Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 16:37   #241
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja wczoraj wyprobowalam swoj pierwszy krem BB. Zaczelam od klasyku, czyli od rozowego, zeby zobaczyc, o co chodzi. I sie zakochalam!
Leci do mnie jeszcze kilka malych buteleczek Misshy, wiec bede testowac.
Tez mam sucha skore - wczoraj pod kremem BB mialam olejek z marakui i bylo OK, zero suchosci.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 18:56   #242
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
hejka,
Własnie wypróbowałam lioele water drop i albo to ja jestem jakaś dziwna,albo nie wiem..Chyba nie znajdę swojego bb kremu
Zaczęłam od kapki na rękę i jak zwykle jeszcze za jasny i u mnie wchodzi w lekkie różowe tonyPodobny kolorem do Baviphat magic girl..jedynie to,że nie jaśnieje i nie świecę się po nim jak piggy orazo,że nie podkreśla suchych skórek a mam suchą cerę jest wielkim jego plusem..

na 2 i 3 zdjęciu po lewej jest water drop a po prawej baviphat..na żywo mocniej widać jasniejszy kolor,zdjęcia niestety robione komórka.

a tak się napaliłam
U mnie roztarcie na dłoni nie jest miarodajne. Mam zupełnie inne kolory dłoni i twarzy.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 19:10   #243
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A czy ktoras z Was uzywala bazy pod krem BB? Ja ze swoim rozowym dostalam probke i jeszcze nie probowalam.
Moze to cos w skorkach pomoze?
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 23:21   #244
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja uwielbiam kosmetyki z dr. brandt ale ten BB nie ma nic wspólnego z tymi Koreańskimi. Sprawdzałam go w Sephorze. Konsystencja jest dziwna i kosmetyk się rozwarstwia!!!! Do tego po wyciśnięciu jest fajny jasny, jednak po rozsmarowaniu robi się strasznie ciemny. W ogóle się nie dopasował do mojego koloru skóry. Jak dla mnie strasznie śmierdzi i ta cena powala. Ja bym proponowała zakupić jakiś Koreański BB
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 06:37   #245
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A jak udaje wam się pogodzić fakt, że filtra trzeba nałożyć określoną ilość, a przy nałożeniu takiej ilości kremu bb robi się maska? Nakładacie jakiś inny filtr i na to bb? Czy nakładacie go mniej nie zważając na to, że ochrona p-słoneczna jest przez to mniejsza?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 07:03   #246
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja nakładam filtr (przerzucam się powoli na te koreańskie) w przepisowej ilości, czekam 20 minut i na to nakładam krem BB w odpowiadającej mi ilości- czyli odrobinę.
Na koreańskich filtrach kremy BB naprawdę znakomicie się trzymają a wszystko szybko się wchłania, aż jestem zaskoczona.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 09:06   #247
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A moglabys mi polecic jakies koreanskie filtry? Bez parabenow najlepij
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 10:58   #248
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
U mnie roztarcie na dłoni nie jest miarodajne. Mam zupełnie inne kolory dłoni i twarzy.
Wiem,wiem..ciężko tak ze zdjęcia coś wybrać,bo się wydaje,że "oo ten to napewno będzie git"a później jednak za jasny;d

Powiem tak,ten water drop nie jest zły.Podoba mi się to,że nie podkreśla suchych skórek ani nie wchodzi w pory i załamania jak inne 5 mi to robiły,także pod tym względem jest idealny..
Gdyby był jeszcze ciemniejszy i bardziej zółty..oraz odrobinę mocniej krył to były cudownyale chyba nie znajdę takiego..Nie wiem nawet co szukać..Myślałam nad Missha 23 albo Triple solution lub ten dr jart black detox..Ewentualnie Cezanne lub holika holika petit coś tam..tylko,że nie mam konta ta ebayu buu
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:27   #249
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
A moglabys mi polecic jakies koreanskie filtry? Bez parabenow najlepij
Nie znam takich.

Z parabenami i z Tinsorbem są Missha Essence Sun SPF 45 PA+++ i Skin79 Perfect UV Protection SPF50 PA+++, wiele koreańskich produktów ochronnych zawiera tylko tlenek tytanu i cynku-- trzeba więc szukać składów i sprawdzać przed zakupem czy zestaw filtrów jest satysfakcjonujący.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:47   #250
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Wiem,wiem..ciężko tak ze zdjęcia coś wybrać,bo się wydaje,że "oo ten to napewno będzie git"a później jednak za jasny;d

Powiem tak,ten water drop nie jest zły.Podoba mi się to,że nie podkreśla suchych skórek ani nie wchodzi w pory i załamania jak inne 5 mi to robiły,także pod tym względem jest idealny..
Gdyby był jeszcze ciemniejszy i bardziej zółty..oraz odrobinę mocniej krył to były cudownyale chyba nie znajdę takiego..Nie wiem nawet co szukać..Myślałam nad Missha 23 albo Triple solution lub ten dr jart black detox..Ewentualnie Cezanne lub holika holika petit coś tam..tylko,że nie mam konta ta ebayu buu
Kumpeli dałam próbkę Lioele drop, stwierdziła że lekko za jasna i za mało kryje. Za to uwielbia Misshę Vita Matte, bo nie ma tych wad co Lioele. Może Tobie też podpasuje?
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 21:02   #251
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ok, dzięki, coś poszukam

A znacie może jakieś internetowe sklepy koreańskie godne polecenia? Bo na ebayu jakoś boję się podróbek
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 09:37   #252
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
A moglabys mi polecic jakies koreanskie filtry? Bez parabenow najlepij
Ja mam japonski Hada Labo SPF 50/ PA+++, co prawda ma 2 parabeny ale mi to nie przeszkadza bo przeciez nawet jak nie ma parabenow w skladzie to sa inne rownie szkodliwe chemikalia jak butylene glycol and disodium edta, wiec co to za roznica.... :/

Z koreanskich mozesz wyprobwac UV Protection Sun Block firmy Skin House albo ktorys z firmy It's Skin.


Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość

A znacie może jakieś internetowe sklepy koreańskie godne polecenia? Bo na ebayu jakoś boję się podróbek
Gmarket.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:03   #253
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Mam na zbyciu pół butelki Kaminomoto, jeśli jest ktoś chętny to proszę o priv
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:01   #254
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Wiem,wiem..ciężko tak ze zdjęcia coś wybrać,bo się wydaje,że "oo ten to napewno będzie git"a później jednak za jasny;d

Powiem tak,ten water drop nie jest zły.Podoba mi się to,że nie podkreśla suchych skórek ani nie wchodzi w pory i załamania jak inne 5 mi to robiły,także pod tym względem jest idealny..
Gdyby był jeszcze ciemniejszy i bardziej zółty..oraz odrobinę mocniej krył to były cudownyale chyba nie znajdę takiego..Nie wiem nawet co szukać..Myślałam nad Missha 23 albo Triple solution lub ten dr jart black detox..Ewentualnie Cezanne lub holika holika petit coś tam..tylko,że nie mam konta ta ebayu buu
strasznie jasno ten Lioele Water Drop i Baviphat wygląda na ręce Bavipaht miałam i do jasnych nie należał, raczej średni brzoskwiniowy kolor, natomiast swatche Lioele widziałam na necie i był ciemny i dziewczyny też pisały że ciemnidło cuda jakieś, u Ciebie wręcz biało wygląda
Dosyć ciemny i żółty(nawet bardzo) jest Purederm BB cream. Ale lubi jaśnieć/dopasowywać się. Holiki moga być dla Ciebie za jasne masz konkretną na myśli? Bo z góry uprzedzam że Clearing, Shimmering i Essential są dobre do jasnej cery. A najjaśniejsza ze wszystkich Holik Petit jest Shimmering
Missha #23 jest różowawa, jak już to #27 jest też #31 dla naprawdę opalonej cery. Dr.Jarty też do ciemnideł nie należą, ale kto wie może się akurat u Ciebie wtopią
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:45   #255
Vieviorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Pewnie o kremach bb z prawdziwego zdarzenia(czytaj azjatyckich) bym nie wiedziala gdyby nie moje zainteresowanie koreanistyka.
Juz mialam palec na kup teraz na allegro przy kremie hot pink od skin79, ale przypomnialam sobie ze jestem naznaczona cera naczynkowa. Moze i przy mojej grubej mieszanej cerze efekt jej widac na mocnym mrozie lub po kieliszku ale jednak jest. I juz nie wiem czy to dobry wybor.
Moze jakas pokrewna dusza wie czy z jakis dostepnych na allegro jest lepsza opcja dla mnie?
Dodam jeszcze ze mam dosc jasna cere, ale latwo sie opalam latem

@iamsolucky
Dzieki za informacje, bo jakos nie spojrzalam a odnosnika do tego tematu nie bylo
Vieviorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:03   #256
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a mogłabyś bardziej sprecyzować? Jaki chcesz efekt, mat/glow, jak duże krycie, odcień bardziej żółć? Jaki stopień jasności? Możesz np z odcieniem Revlona porównać jeśli uzywałaś? Jakiego teraz podkładu używasz? Bo samymi naczynkami bym sie nie sugerowała. Ale rozumiem że chcesz te naczynka zakryć czymś żółtawym? Ja Hot Pinka bardzo lubię, faktycznie ma różowy ton i dla ewidentnie ciepłych cer będzie niewypałem. Wklepany ładnie kryje, również mam naczynka a na mojej buzi pomijając to że za ciemny wyglądał bardzo ładnie i naturalnie.
I naprawdę musisz na allegro kupować? jak patrzę na ich ceny to mi się nóż otwiera możesz też wziąć udział w rozbiórkach bb kremów, jest osobny wątek

typowo na naczynkową cerę jest np. ten
http://allegro.pl/lioele-dollish-bb-...517586075.html

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-08-03 o 20:04
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:28   #257
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
A moglabys mi polecic jakies koreanskie filtry? Bez parabenow najlepij

Innisfree eco safety no sebum sunblock.
Bez parabenów, bez parafiny, bez silikonów.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:54   #258
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
strasznie jasno ten Lioele Water Drop i Baviphat wygląda na ręce Bavipaht miałam i do jasnych nie należał, raczej średni brzoskwiniowy kolor, natomiast swatche Lioele widziałam na necie i był ciemny i dziewczyny też pisały że ciemnidło cuda jakieś, u Ciebie wręcz biało wygląda
Dosyć ciemny i żółty(nawet bardzo) jest Purederm BB cream. Ale lubi jaśnieć/dopasowywać się. Holiki moga być dla Ciebie za jasne masz konkretną na myśli? Bo z góry uprzedzam że Clearing, Shimmering i Essential są dobre do jasnej cery. A najjaśniejsza ze wszystkich Holik Petit jest Shimmering
Missha #23 jest różowawa, jak już to #27 jest też #31 dla naprawdę opalonej cery. Dr.Jarty też do ciemnideł nie należą, ale kto wie może się akurat u Ciebie wtopią
No właśnie wszystko na mnie tak wyglądaa nie jestem nie wiadomo jak opalona..nie chodzę na solarium ani nic..mam poprostu oliwkową,żółte tony cerę i chyba daje sobie spokoj z Bbbo jak nawet coś ciemnego by się znalazło..choćby ta missha 27 lub 31 to musi być taki co niepodkreśla skórek bo suchą skóre w strefie T.
Dziękuje serdecznie za odp
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:48   #259
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Innisfree eco safety no sebum sunblock.
Bez parabenów, bez parafiny, bez silikonów.
a nie bieli i wchłania się zupełnie? bo jak patrzę na te zdjęcia, to mam wątpliwości
http://www.ebay.pl/itm/Cosmetic-Inni...item2c66308920
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 12:09   #260
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
No właśnie wszystko na mnie tak wyglądaa nie jestem nie wiadomo jak opalona..nie chodzę na solarium ani nic..mam poprostu oliwkową,żółte tony cerę i chyba daje sobie spokoj z Bbbo jak nawet coś ciemnego by się znalazło..choćby ta missha 27 lub 31 to musi być taki co niepodkreśla skórek bo suchą skóre w strefie T.
Dziękuje serdecznie za odp
Ja mam dokładnie ten sam problem. Przypasowały mi Skinfoody - Peach Sake Pore i zamierzam dalej testować Skinfoody. Dalej są trochę jasne - jest w końcu lato, ale nakładam je w małej ilości i wklepuje i jest OK. Naturalnie. Ponieważ mają żółty odcień a nie szary/różowy.

Missha 23 - odradzam Ci, szkoda pieniędzy. 27 jest ciemniejsza ale dalej ma ten szary odcień i nie wygląda to za dobrze na oliwkowych cerach. Jest dobra do mieszania z czymś o bardziej żółtym odcieniu np skinfoodem, bo misshe co prawda ładnie wyrównują koloryt ale też zdarza im się zapychać. Suchych skórek mi nie podkreślały - tylko Missha Cha Bo Yang trochę narozrabiała.
Cha Bo Yang jest mniej więcej w klimatach Misshy 27 ale jest chyba trochę bardziej "dymna" a mniej żółta.

Lioele Water Drop - Fakt, że szału kolorystycznie nie ma, ale nie ma też dużego efektu umączenia I nie ma krycia ale jest nawilżający.

Warto spróbować Skin79 Snail Nutrition (czy jakoś tak) - trochę jest za jasny na mnie, ale się dopasowuje. Mi żadnych skórek nie podkreślił na policzkach. W sumie obecnie go stosuje i rozważam zakup pełnowymiarowej tubki.

Co do próbek - ja kupuje na allegro od Harajaku. Próbki są w domu po 2 dniach od wpłaty i ma spory wybór.

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-08-04 o 12:16
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:57   #261
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a nie bieli i wchłania się zupełnie? bo jak patrzę na te zdjęcia, to mam wątpliwości
http://www.ebay.pl/itm/Cosmetic-Inni...item2c66308920
nie bieli, wchłania się aż za bardzo- nieco wysusza. Makijaż sie trzyma się na nim dobrze.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:52   #262
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
nie bieli, wchłania się aż za bardzo- nieco wysusza. Makijaż sie trzyma się na nim dobrze.
dzięki jak mi się skończy HadaLabo, pomyślę o tym
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:27   #263
Vieviorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a mogłabyś bardziej sprecyzować? Jaki chcesz efekt, mat/glow, jak duże krycie, odcień bardziej żółć? Jaki stopień jasności? Możesz np z odcieniem Revlona porównać jeśli uzywałaś? Jakiego teraz podkładu używasz? Bo samymi naczynkami bym sie nie sugerowała. Ale rozumiem że chcesz te naczynka zakryć czymś żółtawym? Ja Hot Pinka bardzo lubię, faktycznie ma różowy ton i dla ewidentnie ciepłych cer będzie niewypałem. Wklepany ładnie kryje, również mam naczynka a na mojej buzi pomijając to że za ciemny wyglądał bardzo ładnie i naturalnie.
I naprawdę musisz na allegro kupować? jak patrzę na ich ceny to mi się nóż otwiera możesz też wziąć udział w rozbiórkach bb kremów, jest osobny wątek

typowo na naczynkową cerę jest np. ten
http://allegro.pl/lioele-dollish-bb-...517586075.html
Jakis czas temu zrezygnowalam ze wszystkiego na rzecz kremow matujacych. I to mi starczalo teraz uzywam kremu na naczynka + odrobina pudru dla matu. Cere mam dosc niezla wiec mi na kryciu nie zalezy, a jedynie wyeliminowaniu swiecenia sie.. Kolor mojej cery w wiekszosci podkladow jest ciut jasniejszy od sredniego(uroda typowej zimy z dosc jasna cera i szybkim opalaniem bez poparzen). Dlatego fajnie jakby sie wtapial w jej odcien. Zaczerwien nie mam jakis strasznych, ale nie moze sie z nimi kolor tego kremu klocic.
Mam nadzieje, ze opisalam sie rzeczowo
Co do allegro. To jakos tak lubie. Oczywiscie porzuce je na rzecz zaufanego tanszego sprzedawcy. Tyle ze widze, ze zamowienie probki nie wychodzi tragicznie.
Vieviorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:46   #264
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Vieviorka Pokaż wiadomość
Jakis czas temu zrezygnowalam ze wszystkiego na rzecz kremow matujacych. I to mi starczalo teraz uzywam kremu na naczynka + odrobina pudru dla matu. Cere mam dosc niezla wiec mi na kryciu nie zalezy, a jedynie wyeliminowaniu swiecenia sie.. Kolor mojej cery w wiekszosci podkladow jest ciut jasniejszy od sredniego(uroda typowej zimy z dosc jasna cera i szybkim opalaniem bez poparzen). Dlatego fajnie jakby sie wtapial w jej odcien. Zaczerwien nie mam jakis strasznych, ale nie moze sie z nimi kolor tego kremu klocic.
Mam nadzieje, ze opisalam sie rzeczowo
Co do allegro. To jakos tak lubie. Oczywiscie porzuce je na rzecz zaufanego tanszego sprzedawcy. Tyle ze widze, ze zamowienie probki nie wychodzi tragicznie.
z tą kolorystyką bb kremów jest też tak że ten sam potrafi wyglądać różnie i pod względem jasności i kolorystyki u każdego
moim zdaniem z tych matujących jest np. seria herbaciana Skinfood
The Face Shop oil free bb cream
Etude House: Magic for oily skin i Precious Mineral bb cream(ten jest w 4 odcieniach bodajże)
wszędzie też czytam że Coogi Flowertox jest matujący ale sama nie miałam. Tylko nawet nie wiem czy one wszystkie na allegro są.

może dziewczyny coś doradzą jeszcze bo na razie z matu nic mi do głowy nie przychodzi ale Misshy to bym Ci nie poleciła. Skin79 Hot Pink przypudrowany lekko dał mi mat na cały gorący dzień-ale tylko przypudrowany bo bez niczego jest ładny glow
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:54   #265
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja akurat matu nie lubię, szukam glow ale z tych na które wpadłam najbardziej matujący był Skinfood Grapecell coś tam, Peach Sake Pore to też raczej mat niż glow, Herbaciana seria Skinfooda jak najbardziej.

Może ten link Ci się przyda:
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...mow-bb_11.html
Wynika z niego, że najbardziej matujące to:
Hanskin Primer Velvet BB Cream
Holika Holika Petit Clearing BB Cream
Etude House Love Homme BB Cream



Misshy nie polecam, testowałam wszystkie oprócz signature i wszystkie są rozświetlające, na czele z Missha Matte, która daje najfajniejszy efekt glow

Aha jeszcze Skin79 Intense Classic Balm. Matował, ale dawał wg mnie efekt jak puder. I za jasny był dla mnie wyglądałam jak osypana mąką Ciężko mi zatem go obiektywnie ocenić poza tym matowaniem, skoro był spalony na wstępie

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-08-04 o 15:58
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:59   #266
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja juz dostalam maila, ze moje zamowienie z Misshy do mnie leci! Jesss!
Bedzie testowanie. Mam nadzieje, ze dla suchej skory bedzie ok. Obawiam sie troche kremu Missha Shiny, bo ponoc NAPRAWDE daje glow. Zobaczymy.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 17:00   #267
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Ja juz dostalam maila, ze moje zamowienie z Misshy do mnie leci! Jesss!
Bedzie testowanie. Mam nadzieje, ze dla suchej skory bedzie ok. Obawiam sie troche kremu Missha Shiny, bo ponoc NAPRAWDE daje glow. Zobaczymy.
Ta Missha ma drobinki, przynajmniej tak na zdjęciach zobaczyłam i w recenzjach czytałam kiedyś.

Przypomniało mi sie że bardzo lekki, matujący i niewidzialny na skórze jest Skin79 Water Drop, a jak się go jeszcze przypruszy to mat długi że ho ho. Tylko poważna wada-duuuuużo srebrnych drobinek ja ten srebrny pył wylewałam wręcz, i sporo na szczęście na palcu zostawało
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 17:02   #268
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Btw, ja mam na zbyciu 5/6 opakowania zielonego VB Effector, wodnistego kremu It's Skin do cery przetluszczajacej sie; pol opakowania Juju Aquamoist Vitamin C whitening kremu/zelu z kwasem hialuronowym do twarzy; oraz praktycznie caly Lioele Aroma Soft Peeling Gel - jesli ktos zainteresowany, to wiadomosc na priv prosze.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 17:28   #269
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja akurat matu nie lubię, szukam glow
Mam tak samo Ciężko mi się troszkę odnaleźć w temacie, bo większość preferuje mat i to mocny. Możesz polecić bardziej rozświetlające marki/ kremy oprócz wymienionej już Misshy ? Będę wdzięczna.
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 18:40   #270
Vieviorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dzieki za pomoc prawie od reki niedaleko mnie moge sobie odebrac probki skinfood peach oraz hot pink tak wiec nie przeplace, a bede miala jakies odniesienie

A azjatycki cukier kojarze z kanalu youtube i faktycznie chwalila skinfood na jednym ze swoich filmow.
Vieviorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.