Garnier Color Sensation - nowe farby? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 13:16   #331
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Tej która juz jest na włosach nie rozjaśni, ale mi chodziło o tą która ma być nakładana.
To wtedy, owszem, oksy 9% spowoduje, że kolor wyjdzie jaśniejszy - im mocniejszy oksydant tym jaśniejszy kolorek uzyskasz.

Dla przykładu:
gdy farbowałam kiedyś włosy kolorem 8.2 na 6% - wyszedł średni blond, ale gdy to 8.2 zrobiłam na oksy 9% wyszedł mi już jasny blond
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:54   #332
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
To wtedy, owszem, oksy 9% spowoduje, że kolor wyjdzie jaśniejszy - im mocniejszy oksydant tym jaśniejszy kolorek uzyskasz.

Dla przykładu:
gdy farbowałam kiedyś włosy kolorem 8.2 na 6% - wyszedł średni blond, ale gdy to 8.2 zrobiłam na oksy 9% wyszedł mi już jasny blond
OK. Pogubiłam się w tym trochę, dzięki za wyjaśnienie.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:39   #333
Weroniiiiiika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Moje włosy po Garnier Color Sensation - Intensywny Rubin.
fantastyczny!! jaki miałaś wcześniej kolorek?
Weroniiiiiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:08   #334
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Weroniiiiiika Pokaż wiadomość
fantastyczny!! jaki miałaś wcześniej kolorek?
Podobny w sumie, wcześniej farbowałam Garnierem color naturals nr 660.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 19:15   #335
disappear enigma
Raczkowanie
 
Avatar disappear enigma
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 61
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Czy ktoś schodził z czarnego tymi farbami ? Tzn. czy ktoś farbował jakimś jaśniejszym kolorem niż czarny na czarny (yyy, stawiam obiad jak ktoś się połapie )
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!

"Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta"
disappear enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 10:06   #336
magdens7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Farbowałam wczoraj rozjaśniaczem z tej serii a później delikatnie opalizującym blondem na jasno brązowe włosy i wyszedł ciemny blond z rudą poświatą jaśniejszy na odrostach ciemniejszy na końcach. Niestety nie taki kolor chciałam uzyskać Rozjaśniacz strasznie śmierdzi za to farba ma przyjemny zapach ale jest bardzo nie wydajna.
magdens7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 14:10   #337
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

zdjęcia odrostu farbowanego 10 dni temu garnierem 8.0 trochę wyłazi złoto co mnie denerwuje juz ale ostatnio położyłem sobie szampon fioletowy z 6% na sam odrost i lekko ochłodziło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC6273.jpg (74,3 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6270.jpg (54,1 KB, 135 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 14:32   #338
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Okropnie mi zniszczyła włosy ta farba, naprawdę nie polecam
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:07   #339
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zdjęcia odrostu farbowanego 10 dni temu garnierem 8.0 trochę wyłazi złoto co mnie denerwuje juz ale ostatnio położyłem sobie szampon fioletowy z 6% na sam odrost i lekko ochłodziło.
O, Fryzie5 u mnie też wymywała się na ciepło ta 8.0, choć początkowo kolor był boski, ale co z tego, skoro włosy po tej farbie są w stanie tragicznym, a kolor szybko się ocieplił.

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Okropnie mi zniszczyła włosy ta farba, naprawdę nie polecam
Zgadzam się, niszczy jak cholera Włosy są makabryczne :tępe i sianowate
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2014-06-19 o 22:46
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:24   #340
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez disappear enigma Pokaż wiadomość
Czy ktoś schodził z czarnego tymi farbami ? Tzn. czy ktoś farbował jakimś jaśniejszym kolorem niż czarny na czarny (yyy, stawiam obiad jak ktoś się połapie )
Może nie z czarnego schodziłam, ale z dość ciemnego brązu (gdzieś tam są zdj mojego koloru). Farbowałam szlachetnym ciemnym blondem i efekty - kolor taki sam jak wcześniej, a tam gdzie miałam jakieś jaśniejsze pasma, zabarwiło na RUDO. Nie złapie Ci z czarnego.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:53   #341
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez disappear enigma Pokaż wiadomość
Czy ktoś schodził z czarnego tymi farbami ? Tzn. czy ktoś farbował jakimś jaśniejszym kolorem niż czarny na czarny (yyy, stawiam obiad jak ktoś się połapie )
tak odcieniem E0 czyli rozjaśniaczem, za 2 razem był juz miodowy blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 20:26   #342
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Dzisiaj farbowałem garnierem 8/0 z wodą 9%
Kładłem na pożółkły wellaton 9/0 +9/1
Chciałem je przyciemnić, a wydaje mi się, że wyszły jeszcze jaśniejsze niż po tych 9 z welli. Nie wiem jak to możliwe, że wyszły tak jasno.
Odrost dobrze rozjaśniony. Kolor na całych włosach jednakowy.
Nawet mi się podoba, choć chciałem przyciemnić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg srthhh.jpg (21,4 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srth.jpg (15,3 KB, 134 załadowań)
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:05   #343
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

ale jasne wyszły!
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:22   #344
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Chciałabym bardzo zejść do mojego naturalnego koloru (jasny brąz/ciemny blond taki trochę 'myszaty') z farbowanych na ciemny brąz. Wcześniej farbowałam castingiem z l'oreala, kolor to mroźne trufle. Boję się użyć E0 z obawy, że wyjdzie mi ruda tęcza na głowie, a kolejna farba o moim naturalnym kolorze złapie nie tak jak powinna. Jakieś rady?:P
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:23   #345
disappear enigma
Raczkowanie
 
Avatar disappear enigma
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 61
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Jednak zdecydowałam się na pozostanie brunetką . Wybrałam kolor 3.0 Prestiżowy ciemny brąz. Efekt? Praktycznie zerowy. Zdaję sobie sprawę, że na czarny mi nie złapie nawet taki ciemno brązowy kolor, ale liczyłam na ładne brązowe refleksy (jakie robiłam kiedyś zwykłą farbą z kiosku ''Marion'' za 5 zł i wyszły bez problemu) a ta farba nawet na moich mysio-blond odrostach wyszła kruczoczarna . Na dodatek włosy nie błyszczą się wcale . Są nieprzyjemne w dotyku i sianowate, czego nigdy nie miałam . Cóż, może jak się trochę spierze to będzie lepiej. Na razie DNO!
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!

"Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta"
disappear enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:43   #346
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez disappear enigma Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowałam się na pozostanie brunetką . Wybrałam kolor 3.0 Prestiżowy ciemny brąz. Efekt? Praktycznie zerowy. Zdaję sobie sprawę, że na czarny mi nie złapie nawet taki ciemno brązowy kolor, ale liczyłam na ładne brązowe refleksy (jakie robiłam kiedyś zwykłą farbą z kiosku ''Marion'' za 5 zł i wyszły bez problemu) a ta farba nawet na moich mysio-blond odrostach wyszła kruczoczarna . Na dodatek włosy nie błyszczą się wcale . Są nieprzyjemne w dotyku i sianowate, czego nigdy nie miałam . Cóż, może jak się trochę spierze to będzie lepiej. Na razie DNO!
Hmm... a pamiętam, że starszy Garnier- Color Naturals, miał bardzo fajny ciemny brąz Kolor wychodził bardzo ładny- czekoladowy ciemny brąz. Na pewno nie czarny. Chyba, że by się bardzo ciemne włosy nim zafarbowało, wtedy wiadomo, efekt może być bardzo ciemny. No i "brąz" z tamtej serii też był bardzo ładny- czekoladowy średni brąz. To były moje ulubione brązy Z tego co patrzę na efekty po tej nowej farbie, Color Sensation, to jakoś mnie to nie zachwyca. Myślałam o blondzie, ale za dużo osób miało po nich dziwny efekt kolorystyczny. No i wydaje mi się, że ta farba jest mocna. Ja żałuję, że moją XL1 ze 100% color wycofali
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 21:28   #347
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Naprawdę nikt nie wie jaki jest efekt po nałożeniu dekoloryzatora E0 na ciemny brąz? Baaardzo mi zależy na powróceniu do naturalnego koloru. Wcześniej farbowałam włosy na karmelowy rudy, ale tylko dwa razy. Już nie wiem co mam robić, a boję się eksperymentować, bo nie chcę iść rudo-żółta na uczelnię.
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 21:49   #348
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

no ja pisalem, że rozjasnia , z ciemnego brązu po 2 aplikacjach był miedziany/miodowy blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 07:44   #349
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Wiem, wiem. Śledzę temat od samego początku, ale mam jeszcze kilka pytań. Czy farba ciemny blond/jasny brąz zafarbuje ten "miodowy"? I jaki jest kolor po pierwszej dekoloryzacji? Czy farba łapie później w miarę równomiernie? Dziękuję za odpowiedź )


No i najważniejsze: E0 bardzo niszczy włosy? Mam mocne, ale wiadomo, że wszystko się może zdarzyć.

Edytowane przez piskwa
Czas edycji: 2012-03-26 o 11:07 Powód: jeszcze jedno pytanie
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 10:45   #350
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
Dzisiaj farbowałem garnierem 8/0 z wodą 9%
Kładłem na pożółkły wellaton 9/0 +9/1
Chciałem je przyciemnić, a wydaje mi się, że wyszły jeszcze jaśniejsze niż po tych 9 z welli. Nie wiem jak to możliwe, że wyszły tak jasno.
Odrost dobrze rozjaśniony. Kolor na całych włosach jednakowy.
Nawet mi się podoba, choć chciałem przyciemnić
Skoro chciałeś przyciemnić to po co robiłeś z wodą 9%????? Bez sensu. Trzeba było zrobić z wodą z pudełka, czyli 6% - wtedy byś przyciemnił, a 9% rozjaśnia przecież o 3 tony, więc się nie dziw, że wyszło jaśniej niż chciałeś.
Ja robiłam z wodą z opakowania (a jest tam właśnie 6%) i wyszło mi jasno, więc logiczne jest, że wyższa woda da jeszcze jaśniejszy efekt.
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2014-06-19 o 22:47
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:30   #351
agatonek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

witam ,
specjalnie zarejestrowalam sie na tym portalu, żeby opowiedzieć wam o moich przygodach z tą farbą.
Najpierw wpadłam na pomysł że z ciemnego brązu przebrabuję się na blond!! kupiłam dekoloryzator welli 4-5 tonów no i farbę l'oreal color buster blond ale nie pamietam juz jaki kolor. Tak więc po dekoloryzatorze odrosty były prawie białe natomiast kolor włosów rudy..nawet mogłabym go mieć gdyby nie ten pieprzony odrost pofarbowałam więc lorealem i wyszły mi ....pomarańczowe wlosy a odrosty nadal do d..... myślałam że się zapadnę pod ziemię
Czytając forum i wasze wypowiedzi upewniłam się że muszę kupić farbę garnier kolor sensation w kolorze 6.0. wiem że to brzmi strasznie jak można katować tak włosy ale niespodziewalam sie takiego efektu pomarańczy Garnier uratował mi życie, mam teraz piękny ciemny blond z jasnymi refleksami !!!! włosy praktycznie od cebulki aż po konce w jednolitym kolorze HURRRA już wiem jaka farba od dziś zostaje moją najlepszą przyjaciółką

teraz pozostaje "katować " włosy odżywkami - oczywiście kupiłam HENNA WAX TREATMENT - wg zaleceń wizaż'ystek
agatonek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 14:01   #352
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Skoro chciałeś przyciemnić to po co robiłeś z wodą 9%????? Bezsensu. Trzeba było zrobić z wodą z pudełka, czyli 6% - wtedy byś przyciemnił, a 9% rozjaśnia przecież o 3 tony, więc się nie dziw, że wyszło jaśniej niż chciałeś.
Ja robiłam z wodą z opakowania (a jest tam właśnie 6%) i wyszło mi jasno, więc logiczne jest, że wyższa woda da jeszcze jaśniejszy efekt.
Ponieważ zawsze odrost robię 9%. Bałem się , że 6% za słabo rozjaśni moje naturalne.
Fryz też robił z 9% no i jak widziałem na zdjęciach wyszło ciemno.

To co ja widziałem na twoich zdjęciach, to bałem się w ogóle używać tej farby, bo według mnie wyszło ci bardzo ciemno i kolor mi się w ogóle nie podobał.

Kolejną sprawą jest to , że po tym garnierze 8/0 wyszło mi jaśniej niż po poziomie 9 , który również był robiony z wodą 9%.... więc coś tu jest nie halo ...

A po za tym wszystkim niszczy włosy. Pierwszy raz używałem garniera.. i nie wiem czy się jeszcze na niego zdecyduję.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:15   #353
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
Ponieważ zawsze odrost robię 9%. Bałem się , że 6% za słabo rozjaśni moje naturalne. Fryz też robił z 9% no i jak widziałem na zdjęciach wyszło ciemno.
Fryzowi5 wyszło ciemniej???? To dziwne, bo- jak dla mnie wyszedł mu fajny, jasny blond,więc nie wiem już, jaki blond jest dla Ciebie mierzony w kategoriach "jasnego" a jaki nie.

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
To co ja widziałem na twoich zdjęciach, to bałem się w ogóle używać tej farby, bo według mnie wyszło ci bardzo ciemno i kolor mi się w ogóle nie podobał.
U mnie wyszło ciemno??? Uhmmm, a to ciekawe masz postrzeganie kolorów Wg mnie wyszło dość jasno, ale cóż, kwestia indywidualnej oceny. A jeśli chodzi o to, czy mój kolor się Tobie podobał po tym garnierze czy nie to naprawdę nikogo to nie interesuje - w tym wątku chodzi głównie o efekty, jakie ktoś uzyskuje po użyciu określonego odcienia garniera color sensation i - na podstawie indywidualnej oceny (bez jakichś zbędnych wywodów na forum) - albo decyduje się na koloryzację albo nie.

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
Kolejną sprawą jest to , że po tym garnierze 8/0 wyszło mi jaśniej niż po poziomie 9 , który również był robiony z wodą 9%.... więc coś tu jest nie halo ...
A na opakowaniu jaki masz kolor pokazany? Nie wygląda na standardowy blond z poziomu 8-ego - jest zdecydowanie jaśniejszy, więc nie narzekaj, bo w końcu wyprodukowali farbę, gdzie kolor z opakowania jest adekwatny do tego, co uzyskujesz, czyli jasny blond, bo zazwyczaj jest tak, że - przy drogeryjnych farbach - zawsze kolor wychodzi ciemniej.

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
A po za tym wszystkim niszczy włosy. Pierwszy raz używałem garniera.. i nie wiem czy się jeszcze na niego zdecyduję.
Tutaj pierwszy raz się z Tobą zgodzę
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-03-26 o 22:35
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:59   #354
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

ojoj zgrzyt na forum? ;>

ja chyba kolejnym razem sięgnę po inną farbę jednak bo faktycznie przyznam wam 2 rację, wysusza, mniej mi sie kręcą włosy, w sumie to juz wcale.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:20   #355
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Fryzowi5 wyszło ciemniej???? To dziwne, bo- jak dla mnie wyszedł mu fajny, jasny blond,więc nie wiem już, jaki blond jest dla Ciebie mierzony w kategoriach "jasnego" a jaki nie.



U mnie wyszło ciemno??? Uhmmm, a to ciekawe masz postrzeganie kolorów Wg mnie wyszło dość jasno, ale cóż, kwestia indywidualnej oceny. A jeśli chodzi o to, czy mój kolor się Tobie podobał po tym garnierze czy nie to naprawdę nikogo to nie interesuje - w tym wątku chodzi głównie o efekty, jakie ktoś uzyskuje po użyciu określonego odcienia garniera color sensation i - na podstawie indywidualnej oceny (bez jakichś zbędnych wywodów na forum) - albo decyduje się na koloryzację albo nie.



A na opakowaniu jaki masz kolor pokazany? Nie wygląda na standardowy blond z poziomu 8-ego - jest zdecydowanie jaśniejszy, więc nie narzekaj, bo w końcu wyprodukowali farbę, gdzie kolor z opakowania jest adekwatny do tego, co uzyskujesz, czyli jasny blond, bo zazwyczaj jest tak, że - przy drogeryjnych farbach - zawsze kolor wychodzi ciemniej.



Tutaj pierwszy raz się z Tobą zgodzę
Tak, fryzowi tuż po farbowaniu wyszło dość ciemno , ale ładnie.

Poziom 8 to poziom 8 , a poziom 9 to poziom 9. Jakby nie było powinien wyjść ciemniej.

No nic. Kolejnym razem nie wezmę tej farby.
A teraz znowu na moje nieszczęście fioletowy szampon pójdzie w ruch.

Nie będę się tutaj z tobą sprzeczał , bo to do niczego nie prowadzi....
A racja jest jak dupa.. każdy ma swoją ;]
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:31   #356
agatonek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

w Rossmanie farby garniera color sensation są po 11,99!!!!!!
agatonek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:39   #357
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Pomyłka
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com

Edytowane przez ewcia1807
Czas edycji: 2012-03-27 o 16:08
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:55   #358
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez agatonek86 Pokaż wiadomość
w Rossmanie farby garniera color sensation są po 11,99!!!!!!
a to co reklama? ja od miesiąca widze za 11,99zł
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:15   #359
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ojoj zgrzyt na forum? ;>

ja chyba kolejnym razem sięgnę po inną farbę jednak bo faktycznie przyznam wam 2 rację, wysusza, mniej mi sie kręcą włosy, w sumie to juz wcale.
Wyprobuj sobie farbe loreala recital preference , ja mojej siostrze wlosy ciemny blond pofarbowalam mieszanka dwoch odcieni Viking i Helsinki obydwa sa popielate viking b.jasny popielaty 9.1 a helsinki b.b jasny popielaty 10.1 a efekt na ciemnych blond wlosach poziom 6, u mojej siostry wyszedl piekny jasny z poziomu 8 neutralny blond , do tego nie żółknie po dwoch tygodniach jest ciut jasniejszy ,sama sobie za niedlugo zrobie taką mieszanke bo odcien blondu wyszedl swietny, niestety nie mam fotki
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:33   #360
_Margaret_
Raczkowanie
 
Avatar _Margaret_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 256
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Bardzo się cieszę, że tu weszłam, bo być może w piątek popełniłabym kolejny błąd dotyczący koloryzacji włosów... Skuszona reklamą(niech będą przeklęte! ) kupiłam "Bursztynową czerwień" z nadzieją na zbliżony kolor włosów do tego z boku opakowania(obecnie mam spraną Czerwoną miedź Garnier 100% kolor, która jest właśnie taka marchewkowo-czerwonawa).
A teraz dzięki Wam wolę wyrzucić/oddać farbę niż płakać przez czerwono-rubinowe włosy, które są śliczne, ale zupełnie mi nie pasują!
_Margaret_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 10:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.