Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-04, 12:09   #1891
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Meadow widzę, że grasz w LOLa. Ja próbowałam, ale skończyłam na tutorialu.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:13   #1892
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Meadow widzę, że grasz w LOLa. Ja próbowałam, ale skończyłam na tutorialu.
ja to taka trochę "chłopczyca" jestem jeśli chodzi o zainteresowania, jak miałam 12 lat tata pokazał mi jedną grę i później chłonęłam następne
ogólnie gry, informatyka, modele samolotów elektryczne itd.. czysty tatuś jestem, nawet nos, usta i piersi mamy takie same haha
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:25   #1893
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja w sumie zaczęłam dość nietypowo, bo nosiłam kolczyki te tylko zawieszane 0,6 mm, a że dziurka nie była nigdy rozpychana to żadnego kolczyka 1,2mm nie potrafiłam włożyć... tak więc dziwym trafem wsadziłam do ucha 1mm spinacz ten taki spiralny (o zgrozo jakby to jakiś piercer wiedział to by mnie chyba opierniczył ) spuchły mi uszy, ale to jest normalne jak na pierwsze doświadczenia z czymś szerszym

później kupiłam 1,6mm taki hm.. kolczyk w kształcie księżyca z gumkami żeby nie spadał, a później akrylowe rozpychacze czarne ślimaczki kolejno 3mm, 4mm, 5mm i 6mm , jak się dobrze ucho nawilży i nie ciśnie na chama to łatwo się włoży i nie boli ani trochę

ogólnie trzeba być cierpliwym to nic złego się nie będzie działo z uchem

następne kolczyki postanowiłam kupić 8 mm, to było coś na kształt odwróconej litery U ze stali chirurgicznej... niestety moje ucho chyba aż o 2mm nie chciało się jeszcze naciągnąć, a że nie miałam pieniędzy na węższe kolczyki pocisłam tyle ile weszło i gumkami w węższym miejscu zabezpieczyłam i tak chodziłam 2 dni, ale później samo ładnie weszło
i myślę, że dlatego że kolczyki ze stali są bardzo ciężkie i to pomogło. Dlatego też po noszeniu ich z miesiąc kupiłam rozpychacz znowu akrylowy ślimaczek tym razem 10mm i już ucho przyjmowało bez oporu wszystko
potem zdecydowałam się na pierwszy tunel, wielkości 11mm
zanim założy się tuner też powinno się naciągnąć dziurkę do takiego samego rozmiaru, ale ja uparte dziecię po chwili wymęczenia założyłam bez tego
są tunele które mają odkręcane ścianki także wkłada się łatwo
teraz mam tunele 12 mm które nie mają ścianek, ale brzegi lekko szersze i nie mam problemu z zakładaniem, bo moje ucho już się tak przyzwyczaiło, że nawet bm mogła kupić większe i założyć bez problemu

ogólnie im wolniej i delikatniej się rozpycha tym większa szansa na brak bólu i na to, że ucho może wrócić do normalnych rozmiarów
To taki tunel potem wraca ja się go wyjmie do rozmiaru małej dziurki?

Mi się podobają, ale u kogoś -do mnie by nie pasowały.
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja pigułki biorę od...6 lat z przerwami. Mam farta, bo akurat trafiam idealnie i nie mam żadnych skutków ubocznych. Niestety cycki też się nie powiększyły.

Kat123 mnie dzieci irytują piekielnie i z roku na rok jest coraz gorzej. Przed 30 na pewno nie zajdę w ciążę i obawiam się, że jeżeli nie zmieni mi się stosunek do małych ludzi, to pozostanę bezdzietna, a po moim domu będą grasować koty...duuuużo kotów.
ja miałam jedną przerwę. A pierwsze tabletki nagle po 3 latach przestały mi służyć i się zaczęło zmienianie... Ale póki co mam chyba ok

Ja bym psy mogła mieć na chwilę obecną, nie dziecko w ogóle chce mi się zwierzaka
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:28   #1894
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja to taka trochę "chłopczyca" jestem jeśli chodzi o zainteresowania, jak miałam 12 lat tata pokazał mi jedną grę i później chłonęłam następne
ogólnie gry, informatyka, modele samolotów elektryczne itd.. czysty tatuś jestem, nawet nos, usta i piersi mamy takie same haha
No to ja mam podobnie.

Gry, nowinki techniczne, gadżety, a także sport - może to ostatnie już przestaje być stereotypowo męskie, ale jak ludzie na plaży widzą kobietę-nurka to się dziwią...a nawet zdjęcia chcą robić.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:35   #1895
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
No to ja mam podobnie.

Gry, nowinki techniczne, gadżety, a także sport - może to ostatnie już przestaje być stereotypowo męskie, ale jak ludzie na plaży widzą kobietę-nurka to się dziwią...a nawet zdjęcia chcą robić.
serio, zawsze myślałam, że nurkowanie to nie jest takie typowo męski, kiedyś nawet chciałam się za to wziąć, ale niestety na razie nie mam warunków
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:41   #1896
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
To taki tunel potem wraca ja się go wyjmie do rozmiaru małej dziurki?

Mi się podobają, ale u kogoś -do mnie by nie pasowały.
to też zależy dużo od osoby ale właśnie jest powiedziane że dlatego cierpliwość w tym popłaca np. taki tunel 6mm rozciągany bardzo powoli i delikatnie moim zdaniem na pewno każdemu wróci do normalnych rozmiarów ja jak swój wyciągnę na 10 min to jest o połowę mniejsza dziurka i tunel już trudniej włożyć spowrotem...
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
No to ja mam podobnie.

Gry, nowinki techniczne, gadżety, a także sport - może to ostatnie już przestaje być stereotypowo męskie, ale jak ludzie na plaży widzą kobietę-nurka to się dziwią...a nawet zdjęcia chcą robić.
nurkowanie ciekawa sprawa, ja bym się musiała kiedyś za jakiś sport zabrać bo już mi nawet ciężko na rowerze jeździć tak się zasiedziałam w domu tylko ciekawe jest to, że ja potrafię siedzieć cały dzień przy komputerze i wstawać tylko do toalety a waga ciągle ta sama.. jedynie trochę mi się brzuch przygluciał, ale dalej jestem chuda i to wygląda tak jakbym schudła od małej ilości jedzenia + tłuszczyku przybyło od siedzenia i się wyzerowało

mam takie pytanie do Was
myślicie że mogę mieć takie małe piersi od wagi 49 kg przy 172 cm wzrostu? chociaż dużo jest chudych wysokich dziewczyn które się mają czym pochwalić, sama już nie wiem, powinnam się na jakieś badania hormonalne zgłosić może, bo właśnie te piersi takie niepokojące są + mam okropnie tłustą cerę 24/h, brzydką fakturę twarzy, pełno pryszczy na buzi, dekolcie ramionach i teraz mi powyskakiwały na łydkach i to mnie niepokoi

zarejestrowałam się do urzędu pracy to teraz do lekarza mogę iść nareszcie skonsultować

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-04 o 12:45
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:46   #1897
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
serio, zawsze myślałam, że nurkowanie to nie jest takie typowo męski, kiedyś nawet chciałam się za to wziąć, ale niestety na razie nie mam warunków
Jakbyś chciała zrobić sobie nurkowanie na próbę, to polecam tzw. intro nad polskimi jeziorami. Za jedno nurkowanie możesz zapłacić nawet poniżej 50zł! Nie będę jednak ukrywać, że nurkowanie w polskich jeziorach jest...specyficzne. Nawet latem przy wysokiej temperaturze wody można nurkować do 7-8m, bo poniżej spada drastycznie temperatura w termoklinie. Poniżej jest już lepiej, ale nie ma za bardzo co oglądać...chyba, że nurkowie z pobliskich baz pozatapiali jakieś gadżety.

Są jeszcze zatopione kopalnie, ale nie orientuję się w cenach i warunkach, bo nigdy tam nie nurkowałam.

W sumie najlepszą opcją jest wyłapanie oferty first minute/last minute do Egiptu, bo nurkowanie w Morzu Czerwonym jest moim zdaniem mega komfortowe (ale niestety droższe ).

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
nurkowanie ciekawa sprawa, ja bym się musiała kiedyś za jakiś sport zabrać bo już mi nawet ciężko na rowerze jeździć tak się zasiedziałam w domu tylko ciekawe jest to, że ja potrafię siedzieć cały dzień przy komputerze i wstawać tylko do toalety a waga ciągle ta sama.. jedynie trochę mi się brzuch przygluciał, ale dalej jestem chuda i to wygląda tak jakbym schudła od małej ilości jedzenia + tłuszczyku przybyło od siedzenia i się wyzerowało

mam takie pytanie do Was
myślicie że mogę mieć takie małe piersi od wagi 49 kg przy 172 cm wzrostu? chociaż dużo jest chudych wysokich dziewczyn które się mają czym pochwalić, sama już nie wiem, powinnam się na jakieś badania hormonalne zgłosić może
Ruch to zdrowie! Jak nie lubisz ruszać się na dworze, to zawsze pozostaje Xbox z Kinectem.

Myślę, że to kwestia figury. Znam np. dziewczyny hojnie obdarzone w dolnych partiach ciała, ale biuściki mają skromne.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 12:49   #1898
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Meadow: pytaja Cie o tunele to ja tez mam pytanie jak sie robi te w ksztalcie gwiazdek? I np czy mozna w chrzastce sobie zrobic tunel?

Ja poki co mam tragusa robionego na zywca u kosmetyczki bo jej sie zamrazacz skonczyl a ja chcialam "juz natychmiast" i mi zrobila lezalam chyba z pol godz na lezance bo mi cisnienie skoczylo i niezle mnie krew zalewala po policzku
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:55   #1899
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ruch to zdrowie! Jak nie lubisz ruszać się na dworze, to zawsze pozostaje Xbox z Kinectem.

Myślę, że to kwestia figury. Znam np. dziewczyny hojnie obdarzone w dolnych partiach ciała, ale biuściki mają skromne.
a żebym ja jeszcze miała kasiurę na kinecta ale grałam u znajomych w kręgle - przegrałam ze swoją babcią
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Meadow: pytaja Cie o tunele to ja tez mam pytanie jak sie robi te w ksztalcie gwiazdek? I np czy mozna w chrzastce sobie zrobic tunel?

Ja poki co mam tragusa robionego na zywca u kosmetyczki bo jej sie zamrazacz skonczyl a ja chcialam "juz natychmiast" i mi zrobila lezalam chyba z pol godz na lezance bo mi cisnienie skoczylo i niezle mnie krew zalewala po policzku
tragus mi się podoba bardzo, też planuję
te w kształcie gwiazdek to chyba wycinane było? bo tuneli nie widziałam takich, ale to jest pewnie jak z serduszkiem, trójkątem - kupujesz taki rozmiar jaki aktualnie nosisz i ucho się samo fajnie dopasowywuje, wiem, że ciężko sobie to wyobrazić, ale to jest łatwiejsze niż się wydaje

i tak, w chrząstce też można tylko tam jest jedynie taka różnica, że ucho jest cieńsze i tunel może niestety wystawać

ja mam jeszcze kolczyk w języku
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:59   #1900
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
a żebym ja jeszcze miała kasiurę na kinecta ale grałam u znajomych w kręgle - przegrałam ze swoją babcią

tragus mi się podoba bardzo, też planuję
te w kształcie gwiazdek to chyba wycinane było? bo tuneli nie widziałam takich, ale to jest pewnie jak z serduszkiem, trójkątem - kupujesz taki rozmiar jaki aktualnie nosisz i ucho się samo fajnie dopasowywuje, wiem, że ciężko sobie to wyobrazić, ale to jest łatwiejsze niż się wydaje

i tak, w chrząstce też można tylko tam jest jedynie taka różnica, że ucho jest cieńsze i tunel może niestety wystawać

ja mam jeszcze kolczyk w języku
dzieki za odpowiedz korci mnie na taki maly tunel ale wlasnie w chrzastce i Ech... Ja mam w pepku i mialam miedzy cyckami
EDIT: jara mnie jeszcze gorset z kolczykow ale to nie na mnie bo mam duzo tatuazy i juz nie bede sie udziwniac bo skoncze jak ZOMBIE BOY
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-04 o 13:00
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:07   #1901
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz korci mnie na taki maly tunel ale wlasnie w chrzastce i Ech... Ja mam w pepku i mialam miedzy cyckami
EDIT: jara mnie jeszcze gorset z kolczykow ale to nie na mnie bo mam duzo tatuazy i juz nie bede sie udziwniac bo skoncze jak ZOMBIE BOY
zombie boy to już jest ekstremalność
kiedyś chiałam mieć pełno tatuaży, kolczyków, ale teraz mi się trafił wielbiciel który w sumie nie zakazał mi tego... ale błagał żebym sobie nie robiła no i nie wiem czy korzystać z szansy żeby się komuś przypodobać bardziej czy być sobą, czekać na cud, zestarzeć się i kupić 20 kotów
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 13:13   #1902
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość

mam takie pytanie do Was
myślicie że mogę mieć takie małe piersi od wagi 49 kg przy 172 cm wzrostu? chociaż dużo jest chudych wysokich dziewczyn które się mają czym pochwalić, sama już nie wiem, powinnam się na jakieś badania hormonalne zgłosić może, bo właśnie te piersi takie niepokojące są + mam okropnie tłustą cerę 24/h, brzydką fakturę twarzy, pełno pryszczy na buzi, dekolcie ramionach i teraz mi powyskakiwały na łydkach i to mnie niepokoi

zarejestrowałam się do urzędu pracy to teraz do lekarza mogę iść nareszcie skonsultować
to raczej od wagi tak mi się wydaje i sylwetki Twojej ja też jestem chuda i mam małe piersi, myślę, że na to nie ma reguły, bardziej geny

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała zrobić sobie nurkowanie na próbę, to polecam tzw. intro nad polskimi jeziorami. Za jedno nurkowanie możesz zapłacić nawet poniżej 50zł! Nie będę jednak ukrywać, że nurkowanie w polskich jeziorach jest...specyficzne. Nawet latem przy wysokiej temperaturze wody można nurkować do 7-8m, bo poniżej spada drastycznie temperatura w termoklinie. Poniżej jest już lepiej, ale nie ma za bardzo co oglądać...chyba, że nurkowie z pobliskich baz pozatapiali jakieś gadżety.

Są jeszcze zatopione kopalnie, ale nie orientuję się w cenach i warunkach, bo nigdy tam nie nurkowałam.

W sumie najlepszą opcją jest wyłapanie oferty first minute/last minute do Egiptu, bo nurkowanie w Morzu Czerwonym jest moim zdaniem mega komfortowe (ale niestety droższe ).[COLOR="Silver"]
ok dzięki za info noo w te wakacje to raczej mi się już nie uda, ale może w następne aaa no w Egipcie to fajnie, ale ja muszę najpierw zobaczyć czy mi to podpasuje, a dopiero później wydawać kasę chociaż pewnie będzie mi pasować, bo ja to taka typowo wodna jestem
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:17   #1903
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja nie przepadam za kolczykami, ale bardzo podobają mi się tatuaże. Niestety do mnie totalnie by to nie pasowało - mały, pyzaty chomik z tatuażem - not!

Za to bardzo, ale to bardzo chciałam kiedyś (nie powinnam tego pisać na tym wątku ) mieć różowe albo turkusowe/niebieskie włosy.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ok dzięki za info noo w te wakacje to raczej mi się już nie uda, ale może w następne aaa no w Egipcie to fajnie, ale ja muszę najpierw zobaczyć czy mi to podpasuje, a dopiero później wydawać kasę chociaż pewnie będzie mi pasować, bo ja to taka typowo wodna jestem
W Egipcie też możesz zrobić intro (ale na pewno jest drożej) i jakby Ci nie pasowało to np. przez resztę urlopu można zwiedzać piramidy, pojechać na safari itp.

Jest jeszcze kwestia tego, czy robiłabyś intro w Padi czy w CMAS. Dużo zależy od konkretnego instruktora, ale - stereotypowo - Padi jest bardziej lajtowe, a w CMASie wymagają więcej...ale to tylko stereotyp, bo dużo się już przez te lata zmieniło i obie organizacje są nastawione komercyjnie.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:21   #1904
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
to raczej od wagi tak mi się wydaje i sylwetki Twojej ja też jestem chuda i mam małe piersi, myślę, że na to nie ma reguły, bardziej geny

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------


ok dzięki za info noo w te wakacje to raczej mi się już nie uda, ale może w następne aaa no w Egipcie to fajnie, ale ja muszę najpierw zobaczyć czy mi to podpasuje, a dopiero później wydawać kasę chociaż pewnie będzie mi pasować, bo ja to taka typowo wodna jestem
w sumie mi to aż tak bardzo nie przeszkadza ale trochę utrudnia samoocenę
ja też taki "wodniak"
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za kolczykami, ale bardzo podobają mi się tatuaże. Niestety do mnie totalnie by to nie pasowało - mały, pyzaty chomik z tatuażem - not!

Za to bardzo, ale to bardzo chciałam kiedyś (nie powinnam tego pisać na tym wątku ) mieć różowe albo turkusowe/niebieskie włosy.
oj to nie powinnaś moich starych zdjęć widzieć ja miałam każdy kolor oprócz fioletowego
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:00   #1905
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
W Egipcie też możesz zrobić intro (ale na pewno jest drożej) i jakby Ci nie pasowało to np. przez resztę urlopu można zwiedzać piramidy, pojechać na safari itp.

Jest jeszcze kwestia tego, czy robiłabyś intro w Padi czy w CMAS. Dużo zależy od konkretnego instruktora, ale - stereotypowo - Padi jest bardziej lajtowe, a w CMASie wymagają więcej...ale to tylko stereotyp, bo dużo się już przez te lata zmieniło i obie organizacje są nastawione komercyjnie.
haha ok, mam cały rok na myślenie pomyśli się chociaż zwiedzanie piramid też fajna rzecz, tym bardziej, że ja to taki historyk trochę z zamiłowania

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
w sumie mi to aż tak bardzo nie przeszkadza ale trochę utrudnia samoocenę
ja też taki "wodniak"
High five

a co do samooceny, też się kiedyś tym przejmowałam, a teraz mi to zwisa przynajmniej nikt już nie mówi mi tego w twarz, że jestem taka chuda i w ogóle bla bla bla a ja też staram się nie zwracać uwagi na to kto jak wygląda, ludzie są różni i tyle
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:02   #1906
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
zombie boy to już jest ekstremalność
kiedyś chiałam mieć pełno tatuaży, kolczyków, ale teraz mi się trafił wielbiciel który w sumie nie zakazał mi tego... ale błagał żebym sobie nie robiła no i nie wiem czy korzystać z szansy żeby się komuś przypodobać bardziej czy być sobą, czekać na cud, zestarzeć się i kupić 20 kotów
ja mam 4 tatuaze i to coraz wieksze tez mi ktos zabranial ale jak zniknal to od razu studio i maszynka uwielbiam ten slodki bol

zawsze najlepiej byc soba
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:06   #1907
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK MISECZKA A B C D!!!!

dziewczyny, zmierzcie się, pójdźcie do brafitterki, sprawdźcie sobie na kalkulatorze mariski - o tu http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
to że istnieją miseczki aż do K nie znaczy że nie istnieją dziewczyny z miseczką D ja noszę H i wiem że D to są bardzo małe ale są takie dziewczyny
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:13   #1908
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
to też zależy dużo od osoby ale właśnie jest powiedziane że dlatego cierpliwość w tym popłaca np. taki tunel 6mm rozciągany bardzo powoli i delikatnie moim zdaniem na pewno każdemu wróci do normalnych rozmiarów ja jak swój wyciągnę na 10 min to jest o połowę mniejsza dziurka i tunel już trudniej włożyć spowrotem...


mam takie pytanie do Was
myślicie że mogę mieć takie małe piersi od wagi 49 kg przy 172 cm wzrostu? chociaż dużo jest chudych wysokich dziewczyn które się mają czym pochwalić, sama już nie wiem, powinnam się na jakieś badania hormonalne zgłosić może, bo właśnie te piersi takie niepokojące są + mam okropnie tłustą cerę 24/h, brzydką fakturę twarzy, pełno pryszczy na buzi, dekolcie ramionach i teraz mi powyskakiwały na łydkach i to mnie niepokoi
dzięki za odp. Zawsze mnie to ciekawiło, a widziałam kiedyś laskę to miała taaaki zwis i się właśnie zastanawiałam czy to już do końca życia

idź do ginekologa, powiedz o swoich problemach i on zdecyduje, czy powinnaś iść na badania hormonalne i Ci wypisze skierowanie zapytać można. Kurcze, ja już od 3 miesięcy do gina nie mogę się wybrać

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze kolczyk w języku
Ja miałam w pępku, ale długo się goił bo trenowałam w tym czasie i jak mi w nocy wypadł rano już nie dałam rady włożyć - i było po kolczyku A teraz mam takie zgrubienie-bliznę i ona mnie często jakby wewnątrz swędzi zastanawiałam się czy nie można by było tego przebić jeszcze raz... Ale jakoś nie mogę się wybrać do salonu zapytać... No i trochę już się boję

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Chciałam zmierzyć odrost, ale... nie mogę już mi się zatarła taka jednoznaczna granica i jak trzymam pasemko to nie wiem do którego miejsca są naturalki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:14   #1909
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Chciałam zmierzyć odrost, ale... nie mogę już mi się zatarła taka jednoznaczna granica i jak trzymam pasemko to nie wiem do którego miejsca są naturalki
no ja też tak mam, ale w sumie nawet się cieszę, bo bardziej naturalnie to wygląda
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 14:20   #1910
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha ok, mam cały rok na myślenie pomyśli się chociaż zwiedzanie piramid też fajna rzecz, tym bardziej, że ja to taki historyk trochę z zamiłowania

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



High five

a co do samooceny, też się kiedyś tym przejmowałam, a teraz mi to zwisa przynajmniej nikt już nie mówi mi tego w twarz, że jestem taka chuda i w ogóle bla bla bla a ja też staram się nie zwracać uwagi na to kto jak wygląda, ludzie są różni i tyle
mi pomagają zakupy na chwilowe poprawienie nastroju, może się wybiorę jutro po jakieś buty albo fajną bluzkę szkoda tylko że nie ma mi kto doradzić bo mama w Anglii, siostra u chłopaka za Rzeszowem a koleżanek nie mam
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ja mam 4 tatuaze i to coraz wieksze tez mi ktos zabranial ale jak zniknal to od razu studio i maszynka uwielbiam ten slodki bol

zawsze najlepiej byc soba
ja bardzo chciałam mieć jakieś motywy róży, bo ja róże wręcz kocham
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
dzięki za odp. Zawsze mnie to ciekawiło, a widziałam kiedyś laskę to miała taaaki zwis i się właśnie zastanawiałam czy to już do końca życia
no wiesz, ona mogła mieć tak naciągnięte i mieć taki typ skóry, że jej tak już zostało
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
idź do ginekologa, powiedz o swoich problemach i on zdecyduje, czy powinnaś iść na badania hormonalne i Ci wypisze skierowanie zapytać można. Kurcze, ja już od 3 miesięcy do gina nie mogę się wybrać
możecie mnie bić, ale ja nigdy nie byłam u ginekologa i jakoś okropnego stresa mam teraz przez to żeby pójść i się przyznać

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Chciałam zmierzyć odrost, ale... nie mogę już mi się zatarła taka jednoznaczna granica i jak trzymam pasemko to nie wiem do którego miejsca są naturalki
właśnie ja chciałam zmierzyć czy moje mają 5 cm czy jeszcze nie i nie potrafię, za dobrze sobie kolor dobrałam
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:20   #1911
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja zrobiłam zdjęcia odrostów w naturalnym świetle i coś widać w końcu!

Ale i tak czuję się oszukana, bo odrost jest podejrzanie jasny. Nie przypominam sobie, bym miała tak jasne włosy.

Czy to możliwe, że włosy zjaśniały mi z wiekiem? Zawsze słyszałam o odwrotnej tendencji...

Zdjęcia wstawię, jak wrócę z zakupów.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:24   #1912
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja bardzo chciałam mieć jakieś motywy róży, bo ja róże wręcz kocham
o tak kwiaty ja roz nienawidze ale orchida to co innego i wlasnie bede w dole plecow pokrywac stary tatuaz takim motywem w odcieniach szarosci i zostanie mi jeszcze jeden tattoo do zrobienia oprocz tego i basta
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:26
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:26   #1913
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam zdjęcia odrostów w naturalnym świetle i coś widać w końcu!

Ale i tak czuję się oszukana, bo odrost jest podejrzanie jasny. Nie przypominam sobie, bym miała tak jasne włosy.

Czy to możliwe, że włosy zjaśniały mi z wiekiem? Zawsze słyszałam o odwrotnej tendencji...

Zdjęcia wstawię, jak wrócę z zakupów.
właśnie mnie się też wydaje że mi zjaśniały
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
o tak kwiaty ja roz nienawidze ale orchida to co innego i wlasnie bede w dole plecow pokrywac stary tatuaz takim motywem w odcieniach szarosci i zostanie mi jeszcze jeden tattoo do zrobienia oprocz tego i basta
ja czuję jakiś sentyment do róż, szczególnie tych krwisto-ciemnych, nie wiem czemu
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:31   #1914
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja kocham zwierzaki, więc pewnie zagościłby u mnie tatuaż z motywem zwierzęcym. Sowa lub inny ptak, albo delfin i jakaś rybka rafowa.

Kiedyś napaliłam się na tatuaż na łopatce lub w okolicy karku, ale ostatecznie zaniechałam.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:32   #1915
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja czuję jakiś sentyment do róż, szczególnie tych krwisto-ciemnych, nie wiem czemu
moze z czyms fajnym Ci sie kojarza? Łap
EDIT: kogo masz w avatarze?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:42
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:53   #1916
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
mi pomagają zakupy na chwilowe poprawienie nastroju, może się wybiorę jutro po jakieś buty albo fajną bluzkę szkoda tylko że nie ma mi kto doradzić bo mama w Anglii, siostra u chłopaka za Rzeszowem a koleżanek nie mam
nie przejmuj się ja też bym aktualnie nie miała z kim iść, wszystkie znajomości jakoś mi się pokończyły, raczej te osoby już nie chcą utrzymywać kontaktu, a ja już powiedziałam, że sama nie będę się już starać, a moja jedyna prawdziwa przyjaciółka jest w Walii aktualnie, bo tam mieszka ale i tak cieszę się, że ją mam, bo wiem, że nie ma jej przy mnie, ale i tak zawsze mogę na nią liczyć

a co do zakupów, ja bym mogła iść z Tobą, ale nie mieszkam za blisko xDD też by mi się przydało coś nowego w szafie, zamówiłam dwa swetry na allegro i do te pory nie wiem czy to było dobre posunięcie czekam aż przyjdą, a później będę płakać
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:54   #1917
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
moze z czyms fajnym Ci sie kojarza? Łap
EDIT: kogo masz w avatarze?
dziękuję
Eleonora Zlaya, ona jest tylko jakąś modelką dla nieznanego mi fotografa bo tak ją znalazłam na internecie pod jej imieniem jej się nie znajdzie na internecie, jedynie pod imieniem forografa (Igor Gerasimchuk)

swoją drogą ma świetne tatuaże, załączę jedno jej zdjęcie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
nie przejmuj się ja też bym aktualnie nie miała z kim iść, wszystkie znajomości jakoś mi się pokończyły, raczej te osoby już nie chcą utrzymywać kontaktu, a ja już powiedziałam, że sama nie będę się już starać, a moja jedyna prawdziwa przyjaciółka jest w Walii aktualnie, bo tam mieszka ale i tak cieszę się, że ją mam, bo wiem, że nie ma jej przy mnie, ale i tak zawsze mogę na nią liczyć

a co do zakupów, ja bym mogła iść z Tobą, ale nie mieszkam za blisko xDD też by mi się przydało coś nowego w szafie, zamówiłam dwa swetry na allegro i do te pory nie wiem czy to było dobre posunięcie czekam aż przyjdą, a później będę płakać
swetry latem? ja myślałam o bluzce do łokci która by odkrywała ramiona, i była dopasowana w pasie, tylko ciężko znaleźć coś fajnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RKlDouHUTbU.jpg (48,3 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:56
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:00   #1918
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no ja też tak mam, ale w sumie nawet się cieszę, bo bardziej naturalnie to wygląda
No ja też, ale lubiłam sobie co miesiąc mierzyć odrost
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
no wiesz, ona mogła mieć tak naciągnięte i mieć taki typ skóry, że jej tak już zostało

możecie mnie bić, ale ja nigdy nie byłam u ginekologa i jakoś okropnego stresa mam teraz przez to żeby pójść i się przyznać


właśnie ja chciałam zmierzyć czy moje mają 5 cm czy jeszcze nie i nie potrafię, za dobrze sobie kolor dobrałam
Może, nie pytałam

Oj nieładnie ale farta masz, że nigdy nic Ci nie było Ja pierwszą wizytę zaliczyłam jak nagle zaczęło mnie wszystko boleć -podejrzewali wyrostek, nerki, w końcu okazało się, że to zapalenie jajników po jakimś czasie poszłam na kontrolę, zrobili mi pierwszą cytologię, okazało się, że mam nadżerkę i od tamtej pory chodzę co roku... Po kolejnym okresie już pójdę, bo ostatnio jak byłam miałam się pojawić po miesiącu (znowu jakaś infekcja), ale jakoś tak wyszło, że się nie pojawiłam ale przestało boleć, więc mam nadzieję przeszło.
Ale może się przełamiesz i pójdziesz? Sprawy kobiece jednak delikatna rzecz i wydaje mi się, że warto chodzić... Czasem się nawet nie wie, że coś się ma -tak jak ja nadżerkę -ale póki co tylko ją gin obserwuje, bo jest niewielka -ale jak zacznie rosnąć to będzie mały zabieg.

nic tylko się cieszyć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:02   #1919
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
dziękuję
Eleonora Zlaya, ona jest tylko jakąś modelką dla nieznanego mi fotografa bo tak ją znalazłam na internecie pod jej imieniem jej się nie znajdzie na internecie, jedynie pod imieniem forografa (Igor Gerasimchuk)

swoją drogą ma świetne tatuaże, załączę jedno jej zdjęcie
Dzieki o kurde tatuaze genialne a tak swoja droga to zwrocilam na nia uwage bo ma ciekawa twarz takie fajne rysy, zapisalam ten avatar i probowalam w google wkleic rozmiar to za nic nie znalazlo (kiedys mialas ten avatar ale jeszcze malo tu pisalas) a mi bylo glupio Cie zagadac bo ja tu zaczynalam pisac a Ty pojawialas sie raz na jakis czas
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:05   #1920
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja też nie mam za bradzo z kim na zakupy iść...umówmy się kiedyś na wspólny shoping
ale się wkurzyłam chcę iść do klubu z TŻ teraz na dniach, bo ma wolne i możemy się wybrać na taką imprezę, a on do mnie, że tam nie pójdzie bo nie lubi tam chodzić! Ta ciekawe a jak się pokłóciliśmy jakiś czas temu to tam poszedł, oczywiście beze mnie i jakoś mu się podobało
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.