Catrice - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 21:55   #3991
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też wiele razy zastanawiałam się nad tymi kredkami..
Mam takie same wrażenie jak ty i boje się, że się nabawię zmarszczek w tak młodym wieku od tego tarcia...
Myślałam, że tylko ja mam takie chore przemyślenia
Wy tu Diorami rzucacie, a ja bawię się w niższą półkę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:27   #3992
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

informacja dla Gdańszczanek - w naturze na pańskiej jest szafa cetrice
jeżeli już tu była ta informacja to przepraszam

ale nie wzięłam nic
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:50   #3993
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

W Gł szafa jest tragiczna! Wielkie pustki. Na Plantowej od razu było wszystko. W koszyczka resztki Wonderland, ale tylko cienie i błyszczyki. Do tego wycofane produkty. Mam swoja pierwszą i ostatnią pomadkę Absolut Moisture. Dlaczego je wycofali? Jest boska! Te nowe też są fajne, ale ta wydaje się trwalsza, nie jest aż tak miękka. I ta cena!! Może jeszcze na jakas się skuszę jak będe w Gł. Zostały trzy odcienie 060,100,120. Ja wzięłam 060 - Piękny róż. Dwa pozostałę to ciemne brązy, ale wydają się ciemne, ciemne. Jednak dumam nad 100. Zobaczymy. Są też Rouge Satin. I niektóre pomadki ze stałej kolekcji. Ludzie8,99, a 17,99 - jest różnica?
Za namową same wiemy kogo Kupiłam dwie kredki do ust. Ostatnio mam faże na róże, fuksje i czerwone barwy. Kupiłam sobie kredkę czerwoną i druga pasującą i do fuksji i fioletu (moim zdaniem)
Mam kolorki. 010 Ruby red i 020 Soft fuschia.
Oto jest dzień chwały, kiedy ja, Katarzyna G, uroczyście oświadczam, ze będę kładła kredkę pod pomadke. Z tymi cudeńkami to czysta przyjemność. I jaka intensywność oraz trwałość!
Były jeszcze odcienie brązowe i nude. Może jak kiedyś jeszcze na nie trafie to kupię
Od wycofanych kredek do oczu zaczęłam uciekać jak je tylko zobaczyłam.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:32   #3994
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
W Gł szafa jest tragiczna! Wielkie pustki. Na Plantowej od razu było wszystko. W koszyczka resztki Wonderland, ale tylko cienie i błyszczyki. Do tego wycofane produkty. Mam swoja pierwszą i ostatnią pomadkę Absolut Moisture. Dlaczego je wycofali? Jest boska! Te nowe też są fajne, ale ta wydaje się trwalsza, nie jest aż tak miękka. I ta cena!! Może jeszcze na jakas się skuszę jak będe w Gł. Zostały trzy odcienie 060,100,120. Ja wzięłam 060 - Piękny róż. Dwa pozostałę to ciemne brązy, ale wydają się ciemne, ciemne. Jednak dumam nad 100. Zobaczymy. Są też Rouge Satin. I niektóre pomadki ze stałej kolekcji. Ludzie8,99, a 17,99 - jest różnica?
Za namową same wiemy kogo Kupiłam dwie kredki do ust. Ostatnio mam faże na róże, fuksje i czerwone barwy. Kupiłam sobie kredkę czerwoną i druga pasującą i do fuksji i fioletu (moim zdaniem)
Mam kolorki. 010 Ruby red i 020 Soft fuschia.
Oto jest dzień chwały, kiedy ja, Katarzyna G, uroczyście oświadczam, ze będę kładła kredkę pod pomadke. Z tymi cudeńkami to czysta przyjemność. I jaka intensywność oraz trwałość!
Były jeszcze odcienie brązowe i nude. Może jak kiedyś jeszcze na nie trafie to kupię
Od wycofanych kredek do oczu zaczęłam uciekać jak je tylko zobaczyłam.
Mejaczek, a konturówki do ust tez kupiłaś z koszyka wyprzedażowego czy ze stałej oferty? Jak z koszyka to po ile są na tej "wyprzedaży" naturowej?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:05   #3995
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Mejaczek, a konturówki do ust tez kupiłaś z koszyka wyprzedażowego czy ze stałej oferty? Jak z koszyka to po ile są na tej "wyprzedaży" naturowej?
Tak kupiłam z koszyczka, a dokładnie stoiska "wyprzedażowego"
Kosztowały po 9,99 zł. Wydaje mi się, że to byłą ich stała cena jak były na standzie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 11:13   #3996
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Ja chyba kupiłan "na wyprzedaży" Naturowej za 11,99 :/ ehhh
Sprawdzę teraz po ile są... Bo też chcę sobie zanabyć koniecznie chociaż z jedną jeszcze...

Mejaczek, cieszę się że jesteś zadowolona
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-04 o 11:40
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 11:34   #3997
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Catrice

Właśnie zastanawiałam się nad zakupem pierwszej w życiu konturówki, poszukam czegoś w koszykach naturowych. Dzięki Mejaczek za opinie
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 14:07   #3998
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Catrice

Witajcie, mam do Was prośbę. Otóż po przestudiowaniu katalogu KWC zastanawiam się nad zakupem podkładu Catrice Photo Finish 18h (, ale mam problem z odcieniem. Chwilowo nie mam dostępu do drogerii aby samodzielnie sprawdzić . Czy możecie mi powiedzieć, czy któryś z odcieni jest odpowiednikiem Revlon Colorstay z softflex 150 buff? Czy może są dużo ciemniejsze i lepiej szukać dalej?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:36   #3999
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Catrice

Nie, najjaśniejszy jest zbliżony do 150 jasnością (moim zdaniem na pewno nie jest ciemniejszy). Ale odcieniem już nie - 150 colorstay to żółć, a najjaśniejszy photo finish to taki beż, bardziej brzoskwiniowy (może pomarańczowieć, na mnie tego nie robi).
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:56   #4000
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Catrice

Dzięki za odpowiedź. Hmm, no to nie wiem co zrobić... Skończył mi się podkład, a Revlon ogólnie mi pasuje, ale stosowany dłuższy czas pogorszył mi stan cery. Pomyślałam o zamienniku, a że Photo Finish ma niezłe oceny i cenę to myślałam, że spróbuje. Z jednej strony nie kosztuje dużo, ale mam już kilka takich niedrogich, które jednak stoją w kącie bo się nie sprawdziły. A czy inne dziewczyny mogą się wypowiedzieć co do ciemnienia na twarzy?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 16:13   #4001
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

To czy podkład będzie ciemnieć zależy od rodzaju Twojej cery w największym stopniu - jeśli masz tłustą to będzie się utleniać. Pytanie tylko w jak dużym stopniu, ale to już niestety będziesz musiała sprawdzić na sobie...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 18:17   #4002
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja chyba kupiłan "na wyprzedaży" Naturowej za 11,99 :/ ehhh
Sprawdzę teraz po ile są... Bo też chcę sobie zanabyć koniecznie chociaż z jedną jeszcze...

Mejaczek, cieszę się że jesteś zadowolona
A mogłabyś napisać jakie masz odcienie i które lubisz najbardziej, bo ja mam ochotę też na przynajmniej jeszcze jedną

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiałam się nad zakupem pierwszej w życiu konturówki, poszukam czegoś w koszykach naturowych. Dzięki Mejaczek za opinie
Nie ma sprawy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 07:58   #4003
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Catrice

tez ostatnio u mnie w naturze zobaczylam 'wyprzedazowe' koszyczki z produktami catrice, wiec sie napalilam, glownie na lakiery, patrze a tam wszystkie z naklejona cena 11,99zł, wiec tyle co zawsze, kredki i cienie tez. koszyczki to po prostu te kosmetyki, ktore sie nie sprzedaly, ale w normalnych cenach ;|
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:17   #4004
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Catrice

w końcu udało mi się kupić pomadkę catrice, której nigdy nie było (poza testerem), chyba kolor popularny już myślałam, że nigdy jej nie dorwę, wzięłam ostatnią sztukę śliczny cielisty kolor 010
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 011.jpg (56,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 012.jpg (55,0 KB, 118 załadowań)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:44   #4005
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
w końcu udało mi się kupić pomadkę catrice, której nigdy nie było (poza testerem), chyba kolor popularny już myślałam, że nigdy jej nie dorwę, wzięłam ostatnią sztukę śliczny cielisty kolor 010
Śliczna już wiem czego będę szukać
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 06:00   #4006
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Catrice

Ja ze swojej strony polecam kredkę do brwi ze szczoteczką, jest według mnie dużo lepsza niż paletka. Mam odcień drugi (020 Date with ashton), idealny dla brunetek i szatynek. Poza tym, kredka jest miękka, wygląda bardzo naturalnie i utrzymuje się praktycznie cały dzień
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 07:54   #4007
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
w końcu udało mi się kupić pomadkę catrice, której nigdy nie było (poza testerem), chyba kolor popularny już myślałam, że nigdy jej nie dorwę, wzięłam ostatnią sztukę śliczny cielisty kolor 010
świetna
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 08:38   #4008
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Catrice

Stała cena pomadek to 18zł prawda? a czy bywają na nie promocje?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:05   #4009
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Catrice

Dziewczyny, widziałyście? Natura na fejsie napisała, że:
Do sklepów weszła właśnie limitowanka Catrice Modern Muse. Już wkrótce, za około 2 tygodnie zastąpi ją kolekcja Big City Life. Bohemii u nas niestety nie będzie
Nie wiem jak Wy, ale ja w to nie wierzę. Byłoby za dużo szczęścia, gdyby limitowanki zmieniały nam się co miesiąc, półtorej. Najchętniej napisałabym, że pewnie wejdzie do sklepów tak samo jak Papagena czy Bondi Beach z Essence.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-11-06 o 10:07
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 10:37   #4010
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście? Natura na fejsie napisała, że:
Do sklepów weszła właśnie limitowanka Catrice Modern Muse. Już wkrótce, za około 2 tygodnie zastąpi ją kolekcja Big City Life. Bohemii u nas niestety nie będzie
Nie wiem jak Wy, ale ja w to nie wierzę. Byłoby za dużo szczęścia, gdyby limitowanki zmieniały nam się co miesiąc, półtorej. Najchętniej napisałabym, że pewnie wejdzie do sklepów tak samo jak Papagena czy Bondi Beach z Essence.
Wow. No to chyba kupię Sydney albo Berlin albo obie *portfel ucieka w popłochu*

Powiedzcie, że są słabo napigmentowane
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:55   #4011
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście? Natura na fejsie napisała, że:
Do sklepów weszła właśnie limitowanka Catrice Modern Muse. Już wkrótce, za około 2 tygodnie zastąpi ją kolekcja Big City Life. Bohemii u nas niestety nie będzie
Nie wiem jak Wy, ale ja w to nie wierzę. Byłoby za dużo szczęścia, gdyby limitowanki zmieniały nam się co miesiąc, półtorej. Najchętniej napisałabym, że pewnie wejdzie do sklepów tak samo jak Papagena czy Bondi Beach z Essence.
Wiadomość super, ale po doświadczeniach z Essence i Naturą podchodzę ostrożnie do tego, zwłaszcza że zapowiedzieli też tą z Las Vegas więc za dużo szczęścia byśmy miały
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:24   #4012
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wiadomość super, ale po doświadczeniach z Essence i Naturą podchodzę ostrożnie do tego, zwłaszcza że zapowiedzieli też tą z Las Vegas więc za dużo szczęścia byśmy miały
Właśnie tak samo uważam.


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Wow. No to chyba kupię Sydney albo Berlin albo obie *portfel ucieka w popłochu*

Powiedzcie, że są słabo napigmentowane
Nie wiem, jak jest z pigmentacją (wiadomo różne zdjęcia- różne efekty), ale pocieszę Twój portfel, że na podstawowym standzie są tylko dwie paletki do wyboru: Berlin i Londyn. Ubolewam nad tym, bo ogromnie chciałam Sydney, ze względu na to, że to Sydney . Oczywiście kolory też ładne, no ale moja wielka miłość do Australii i wszystkiego co z nią związane wygrywa. Nie wiem więc, czy skuszę się na Berlin. Chyba wolę za tę cenę Sleeka.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:31   #4013
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
w końcu udało mi się kupić pomadkę catrice, której nigdy nie było (poza testerem), chyba kolor popularny już myślałam, że nigdy jej nie dorwę, wzięłam ostatnią sztukę śliczny cielisty kolor 010
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Śliczna już wiem czego będę szukać
Dziewczyny dobrze wyglądacie w takich odcieniach szminek? Za każdym razem mnie to zastanawia, że tyle kobiet kupuje odcienie nude podczas gdy ja wyglądam w nich jak trup.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:57   #4014
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Mam kredkę do ust z inglota, kolor właśnie nude, dobierała mi dziewczyna tam pracująca i wydaje mi się, że jest akurat fajnie Na pewno lepiej mi w nudziakach niż w bardzo intensywnych kolorach- czerwieni, fuksji czy takim intensywnym różu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 14:18   #4015
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobrze wyglądacie w takich odcieniach szminek? Za każdym razem mnie to zastanawia, że tyle kobiet kupuje odcienie nude podczas gdy ja wyglądam w nich jak trup.
Dobrze. Zdecydowana odmiana od różowej i czerwonej. Moja twarz wychodzi wtedy taka delikatna

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście? Natura na fejsie napisała, że:
Do sklepów weszła właśnie limitowanka Catrice Modern Muse. Już wkrótce, za około 2 tygodnie zastąpi ją kolekcja Big City Life. Bohemii u nas niestety nie będzie
Nie wiem jak Wy, ale ja w to nie wierzę. Byłoby za dużo szczęścia, gdyby limitowanki zmieniały nam się co miesiąc, półtorej. Najchętniej napisałabym, że pewnie wejdzie do sklepów tak samo jak Papagena czy Bondi Beach z Essence.
O ile będzie to prawda, to ja będę sie bardzo cieszyć, jednak podchodzę do takich info ostrożnie i z rezerwą. Pożyjemy, zobaczymy
Jak ktoś już pisał Bondi i Papagena, pewnie wejdą na zimę. W końcu to takie zimowe kolorki jak Return to paradise


---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Stała cena pomadek to 18zł prawda? a czy bywają na nie promocje?
Ja się nie spotkałam z takim cudem
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:05   #4016
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Mam kredkę do ust z inglota, kolor właśnie nude, dobierała mi dziewczyna tam pracująca i wydaje mi się, że jest akurat fajnie Na pewno lepiej mi w nudziakach niż w bardzo intensywnych kolorach- czerwieni, fuksji czy takim intensywnym różu
Heh to właśnie kolory w których wyglądam najlepiej, a mam jasną cerę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:11   #4017
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Heh to właśnie kolory w których wyglądam najlepiej, a mam jasną cerę .
No ja niby też, ale jednak czuję się dziko w ostrych kolorach na ustach, może to kwestia tego, że nigdy w takich do ludzi nie wychodzę, a może warto by było, żeby ktoś mi powiedział, czy mogę?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:26   #4018
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak jest z pigmentacją (wiadomo różne zdjęcia- różne efekty), ale pocieszę Twój portfel, że na podstawowym standzie są tylko dwie paletki do wyboru: Berlin i Londyn. Ubolewam nad tym, bo ogromnie chciałam Sydney, ze względu na to, że to Sydney . Oczywiście kolory też ładne, no ale moja wielka miłość do Australii i wszystkiego co z nią związane wygrywa. Nie wiem więc, czy skuszę się na Berlin. Chyba wolę za tę cenę Sleeka.
Uuu żal :P Sydney zdecydowanie lepsza od Berlina.
Ale sama się zastanawiam, czy w ogóle brać - mam 8 paletek Sleek, co daje mi duże mozliwości, i nie wiem czy potrzebuję jeszcze Berlina. W każdym razie opakowanie zamiata
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobrze wyglądacie w takich odcieniach szminek? Za każdym razem mnie to zastanawia, że tyle kobiet kupuje odcienie nude podczas gdy ja wyglądam w nich jak trup.
Hmm ja bardzo dobrze się czuję zależy jaki odcień nude, najgorsze co może być to chłodny (przynajmniej dla mnie bom ciepła). Ja z kolei nie znoszę ostrych kolorów na ustach czuję się jak Morticia Adams czy coś takiego...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 16:35   #4019
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Uuu żal :P Sydney zdecydowanie lepsza od Berlina.
Ale sama się zastanawiam, czy w ogóle brać - mam 8 paletek Sleek, co daje mi duże mozliwości, i nie wiem czy potrzebuję jeszcze Berlina. W każdym razie opakowanie zamiata

Hmm ja bardzo dobrze się czuję zależy jaki odcień nude, najgorsze co może być to chłodny (przynajmniej dla mnie bom ciepła). Ja z kolei nie znoszę ostrych kolorów na ustach czuję się jak Morticia Adams czy coś takiego...
Ja bardziej Berlin niż Sydney, ale gdzie NY ja sie pytam

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No ja niby też, ale jednak czuję się dziko w ostrych kolorach na ustach, może to kwestia tego, że nigdy w takich do ludzi nie wychodzę, a może warto by było, żeby ktoś mi powiedział, czy mogę?
Ja zawsze od kiedy pamiętam wyznaje jedną zasadę.Dobrze się czuje w takim odcieniu, podoba mi sie?? To noszę Nic na siłę. Nawet jak kolor ma do Ciebie teoretycznie pasować, a czujesz się w nim jak obcy to go odstaw. Dla mnie makjiaż ma być przyjemnością, a nie udręką.
Kiedyś odsuwałam się na 10km od pomadek intensywnie różowych, fuksjowych i czerwonych, a teraz je kocham
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 17:20   #4020
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja bardziej Berlin niż Sydney, ale gdzie NY ja sie pytam

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------


Ja zawsze od kiedy pamiętam wyznaje jedną zasadę.Dobrze się czuje w takim odcieniu, podoba mi sie?? To noszę Nic na siłę. Nawet jak kolor ma do Ciebie teoretycznie pasować, a czujesz się w nim jak obcy to go odstaw. Dla mnie makjiaż ma być przyjemnością, a nie udręką.
Kiedyś odsuwałam się na 10km od pomadek intensywnie różowych, fuksjowych i czerwonych, a teraz je kocham
I jest przyjemnością, marzy mi się taki makijaż, że tylko kreska i czerwone usta, ale póki co nie dorosłam do tego, żeby tak wyjść mniej więcej też się odsuwam od tych intensywnych kolorów, no boję się no
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.