Podkład i krem na zimę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 23:35   #1
kammy09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68

Podkład i krem na zimę


Witajcie
Jesień i zima tuż tuż a ja mam mały dylemat.
Jakie kremy z filtrem które współpracują z podkładami polecacie na jesień i zimę? Bioderma mnie zapycha a Anthelios do moich podkładów się chyba nie nadaje chociaż ostatnio się lepiej spisuje

Jak spisuje się flat top z Pixie cosmetics z podkładami w płynie? Może znacie jakiś lepszy pędzel.

Co do podkładu to myślałam nad moim Nars który okazał się za jasny na lato ale strasznie podkreśla suche skórki a używam chwilowo kwasu ale może znacie jakieś dobre podkłady na chłodniejsze dni i mrozy
Revlon colorstay wydaje mi się za ciężki a bourjois healthy mix za lekki, jest coś ciekawego pomiędzy?



Jeżeli był taki temat to przepraszam.
kammy09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:09   #2
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Podkład i krem na zimę

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
Witajcie
Jesień i zima tuż tuż a ja mam mały dylemat.
Jakie kremy z filtrem które współpracują z podkładami polecacie na jesień i zimę? Bioderma mnie zapycha a Anthelios do moich podkładów się chyba nie nadaje chociaż ostatnio się lepiej spisuje

Jak spisuje się flat top z Pixie cosmetics z podkładami w płynie? Może znacie jakiś lepszy pędzel.

Co do podkładu to myślałam nad moim Nars który okazał się za jasny na lato ale strasznie podkreśla suche skórki a używam chwilowo kwasu ale może znacie jakieś dobre podkłady na chłodniejsze dni i mrozy
Revlon colorstay wydaje mi się za ciężki a bourjois healthy mix za lekki, jest coś ciekawego pomiędzy?




Jeżeli był taki temat to przepraszam.
A używałaś Colorstaya, czy tylko słyszałaś o nim takie opinie? Bo ja się nasłuchałam, że to taki ciężki podkład, że na wieczór, że mocno kryjący itp., a teraz jak go używam, to wcale taki nie jest Cięższy od HM, a jednocześnie niepodkreślający skórek i nieźle kryjący jest podkład mineralny Astora w pędzlu Planuję też przetestować Lirene Intensive Cover, bo czytałam, że nie podkreśla skórek.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.