NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 19:42   #2011
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wszystkie wklejacie takie piekne aktualizacje, wiec pora i na mie.

Diorkissek z truskawki, tusz Bourjoisa i szachownica W7 ze sklepu, cienie Clinique, Lancome i EL, oraz superbalm Guava z Ebay .. jeszce dwa cienie sa w drodze ale to juz wkleje innym razem
Przepiękna aktualizacja jaka to jest ta boska paletka Clinique w metalowej kasetce? Spicy?
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:46   #2012
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
!!!!!!!!!! CUDA !!!!!!!!!! Wszystko bym przygarnęłaaaaaaa... !!! Justysiu pięknie po prostu!! W miare możliwości moglabyś wkleic Superbalmika na ustkach? Byłabym bardzo wdzięczna
dzieki
wklejam fotki ale sa robione przy sztucznym swietle
guava daja sliczny efekt

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
ale fajowy kolorek diorkissa

on na prawde ma taki żółty kolor czy tylko tak na zdjeciu wyszlo?
dziekuje
tak, on jest taki zolty dokladnie zamowilam go na truskawce w ciemno i jak go zobaczylam to sie troche rozczarowalam, bo myslalam ze bedzie podobny do mint lemonade, spicy guava czy strawberry startlet pod wzgledem wielkosci drobinek, a tutaj sa dosyc spore, ale koniec koncem na usta nie naklada sie ich duzo i koncowy efekt jest super!!! blyszczyk na ustach jest bezbarwny z iskrzacymi zoltymi drobinkami zadna tandeta brokatowa


Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Przepiękna aktualizacja jaka to jest ta boska paletka Clinique w metalowej kasetce? Spicy?
dziekuje

ta kasetka to jakas limitowanka z USA, sklada sie z zestawu strawberry fudge (dwa cienie od strony prawej) jeden kolor z zestawu victorian pink (drugi kolor od lewej) oraz kolor z zestawu polar blu (ten najjasniejszy, pierwszy z lewej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1775.jpg (39,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1777.jpg (30,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1778.jpg (26,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2008-11-16 o 20:07
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:12   #2013
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dzieki
wklejam fotki ale sa robione przy sztucznym swietle
guava daja sliczny efekt



dziekuje
tak, on jest taki zolty dokladnie zamowilam go na truskawce w ciemno i jak go zobaczylam to sie troche rozczarowalam, bo myslalam ze bedzie podobny do mint lemonade, spicy guava czy strawberry startlet pod wzgledem wielkosci drobinek, a tutaj sa dosyc spore, ale koniec koncem na usta nie naklada sie ich duzo i koncowy efekt jest super!!! blyszczyk na ustach jest bezbarwny z iskrzacymi zoltymi drobinkami zadna tandeta brokatowa




dziekuje

ta kasetka to jakas limitowanka z USA, sklada sie z zestawu strawberry fudge (dwa cienie od strony prawej) jeden kolor z zestawu victorian pink (drugi kolor od lewej) oraz kolor z zestawu polar blu (ten najjasniejszy, pierwszy z lewej)

CUDNIE!!!!!!!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:15   #2014
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wszystkie wklejacie takie piekne aktualizacje, wiec pora i na mie.

Diorkissek z truskawki, tusz Bourjoisa i szachownica W7 ze sklepu, cienie Clinique, Lancome i EL, oraz superbalm Guava z Ebay .. jeszce dwa cienie sa w drodze ale to juz wkleje innym razem
ale dajesz czadu z tymi diorkissami!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:21   #2015
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale dajesz czadu z tymi diorkissami!

eee bez przesady, mam tylko 4
mysle jeszcze nad tym zielonym ale nie wiem czy on jest "brokatowy" jak tez zolty czy drobno zmielony jak te 3 pozostale ktore mam... wolalabym zeby byly jak te 3 ale nie mam pewnosci...
kiedys na allegro pytalam jakas dziewczyne by mi powiedziala czy zielony i zolty maja takie drobinki jak np mint lemonade, odpisala mi ze tak, a okazalo sie ze nie... wiec nie wiem jak z tym zielonym...
teraz poluje na jt na ebayu mam upatrzone 3 kolorki wiec chyba na razie ten diorkiss zielony odpuszcze, nie wiem sama, kusi ale... te dobinki mi nie daja spokoju

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2008-11-16 o 20:23
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:35   #2016
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

jak sie sprawują cienie cliniqa w zielonych opakowaniach?
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:40   #2017
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
jak sie sprawują cienie cliniqa w zielonych opakowaniach?
testkie cienie Clinique to sa testery albo gratisowki do zakupow, nie pelnowymiarowe opakwoania.
jestem z nich bardzo zadowolona swietnie sie trzymaja, nakladaja, nie osypuja. ladnie lacza sie ze soba, kolory (oprocz tej pastelowej czworeczki z tuszem, koloru tutaj sa bardzo delikatne) sa nasycone, naprawde jestem zadowolona.
do tego kilka razy zlyszalam ze testery i probki maja to do siebie, ze sa dobre ze wzgledu na to, zeby zachecic do kupna pelnowymiarowego opakowania.
np testery perfum sa trwalsze niz zwykle opakowanie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 09:22   #2018
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
testkie cienie Clinique to sa testery albo gratisowki do zakupow, nie pelnowymiarowe opakwoania.
jestem z nich bardzo zadowolona swietnie sie trzymaja, nakladaja, nie osypuja. ladnie lacza sie ze soba, kolory (oprocz tej pastelowej czworeczki z tuszem, koloru tutaj sa bardzo delikatne) sa nasycone, naprawde jestem zadowolona.
do tego kilka razy zlyszalam ze testery i probki maja to do siebie, ze sa dobre ze wzgledu na to, zeby zachecic do kupna pelnowymiarowego opakowania.
np testery perfum sa trwalsze niz zwykle opakowanie
nie wiem jak to jest z cieniami, ale z perfumami to prawda ja jak mam możliwość, to kupuję testery swoich ulubionych perfum, bo faktycznie są mocniejsze i dłużej utrzymują się na skórze no i przy okazji są tańsze
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:15   #2019
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
nie wiem jak to jest z cieniami, ale z perfumami to prawda ja jak mam możliwość, to kupuję testery swoich ulubionych perfum, bo faktycznie są mocniejsze i dłużej utrzymują się na skórze no i przy okazji są tańsze
jesli chodzi o cienie to niezaobserwowałam zeby testerki były bardziej napigmentowane, czy trwalsze, ale co do perfum to sie jak najbardziej zgodzę
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:27   #2020
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu pisałam,że mam koleżanke która(na moje nieszczęście)prowadzi sklep z kosmetykamitydzień temu zapytała czy chce pare testerów szminek bo porządki robi w szafach sklepowychno i dziś odebrałam to co mi naszykowała od niej


moje pierwsze wrażenienie wiem co ja z tym zrobie ale zapowiedziała,że kolejne szykujewrazie jakich kolwiek pytań głosno krzyczec
oj jak ja bym chciała mieć taką dobrą koleżankę!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:51   #2021
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Kupiłam dzisiaj AOH Essence Wreszcie, tyle się nad nim zastanawiałam i chodziłam koło niego... Widziałam nową serię cieni sypkich Pierre Rene, nie pamiętam nazwy, ale coś związanego ze słowem Naturals... Fajne są, jest jeden bardzo ładny kolor - brąz mieniący się na bordo. Pomazałam się po ręce i skubany nie chce zejść po myciu
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 14:58   #2022
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
eee bez przesady, mam tylko 4
mysle jeszcze nad tym zielonym ale nie wiem czy on jest "brokatowy" jak tez zolty czy drobno zmielony jak te 3 pozostale ktore mam... wolalabym zeby byly jak te 3 ale nie mam pewnosci...
kiedys na allegro pytalam jakas dziewczyne by mi powiedziala czy zielony i zolty maja takie drobinki jak np mint lemonade, odpisala mi ze tak, a okazalo sie ze nie... wiec nie wiem jak z tym zielonym...
teraz poluje na jt na ebayu mam upatrzone 3 kolorki wiec chyba na razie ten diorkiss zielony odpuszcze, nie wiem sama, kusi ale... te dobinki mi nie daja spokoju
a jakie to JT Cie kusza? mi sie juz jt znudzily teraz mialam manie fever glossow i kupilam 3 ale koniec z blyszczydlami! teraz realizuje swoja must have liste i na odwyku obkupuje sie w ciuszki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:00   #2023
Promesa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 51
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A o to moja kolekcja.
Zdjecie nr 1 - cienie
gorny rzad- wszystko z Lancome (palety Color Focus Duo, pojedyncze cienie Color Design, mala paletka - dodatek do zakupow oraz limitowana muszla z kolekcji LUCI)
srodkowy rzad- 4 pojedyncze cienie Inglot, potrojny cien Inglot,baza pod cienie Inglot a na koncu jeden cien MAC -Humid i 2 pigmenty MAC- Cornflower, Golden Olive
dolny rzad- paletka Rimmel, 2 pojedyncze cienie Bourjois, paletka Sensique , kostka The Body Shop, podwojny cien Miss Sporty oraz pojedynczy Max Factor.
Zdjecie nr 2 - paletki do cwiczen
od lewej- paleta Miss Rose 50+6, bezimienna paleta z Allegro 24 kolory oraz paleta z "Olivii"
Zdjecie nr 3 -tusze, kredki, blyszczyki
od lewej:
tusze - Maybelline Volum Express, Lancome L`extreme, Lancome Virtuose Black Carat, niebieski Beauty UK, zielony Beauty UK
kredki- biala, zielona i fioletowa Rimmel, niebieska bezimiennna, brazowa Givenchy, czarna Lancome
eyelinery- niebieski Bourjois, czarny Beauty UK, czarny z gazety
blyszczyki, szminki- Lancome Color Fever z kolekcji LUCI, rozowa szminka N7, Lancome Juicy Tubes (Toffee RNB, Banana Ipanema, Disco Melon, miniaturka Marshmallow Electro) pomadka kakaowa The Body Shop
Zdjecie nr 4 -pudry, roze itp.
od lewej- puder sypki Inglot, puder brazujacy Lancome, podklad Teint Idole Ultra Lancome, roz Thrrrob Benefit, wosk + cien do brwi Brow Zings Benefit,
pod spodem- miniaturka podkladu w kompakcie Lancome oraz korektor Opia
Zdjecie nr 5- pedzle
w pionie po lewej: 6 pedzli The Body Shop (ostatni z drewniana, jasna raczka), pedzelek MAC nr 213, pedzelek Bourjois, 4 pedzelki Lancome
po prawej: pedzel Lancome,Clarins, YSL, do rozu nr 3P Inglot , Sephora,
3 pedzelki Ruby&Mille, Chanel, ostatni bezimienny
Powiedz mi kochana jak sprawuja ci sie te cienie mis r, czy warto je sobie zakupi bo wlasnie tez sie zastanawialam do cwiczen je wykorzystac, tylko czy warto?????
__________________
Promesa
Promesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:02   #2024
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jakie to JT Cie kusza? mi sie juz jt znudzily teraz mialam manie fever glossow i kupilam 3 ale koniec z blyszczydlami! teraz realizuje swoja must have liste i na odwyku obkupuje sie w ciuszki
czytaj w moim podpisie mamusia postanowila mnie nimi obdarowac i juz do mnie sie wloka poczta

kiedy wkleisz fotke swoich zbiorow blyszczykowych?
mnie jeszzce kusi jeden diorkisek, bo na ebay widzialam fotke "na zywo" Snow Cherry i zakochalam sie niestety cena na ebay jest z nieba wzieta i bede zamawiac przez truskawke pewnego dnia, ale nie wiem kiedy
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:07   #2025
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
czytaj w moim podpisie mamusia postanowila mnie nimi obdarowac i juz do mnie sie wloka poczta

kiedy wkleisz fotke swoich zbiorow blyszczykowych?
mnie jeszzce kusi jeden diorkisek, bo na ebay widzialam fotke "na zywo" Snow Cherry i zakochalam sie niestety cena na ebay jest z nieba wzieta i bede zamawiac przez truskawke pewnego dnia, ale nie wiem kiedy
myslalam ze jeszcze jakies oprocz tych a gdzies TY takie jt wynalazla? nigdy nie slyszalam o takich ale wydaje mi sie ze do tego cos tam w diamonds bedzie podobny vanilla marzylam o nim dniami i nocami ale jak spr na bezclowce to yah! moze Twoje jakies ladniutkie bd? ja sie polowy swoich blyszczykow pozbylam teraz tylko polowalam na te fever glossy wiec ich tak duzo nie bd wkleje swoj caly zbior ponownie jak kupie to co marze nie lubie tak doklejac wiec planuje ze to polowy grudnia sie wyrobie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:30   #2026
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
myslalam ze jeszcze jakies oprocz tych a gdzies TY takie jt wynalazla? nigdy nie slyszalam o takich ale wydaje mi sie ze do tego cos tam w diamonds bedzie podobny vanilla marzylam o nim dniami i nocami ale jak spr na bezclowce to yah! moze Twoje jakies ladniutkie bd? ja sie polowy swoich blyszczykow pozbylam teraz tylko polowalam na te fever glossy wiec ich tak duzo nie bd wkleje swoj caly zbior ponownie jak kupie to co marze nie lubie tak doklejac wiec planuje ze to polowy grudnia sie wyrobie
znalazlam na ebay ale mama placila
Diamonds jest bezbarwny z mnostwem drobinek - limitowanka niedostepna w sklepach a Dramworld jest niebieski z delikatnymi niebieskimi i srebrnymi drobinkami
ja sie moich nie pozbywam bo kocham calym sercem zostaly mi te co kocham i generalnie kupuje juz trafione
marzy mi sie jeszzce Violet nr 16 pelno go na ebay za funtow 10 do kupienia
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:49   #2027
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
znalazlam na ebay ale mama placila
Diamonds jest bezbarwny z mnostwem drobinek - limitowanka niedostepna w sklepach a Dramworld jest niebieski z delikatnymi niebieskimi i srebrnymi drobinkami
ja sie moich nie pozbywam bo kocham calym sercem zostaly mi te co kocham i generalnie kupuje juz trafione
marzy mi sie jeszzce Violet nr 16 pelno go na ebay za funtow 10 do kupienia
on byl w tej promocji co i ten dragowaty bialy JT na tru pamietam ze kliklam oba ale w koncu nie wzielam violet chyba jest bezbarwny? to diamonds pewnie bedzie podobny do tego vanilla
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:56   #2028
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
on byl w tej promocji co i ten dragowaty bialy JT na tru pamietam ze kliklam oba ale w koncu nie wzielam violet chyba jest bezbarwny? to diamonds pewnie bedzie podobny do tego vanilla
wiem wiem, ale nie wzielam go wtedy, w kazdym razie ktos i pozniej powiedzial tutaj na watku (nie pamietam juz kto) ze Violet ma fioletowo-niebieskie drobinki strasznie sie po tym na niego napalilam.
pytalam sprzedawce i ten Diamond nie jest podobny do Vanila choc Vanilii nigdy nie widzialam i nie probowalam
dam znac jak do mnie dotrze
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:00   #2029
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wiem wiem, ale nie wzielam go wtedy, w kazdym razie ktos i pozniej powiedzial tutaj na watku (nie pamietam juz kto) ze Violet ma fioletowo-niebieskie drobinki strasznie sie po tym na niego napalilam.
pytalam sprzedawce i ten Diamond nie jest podobny do Vanila choc Vanilii nigdy nie widzialam i nie probowalam
dam znac jak do mnie dotrze
to wiesz jak sprzedawcy pisza ale moze akurat heh to violet moze byc ciekawy jedna wizazanka kupila oba wtedy ale oddala violeta bo sie jej nie podobal i byl zupelnie transparentny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 16:05   #2030
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to wiesz jak sprzedawcy pisza ale moze akurat heh to violet moze byc ciekawy jedna wizazanka kupila oba wtedy ale oddala violeta bo sie jej nie podobal i byl zupelnie transparentny
jedno jest pewne, nic juz nie bedzie gorsze od Fancy Turquise dla mnie ktory jest naladowany drobinkami na maksa wiec sie nie boje, drugi taki naladowany drobinkami jest Glacier tez niebieski

ja jeszzce przed zakupem sie zapytam sprzedawcy o drobinki jakiego sa koloru i czy je ma ale zanim kupie ten violet to klikne diorkiska Snow Cherry ale to dopiero za jaaakis dlugi czas
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:24   #2031
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
jedno jest pewne, nic juz nie bedzie gorsze od Fancy Turquise dla mnie ktory jest naladowany drobinkami na maksa wiec sie nie boje, drugi taki naladowany drobinkami jest Glacier tez niebieski

ja jeszzce przed zakupem sie zapytam sprzedawcy o drobinki jakiego sa koloru i czy je ma ale zanim kupie ten violet to klikne diorkiska Snow Cherry ale to dopiero za jaaakis dlugi czas
ja ostatnio przestalam uzywam tubkowcow i wszelkich mazidel z drobinkami, czemu to nie wiem chyba sie starszeje albo znalazlam juz swoje blyszczykowe kwc?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:29   #2032
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja ostatnio przestalam uzywam tubkowcow i wszelkich mazidel z drobinkami, czemu to nie wiem chyba sie starszeje albo znalazlam juz swoje blyszczykowe kwc?
a przeciez fevery maja drobinki
ja lubie tubeczki bo maja duza pojemnosc no i sa bardzo poreczne ja sie tam nie starzeje, nadal mloda duchem jestem
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:47   #2033
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
a przeciez fevery maja drobinki
ja lubie tubeczki bo maja duza pojemnosc no i sa bardzo poreczne ja sie tam nie starzeje, nadal mloda duchem jestem
fevery te ktore ja mam nie maja drobinki jak diorkissy, JT czy inne blyszczyki, sa to drobinki ktorych nie widac, a jedynie odbijaja swiatlo tworzac tafle wody, ale tak ich nie widac wogole teraz bede miala 208 to w nim sie bardziej iskrzy od pozostalych wiec zobaczymy co to bedzie za cudo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:56   #2034
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
fevery te ktore ja mam nie maja drobinki jak diorkissy, JT czy inne blyszczyki, sa to drobinki ktorych nie widac, a jedynie odbijaja swiatlo tworzac tafle wody, ale tak ich nie widac wogole teraz bede miala 208 to w nim sie bardziej iskrzy od pozostalych wiec zobaczymy co to bedzie za cudo
to moje diorkiski daja taki efekt, jedynie aua lemon jest drobinkowy
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 17:13   #2035
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
to moje diorkiski daja taki efekt, jedynie aua lemon jest drobinkowy
sprawdzalam w marrionaud diorkissy jak jeszcze ich dosc sporo mnieli i drobinki sa wieksze niz w fever glossach, to zupelnie co innego zreszta jak ja kochalam tubkowce tak jak zaczelam sobie nimi dzigac do nosa przestalam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 17:36   #2036
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wszystkie wklejacie takie piekne aktualizacje, wiec pora i na mie.

Diorkissek z truskawki, tusz Bourjoisa i szachownica W7 ze sklepu, cienie Clinique, Lancome i EL, oraz superbalm Guava z Ebay .. jeszce dwa cienie sa w drodze ale to juz wkleje innym razem
Justys piekna aktualizacja fajniutki ten blyszczyk diora, i cienie clinique oraz lancome wszystkie takie moje kolorki
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:29   #2037
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sprawdzalam w marrionaud diorkissy jak jeszcze ich dosc sporo mnieli i drobinki sa wieksze niz w fever glossach, to zupelnie co innego zreszta jak ja kochalam tubkowce tak jak zaczelam sobie nimi dzigac do nosa przestalam
hmmmm tylko ze te kolorki ktore ja mam z truskawki nie sa dostepne w sprzedazy regularnej w sklepach sa takie diorkiski jakie kiedys na lotnisku kupilam w zestawie 5 miniaturek.. klejace, z drobinami, jak brokat, okropnosc! te z truskawki sa limitowankami i one maja drobinki jak pylek, drobniutko zmielone, przez co sa ledwo widoczne na ustach a odbijajac swiatlo tworza tafle wody wlasnie.. do tego te diorkisy z truskawki sa jak balsam, mieciutkie jak superbalmy clinique zupelne przeciwienstwo tych 5 miniaturek ze sklepu zwyklego

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Justys piekna aktualizacja fajniutki ten blyszczyk diora, i cienie clinique oraz lancome wszystkie takie moje kolorki
dziekuje
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:10   #2038
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hmmmm tylko ze te kolorki ktore ja mam z truskawki nie sa dostepne w sprzedazy regularnej w sklepach sa takie diorkiski jakie kiedys na lotnisku kupilam w zestawie 5 miniaturek.. klejace, z drobinami, jak brokat, okropnosc! te z truskawki sa limitowankami i one maja drobinki jak pylek, drobniutko zmielone, przez co sa ledwo widoczne na ustach a odbijajac swiatlo tworza tafle wody wlasnie.. do tego te diorkisy z truskawki sa jak balsam, mieciutkie jak superbalmy clinique zupelne przeciwienstwo tych 5 miniaturek ze sklepu zwyklego



dziekuje
na strefie bezclowej w rodos wszystko znajdziesz zreszta w Marmaris w Turcji tez
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:14   #2039
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
na strefie bezclowej w rodos wszystko znajdziesz zreszta w Marmaris w Turcji tez
bylam i na Rodos i akurat w Marmaris ale zbieg okolicznosci
sek w tym ze jeszcze wtedy nie wiedzialam co to wizaz.pl
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:21   #2040
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
bylam i na Rodos i akurat w Marmaris ale zbieg okolicznosci
sek w tym ze jeszcze wtedy nie wiedzialam co to wizaz.pl
hehe jakbym byla rok temu to tez bym nie wiedziala i te cudnosci by mnie przyprawily o zawrot glowy! zreszta tak niektore rzeczy maja poupychane i pochowane ze trzeba sie naszukac zeby cos znalezc ale to jest dobre ze mozna sobie chodzic, testowac, malowac sie a oni uwagi wogole nie zwracaja zreszta jak te sprzedawczynie same sie malowaly przy ludziach?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.