Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 10:17   #1291
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
poproszę o linkę do wątku o toniku pichtowym, bo mi olejek Isztar polecała. Podobno świetny więc oczywiście muszę wypróbować
prosze

wątek cieżki w czytaniu, bo dużo off topów
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:19   #1292
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dominiko, mogę w sumie poczekać bo i tak mam związane ręce
tylko podoba mi się ta promocja, bo za regularna cenę nie kupię
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:21   #1293
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
prosze

wątek cieżki w czytaniu, bo dużo off topów
jak w wielu na biochemii <wzdycha>
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:22   #1294
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Ja sie poniekad zgadzam z Toba. tez lubie naturalnosc, nigdy nie zrozumiem idei tipsow(bez urazy dla noszacych!), wlosy farbuje kolorem zblizonym do naturalnego tylko dlatego ze juz od LO mam siwe(rodzinne), nie zdecydowalabym sie na zadne odsysanie tluszczu, nawet maly biust mi tak nie przeszkadza..Makijaz pernamentny(sporo moich znajomych ma), doczepiane wlosy-never!
ale-wierzcie lub nie-zwlaszcza Selenka i Vio-ja naprawde nie lubie swojej twarzy. I gdybym mogla zmienilabym ja..
Fergie podpisuję się pod powyższym (nie wiem czemu zobaczyłam tą wypowiedź dopiero, Gdy Violl zacytowała )

ja nie lubie tipsów strasznie są sztuczne i paskudnie wyglądają. Tak samo sztuczne włosy - na kilometr widać, że sztuczne (chyba że ktos się nie zna). Bardzo mi się to nie podoba i wiem ze większości osób tutaj też
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:22   #1295
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Gadmarko my chyba same sobie rzeczywiscie wymyslamy kompleksy bo ja ani jasnych brwi ani krechy nie widze pokaz sie dziewczynom

Vio no rozlozylas mnie
mam duza wade(i caly czas mi sie powieksza, chociaz nie w takim tempie juz) ale nosze szkla. Okulary tez, ale ograniczaja mi strasznie pole widzenia, ile razy juz spadlam ze schodow bo dwa stopnie widzialam na dole a byl jeden Waham sie nad laserowa korekcja.. ale slysze tak skrajne opinie.. ze... jeszcze sobie pochodze w szklach i pomysle
Na nk zobaczysz tez wszystkie moje kompleksy

aljaka temat tesciowej znam.. chociaz pewnie nie wszystkie Twoje posty czytalam.. A jak Twoj maz sie odnosi do tych Waszych relacji?broni jej, ciebie czy sie nie wtraca..? zawsze tak bylo z nia..? ja rozumiem ze cos z nia nie tak.. i mimo ze zabawnie sie czyta takie dialogi to przeciez Ciebie to musi na dluzsza mete wykanczac.. czy nie?


Blagam nie o jedzeniu dzis o wodzie znowu siedze
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:28   #1296
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Blagam nie o jedzeniu dzis o wodzie znowu siedze
a to czemu? chyba nie dieta?

ok Łinli jedzie na poczte wysyłać zaległe przesyłki
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:30   #1297
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

czemu o wodzie???
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 10:34   #1298
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a to czemu? chyba nie dieta?

ok Łinli jedzie na poczte wysyłać zaległe przesyłki
nein nie dieta. nie moge znalezc kanapki pod sterta faktur, herbatka sobie stygnie(w zyciu nie zjem kanapki bez herbaty), dostaw bylo 30tysiecy w weekend.. ale wizaz i tak musi byc!!

zablokuja mi go, mowie Wam..!:/

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

najgorsze ze tak lawiruje miedzy systemem a wizazem ze robie juz jakies rzeczy odruchowo.. a pozniej wracam i zastanawiam sie jak i kiedy to zrobilam..

ale spoko wszystko pod kontrola.. jakbym zniknela na dluzszy czas to znaczy ze mnie odcieli
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:34   #1299
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
nein nie dieta. nie moge znalezc kanapki pod sterta faktur, herbatka sobie stygnie(w zyciu nie zjem kanapki bez herbaty), dostaw bylo 30tysiecy w weekend.. ale wizaz i tak musi byc!!

zablokuja mi go, mowie Wam..!:/

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

najgorsze ze tak lawiruje miedzy systemem a wizazem ze robie juz jakies rzeczy odruchowo.. a pozniej wracam i zastanawiam sie jak i kiedy to zrobilam..

ale spoko wszystko pod kontrola.. jakbym zniknela na dluzszy czas to znaczy ze mnie odcieli
o rany, padłam

a my sie tu martwimy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:37   #1300
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ferg
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:38   #1301
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mea culpa nie sprecyzowalam, że juz i natychmiast

a zamawiasz
Zamow sama- przy pierwszym zamowieniu masz - 5dol(czyli darmowa przesylka jakby) i przy kazdym 3 wybrane przez Ciebie probki cieni

Gadmarko pokaz sie koniecznie!!! tzn oko:/

Violett, no ogolnie napisze zeby Cie ( i się) nie rozkladac na czynniki pierwsze:
stos marzen, ogolna szczesliwość ze wszystkiego, zdanie włąsne na wiele tematów, ambicja, ciekawość swiata, a przy tym gora naiwnosci, takiej uroczej ktorą się miewa w tym wieku

Alajka no prowadzze bloga no- masz taka latwosc w pisaniu, a i tematow Ci nie braknie

Ferguusson pracuje na nieswiadomce zeby do rzeczy na wizazu pisac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-09-28 o 10:40
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 10:39   #1302
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Dominiko, mogę w sumie poczekać bo i tak mam związane ręce
tylko podoba mi się ta promocja, bo za regularna cenę nie kupię
a wiadomo do kiedy ta promocja, bo jakby co to mogę się pospieszyć, czyli na początku przyszłego tygodnia np
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:41   #1303
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Zamow sama- przy pierwszym zamowieniu masz - 5dol(czyli darmowa przesylka jakby) i przy kazdym 3 wybrane przez Ciebie probki cieni
darmowe 3 próbki cieni? a przesyłka 5$ niezależnie od zamówienia? jeszcze nie zagłebiałam się tak dokładnie w aromaleigh
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:41   #1304
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Gadmarko my chyba same sobie rzeczywiscie wymyslamy kompleksy bo ja ani jasnych brwi ani krechy nie widze pokaz sie dziewczynom

Vio no rozlozylas mnie
mam duza wade(i caly czas mi sie powieksza, chociaz nie w takim tempie juz) ale nosze szkla. Okulary tez, ale ograniczaja mi strasznie pole widzenia, ile razy juz spadlam ze schodow bo dwa stopnie widzialam na dole a byl jeden Waham sie nad laserowa korekcja.. ale slysze tak skrajne opinie.. ze... jeszcze sobie pochodze w szklach i pomysle
Na nk zobaczysz tez wszystkie moje kompleksy

aljaka temat tesciowej znam.. chociaz pewnie nie wszystkie Twoje posty czytalam.. A jak Twoj maz sie odnosi do tych Waszych relacji?broni jej, ciebie czy sie nie wtraca..? zawsze tak bylo z nia..? ja rozumiem ze cos z nia nie tak.. i mimo ze zabawnie sie czyta takie dialogi to przeciez Ciebie to musi na dluzsza mete wykanczac.. czy nie?


Blagam nie o jedzeniu dzis o wodzie znowu siedze
sama myślałam nad korekcją, bo jednak bez okularów wygodniej
ale szczerze mówiąc zaprzyjaźniony okulista, nota bene jeden z najlepszych w regionie - powiedział, że on na moim miejscu by się nie zdecydował (i na swoim też), że wzrok jest mi w pracy niezbędny i niestety nocami tez, jeżdżę samochodem o rożnych porach i szkoda tego ryzyka

ale wszystko jest dla ludzi,
tyle, że jeśli wada Ci postępuje, to nie ma sensu i efekt nie będzie dobry
warunkiem jest stabilna wada - nie zmienna od dłuższego czasu (o ile pamiętam od wieku)

i dopisuję się do huralnych apelów - jeśli Ty nie jesteś zadowolona ze swojej twarzy, to ja już bez papierowej torby na głowie nie wyjdę,
tylko nie wiem na jaki odcień papieru się zdecydować, bo one zwykle beżowe, a ja w tym kolorze prawie nie nie mam

domi dziękuję, za przepis, wypróbuję jak rozpakuję kuchnię z kartonów przynajmniej na tyle, żebyy się do przypraw dogrzebać, bo garnek już prawie znalazłam
teraz siedzę jeszcze w starym mieszkaniu ui nie mogę wyjść z podziwu jak ja tyle rzeczy na tak małej powierzchni upchnęłam
od jutra wracam do pracy i chciałam spakować jak najwięcej - a widać co robię, bo mnie ta ilość rzeczy dobija
teraz daje mi w kość zamiłowanie do gadżetów kuchennych, butów, kosmetyków
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela

Edytowane przez spot
Czas edycji: 2009-09-28 o 10:45 Powód: skleroza
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:43   #1305
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
darmowe 3 próbki cieni? a prz esyłka 5$ niezależnie od zamówienia? jeszcze nie zagłebiałam się tak dokładnie w aromaleigh
zalezna ale do sporej kwoty 5 o ile pamietam - a 3 zawsze wybierasz samodzielnie

Spot =przeprowadzki sa straszne jak dla mnie, no i odkrycie niepotrzebnych rzeczy tez nie jest fajne hehe
wracasz do pracy w trakcie?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-09-28 o 10:54 Powód: +
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:53   #1306
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

nie nie nie.. nie widze tego o promocjach i cieniach

Narazie zamawiam z Blushe pedzle i podklady.. i starczy

(starczy...?)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
o rany, padłam

a my sie tu martwimy
(jem juz)

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ferguusson pracuje na nieswiadomce zeby do rzeczy na wizazu pisac
ja to nazywam.. odstresowywaniem
ale kolo 13(mojej) dostane originaly wiec znikam

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
sama myślałam nad korekcją, bo jednak bez okularów wygodniej
ale szczerze mówiąc zaprzyjaźniony okulista, nota bene jeden z najlepszych w regionie - powiedział, że on na moim miejscu by się nie zdecydował (i na swoim też), że wzrok jest mi w pracy niezbędny i niestety nocami tez, jeżdżę samochodem o rożnych porach i szkoda tego ryzyka

ale wszystko jest dla ludzi,
tyle, że jeśli wada Ci postępuje, to nie ma sensu i efekt nie będzie dobry
warunkiem jest stabilna wada - nie zmienna od dłuższego czasu (o ile pamiętam od wieku)

i dopisuję się do huralnych apelów - jeśli Ty nie jesteś zadowolona ze swojej twarzy, to ja już bez papierowej torby na głowie nie wyjdę,
tylko nie wiem na jaki odcień papieru się zdecydować, bo one zwykle beżowe, a ja w tym kolorze prawie nie nie mam
widzisz, ja sie wiele lat(cale dziecinstwo) leczylam u slynnej Gierkowej(niegdys slynnej z sztabu swietnych lekarzy, dzis bardziej afera alkoholowa..:/). jak skonczylam 18 lat namietnie mnie namawiala na zabieg. Nie wiem czy oni chcieli cwiczyc.. czy chwalic sie liczba operacji wykonanych.. ale nic nie skutkach ubocznych czy przeciwskazaniach nie slyszalam.
Moj zaprzyjazniony i bardzo dobry okulista u ktorego bywam teraz w Polsce odradza ten zabieg(bo co jak co jest to zabieg, nie operacja) a skutki jakie moga sie pojawic: astygmatyzm, oko przypominajace powierzchnia kratery ksiezycowe.. zaburzenia widzenia po zmroku itp.

ale.. czy laserem poprawia sie tez astygmatyzm? Dominiko, chyba cos pisalas..? wiec widze tu pewna niescislosc..

ja z checia uzywalabym tych soczewek na noc. jakos bardziej temu ufam. nie musi byc wada cala zredukowana. -2 mnie zatysfakcjonuje z -2.5 chodzilam jeszcze bez okularow. teraz znalezienie czegokolwiek w domu(jak tz;ta jeszcze nie ma) bez brylkow przypomina bieg z przeszkodami.

Co do pogrubionego to masz racje
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:54   #1307
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Która pisała o klinice Zdrowe Oczy w Toruniu? Bo ja właśnie tam miałam zabieg - jak pytania, to proszę
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:58   #1308
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
nie nie nie.. nie widze tego o promocjach i cieniach

Narazie zamawiam z Blushe pedzle i podklady.. i starczy

(starczy...?)
starczy (też sobie powtarzam)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:00   #1309
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

a ja chcialabym miec zblizony do naturalnego kolor wlosow ale nie moge znalezc takiej farby. brazy sa za cieple , czarny za czarny a to ma byc sredni szatyn/zimny braz . zna ktos taki?
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 11:04   #1310
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Fergi z tego co mi wiadomo to niewielki astygmatyzm można usunąć też korekcją laserową. Nie mówię o dużym zniekształceniu tylko takiej nieznacznej wadzie Jak się zdecyduję kiedyś to się więcej dowiem. Pamiętam tylko jak mi okulistka założyła na próbę takie szkła do astygmatyzmu i na początku nie widziałam różnicy, ale je potem przekręciła i ja prawie z fotel spadłam, bo nie wiedziałam ze można tak wyraźnie wszystko widzieć Niestety powiedziała mi że moja wada jest tak niewielka, że nie powinnam okularów nosić. Może to i prawda bo od X lat mam + czy - 0,5 (nigdy nie pamietam )

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Która pisała o klinice Zdrowe Oczy w Toruniu? Bo ja właśnie tam miałam zabieg - jak pytania, to proszę
o, czyli to znana klinika
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:11   #1311
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Obecnie Tż dał na luz i nie namawia mnie na zacieśnienie więzów z teściową. Ogólnie przy nim staram sie być dyplomatką, chyba że mi ona ta jedna ciśnienie podniesie, to nalegam by mnie nie narażano na bliższe spotkania w najbliższym czasie (czyt 25lat) z tą jednostką. Dodatkowo mój Tż jako choleryk (zdziwione) często sam z nią skłóciwszy wielce. Dodatkowo Tż posiada rodzeństwo, młodsze o lat sześć, płci męskiej i to jest ukochany synek Teściowej. Pantoflarz jakich mało, właśnie się ożenił (żona z tych poprawnych politycznie), mieszka z żoną i teściową (jego teściową) hi hi hi zobaczymy
Dla potwierdzenia powyższej teorii: teściowa chwali się (sąsiadom działkowym) ze będzie babcią, no to wszyscy gratulują temu młodszemu, na to on że to brat będzie ojcem, pytanie -to ty masz dwóch synów. Okazało sie ze ona przez, nie wiem 2-3 lata słowem nie wspomniała że tż to jej syn, wciąż tylko nadaje o tym jednym. Kiedy to opowiadałam Tż bratu, ten powiedział, ze to dlatego że mój Tż rzadko na działkę jeździł pomagać, na co odpowiedziałam że chyba jednak jeździł skoro wszyscy się zastanawiali skąd macie tak zaufanego, robotnego pracownika, który Ci pomaga. Przez 2lata nikt nie wiedział ,że mój Tż to jej syn, ale o tym ze Ci się paznokieć wrasta wiedział nawet sołtys pobliskiej wsi serio
dlatego ja jestem na straconej pozycji; którą to stratę tę otrzymaną na starcie systematycznie i sumiennie powiększam. Teściowa moja jest dla mnie jak biała czekolada
nie lubię, jak się zmuszę to za słodka, jak zjem to żałuję bo mam niesmak i jeszcze mi pryszcze wychodzą. Więc mi lepiej bez niej

kiedyś był mi smutno, ale już nie jest.

Bloga ha ha
jak ja bym jeszcze bloga pisała to by mi mój Tż se emotikonki zaczął malować tu i ówdzie, bo mówi, ze one mnie juz bardziej podniecają niż widok jego zadbanego , kuszącego ciała:hah aha:
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:27   #1312
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Violett, no ogolnie napisze zeby Cie ( i się) nie rozkladac na czynniki pierwsze:
stos marzen, ogolna szczesliwość ze wszystkiego, zdanie włąsne na wiele tematów, ambicja, ciekawość swiata, a przy tym gora naiwnosci, takiej uroczej ktorą się miewa w tym wieku
czasem aż wstyd, ale to prawda. Mam w sobie sporo naiwności. Ale na szczęście mam też świadomość, że kiedyś zderzę się z rzeczywistością boleśnie w paru kwestiach. Póki co wszystko (prawie wszystko) idzie po mojej myśli i nie mam powodów by tę swoją wiarę w świat, ludzi i marzenia ograniczać Pewnie starsze koleżanki patrzą na to z politowaniem, ale kiedyś wyrosnę teraz mi dobrze


Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
a ja chcialabym miec zblizony do naturalnego kolor wlosow ale nie moge znalezc takiej farby. brazy sa za cieple , czarny za czarny a to ma byc sredni szatyn/zimny braz . zna ktos taki?
Bea - miałam podobny problem, nie mogłam znaleźć idealnego brązu (a może za mało szukałam?). Teraz chodzę do fryzjerki bez farby, ona miesza mi dwie lub trzy salonowe swoje i wychodzi taki kolor jak chciałam


Aljaka super że masz do tego dystans, z tego co piszesz inaczej się z tą panią nie da. Jak Cię będzie trafiało to przychodź nam tu opowiedzieć, rozładujesz nerwa a my się pośmiejemy


Idę pranie nałożyć i gary pomyć
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-09-28 o 11:29
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:36   #1313
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

bea- a moze taki cynamonowy braz? jest zimny i nie za ciemny. I bardzo twarzowy. taki neutralny kolorek

dodaje taka kiepska fotke bo internet dzis powala szybkoscia. zanim Was odswieze zdazy sie pojawic 10 nowych postow..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:38   #1314
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
bea- a moze taki cynamonowy braz? jest zimny i nie za ciemny. I bardzo twarzowy. taki neutralny kolorek

dodaje taka kiepska fotke bo internet dzis powala szybkoscia. zanim Was odswieze zdazy sie pojawic 10 nowych postow..
Może już Cię blokują
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:42   #1315
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Viol i chyba tak zrobie, chociaz nie ukrywam ze latwiej, szybciej i taniej w domu sobie farbnac. z drugiej strony mycie glowy to jest dla mnie hmmm taki masaz.
fergusek dzieki , ale po pierwsze primo tej firmy nie ma w anglii, po drugie primo ("Poranek Kojota" hmmm czy jakosc farb Joanna jest orajt?

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-09-28 o 11:46
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:42   #1316
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Może już Cię blokują
Ty wez!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:45   #1317
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Spot =przeprowadzki sa straszne jak dla mnie, no i odkrycie niepotrzebnych rzeczy tez nie jest fajne hehe
wracasz do pracy w trakcie?
okropne
nie mam wyjścia z pracą, miałam się przeprowadzić jeszcze przed urlopem, początek urlopu jeszcze doszlifować mieszkanko, a potem wyjechać żeby po tym wszystkim odetchnąć z TŻ, taki był plan,
tyle, że wyszła
i teraz biegamy z kółko, TŻ już w pracy
dobrze że śpimy kilka dni u mojej mamy, bo ani tu ani tu się chwilowo nie da

ile Tobie zajęło jako takie ogarnięcie nowego lokum?

i jak radzicie co zrobić np. ze stosami kosmetyków, zwykle raz otwartych i odrzuconych, że to nie to??
bo nie wiem czy wyrzucać, nawet nie wiem komu oddać, bo to głównie z ery sprzed naturalnych
all? nie ma komentarzy jako sprzedający i nie wiem czy ktoś by kupił, bez komentarzy i uzyte, więc nie wiem czy nie szkoda zachodu i czasu

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

widzisz, ja sie wiele lat(cale dziecinstwo) leczylam u slynnej Gierkowej(niegdys slynnej z sztabu swietnych lekarzy, dzis bardziej afera alkoholowa..:/). jak skonczylam 18 lat namietnie mnie namawiala na zabieg. Nie wiem czy oni chcieli cwiczyc.. czy chwalic sie liczba operacji wykonanych.. ale nic nie skutkach ubocznych czy przeciwskazaniach nie slyszalam.
Moj zaprzyjazniony i bardzo dobry okulista u ktorego bywam teraz w Polsce odradza ten zabieg(bo co jak co jest to zabieg, nie operacja) a skutki jakie moga sie pojawic: astygmatyzm, oko przypominajace powierzchnia kratery ksiezycowe.. zaburzenia widzenia po zmroku itp.

ale.. czy laserem poprawia sie tez astygmatyzm? Dominiko, chyba cos pisalas..? wiec widze tu pewna niescislosc..

ja z checia uzywalabym tych soczewek na noc. jakos bardziej temu ufam. nie musi byc wada cala zredukowana. -2 mnie zatysfakcjonuje z -2.5 chodzilam jeszcze bez okularow. teraz znalezienie czegokolwiek w domu(jak tz;ta jeszcze nie ma) bez brylkow przypomina bieg z przeszkodami.

Co do pogrubionego to masz racje
nie oceniałabym kliniki tylko przez pryzmat szefowej,
ona rzeczywiście miała problem i mocno naginała przepisy przetargowe (żeby nie powiedzieć, że spore przekręty się tam działy, bo można by mnie oskarżyć o pomówienia)
ale m. in. dzięki temu dysponowali sprzętem, ze tylko pomarzyć i rzeczywiście skupiała świetnych specjalistów, teraz w regionie nawet jak ktoś idzie na swoje i jest znany, że taki dobry to i prawie każdy na ceglanej zaczynał
i dalej mają zasoby ludzkie
tyle, że sprzęt i miejsce im ograniczają
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:47   #1318
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
[B]
Gosia (koleżanka Ali) nie rozlewaj błota na trawę, bo Ali babcię szlag trafi
-Masz tu Gosia wiaderko większe i jeszcze polej tamte kwiatki

Ja cie chetnie dookoptuje na ta kolacje z Jane Austen i Dr House'm

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Vril a Ty nie myślisz o jakimś zabiegu? Ta mgła na pewno utrudnia życie
Niestety nie kwalifikuje sie. Grunt, ze widze "jakos" i moge czytac
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:48   #1319
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ferguussonpranie robiłam, i mam pytanie; nie masz moich skarpetek? szare r44, beżowe r39, takie w paseczki i drugie z konikiem r25 i takie same paseczki r.18. Widziałaś
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:50   #1320
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

fergus ale dalas czadu z makijazem dla Agabil
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.