Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 13:59   #2221
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

poniżej wcześniej kupiony micel phenome i skromne zakupy w nowym dla mnie sklepiku - iwos.pl
wysyłka błyskawiczna, bardzo fajny sklepik, całkiem świezy, ciągle coś dokładają do asortymentu
- micel phenome
- zestaw przeciw wypadaniu włosów
- zestaw sylveco, balsam dla mnie (bo poprzedni już wykończyłam), dwa kremy na prezent
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy 002.jpg (153,1 KB, 57 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-05-02 o 14:04
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:48   #2222
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
poniżej wcześniej kupiony micel phenome i skromne zakupy w nowym dla mnie sklepiku - iwos.pl
wysyłka błyskawiczna, bardzo fajny sklepik, całkiem świezy, ciągle coś dokładają do asortymentu
- micel phenome
- zestaw przeciw wypadaniu włosów
- zestaw sylveco, balsam dla mnie (bo poprzedni już wykończyłam), dwa kremy na prezent



Złożyłam zamówienie na iherbie i zaraz na drugi dzień je wysłali
Skromniutko, ale cieszy:

pędzel do pudru real techniques
Bdellium Tools, Green Bambu Series, Eyes 780, Pencil, 1 Brush
Now Foods, Solutions, European Clay Powder
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:59   #2223
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość



Złożyłam zamówienie na iherbie i zaraz na drugi dzień je wysłali
Skromniutko, ale cieszy:

pędzel do pudru real techniques
Bdellium Tools, Green Bambu Series, Eyes 780, Pencil, 1 Brush
Now Foods, Solutions, European Clay Powder
dzięki
iherb zawsze migiem wysyła, mam nadzieje, ze szybko dojdą te Twoje cuda!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 15:01   #2224
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
effa_j
dziękuję chyba się zdecyduję, bo mają wszystko to co mnie interesuje.
nie ma za co chyba maja jakis kodzik rabatowy na majowke
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
poniżej wcześniej kupiony micel phenome i skromne zakupy w nowym dla mnie sklepiku - iwos.pl
wysyłka błyskawiczna, bardzo fajny sklepik, całkiem świezy, ciągle coś dokładają do asortymentu
- micel phenome
- zestaw przeciw wypadaniu włosów
- zestaw sylveco, balsam dla mnie (bo poprzedni już wykończyłam), dwa kremy na prezent
tez chcialam sobie sprawic ten zestaw, ale w odzywce zauwazylam na drugim miejscu silikon cyclomethicone przyjnamniej tak jest na stronie www mozesz to prosze dla mnie zweryfikowac?

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość



Złożyłam zamówienie na iherbie i zaraz na drugi dzień je wysłali
Skromniutko, ale cieszy:

pędzel do pudru real techniques
Bdellium Tools, Green Bambu Series, Eyes 780, Pencil, 1 Brush
Now Foods, Solutions, European Clay Powder
teraz nie pozostaje nic tylko czekac przesylki z iherba mnie osobiscie chyba ciesza najbardziej

Spiesze pochwalic nowy dezodorant z glinka z iherba Zion ladnie pachnie, nie pozostawia bialych sladow a co najwazniejsze dobrze chroni dal nawet rade na dosc intensywnym treningu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 15:07   #2225
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

tez chcialam sobie sprawic ten zestaw, ale w odzywce zauwazylam na drugim miejscu silikon cyclomethicone przyjnamniej tak jest na stronie www mozesz to prosze dla mnie zweryfikowac?



Spiesze pochwalic nowy dezodorant z glinka z iherba Zion ladnie pachnie, nie pozostawia bialych sladow a co najwazniejsze dobrze chroni dal nawet rade na dosc intensywnym treningu
masz dobre info o składzie.
ale przy problemie wypadających włosów zeszło to na drugi plan ponoć ma ecocert, ale ja na opakowaniu nie znalazłam znaczka.

deo fajne mowisz...... moja wish lista na iherbie zniesie wszystko
masz kulke czy sztyft?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-05-02 o 15:09
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 15:36   #2226
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
masz dobre info o składzie.
ale przy problemie wypadających włosów zeszło to na drugi plan ponoć ma ecocert, ale ja na opakowaniu nie znalazłam znaczka.

deo fajne mowisz...... moja wish lista na iherbie zniesie wszystko
masz kulke czy sztyft?
mam sztyft http://www.iherb.com/Zion-Health-Ada...oz-75-ml/46640
do przetestowania mam jeszcze inne deo ale ten od razu ujal mnie zapachem mam nadzieje, ze nie zapesze i nadal bedzie sie dobrze sprawowal
Na wypadanie to moze jakies wcierki i oleje?
Kochana Anulo wstawisz zdjecia porownawcze rzes po xlash
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 16:31   #2227
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mam sztyft http://www.iherb.com/Zion-Health-Ada...oz-75-ml/46640
do przetestowania mam jeszcze inne deo ale ten od razu ujal mnie zapachem mam nadzieje, ze nie zapesze i nadal bedzie sie dobrze sprawowal
Na wypadanie to moze jakies wcierki i oleje?
Kochana Anulo wstawisz zdjecia porownawcze rzes po xlash
dzięki za link
Młodej włosy wypadają - wcieramy, wcieramy, ale warto zaatakowac jeszcze czymś
Ewunia, wysłałam Ci maila
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 18:15   #2228
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki za link
Młodej włosy wypadają - wcieramy, wcieramy, ale warto zaatakowac jeszcze czymś
Ewunia, wysłałam Ci maila
za zakupki !
cio obiecującego w składzie ma ten zestawik do włosów?
cio używacie na wcierki?
pijecie skrzyp z pokrzywą?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 18:20   #2229
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki za link
Młodej włosy wypadają - wcieramy, wcieramy, ale warto zaatakowac jeszcze czymś
Ewunia, wysłałam Ci maila
Anula, a kuracja wewnętrzna z siemienia lnianego? Według mnie bardzo pomocna przy eliminacji wypadania.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 18:29   #2230
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Młodej włosy wypadają - wcieramy, wcieramy, ale warto zaatakowac jeszcze czymś
wiosna, wszystkim włosy lecą

Widziałyście? zrób sobie krem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 18:45   #2231
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki za link
Młodej włosy wypadają - wcieramy, wcieramy, ale warto zaatakowac jeszcze czymś
Ewunia, wysłałam Ci maila
a moze wewnetrznie drozdze z pokrzywa by pomogly?
mnie po tej kuracji drozdzowej dosc szybko wlosy przestaly wypadac
dziekuje

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
za zakupki !
cio obiecującego w składzie ma ten zestawik do włosów?
cio używacie na wcierki?
pijecie skrzyp z pokrzywą?
ja aktualnie sporadycznie kozieradke i pokrzywe wcieram chyba znowu wroce do rzepy o ile uda mi sie ja jeszcze dostac
wewnetrznie lykam celebrin i drozdze z pokrzywa.

Jak bylam na scieciu to fryzjerka powiedziala mi ze mam bardzo duzo baby hair czyli jakis potencjal tam jeszcze te wlosy moje majateraz mam wlosy rowne do ramion to bedzie mi latwiej kontrolowac przyrost i to chyba jednyny plus tego, ze scielam wlosy Nadal nie umiem sie przyzywaczaic i chyba nigdy nie polubie wizyt u fryzjera
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 19:42   #2232
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

ach te włosy, sen spędzają z powiek
mi też wiosennie lecą, a już tak dobrze było i do tego marne jakieś - chyba przesadziłam z olejowaniem i przyciężkawe się robią (nawet szampon Yves Rocher z ALS nie pomaga) - ale ja kocham olejować włosy
teraz na zmianę łopianowym (tłusty i ciężki bardzo) oraz Fushi (kocham jego jaśminowy zapach )

dzisiaj w ramach niewydawania pieniędzy nabyłam droga kupna sok z żyworódki (Alina Rose się tak na blogu zachwycała działaniem przeciwpryszczowym, że muszę spróbować na swoje okazjonalne wypryszczydła) oraz różności Cattiera, w tym maskę do włosów na bazie glinki żółtej - o - a także Ajurwedyjską terapię do włosów Orientany - KLIK - i żel do higieny intymnej BioSecure.
Acha, no i znudzona troche henną Khadi postanowiłam spróbować farby ziołowej Sante - zna któraś?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:05   #2233
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny, muszę przyznać, że dzięki Effci odkryłam coś cudownego.
Przynajmniej ostatnie dwa tygodnie na to wskazują. Znacznie zmniejszenie wypadania plus taka szczecinka pod palcami (czyżby to nowiutkie włosy wyrastały?).
Olejek łopianowy z papryczką stosuję wg. zalecenia. No prawie . Masuję skalp przez o.k. 10min. Na resztę włosów daję inny olej i pod folię na min. pół godzinki. Mam nadzieję, że to nie przypadek. Inne oleje powodowały u mnie nadmierne wypadanie, gdy stosowałam je na skórę głowy.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:55   #2234
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
poniżej wcześniej kupiony micel phenome i skromne zakupy w nowym dla mnie sklepiku - iwos.pl
wysyłka błyskawiczna, bardzo fajny sklepik, całkiem świezy, ciągle coś dokładają do asortymentu
- micel phenome
- zestaw przeciw wypadaniu włosów
- zestaw sylveco, balsam dla mnie (bo poprzedni już wykończyłam), dwa kremy na prezent
fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wiosna, wszystkim włosy lecą

Widziałyście? zrób sobie krem
ciekawy pomysł, ale składy tych baz chyba nie są 'naturalne'

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
dzisiaj w ramach niewydawania pieniędzy nabyłam droga kupna sok z żyworódki (Alina Rose się tak na blogu zachwycała działaniem przeciwpryszczowym, że muszę spróbować na swoje okazjonalne wypryszczydła) oraz różności Cattiera, w tym maskę do włosów na bazie glinki żółtej -
a gdzie zamawiałaś żyworódkę?


eh nie wiem na co się zdecydować z rosyjskich, mama już wybrała sobie 3 rzeczy
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 08:13   #2235
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
za zakupki !
cio obiecującego w składzie ma ten zestawik do włosów?
cio używacie na wcierki?
pijecie skrzyp z pokrzywą?
szampon ma całą masę ziółek dobrych dla włosów ja wiem, że szampon niewiele zdziała, ale tez i nie zaszkodzi......
Mała wciera toniki ziołowe z kozieradką i olej łopianowy.
Doustnie bierze drożdże w tabletkach i vitapil.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula, a kuracja wewnętrzna z siemienia lnianego? Według mnie bardzo pomocna przy eliminacji wypadania.
dzięki kochana, ale ani Młoda, ani ja nie wypijemy siemienia
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a moze wewnetrznie drozdze z pokrzywa by pomogly?
mnie po tej kuracji drozdzowej dosc szybko wlosy przestaly wypadac
dziekuje

ja aktualnie sporadycznie kozieradke i pokrzywe wcieram chyba znowu wroce do rzepy o ile uda mi sie ja jeszcze dostac
wewnetrznie lykam celebrin i drozdze z pokrzywa.

Jak bylam na scieciu to fryzjerka powiedziala mi ze mam bardzo duzo baby hair czyli jakis potencjal tam jeszcze te wlosy moje majateraz mam wlosy rowne do ramion to bedzie mi latwiej kontrolowac przyrost i to chyba jednyny plus tego, ze scielam wlosy Nadal nie umiem sie przyzywaczaic i chyba nigdy nie polubie wizyt u fryzjera
Drożdże w tabletkach bierze, pic nie będzie....
Fajnie, że włosy doceniają Twoje wysiłki
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę przyznać, że dzięki Effci odkryłam coś cudownego.
Przynajmniej ostatnie dwa tygodnie na to wskazują. Znacznie zmniejszenie wypadania plus taka szczecinka pod palcami (czyżby to nowiutkie włosy wyrastały?).
Olejek łopianowy z papryczką stosuję wg. zalecenia. No prawie . Masuję skalp przez o.k. 10min. Na resztę włosów daję inny olej i pod folię na min. pół godzinki. Mam nadzieję, że to nie przypadek. Inne oleje powodowały u mnie nadmierne wypadanie, gdy stosowałam je na skórę głowy.
super! Oby tak dalej działało


Co do Młodej - na efekty musimy jeszcze troche poczekac, mam nadzieję, że to wszystko pomoże - dziękuje Wam bardzo za rady
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 08:17   #2236
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Soph, a kiedy pokazuje się skład bazy? bo jeszcze nie doszłam tak daleko, strasznie ciężko mi chodzi ta strona ale ciekawy pomysł, ciekawy...

Anulka, młodej to może przy okazji dobrze by było zrobić jakieś podstawowe badania: morfologia i hormony. ja dłuuugo zwlekałam, latami wręcz, i wszelkie "wzmacniacze włosowe" wzmocniły mi tylko chyba kłaki na nogach a najlepszy efekt, jak się działa na dwa fronty - zajęcie się przyczyną (a tu nawet na hormony często można podziałać naturalnie, ziołami) i full-wypas pielęgnacja poprawiająca ukrwienie i dostarczająca substancje odżywcze od wewnątrz i zewnątrz
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ach te włosy, sen spędzają z powiek
mi też wiosennie lecą, a już tak dobrze było i do tego marne jakieś - chyba przesadziłam z olejowaniem i przyciężkawe się robią (nawet szampon Yves Rocher z ALS nie pomaga) - ale ja kocham olejować włosy
teraz na zmianę łopianowym (tłusty i ciężki bardzo) oraz Fushi (kocham jego jaśminowy zapach )

dzisiaj w ramach niewydawania pieniędzy nabyłam droga kupna sok z żyworódki (Alina Rose się tak na blogu zachwycała działaniem przeciwpryszczowym, że muszę spróbować na swoje okazjonalne wypryszczydła) oraz różności Cattiera, w tym maskę do włosów na bazie glinki żółtej - o - a także Ajurwedyjską terapię do włosów Orientany - KLIK - i żel do higieny intymnej BioSecure.
Acha, no i znudzona troche henną Khadi postanowiłam spróbować farby ziołowej Sante - zna któraś?
dla mnie łopianowy też był strasznie ciężki... musiałabym chyba zrobić swój własny na bazie jakiegoś lżejszego oleju, ale mi się nie sce

hennę Sante ja stosowałam już parę razy na pewno miałam jakieś czerwoności, rudości i chyba któryś brąz. byłam zawsze zadowolona, ale porównania do khadi (jeszcze) nie mam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 08:26   #2237
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cloche - no akurat co do badań to mogę Ci zaręczyć, że Młoda ma bardziej aktualne niz Ty obecnie
Ja stawiam na wiosnę, pewnie stres też ujawnia, ale na razie sytuacja nie wydaje się wybitnie groźna. Co nie znaczy, że zamierzam czekac, aż samo minie przypuściłyśmy zmasowany atak - teraz zostało czekac na efekty
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 09:16   #2238
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

jak badania aktualne są i wyniki ok, to po prostu działajcie dalej - powoli wzmocnią się na pewno właściwe kłaczki. jak to dopiero teraz niedawno się zaczęło, to też bym na przesilenie wiosenne stawiała. wcierajcie ile sił!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 10:16   #2239
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Soph, a kiedy pokazuje się skład bazy? bo jeszcze nie doszłam tak daleko, strasznie ciężko mi chodzi ta strona ale ciekawy pomysł, ciekawy...

dla mnie łopianowy też był strasznie ciężki... musiałabym chyba zrobić swój własny na bazie jakiegoś lżejszego oleju, ale mi się nie sce
jest to krok drugi, po wyborze nazwy kremu, przykładowo baza przeciwzmarszczkowa:
Ingredients: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Glycerin, Isopropyl Isostearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Isopropyl Mirystate, Collagen, Collagen Amino Acids, Elastin, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Persea Gratissima Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Squalane, Cetearyl Alcohol, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol

zaszalałam na lawendowej szafie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 10:39   #2240
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

aaa, dzięki... to już mój entuzjazm opadł, uff! i całe szczęście. nic nie kupuję! prócz naprawdę potrzebnych rzeczy. a kremów to mam dość...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 10:43   #2241
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wiosna, wszystkim włosy lecą

Widziałyście? zrób sobie krem
pomysł fajny, ale wykonanie.. Składu sprawdzić nie mozna, skladniki aktywne - aloes, kwas hialuronowy..ha,ha.. i płać im za to 100zł

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

Anulka, młodej to może przy okazji dobrze by było zrobić jakieś podstawowe badania: morfologia i hormony. ja dłuuugo zwlekałam, latami wręcz, i wszelkie "wzmacniacze włosowe" wzmocniły mi tylko chyba kłaki na nogach a najlepszy efekt, jak się działa na dwa fronty - zajęcie się przyczyną (a tu nawet na hormony często można podziałać naturalnie, ziołami) i full-wypas pielęgnacja poprawiająca ukrwienie i dostarczająca substancje odżywcze od wewnątrz i zewnątrz
Mozesz rozwinąc co dokladnie masz na mysli? Ja mam ostatnio jakies jazdy z hormonami :C więc chetnie się dowiem

Btw jesli chodzi u mnie o kosmetyki to bida i posucha.. ale co zrobić, moja gęba kocha skrajny minimalizm, stosuję tylko aleppo, tonik migdałowy 10% na noc i spray Alvy na dzien. Btw jest genialny, jeszcze raz dzięki mhm za próbkę I w koncu wyglądam jak czlowiek, nawet wczoraj uslyszalam ze mam ładną, gładką cerę

Ale z włosami za to mam ochotę poszaleć,
czy któraś z Was spotkała się moze z odzywką, ktora dawała efekt takiego pogrubienia, usztywnienia włosa? Sprawdza się to na moich paskudach, lepiej się kręcą
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 10:58   #2242
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ishani ja czułam usztywnienie włosa po odżywce dr.organic z manuka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:20   #2243
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak się namyślisz na próbkę to służę w każdej chwili
a w razie jak kupisz i bedziesz chciała sie pozbyć, bo Cię zapcha (oby nie!!!) to wiesz gdzie mnie szukać
balsam sylveco - boski
Oki, oki będę pamiętac o Tobie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Justyna, gratulacje

Moje ostatnie zakupy/odkrycia:
-Dr Organic Moroccan Argan Oil szampon i odzywka
-Melvita Moisturising Rose Nectar, fajny, dobrze nawilza, ale czy wart tej ceny, nie wiem, jak go wykoncze chyba wroce do Neals Yard Power Berry.
-Dr Organic granatowa pomadka ochronna, bardzo dobrze nawilza, nie mam juz problemu z suchymi ustami,
-Noalab tonik 10% aha, na poczatku , pod koniec butelki (2.5 miesiaca) nie widzialam dzialania, wiem, ze skora sie przyzwyczaja, ale myslalam, ze potrwa to troche dluzej. Raczej do niego nie wroce
-Pat&Rub krem bbb, pasuje mi, choc wlasciwosci pielegnacyjnych nie zarejestrowalam
A jakie efekty były na początku? Jestem ciekawa tego toniku, ten z azeloglicyną się niestety u mnie nie spisał

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mam sztyft http://www.iherb.com/Zion-Health-Ada...oz-75-ml/46640
do przetestowania mam jeszcze inne deo ale ten od razu ujal mnie zapachem mam nadzieje, ze nie zapesze i nadal bedzie sie dobrze sprawowal
Na wypadanie to moze jakies wcierki i oleje?
Kochana Anulo wstawisz zdjecia porownawcze rzes po xlash
Anula a tak obiektywnie to polecasz tego xlasha? Effa Ty prolasha masz, dobrze kojarzę? Ja ostatnio by było jak najmniejszym kosztem nakładam na rzęsy i brwi pomadke noni care. I na brwi działa rewelacyjnie, miałam w nich taką lukę gdzie żadne olejki nie pomagały a po 2 tyg smarowania na noc pomadką brwi odrosły! Rzęsy tez trochę się wzmocniły jednak w dlugości nie widzę róznicy.

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
dzisiaj w ramach niewydawania pieniędzy nabyłam droga kupna sok z żyworódki (Alina Rose się tak na blogu zachwycała działaniem przeciwpryszczowym, że muszę spróbować na swoje okazjonalne wypryszczydła) oraz różności Cattiera, w tym maskę do włosów na bazie glinki żółtej - o - a także Ajurwedyjską terapię do włosów Orientany - KLIK - i żel do higieny intymnej BioSecure.
Acha, no i znudzona troche henną Khadi postanowiłam spróbować farby ziołowej Sante - zna któraś?
I jak ten soczek, nie wysusza? Na kilku blogach o nim czytałam i kazdy zachwala

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Btw jesli chodzi u mnie o kosmetyki to bida i posucha.. ale co zrobić, moja gęba kocha skrajny minimalizm, stosuję tylko aleppo, tonik migdałowy 10% na noc i spray Alvy na dzien. Btw jest genialny, jeszcze raz dzięki mhm za próbkę I w koncu wyglądam jak czlowiek, nawet wczoraj uslyszalam ze mam ładną, gładką cerę

Ale z włosami za to mam ochotę poszaleć,
czy któraś z Was spotkała się moze z odzywką, ktora dawała efekt takiego pogrubienia, usztywnienia włosa? Sprawdza się to na moich paskudach, lepiej się kręcą
U mnie tez minimalizm się sprawdza a uźywam praktycznie tylko hydrolatu, białej glinki, zelu babydream i czasami kremu. Spray alvy mnie uczula ostatnio a szkoda bo szybko zwalczał pryszcze
Moje włosy fajnie usztywnia spirulina wymieszana z odzywka i nalozona na ok. 30 min po myciu. Włosy się fajnie kręcą ale nie puszą i są takie lśniące Tylko radzę wymieszac z odżywką o mocnym zapachu zeby smrodek spiruliny zagłuszyć

Dziewczyny co się dzieje z Korah, dawno jej tu nie bylo...
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-05-03 o 11:23
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:37   #2244
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witam, jestem nowa na wątku Jeśli chodzi o pielęgnację stosuję zamiennie różne produkty, ponieważ uwielbiam testować nowości. Bardzo przypadła mi do gustu seria Ziaja Med, szczególnie kremy do cery naczynkowej i płyn micelarny. Do ciała stosuję na zmianę balsam z wąkrotką azjatycką Yves Rocher, mleczko z serii pomarańczowej Ziaja (i mydło z niej również)- obłędny, energetyzujący zapach. Czasem by wzmocnić i nawilżyć buzię nakładam warstwę galaretki aloesowej Forever Living lub serum łagodzącego Ziaja Pro.

Uwielbiam też serum antycellulitowe Cellu Break Avon-u.

Do włosów aktualnie używam szamponu aloesowego Forever Living zamiennie z kuracją przeciwświądową Ziaja Med, jako odżywki kurację z olejem arganowym Avon, odżywkę z masłem kakaowym Ziaja, ew spray do włosów farbowanych Yves Rocher.

Tak naprawdę to tylko zalążek moich zbiorów
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:45   #2245
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość

Anula a tak obiektywnie to polecasz tego xlasha? Effa Ty prolasha masz, dobrze kojarzę? Ja ostatnio by było jak najmniejszym kosztem nakładam na rzęsy i brwi pomadke noni care. I na brwi działa rewelacyjnie, miałam w nich taką lukę gdzie żadne olejki nie pomagały a po 2 tyg smarowania na noc pomadką brwi odrosły! Rzęsy tez trochę się wzmocniły jednak w dlugości nie widzę róznicy.
Na pewno rzęsy mam dłuższe - różnica jest bardzo widoczna. Co do gęstości to mam wrażenie, że nie są bardziej gęste, aczkolwiek widzę, że zarosły mi bardziej do kącika kiedyś nie miałam rzęs tuz przy kącikach oczu, a teraz mam więc byc może są odrobinę gęstsze, ale przez ich wydłużenie efekt zagęszczenia jest dla mnie niezauważalny

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na wątku Jeśli chodzi o pielęgnację stosuję zamiennie różne produkty, ponieważ uwielbiam testować nowości. Bardzo przypadła mi do gustu seria Ziaja Med, szczególnie kremy do cery naczynkowej i płyn micelarny. Do ciała stosuję na zmianę balsam z wąkrotką azjatycką Yves Rocher, mleczko z serii pomarańczowej Ziaja (i mydło z niej również)- obłędny, energetyzujący zapach. Czasem by wzmocnić i nawilżyć buzię nakładam warstwę galaretki aloesowej Forever Living lub serum łagodzącego Ziaja Pro.

Uwielbiam też serum antycellulitowe Cellu Break Avon-u.

Do włosów aktualnie używam szamponu aloesowego Forever Living zamiennie z kuracją przeciwświądową Ziaja Med, jako odżywki kurację z olejem arganowym Avon, odżywkę z masłem kakaowym Ziaja, ew spray do włosów farbowanych Yves Rocher.

Tak naprawdę to tylko zalążek moich zbiorów
witaj
produktów forever living nie znam, nie wiem jakie mają składy.
co do kosmetyków firmy ziaja i avon to nie są one na ten watek yr też nie wszystkie ma produkty o ładnych składach.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:46   #2246
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na wątku Jeśli chodzi o pielęgnację stosuję zamiennie różne produkty, ponieważ uwielbiam testować nowości. Bardzo przypadła mi do gustu seria Ziaja Med, szczególnie kremy do cery naczynkowej i płyn micelarny. Do ciała stosuję na zmianę balsam z wąkrotką azjatycką Yves Rocher, mleczko z serii pomarańczowej Ziaja (i mydło z niej również)- obłędny, energetyzujący zapach. Czasem by wzmocnić i nawilżyć buzię nakładam warstwę galaretki aloesowej Forever Living lub serum łagodzącego Ziaja Pro.

Uwielbiam też serum antycellulitowe Cellu Break Avon-u.

Do włosów aktualnie używam szamponu aloesowego Forever Living zamiennie z kuracją przeciwświądową Ziaja Med, jako odżywki kurację z olejem arganowym Avon, odżywkę z masłem kakaowym Ziaja, ew spray do włosów farbowanych Yves Rocher.

Tak naprawdę to tylko zalążek moich zbiorów
Witamy
Jednak ziaja i avon nie nadają się na ten wątek

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na pewno rzęsy mam dłuższe - różnica jest bardzo widoczna. Co do gęstości to mam wrażenie, że nie są bardziej gęste, aczkolwiek widzę, że zarosły mi bardziej do kącika kiedyś nie miałam rzęs tuz przy kącikach oczu, a teraz mam więc byc może są odrobinę gęstsze, ale przez ich wydłużenie efekt zagęszczenia jest dla mnie niezauważalny
Brzmi naprawdę zachęcająco zwłaszcza, ze pamiętam jak pisałas ze nie używasz regularnie Niby nic ale długie rzęsy potrafią bardzo zmienić twarz
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:48   #2247
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
mam ją dopiero od tygodnia więc nie wiem jakby się sprawowała zimą, w obecną pogodę sprawdza się fajowo
masz coś sprawdzonego co daje radę (pielęgnacyjnie) zimą?
niestety nie mam, teraz zaczelam uzywac balsamu do ust P&R ale czy sprawdzi sie zima? nie mam pojecia. poki co tez poczekam, moze ktoras z Was ma cos sprawdzonego na zimę

zakupilam na naturnice pare probek JMO do wlosow a mianowicie odzywke cytrusowa i szampon z lawendą
mam nadzieje ze duet sie sprawdzi bo ostatnio mam strasznie splatane wlosy po myciu i ostatecznie poszarpane koncowki
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-05-03 o 11:50
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:48   #2248
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość

Brzmi naprawdę zachęcająco zwłaszcza, ze pamiętam jak pisałas ze nie używasz regularnie Niby nic ale długie rzęsy potrafią bardzo zmienić twarz
taaaaaaaa....... mam mały problem z regularnością
drogie to cudo, ale działa i to naprawdę szybko i nawet jak się używa od czasu do czasu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:56   #2249
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
taaaaaaaa....... mam mały problem z regularnością
drogie to cudo, ale działa i to naprawdę szybko i nawet jak się używa od czasu do czasu
Jeszcze trochę poczekam bo coś mi się wydaje ze Effcia wkrotce xlasha kliknie i zda relację
Co ja widzę, jakis odkopany wątek wymiankowy?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 12:01   #2250
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na wątku Jeśli chodzi o pielęgnację stosuję zamiennie różne produkty, ponieważ uwielbiam testować nowości. Bardzo przypadła mi do gustu seria Ziaja Med, szczególnie kremy do cery naczynkowej i płyn micelarny. Do ciała stosuję na zmianę balsam z wąkrotką azjatycką Yves Rocher, mleczko z serii pomarańczowej Ziaja (i mydło z niej również)- obłędny, energetyzujący zapach. Czasem by wzmocnić i nawilżyć buzię nakładam warstwę galaretki aloesowej Forever Living lub serum łagodzącego Ziaja Pro.

Uwielbiam też serum antycellulitowe Cellu Break Avon-u.

Do włosów aktualnie używam szamponu aloesowego Forever Living zamiennie z kuracją przeciwświądową Ziaja Med, jako odżywki kurację z olejem arganowym Avon, odżywkę z masłem kakaowym Ziaja, ew spray do włosów farbowanych Yves Rocher.

Tak naprawdę to tylko zalążek moich zbiorów
hej
Ziaja i Avon na pewno nie zaliczają się do pielęgnacji naturalnej, na Yves Rocher radzę uważać, warto sprawdzić składy.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.