Pomozcie! Musze cos zmienic. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-18, 19:19   #1
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Exclamation

Pomozcie! Musze cos zmienic.


Od jakiegos czasu myslalam o tym, zeby cos zmienic. Mialam zniszczone wlosy, wiec poszlam do fryzjera i scielam. Zalaczam 2 fotki mojej twarzy. Niestety nie mam takiej w nowej fryzurze, bo u fryzjera bylam wczoraj.
Opisze jak to wyglada: Wlosy z tylu mam troche dluzsze niz do szyi, z przodu do brody, calosc cieniowana. Wygladam dziwnie, powiedzialabym, ze dziecinnie. Musze zmienic cos jeszcze. Moze kolor wlosow, moze jakis balejaz.
A moze po prostu kolory makijazu. Przy okazji pytanie do znawczyn - jaki jest moj typ kolorystyczny? Lato?
Prosze o rady. Co byscie zmienily w moim wizerunku?

Edytowane przez Agata83
Czas edycji: 2006-04-28 o 15:34
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 20:01   #2
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

Akurat to zdjecie w zwiazanych wlosach bylo robione tylko po to zebym mogla "poprzymierzac" fryzury w roznych programach.
Normalnie "na zywo" wszyscy mi powtarzaja, ze lepiej mi w rozpuszczonych.

Edytowane przez Agata83
Czas edycji: 2005-06-18 o 21:06
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 12:37   #3
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

ja tez uwazam ze ladniej ci w zaczesanych do gory wloskach
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:37   #4
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

zgadzam sie z eva ./moze i pasuja ci rozpuszczone wloski ale powinny zachodzicv na policzki ,z tego co widze masz rodzaj cery : tlusta ,opal sie ladnie i stosuj kremy matujace mocno akcentujac oczka ,i bedzie slicznie
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:00   #5
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

Dzieki za odpowiedzi.
Moze ktos jeszcze cos napisze?
Przynajmniej o typie kolorystycznym.
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:47   #6
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

nie znam sie na tym dobrze ale wydaje mi sie że jesteś panią jesień. Ja jestem do ciebie podobna mam taki sam kolor włosów i oczu jak Ty a wiem że ja jestem jesienią
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 18:50   #7
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

Koloru wlosow na twoim miejscu bym nie zmieniala bo mi osobiscie sie podoba i po co wlosy niszczyc. Ewentualnie jakias masc na przebarwienia bym kupila bo masz ich kilka na twarzy, troszke ja mozna tez zmatowic jakims kremem i bedzie super
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 21:08   #8
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

tez mi sie wydaje ze jestes jesienia
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 21:09   #9
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

i w ogole sliczna jestes
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:20   #10
Bozenka99
Przyczajenie
 
Avatar Bozenka99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

kto uwaza ze lepiej jest jej w upietych w gumeczke?! Bzdura! kazdej dziewczynie jest ladnie w rozpuszczonych odpowiednio wymodelowanych i co za tym idzie zadbanych wloskach! Moja Droga postaram Ci się jakoś pomóc i napisze ze z tego co widze to albo krótki czas po umyciu albo spisz w gumce ( do włosów ) i ja wyraznie zauwazylam ze masz odznaczenie na włoskach ...a to nie fajnie wygląda pozatym masz zbbyt oklapniete włoski,powinnas uzywac jakiegos dobrego szamponu dostosowanego do rodzaju twoich wlosków+odżywka regenerująco odżywcza,potem jakies mleczko wygładzające ...polecam FRUCTIS! + suczareczka i układaj sobie anielski lub diabelski fryzik! niestety trzeba troche temu poswiecic troche czasu ale efekt koncowy bedzie tego wart...! aha noi pamietaj o lakierze utrwalającym!chociaz niekoniecznie... doradzam pomyslec nad asymetryczną albo ewentualną grzyweczką,kombinacją subtelnego i ciekawego kolorku! AHA! NO I JESZCZE UŚMIECH! wtedy to juz w ogóle bedzie fantastico Jeżeli sie czepnełam tej gumki za bardzo to sory,ale mysle ze to ci pomoze Buziole
Bozenka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:25   #11
Bozenka99
Przyczajenie
 
Avatar Bozenka99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

OJEJ dopiero teraz zauwazylam ze wiekszosc zdan zle skonstruowalam albo napisałam po 3 takie same słowa w jednym zdaniu! przepraszam ale to wina mojego zmeczenia...jestem od nogach od 5 a juz 1 w nocy! o.k ide!
Bozenka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 00:01   #12
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

ja też obstawiam jesień. A jeśli chodzi o włoski to proponuję cieplutki brązik a jeśli c=nie chcesz zbyt wielkiej zmiany to pasemka w takim odcieniu , możesz też dorobić parę jaśniejszych o ton czy dwa przy buzi to zawsze dodaje "promienności". Mam nadzieję że to choćtroszkę pomogło.Pozdrawiam!
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:21   #13
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Wrocilam z wakacji i dlatego dopiero teraz odpisuje. Jestescie super.
Dolaczam jeszcze jedno zdjecie w nowej fryzurze.

Cytat:
Napisane przez hhhggg
Koloru wlosow na twoim miejscu bym nie zmieniala bo mi osobiscie sie podoba i po co wlosy niszczyc. Ewentualnie jakias masc na przebarwienia bym kupila bo masz ich kilka na twarzy, troszke ja mozna tez zmatowic jakims kremem i bedzie super
Postanowilam na razie zostawic kolor tak jak jest. To jest moj naturalny kolor wlosow. Wczesniej dlugo farbowalam i mialam dosc zniszczone wlosy. Teraz odrosly wiec dam im troche odpoczac.

Co do przebarwien to walcze jak moge. Caly rok stosuje wysokie filtry a zima na noc kremy z kwasami. I tak juz stan mojej cery sie poprawil. Wczesniej to dopiero mialam cetki na twarzy.

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA
i w ogole sliczna jestes
Dzieki, milo jest cos takiego przeczytac
Zwlaszcza ze ja mam dosc niska samoocene.

Co do tej jesieni to troche mnie to dziwi. Jesieni chyba powinno byc dobrze w pomaranczowym a ja tego koloru raczej unikam. Zwykle Ubieram sie w kolory typu czern, czasem braz, brudny roz, fiolet. Kiedys bardzo lubilam "wojskowy" zielony.

Cytat:
Napisane przez Bozenka99
kto uwaza ze lepiej jest jej w upietych w gumeczke?! Bzdura! kazdej dziewczynie jest ladnie w rozpuszczonych odpowiednio wymodelowanych i co za tym idzie zadbanych wloskach! Moja Droga postaram Ci się jakoś pomóc i napisze ze z tego co widze to albo krótki czas po umyciu albo spisz w gumce ( do włosów ) i ja wyraznie zauwazylam ze masz odznaczenie na włoskach ...a to nie fajnie wygląda pozatym masz zbbyt oklapniete włoski,powinnas uzywac jakiegos dobrego szamponu dostosowanego do rodzaju twoich wlosków+odżywka regenerująco odżywcza,potem jakies mleczko wygładzające ...polecam FRUCTIS! + suczareczka i układaj sobie anielski lub diabelski fryzik! niestety trzeba troche temu poswiecic troche czasu ale efekt koncowy bedzie tego wart...! aha noi pamietaj o lakierze utrwalającym!chociaz niekoniecznie... doradzam pomyslec nad asymetryczną albo ewentualną grzyweczką,kombinacją subtelnego i ciekawego kolorku! AHA! NO I JESZCZE UŚMIECH! wtedy to juz w ogóle bedzie fantastico Jeżeli sie czepnełam tej gumki za bardzo to sory,ale mysle ze to ci pomoze Buziole
Z ta gumka masz racje. Spie w zwiazanych wlosach a takze jak tylko wracam do domu to od razu je zwiazuje. Jak mam rozpuszczone to ciagle musze je poprawiac bo mi leca na oczy.

Cytat:
Napisane przez elganja
ja też obstawiam jesień. A jeśli chodzi o włoski to proponuję cieplutki brązik a jeśli c=nie chcesz zbyt wielkiej zmiany to pasemka w takim odcieniu , możesz też dorobić parę jaśniejszych o ton czy dwa przy buzi to zawsze dodaje "promienności". Mam nadzieję że to choćtroszkę pomogło.
Akurat jakis czas temu kupilam sobie 2 saszetki w kolorze czekolady. Jak postanowie jednak zmienic kolor to najpierw wyprobuje jak mi jest w tym kolorze. Taka saszetka chyba dluzej niz miesiac nie powina sie trzymac.

Edytowane przez Agata83
Czas edycji: 2006-04-28 o 15:34
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:42   #14
kawusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 83
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

dziewczyno jesteś taka fajna i naturalna że nie powinnaś niczego zmieniac więcej usmiechu i już nic więcej TRZYMAJ się pa
kawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 22:27   #15
Bozenka99
Przyczajenie
 
Avatar Bozenka99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Pomozcie! Musze cos zmienic.

Agatko ależ ślicznie ...super wyglądasz i odrazu masz szerszy usmiech w tej nowej fryzurce! EXTRA! a moze jeszcze jakis delikatny makijazyk? co lalunia ? całuje i gratuluje! muaa
Bozenka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.