wycinanie skórek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 09:51   #61
kootek
Raczkowanie
 
Avatar kootek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez Joey
czy ja dobrze zrozumiałam?

czy to upychanie skórek/wpychanie do środka wygląda tak jak na rysunku? (to czarne długie to patyczek do skórek )
Ja też tak robię, a to co wystaje to lekko odcinam specjalną szpatułką. Nie mam żadnych zadzirów itp., i nie odrastają szybko skórki.
kootek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 03:13   #62
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez Dolly
wpycham je pod skórę
...ciągle czegoś nowego dowiaduję się na Wizażu od jutra też będę je odsuwac do wewnątrz
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 16:43   #63
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: wycinanie skórek

Na wielkie, narastajace skórasy LCN ma świetną oliwkę w pisaczku. Przez miesiąc się smaruje parę razy dziennie, a później jak się przypomni i skóreczki się pięknie cofają. Koszt pisaczka to 30 zł a starcza na ponad rok
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 22:38   #64
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez szaramysz
Na wielkie, narastajace skórasy LCN ma świetną oliwkę w pisaczku. Przez miesiąc się smaruje parę razy dziennie, a później jak się przypomni i skóreczki się pięknie cofają. Koszt pisaczka to 30 zł a starcza na ponad rok
Moglabys rozszyfrowac LCN? i produkt znasz z wlasnych doswiadczen, tak? Bo dosc ciekawie brzmi ;]
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 23:16   #65
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: wycinanie skórek

LCN Concept to firma produkująca kosmetyki i szkoląca w kilku "kategoriach" - tipsiki, stópki, pielęgnacja ciała, makijaż permanentny i pielęgnacja paznokci.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 09:26   #66
zanecia
Raczkowanie
 
Avatar zanecia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Chorzowa :]
Wiadomości: 106
Dot.: wycinanie skórek

juz nic z tego nie rozumiem, ja myślalam cały czas ze chodzi wam o te skórki:
Załącznik 299498
bo ja takie niestety mam prawie przy każdym palcu i nie wiem jak sie tego pozbyc
zanecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 13:18   #67
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: wycinanie skórek

Te zadziorki to niestety kwestia mało wypielęgnowanych pazurków Nawilżaj , nawilzaj, nawilzaj !!! Te skoreczki, ktore już masz zostaw w spokoju, natomiast sukcesywnie odpychaj te na górze ( pokazane na poprzedniej fotce). Nie wycinaj farfocli - bo dorobisz się brzydkich ranek ,ktore tylko pogorszą stan pazurków. Daj im trochę czasu, postepuj wg ogolnych zasad pielęgnacji a problem zadziorków sam zniknie!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 23:17   #68
$Zuza$
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 52
Dot.: wycinanie skórek

z tego co wiiem,to skorki sie odsuwa po to \(bardzo dellkatniie), zeeby spod spodu mogla wyjscc nowa,grrubsza,wierzcchhni a warstwa paznokciia, bo cchyyba padlo takie pyytaniie
$Zuza$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:18   #69
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez Amba
A ja, jak już muszę, wycinam żyletką. Zawsze wycina się pięknie i równiutko, jeszcze nigdy się nie skaleczyłam.
Żyletka Mdleję
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:30   #70
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wycinanie skórek

podciągam bo nigdy skórek nie usuwałam/odsuwałam i teraz to zrobiłam, tzn odsunęłam ale nie wiedziałam jak i odsunęlam je na zewnątrz (nie wiedziałam jak to się nazywa -teraz wiem jak to nazwać) i teraz mi odstają. I nie wiem co mam zrobić bo wycinać nie chcę, a słyszałam chyba gdzieś że one same przyschną i się wykruszą, czy tak?
Ogólnie to może i wolałabym je odsuwać do wewnątrz ale nie wyobrażam sobie tego, przeciez ja tam nie mam tyle miejsca by tam zmieścić skórki; a co się dzieje później z takimi skórkami wepchnietymi?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 14:00   #71
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: wycinanie skórek

Wydaje mi się że za mocno je odepchnęłaś. To co odstaje można wyciąć lub posmarować oliwką, bo jeśli wyschną mogą (ale nie muszą) ci się zrobić zadziory.
Gdy skórki tak bardzo odstają tzn że bardzo długo się ich nie odsuwało/usuwało, i zawsze jest taki sam efekt potem. Jakbyś robiła to systematycznie, takiego problemu by nie było.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 15:17   #72
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wycinanie skórek

dzięki; za bardzo to mi się wydaje że ich nie odsunełam bo nic mnie nie bolało i byłam na wątku gdzie jedna wizażanka pokazywała swoje odsuniete skórki przez kosmetyczkę i u mnie to inaczej wygląda tzn widać jeszcze nieodsunięte skórki - to może je za mało odsunełam? A te co odstawały to sobie wyrwałam; resztę posmaruję oliwą to może inaczej będą wyglądać.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 17:13   #73
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dzięki; za bardzo to mi się wydaje że ich nie odsunełam bo nic mnie nie bolało i byłam na wątku gdzie jedna wizażanka pokazywała swoje odsuniete skórki przez kosmetyczkę i u mnie to inaczej wygląda tzn widać jeszcze nieodsunięte skórki - to może je za mało odsunełam? A te co odstawały to sobie wyrwałam; resztę posmaruję oliwą to może inaczej będą wyglądać.
Odsuniętych skórek się ne wyrywa, tylko wycina (ale nie tak jak to niektórzy robią "do żywego"), tylko to co wystaje/sterczy. A jeżeli nie chcesz, żeby skórki odrastały, smaruj je regularnie oliwkami/kremami, zmiękczaj i odsuwaj (najlepiej wyrobić sobie nawyk odsuwania skórek po kąpieli, kiedy są dobrze rozmiękczone, można też użyć żelu zmiękczającego skórki).
Jeżeli nie jesteś pewna czy dobrze odsunęłaś skórki, wrzuć fotkę
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 17:49   #74
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wycinanie skórek

wiem że się nie wyrywa ale ja się boję wycinać

już pomalowałam, także nie wrzucę, ale mam zamiar codziennie po kąpieli sobie je odsuwać; tylko mnie zastanawia czy takie odsunięte skórki same się wysuszą i odpadną
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 19:09   #75
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
wiem że się nie wyrywa ale ja się boję wycinać

już pomalowałam, także nie wrzucę, ale mam zamiar codziennie po kąpieli sobie je odsuwać; tylko mnie zastanawia czy takie odsunięte skórki same się wysuszą i odpadną
I bardzo dobrze, że będziesz je odsuwać Koniecznie napisz jakie efekty
Gwarantuję Ci, że więcej szkody zrobisz wyrywając je niż wycinając Nikt nie każe Ci ich kroić przy żywym mięsku, po prostu według uznania to co sterczy można ciachnąć, jeżeli nigdy nie wycinałaś skórek, powinny być w miarę delikatne (nie stwardniałe), więc po silnym zmiękczeniu powinno się je łatwo odsunąć (zdjąć).
Z miłą chęcią sama zajęłabym się Twoimi skórkami Bo jak czytam o ich wyrywaniu, to mi się słabo robi
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 21:26   #76
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wycinanie skórek

hehe, jeszcze krzywdy sobie nie zrobiłam, po prostu nie wiedziałam co z tym począć, a do wycinania jestem zrażona po tym jak widzę jak Tżet sobie do krwi wycina
dziękuję za rady
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 13:00   #77
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
hehe, jeszcze krzywdy sobie nie zrobiłam, po prostu nie wiedziałam co z tym począć, a do wycinania jestem zrażona po tym jak widzę jak Tżet sobie do krwi wycina
dziękuję za rady
Do KRWI? OMG
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 14:12   #78
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wycinanie skórek

no do krwi tylko on nie wycina tych co dziewczyny tylko te naokoło paznokci - poza paznokciami. Powtarzam mu żeby częściej smarował kremem to nie będzie ich miał ale gdzie tam on woli chodzić z zadziorami albo z ranami
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 16:07   #79
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: wycinanie skórek

Ojoj to musi go boleć no i brzydko wygląda...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 17:45   #80
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
no do krwi tylko on nie wycina tych co dziewczyny tylko te naokoło paznokci - poza paznokciami. Powtarzam mu żeby częściej smarował kremem to nie będzie ich miał ale gdzie tam on woli chodzić z zadziorami albo z ranami
Takiego to bym siłą przykuła do krzesła i zrobiła manicure Na szczęście mój Tż sam łapki wystawia, żeby mu skórki poodsuwać Raz tylko spanikował, jak oliwkę zobaczyć, bo myślał, że to lakier
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 20:02   #81
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: wycinanie skórek

oj, mojemu to nic nie można zrobić:d, zaraz ucieka jak tylko zobaczy jakieś kosmetyki, nożyczki itp
sam z wielkim bólem smaruję ręce kremem, a jakie robi przy tym miny....!!, jakby conajmniej rozsmarowywał sobie ekhem ekhem.....no żeby nie było za brzydko to powiem - coś zgniłego
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 20:09   #82
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Exclamation Dot.: wycinanie skórek

Dobra Prosze Was o rade
Ostatnio moje skórki były tak na 1/4 na paznokciu.
Coś mnie skusiło i je wyciełam...
ale dlatego, ze jak je wczesniej odpychałam,
to mnie to bolało
A wyciecie to chwila I to bezbolesna

Odpychanie tez zajmuje wiecej czasu, no chyba ze ktos jest doswiadczony...

I teraz mi powiedzcie, czy dobrze robie?

Przeciez "wycinaki" :P są po to, zeby wycinać skorki , prawda?

Slyszalam juz rozne opinie,
ale chce usłyszeć ostateczna wersje
na ktorej bede sie juz wzorować



--------------------------------------------------------------------------------

z góry dzieki
xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 21:42   #83
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: wycinanie skórek

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
Dobra Prosze Was o rade
Ostatnio moje skórki były tak na 1/4 na paznokciu.
Coś mnie skusiło i je wyciełam...
ale dlatego, ze jak je wczesniej odpychałam,
to mnie to bolało
A wyciecie to chwila I to bezbolesna

Odpychanie tez zajmuje wiecej czasu, no chyba ze ktos jest doswiadczony...

I teraz mi powiedzcie, czy dobrze robie?

Przeciez "wycinaki" :P są po to, zeby wycinać skorki , prawda?

Slyszalam juz rozne opinie,
ale chce usłyszeć ostateczna wersje
na ktorej bede sie juz wzorować



--------------------------------------------------------------------------------

z góry dzieki
Jak odsuniesz skórki (jak były mocno zarośnięte) to po odepchnięciu sterczą zazwyczaj jak falbanki. To jest martwa skóra, więc nic się jej nie stanie jak ją ciachniesz. Za to zdecydowanie potępiam wycinanie skórek "do żywego" Może i ładnie wyglądają, ale po tygodniu są gorsze niż przed wycięciem
Co do odpychania skórek, trzeba je rozmiękczyć, żeby łatwo odeszły i odpychać je bardzo delikatnie. Generalnie wszystko, co delikatne w naszym ciele, jest wrażliwe na ból, więc jeżeli Cię coś boli, to musisz odsuwać skórki delikatniej.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 10:34   #84
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
moje natrectwo skórki:(

na forum bylo juz np o nadmiernym wyciskaniu ale nie z tym mam problem W czasie stresu obgryzam skórki do krwi Moje paznokcie przez to nie wyglądają najlepiej Czy któraś ma tez taki problem?? czy jedyny sposob to chodzic w rękawiczkach?
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:18   #85
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: moje natrectwo skórki:(

niestety mam ten sam problem co ty... u mnie to odruch bezwarunkowy.. w ogole tego nie kontroluje... i nawet ich nie obryzam co poprostu urywam palcami... przedewszystkim u kciuka... juz nawet myslalam zeby nakleic sobie lautki przezroczyty plasterek
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:06   #86
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: moje natrectwo skórki:(

tak myślalam, że nie jestem sama bo kiedys spotkalam kolezanke która robila tak samo Ja tez odrywam, skubie ale one odrastają twarde i tym łatwiej je męczyć Zdarza sie, ze przez kilka dni nie obgryzam i smaruje je maścią (polecam babydream do sutków) ale poźniej znowu to samo aż wstyd pokazywać ręce
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 16:29   #87
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: moje natrectwo skórki:(

wczoraj na ten temat rozmawialam z kolezanka.. ona jak sie stresuje to znowu obgryza pazokcie... mysle, ze musimy nad soba popracowac i pozbyc sie tego okropnego odruchu
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:04   #88
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: moje natrectwo skórki:(

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
tak myślalam, że nie jestem sama bo kiedys spotkalam kolezanke która robila tak samo Ja tez odrywam, skubie ale one odrastają twarde i tym łatwiej je męczyć Zdarza sie, ze przez kilka dni nie obgryzam i smaruje je maścią (polecam babydream do sutków) ale poźniej znowu to samo aż wstyd pokazywać ręce
Ha, ja mam to samo! Mój TŻ na mnie krzyczy strasznie o to, ja mu przyznaję rację i potulnie obiecuję, że już więcej nie będę, ale to odruchowe i zanim się spostrzegę, że coś majstruję przy skórkach, to już pół palca zakrwawione... Z tym, że ja nie robię tego ze stresu, ale... z nudów Najlepszym rozwiązaniem dla mnie, które działa jest:

1. zająć czymś ręce !! albo w ogóle mieć mnóstwo zajęć, tak żeby nie było okazji na podskubywanie

2. jak już skórki w miarę się wygoją, a paznokcie są w dobrym stanie (tu się pochwalę, że mimo obgryzania skórek, paznokci nie ruszam )
pomalować pazurki na jakiś ładny kolorek (nie bezbarwny!), tak żeby było szkoda niszczyć ten piękny widok obgryzionymi skórkami

Jeśli z różnych powodów paznokcie mam za krótkie, stosuję żel przyspieszający wzrost paznokci z Oriflame, jest super. A na gojące się skórki do tej pory stosowałam maść z wit.A, teraz czekam na zamówiony z Avonu krem do pielęgnacji skórek, który ma bardzo dobre opinie, zobaczymy czy coś zmieni
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:52   #89
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: moje natrectwo skórki:(

moj TŻ tez probuje mi to wybic z głowy ale ciezko zerwac z tym nałogiem Ja w zasadzie tez z nudu to robie wlaśnie sie na tym zlapałam
Smarowałam kiedys maścia z wit. A, olejkiem ale jakos najabradziej pomaga mi masc babydream
Fakt jak zajme rece to jest ok ale wiadomo przychodzi taki moment, że odruchowo sie za nie "zabieram" raz je mniej mecze raz bardziej.
Pazurki maluje dosyc czesto ale tylko na french bo bez nie wyglądaja najlepiej.
Napisz jak Ci sie sprawuje krem z Avonu
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:59   #90
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: moje natrectwo skórki:(

Ja obiecałam sobie że za każdym razem gdy będę chciała już wsadzać palec między zęby zabiast go ugryźć mam uderzyć się w buzię. Sposób był głupi, ale skuteczny. Bo wstyd mi było bić się np. w klasie
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.