makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 22:54   #3811
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zapytaj najlepiej swojej lingeristki.
Jeśli miałabym odpowiedzieć jakiejś dziewczynie, której sama bym robiła makijaż - to ma wpływ, szczególnie jeśli za pierwszym razem wyjdzie bardzo lekki makijaż. Jeśli np robiłabym kreseczki, z których po wyłuszczeniu została tylko lekka sugestia szarości i zrobiłabym korektę po 2 miesiącach to tak naprawdę jakbym pracowała od zera... A tak jak robię po 3-4 tygodniach to nawet jak po pierwszym razie nie zostaje prawie nic to za drugim razem już jest całkiem ładna ciemna kreseczka. Przynajmniej tak wychodzi z moich niewielkich na razie doświadczeń . Z drugiej strony ja nie pracuję metoda piórkową więc może będzie jakoś inaczej z tą korektą...
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 06:58   #3812
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
mam takie pytanie, za tydzień wybieram się na brwi metoda piórkowa i po jakim czasie powinnam udać się na poprawkę? i czy np jak pójde na poprawke w czerwcu to czy bedzie jakaś różnica?
Tak jak napisała joaska_g, to zależy jak wygląda pierwsza pigmentacja.... jeśli zrobi Ci to ktoś doświadczony i po pierwszym zabiegu makijaż brwi jest widoczny to nie ma problemu, ale jeśli włoski będą ledwo widoczne to do czerwca nie będzie czego korygować, tylko po prostu trzeba będzie wszystko tworzyć od nowa. Jeśli makijaz jest prawidłowo wykonany to spokojnie można się pokazać na korekcie nawet za 2 miesiące.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 17:58   #3813
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja mam korektę za 3 tygodnie, ale już widzę że jedna brew jest dużo jaśniejsza niż druga. Więcej barwnika mi się wyłuszczyło
Mam nadzieję, że na korekcie ładnie to poprawią.
__________________
sukces jest koloru blond
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 19:23   #3814
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pamirka Pokaż wiadomość
Ja mam korektę za 3 tygodnie, ale już widzę że jedna brew jest dużo jaśniejsza niż druga. Więcej barwnika mi się wyłuszczyło
Mam nadzieję, że na korekcie ładnie to poprawią.
Oczywiście, bez problemu intensywność obu brwi powinna zostać wyrównana
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 13:45   #3815
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzięki muscat za info.
Umówiłam się też na zrobienie kreski górnej.
__________________
sukces jest koloru blond
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 21:01   #3816
Lenka801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Do Muscat.
Jestem po korekcie kresek i stwierdzam, że nadal są blade i praktycznie niewidoczne i co gorsza od korekty minęły 3 tygodnie a nad jedną i drugą kreską wygląda jakby było zasinione myślę, że jest to rozlany barwnik. Jestem załamana nie wiem czy mam to poprawiać boję sie, że będzie gorzej. Proszę o poradę. Muscat czy jest możliwość wysłania zdjęć na pw?
Lenka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 21:51   #3817
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja brwi metoda kreskowa robilam tydzien temu, dzis juz nie mam zadnych strupkow i tez sa narazie dla mnie za blade. Mam nadzieje, ze po poprawce sciemnieja.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 07:31   #3818
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lenka801 Pokaż wiadomość
Do Muscat.
Jestem po korekcie kresek i stwierdzam, że nadal są blade i praktycznie niewidoczne i co gorsza od korekty minęły 3 tygodnie a nad jedną i drugą kreską wygląda jakby było zasinione myślę, że jest to rozlany barwnik. Jestem załamana nie wiem czy mam to poprawiać boję sie, że będzie gorzej. Proszę o poradę. Muscat czy jest możliwość wysłania zdjęć na pw?
Prześlij mi proszę zdjęcia na biuro@gabinetrozany.pl
Dobrze byłoby, gdyby zdjęcia zrobił Ci ktoś inny, w dużej rozdzielczości i z użyciem lampy błyskowej.
Od razu zapytam, czy to miały być kreski pogrubione?

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
ja brwi metoda kreskowa robilam tydzien temu, dzis juz nie mam zadnych strupkow i tez sa narazie dla mnie za blade. Mam nadzieje, ze po poprawce sciemnieja.
Spokojnie Maladive tak bywa i jest w porządku, po korekcie lepiej wnika barwnik i brwi są mocniejsze
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:29   #3819
Lenka801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat zdjęcia poszły Ogromne dzięki.
Lenka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:25   #3820
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Prześlij mi proszę zdjęcia na biuro@gabinetrozany.pl
Dobrze byłoby, gdyby zdjęcia zrobił Ci ktoś inny, w dużej rozdzielczości i z użyciem lampy błyskowej.
Od razu zapytam, czy to miały być kreski pogrubione?




Spokojnie Maladive tak bywa i jest w porządku, po korekcie lepiej wnika barwnik i brwi są mocniejsze
mam nadzieje, ze tak bedzie po jakim czasie wybrac sie na poprawke? miałam robione tydzień temu.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 09:03   #3821
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze tak bedzie po jakim czasie wybrac sie na poprawke? miałam robione tydzień temu.
no to ja bym się na Twoim miejscu umówiła za 2 tygodnie na korektę, czyli zabieg po 3 tygodniach najlepiej umów się już, żeby potem z 3 tygodni nie zrobiło się 5 albo i więcej
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:20   #3822
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny myślę ostatnio nad makijażem oczywiście najpierw brwi a później usta chciałabym sobie zrobić , mieszkam na śląsku okolice Katowic więc wszędzie blisko . Chciałam Was spytać czy znacie jakąś dobrą ligiernistkę którą mogłybyście mi polecić?

marzą mi się takie brwi jak dziewczyny na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 565034_373768985992900_323182080_n.jpg (43,2 KB, 146 załadowań)
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 09:00   #3823
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej. Robila ktoras z was brwi metoda piorkowa w Rzeszowie i moglaby mi kogos polecic ?
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 16:13   #3824
Noorjahan
Przyczajenie
 
Avatar Noorjahan
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Saltsjobaden (Szwecja)
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witaj blackhairkate. Polecam goraco Vilette Drozdz z Rybnika, robilam u niej komplet, tj. brwi, oczy kreski gorne i dolne i usta i jestem bardzo zadowolona. to jest jej stronka: www.makeupstyl.pl
__________________
Noorjahan
Noorjahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 16:48   #3825
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W niedzielę do ust dorabiam w końcu brwi Warszawa Mokotów u Pani, która zajmuje się makijażem od prawie 15 lat
Widziałam babke bezpośrednio po zrobieniu, super!
__________________
SAYA i ABI
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 11:34   #3826
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja dziś korekta brwi i kreski górne
__________________
sukces jest koloru blond
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 12:29   #3827
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Też kreski chcę dekoracyjne, ale rzęsy musiałabym zdjąć
__________________
SAYA i ABI
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:55   #3828
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Noorjahan Pokaż wiadomość
witaj blackhairkate. Polecam goraco Vilette Drozdz z Rybnika, robilam u niej komplet, tj. brwi, oczy kreski gorne i dolne i usta i jestem bardzo zadowolona. to jest jej stronka: www.makeupstyl.pl

Hej dzięki a jaką metodą robiłaś brwi masz może zdjęcia?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:52   #3829
Noorjahan
Przyczajenie
 
Avatar Noorjahan
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Saltsjobaden (Szwecja)
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej blackhairkate tu jest zdjecie moich brwi i oczu. Metoda wloskowa. Jestem zadowolona, jednakze jak pojade do PL to pojde chyba na lekkie przyciemnienie, mialam robione w lipcu zeszlego roku i korekte troche pozniej. Co sadzisz?
Jeszcze chcialam dodac ze moja prawa brew moze wygladac na troche grubsza bo nie wyrywalam wloskow pod nia, pozwalam im troche rosnac bo boje sie moje brwi beda potem na cienkie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4832.jpg (7,6 KB, 217 załadowań)
__________________
Noorjahan

Edytowane przez Noorjahan
Czas edycji: 2013-05-11 o 13:54
Noorjahan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 15:31   #3830
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Makijaż pernamentny?

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
...

maxi82: masz piekne brwi maxi , podobają mi się bardzo chyba też sobie takie zrobię bo chciałem mieć takie dawno sama zwykła regulacja mi nie wystarczy bo mam dosyć ciągłego regulowania jak włoski urosną wolę stały makijaż permamentny

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
To ja zalączam fotki moich brwi przed makijazem permanentnym i zaraz po.Na pierwszej fotce widać resztki barwnika ,ktory miałam wprowadzany 4 lata temu,został lekko rozowy kolor-brąz zbladł do takiego odcienia,ale po pomalowaniu lekko cieniem(co robilam przy zwykłym makijazu) nie było tego wcale widać.Na drugiej fotce "błyszcze" się niemiłosiernie,bo brwi i okolice miałam posmarowane linomagiem-zalecenia kosmetyczki,zaraz po zabiegu.
Angi74: Pięknie wyglądasz w tych brwiach! zrobię sobie takie podobne bo bardzo mi się podobają

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Noorjahan Pokaż wiadomość
Hej blackhairkate tu jest zdjecie moich brwi i oczu. Metoda wloskowa. Jestem zadowolona, jednakze jak pojade do PL to pojde chyba na lekkie przyciemnienie, mialam robione w lipcu zeszlego roku i korekte troche pozniej. Co sadzisz?
Jeszcze chcialam dodac ze moja prawa brew moze wygladac na troche grubsza bo nie wyrywalam wloskow pod nia, pozwalam im troche rosnac bo boje sie moje brwi beda potem na cienkie.
Noorjahan mi twoje brwi bardzo się podobają sa piękne i pięknie w nich wyglądasz zrobię sobie takie podobne ale może ciut krótsze
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 16:21   #3831
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Makijaż pernamentny?

blackhairkate mi się też takie marzą i takie jak ma Gardias. Jutro idę ze zdjęciami
__________________
SAYA i ABI
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 17:44   #3832
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Noorjahan Pokaż wiadomość
Hej blackhairkate tu jest zdjecie moich brwi i oczu. Metoda wloskowa. Jestem zadowolona, jednakze jak pojade do PL to pojde chyba na lekkie przyciemnienie, mialam robione w lipcu zeszlego roku i korekte troche pozniej. Co sadzisz?
Jeszcze chcialam dodac ze moja prawa brew moze wygladac na troche grubsza bo nie wyrywalam wloskow pod nia, pozwalam im troche rosnac bo boje sie moje brwi beda potem na cienkie.
a właśnie w cene jest wliczony ten 1 i ten 2 który się powinno zrobić po kilku tygodniach ? później słyszałam że raz w roku za 200 zł wystarczy tam coś poprawić

ta metoda włoskowa u Ciebie wygląda ślicznie bo masz grubsze a ja chce tamten kształt to nie wiem czy nie lepiej by było tą cieniowaną czy coś

Cytat:
Napisane przez Sawana25 Pokaż wiadomość
blackhairkate mi się też takie marzą i takie jak ma Gardias. Jutro idę ze zdjęciami
noo Gradias też ma super i odcień bardzo ładny
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:37   #3833
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Idę dziś, stresuję się :O
__________________
SAYA i ABI
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:08   #3834
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja za tydzien poprawka - miałam robione metoda włoskowa i mam nadzieje, ze beda ciemniejsze :P
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:17   #3835
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, proszę o pomoc kogoś kto ma pojęcie w temacie makijażu permanentnego.

Kilka miesięcy po wykonaniu kresek na powiekach wystąpiło u mnie masowe wypadanie rzęs, co trwa już kilka miesięcy (żadne odżywki ani witaminy nie poskutkowały) jak również górne powieki są jakby spuchnięte, pojawiły się czerwone pęknięte żyłki ponad linią kresek.

Czy może to być jakaś reakcja alergiczna na wprowadzony pod skórę barwnik? Czy też zakażenie które wdało się poprzez igłę?
Może któraś z was miała podobną sytuację?
Do jakiego specjalisty najlepiej się z tym udać?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:03   #3836
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Witam, proszę o pomoc kogoś kto ma pojęcie w temacie makijażu permanentnego.

Kilka miesięcy po wykonaniu kresek na powiekach wystąpiło u mnie masowe wypadanie rzęs, co trwa już kilka miesięcy (żadne odżywki ani witaminy nie poskutkowały) jak również górne powieki są jakby spuchnięte, pojawiły się czerwone pęknięte żyłki ponad linią kresek.

Czy może to być jakaś reakcja alergiczna na wprowadzony pod skórę barwnik? Czy też zakażenie które wdało się poprzez igłę?
Może któraś z was miała podobną sytuację?
Do jakiego specjalisty najlepiej się z tym udać?
Od kiedy masz opuchnięte powieki?
Po pigmentacji powiek czasem się może zdarzyć, że kilka rzęs wypadnie, natomiast u Ciebie zaczęło się tak dziać dopiero po kilku miesiącach, rozumiem, że wtedy też podpuchły Ci powieki?
Jeżeli zdarzają się reakcje alergiczne to przeważnie na środki znieczulające, lub utrwalacz, ale wtedy reakcja jest natychmiastowa, lub w ciągu kilku dni od zabiegu. Mogłaby to być reakcja na barwnik, ale tylko na jakieś dziadostwo niewiadomego pochodzenia.... pytanie, czy ktoś kto wykonywał Ci zabieg mógłby użyć takiego właśnie barwnika.
Może być też tak, że to tylko zbieg zdarzeń, czyli najpierw zabieg, a po kilku miesiącach stan zapalny, który mogło wywołać coś zupełnie niezwiązanego z makijażem.
Czy czujesz przy tym jakieś swędzenie, kłucie, pieczenie?
Według mnie powinnaś się zgłosić do okulisty i dokładnie mu wszystko opisać, powinien to zobaczyć. To, że nad kreską masz pęknięte naczynka to może być objawem stanu zapalnego, prawdopodobnie cały brzeg powieki jest zaczerwieniony, tylko tu gdzie kreska to tego nie widać.
Gdyby powstało zakażenie na wskutek zabiegu to od razu powstałby stan zapalny, który nasilałby się nie kilka miesięcy, tylko już po kilku dniach byłoby niewesoło.
Możemy tu sobie gdybać, natomiast myślę, że wizyta u okulisty jest konieczna.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 19:24   #3837
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zobacz opinie i zdjęcia tej linergistki z Bielska
www.makijaztrwaly.com
może znajdziesz coś dla siebie..

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny myślę ostatnio nad makijażem oczywiście najpierw brwi a później usta chciałabym sobie zrobić , mieszkam na śląsku okolice Katowic więc wszędzie blisko . Chciałam Was spytać czy znacie jakąś dobrą ligiernistkę którą mogłybyście mi polecić?

marzą mi się takie brwi jak dziewczyny na zdjęciu
Zobacz opinie i zdjęcia tej linergistki z Bielska
www.makijaztrwaly.com
może znajdziesz coś dla siebie..

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Noorjahan Pokaż wiadomość
Hej blackhairkate tu jest zdjecie moich brwi i oczu. Metoda wloskowa. Jestem zadowolona, jednakze jak pojade do PL to pojde chyba na lekkie przyciemnienie, mialam robione w lipcu zeszlego roku i korekte troche pozniej. Co sadzisz?
Jeszcze chcialam dodac ze moja prawa brew moze wygladac na troche grubsza bo nie wyrywalam wloskow pod nia, pozwalam im troche rosnac bo boje sie moje brwi beda potem na cienkie.
Brwi są ok, chociaż troszkę grube... Ale na pewno bym przedłużyła dolna kreskę, moim zdaniem jest za krótka...

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Noorjahan Pokaż wiadomość
Hej blackhairkate tu jest zdjecie moich brwi i oczu. Metoda wloskowa. Jestem zadowolona, jednakze jak pojade do PL to pojde chyba na lekkie przyciemnienie, mialam robione w lipcu zeszlego roku i korekte troche pozniej. Co sadzisz?
Jeszcze chcialam dodac ze moja prawa brew moze wygladac na troche grubsza bo nie wyrywalam wloskow pod nia, pozwalam im troche rosnac bo boje sie moje brwi beda potem na cienkie.
Brwi są ok, chociaż troszkę grube... Ale na pewno bym przedłużyła dolna kreskę, moim zdaniem jest za krótka...
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:31   #3838
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Od kiedy masz opuchnięte powieki?
Po pigmentacji powiek czasem się może zdarzyć, że kilka rzęs wypadnie, natomiast u Ciebie zaczęło się tak dziać dopiero po kilku miesiącach, rozumiem, że wtedy też podpuchły Ci powieki?
Jeżeli zdarzają się reakcje alergiczne to przeważnie na środki znieczulające, lub utrwalacz, ale wtedy reakcja jest natychmiastowa, lub w ciągu kilku dni od zabiegu. Mogłaby to być reakcja na barwnik, ale tylko na jakieś dziadostwo niewiadomego pochodzenia.... pytanie, czy ktoś kto wykonywał Ci zabieg mógłby użyć takiego właśnie barwnika.
Może być też tak, że to tylko zbieg zdarzeń, czyli najpierw zabieg, a po kilku miesiącach stan zapalny, który mogło wywołać coś zupełnie niezwiązanego z makijażem.
Czy czujesz przy tym jakieś swędzenie, kłucie, pieczenie?
Według mnie powinnaś się zgłosić do okulisty i dokładnie mu wszystko opisać, powinien to zobaczyć. To, że nad kreską masz pęknięte naczynka to może być objawem stanu zapalnego, prawdopodobnie cały brzeg powieki jest zaczerwieniony, tylko tu gdzie kreska to tego nie widać.
Gdyby powstało zakażenie na wskutek zabiegu to od razu powstałby stan zapalny, który nasilałby się nie kilka miesięcy, tylko już po kilku dniach byłoby niewesoło.
Możemy tu sobie gdybać, natomiast myślę, że wizyta u okulisty jest konieczna.
Ciężko mi powiedzieć od kiedy są podpuchnięte, wiem że trwa już to dosyć długo i nie pamiętam momentu kiedy się zaczęło. Masowe wypadanie rzęs pojawiło się z pewnością nie zaraz po zabiegu, tylko kilka miesięcy później. Z jednej powieki rzęsy wypadają bardziej, i są na niej też mocniej widoczne żyłki praktycznie aż po brwi, z tej samej powieki także barwnik się znacznie bardziej wyłuszczył/wyblakł. Nie czuję żadnego bólu, pieczenia, czy swędzenia.
Co do jakichś zbiegów okoliczności, używałam w tamtym okresie sztucznych rzęs doczepianych na klej, ale nie używam już od dawna.

Właśnie zastanawiałam się - okulista, dermatolog, czy alergolog, ale już zapisałam się na jutro do okulisty.
Z tym że jeśli to przez barwnik, to jakie mam szanse na pozbycie się go?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 21:22   #3839
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć od kiedy są podpuchnięte, wiem że trwa już to dosyć długo i nie pamiętam momentu kiedy się zaczęło. Masowe wypadanie rzęs pojawiło się z pewnością nie zaraz po zabiegu, tylko kilka miesięcy później. Z jednej powieki rzęsy wypadają bardziej, i są na niej też mocniej widoczne żyłki praktycznie aż po brwi, z tej samej powieki także barwnik się znacznie bardziej wyłuszczył/wyblakł. Nie czuję żadnego bólu, pieczenia, czy swędzenia.
Co do jakichś zbiegów okoliczności, używałam w tamtym okresie sztucznych rzęs doczepianych na klej, ale nie używam już od dawna.

Właśnie zastanawiałam się - okulista, dermatolog, czy alergolog, ale już zapisałam się na jutro do okulisty.
Z tym że jeśli to przez barwnik, to jakie mam szanse na pozbycie się go?
Okulista to dobra decyzja.

Napisałaś wcześniej, że stosowałaś różne odżywki, możesz napisać jakie?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 22:00   #3840
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Okulista to dobra decyzja.

Napisałaś wcześniej, że stosowałaś różne odżywki, możesz napisać jakie?
L'Biotica z apteki, a później jak już zaczęłam tracić rzęsy, mocniejszą - Rapidlash. Okulista u którego byłam trochę olał mój problem, stwierdził tylko że to zmiany na tle alergicznym i przepisał krople które okazały się jedynie drogimi kroplami nawilżającymi, więc jestem już dosyć zrezygnowana
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.