Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-22, 18:37   #1951
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Napalilam się na ten rozswietlacz, chyba z teściową nawiedze jutro szczecińska sephore 😐
Pozazdrościć. Moja teściowa by się za głowę złapała, co chcę kupić i za ile Dobrze, że mój mąż jest zupełnie inny
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:38   #1952
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

A właśnie mi się przypomniało, leży u mnie nowy rozświetlacz Diora z jakiejś limitowanki i sobie pewnie jeszcze poleży . Chyba z 2014 roku.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:38   #1953
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie ten rozświetlacz nie kręci? Chyba się starzeję

Nie tylko Ty Mnie sie ten z Diora bardziej podoba

Ale odpuszczam, od kilku tygodni mam swój pierwszy rozświetlacz ever z Burberry i póki co, wciąż sie nim jaram
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:38   #1954
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54328096]Treść usunięta[/QUOTE]

No co robią... kobiety
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:38   #1955
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu dużo bardziej mi się podoba niż Givenchy Ale na żywo może być różnie. Może masz po prostu więcej kosmetyków?
Tego cuda sprzed chyba 2 lat zużyć nie mogę
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:39   #1956
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Boszzzz, kupiłam ten puder z Givenchy
Ja też

Puder jest super, nie ma tam żadnego różu jak się go nałoży, pani konsultanka mi go nałożyła ( i to umytym pędzlem ) i u mnie jest taki sam efekt jak po meteorkach ale bez świecących drobinek. Jest piękne satynowe wykończenie, delikatne, bez różu, taka tafla nic się nie świeci

Poszłam do kasy a tam ksienżniczka, mojego blacka nie pokazywałam, po nazwisku pani odszukała mojego golda i rabat na -10%, przyniosła też próbki nie pytając czy chcę zapachy czy może wolę pielęgnację. W sklepie nie było nikogo więc się nie spieszyła. Zobaczyłam co mi daje a tam oczywiście PAt&Rub więc mówię grzecznie żeby tego nie wkładała niech znajdzie coś fajnego z pielęgnacji, bo wolę kremy ale nie Lancome i Clinique, no to ona mi wyskakuje z serum Cliniqua. Hmmm myślę może nie lubi goldów, może ma okres, może nie dosłyszała. No to jeszcze raz Pani mi nie wrzuca Clinique bo nie lubię i mnie podrażnia może pani znajdzie coś innego teraz używam Chanel, Sampar i Diora. Odwróciła się i grzebie w szafie ( widzę to grzebanie i to pudełko z próbkami gdzie pełno próbek pielęgnacji też ) ,a ona odwraca się do mnie i mówi, że nic nie ma A do tego jeszcze cały czas prychała mi, aż mąż się wkurzył i stwierdził: Pani zrobi próbki tego nowego Diora dla żony, bo chyba ma pani cięzki dzień ( chodziło o tego DIor Capture nowość ) na to ona z takim wrednym tonem: a którego normalnego czy wersję rich dla suchych. No to mąz do niej: Obie bo to dla mojej żony Mina pani bezcenna, widać, że gul jej skacze, ale zrobiła. Serdecznie podziękowałam i życzyłam miłego weekendu. Następnym razem przy kasie poproszę o inną kasjerkę i to z premedytacją bo ta była tak bardzo chamska, że ja jej nawet do pięt nie dorastam. Albo po prostu pójdę do mojej ulubionej S i mojej przesympatycznej konsultanki

A poza tym oglądałam wiosnę Diora, rozświetlacze jak dla mnie za bardzo świecące, lip glow lilac mi się nie podoba ot zwykły świecący balsamo-błyszczyk. Lip glowa pomady i tej kredki co chcę akurat jeszcze nie mieli. NIc innego mi się z Diora nie spodobało, ale za to wpadły mi w oko te dwie nowe pomadki kiss kiss Guerlaina, oby lip glow w tubie mi nie podszedł to będzie na garlejny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160122_190556.jpg (106,5 KB, 77 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:39   #1957
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A właśnie mi się przypomniało, leży u mnie nowy rozświetlacz Diora z jakiejś limitowanki i sobie pewnie jeszcze poleży . Chyba z 2014 roku.
Znam to, rozświetlacze wyglądają ładnie w opakowaniu, niestety zużywanie mi nie idzie
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 18:40   #1958
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja doradzę Ci w ten sposób w jaki sama bym podjęła decyzję nt. rozświetlacza: wzięłabym taki, którego nie mam - czyli ja bym się zdecydowała teraz właśnie na jasny róż.
A widzisz. Ja mam tylko jedne meteorki, te klasyczne. I trochę się boję tego ciemniejszego koloru.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:40   #1959
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
PRZEZ WAS wybieram się jutro do S. Mam nadzieję, że jeszcze będą... Na dodatek sprawdzałam sobie te kupony 10% i wszystkie mi się pokończyły. Prawie nigdy z nich nie korzystam, tylko czekam na 20%, a jak raz potrzebuję, to bach - żadnego nie ma
A ja właśnie przed chwilą wyjęłam ze skrzynki ten kupon rabatowy -10% Jest przypisany do mojego konta S - jeśli chcesz skorzystać w stacjo, to proszę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:40   #1960
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Pozazdrościć. Moja teściowa by się za głowę złapała, co chcę kupić i za ile Dobrze, że mój mąż jest zupełnie inny
Moja teściowa lubi na siebie wydać. Nie zaluje sobie kobieta. 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:40   #1961
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Nikolla "wrzuć na luuz" to haslo wiosennej kolekcji Diora.

wrzuć na luuz my tez wrzucilismy po dwie sztuki dla najszybszych
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 18:40   #1962
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to kiepsko
a powiedz mi czy wiesz może przypadkiem dlaczego nie ma już pielęgnacji YSL w S?
Nie mam zielonego pojecia

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Absolutnie przepiękne te rozświetlacze
A nie będzie już później dokładek? I jaka cena jest?
Nie... zadnych dokladek, łan szot i koniec Ładnie, nie? Kto pierwszy ten lepszy... 259 zl

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Kochana o 15tej nie było
Moze jutro beda mialy, to zalezy od przyjetej dostawy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ok wróciłam, mam mój Givenchy ale mam też niemiłe wspomnienia, bo trafiłam na ksienżniczkę

Zara będzie fota i napiszę co i jak, tylko nadrobię
Co to za ksiezniczka? Opowiadaj Czekam na foty

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Boszzzz, kupiłam ten puder z Givenchy
Gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w miarę byłam na bieżąco, aż się zakotłowało od tych wiosennych nowości i odpadłam Strasznie mi się podobają te Diory, ale chciałabym jeszcze obejrzeć. Myślicie, że dla jasnej, naturalnej blondynki ten jaśniejszy różowy, na dole, będzie lepszy?
Tylko i wylacznie rozowy Zloty jest calkiem ciemny i na jasnej karnacji zrobilby rdzaw-zloty pasek zamiast rozswietlenia Ten rozowy szampanski idealny
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:42   #1963
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też

Puder jest super, nie ma tam żadnego różu jak się go nałoży, pani konsultanka mi go nałożyła ( i to umytym pędzlem ) i u mnie jest taki sam efekt jak po meteorkach ale bez świecących drobinek. Jest piękne satynowe wykończenie, delikatne, bez różu, taka tafla nic się nie świeci

Poszłam do kasy a tam ksienżniczka,
Kochana zapomnij o niemiłych chwilach i ciesz się nowym nabytkiem
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:43   #1964
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:43   #1965
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja się odpaliłam i daje se na wstrzymanie, czekam za to na szminkową kolekcje maca . Tam hajsy przepuszcze .

Jak... jaką ....??? co to za kolekcja????
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:45   #1966
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Aniyam piekne nabytki
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:46   #1967
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ja właśnie przed chwilą wyjęłam ze skrzynki ten kupon rabatowy -10% Jest przypisany do mojego konta S - jeśli chcesz skorzystać w stacjo, to proszę
Ale to tak można? Kod z innej karty na moją?

Mnie nigdy nie pytają, czy chcę perfumy, czy pielęgnację. Czasem sama mówię, jak widzę, co wkładają, że poproszę coś z pielęgnacji. Zawsze jest foch. I nigdy nie ma podkładu, bo już kilka razy pytałam. Na pewno ;>

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Moja teściowa lubi na siebie wydać. Nie zaluje sobie kobieta. 😊
Pożycz ją na trochę
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:46   #1968
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Love1234 witajcie - prawie 3 tygodnie( z gatunku o by sie nie zdarzyły)

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Aniyam piekne nabytki


3 tygodnie to teraz i nas więcej, niż 3 części wątku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:46   #1969
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 18:46   #1970
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też

Puder jest super, nie ma tam żadnego różu jak się go nałoży, pani konsultanka mi go nałożyła ( i to umytym pędzlem ) i u mnie jest taki sam efekt jak po meteorkach ale bez świecących drobinek. Jest piękne satynowe wykończenie, delikatne, bez różu, taka tafla nic się nie świeci

Poszłam do kasy a tam ksienżniczka, mojego blacka nie pokazywałam, po nazwisku pani odszukała mojego golda i rabat na -10%, przyniosła też próbki nie pytając czy chcę zapachy czy może wolę pielęgnację. W sklepie nie było nikogo więc się nie spieszyła. Zobaczyłam co mi daje a tam oczywiście PAt&Rub więc mówię grzecznie żeby tego nie wkładała niech znajdzie coś fajnego z pielęgnacji, bo wolę kremy ale nie Lancome i Clinique, no to ona mi wyskakuje z serum Cliniqua. Hmmm myślę może nie lubi goldów, może ma okres, może nie dosłyszała. No to jeszcze raz Pani mi nie wrzuca Clinique bo nie lubię i mnie podrażnia może pani znajdzie coś innego teraz używam Chanel, Sampar i Diora. Odwróciła się i grzebie w szafie ( widzę to grzebanie i to pudełko z próbkami gdzie pełno próbek pielęgnacji też ) ,a ona odwraca się do mnie i mówi, że nic nie ma A do tego jeszcze cały czas prychała mi, aż mąż się wkurzył i stwierdził: Pani zrobi próbki tego nowego Diora dla żony, bo chyba ma pani cięzki dzień ( chodziło o tego DIor Capture nowość ) na to ona z takim wrednym tonem: a którego normalnego czy wersję rich dla suchych. No to mąz do niej: Obie bo to dla mojej żony Mina pani bezcenna, widać, że gul jej skacze, ale zrobiła. Serdecznie podziękowałam i życzyłam miłego weekendu. Następnym razem przy kasie poproszę o inną kasjerkę i to z premedytacją bo ta była tak bardzo chamska, że ja jej nawet do pięt nie dorastam. Albo po prostu pójdę do mojej ulubionej S i mojej przesympatycznej konsultanki

A poza tym oglądałam wiosnę Diora, rozświetlacze jak dla mnie za bardzo świecące, lip glow lilac mi się nie podoba ot zwykły świecący balsamo-błyszczyk. Lip glowa pomady i tej kredki co chcę akurat jeszcze nie mieli. NIc innego mi się z Diora nie spodobało, ale za to wpadły mi w oko te dwie nowe pomadki kiss kiss Guerlaina, oby lip glow w tubie mi nie podszedł to będzie na garlejny
Gdzie to takie wredne babsztyle? Korona? Swoją drogą, trafił Ci się Mąż... Takich chyba już nie produkują, za dobra seria .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:47   #1971
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Love1234 witajcie - prawie 3 tygodnie( z gatunku o by sie nie zdarzyły)
Rozumiem, że już ok. Wpadaj częściej, co tu się dzieje, to głowa mała 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:47   #1972
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zamawiałyście kiedyś coś ze stronki wojas? w sensie butki
Tak nawet 2 x. Wszystko ok. Wysyłają do paczkomatu
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:47   #1973
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojecia



Nie... zadnych dokladek, łan szot i koniec Ładnie, nie? Kto pierwszy ten lepszy... 259 zl



Moze jutro beda mialy, to zalezy od przyjetej dostawy



Co to za ksiezniczka? Opowiadaj Czekam na foty



Gratulacje!!!



Tylko i wylacznie rozowy Zloty jest calkiem ciemny i na jasnej karnacji zrobilby rdzaw-zloty pasek zamiast rozswietlenia Ten rozowy szampanski idealny
Dzięki za radę Tak właśnie myślałam, że będzie za ciemny. No nic, jutro się wybiorę i zobaczymy, czy się coś ostało...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:48   #1974
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że mogę być jeszcze szczęśliwsza
No nic, rzadsze wchodzenie na ten wątek ma swoje niewątpliwe plusy.


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Napalilam się na ten rozswietlacz, chyba z teściową nawiedze jutro szczecińska sephore 😐


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja się odpaliłam i daje se na wstrzymanie, czekam za to na szminkową kolekcje maca . Tam hajsy przepuszcze .


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Nikolla "wrzuć na luuz" to haslo wiosennej kolekcji Diora.

wrzuć na luuz my tez wrzucilismy po dwie sztuki dla najszybszych
Hasło Diora to raczej wrzuć piąty bieg, potem drift na parkingu i suń do S. na poślizgu po gołoledzi
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:48   #1975
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
to za ksiezniczka? Opowiadaj Czekam na foty
Niektóre konsultantki mogą obrzydzić zakupy i zamiast człowiek się cieszyć to jest zły. Leciałąm jak na skrzydłach do S taka podjarana, ta, która mi pokazywała i malowała była taka fajna sympatyczna, a ta przy kasie normalnie jakiś pomiot szatana. Nie wiem czy tak mój gold na nią podziałał czy co. Normalnie szok. Mój mąż zazwyczaj nie komentuje i się nie odzywa, ale nawet dziś się nie powstrzymał. Straszna. Mam nauczkę, mogłam iść do mojej ulubionej S i poszukać tej mojej fajnej konsultantki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:49   #1976
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Aniyam gratuluję 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:50   #1977
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54329656]Treść usunięta[/QUOTE]

Ano właśnie. To już wolę swoją kartę, bo ciągle te punkty ciułam, eh. Ale Pingwinkowi dziękuję za propozycję
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:50   #1978
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez ktfab Pokaż wiadomość
ja polecam Wam Top Secret http://www.topsecret.pl tam zawsze sa mega przeceny i promocje! Sama dałam się wciągnąć w wir zakupowego szaleństwa u nich
Popieram, też się ostatnio z nimi zaprzyjaźniłam. Jesienią przymierzałam bluzę w kwiaty, ale stwierdziłam, ze stówki nie dam. Teraz udało mi się ją upolować chyba za 54 Fantastycznie się nosi
Dodatkowy plus, jest taki, ze to polska firma i z tego co udało mi się doczytać na metkach, to chyba szyją w Polsce

Ktfab, jesteś nowa na wątku? Nie kojarzę, ale w sumie nie nadążam ostatnio , ale jakby co to witamy
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:51   #1979
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Kochana zapomnij o niemiłych chwilach i ciesz się nowym nabytkiem
Muszę najpierw tę babę przetrawić grrr

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54329286]Treść usunięta[/QUOTE]

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:52   #1980
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54329656]Treść usunięta[/QUOTE]



Michalina_86, jak chcesz skorzystać z kuponu, to napisz do mnie na priv, to podam Ci moje dane.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.