy zanim zamówię przez allegro.
to ciekawe czy ten kalkulAtor "mówi" prawdę czy ten napis na butelce jest prawdziwy...
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:24   #467
sweethearts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 15
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Pomóżcie mi drogie wizazystki

Jaki kolor mam podkladu revlon photoready dobrać??? Wizażystka dobrała mi 004 Nude , czy może lepszy będzie 003??? Wklejam linka ze mna)

http://imageshack.us/photo/my-images/17/82690025.jpg/


Sugerując się tą ,,paletą" to chyba ten Nude??


http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAA&dur=352

Edytowane przez sweethearts
Czas edycji: 2012-02-15 o 16:29
sweethearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 22:51   #468
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Na tym zdjęciu masz nałożony podkład?
Szyja jest ciemniejsza od twarzy, albo tak pada cień/światło.
Najlepiej dobierz do odcienia szyji, żeby twarz się od niej nie odcinała.
Ja używam 003 shell , teraz odcień jest idealny, ale w lato będzie za jasny.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 08:57   #469
sweethearts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 15
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Nie mam podkładu na tym zdjęciu,widocznie tak pada światło
Zamówilam 004Nude ) Zobaczymy jaki będzie jak przyjdzie )
sweethearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 15:33   #470
x6czarna9x
Przyczajenie
 
Avatar x6czarna9x
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez sweethearts Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi drogie wizazystki

Jaki kolor mam podkladu revlon photoready dobrać??? Wizażystka dobrała mi 004 Nude , czy może lepszy będzie 003??? Wklejam linka ze mna)

http://imageshack.us/photo/my-images/17/82690025.jpg/


Sugerując się tą ,,paletą" to chyba ten Nude??


http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAA&dur=352

Ja bym została przy tym co masz, jeśli jednak czujesz ze jest za ciemny przejdź do 003.

Ja przestałam używać PhotoReady i przeszłam na ColorStay ) Jakoś jestem bardziej zadowolona Pozdrawiam! )
__________________
Ludzie dzielą się na normalnych, i na MNIE .
x6czarna9x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 08:31   #471
sweethearts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 15
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

I dostałam upragnioną przesyłkę) Kolor super dopasowany, podkład REWELACJA!!
sweethearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:09   #472
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Dziewczyny a od jakich sprzedawców je kupowałyście?
Mnie niestety Revlon Photoready nie zadowolił, ale nie mam 100% pewności czy to tylko przez jego "właściwości", czy przez: przeterminowanie lub brak oryginalności (kupowałam na allegro).

Podkład, który posiadam - jak dla mnie - słabo się rozprowadzał i szybko "wysychał na buzi". Musiałam spieszyć się z jego rozprowadzeniem (robię to pędzlem do podkładu). Dodam, że lubię dość płynne podkłady. Ten taki był dopóki wyciskałam go trochę na dłoń, ale na twarzy, mimo użycia bazy, tak jak już pisałam, kiepsko się rozprowadzał.

Do tego posiada dużo większy minus, z powodu którego nie mogę go stosować - bardzo mnie zapycha. Na następny dzień po jego nałożeniu dostaję wysypu dużych bolących pryszczy Sprawdziłam 3 krotnie, mając nadzieję, że to jednak nie jego wina. Niestety okazało się inaczej.

Przyznam, że buzia wyglądała całkiem ładnie, naturalnie. Podkład nie był nachalnie widoczny, ani nie świeciłam się po nim jak choinka.
Niestety ze względu na wcześniej opisany minus, zaprzestałam jego stosowania.
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2012-02-19 o 20:10
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:06   #473
sweethearts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 15
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a od jakich sprzedawców je kupowałyście?
Mnie niestety Revlon Photoready nie zadowolił, ale nie mam 100% pewności czy to tylko przez jego "właściwości", czy przez: przeterminowanie lub brak oryginalności (kupowałam na allegro).

Podkład, który posiadam - jak dla mnie - słabo się rozprowadzał i szybko "wysychał na buzi". Musiałam spieszyć się z jego rozprowadzeniem (robię to pędzlem do podkładu). Dodam, że lubię dość płynne podkłady. Ten taki był dopóki wyciskałam go trochę na dłoń, ale na twarzy, mimo użycia bazy, tak jak już pisałam, kiepsko się rozprowadzał.

Do tego posiada dużo większy minus, z powodu którego nie mogę go stosować - bardzo mnie zapycha. Na następny dzień po jego nałożeniu dostaję wysypu dużych bolących pryszczy Sprawdziłam 3 krotnie, mając nadzieję, że to jednak nie jego wina. Niestety okazało się inaczej.

Przyznam, że buzia wyglądała całkiem ładnie, naturalnie. Podkład nie był nachalnie widoczny, ani nie świeciłam się po nim jak choinka.
Niestety ze względu na wcześniej opisany minus, zaprzestałam jego stosowania.
Kupiłam od tego allegrowicza http://allegro.pl/revlon-photoready-...065973392.html . Zawsze patrze czy ma ktos negatywy i co pisze w komentarzach.Moj podklad jest swiezy, super sie rozprowadza i super dlugo sie trzyma)) Tez nakładam pędzelkiem do podkładu i jak narazie wszystko sie sprawdza jestem bardzo zadowolona z zakupu)
Ciekawa jestem tylko na ile wytrzymuje mniej wiecej ten revlon, w sensie ile czasu sluzy jedna buteleczka))
sweethearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:13   #474
sweethearts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 15
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Ja kupiłam od tego allegrowicza h t t p://al legro.pl/revlon-photoready-kolory-najswiezsze-i2065973392.html (zlikwidujcie spacje) i jestem bardzo zadowolona, zawsze patrze co pisze w komentarzach , czy są jakieś negatywy) Moj podklad jest swiezy, super sie rozprowadza, tez pedzelkiem nakladam, ogolnie daje efekt porządany) Zadowolona na maksa jestem)

Ciekawa jestem tylko na ile czasu starcza taka jedna buteleczka revlonu)))
sweethearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:35   #475
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Też używam RP odcienia 005, naturalny beż, dla mnie w sam raz na zimę, w okresie letnim używam 006 średni beż.

Zastanawia mnie tylko data ważności na kodach kreskowych, na moim opakowaniu pisze: 30997-3256-06 4 wpisując w kalkulator mam informację, że podkład jest wyprodukowany w 2003!

Pisałam do Sprzedającego i twierdzi, że jest ważny do 2013..
Nie wierzę, że jest z 2003 roku, konsystencja i zapach na pewno byłyby inne! Czy ten kalkulator źle działa? Czy podkład faktycznie jest taki stary....

maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 07:32   #476
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Też używam RP odcienia 005, naturalny beż, dla mnie w sam raz na zimę, w okresie letnim używam 006 średni beż.

Zastanawia mnie tylko data ważności na kodach kreskowych, na moim opakowaniu pisze: 30997-3256-06 4 wpisując w kalkulator mam informację, że podkład jest wyprodukowany w 2003!

Pisałam do Sprzedającego i twierdzi, że jest ważny do 2013..
Nie wierzę, że jest z 2003 roku, konsystencja i zapach na pewno byłyby inne! Czy ten kalkulator źle działa? Czy podkład faktycznie jest taki stary....

mój też wyszło że z 2003 roku to jest w właśnie kupowanie na all. dziwota że ponad połowę tanszy..
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:46   #477
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Dowiedziałam się, że powinno się sugerować wybitą liczbą (lub cyfrą) na spodzie opakowania. Zajrzałam i mam 13 czyli jest ważny do stycznia 2013 albo 24 miesiące od otwarcia. Na innym mam 24 czyli luty 2014.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 08:12   #478
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się, że powinno się sugerować wybitą liczbą (lub cyfrą) na spodzie opakowania. Zajrzałam i mam 13 czyli jest ważny do stycznia 2013 albo 24 miesiące od otwarcia. Na innym mam 24 czyli luty 2014.
ja mam 24 msc

wydaje mi się że lepiej dołożyć te pare złotych i kupić w drogerii przynajmniej ma się pewność że używasz dany kosmetyk... nie jakąś mieszankę
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 23:55   #479
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Hej Pierwsza sprawa, chyba ważniejsza: dotyczy ona CS, ale bardzo mnie wystraszyła... Kupiłam właśnie CS na allegro, wszystko super jest, dobrze mi się go używa. Ale na spodzie ma wytłoczone 03. Czyli jest on ważny do 2003 roku!? Nie wierzę... Czy w ogóle nie zmieniłby jakoś swojej konsystencji i w ogóle?

Druga sprawa, teraz już dotyczy PR. Używam cały czas CS, ale zauważyłam, że bardzo często mam jakieś suche miejsca w okolicach ust. Chciałam zmienić podkład na coś lżejszego. Tym bardziej w dni, kiedy mam ładniejszą cerę, która nie wymaga aż takiego krycia. W ogóle cerę mam mieszaną/tłustą, która czasem mi się przesusza- więc już w końcu nie wiem... Ale mam trochę rozszerzone pory. Myślicie, że do cery, która lubi się czasem świecić nadaje się PR? Od dawna marzy mi się piękny efekt rozświetlonej cery, ale nie świecącej się jak choinka. Wiecie, takiej zdrowej, promiennej. Czy ten podkład pozwoli mi cieszyć się takim efektem?
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 07:11   #480
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość

Druga sprawa, teraz już dotyczy PR. Używam cały czas CS, ale zauważyłam, że bardzo często mam jakieś suche miejsca w okolicach ust. Chciałam zmienić podkład na coś lżejszego. Tym bardziej w dni, kiedy mam ładniejszą cerę, która nie wymaga aż takiego krycia. W ogóle cerę mam mieszaną/tłustą, która czasem mi się przesusza- więc już w końcu nie wiem... Ale mam trochę rozszerzone pory. Myślicie, że do cery, która lubi się czasem świecić nadaje się PR? Od dawna marzy mi się piękny efekt rozświetlonej cery, ale nie świecącej się jak choinka. Wiecie, takiej zdrowej, promiennej. Czy ten podkład pozwoli mi cieszyć się takim efektem?
moim zdaniem nie, w slońcu jest to mocny błysk ale drobinek, ja nie bylam zadowolona
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.