Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 21:17   #361
im.13
Raczkowanie
 
Avatar im.13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 45
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Witam.

Proszę o poradę- co zrobić z takim fantem- włosy naturalne- średni blond, poziom 7, chłodny odcień- farbowane na 8-7- coś pomiędzy, jednak odrost po każdym farbowaniu jest rudy, odcinek 2-3 cm dalej, zaraz za rudością ciemniejszy, coś pomiędzy 7 a 6- jak to wyrównać? Planuję farbowanie Alfą, odcień 8.01, 8.1 lub 8.21- na pewno coś z popielem, by zgasić rudość, jednak jak ulednolicić całość do jednego poziomu i koniecznie zgrać odrost???
im.13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 03:26   #362
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Jak sprawdzić stopień procentowy utleniacza?

Loreal Preference 10.21 na przykład... I inne z tej serii. Tam nie ma oznaczeń.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 08:53   #363
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak sprawdzić stopień procentowy utleniacza?

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Loreal Preference 10.21 na przykład... I inne z tej serii. Tam nie ma oznaczeń.
Blond Bunny pisała na blogu, że Preferance, a konkretnie 8.3 Cannes, Viking 9.1, Stockholm 10.21 mają wody 6%.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-06-09 o 08:56
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:03   #364
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Jak sprawdzić stopień procentowy utleniacza?

Dziękuję Ci
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:48   #365
mbcox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Question Dot.: :::UTLENIACZ::: - gdzie kupić i jaki?

odświeżam temat
Gdzie mogę kupić wodę utlenioną? Wątpię, że w drogeriach będzie, bo nigdy nie widziałam, a w moim mieście sklepu fryzjerskiego nie ma
mbcox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:38   #366
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

A przez internet?
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:53   #367
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: :::UTLENIACZ::: - gdzie kupić i jaki?

Cytat:
Napisane przez mbcox Pokaż wiadomość
odświeżam temat
Gdzie mogę kupić wodę utlenioną? Wątpię, że w drogeriach będzie, bo nigdy nie widziałam, a w moim mieście sklepu fryzjerskiego nie ma
U mnie w jednej osiedlowej drogerii są małe opakowania utleniaczy ale teraz zamawiam przez neta dużą butlę
__________________


Edytowane przez calliope86
Czas edycji: 2013-06-09 o 20:02
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 21:08   #368
mbcox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Przez internet nie chcę
Bedę musiala dokladnie popatrzec po sklepach, ale watpie co z tego wyjdzie.
mbcox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:58   #369
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Cytat:
Napisane przez mbcox Pokaż wiadomość
Przez internet nie chcę
Bedę musiala dokladnie popatrzec po sklepach, ale watpie co z tego wyjdzie.
Zawsze możesz kupić najtańszą farbę, albo rozjaśniacz i wykorzystać utleniacz, Joanna ma oznaczone moce %
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 22:27   #370
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak sprawdzić stopień procentowy utleniacza?

Też tak czytałam, podobno dziewczyny pisały maile do Loreala albo pytały na infolinii.

Niestety z Lorealami może być problem z utleniaczem, mają trochę inną formułę niż większość farb , podmiana utleniacza na innej firmy podobno daje dużo gorszy efekt. Nie wiem jak z rozcieńczaniem, ale możliwe, że po dodaniu kranówki farbowanie może się nie udać tak jak byśmy chciały
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:58   #371
im.13
Raczkowanie
 
Avatar im.13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 45
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Ktoś mi podpowie co do wody ultenionej Napisałam 6 postów niżej, pleaseeee
im.13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 13:12   #372
mbcox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Zawsze możesz kupić najtańszą farbę, albo rozjaśniacz i wykorzystać utleniacz, Joanna ma oznaczone moce %
moze i tak, nigdy nie mialam stycznosci z farbami albo z rozjasniaczami, jechalam jedynie na szamponetkach wiec w sumie nei weim co sie w srodku takiej farby znajduje moze to jakis pomysl jest
mbcox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 14:28   #373
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Cytat:
Napisane przez mbcox Pokaż wiadomość
moze i tak, nigdy nie mialam stycznosci z farbami albo z rozjasniaczami, jechalam jedynie na szamponetkach wiec w sumie nei weim co sie w srodku takiej farby znajduje moze to jakis pomysl jest
Na pewno wyjdzie drożej niż kupienie wody w sklepie fryzjerskim stacjonarnie, ale taniej niż miałabyś zamawiać przez internet i nie zużyć

Z takich najtańszych to Joanna Naturia (60ml wody), Marion, krem rozjaśniający Delia ma utleniacz 9%. Możesz dyskretnie otworzyć kartonik i sprawdzić ile % jest woda.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:00   #374
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Jakby ktoś chciał odlewki oxydantów 6% (profesjonalna Wella) albo 9% (fryzjerski Scandic) to proszę o wiadomości. Kupiłam obie butle litrowe, obu mam jeszcze ponad 800ml i nie mam co z tym zrobić
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 23:09   #375
mbcox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Na pewno wyjdzie drożej niż kupienie wody w sklepie fryzjerskim stacjonarnie, ale taniej niż miałabyś zamawiać przez internet i nie zużyć

Z takich najtańszych to Joanna Naturia (60ml wody), Marion, krem rozjaśniający Delia ma utleniacz 9%. Możesz dyskretnie otworzyć kartonik i sprawdzić ile % jest woda.
jutro sie przejde do rossmanna i popatrzę

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jakby ktoś chciał odlewki oxydantów 6% (profesjonalna Wella) albo 9% (fryzjerski Scandic) to proszę o wiadomości. Kupiłam obie butle litrowe, obu mam jeszcze ponad 800ml i nie mam co z tym zrobić
Jak nie znajdę nic konkretnego na miejscu to się zgłoszę
mbcox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 23:19   #376
NatalieVonMoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Jakie OKSYDANTY do tych farb? 3 pytania,proszę o porady!

Witam. Moja sytuacja wygląda tak że moje włosy od rozjaśniania i farbowania na najjaśniejsze blondy są przesuszone i wypadają. Postanowiłam włosy zapuścić a wciąż rozjasniając i farbując na blondy nigdy nie będą zdrowe tylko suche i kruszące się.
Podjęłam decyzję że pofarbuję włosy na kilka różnych odpowiadających mi odcieni. I będzie to farbowanie ostatnie, potem tylko odrosty, a w trakcie [tak jak teraz] silna regeneracja. Mam w zwiazku z tym kilka pytań i bardzo prosiłabym osoby doświadczone o pomoc.
Farby które przedstawiam to Postquam.


Prosiłabym osoby chętne do pomocy o odpowiedź na pytania, bez przestróg typu 'nie farbuj już włosów' itp ; )

Po 1 o jakiej mocy oksydanty do tych 4 farb?

http://s6.ifotos.pl/img/beztytuuJ_nxewwhp.JPG

Jeżeli chodzi o odrosty to ich kolor nie jest ciemny brązowy a raczej średni brązowy czy ciemny blond. Ciężko mi określić. A reszta włosów to popielaty bardzo jasny blond noszący ślady żółci po używaniu kozieradki.
Chciałabym wody jak najniższe jednak czytałam że np 3% spowoduje że farba zaraz się wypłucze. Jakie więc odksydanty do poszczególnych kolorów? Czy do najjasniejszego, nr 10, 6% wystarczy czy lepiej 9%? Moje odrosty po nałożeniu jasnych odcieni blondu nie zmieniły się nawet o pół tonu, takie są 'twarde'.


Po 2 czy oksydant musi być tej samej marki?

Nie chcę przepłacać, a posiadam litr oksydantu do rozjaśniacza marki Casa cosmetics capelli biondi 9%. Jednak przeczytałam że jeśli stosuje się oksydant innej firmy to kolor może wyjść inny i bardzo szybko się zmyć.

Po 3 jeśli mogę zastosować utleniacz do rozjaśniacza 9%to bardzo prosiłabym o informację czy moge go rozcieńczać aby uzyskać różne jego moce [3%,6% itp.] i czy nie zaszkodzi to farbie, a jeśli tak to w jaki sposób to się robi, w jakich proporcjach itp.


BARDZO zależy mi na szybkiej i dokładnej odpowiedzi ponieważ niedługo wyjeżdżam a muszę zamówić te farby jak najszybciej a na ten moment nie wiem czy zamawiać także utleniacz itp...

Z GóRY BARDZO DZIEKI, Natalia.

Edytowane przez NatalieVonMoon
Czas edycji: 2013-06-17 o 23:39
NatalieVonMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 15:42   #377
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Jakie OKSYDANTY do tych farb? 3 pytania,proszę o porady!

Cytat:
Napisane przez NatalieVonMoon Pokaż wiadomość
Witam. Moja sytuacja wygląda tak że moje włosy od rozjaśniania i farbowania na najjaśniejsze blondy są przesuszone i wypadają. Postanowiłam włosy zapuścić a wciąż rozjasniając i farbując na blondy nigdy nie będą zdrowe tylko suche i kruszące się.
Podjęłam decyzję że pofarbuję włosy na kilka różnych odpowiadających mi odcieni. I będzie to farbowanie ostatnie, potem tylko odrosty, a w trakcie [tak jak teraz] silna regeneracja. Mam w zwiazku z tym kilka pytań i bardzo prosiłabym osoby doświadczone o pomoc.
Farby które przedstawiam to Postquam.


Prosiłabym osoby chętne do pomocy o odpowiedź na pytania, bez przestróg typu 'nie farbuj już włosów' itp ; )

Po 1 o jakiej mocy oksydanty do tych 4 farb?

http://s6.ifotos.pl/img/beztytuuJ_nxewwhp.JPG

Jeżeli chodzi o odrosty to ich kolor nie jest ciemny brązowy a raczej średni brązowy czy ciemny blond. Ciężko mi określić. A reszta włosów to popielaty bardzo jasny blond noszący ślady żółci po używaniu kozieradki.
Chciałabym wody jak najniższe jednak czytałam że np 3% spowoduje że farba zaraz się wypłucze. Jakie więc odksydanty do poszczególnych kolorów? Czy do najjasniejszego, nr 10, 6% wystarczy czy lepiej 9%? Moje odrosty po nałożeniu jasnych odcieni blondu nie zmieniły się nawet o pół tonu, takie są 'twarde'.


Po 2 czy oksydant musi być tej samej marki?

Nie chcę przepłacać, a posiadam litr oksydantu do rozjaśniacza marki Casa cosmetics capelli biondi 9%. Jednak przeczytałam że jeśli stosuje się oksydant innej firmy to kolor może wyjść inny i bardzo szybko się zmyć.

Po 3 jeśli mogę zastosować utleniacz do rozjaśniacza 9%to bardzo prosiłabym o informację czy moge go rozcieńczać aby uzyskać różne jego moce [3%,6% itp.] i czy nie zaszkodzi to farbie, a jeśli tak to w jaki sposób to się robi, w jakich proporcjach itp.


BARDZO zależy mi na szybkiej i dokładnej odpowiedzi ponieważ niedługo wyjeżdżam a muszę zamówić te farby jak najszybciej a na ten moment nie wiem czy zamawiać także utleniacz itp...

Z GóRY BARDZO DZIEKI, Natalia.
Nie musisz używać oxy tej samej firmy, co farba. Nie wpłynie to na kolor włosów. Możesz rozcieńczyć go kranówką. Jak np. z 9% chcesz zrobić 6%, to odlewasz 1/3 i dolewasz wodę. Jak z 9% - 3% odlewasz 2/3 itd.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 23:12   #378
alicja29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
pomozcie!!czy do farby loreal marijel mozna dodac oksydant 12%?

witam dziewczyny.pszepraszam ze nie szukalam innych wypowiedzi.dziecko mi zasnelo i dopiero do kompa siadlam.pomozcie !!czy do farby marijel 10.31(bardzo bardzo jasny zlocisto popielaty blond) mozna dodac wode 12%?kupilam 9 ale robilam test na odroscie i wychodza rude naturalny mam ciemny blond /jasny braz.szkoda mi wyrzucic farbe .a wprzyszlym miesiacu kupie rozjasniajaca majiblond.

dziekuje za pomoc.

a wlosy na 12 mi nie wypadna?w necie sprzedawcy pisza ze do majirel tylko 6 lub 9%
alicja29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 00:08   #379
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: pomozcie!!czy do farby loreal marijel mozna dodac oksydant 12%?

Można, ale lepiej tego nie robić, bo to bardzo niszczy włosy. Odcień z 3 po przecinku zawsze wybije rudy przy rozjaśnianiu, bo zawiera najwięcej żołtych pigmentow.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 19:00   #380
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Odp: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

A ja robię farbą z wodą 12% i nic mi się nie niszczy, tyle, że ja robię farbą z poziomu 12 - superblondy. Na pewno jest o niebo lepiej niż wcześniej z użyciem rozjaśniacza.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:04   #381
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Odp: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Cytat:
Napisane przez rakkat Pokaż wiadomość
A ja robię farbą z wodą 12% i nic mi się nie niszczy, tyle, że ja robię farbą z poziomu 12 - superblondy. Na pewno jest o niebo lepiej niż wcześniej z użyciem rozjaśniacza.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Myślę, że to dlatego, że farby z poziomu 12 trzeba robić z oxy 12, żeby odpowiednio chwyciły
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 23:48   #382
Beti89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Witam
bardzo prosze o radembo juz sama nie wiem co zrobic.Otoz moj naturalny kolor to bardzo ciemny braz,wlosy grube i trudne do rozjasnienia.W obecnej chwili bardzo duzy,ciemny odrost reszta zolty blond-pozostalosc po balejazu(rozjasniacz z woda 9% i na to toner).Zakupilam rozjasniacz Matrixa i wode 9 zeby rozjasnic ten brzydki odrost,bo watpie by farba nawet z woda 12 sobie poradzila,potrzymam okolo 50 minut,potem przeciagne na ok 10 minut na calosc i domyslam sie,ze mimo to beda zolte.Wiec prosze doradzcie jaki toner i z jaka woda uzyc,by otrzymac koncowy chlodno-popielaty(nie zielony wlasnie) odcien.A moze farbe Matrixa 10av z 6% woda dalaby taki efekt?Ewentualnie jaki mix tonerow zastosowac by dojsc do tego odcienia?
Blagam pomozcie,bo musze cos zrobic z tymi moimi nieszczesnymi wlosami.Bede wdzieczna za okazala pomoc-Zdesperowana Beata
Beti89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:02   #383
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Żeby się pozbyć tej żółci potem i ochłodzić ja bym dała klasyczną chłodzącą mieszankę Joanny: gołębi popiel ze szlachetną perłą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 23:25   #384
Beti89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Dziekuje za rade,owszem bardzo cennatyle,ze ja mieszkam w Niemczech, a tu akurat farb z Joanny nie ma szans kupicchyba,ze zamowie przez internetpozdrawiam i mam nadzieje,ze ktos mi jeszcze cos doradzi,podobno od przybytku(dobrych rad) glowa nie boli
Beti89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 12:29   #385
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Goldwell Colorance- farbowanie

Witam,
Na początku chciałam powiedzieć, że pozostał we mnie taki niesmak związany z wątkiem, który założyłam związany z uprowadzeniem mnie i próbami gwałtu. Pamiętam, jak wtedy się czułam i funkcjonowałam- to było dla mnie piekło. I głupie komentarze, w których śmiałyście się ze mnie, wcale mi wtedy nie pomogły- wręcz przeciwnie. Były owszem też komentarze na poziomie- za to bardzo dziękuję. Jedna dziewczyna nawet napisała do mnie wtedy prywatną wiadomość, to dodało mi otuchy.
Tak na przyszłość- chciałam powiedzieć tym wszystkim, którzy się ze mnie śmiali, żeby tak więcej nie robili jeśli pojawi się taki wątek lub komentarz. Nie życzę nikomu tego co przeszłam, mam przez to zjechaną psychikę, ale cóż- trzeba jakoś żyć dalej.
A teraz już na temat. Kupiłam w sklepie fryzjerskim farbę Goldwell Colorance (blue black). Mam do tego wodę. Nie wiem szczerze powiedziawszy ile procent. Wiem, że te wody są pogrupowane kolorami- moja farba ma niebieski kolor opakowania, więc do tego pan w sklepie dał mi niebieską wodę. Nie wiem, w jaki sposób mam wymieszać farbę z tą wodą. Wodę mam w takiej dosyć małej buteleczce. Mam do niej wlać farbę, czy przeznaczyć na to oddzielne naczynie? Jak długo mam mieszać? I jeszcze bardzo ważna rzecz- jak długo mam trzymać na włosach tę farbę? Nigdzie na opakowaniu tego nie pisze, a ja chciałabym dziś ufarbować włosy. Chciałabym sobie zrobić odrosty. Proszę o pomoc
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 14:30   #386
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Goldwell Colorance- farbowanie

A nie ma dołączonej ulotki? Tam powinien być czas trzymania na włoskach. Co do mieszania- w jedną miseczkę dajesz jedno i drugie i mieszasz, aż powstanie jedna mieszanka tej samej konsystencji. Tyle ile masz farby (np. 30g) dajesz wody.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:12   #387
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Witam,
Na początku chciałam powiedzieć, że pozostał we mnie taki niesmak związany z wątkiem, który założyłam związany z uprowadzeniem mnie i próbami gwałtu. Pamiętam, jak wtedy się czułam i funkcjonowałam- to było dla mnie piekło. I głupie komentarze, w których śmiałyście się ze mnie, wcale mi wtedy nie pomogły- wręcz przeciwnie. Były owszem też komentarze na poziomie- za to bardzo dziękuję. Jedna dziewczyna nawet napisała do mnie wtedy prywatną wiadomość, to dodało mi otuchy.
Tak na przyszłość- chciałam powiedzieć tym wszystkim, którzy się ze mnie śmiali, żeby tak więcej nie robili jeśli pojawi się taki wątek lub komentarz. Nie życzę nikomu tego co przeszłam, mam przez to zjechaną psychikę, ale cóż- trzeba jakoś żyć dalej.
A teraz już na temat. Kupiłam w sklepie fryzjerskim farbę Goldwell Colorance (blue black). Mam do tego wodę. Nie wiem szczerze powiedziawszy ile procent. Wiem, że te wody są pogrupowane kolorami- moja farba ma niebieski kolor opakowania, więc do tego pan w sklepie dał mi niebieską wodę. Nie wiem, w jaki sposób mam wymieszać farbę z tą wodą. Wodę mam w takiej dosyć małej buteleczce. Mam do niej wlać farbę, czy przeznaczyć na to oddzielne naczynie? Jak długo mam mieszać? I jeszcze bardzo ważna rzecz- jak długo mam trzymać na włosach tę farbę? Nigdzie na opakowaniu tego nie pisze, a ja chciałabym dziś ufarbować włosy. Chciałabym sobie zrobić odrosty. Proszę o pomoc
Nie wiem czemu miał służyć ten wstęp, przykre jest to co Cię spotkało ale to nie jest odpowiedni wątek do wylewania gorzkich żali .
Na tej aukcji masz napisane co i jak mieszać http://allegro.pl/goldwell-farba-col...552631637.html lub tu http://allegro.pl/goldwell-colorance...520380105.html

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A nie ma dołączonej ulotki? Tam powinien być czas trzymania na włoskach. Co do mieszania- w jedną miseczkę dajesz jedno i drugie i mieszasz, aż powstanie jedna mieszanka tej samej konsystencji. Tyle ile masz farby (np. 30g) dajesz wody.
Chyba jednak tak nie jest
__________________


Edytowane przez calliope86
Czas edycji: 2013-09-24 o 15:19
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:41   #388
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Ok, dzięki. Mam kolor blue black, więc potrzymam na włosach max 30 min
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:23   #389
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Patrz, myślałam, że się miesza tak jak większość. Sorry for my mistake.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:03   #390
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
utleniacz - jakie stężenie: 6, 9 czy 12 %

Planuję kupić profesjonalny utleniacz L'orala i do tego farbę, żeby nie kupować farb w drogeriach.
Ale do wyboru mam utleniacz o stężeniu 6%, 9% i 12% - więc który wybrać?
Może któraś stosuje utleniacz? Nie koniecznie L'oreala.
Może jakieś inne?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-02 11:01:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.