Tipsy - Poznań - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 18:02   #61
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Madziuniu80, bitt
ale to jest wątek o polecanych stylistkach z Poznania, a nie o zawiłościach prawnych
wróćmy do tematu albo załóżmy osobny wątek na innym dziale forum.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 23:44   #62
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

madziunia80

ode mnie prywatne brawa i buziaki za wypowiedź.
oczywiście przypuszczam ze zostanie zignorowana , no cóż jak się nie ma argumentacji to się niestety ale nie zabiera głosu (strategia strusia - głowa w pisaek: nic nie widziałem) albo wykręca kota ogonem. że tu się o przepisach nie pisze. Jakoś wczesniej się pisało i było ok, no ale jak ktoś inny ma rację - to tu się nie pisze..... dzieciniada

Nie pierwszy raz tutaj są takie sytuacje i nie ostatni, dlatego pisuje tu sporadycznie - klimaty tu są zbyt ciężkie.
Ciekawe czy Złosliwiec Ci odpowie

przypuszczam że nie......
a dlaczego ? domyśl się - wnioskuję że jestes bardzo inteligentną osobą
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 01:46   #63
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

jest jeszcze jedna opcja))) nie pisze się wtedy, kiedy ręce opadają
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 14:38   #64
kaoo
Raczkowanie
 
Avatar kaoo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań / Luboń
Wiadomości: 47
GG do kaoo
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

/edit/
__________________
kaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:48   #65
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Hey dziewczyny!
To mój pierwszy post na tym forum. Choć od dawna je obserwuję, teraz mam stałe łącze i... jestem. Dlatego też nie miałam pojęcia, gdzie wrzucić tego posta... Od razu przepraszam moderatorów za bałagan, jeśli takowy sprawie.

Mam pytanko...
Piszecie o żelach w Poznaniu, orientuje się może któraś z Was gdzie można ładnie i rozsądnie cenowo zrobić żele w Gdańsku?

Pozdrawiam!

Aj, koniecznie muszę wiedzieć, w piątek 1 lutego studnióweczka mnie czeka!
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:58   #66
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Cytat:
Napisane przez AaliceE Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny!
To mój pierwszy post na tym forum. Choć od dawna je obserwuję, teraz mam stałe łącze i... jestem. Dlatego też nie miałam pojęcia, gdzie wrzucić tego posta... Od razu przepraszam moderatorów za bałagan, jeśli takowy sprawie.

Mam pytanko...
Piszecie o żelach w Poznaniu, orientuje się może któraś z Was gdzie można ładnie i rozsądnie cenowo zrobić żele w Gdańsku?

Pozdrawiam!

Aj, koniecznie muszę wiedzieć, w piątek 1 lutego studnióweczka mnie czeka!
nastepnym razem polecam wyszukiwarkę... a mysle ze ten watek ci sie przyda https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199859
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:30   #67
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Dzięki serdeczne za pomoc.
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 09:14   #68
czekolada9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

/reklama usunięta/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-02 o 09:34
czekolada9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 11:13   #69
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
- zglosilabym sprawe do urzedu ochrony konkurencji
- wraz z policja urzad otrzyma pozwolenie na zdobycie numerów IP komputerów, z których rozsylane sa te bzdury.
- odpowiednie osoby zostana pociągniete do odpowiedzialnosci
Jako studentka prawa nawet tego nie skomentuję. Już widzę jak UOKiK tylko czeka na zgłoszenie kłótni internetowej, po czym kurcgalopkiem urzędnik tenże pędzi na policję, mili policjanci drukują sobie sami (jeśli mają na czym) "pozwolenie na zdobycie numerów IP", a po ich walecznym zdobyciu wsiadają na swe ogniste rumaki by w pocie czoła przeszukiwać Polskę i "odpowiednie osoby" ciągnąć po ziemi do legendarnej odpowiedzialności. Ahoj przygodo.



Cytat:
Przy okazji - istnieje cos takiego jak prawo komputerowe, a odpowiednim przepisom jak i wewnetrznym regulaminom podlegają m. in. fora ointernetowe. Administrator i moderatorzy forum powinni byc osobami bezstronnymi, jesli tak nie jest - równiez ich mozna pociągnąc do odpowiedzialnosci.

Przy okazji - istanieje coś takiego jak regulamin forum internetowego, którego dobrowolnie zobowiązujesz się przestrzegać dobrowolnie przystępując do udziału w forum. I poproszę o scenariusz pociągnięcia do odpowiedzialności za przestępstwo stronniczości na forum internetowym.

Bogowie, widzicie i nie rzucacie błyskawicami !

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
Ja bym sie na Twoim miejscu nie chwalila 10-letnim doswiadczeniem adminowym....

Jestem z wyksztalcenia prawnikiem
Ja bym sie na Twoim miejscu nie chwaliła , bo to co piszesz jest zaprzeczeniem Twojego rzekomego wykształcenia ...


Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Chciałam tylko przypomnieć, że w kodeksie karnym jest zapis, który dotyczy również internetu, mówiący o pomówieniach:

(...)

Przykro mi Złośliwcze, ale Maria ma rację.
Magduś, pytanie brzmi czy wszyscy zrozumieli dlaczego wątek wzbudził aż takie kontrowersje. Przestępstwo pomówienia z KK to nie tylko kilka wpisów na forum, autorstwa wątpliwych osób (ja też sobie napisze że byłam klientką kogos tam, i nikt tego nie sprawdzi).
Aby czyn był pomówiniem musi wypełnić wszystkie znamiona wymienione w przytoczonym przez Ciebie artykule (musi być kłamstwem - co udowodnić może tylko sąd po zbadaniu dowodów, musi być wygłoszony przed opnią publiczną - czy my nia jesteśmy ... ? ). Przepis to tylko zdanie. Normę w nim zawartą stosują tylko prawnicy (prokurator, sędzia), a nie kilka dziewczyn na forum.
Proszę więc o rozwagę i zdrowy rozsądek w przytaczaniu artykułów kodeksu, a nie kopiowanie internetu i google.

Kontrowersje wzbudzają rzekome i nierzekome klony i wpisy robiące sztuczny tłum ... Ktoś mówi że ma źle zrobione paznokcie, i nagle pojawia się tysiąc osób, ktorym suedo - stylistka również spartoliła usługę, a z drugiej strony - tysiąc obrończyń ( w tym zbanowana doris1908 - wrocławska stylistka paznokci wielokrotnie polecana na Wizażu oraz - co nie bez znaczenia - założycielka innego forum o panokciach ... ) używających niewybrednego słownictwa, obrażających administratora forum ...

Żeby kogoś bronić, samemu trzeba być bez skazy i miec rzeczowe argumenty, a nie tylko z serca płynące opinie i przekonania, że "to na pewno ona nie była bo ja ją znam i w ogóle".

Przykro mi.

Za obrażanie, wyzwiska i pieniactwo są na tym forum bany. Jeśli komuś się to nie podoba - nie rejestruje się, i tyle.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 11:23   #70
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Mnie się to jak najbardziej podoba, pod warunkiem że sam ADMIN nie jest stronniczy a niestety w przypadku krytyki pod adresem OLI81 i slawetnych frenczy - byl. Bronil ją zamiast zachować obiektywizm i nie bronic nikogo, bronil AWĘ jesli ktokolwirk napisal slowo krytyki pod jej adresem nie bacząc na wstretną, obrzydliwą krytykę pod adresem innych osób. A to jest stronniczość.... Nawret możnaby to zignorowac, gdyby nie fakt, że na wielokrotne prośby o usunięcie adresu krytykowanego salonu nie zareagowal pisząc, że jest wolność slowa. A tu odsylam do wpisu Madzi o przepisach KK i KC.

Pozdrawiam
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:18   #71
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

A ja sadzę, że fora internetowe istnieja po to by móc wymieniać na nich informacje i tak mozna powiedziec, ze produkt danej firmy jest wg mnie kiepski, i nie sądzę żeby to było pomówienie, bo inaczej, co z wolnościa słowa?
Moim zdaniem MariaW79, która, jest specjalistką w każdej dziedzinie (stylizacja paznokci, administrowanie forum, oraz prawo), po prostu ciut sie zagalopowała. Jest pewna róznica między teorią, a praktyką... ale tego uczy zycie- szybko i bolesnie

Z drugiej strony zauważyłam ostatnio istna "modę" na pokazywanie paznokci, z których ich właścicielki nie są zadowolone. Zawsze ciśnie mi się na usta pytanie "Czemu nie zadałyście swoich pytań w salonie, czemu nie podzieliłyscie się ze swoimi uwagami ze stylistka paznokci, która Wam je robiła?" tylko teraz pokazujecie je na forum pisząc kto je (rzekomo!!!) zrobił. Tak, na prawdę nie moza w necie udowodnić KTO zrobił te paznokci- klientka swoje, a stystka swoje- 1 glos, przeciw jednemu głowsowi....

Ech dośc tych rozważań!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 15:09   #72
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
Mnie się to jak najbardziej podoba, pod warunkiem że sam ADMIN nie jest stronniczy
(...) A to jest stronniczość....
Proszę wskazać mi przepis regulaminu tego forum, gdzie napisane jest że admin/moderator powinien być obiektywny. Na Wizażu, jak wiadomo wszem i wobec, moderatorzy to szajka i układ wspierający się wzajemnie, a admin jak wskazuje sam jego nick jest złośliwy i w ogóle samo Zło.

Komu się nie podoba - nie resjestruje się, proste.


Cytat:
Nawret możnaby to zignorowac, gdyby nie fakt, że na wielokrotne prośby o usunięcie adresu krytykowanego salonu nie zareagowal pisząc, że jest wolność slowa. A tu odsylam do wpisu Madzi o przepisach KK i KC.

Pozdrawiam
A ja odsyłam do książek i powtórki KC i KK.


Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A ja sadzę, że fora internetowe istnieja po to by móc wymieniać na nich informacje i tak mozna powiedziec, ze produkt danej firmy jest wg mnie kiepski, i nie sądzę żeby to było pomówienie, bo inaczej, co z wolnościa słowa?

Wypowiadamy się na tym forum o lekarzach dermatologach, ginekologach itd. podając ich ogólnodostępne dane , imiona, nazwiska , adresy gabinetów. Wolno nam, jeśli opinie są prawdziwe. Prawdziwość można sprawdzić - jeszcze raz powtarzam - gdy sam zainteresowany skieruje sprawę do sądu i ustalenie prawdy. A nie z powodu kilku wpisów "ja go znam i on by tak nie zrobił nigdy"


Cytat:
Z drugiej strony zauważyłam ostatnio istna "modę" na pokazywanie paznokci, z których ich właścicielki nie są zadowolone. Zawsze ciśnie mi się na usta pytanie "Czemu nie zadałyście swoich pytań w salonie, czemu nie podzieliłyscie się ze swoimi uwagami ze stylistka paznokci, która Wam je robiła?"
Z głupoty.

Cytat:
Tak, na prawdę nie moza w necie udowodnić KTO zrobił te paznokci- klientka swoje, a stystka swoje- 1 glos, przeciw jednemu głowsowi....

W tamtym wątku okazało się, że klientka była jedna, a stylistka w kilku osobach - swojej i kilku rzekomych swoich klientek. I to niestety nie było fair. Za ewidentne i łatwe do sprawdzenia zachowanie nie fair są na tym forum bany, raz jeszcze powtarzam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:01   #73
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

temat - rzeka, a z moderatorem czy adminem nie pigadasz, bo przecież mają wladzę hehe

ale - zamykając wątek pomówien - ikontynuując temat: kogo polecamy w POZNANIU:

Czarna z Poznania z salonu na ul. Libelta zostala INSTRUKTOREM - SZKOLENIOWCEM. I wszystko na ten temat
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 20:37   #74
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
temat - rzeka, a z moderatorem czy adminem nie pigadasz, bo przecież mają wladzę hehe
moderator i admin to przede wszystkim też użytkownik i władza nie ma u nic do rzeczy

poza tym władza to tutaj słowo nie na miejscu: raczej dbanie o porządek i przestrzeganie regulaminu, co z władzą ma mało wspólnego
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 21:51   #75
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Ktos, kto sądzi, że mod, to osoba, która ma władze i tylko się nia bawi, nigdy nie był moderatorem- ja byłam (na innym forum, ale o podobnej tematyce) i z tej funcji zrezygnowałam z braku czasu, bo jest to kupa tak na prawdę żmudnej pracy polegającej na czyszczeniu forum....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 09:24   #76
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Albertynko slodka, jestem moderatorem na 2 innych forach i administratorem na wlasnym forum
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 11:32   #77
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
Albertynko slodka, jestem moderatorem na 2 innych forach i administratorem na wlasnym forum
Więc postanowiłas siać wiatr u konkurencji, czyli tutaj ? Gratuluję strategii, nie wpadłabym na to.

No ale jak się komuś w życiu nudzi ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 18:20   #78
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

a kiedy to moderator mnie bronił? i przed czym? nikogo nie musiał bronić: yraziłam swoje prywatne zdanie, poradziłam widząc smutek dziewczyny i mam do tego pełne prawo czy się to komuś podoba czy nie, nie potrzebuję żadnych przepisów KK , KP i PZPR, bo to forum, gdzie każdy ma prawo napisać, że krem Nivea jest wg niego do d......a praca P.Maryni z Łodzi jest ładniejsza od P.Sylwi z Pcimia Dolnego. Bez sensu są te jałowe dyskusje, a najbardziej te pisane mocno protekcjonalnym tonem, szkoda czasu na takie wątki
P.S Coraz mniej chętnie wchodzę na te forum , zaglądam tu tylko dla takich fantastycznych lasek jak Monia, Alebrtyna, Kinia, Pysia i kilku jeszcze. Żal by było gdyby umarło śmiercią naturalną jak kilka innych for.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 22:02   #79
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

No to, wracając do tematu, z calego serca polecam salon w Poznaniu na ulicy Libelta 24, Paulina vel "Czarna" zostala instruktorem polecam w 100%
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 22:03   #80
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Już o tym pisałaś 5 postów temu....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 10:00   #81
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

I z przyjemnością napiszę jeszcze kilka razy jak będzie taka potrzeba
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 10:34   #82
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Proszę powrócić do głównego tematu wątku. Przy kolejnym poście nie na temat wytnę cały off top i umieszczę go solo na forum. Z polecanych poznańskich stylistek zrobiła się nagle dyskusja o prawie internetowym, władzy moderatora (sic!).
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 18:12   #83
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
dziewczynki!
a może któraś z was robiła pazurki u IGI (www.pazurki-igi-poznan.blog.onet.pl).
wybieram się do niej na założenie akryli ale chciałabym wcześniej poczytać jakieś opinie. zastanawiam się też nad Czarną ale ona robi tylko żelowe a ja bym chyba wolała te akryle pozdro
Witam,
Moje dłonie odają się Idze od półtora roku i jestem bardzo zodowolona z efektu!
Z całą stanowczością polecam, nie zamierzam zmienić Igi na żadną inną stylistkę, bo wiem z autopsji co znaczy trafic do "tipsiary"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurro.jpg (76,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazzuro.jpg (91,9 KB, 118 załadowań)
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 15:10   #84
cleo2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Cytat:
Napisane przez mauxionka Pokaż wiadomość
Witam,
Moje dłonie odają się Idze od półtora roku i jestem bardzo zodowolona z efektu!
Z całą stanowczością polecam, nie zamierzam zmienić Igi na żadną inną stylistkę, bo wiem z autopsji co znaczy trafic do "tipsiary"
witam,
Ja również jestem wierną Klientką Igi i nie zamieniłabym jej absolutnie na nikogo innego.
cleo2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:18   #85
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

Ja jestem bardzo zadowolona z usług Czarnej
Byłam już 2x teraz pójdę 3 raz. Wreszcie paznokcie mi się nie łamią, nie odpadają, nie są za grube, mają ładne krawędzie, nie są łopatami etc.
Na wstępie powiedziałam jakie mam oczekiwania i nie zawiodłam się.
Do tego Czarna jest mega cierpliwa, bo ja nigdy nie jestem zdecydowana co do wzorków itd, ale i za pierwszym i za drugim razem doradziła mi coś, co mnie bardzo zadowoliło. Do tego robi śliczne akrylowe kwiatki Tak więc mogę z czystym sumieniem polecic. Nie wiem jak ta druga stylistka, która pracuje u Czarnej, bo jej nigdy nie spotkałam, więc nie mogę się wypowiadac, ale z usług Czarnej jestem bardzo zadowolona!!
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:09   #86
Lily84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-05-21 o 14:04
Lily84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 15:49   #87
pola-pola
Przyczajenie
 
Avatar pola-pola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań-Bydgoszcz
Wiadomości: 25
GG do pola-pola
Agnieszka - dom fryzur i urody

Długo szukałam zanim znalazłam.

Efekt - olśniewający!

http://domfryzur.pl , tam pracuje pani Agnieszka, do której teraz przez najbliższe 2 lata - bo tyle jeszcze mi zostaje do ukończenia studiów w Poznaniu - będę chodziła.

1. Bardzo symaptyczna atmosfera, pani Agnieszka jest przemiłą osobą, a ja jako wybredny klient zawsze się wszystkiego czepiam...no ale tutaj nie mam czego

2. Profesjonalny sprzęt, skórki usunięte specjalną maszynką, jednorazowego użytku pilnik, na koniec zabiegu krem do rąk.... rewelacja!

3. Najważniejsze - z racji profilu moich studiów zależy mi na naturalnych, żelowych paznokciach, z białą końcówką, takich aby nie było widać że są sztuczne - i wiecie co? Są delikatne, cienkie, ale jednocześnie wytrzymałe.

Uważam że na ładne i zadbane paznokcie można wydać pieniądze, i co więcej po niezbyt miłych przeżyciach u Iskierki należy mi się w końcu stylista paznokci z prawdziwego zdarzenia!

Polecam panią Agnieszkę!
__________________
"Słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, bo oni też mają swoją opowieść"
pola-pola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:02   #88
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Agnieszka - dom fryzur i urody

Cytat:
Napisane przez pola-pola Pokaż wiadomość
Długo szukałam zanim znalazłam.

Efekt - olśniewający!

http://domfryzur.pl , tam pracuje pani Agnieszka, do której teraz przez najbliższe 2 lata - bo tyle jeszcze mi zostaje do ukończenia studiów w Poznaniu - będę chodziła.

1. Bardzo symaptyczna atmosfera, pani Agnieszka jest przemiłą osobą, a ja jako wybredny klient zawsze się wszystkiego czepiam...no ale tutaj nie mam czego

2. Profesjonalny sprzęt, skórki usunięte specjalną maszynką, jednorazowego użytku pilnik, na koniec zabiegu krem do rąk.... rewelacja!

3. Najważniejsze - z racji profilu moich studiów zależy mi na naturalnych, żelowych paznokciach, z białą końcówką, takich aby nie było widać że są sztuczne - i wiecie co? Są delikatne, cienkie, ale jednocześnie wytrzymałe.

Uważam że na ładne i zadbane paznokcie można wydać pieniądze, i co więcej po niezbyt miłych przeżyciach u Iskierki należy mi się w końcu stylista paznokci z prawdziwego zdarzenia!

Polecam panią Agnieszkę!


Moze jeszcze skromnie dodam Agnieszka to nasza absolwentka z 4 letnim stazem pracy.
Od niedawna mianowana Instruktorka Master Professional.







Czasem delikatnie staram sie Wam polecic Jej usługi...ale nie chce, aby bylo pomyslane, ze to kolejna sila wirtualnej reklamy ......
Wiec polece poraz kolejny...z całą odpowiedzialnoscią.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 07:38   #89
haniazielazna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: poznan-gdzie robia ładne tipsy??

haniazielazna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 08:48   #90
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tipsy - Poznań

Wiem, że wątek stary, ale może polecacie kogoś dobrego i sprawdzonego?

Chcę założyć żel na naturalne paznokcie.

Mam już w tej kwestii doświadczenie. Jedna stylistka była świetna - paznokcie doskonale mi się trzymały, nosiłam je nawet po 1,5 miesiąca (gdyby nie ten mało estetyczny odrost ), ale ona już nie przyjmuje. Poszłam potem do mało sprawdzonej dziewczyny i żel odpadł po tygodniu. Do tego zostałam z paznokciami w opłakanym stanie

Proszę o podpowiedź, szukam stylistki godnej zaufania!
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-14 01:06:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.