Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakim jestes typem urody?
Wiosna 58 14,50%
Wiosna/Jesień 37 9,25%
Jesień 33 8,25%
Lato 110 27,50%
Lato/Zima 70 17,50%
Zima 92 23,00%
Głosujący: 400. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 10:22   #91
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Zaznaczyla lato/zima, ale nie jestem pewna. Mozliwe, ze to lato, a z testu wychodzi mi wiosna

W kazdym razie najbardziej lubie kolor moich prawie-czarnych oczu.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:58   #92
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Moj typ to letnie popołudnie
Jasne włoski i chłodna cera

Jest taki program- "Changes", pomoże on określic nasz typ urody, matamorfozy, fryzurki, makijaże. Bardzo podobny do programu "Wizaż"
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:40   #93
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Ja jestem albo wiosna, albo jesien, albo wiosna-jesien... Nigdy nie umiem tego ustalic. (hehe,jeszcze sie okaze,że jestem lato-zima ) Uwielbiam zanurzac się w brązowych ciuchach i makijażu i czuc się jak czekoladka,a do tego świecic szaro-zielono-niebieskimi oczami (tego tez nigdy nie mogę do konca ustalic ). Lubię swoją ciepłą urodę, za to od zawsze praktycznie uciekałam od pastelowych błękitów i zimnego różu,które wywołują u mnie drgawki...

PS: Skad można wytrzasnac te programy?
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:52   #94
...:::AnGeL:::...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 399
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

A ja niewiem jakim jestem typem urody!? Jestem blondynka o jasnych wlosach,mam niebieskie oczy,troszke malych piegow ale mi to nie przeszkadza,opalam sie na ciemny braz nigdy nie czerwienieje sie po opalaniu a co lubie w sobie?hmm... moge powiedziec ze wszystko
Uwielbiam kolory rozowy,niebieski,zielony, zloty,brazowy,bialy,czarn y,czerwony itp....
...:::AnGeL:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:04   #95
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

U mnie wszystko wskazuje na to, że jestem jesienią. A najbardziej lubię kolor swoich oczu i piegi
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:17   #96
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Wiosna- lubię kolor swojej opalenizny- taki morelowo- zlocisty. Poza tym to oczy niekiedy wydają mi się zielone, niekiedy szare a niekiedy brązowe. Lubię też to, że nie pasują mi pastelowe roże i błękity bo to kolory, za ktorymi wyjątkowo nie przepadam.
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 19:07   #97
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

gdy przymierzylam kilka bluzek w cieplych kolorach, troche poczytalam, to doszlam do wniosku, ze jestem wiosna-jesien. nie wiem co w sobie lubie, gdybym miala idealna cee, to bym sie w ogole nie malowala, ale ze lubie.. ciezko mi dobrac podklad, kolor szminki czy cieni, bo te ciemne do mnie nie pasuja, a tych jasnych nie widac
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 20:55   #98
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Jesionka wita - lubie swój kolor skóry - mimo, że białaczka to nie wyglądam trupio przez złotawy odcień, polubiłam swój naturalny kolor włosów i do niego wracam - czyli do ziemno-złotego brązu, polubiłam też swoje przezroczyste brwi i rzęsy, ale najbardziej lubię to, że dobrze mi w kolorach, w których większość Polek wygląda nie za ciekawie, więc daje mi to pole do popisu ze strojem i makijażem - al;e w tej chwili to w sumie ściema, bo ostatnimi czasy ubieram się li tylko na czarno
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:27   #99
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Jestem zimą i uwielbiam swoją ciemną karnację, prawie czarne oczy i łatwość w opalaniu się. Lubię swoje brązowe włosy i moją paletkę kolorystyczną.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:38   #100
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

a ja jestem takim dziwnym latem Bo ubieram się na czarno i generalnie wszyscy mówią że dobrze mi w tym kolorze. Ale włosy (nieśmiertelny popiel), szarozielone oczy i różowy ryjek wskazują na lato

Co w sobie lubię? Chyba to że dzięki takiemu neutralnemu wyglądowi mogę się dowolnie zmieniać za pomocą farby do włosów i makijażu. Przez długi okres mojego życia miałam włosy w odcieniach czerwono - mahoniowych i nie rozstawałam się z czarną konturówką i tuszem, chyba udając zimę

Generalnie lubię też moją bladą cerę, chociaż dobranie podkładu jest tragedią.
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:58   #101
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Chyba zimą Mój kolor oczu nawet lubię - niebieski
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 23:18   #102
gemusia
Raczkowanie
 
Avatar gemusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

myślę że jestem jesienią
a najbardziej podoba mi się kolor włosów - pomieszanie rudego i złotego blondu, jasna cera i ciemne oczy.
no i oczywiście uwielbiam kolory jesieni - przygaszone zielenie, rudości ,brązy, ciemne czerwienie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gema.jpg (3,5 KB, 248 załadowań)
__________________
and i quote the bible cause that's where it's written:
"if ye loveth jesus ye must kill a kitten"

gemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 12:00   #103
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

na jesien masz chyba za jasne wlosy, ja bym bardziej stawiala na wiosne-jesien
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:28   #104
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

ja myślę że jestem jesienią a Wy dziewczyny jak myslicie (może jakiś teścik do rozwiązania to się dowiem dokładnie ) mam włosy blond (taki ciemniejszy) oczka szare, cera jasna - nawet blada, dobrze czuję się w czerni, zielei, brązie,beżu
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:16   #105
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

gemusia: wiesz, po namysle, bardzo mozliwe ze jestes jesienia
blackrose4u - a lepiej ci w rozu czy w pomaranczu? z opisu mozesz byc wiosna. odpowiedz na te pytania
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

uwzglednij kazdy szczegol. odpowiadajac na 7 pytanie, opisz odcien.
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 19:14   #106
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

1.Opalam się na czerwono tak przuy długim siedzeniu na słoneczku, jednak gdy opalam się mimo woli (tzn podczas chodzenia po mieście itp.) to mam raczej taki brąz taką bardzo delikatną opaleniznę.

2.kolor oczu szary, obwódki bardzo ciemne, rzęsy ciemne i brwi również ale to jest taki ciemny blond

3.piegi mam nie w dużych ilościach, kolor brązowo-złoty

4.kolor cery mam jasny chłodny, rumienie się na czerwono

5.kolor włosów jasne - blond ale ciemno-złotawy

6.usta jasno różowe

7.źle wyglądam w bieli bo zlewa mi się z twarzą, dobrze wyglądam w zieleni ciemniejszej, khaki, czerń,ciemniejsze kolory typu granat,żółty kolor taki bardziej złoty, beż jednak z jakimś akcentem np. czerwienią; pomarańczowy raczej odpada i jak pisałam wyżej biały również odpada

myśle że to tyle jak coś niedokładnie napisałam to pytać jednak ja bym stawiała na jesień bo lubię tą pore wtedy nie ma wymogu na jasne kolory i dobrze się czuje w swetrach o ciemnej barwie
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 19:21   #107
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Pozwoliłam sobie też odpowiedzieć na te pytanka bo nie wiem jaki mam typ urody

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

najpierw opalam sie na czerwono ale bardzo szybko brązowieje chybaże sie spiecze "na raka" ale raczej długo musze sie opalać żeby "załapało"


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

moje oczka to wogóle mieszanka,są brązowo-zielone
przy samej źrenicy brązowe potem zielone,obwódka jest szara
brwi i rzęsy mam jasne



3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

brązowe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cere mam jasną jak sie romienie to na różowo


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

naturalny to jasny brąz ale od lat farbuje na czarno

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

ani jasny ani czerwony taki róż bardziej


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

uwzglednij kazdy szczegol. odpowiadajac na 7 pytanie, opisz odcien.

jedynie dobrze czuje sie w kolorze czarnym,we wszystkich innych wyglądam moim zdaniej źle,kocham czarny kolor i raczej nie zmienie na inny

Prosze podpowiedźcie jaką porą roku jestem bo nie wiem.
Co do moich włosków czarnych i bladej cery to musze sie koniecznie opalać latem na słonku potem w solarium by nie wyglądać blado...Brwi są jasne więc maluje je czarną kredką.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 19:47   #108
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Ja odpowiem na pytania a wy mi powiecie jakim jestem typem urody :p (proszę ) Zawsze jak robię sobie test na typ urody to mi nic nie wychodzi grrr...

1. bardzo ciężko moja skóra się opala, na początku zawsze jestem spieczona jak rak a później to przechodzi w ledwo widoczny jasny brąz i w dodatku szybko blednie o ile wcześniej nie zejdzie totalnie :/
2. oczy mam brązowe, zero plamek, obwódka czarna, brwi i rzęsy w kolorze jasny-średni brąz czyli raczej delikatna oprawa
3. kilka piegów na nosie raczej złotawe, mało widoczne
4. cera bialutka jak ściana, w okresie kiedy nie miałam problemów z cerą byłam naprawdę blada jak trup i bardzo delikatna, a teraz niestety mam nierówny koloryt(parę pryszczy,zaczerwienienia, różowe blizny, wągry). Rumienię się na różowo.
5. naturalny kolor włosów...hm nie pamiętam(kiedy ja miałam naturalny odcień włosów :P)...pomiędzy ciemny szatyn a jasny brąz, przebłyski na coś w stylu koloru sraczkowatego
6. usta rózowe, na górnej wardze jasny róż, na dolnej trochę ciemniejszy
7. jeśli chodzi o makijaż to usta w odcieniu blado-różówym, średnio różowym, lub bezbarwny błyszczyk z mieniącymi sie drobinkami, makijaż oczu czarny, granatowy, lekkie zaznaczenie górnej powieki odcieniami różu, lub przy zew.kąciku oka niebieski cień, lub kombinacje wielu kolorów. Jeśli chodzi o ubrania to zdecydowanie wszelakie odcienie niebieskiego oraz zielonego. Czasem dobrze mi też w czymś czarnym, białym oraz różowym. Źle się czuję w ubraniach pomarańczowych, brązowych, świecących, jaskrawych, w plastikowym różu, źle wyglądam w janych makijażach(np. rozświetlające jasne kolorki),w brązowym cieniu, jak całe oko zrobię na różowo lub fioletowo.
__________________







Edytowane przez sylia
Czas edycji: 2006-06-25 o 20:41
sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:27   #109
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

I ja pozwolę sobie odpowiedzieć na te pytania

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie raczej wolno, najpierw skóra jest lekko zaczerwieniona ale tylko troszke, a następnie odcien opalenizny jest raczej lekko przykurzony, beżowo-brązowawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam brązowe a tęczówka wygląda jakby była lekko za młgłą i ma ciemną obwódkę. Na tęczówce widać też takie prązki ciemniejsze jakby kilka promieni narysować w kole. Oprawę oczu mam jasną tzn. brwi jaśniutkie w odcieniu jasnego blondu, zaś rzęsy są ciemno brązowe i mają jasne końce.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Właśnie nie potrafie dobrze zidentyfikować odcienia swojej cery, ale podejrzewam że jest blado-oliwkowy ale nie wiem dokladnie, a rumienie się na czerwono, ale lekko.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jasny blond, z przewagą pasm popielatych, a pasma pod spodem nawet szaro-brązowe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Myślę, że jasna lekko rozbielona czerwień.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuje się w bieli, czerni, odcieniach moro i granacie. Natomiast źle w błękicie, jasnym rózu, czerwieni, seledynie i intensywnej zieleni.
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 05:36   #110
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
ja jestem jesienia
hm co lubie? moje zielone oczka po prostu od kilku lat mam jazde na zielone oczy podoba mi sie tez kolor moich wlosow, bo jest brazowy o cieplym odcieniu zlota i nie musze ich farbowac a i tak wszyscy mysla ze sa farbowane, bo mam ciemna oprawe oczu...chociaz wolalabym miec te wlosy bardziej rdzawe
oczywiscie jak na jesien przystalo jestem piegowata...zima nie lubie swoich piegow bo sa takie wyblakle, ale za to latem ciemnieja od slonca i mam ich totalny wysyp na caaaalej twarze
jedyne nad czym ubolewam to ocien mojej cery...jest taki rozowy i jasny a wolalabym bardziej oliwkowy, ciemniejszy zalaczam fotki
grin - sliczne masz oczy
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:25   #111
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 14:51
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:13   #112
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

zima...hmmm...jak robiłam teścik na jednej stronce to mi wyszło lato hihi sama nie wiem
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 21:09   #113
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

lato z czarnymi wlosami? nie wyobrazam sobie
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 21:19   #114
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

no czyli mam rację...nie jestem żadnym typem jestem totalnym mieszańcem :/
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 21:34   #115
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 14:51
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 13:08   #116
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

a ja niestety nie wiem jakim typem jestem.prosilam o pomoc ale mi nikt nie pomogl (no oprocz Joey) jak ktos sie skusi na pomoc to am link w opisie.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 13:30   #117
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

Też podejrzewalam że jestem latem, ale chyba nie typowym (te ciemne oczy i nie okreslony dokladnie odcien cery, mam prawie na calej twarzy czerwone plamki po tradziku ). I przeczytałam, że najlepsze dla mnie są przypudrowane i pastelowe odcienie, ale najgorsze że ja zawsze kupowałam ubrania w wyrazistych kolorach. I co teraz począć? Zawsze mi się wydawało, że w takich przygaszonych kolorach wyglądam blado, a teraz niby mialabym nosić ubrania w wlasnie takich barwach. Bardzo bym chciala w koncu dobrze dobrac sobie ubrania zeby czuc sie w nich dobrze i miec pewosc ze dobrze podkreślają moja urode. Proszę o pomoc bo nie stać mnie na profesjonalną analizę kolorystyczną, choć wiem że ten wydatek by się oplacal...
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:02   #118
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

każdy jest inny, nie można np.wszystkich wiosen wsadzić w jeden worek! tak samo jak jest ze znakami zodiaku, niby wszystkie skorpiony są takie same a to totalna bzdura! chyba te typy urody to może być jedynie taka mała podpowiedź jak "odnaleźć siebie" tylko właśnie gorzej jak się jest mieszańcem :P Ale cóź warto wszystkiego spróbować :P
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 14:23   #119
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

no wlasnie. ale cos w tym jest, jak ktos jest np. zima to mu latwo, ale jesli sie ma wlosy w cieplym odcieniu, mocno rozowe usta, latem ciepla opalenizne, na samej twarzy chlodna, ale z cieplymi refleksami, to mozna zwariowac. ale np. rozne "gwiazdy" nie zawsze sie ubieraja zgodnie z zasadami typow urody, a i tak dobrze wygladaja
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:57   #120
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Jakim jestes typem urody i co w nim lubisz? :)

jestem zimą mam bardzo jasną cerę,choć latem jakoś się opalam/ale też bardzo szybko blednę. Mam turkusowe oczy:bo są i trochę zielone,i niebieskie, i szare, i nawet żółte z ciemnoszarą obwódką. oprawę oczu mam w kolorze ciemnego szatynu. naturalny kolor włosów to zimny ciemny braz,ale od wczoraj jestem kruczoczarna i nie wiem czy mi pasuje...pierwszy raz w zyciu sie farbowalam ale niby jestem zima,czarny powinien mi pasowac
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.