Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 12:48   #1951
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że zakochałam się w bare minerals Pewnie w życiu bym się nie zdecydowała na niego, gdyby nie sephorzanka, o cerze królewny śnieżki, która miała go na buzi. Poprosiłam o nałożenie tego podkładu na moją twarz i mi się strasznie spodobało więc drogą kupna nabyłam pudełeczko.
Jaki odcień kupiłaś? Nigdy nie zatrzymałam się na dłużej przy Bare Minerals- po pobieżnym zmacaniu miałam wrażenie, że wszystkie są ciemne i żółte. Jest tam coś porcelanowego?
Z minerałów skusiłam się przy Meow, bardzo lubię ich podkład.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:22   #1952
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Jaki odcień kupiłaś? Nigdy nie zatrzymałam się na dłużej przy Bare Minerals- po pobieżnym zmacaniu miałam wrażenie, że wszystkie są ciemne i żółte. Jest tam coś porcelanowego?
Z minerałów skusiłam się przy Meow, bardzo lubię ich podkład.
One tak tylko wyglądają w pudełku Jak zaczniesz nakładać to są naprawdę jasne, sama się zdziwiłam...
Najjaśniejsze, dla porcelanek, są Fair, Fairly Light i Golden Fair - Fair ma różowe, Fairly neutralne podtony, a Golden żółte. Naprawdę polecam udać się do Sephory bez makijażu i poprosić o dobór i wymalowanie podkładem.
Kupiłam Golden Fair, poprzez znajomego w UK, bo w Sephorze ten odcień nie jest jeszcze dostępny (na allegro tylko widziałam).
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:46   #1953
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja niestety wiem, że u mnie kuracja trądzikowa się nie skończy gdy, powiedzmy, skończy się lek i będą efekty. Skóra mi się łatwo przyzwyczaja Ale wolę nawet przez wiele następnych lat jechać na lekach cały czas niż siedzieć, czekać aż samo przejdzie i załamywać się, jak fatalnie wyglądam A najgorsze jest to, że mam wrażliwy żołądek i wątrobę i niespecjalnie mogę brać antybiotyki doustne.

W sumie mogę spróbować... Nie jest drogi Choć ogólnie z przesuszeniem nie mam obecnie problemów (oleje + żel hialuronowy), a na naczynka stosuje olejki z kasztanowca i z kocanki (przy systematycznym stosowaniu widzę efekty).
No właśnie ja stosowałam antybiotyki i efekt był świetny, wszystko zeszło od razu. Po paru miesiącach przestałam brać i przez 2-3 miesiące było super, tylko czasami coś pojedynczego mi wyskakiwało, a teraz znowu okropny wysyp
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 14:02   #1954
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
One tak tylko wyglądają w pudełku Jak zaczniesz nakładać to są naprawdę jasne, sama się zdziwiłam...
Najjaśniejsze, dla porcelanek, są Fair, Fairly Light i Golden Fair - Fair ma różowe, Fairly neutralne podtony, a Golden żółte. Naprawdę polecam udać się do Sephory bez makijażu i poprosić o dobór i wymalowanie podkładem.
Kupiłam Golden Fair, poprzez znajomego w UK, bo w Sephorze ten odcień nie jest jeszcze dostępny (na allegro tylko widziałam).
Jutro może wstąpię do Sephory, zaciekawiłaś mnie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 14:11   #1955
stichinsgluckx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

cześć, to pytanie pewnie padało setki razy, ale jestem zdesperowana, więc muszę spróbować w jedynym miejscu, w którym nikogo nie dziwi fakt, że ktoś chce pozbyć się opalenizny. niestety zaniedbałam nie tylko śledzenie na bieżąco forum, ale także rozleniwiłam się w kwestii ochrony skóry. stwierdziłam, że nie ma co obsesyjnie smarować się 60, więc tym razem kupiłam tylko 30, a jakby tego było mało, zdarzało mi się zapomnieć i o niej. teraz nie mogę na siebie patrzeć. wiem, że peelingiem nic nie zdziałam. zastanawiam się czy jest sens maziać się sokiem z cytryny lub z ogórków. może ktoś ma jakieś sprawdzone metody o ile takowe istnieją? pomóżcie
stichinsgluckx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:24   #1956
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez stichinsgluckx3 Pokaż wiadomość
cześć, to pytanie pewnie padało setki razy, ale jestem zdesperowana, więc muszę spróbować w jedynym miejscu, w którym nikogo nie dziwi fakt, że ktoś chce pozbyć się opalenizny. niestety zaniedbałam nie tylko śledzenie na bieżąco forum, ale także rozleniwiłam się w kwestii ochrony skóry. stwierdziłam, że nie ma co obsesyjnie smarować się 60, więc tym razem kupiłam tylko 30, a jakby tego było mało, zdarzało mi się zapomnieć i o niej. teraz nie mogę na siebie patrzeć. wiem, że peelingiem nic nie zdziałam. zastanawiam się czy jest sens maziać się sokiem z cytryny lub z ogórków. może ktoś ma jakieś sprawdzone metody o ile takowe istnieją? pomóżcie
poza cierpliwością, codziennym masażem szorstką rękawicą(lub pilingiem) i namiętnym filtrowaniem i do tego zakrywaniem najbardziej podatnych na spieczenie członków, to raczej nie ma sposobu- a już na pewno nic co by działało szybko, fenomenalnie i do tego tanim domowym kosztem. Bo o zabiegach w gabinecie chyba nie ma co mówić
Jedna rzecz mnie frapuje, wszyscy tak piszą tylko o tej cytrynie i ogórku a czy nikt soku z pietruszki nie próbował? Swoją drogą muszę kupić pietruszkę i sama spróbować Ponoć świetny na piegi i przebarwienia Ja teraz mam krem pietruszkowy-faktycznie cera fajna, jednolita z tym że opalenizny, piegów i jakiś zmian pigmentacyjnych na twarzy nie posiadam więc w tym zakresie działania się nie wypowiem Ale na ciało, dekolt sama muszę tego soku z pietruchy wypróbować na dniach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:50   #1957
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
poza cierpliwością, codziennym masażem szorstką rękawicą(lub pilingiem) i namiętnym filtrowaniem i do tego zakrywaniem najbardziej podatnych na spieczenie członków, to raczej nie ma sposobu- a już na pewno nic co by działało szybko, fenomenalnie i do tego tanim domowym kosztem. Bo o zabiegach w gabinecie chyba nie ma co mówić
Jedna rzecz mnie frapuje, wszyscy tak piszą tylko o tej cytrynie i ogórku a czy nikt soku z pietruszki nie próbował? Swoją drogą muszę kupić pietruszkę i sama spróbować Ponoć świetny na piegi i przebarwienia Ja teraz mam krem pietruszkowy-faktycznie cera fajna, jednolita z tym że opalenizny, piegów i jakiś zmian pigmentacyjnych na twarzy nie posiadam więc w tym zakresie działania się nie wypowiem Ale na ciało, dekolt sama muszę tego soku z pietruchy wypróbować na dniach
Ja próbowałam Ale cierpliwość do niej miałam tylko przez 3 tygodnie, więc efektów brak
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 19:04   #1958
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja próbowałam Ale cierpliwość do niej miałam tylko przez 3 tygodnie, więc efektów brak
uuu szkoda, ale może na mnie podziała bo kremik z wyciągiem pietruchy bardzo fajny. Ja soku z cytryny nie moge używać- robi mi masakrę, chyba że rozcieńczony trzeba stosować bo ja waliłam świeżo wyciśnięty
tak przy okazji to ja pod oczy polecam sok z selera. Naprawdę fajnie wygładza skórę w tym miejscu i jakby leciutko cienie rozjaśniał
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 23:20   #1959
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że zakochałam się w bare minerals Pewnie w życiu bym się nie zdecydowała na niego, gdyby nie sephorzanka, o cerze królewny śnieżki, która miała go na buzi. Poprosiłam o nałożenie tego podkładu na moją twarz i mi się strasznie spodobało więc drogą kupna nabyłam pudełeczko.

Na mojej mieszanej cerze zachowuje się bardzo poprawnie - nos, który po 2-3 godzinach świecił mi się jak bombka, z tym podkładem zaczyna się świecić odrobinę dopiero po południu Doskonale kamufluje moje 'czarne kropki' na nosie i nie wysusza cery. Kryje tak, jak się go nałoży - ja hołduję zasadzie more is less i nakładam tak, żeby wyrównać koloryt skóry oraz przygasić czerwoności. Trzyma się cały dzień i ma idealnie jasny dla mnie kolor Jest wydajny. No i ma niby ten SPF15.
Jak będę w Sephorze, to po prostu mam podejść i poprosić o najjaśniejszy Bare Minerals? Czy to jest jakaś konkretna linia podkładów z Bare Minerals?

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
poza cierpliwością, codziennym masażem szorstką rękawicą(lub pilingiem) i namiętnym filtrowaniem i do tego zakrywaniem najbardziej podatnych na spieczenie członków, to raczej nie ma sposobu- a już na pewno nic co by działało szybko, fenomenalnie i do tego tanim domowym kosztem. Bo o zabiegach w gabinecie chyba nie ma co mówić
Jedna rzecz mnie frapuje, wszyscy tak piszą tylko o tej cytrynie i ogórku a czy nikt soku z pietruszki nie próbował? Swoją drogą muszę kupić pietruszkę i sama spróbować Ponoć świetny na piegi i przebarwienia Ja teraz mam krem pietruszkowy-faktycznie cera fajna, jednolita z tym że opalenizny, piegów i jakiś zmian pigmentacyjnych na twarzy nie posiadam więc w tym zakresie działania się nie wypowiem Ale na ciało, dekolt sama muszę tego soku z pietruchy wypróbować na dniach
Ja pietruchy nie mogę znieść ze względu na zapach. Po prostu mnie od niego mdli odkąd pamiętam
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 06:21   #1960
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Jak będę w Sephorze, to po prostu mam podejść i poprosić o najjaśniejszy Bare Minerals? Czy to jest jakaś konkretna linia podkładów z Bare Minerals?[COLOR="Silver"]
Są Original i Matte, ja wzięłam Original, one dają taki naprawdę delikatny glow, ale nie świecę się jak bombka, mimo, że jestem mieszańcem więc nie ma się co bać. Jak będzie normalna konsultantka, to sama Ci podsunie najjaśniejsze kolory, jak nie, to proś w zależności od podtonu, o Fair, Fairly Light lub Light
W S. nie robią odsypek bare minerals do przetestowania, więc poproszenie o wymalowanie na miejscu jest jedyną metodą, żeby przetestować na własnej skórze. Zawsze potem można się dokładnie 100 razy obejrzeć w lusterku przy dziennym świetle w domu i ocenić
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:16   #1961
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ile kosztuje ten mineralny? Bo mam przeczucie, że pewnie jest kosmicznie drogi

Chociaż, narazie mam Misshę i jest dla mnie idealna, tak więc więcej szczęścia nie potrzebuję
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 10:58   #1962
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Ile kosztuje ten mineralny? Bo mam przeczucie, że pewnie jest kosmicznie drogi

Chociaż, narazie mam Misshę i jest dla mnie idealna, tak więc więcej szczęścia nie potrzebuję
Zależy gdzie - w S. to ponad stówę, ale na allegro widziałam taniej (tego chyba raczej nie podrabiają ).
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:59   #1963
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Ile kosztuje ten mineralny? Bo mam przeczucie, że pewnie jest kosmicznie drogi

Chociaż, narazie mam Misshę i jest dla mnie idealna, tak więc więcej szczęścia nie potrzebuję

http://lilianaablog.blogspot.com/201...oundation.html

no drogi według mnie jak na tą pojemność

ja tak nie na temat, wczoraj leciał film Dziewczyna w żółtych butach, główna aktorka Kalki Koechlin cholernie przypominała mi fiasko momentami
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:21   #1964
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
http://lilianaablog.blogspot.com/201...oundation.html

no drogi według mnie jak na tą pojemność
Drogooo, miałabym już za tę cenę pełnowymiarowy najdroższy krem BB na serwisach polskich, a kilka na ebayu
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:24   #1965
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Drogooo, miałabym już za tę cenę pełnowymiarowy najdroższy krem BB na serwisach polskich, a kilka na ebayu
Z Sephorowskimi VIPami wychodzi 105 PLN więc jak dla mnie przyzwoicie, jak za taką wydajność. Póki co nic lepszego nie znalazłam
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:30   #1966
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja chyba niedługo będę się musiała rozglądać za innymi minerałami niż Pixie (ale nie jeszcze droższymi...) bo wycofują najbardziej oliwkowy odcień, Tinkerbell Nie mam teraz kasy żeby robić zapasy jak jeszcze na 2 miesiące mi powinno starczyć tego, co mam. Nie orientuje się ktoś które minerały mają w swojej ofercie odcienie możliwie oliwkowe, no i wiadomo, jasne?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 13:13   #1967
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja chyba niedługo będę się musiała rozglądać za innymi minerałami niż Pixie (ale nie jeszcze droższymi...) bo wycofują najbardziej oliwkowy odcień, Tinkerbell Nie mam teraz kasy żeby robić zapasy jak jeszcze na 2 miesiące mi powinno starczyć tego, co mam. Nie orientuje się ktoś które minerały mają w swojej ofercie odcienie możliwie oliwkowe, no i wiadomo, jasne?
oglądałam jakiś czas temu swatche Meow na zagranicznym blogu i pamiętam że były mega mega jasne. Nawet potem na wątku pytałam które jaśniejsze Meow czy Lumiere i quench napisała że Meow ale jak z oliwkami u nich to nie wiem. Ciekawa też jestem czy np tonacja chłodna z Meow nie jest jasniejsza od oliwkowej. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto przerabiał różne tonacje bo kurcze Meow mnie jednak kusi
http://meowcosmetics.com/FoundationOcicat.htm
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 14:23   #1968
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
oglądałam jakiś czas temu swatche Meow na zagranicznym blogu i pamiętam że były mega mega jasne. Nawet potem na wątku pytałam które jaśniejsze Meow czy Lumiere i quench napisała że Meow ale jak z oliwkami u nich to nie wiem. Ciekawa też jestem czy np tonacja chłodna z Meow nie jest jasniejsza od oliwkowej. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto przerabiał różne tonacje bo kurcze Meow mnie jednak kusi
http://meowcosmetics.com/FoundationOcicat.htm
Ogromny wybór kolorów może być i zaletą i wadą Ja mam sporo próbek, które kupiłam, zanim znalazłam najlepszy odcień, ale było warto, bo bardzo lubię ten podkład. Spodobał mi się bardziej niż Lily Lolo, więcej minerałów na razie nie testowałam. Niestety nie pomogę w porównaniu Meow/Lumiere, ale polecam wątek wspólnozakupowy, o ile jeszcze na nim nie byłaś
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 16:02   #1969
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ogromny wybór kolorów może być i zaletą i wadą Ja mam sporo próbek, które kupiłam, zanim znalazłam najlepszy odcień, ale było warto, bo bardzo lubię ten podkład. Spodobał mi się bardziej niż Lily Lolo, więcej minerałów na razie nie testowałam. Niestety nie pomogę w porównaniu Meow/Lumiere, ale polecam wątek wspólnozakupowy, o ile jeszcze na nim nie byłaś
właśnie przejrzałam wątek, dzięki
mogłabyś napisać jaki masz kolor i przede wszystkim jak wydajnością? Bo pojemność jest ogromna
Miałaś do czynienia z kolorem Bengal, Abyssinian lub Ocicat?- zerówki oczywiście
chciałam sobie na jesień/zimę dokupić jakieś minerałki oprócz bb kremu na mój czerwony od zimna nochal i policzki
zaraz pooglądam na mineralnym swache ale bladolicej najpierw chciałam zapytać
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 16:10   #1970
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
oglądałam jakiś czas temu swatche Meow na zagranicznym blogu i pamiętam że były mega mega jasne. Nawet potem na wątku pytałam które jaśniejsze Meow czy Lumiere i quench napisała że Meow ale jak z oliwkami u nich to nie wiem. Ciekawa też jestem czy np tonacja chłodna z Meow nie jest jasniejsza od oliwkowej. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto przerabiał różne tonacje bo kurcze Meow mnie jednak kusi
http://meowcosmetics.com/FoundationOcicat.htm
nie wiem, czy potrzebuję też czegoś mega jasnego, w Pixie pasował mi poziom 1 (tylko z Tinkerbell, z Ailive lepiej działał poziom 0).
Pewnie jakbym kupowała to właśnie przez wątek wspólnozakupowy, ale jeszcze się do niego nie dokopałam
Jeszcze mam trochę Pixie ale wolę się zacząć orientować i przygotowywać psychicznie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 16:23   #1971
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
właśnie przejrzałam wątek, dzięki
mogłabyś napisać jaki masz kolor i przede wszystkim jak wydajnością? Bo pojemność jest ogromna
Miałaś do czynienia z kolorem Bengal, Abyssinian lub Ocicat?- zerówki oczywiście
chciałam sobie na jesień/zimę dokupić jakieś minerałki oprócz bb kremu na mój czerwony od zimna nochal i policzki
zaraz pooglądam na mineralnym swache ale bladolicej najpierw chciałam zapytać
Koniec końców stanęło u mnie na Siamese 1. Jeśli chcesz, mam ledwie tknięte próbki Bengal 0 i 1 oraz Chausie 0. Pojemność faktycznie duuża, ja mam munchkin- 8 g i tyle jest w sam raz Abyssynian i Ocicat idą, z tego co pamiętam, w kierunku żółtawym, więc nawet się im nie przyglądałam, bo szukałam neutralnych tonów.
Chausie u mnie odpadł, bo jest zbyt różowy. Bengal też na mnie wybijał trochę różowo, ale już było lepiej niż z Chausie.
IMO są bardzo jasne.
Szukasz czegoś żółtawego? Z tego co pamiętam po lekturze, dziewczyny często brały Korat oraz właśnie Ocicat i Abyssynian, na wątku nt. Meow były swatche.

PS. na pewno już czytałaś, ale tylko wspomnę, że pomocne jest kliknięcie na wybrany odcień na stronie Meow- jest tam opis, do jakiego kolorytu dany podkład pasuje, mi to pomogło
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:03   #1972
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Koniec końców stanęło u mnie na Siamese 1. Jeśli chcesz, mam ledwie tknięte próbki Bengal 0 i 1 oraz Chausie 0. Pojemność faktycznie duuża, ja mam munchkin- 8 g i tyle jest w sam raz Abyssynian i Ocicat idą, z tego co pamiętam, w kierunku żółtawym, więc nawet się im nie przyglądałam, bo szukałam neutralnych tonów.
Chausie u mnie odpadł, bo jest zbyt różowy. Bengal też na mnie wybijał trochę różowo, ale już było lepiej niż z Chausie.
IMO są bardzo jasne.
Szukasz czegoś żółtawego? Z tego co pamiętam po lekturze, dziewczyny często brały Korat oraz właśnie Ocicat i Abyssynian, na wątku nt. Meow były swatche.

PS. na pewno już czytałaś, ale tylko wspomnę, że pomocne jest kliknięcie na wybrany odcień na stronie Meow- jest tam opis, do jakiego kolorytu dany podkład pasuje, mi to pomogło
Ocicat jest ponoć zielonkawy jak kiedyś testowałam EDM to właśnie tonacja oliwkowa leżała mi najlepiej. Żółci raczej unikam- robi mi jajecznicę na twarzy chyba że jest bardzo jasna cytrynowa żółć. Różowawe mi pasują ale też bez przesady-taki elemong na mnie bardzo różowieje. Najlepiej wyglądam w czystych, neutralnych, chłodnych beżach z lekką domieszką oliwki w sumie sporo u mnie ujdzie na twarzy byleby to nie był jakiś łosoś, brzoskwinia, perfidny róż i ciepła żółć
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:18   #1973
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja miałam zdaje się Siamese 0 i to fajny kolor. Ni to beżowy, ni to oliwkowy, ni to z odrobinką różu. Mam jeszcze białe minerały z Meow do rozjaśniania zbyt ciemnego koloru, ale mi się nie przydały, bo ogólnie Meow jest dla mnie za mało kremowy. Wolę Lily Lolo
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ocicat jest ponoć zielonkawy jak kiedyś testowałam EDM to właśnie tonacja oliwkowa leżała mi najlepiej. Żółci raczej unikam- robi mi jajecznicę na twarzy chyba że jest bardzo jasna cytrynowa żółć. Różowawe mi pasują ale też bez przesady-taki elemong na mnie bardzo różowieje. Najlepiej wyglądam w czystych, neutralnych, chłodnych beżach z lekką domieszką oliwki w sumie sporo u mnie ujdzie na twarzy byleby to nie był jakiś łosoś, brzoskwinia, perfidny róż i ciepła żółć
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 00:15   #1974
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Są Original i Matte, ja wzięłam Original, one dają taki naprawdę delikatny glow, ale nie świecę się jak bombka, mimo, że jestem mieszańcem więc nie ma się co bać. Jak będzie normalna konsultantka, to sama Ci podsunie najjaśniejsze kolory, jak nie, to proś w zależności od podtonu, o Fair, Fairly Light lub Light
W S. nie robią odsypek bare minerals do przetestowania, więc poproszenie o wymalowanie na miejscu jest jedyną metodą, żeby przetestować na własnej skórze. Zawsze potem można się dokładnie 100 razy obejrzeć w lusterku przy dziennym świetle w domu i ocenić
O to się przejdę i zobaczę, co i jak Zobaczę, czy jest coś dla takiego różowka jak ja Odczuwam wewnętrzną potrzebę posiadania podkładu mineralnego
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 06:04   #1975
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
O to się przejdę i zobaczę, co i jak Zobaczę, czy jest coś dla takiego różowka jak ja Odczuwam wewnętrzną potrzebę posiadania podkładu mineralnego
Powodzenia
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 07:37   #1976
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

http://kalina-sklep.pl/organiczny-po...-01-p-323.html

ciekawe jak to wygląda mnie zapcha
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 07:58   #1977
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
http://kalina-sklep.pl/organiczny-po...-01-p-323.html

ciekawe jak to wygląda mnie zapcha
skład fajny tylko szkoda że ta cholerna gliceryna nie jest na 10 miejscu zamiast na drugim bo z wielkim prawdopodobieństwem mnie zapycha jak jest na początku. Kolorek w necie wygląda ślicznie ale wiemy że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:15   #1978
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
O to się przejdę i zobaczę, co i jak Zobaczę, czy jest coś dla takiego różowka jak ja Odczuwam wewnętrzną potrzebę posiadania podkładu mineralnego

Tylko lojalnie uprzedzam, bo wiem, że zwracasz an to uwagę, że Bare Minerlas podlega pod Sisheido, czyli koncern testujący kosmetyki na zwierzakach.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:39   #1979
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

Tylko lojalnie uprzedzam, bo wiem, że zwracasz an to uwagę, że Bare Minerlas podlega pod Sisheido, czyli koncern testujący kosmetyki na zwierzakach.
O, nawet nie wiedziałam, że podpada pod Shiseido
Ale z tego co znalazłam na sieci, to bare minerals nie są testowane na zwierzętach, pomimo bycia częścią koncernu Shiseido.

Edytowane przez uroczysko
Czas edycji: 2012-07-20 o 08:40
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:31   #1980
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
O, nawet nie wiedziałam, że podpada pod Shiseido
Ale z tego co znalazłam na sieci, to bare minerals nie są testowane na zwierzętach, pomimo bycia częścią koncernu Shiseido.
Shiseido wykupiło BM bodajże w 2010 roku
Ale też znalazłam info że oni dalej chronią zwierzaki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.