Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-20, 08:41   #1321
mmiiii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny jeżeli zamawiam z nie swojej karty kredytowej to w polu adres rachunku musze napisac adres posiadacza karty czy mogę swój??
mmiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 08:43   #1322
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
A jakie to ekskluzywne perfumy???
Nawet nie wiedziałam, że są takie perfumy, które kosztują majątek. ( np. cena Imperial Majesty to 115.000 brytyjskich funtów )

A ten, który miałam na myśli to: Clive Christian - No. 1 for Women

Ciekawym podaję linki i każdy może sobie porównać ceny:

http://www.perfumeriaquality.pl/cms/index.php?id=1398

http://oth.strawberrynet.com/wfrag.a...d=662&goChar=C

Swoją drogą ciekawe jak takie cudo pachnie.
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:21   #1323
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
U mnie to koral
Ale ja mam cerę w żółtawym odcieniu i wszystkie róże ociepla. Możliwe że na chłodnej skórze będzie widać trochę różu
Generalnie jednak to koral
Ja też mam żółtawą

A ja wczoraj kliknęłam korektor Magic HR. A zaraz mam zamiar zamówić peling Biothermu Biopur Pore Refining Exfoliant. Czy warto??
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:42   #1324
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola, jak wpadnie w Twoje łapki serum tigi, bardzo proszę daj znać, jak się sprawuje, bo też mam na nie wielką chrapkę miałam też na small talk, ale kupiłam już coś od Renka i może będzie dobre, chociaż narazie mam mieszane odczucia, bo włosy już wyzdrowiały na szczęście
Oczywiście jak tylko dostanę zdam relację

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Mariolu utwierdziłas mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłam zamawiając go...porownalam jego wymiary z moim dotychczasowym samomalującym i sa one identyczne, a więc jestem pewna ze jest to moja up;ragniona i ulubiona wielkosc...no i w dodatku lancome...
No to się cieszę, tylko czemu mi nie udało się kupić drugiego w tej cenie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:49   #1325
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też mam żółtawą

A ja wczoraj kliknęłam korektor Magic HR. A zaraz mam zamiar zamówić peling Biothermu Biopur Pore Refining Exfoliant. Czy warto??
ostatnio jak patrzylam na KWC to ten peeling ma swietne opinie wiec chyba warto!! tez sie nad nim zastanawialam ale czekam na ten preparacik na pory i wtedy wezme oba
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:55   #1326
mmiiii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dzieki za odpowiedz :/
mmiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:04   #1327
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nulka - tych kremów coniemiara podaj bliższe namiary, czego szukasz, jaka konsystencja, czy wrażliwe oczy etc. każdy woli co innego, jeden żel inny krem
czy ma być codzienny, czy do zadań specjalnych.
hihih, rzeczywiscie tak napisalam bez dodatkowych informacji wiec juz mowie o co mi chodzi wiec zauwazylam pierwsze ale niestety juz widoczne zmarszczki przy oczkach (to dlatego ze za duzo sie smieje ) i tak mysle zeby teraz zadzialac na nie z grubej rury a potem, jak troche sie zmniejsza, zakupic juz normalny kremik na codzien zaznaczam ze mam 24 latka

takze na razie szukam jakiegos dobrego preparatu na zniwelowanie tego co juz powstalo skore dookola oczu mam troche, ale nie bardzo, wrazliwa. Mysle o zelu/kremie, cos do stosowania na noc najlepiej. I cena tak do 100zl. i zeby dzialal

myslalam nad Biotherm Multi Recharge ale nie wiem czy to nie jest do bardziej dojrzalej skory??

prosze poleccie mi cos Kochane
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 10:06   #1328
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też mam żółtawą

A ja wczoraj kliknęłam korektor Magic HR. A zaraz mam zamiar zamówić peling Biothermu Biopur Pore Refining Exfoliant. Czy warto??
ja mam ten peeling, bardzo ladnie oczyszcza buzie, ale odradzam wrażliwym cerom, bo szoruje ostro

Cytat:
Napisane przez mmiiii Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz :/
przecież zadałaś pytanie raptem godzinę temu. Jest niedziela rano, niewiele osób jest w wątku. Czasem na odpowiedź czekamy kilka godzin i wiecej. Cierpliwości

Jako billing address musisz wpisać dane posiadacza karty, mozesz wybrać inny adres to wysyłki, wtedy jako shipping address wpisujesz swój
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 11:19   #1329
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ostatnio jak patrzylam na KWC to ten peeling ma swietne opinie wiec chyba warto!! tez sie nad nim zastanawialam ale czekam na ten preparacik na pory i wtedy wezme oba
Właśnie przypadkiem wpadłam na te opinie na KWC Peeling już kliknięty

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja mam ten peeling, bardzo ladnie oczyszcza buzie, ale odradzam wrażliwym cerom, bo szoruje ostro



przecież zadałaś pytanie raptem godzinę temu. Jest niedziela rano, niewiele osób jest w wątku. Czasem na odpowiedź czekamy kilka godzin i wiecej. Cierpliwości

Jako billing address musisz wpisać dane posiadacza karty, mozesz wybrać inny adres to wysyłki, wtedy jako shipping address wpisujesz swój
Ja lubię takie ostre peelingi Już nie mogę się doczekać
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 12:08   #1330
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Ja też. Zależaloby mi na paletce cieni seledynek opalizujacy i turkus oraz na puderku w pędzlu rozświetlającym. Tylko ja tak rzadko jestem na kompie
Ja też marzę o seledynie, o turkusie mniej, natomiast intryguje mnie jeszcze brzoskwińka, ponieważ uwielbiam wszystko co brzoskwiniowe (cienie, róże, błyszczyki) a do tego są opalizujące, więc już całkowicie przepadłam Muszę tylko wybrać się do perfumerii i zobaczyć całą serię na własne oczy. A Ty testowałaś coś z tej serii???

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam, że są takie perfumy, które kosztują majątek. ( np. cena Imperial Majesty to 115.000 brytyjskich funtów )

A ten, który miałam na myśli to: Clive Christian - No. 1 for Women

Ciekawym podaję linki i każdy może sobie porównać ceny:

http://www.perfumeriaquality.pl/cms/index.php?id=1398

http://oth.strawberrynet.com/wfrag.a...d=662&goChar=C

Swoją drogą ciekawe jak takie cudo pachnie.
Ceny faktycznie zróżnicowane. Te mnie powaliły totalnieDziewczyny, spójrzcie na tą cenę http://oth.strawberrynet.com/product...55672&goChar=C

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Właśnie przypadkiem wpadłam na te opinie na KWC Peeling już kliknięty



Ja lubię takie ostre peelingi Już nie mogę się doczekać
Skoro lubisz takie ostre to na pewno będziesz zadowolona. Ja używam go od niedawna i już wiem, że lepszego nie miałam
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 13:40   #1331
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Ceny faktycznie zróżnicowane. Te mnie powaliły totalnieDziewczyny, spójrzcie na tą cenę http://oth.strawberrynet.com/product...55672&goChar=C

Ja jestem ciekawa jak toto pachnie, bo czasami im coś jest droższe tym gorzej pachnie, chociaż o gustach się podobno nie dyskutuje
Może ktoś wąchał co ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 14:11   #1332
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to się cieszę, tylko czemu mi nie udało się kupić drugiego w tej cenie ?
no niestety zdaje sie ze jest to kolejny truskawkowy wirus tylko kto w takim razie nim zaraził???
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:34   #1333
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hihih, rzeczywiscie tak napisalam bez dodatkowych informacji wiec juz mowie o co mi chodzi wiec zauwazylam pierwsze ale niestety juz widoczne zmarszczki przy oczkach (to dlatego ze za duzo sie smieje ) i tak mysle zeby teraz zadzialac na nie z grubej rury a potem, jak troche sie zmniejsza, zakupic juz normalny kremik na codzien zaznaczam ze mam 24 latkatakze na razie szukam jakiegos dobrego preparatu na zniwelowanie tego co juz powstalo skore dookola oczu mam troche, ale nie bardzo, wrazliwa. Mysle o zelu/kremie, cos do stosowania na noc najlepiej. I cena tak do 100zl. i zeby dzialalmyslalam nad Biotherm Multi Recharge ale nie wiem czy to nie jest do bardziej dojrzalej skory??
prosze poleccie mi cos Kochane
wiesz co, do 100 zł, to może być trudna sprawa, żeby był taki super rewelacyjny. w tej cenie może być po prostu dobry, porządny krem pod oczy. ja myślałam raczej o bio-performance Shiseido, ale on kosztuje 130 na Tru. Skincare Shiseido raczej nie kupuj, on dobry, ale jako nawilżacz. Może rzeczywiście multi recharge z Biothermu, coprawda go nie znam, ale po składzie wygląda smakowicie. żeń-szeń i inne cuda, napewno będzie świeży, bo dopiero co wprowadzili tę serię.
a w ogóle, to z takich natychmiastowych odświeżaczy cery na wiosnę, polecam przynajmniej zerknięcie na opinie dot. flavo-c 15 proc. serum (100 zł, apteka). jestem w trakcie używania, coprawda efektów jeszcze nie widzę, ale to dopiero początki. zawiera mega dawkę wit. C, stosuje się punktowo na zmarszczki właśnie, których coprawda nie mamy, ale jednak może to byłoby lepsze jako kuracja.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:17   #1334
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Ceny faktycznie zróżnicowane. Te mnie powaliły totalnieDziewczyny, spójrzcie na tą cenę http://oth.strawberrynet.com/product...55672&goChar=C
Cena może być taka zabójcza,bo to pewnie prawdziwe perfumy,a nie EDP
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:44   #1335
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
no niestety zdaje sie ze jest to kolejny truskawkowy wirus tylko kto w takim razie nim zaraził???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:14   #1336
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Hej, a co to jest ten Magic Concealer HR? To naprawdę takie cudo? bo widzę, że jest przez was masowo kupowany. Ja potrzebuję czegoś pod oczy, do tej pory używałam Touch eclat YSL i nie wiem czy powinnam go zdradzić.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:33   #1337
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Hej, a co to jest ten Magic Concealer HR? To naprawdę takie cudo? bo widzę, że jest przez was masowo kupowany. Ja potrzebuję czegoś pod oczy, do tej pory używałam Touch eclat YSL i nie wiem czy powinnam go zdradzić.
różnica jest taka, że touch wystarczy na 2 m-ce, prawda? a magik na pół roku albo i lepiej one jednak się bardzo różnią, touch jest delikatny i rozświetlający, a magik mocno kryjący, kremowy, to jakby skoncentrowany podkład. Na pokrycie niedoskonałości, zatuszowanie sińców, cieni pod oczami doskonały. Ja jednak tak myślę albo wrócę do toucha albo zakupię coś innego równie rozświetlającego. Magika używasz dosłownie mikroskopijną kropelkę, jest bardzo dobrej jakości, trwały i nigdzie nie włazi, ale jednak kryjący. Dobre odcienie 01 albo 02.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:38   #1338
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz co, do 100 zł, to może być trudna sprawa, żeby był taki super rewelacyjny. w tej cenie może być po prostu dobry, porządny krem pod oczy. ja myślałam raczej o bio-performance Shiseido, ale on kosztuje 130 na Tru. Skincare Shiseido raczej nie kupuj, on dobry, ale jako nawilżacz. Może rzeczywiście multi recharge z Biothermu, coprawda go nie znam, ale po składzie wygląda smakowicie. żeń-szeń i inne cuda, napewno będzie świeży, bo dopiero co wprowadzili tę serię.
a w ogóle, to z takich natychmiastowych odświeżaczy cery na wiosnę, polecam przynajmniej zerknięcie na opinie dot. flavo-c 15 proc. serum (100 zł, apteka). jestem w trakcie używania, coprawda efektów jeszcze nie widzę, ale to dopiero początki. zawiera mega dawkę wit. C, stosuje się punktowo na zmarszczki właśnie, których coprawda nie mamy, ale jednak może to byłoby lepsze jako kuracja.
Dobrze wypowiadasz się też o kremach Lancome Primordiale. W okolicach 30-tki solidna terapia dla skóry z pierwszymi zmarszczkami. Waham się między shiseido, biothermem age fitness lub tym, o którym piszesz. Może coś z Cliniqua?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:41   #1339
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny co polecicie do mycia buzi. Coś ładnie damsko pachnącego . Dla odmiany może być nawilżającego
Mam Biotherm Purenes i ten męski zapach mi nie podchodzi i zniechęca do używania. Mam też ten olejek Kanebo i też mi nie pasuje. Zapach ok, ale jest mało "śliski" w używaniu Mam wrażenie, że nie robi pianki na buzi, chociaż trochę robi. Mam wrażenie, że jest mało wydajny. Będę musiała chyba z tymi 2-ma rzeczami się rozstać, bo nie lubię coś używać na siłę Myślałam o Biothermie tym różowym ? Co radzicie ? Może jeszcze coś innego ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 16:45   #1340
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Aha, aha. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź...właściwie tak podejrzewałam, choć mi Touch starczył na pół roku albo i dłużej. Ech, obawiam się,że może być za ciężki pod oczy, zwłaszcza na lato. Te dylematy...
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:08   #1341
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
różnica jest taka, że touch wystarczy na 2 m-ce, prawda? a magik na pół roku albo i lepiej one jednak się bardzo różnią, touch jest delikatny i rozświetlający, a magik mocno kryjący, kremowy, to jakby skoncentrowany podkład. Na pokrycie niedoskonałości, zatuszowanie sińców, cieni pod oczami doskonały. Ja jednak tak myślę albo wrócę do toucha albo zakupię coś innego równie rozświetlającego. Magika używasz dosłownie mikroskopijną kropelkę, jest bardzo dobrej jakości, trwały i nigdzie nie włazi, ale jednak kryjący. Dobre odcienie 01 albo 02.
mnie tam osobiscie Magic wlazi w zmarszczki mimiczne i kryje slaaabo (zwlaszcza cienie pod oczami)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:08   #1342
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecicie do mycia buzi. Coś ładnie damsko pachnącego . Dla odmiany może być nawilżającego
Mam Biotherm Purenes i ten męski zapach mi nie podchodzi i zniechęca do używania. Mam też ten olejek Kanebo i też mi nie pasuje. Zapach ok, ale jest mało "śliski" w używaniu Mam wrażenie, że nie robi pianki na buzi, chociaż trochę robi. Mam wrażenie, że jest mało wydajny. Będę musiała chyba z tymi 2-ma rzeczami się rozstać, bo nie lubię coś używać na siłę Myślałam o Biothermie tym różowym ? Co radzicie ? Może jeszcze coś innego ?
Dobre oceny na MUA i KWC mają olejki myjące Shu Uemura - jest kilka rodzajów.
http://www.shuuemura-usa.com/Product...ategoryid=1011

Na truskawce nie w tej chwili pojemności 150ml, są tylko wielkie butle 450ml . Dlatego kupiłam travel set z m.in. z buteleczką olejku i niedługo bedę mogła ocenić jak się sprawuje.
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:36   #1343
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
Dobre oceny na MUA i KWC mają olejki myjące Shu Uemura - jest kilka rodzajów.
http://www.shuuemura-usa.com/Product...ategoryid=1011

Na truskawce nie w tej chwili pojemności 150ml, są tylko wielkie butle 450ml . Dlatego kupiłam travel set z m.in. z buteleczką olejku i niedługo bedę mogła ocenić jak się sprawuje.
Dzięki W takim razie czekam na Twoją opinię. A jaki masz w tym zestawie travel ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:18   #1344
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz co, do 100 zł, to może być trudna sprawa, żeby był taki super rewelacyjny. w tej cenie może być po prostu dobry, porządny krem pod oczy. ja myślałam raczej o bio-performance Shiseido, ale on kosztuje 130 na Tru. Skincare Shiseido raczej nie kupuj, on dobry, ale jako nawilżacz. Może rzeczywiście multi recharge z Biothermu, coprawda go nie znam, ale po składzie wygląda smakowicie. żeń-szeń i inne cuda, napewno będzie świeży, bo dopiero co wprowadzili tę serię.
a w ogóle, to z takich natychmiastowych odświeżaczy cery na wiosnę, polecam przynajmniej zerknięcie na opinie dot. flavo-c 15 proc. serum (100 zł, apteka). jestem w trakcie używania, coprawda efektów jeszcze nie widzę, ale to dopiero początki. zawiera mega dawkę wit. C, stosuje się punktowo na zmarszczki właśnie, których coprawda nie mamy, ale jednak może to byłoby lepsze jako kuracja.
hihih, cos w rodzaju flavo-c wlasnie skonczylam uzywac, mialam ta naturalna wersje z Biochemii Urody pieknie rozjasnilo i odswiezylo mi cere, ale na zmarszczki wokol oczu nic nie pomoglo (a tam tez smarowalam, bardzo regularnie). generalnie polecam na wiosenne odswiezenie buzi)

hmm pomysle nad tym shiseido, 130zl to jeszcze dla mnie "do wytrzymania" chyba ze inne Wizazanki jeszcze moglyby sie wypowiedziec o kremikach pod oczka na zmarszczki, hm??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:26   #1345
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no ja jutro udam się do Rossmana i popatrze na te kremy cena zachęcająca

Leano - wprawdzie to nie zakup z Tru, ale jestem ciekawa, dlatego odgrzebuję Twój post sprzed paru dni. Kupiłaś ten krem?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-pod-oczy.html
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:28   #1346
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dzięki W takim razie czekam na Twoją opinię. A jaki masz w tym zestawie travel ?

W tym zestawie z truskawki jest ten
http://www.shuuemura-usa.com/Product...ProductID=1060
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:33   #1347
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Leano - wprawdzie to nie zakup z Tru, ale jestem ciekawa, dlatego odgrzebuję Twój post sprzed paru dni. Kupiłaś ten krem?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-pod-oczy.html
o i ja też chciałabym się dowiedzieć
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:35   #1348
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o i ja też chciałabym się dowiedzieć
Tylko jak nas stąd pogonią Maju, to wylądujemy na zielonej łączce.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:57   #1349
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
W tym zestawie z truskawki jest ten
http://www.shuuemura-usa.com/Product...ProductID=1060

Dzieki, to jak go dostaniesz to daj znać jak się sprawuje
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 19:07   #1350
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Pan Shu Uemura nie dawno zmarł, a firma byla wcześniej założona od Shiseido.

Ciekawe czy Madelaine zadowolona jest z różu i pudru Shu Uemura?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.