Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 21:08   #3751
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem tego gel looka. chociaż nie jestem przekonana, bo na manicure godzin nie poświęcam, więc może to nie dla mnie...
Ja też nie, ale wczoraj nie mogłam wytrzymać i już w samochodzie pomalowałam jeden paznokieć i nie mogłam się nadziwić jak pięknie odbija światło w porównaniu do innych pazurków
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:15   #3752
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
U mnie po pierwszych użyciach gel look sechł 100 lat nawet na paznokciach pomalowanych dwa dni wcześniej. Jednak z każdym użyciem jest coraz lepiej, teraz pociągam nim po świeżo pomalowanych paznokciach i nie mam odciśniętej pościeli przez noc. Z tego, co czytałam w wątku, wiele dziewczyn ma podobne odczucia - trzeba dać mu 'dojrzeć', ale efekt jest wart. Wczoraj zmyłam paznokcie po tygodniu od malowania, tylko dlatego, że mi się znudził - dzięki gel lookowi przetrwały tydzień w nienagannym stanie
Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem tego gel looka. chociaż nie jestem przekonana, bo na manicure godzin nie poświęcam, więc może to nie dla mnie...
Zgadzam się, że trzeba z gel lookiem poczekać - na początku się nie lubiłam, a teraz, gdy mam zużyte ponad pół butelki, uwielbiam - wysycha szybko i utrwala paznokcie. Cierpliwości zatem życzę :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:33   #3753
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

witam

jestem nowa essencemaniaczka
kocham te firme- za male pieniadze i pomyslowowsc w produktach

nalozylam dzisiaj na pazurki nail fashion sticker gel style
czyli naklejki zelowe na cale paznokscie
sa jakos bardzo grube i co minutka je dociskam- ale sa dobrze przyklejone

moje pytanie: czy ktoras juz miala to? ile sie trzymalo ?
tamta stara wersja bardzo mi pasowala a ta nie wiem jak sie spisze
(przepraszam za spam jezlei ktos juz o tym pisal tu)
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:46   #3754
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

U mnie obie wersje trzymają się do godziny
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:06   #3755
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że trzeba z gel lookiem poczekać - na początku się nie lubiłam, a teraz, gdy mam zużyte ponad pół butelki, uwielbiam - wysycha szybko i utrwala paznokcie. Cierpliwości zatem życzę :P
Po godzinie 22 pomalowałam paznokcie gel lookiem (posty Visez mi przypomniały ) i teraz mogę góry zdobywać - jest już suchy, twardy, paznokciom nic nie zaszkodzi. Nie uwierzyłabym sama jeszcze dwa miesiące temu, tuż po jego zakupie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:49   #3756
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Po godzinie 22 pomalowałam paznokcie gel lookiem (posty Visez mi przypomniały ) i teraz mogę góry zdobywać - jest już suchy, twardy, paznokciom nic nie zaszkodzi. Nie uwierzyłabym sama jeszcze dwa miesiące temu, tuż po jego zakupie
To może ja go zostawię na noc bez zakrętki
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:51   #3757
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
nalozylam dzisiaj na pazurki nail fashion sticker gel style
czyli naklejki zelowe na cale paznokscie
sa jakos bardzo grube i co minutka je dociskam- ale sa dobrze przyklejone

moje pytanie: czy ktoras juz miala to? ile sie trzymalo ?
tamta stara wersja bardzo mi pasowala a ta nie wiem jak sie spisze
(przepraszam za spam jezlei ktos juz o tym pisal tu)
Ja miałam - tu recenzja. U mnie trzymały się od kilku do kilkunastu godzin, generalnie badziew. No chyba, że na jakąś imprezę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 22:55   #3758
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja miałam - tu recenzja. U mnie trzymały się od kilku do kilkunastu godzin, generalnie badziew. No chyba, że na jakąś imprezę.
O! A miałam ostatnio kupić, był taki ładny wzorek jakby koronka, ale nie żałuję że się nie skusiłam może na jakieś wyjście
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:28   #3759
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra

A czy wizażystka określiła Twój typ urody? Bo od tego się zaczyna. Na zdjęciu masz makijaż, więc ciężko mi stwierdzić, ale stawiam na lato. Cienie, którymi pani Cię pomalowała to są ciepłe odcienie, dla żółtej cery, a Ty masz chyba dość jasną chłodną, ja bym postawiła na maty, a kreska jest zdecydowanie za gruba. Takie jest moje zdanie
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:51   #3760
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że kolor eyelinera ładny i pasuje,tylko niekoniecznie dobrze nałożony. W ogóle makijaż wygląda na trochę niestaranny, cienie nie do końca roztarte, za dużo brązera, który jest śliczny, ale Pani w Inglocie trochę przesadziła. Wiesz może, co nałożyła ci na policzki?
Tak mam zapisane , to puder brązujący nr 80 i puder zozświetlający 83 róż 99 .Poprosiłam o spisanie kosmetyków na wszelki wypadek , ale chyba nic z tego nie zakupię. Brązera jest naprawde mało tylko muśnięcie, niestety to ja tak wyglądam w brązerach, mam bardzo jasną karnację, brązer wygląda na mnie jak szaro brudny , albo pomarańczowy Dlatego używam głównie roświetlaczy. Róż jaki mam na policzkach w opakowaniu wyglądał jak delikatna brzoskwinia delikatnie złamana różem naprawdę jasny,śliczny kolor co z tego w momencie nałożenia na policzek dał pomarańczowo żółty efekt





---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Fiolet jest ciężkim kolorem i trzeba znaleźć odpowiedni odcień dla siebie. Ja lubię takie jasne, intensywne z dodatkiem różu i one u mnie nie robią siniaków natomiast zieleń wyciąga u mnie granat na powiekach.

Myślę, że zakup brązowego eyelinera z Essence i samodzielne popróbowanie kreski to będzie najlepsza opcja. Liner nie jest drogi więc nie zmarnujesz kasy a często rysując kreskę w końcu znajdziesz idealną dla siebie
Do takiego właśnie wniosku doszłam

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem jesteś właśnie latem Lato jest chłodnym typem. A propos kolorów to: gorzka czekolada; pastele () np. cytrynowa żółć, mięta; biel; śliwka; szarość; malina, morski pasują do lata. Jak sie w nich czujesz? Aaa i lato powinno unikać kontrastowych barw np. czerwień, kobalt... To tyle z teorii. Wiadomo w praktyce należy to traktować z przymrużeniem oka

Muszę sobie kupić tę kredkę. Czuj się winna
Wszystkie kolory które wymieniłaś pasują oprócz mięty i żółci ( nienawidzę żółtego koloru)

Kredka jest tania więc można zaryzykować ma dużo brokatu który trochę się rozmazuje ale dla mnie to zaleta

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
A czy wizażystka określiła Twój typ urody? Bo od tego się zaczyna. Na zdjęciu masz makijaż, więc ciężko mi stwierdzić, ale stawiam na lato. Cienie, którymi pani Cię pomalowała to są ciepłe odcienie, dla żółtej cery, a Ty masz chyba dość jasną chłodną, ja bym postawiła na maty, a kreska jest zdecydowanie za gruba. Takie jest moje zdanie
Określiła mój typ jako chłodny i postanowiła go ocieplić bo tak się robi
Moja cera jest biała z odcieniem różu , Pani wizażystka nałożyła podkład który miałam i mówię jej że go miałam i jest za żółty , ale stwierdziła że jest idealny, zresztą można zobaczyć jak to wygląda bo mam niedomalowany nos przy dziurkach

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2012-04-23 o 09:07
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:31   #3761
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Grubość kreski rzeczywiście może dużo zmienić kupiłam ostatnio eyeliner w żelu i nieco zbyt szczodrze nałożyłam go na powiekę, więc zniechęcona wróciłam do brązowej LL. Dzisiaj maznęłam cienką kreskę i różnica jest niebagatelna... żebym jeszcze tak cienie umiała dobrać
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 09:44   #3762
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Grubość kreski rzeczywiście może dużo zmienić kupiłam ostatnio eyeliner w żelu i nieco zbyt szczodrze nałożyłam go na powiekę, więc zniechęcona wróciłam do brązowej LL. Dzisiaj maznęłam cienką kreskę i różnica jest niebagatelna... żebym jeszcze tak cienie umiała dobrać
Podobno firma Maestro ma super cienkie pędzelki do robienia kresek
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:50   #3763
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Tak mam zapisane , to puder brązujący nr 80 i puder rozświetlający 83 róż 99
(...) mam bardzo jasną karnację, brązer wygląda na mnie jak szaro brudny , albo pomarańczowy Dlatego używam głównie roświetlaczy. Róż jaki mam na policzkach w opakowaniu wyglądał jak delikatna brzoskwinia delikatnie złamana różem naprawdę jasny,śliczny kolor co z tego w momencie nałożenia na policzek dał pomarańczowo żółty efekt (...)
Mam te produkty, u mnie wyglądają zupełnie inaczej, pewnie dlatego, że nie mam porcelanowej cery, raczej średnią
Rozświetlacz daje jasną taflę, lubię go.
Róż jest typowo brzoskwiniowy. Drobin praktycznie nie widać (to właśnie w tym różu chwaliłam się dotknięciem denka )


__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:55   #3764
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Mam te produkty, u mnie wyglądają zupełnie inaczej, pewnie dlatego, że nie mam porcelanowej cery, raczej średnią
Rozświetlacz daje jasną taflę, lubię go.
Róż jest typowo brzoskwiniowy. Drobin praktycznie nie widać (to właśnie w tym różu chwaliłam się dotknięciem denka )


Masz rację wszytko zależy od koloru karnacji
zostawie te zdjęcia na stałe ku przestrodze
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:57   #3765
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Podobno firma Maestro ma super cienkie pędzelki do robienia kresek
Przyznam, że nie słyszałam o nich. Ale za namową dziewczyn kupiłam ten Catrice'owy z podwójną końcówką i jestem (póki co) zaspokojona
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:02   #3766
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie słyszałam o nich. Ale za namową dziewczyn kupiłam ten Catrice'owy z podwójną końcówką i jestem (póki co) zaspokojona
Czy ta marka jest dostępna w Daglasach?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:04   #3767
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Tak mam zapisane , to puder brązujący nr 80 i puder zozświetlający 83 róż 99 .Poprosiłam o spisanie kosmetyków na wszelki wypadek , ale chyba nic z tego nie zakupię. Brązera jest naprawde mało tylko muśnięcie, niestety to ja tak wyglądam w brązerach, mam bardzo jasną karnację, brązer wygląda na mnie jak szaro brudny , albo pomarańczowy Dlatego używam głównie roświetlaczy. Róż jaki mam na policzkach w opakowaniu wyglądał jak delikatna brzoskwinia delikatnie złamana różem naprawdę jasny,śliczny kolor co z tego w momencie nałożenia na policzek dał pomarańczowo żółty efekt





---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------



Do takiego właśnie wniosku doszłam

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------



Wszystkie kolory które wymieniłaś pasują oprócz mięty i żółci ( nienawidzę żółtego koloru)

Kredka jest tania więc można zaryzykować ma dużo brokatu który trochę się rozmazuje ale dla mnie to zaleta

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------



Określiła mój typ jako chłodny i postanowiła go ocieplić bo tak się robi
Moja cera jest biała z odcieniem różu , Pani wizażystka nałożyła podkład który miałam i mówię jej że go miałam i jest za żółty , ale stwierdziła że jest idealny, zresztą można zobaczyć jak to wygląda bo mam niedomalowany nos przy dziurkach

Jak zobaczyłam to zdjęcie z niedomalowanym nosem, to stwierdziłam, że ktoś nie umie się malować myślałam, że sama się pomalowałaś, a jak napisałaś , że wizażystka to byłam w totalnym szoku
Widać, jak zna się na wizażu, szok, że można trafić do takiej osoby. Dlatego ja maluję się do ślubu sama, bo nie chcę mieć niespodzianki w tym wyjątkowym dla mnie dniu
A dużo wzięła?? To makijaż na jakąś okazję, bo nie doczytałam???
Czy dobrze doczytałam, że makijaż był darmowy?? i wszystko jasne
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl

Edytowane przez PoKaPoKa
Czas edycji: 2012-04-23 o 10:07
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:06   #3768
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam to zdjęcie z niedomalowanym nosem, to stwierdziłam, że ktoś nie umie się malować myślałam, że sama się pomalowałaś, a jak napisałaś , że wizażystka to byłam w totalnym szoku
Widać, jak zna się na wizażu, szok, że można trafić do takiej osoby. Dlatego ja maluję się do ślubu sama, bo nie chcę mieć niespodzianki w tym wyjątkowym dla mnie dniu
A dużo wzięła?? To makijaż na jakąś okazję, bo nie doczytałam???
To był makijaż promocyjny w Inglocie chciałam zobaczyć jak wyglądam w kreskach więc poprosiłam o makijaż dzienny z kreskami
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:07   #3769
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja pierwszy raz w życiu słyszę, że zimny typ należy ocieplać Szkoda, ze ja nie siedziałam na Twoim miejscu... sasasaaa
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 10:08   #3770
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Podobno firma Maestro ma super cienkie pędzelki do robienia kresek
Tak, ja mam skośny i spisuje się rewelacyjnie
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:09   #3771
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Neska... no nie popisała się makijażystka :/ A swoją drogą masz bardzo fajny typ urody
Catrice nie ma w Douglasach - jest w Naturach, a Natur we Wrocławiu trochę jest
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:10   #3772
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz w życiu słyszę, że zimny typ należy ocieplać Szkoda, ze ja nie siedziałam na Twoim miejscu... sasasaaa
A ja nie pierwszy raz to słyszę, zazwyczaj : "Pani tak blado wygląda, powinna używać pani brązera" albo " brzoskwiniowy róz jest dl;a blondynek będzie Pani wyglądała zdrowiej" No i Hit!!!! " Powinna pani iść na solariu!!!!"
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:11   #3773
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Określiła mój typ jako chłodny i postanowiła go ocieplić bo tak się robi
Moja cera jest biała z odcieniem różu , Pani wizażystka nałożyła podkład który miałam i mówię jej że go miałam i jest za żółty , ale stwierdziła że jest idealny, zresztą można zobaczyć jak to wygląda bo mam niedomalowany nos przy dziurkach
Ale ja absolutnie nie rozumiem skąd u niej przekonanie że tak się robi Jedynym uzasadnieniem zastosowania ciepłego podkładu do zimnej cery są widoczne naczynka i zaczerwienienia bo zimny podkład jeszcze bardziej by to podbił i stworzył efekt świnki Piggy. Makijaż powinien być idealnie dobrany do typu kolorystycznego i barwy oczy. Ciekawa jestem czy ta Pani osobę o ciepłej tonacji skóry zaczęłaby na siłę ochładzać

Tak poza tym, to żeby nie było całkowitego off topa to dzisiaj robię nalot na Naturę i nie ukrywam, że byłabym bardzo zadowolona gdybym odkryła, że nie ma w niej już CC tylko MM bo już mam dość patrzenia na monotonny cyrkowy stand.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:11   #3774
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam to zdjęcie z niedomalowanym nosem, to stwierdziłam, że ktoś nie umie się malować myślałam, że sama się pomalowałaś, a jak napisałaś , że wizażystka to byłam w totalnym szoku
Widać, jak zna się na wizażu, szok, że można trafić do takiej osoby. Dlatego ja maluję się do ślubu sama, bo nie chcę mieć niespodzianki w tym wyjątkowym dla mnie dniu
A dużo wzięła?? To makijaż na jakąś okazję, bo nie doczytałam???
Czy dobrze doczytałam, że makijaż był darmowy?? i wszystko jasne

Popieram i też w dniu swojego sama będę się paćkać- jeśli coś schrzanię to przynajmniej będę wiedziała do kogo kierować pretensje
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:14   #3775
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Neska... no nie popisała się makijażystka :/ A swoją drogą masz bardzo fajny typ urody
Catrice nie ma w Douglasach - jest w Naturach, a Natur we Wrocławiu trochę jest
Dzięki za odpowiedź pędzelek PoKaPoKa bardzo fajnie wygląda trzeba się nabyć

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Popieram i też w dniu swojego sama będę się paćkać- jeśli coś schrzanię to przynajmniej będę wiedziała do kogo kierować pretensje
Na swój ślub malowałam się sama bo większość spotkań z wizażystkami kończy się tak jak na zdjęciach
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:20   #3776
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź pędzelek PoKaPoKa bardzo fajnie wygląda trzeba się nabyć

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



Na swój ślub malowałam się sama bo większość spotkań z wizażystkami kończy się tak jak na zdjęciach
Wiesz co, tak mi jeszcze do głowy przyszło... jeśli nie czujesz się pewnie w kreskach, to może warto spróbować najpierw malować cieniem na mokro (jak radziły dziewczyny), a jak się wprawisz, to przejść do eyelinerów i kredek? Jak coś nie wyjdzie cień łatwo rozetrzeć,a jak wyjdzie, to będziesz miała kreseczkę

Ja się na etapie cienia na bazie zatrzymałam i bardzo sobie chwalę - tym bardziej, że wybór cieni jest zdecydowanie większy niż eyelinerów
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:21   #3777
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja zapytam z innej beczki
Mam eyeliner żelowy z elfa, ale zrobił się twardy, czym go rozmiękczyć?? Może ktoś doradzi?
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:23   #3778
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, tak mi jeszcze do głowy przyszło... jeśli nie czujesz się pewnie w kreskach, to może warto spróbować najpierw malować cieniem na mokro (jak radziły dziewczyny), a jak się wprawisz, to przejść do eyelinerów i kredek? Jak coś nie wyjdzie cień łatwo rozetrzeć,a jak wyjdzie, to będziesz miała kreseczkę

Ja się na etapie cienia na bazie zatrzymałam i bardzo sobie chwalę - tym bardziej, że wybór cieni jest zdecydowanie większy niż eyelinerów
Kreski kredkowe mam przerobione , cieniowe niezbyt mi wychodzą ale na mokro jeszcze nie próbowałam
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:28   #3779
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
A ja zapytam z innej beczki
Mam eyeliner żelowy z elfa, ale zrobił się twardy, czym go rozmiękczyć?? Może ktoś doradzi?

Duraline, tudzież czysta gliceryna (z tego co dziewczyny gdzieś tu mówiły)
U mnie duraline radził sobie całkiem całkiem w przypadku linera z DW (którego właśnie skończyłam- I'm proud of myself)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:28   #3780
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
A ja zapytam z innej beczki
Mam eyeliner żelowy z elfa, ale zrobił się twardy, czym go rozmiękczyć?? Może ktoś doradzi?
Te elfowe linery żelowe to takie badziewie, że gorszego nie widziałam. Mam dwa, oba twarde jak kamień, a jeden wręcz wypadł z pojemniczka w niezmienionym kształcie użyłam je może kilka razy i były dobrze zakręcone. Bubel straszny.

Póki co jeszcze nie znalazłam nic do reanimacji, ale jak coś to dam znać...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.