Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 22:12   #1471
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

o ile przy dobrym stanie skory duzo podkladow sie u mnie sprawdza to przy kryzysie najlepiej wypada Pixe

naprawde niespodziewalam sie az tego ;o bede jeszcze testowala Lucy, ale pixe nalozony na schodzacy naskorek, gruba warstwe filtru (ktory sie na suchej skorze nie moze wchlonac) wyglada ok, nie powstaje kaszka, oczywiscie sie wazy, ale to i tak super

co do powodzi, nie slyszalam

tutaj nie ma tragedi, najbardziej ucierpiala moja miejscowosc, wioski dalej przed wroclawiem całe...nie zalane. ale do konca nie wiem, bo ostatnio mam slaby kontakt ze swiatem, wsumie jestem odcieta od swiata przez powodz..
ale nie dziwiłabym sie Pani Sylwi gdyby się zabezpieczala w taki sposob przed powodzia, sytuacja byla niestabilna

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

mam straszny dylemat z kolorem!
bo kolor mojej twarzy jest ogolnie przeklamany w tej chwili, szkoda bo chcialabym cos zamowic mam dosc tych probek, a Lumiere ani Blushe juz mi sie nie chce ruszac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-05-23 o 22:17
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:32   #1472
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Sylwia wraca niebawem, wszystko w porządku - po prostu był moment, że musiała zapakować całe swoje zbiory i zabezpieczyć je przed ewentualnym zniszczeniem.
Na szczęscie woda do niej nie dotarła, ale i tak chwilkę zajmie, zanim wszystko rozpakuje i rozłoży od nowa - nie chciała wystawiać aukcji w tym niepewnym okresie.
Za kilka dni produkty Pixie powinny ponownie pojawić się w sprzedaży
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 07:53   #1473
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja tez dostałam komentarze, chociaż produktów jeszcze nie - może dziś.
dobrze ze nic się nie stało
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:41   #1474
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja muszę powiedziec, ze bardzo zaprzyjaznilam się żółtym korektorem
raz dwa wklepuja cinutenką warstwę (oczywiscie wjezdzając po rzęsy
i chyba pod oczy wygrywa z morningiem EDM
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:36   #1475
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Sylwia wraca niebawem, wszystko w porządku - po prostu był moment, że musiała zapakować całe swoje zbiory i zabezpieczyć je przed ewentualnym zniszczeniem.
Na szczęscie woda do niej nie dotarła, ale i tak chwilkę zajmie, zanim wszystko rozpakuje i rozłoży od nowa - nie chciała wystawiać aukcji w tym niepewnym okresie.
Za kilka dni produkty Pixie powinny ponownie pojawić się w sprzedaży
Cieszę się
A mogłabyś podać link do konta na allegro to będe czychać jak coś się pojawi
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:41   #1476
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Cieszę się
A mogłabyś podać link do konta na allegro to będe czychać jak coś się pojawi
TU
Też ogromie się cieszę, że u Pani Sylwii wszystko w porządku.
Z niecierpliwością czekam na powrót aukcji .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:52   #1477
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Sylwia wraca niebawem, wszystko w porządku - po prostu był moment, że musiała zapakować całe swoje zbiory i zabezpieczyć je przed ewentualnym zniszczeniem.
Na szczęscie woda do niej nie dotarła, ale i tak chwilkę zajmie, zanim wszystko rozpakuje i rozłoży od nowa - nie chciała wystawiać aukcji w tym niepewnym okresie.
Za kilka dni produkty Pixie powinny ponownie pojawić się w sprzedaży
Uff cale szczęście Nie wiem czy jest jeszcze dostępny różowy korektor ale chciała po niego kliknąć a tu pustki. wystraszyłam się że stało sie cos niedobrego.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 20:18   #1478
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam ogromną prośbę do dziewczyn bardziej doświadczonych w dobieraniu kolorów - chciałabym zamówić kilka próbek Pixie ale kompletnie nie wiem w które kolory powinnam celować... Z EDM pasuje mi Linen, a z Lucy odcień Light. Wydaje mi się że kategoria Aubrey powinna mi pasować? Sama nie wiem Bardzo Was proszę o pomoc bo po tym jak po Lucy mnie wysypało tylko w Pixie moja nadzieja
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:02   #1479
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

piratte spróbuj też Breena - jest neutralny, nie ociepla się jak Aubrey. Bardziej oliwkowy jest Ayperi.

Potwory i kusicielki! Zamierzałam jakoś "stopniowo" przerzucać się na minerały a tu figę. Jak to w kilku wątkach już pisałyście - nie da rady!
Macki minerałomanii ogarniają mnieeeeee...

Przez ostatnie 3 dni wysypało mnie jak nigdy, ale nie przerwałam stosowania podkładu mineralnego i dzisiaj już wyglądam o wiele lepiej. Może to owe "oczyszczanie" przy pierwszych kontaktach z minerałami.

Tak jak wy mam chęć klikania Pixie na allegro, ale ni ma

cathy wielki szacun dla Ciebie za cudownego bloga

Edytowane przez kawa.
Czas edycji: 2010-05-24 o 21:07
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 22:33   #1480
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Potwory i kusicielki! Zamierzałam jakoś "stopniowo" przerzucać się na minerały a tu figę. Jak to w kilku wątkach już pisałyście - nie da rady!
Macki minerałomanii ogarniają mnieeeeee...
Mogę się pod tym podpisać... Też zamierzałam stopniowo, ale się nie da .

Wow, dzisiaj odkryłam, że prawie miesiąc się minerałuję. Minusem tego wszystkiego jest fakt, że nadal nie znalazłam idealnego podkładu, a raczej odcienia. Szukam wśród Pixie i EDM (oba mi pasują - Pixie jest ogólnie na twarzy "ładniejsze", ale mam wrazenie, że znika po paru h - gdy jako primer mam puder bambusowy z jedawabiem z BU jest lepiej niż na ryżowym, a EDM trzyma cały dzien). Przy czym Pixie wydaje się mieć... Zbyt dużo odcieni i powinnam chyba więcej próbek zamówić, żeby mieć większe porównanie. A Z EDM na razie faworytem jest Buff - Ivory w formule Semi-Matte.

I flat topa sobie chyba z Pixie zamówię, jak już pojawia się aukcje .
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 05:46   #1481
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Pixie wróciło:hura: Klik
to dziś zamawiam FT i refill matt&smooth
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 07:14   #1482
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Pixie wróciło:hura: Klik
to dziś zamawiam FT i refill matt&smooth
super
ja tylko jeszcze poczekam na odp Pani Sylwii, bo zadałam parę dni temu pytanie(pytania:P). Wczoraj znów użyłam podkład naturalny i kusi mnie też, aby wziąć refilla, ale sama już nie wiem. Idę się malować
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 10:28   #1483
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jestem niesamowicie szczesliwa, ze pixie wrocilo zaraz mam zamiar zlozyc zamowienie, ale- najpierw chcialam sie poradzic co do koloru. Uzywam EDM Buff Fairly Light Neutral. Pytalam Pania Sylwie o dobor i zaproponowala: Breena 3, Calista 3 i Ayperi 3. Czy ktoras z Was uzywa(ła) moze FLN i porownywala z tymi probkami? Przejrzalam caly ten watek ale konkretnej odpowiedzi nie znalazlam(byly tylko propozycje)..dlatego pytam
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 17:48   #1484
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja używałam kilka razy Fairly Light Neutral i był dla mnie ciut za ziemisty. Z Pixie odpowiada mi Breena 3, Calista nie próbowałam (wg. opisu jest właśnie bardziej ziemista), a Ayperi jest dla mnie ciut za ciepły. Wydaje mi się, że Breena 3 jest jaśniejsza od FLN.
Jak mi się uda uruchomić aparat, to wstawię zdjęcie
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:38   #1485
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kawa to czekamy na fotki

widzę, ze wiekszosci pasuje Breena.. mi też ona pasuje, poziom 1 jest akuratny... nie wiem jak było by z 2 poziomem /bo widze ze pasuja mi raz 0 raz 1 w zalezonsci od koloru, bo roznie to bywa z kryciem i nasyceniem w zaleznosci od danego odcienia, jednak wole 1 bo wtedy wygladam taruralnie, a nie blado../

patrze przez woreczki na Breena 1 i Calista 1, jak na moje oko one podobne są, Calista moze troche bardziej ciepła i piaskowa, ale delikatnie..

Kawuś coraz wiecej na wizazu ludzi z 3miasta, fajnie
bardzo dziekuje za oferte wymianki tylko ja mam watpliwosci co do samej formuły... z kolorami jest tak, ze sa podobne do siebie i nie mam problemu z wyborem, gorzej z formułą.. chyba nie leży mi Pixie.. bede zamawiac probki z EDM i zobacze czy tez tak na mnie beda lezec jak Pixie.. bo juz nie wiem, czy minerały nie dla mnie, czy jeszcze poczekac, czy testowac inne firmy.. bo za chiny minerały nie chcą mi sie dlugo trzymac, po kilku godzinach widac ze mam cos na twarzy postaram sie na dniach o puder hauschki, moze on cos zmieni..
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-25 o 19:44
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:01   #1486
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
piratte spróbuj też Breena - jest neutralny, nie ociepla się jak Aubrey. Bardziej oliwkowy jest Ayperi.
Dziękuję za odpowiedź Faktycznie spróbuję któreś z tych i może jeszcze spytam Panią Sylwię o radę
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:35   #1487
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Inncorect współczuje


Po ostatniej sytuacji muszę zrobić porządne zapasy pixie, najlepiej na parę lat- nie wyobrażam sobie już makijażu kosmetykami innej firmy..


Dziewczyny czy według Was ten pierwszy, lekki podkład warzy się podobnie, czy mniej niż formuła CdL? bo już nie pamiętam jak to było u mnie, a CdL zrobił się zdecydowanie za ciężki..
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:35   #1488
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kiedys pisałam wam, ze na wesele kuzynki nałoze wszystkie produkty Pixie. Tak też sie stało Niestety nie mam zdjęć makijażu (tylko profil twarzy) ale trzymał się naprawdę nieźle. Małe poprawki wprowadziłam w połowie wesela.
Zauważyłam jednak, ze cos mnie zapycha. Albo baza Dermiki albo primer Pixie. Albo to i to
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:32   #1489
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kiedys pisałam wam, ze na wesele kuzynki nałoze wszystkie produkty Pixie. Tak też sie stało Niestety nie mam zdjęć makijażu (tylko profil twarzy) ale trzymał się naprawdę nieźle. Małe poprawki wprowadziłam w połowie wesela.
Zauważyłam jednak, ze cos mnie zapycha. Albo baza Dermiki albo primer Pixie. Albo to i to
weszłam na Twojego bloga, ślicznie wyglądałaś


Jakie daty ważności mają podkłady? Czy tak jak na próbkach 1/2012?
Chciałam wziąć biga i 2 refille, ale zastanawiam się czy nie zamienić jednego refilla na biga, żeby dostać pędzelek i podkład w pudełeczku
Ja zbankrutuje
Poza tym czekam na nową formułę dla cer, która powinna być wprowadzona pod koniec roku.. Wytłumaczcie mi, że 7 pędzli do podkładu (+2 w zapasie jeszcze nie używane) to całkowicie wystarczy Minerałoholiczce i Pędzloholiczce (No ale w sumie mam tylko 3 Flaty)
edit: już się oparłam pokusie i wzięłam biga i 2 refille, juz się nie mogę doczekać paczuszki

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Po ostatniej sytuacji muszę zrobić porządne zapasy pixie, najlepiej na parę lat- nie wyobrażam sobie już makijażu kosmetykami innej firmy..

Dziewczyny czy według Was ten pierwszy, lekki podkład warzy się podobnie, czy mniej niż formuła CdL? bo już nie pamiętam jak to było u mnie, a CdL zrobił się zdecydowanie za ciężki..
No właśnie dlatego zaczęłam sie zastanawiać żeby też zrobić zapasy, tylko, że podkłady maja określoną datę ważności.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-26 o 09:19
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 09:35   #1490
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Inncorect współczuje


Po ostatniej sytuacji muszę zrobić porządne zapasy pixie, najlepiej na parę lat- nie wyobrażam sobie już makijażu kosmetykami innej firmy..


Dziewczyny czy według Was ten pierwszy, lekki podkład warzy się podobnie, czy mniej niż formuła CdL? bo już nie pamiętam jak to było u mnie, a CdL zrobił się zdecydowanie za ciężki..
uwazaj z tymi zapsami
pamietaj o dacie waznosci
mi się Natural warzy, a Cover nie

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-05-26 o 10:44
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:42   #1491
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja ubolewam, że podkłady Pixie nie są dla mnie :beksiam: bo tak zamówiłabym podkład w bigu i finiszer i dostałabym pędzel
a tak nie mam pędzla i nie mam finiszera
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:50   #1492
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czy próbki dokładane do pędzli są takiej samej wielkości co te za 3,70zł. kupowane na osobnych aukcjach?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:31   #1493
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jak najbardziej tak
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:52   #1494
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zrobiłam zdjęcia EDM Fairly Light Neutral semi-matte w porównaniu do posiadanych przeze mnie próbek Pixie fomuły Cover de Luxe. EDMa ledwo u mnie na skórze widać, bo taki też jest mój odcień, musiałam naciapać grubą warstwę.
A nawet nie wiedziałam, że mam taką włochatą rękę...

Wg. moich odczuć kolorystycznych, to najlepiej odpowiadającymi odcieniami do FLN (z tego co mam) jest Ayperi i Breena, z tymże Breena 3 jest nieco ciemniejsza i mniej ziemista, a Ayperi 2 jaśniejsze.

A Cover de Luxe u mnie się warzy nieco bardziej niż Natural Finish, ale miałam ten lżejszy na sobie tylko raz.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:53   #1495
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja właśnie kliknęłam dwa bigi Covera Tinkerbell1 i Tinkerbell2. N początku pasowała mi Breena a potem jednak stwierdziłam, że Tinkerbell;-) gratis wziełam kabuki.

Mam więc już wszystko czego mi potrzeba do szczęścia;-). chociaż Kiss of sun u mnie się nie sprawdza ale go zużyję;-) Primer za to daje radę, zielony korektor też.

A jak się pojawią róże i rozświetlacze to zbankrutuję

póki co jestem zakochana w różu pink snowflakes z edm... odcień chłodnego, zmrożonego różu z iskierkami- róż i rozświetlacz w jednym
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:56   #1496
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziwczyny, na blogu Cathy znalazłam informację, że pojawi się niebawem bardziej kryjąca i miękka, kremowa formuła podkładów.

Czy cos takiego juz się pojawiło? Bo na razie jestem zielona w temacie minerałów Pixie, wiem na razie jak nazywa się formuła najbardziej kryjąca, bo taka mnie interesuje
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:04   #1497
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kawa, oo! na pewno fotki sie przydadzą przynajmniej mi w wybieraniu edm pod pixie bo znajac chocby porownanie z jedym kolorem edm, reszte tez sobie podpasuje "na oko"
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:22   #1498
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wiem, że mój post nie będzie niczym wyróżniającym się spośród innych chwalących wypowiedzi, ale naprawdę ta firma już mi imponuje, mimo, że jeszcze nic z ich oferty nie wypróbowałam.
Początkuję z minerałami, niedługo paczuszka z EDM wpadnie do mnie Patrzyłam już na ofertę Lumiere, ale ciężko mi dobrać odcienie, wszyskie takie zimiste się wydają, za wysoka poprzeczka jak dla mnie, a Lucy Minerals postanowiłam zostawić sobie na później. Stwierdziłam, że EDM będzie idealny na dobry początek. Gdy zobaczyłam ofertę Pixie opadła mi szczęka. Podkłady EDM wydawały się zbyt wyraziste i zróżnicowane odcieniami. W Pixie łatwiej mi się odnaleźć i nie wydają się takie intensywne Te dodatki nawilżające powodują większą ciekawość
A ceny pixie jak dla mnie nie takie złe ^^
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:02   #1499
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Inncorect współczuje


Po ostatniej sytuacji muszę zrobić porządne zapasy pixie, najlepiej na parę lat- nie wyobrażam sobie już makijażu kosmetykami innej firmy..


Dziewczyny czy według Was ten pierwszy, lekki podkład warzy się podobnie, czy mniej niż formuła CdL? bo już nie pamiętam jak to było u mnie, a CdL zrobił się zdecydowanie za ciężki..
Mi troszkę warzyła się kryjąca formuła,zdecydowanie wolę tą lżejszą Natural Finish i własnie wczoraj dostałam paczuszke z bigiem Shaylee 3,miałam czekac do końca odwyku(wrzesień) ale jak ostatnio nałożyłam próbke Pixie to powiedziałam sobie ze nie chce się dłużej męczyć No i miałam okazje 8 rocznicę ślubu więc naciągnełam Tż
Jak wejdą inne produkty to zbankrutuje,bo wiem że sie nie powstrzymam
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:27   #1500
yopi_kasiulka
Raczkowanie
 
Avatar yopi_kasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 39
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam wieczorkiem!
Dzisiaj był mój pierwszy test Pixie a zarazem pierwsze profesjonalne nałożenie minerałów przy pomocy nowiusieńkiego Flat Topa
po pierwsze - efekt mnie nie wmurował...może jeszcze nie potrafię używać tych caceniek, Wasze efekty krycia (galeria makijaży i przed/po) są fenomenalne - też bym chciała tak umieć... zaskoczył mnie za to efekt wieczorny, kiedy moja buzia wyglądała gładko, naturalnie i promiennie ;]

Ogólnie wszystkie odcienie wydawały mi się na ręku jakieś takie ciemne, pomarańczowe...ale nie ufam temu i wypróbuje wszystkie ;]

Jako najbardziej pasujący na ręku wydał mi się odcień Breena 1 (ten pasujący wszystkim:P) - Cover De Luxe, ładnie wtopił się w skórę i jest taki naprawdę neutralny - nie wiem czy nawet nie za bardzo - będę poszukiwać czegoś co bardziej ożywi moją cerę.

Dołączam parę zestawień - nie wiem czy coś tam wypatrzycie...ale zawsze coś :P
yopi_kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.