miesiączka bez krwi (?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 16:17   #1
my_darliing
Przyczajenie
 
Avatar my_darliing
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Exclamation

miesiączka bez krwi (?)


Witam Mam problem i może któraś z was też miała taką sytuację.
Od zawsze mam nieregularne miesiączki, zdarzało się nieraz, że nie miałam okresu przez prawie dwa miesiące, ale w końcu zawsze przychodził przed okresem zawsze czuję, że się zbliża, no i tak było tym razem (ból brzucha, większy apetyt), co więcej chyba był już czas najwyższy. no ale zauważyłam, że zaczęły występować wtedy dziwne upławy. Zazwyczaj były białe, bądź przezroczyste. Tym razem były jakby lekko różowe i o brzydkim zapachu. Po kilku dniach był to dziwny zapach (ale nie brzydki, po prostu dziwny). Upławy były tak obfite jak okres, także musiałam nosić wkładki.
Dzień potem na imprezie w toalecie uspokojona zobaczyłam, że dostałam normalny okres. Wróciłam do domu, rano wstaję i ani śladu krwi. I tak przez cały dzień, znowu upławy, prawie że przezroczyste. To chyba nie jest normalne, nigdy tak nie miałam, zawsze mój okres trwał 3-4 dni, a teraz krwawienie miałam przez pół dnia? I do tego te upławy.
Czytałam, że może mieć to związek z ciążą, ale w moim przypadku to nie możliwe, bo nie odbyłam nigdy pełnego stosunku z chłopakiem (uprawiamy tylko petting). Powinnam się z tym wybrać do ginekologa?
proszę o pomoc
__________________

my_darliing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:01   #2
MaRuda94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 14
Dot.: miesiączka bez krwi (?)

Oczywiście, że powinnaś się wybrać i to jak najszybciej. Po za tym gdy okres trwał 2 miesiące nie byłaś z tym u ginekologa? Już wtedy powinnaś się u niego pojawić, bo to nie jest normalne. Po za tym może Ci coś dolegać i zaniedbane doprowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych.
MaRuda94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:31   #3
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: miesiączka bez krwi (?)

Cytat:
Napisane przez MaRuda94 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że powinnaś się wybrać i to jak najszybciej. Po za tym gdy okres trwał 2 miesiące nie byłaś z tym u ginekologa? Już wtedy powinnaś się u niego pojawić, bo to nie jest normalne. Po za tym może Ci coś dolegać i zaniedbane doprowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych.
Autorka napisała, że nie miala misiączki prawie dwa miesiace- nie, że trwała ona dwa miesiące.
Powinnaś przejść się do ginekologa. Skoro nie podejrzewasz ciąży moze mieć to związek z wahaniami hormonalnymi, jako że masz nieregularne miesiączki. W każdym razie, to co wystąpiło u Ciebie nie jest normalne.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:53   #4
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: miesiączka bez krwi (?)

upławy mogą być objawem jakiejś infekcji a brak okresu w twoim wypadku problemem z tsh. wybierz sie do gina
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 16:53:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.