Kosmetyki mineralne Blusche - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 19:18   #331
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dziewczyny dlaczego są przekreślone ceny np mydeł i obok napisane.. te same?
Zastanawiam się na kupnem jakiś mydełek, nigdy nie kupowałam tego rodzaju mydeł a i opinii o nich też nie znalazłam niestety.

edit: Jakie duże są te mydełka?
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-11-06 o 19:29
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:41   #332
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ja czuje ze Pani Monica wkrotce zapragnie sie polskiego nauczyc przy tylu klientach..




ale dziewczyny, jesli chcecie to ja z przyjemnoscia przetlumacze wszystkie maile-nie jest to zaden problem,czysta przyjemnosc i zajmie mi chwile
translator bywa bardzo zawodny, choc nie watpie ze zrozumieli o co Ci chodzi
ja też mam z translatorem raczej gorsze niż lepsze doswiadczenia...
i gdyby coś to też z tłumaczeniem mogę pomóc
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 21:25   #333
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Właśnie jestem biedniejsza o stówkę, ale za to bogatsza o dwa pędzle i parę próbek
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:32   #334
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Kamilko..podklady zamówiłaś ? Szukasz bo nie masz dobrego czy potrzebujesz zmiany ????
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:37   #335
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamilko..podklady zamówiłaś ? Szukasz bo nie masz dobrego czy potrzebujesz zmiany ????
Sel, generalnie o pędzle mi chodziło, ale dziewczyny tak podkłady zachwalają, że grzechem byłoby nie wziąć na spróbowanie. Wierzę, że gdzieś tam we wszechświecie istnieje podkład idealny
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:01   #336
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Sel, generalnie o pędzle mi chodziło, ale dziewczyny tak podkłady zachwalają, że grzechem byłoby nie wziąć na spróbowanie. Wierzę, że gdzieś tam we wszechświecie istnieje podkład idealny
jasne że tak






Jeśli potrzebujecie pomocy z kolorami to mam sporo probek i postaram sie pomoc
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:12   #337
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jasne że tak






Jeśli potrzebujecie pomocy z kolorami to mam sporo probek i postaram sie pomoc
A masz może odcień French Vanilla? Jak on się klasyfikuje w stosunku do Fair Neutral EDM? I jak z kryciem najcięższej formuły?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 11:50   #338
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A masz może odcień French Vanilla? Jak on się klasyfikuje w stosunku do Fair Neutral EDM? I jak z kryciem najcięższej formuły?
mam, zrobiłam blyskawiczne swatche-niestety nie ma slonca, ale chyba widac różnice.
Ja testowałam poczatkowo własnie Fair Natural EDM, ale był zbyt ziemisty. French Vanilla ma nieco cieplejszy odcien i mi bardziej pasowal..

Krycie-nie ma porownania z EDM. Fantastyczne, mocne i trwale krycie! Nakładam jeszcze mniej niz EDM a krycie jest mocniejsze i nie tworzy maski.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:57   #339
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
mam, zrobiłam blyskawiczne swatche-niestety nie ma slonca, ale chyba widac różnice.
Ja testowałam poczatkowo własnie Fair Natural EDM, ale był zbyt ziemisty. French Vanilla ma nieco cieplejszy odcien i mi bardziej pasowal..

Krycie-nie ma porownania z EDM. Fantastyczne, mocne i trwale krycie! Nakładam jeszcze mniej niz EDM a krycie jest mocniejsze i nie tworzy maski.
Kochana jesteś Hmm, mnie najbardziej pasowało by coś w kolorze tego primerka Ale najwyżej trochę stiuninguję, bo odcień rzeczywiście bardzo ładny Jestem chyba w podobnej tonacji, co Ty, ale trochę jaśniejsza. Od teraz jesteś moim odnośnikiem Czuję się skuszona
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:59   #340
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ferg..aTy która formułę polecasz i uzywasz..myslałam że Ty nie używasz tych najcięzszych bo masz ładna cere...nie rozumiem. A poza tym czy mógłby mi ktos doradzić w które kolory mam strzelać. Z EDM light był troszkę za żółty a teraz uzywam Lauress Radiant Tan....
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 13:32   #341
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kochana jesteś Hmm, mnie najbardziej pasowało by coś w kolorze tego primerka Ale najwyżej trochę stiuninguję, bo odcień rzeczywiście bardzo ładny Jestem chyba w podobnej tonacji, co Ty, ale trochę jaśniejsza. Od teraz jesteś moim odnośnikiem Czuję się skuszona
Dziekuje Cieszę się że pomogłam..
Wiem-primer jest idealny(dlatego go dodałam) ale ma delikatne krycie, delikatniej niż matte. Na "lepsze" dni cery nakładam tylko primer(ale zmieszany z medium primerem).
No właśnie przypadkiem okazało sie że ja.. beżowa jestem więc jestem odrobine ciemniejsza od Ciebie-używam Vanilii Latte, ale jak chce być bledsza-to wtedy French Vanilia i wiecej modelowania bronzerem. Choć Vanilia latte jest tak idealna że(mimo przerazającego różu na pierwszy rzut oka w torebeczce..)
zatem jesteśmy odpowiednikami, tylko że ja odrobinę ciemniejsza(1/4 tonu) i Ty chlodniejsza, ziemista, a ja różowawo-beżowa

Czuj sie kuszona

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ferg..aTy która formułę polecasz i uzywasz..myslałam że Ty nie używasz tych najcięzszych bo masz ładna cere...nie rozumiem. A poza tym czy mógłby mi ktos doradzić w które kolory mam strzelać. Z EDM light był troszkę za żółty a teraz uzywam Lauress Radiant Tan....
Ja wcale nie mam takiej idealnej cery.. Naczynka na policzkach(i to duzo, widać przecież na zdjeciach bez make up'u) i wypryski przed @. Używam czasami tylko primera, czasami formuly matte a czasami intensive. Lubie mocne krycie I ona nie jest "ciezka" poprostu jedna cieniutka warstwa kryje dobrze, wiec oszczedza to czas makijażu.

Light EDM jest z Goldenow..? Czyli bedziesz 2gi do 4tego odcienia z warm, warm/golden. Wstepnie myśle Caramel Coretto, ale możesz też sprawdzic Butter Pecan, i jasniejszy od nich Brazillian(chyba Agabil1 go używa/ła)..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-07 o 13:33
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 13:48   #342
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Hmmm...a czy mozliwe jest mocne krycie bez efektu maski i bez dużego matu..lubie lekkie glow...
A co do typowanych odcieni..to ten Light z EDM był dla mnie właśnie za zółty- a nie wiem czy to jest golden czy beige bo mam tylko Light napisane
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 13:57   #343
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Light to Golden. skoro byl za zolty to musisz szukac w innych rodzinach
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:03   #344
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm...a czy mozliwe jest mocne krycie bez efektu maski i bez dużego matu..lubie lekkie glow...
A co do typowanych odcieni..to ten Light z EDM był dla mnie właśnie za zółty- a nie wiem czy to jest golden czy beige bo mam tylko Light napisane
Czytałaś, co dziś pisałam o podkładach Lure Beauty? Myślę, że mogłyby ci pasować Są właśnie takie lekko rozświetlające. I muszę dodać, że po paru godzinach od aplikacji, mimo moich obaw, skóra się w ogóle się nie przetłuściła. Rzekłabym, że trzyma się w ryzach lepiej niż przy niejednym stricte matującym podkładzie. I w zmarszczkach się nie zbiera! Także chyba muszę zweryfikować swoją poranną ocenę in plus.
Rozświetlające i w miarę kryjące podkłady w przyjaznych odcieniach ma także Bare Kiss (Swoją drogą, nie mogłam ich strony odnaleźć, nazwę zmienili, czy co? Bo otwiera się teraz jako Dream Skin )
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:15   #345
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Czytałaś, co dziś pisałam o podkładach Lure Beauty? Myślę, że mogłyby ci pasować Są właśnie takie lekko rozświetlające. I muszę dodać, że po paru godzinach od aplikacji, mimo moich obaw, skóra się w ogóle się nie przetłuściła. Rzekłabym, że trzyma się w ryzach lepiej niż przy niejednym stricte matującym podkładzie. I w zmarszczkach się nie zbiera! Także chyba muszę zweryfikować swoją poranną ocenę in plus.
Rozświetlające i w miarę kryjące podkłady w przyjaznych odcieniach ma także Bare Kiss (Swoją drogą, nie mogłam ich strony odnaleźć, nazwę zmienili, czy co? Bo otwiera się teraz jako Dream Skin )
i YG z EGM
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:15   #346
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm...a czy mozliwe jest mocne krycie bez efektu maski i bez dużego matu..lubie lekkie glow...
A co do typowanych odcieni..to ten Light z EDM był dla mnie właśnie za zółty- a nie wiem czy to jest golden czy beige bo mam tylko Light napisane
to spróbuj sheer satin, daje ładny glow, ale nie taki nachalny jak EDM'ski(ja sie wogole zraziłam do tej firmy coś.......)
Tak, sprawidzilam, to jest Golden. Wrzuc zdjecie bez make up'u i powiedz mi jeszcze jakich podkladów używałaś. Kupiłaś kiedys ten revlon color stay-jaki kolor?

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Light to Golden. skoro byl za zolty to musisz szukac w innych rodzinach
w Blusche troche inaczej to wyglada. Nie ma Oliwek, jest mieszanka warm/golden/peach..wiec trzeba czasami troche poszukac.. Ale warto
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:17   #347
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Kamilko Nie jestem w stanie zamówić wszystkiego Twoja wypowiedź jest tak kusząca ...juz sama nie wiem co zamawiać
Ilonko..to które mam wziąść... Oczywiście mogę wziąąść z 15 kolorów , ale dla mnie to ne wszystkie takie sameTe od Ferg też wezmę..wole wziąść wiecej i mieć z głowy...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:18   #348
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamilko Nie jestem w stanie zamówić wszystkiego Twoja wypowiedź jest tak kusząca ...juz sama nie wiem co zamawiać
Ilonko..to które mam wziąść... Oczywiście mogę wziąąść z 15 kolorów , ale dla mnie to ne wszystkie takie sameTe od Ferg też wezmę..wole wziąść wiecej i mieć z głowy...
Mogę ci wysłać moje nietrafione sample. Napiszę ci na prv, jakie mam, zobaczysz, czy coś ci pasuje.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:21   #349
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamilko Nie jestem w stanie zamówić wszystkiego Twoja wypowiedź jest tak kusząca ...juz sama nie wiem co zamawiać
Ilonko..to które mam wziąść... Oczywiście mogę wziąąść z 15 kolorów , ale dla mnie to ne wszystkie takie sameTe od Ferg też wezmę..wole wziąść wiecej i mieć z głowy...
pokaż zdjecie kawalka twarzy z uchem i szyją.. Może Beige bedzie lepsze dla Ciebie-bo neutral i cool odpadaja na bank.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 14:41   #350
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Nie mam aparatu..został rok temu nowiutki w samolocie..
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:59   #351
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Lubie mocne krycie I ona nie jest "ciezka" poprostu jedna cieniutka warstwa kryje dobrze, wiec oszczedza to czas makijażu.
Zgadzam się w 100%. Jedna warstewka FC w zupełności mi wystarcza, potem już tylko punktowo nakładam tę samą formułę jako korektor.

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm...a czy mozliwe jest mocne krycie bez efektu maski i bez dużego matu..lubie lekkie glow...
1.
2. FC daje piękny mat (na primerze), więc rzeczywiście lepiej spróbuj SS.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 15:49   #352
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Hmmm..może mam złe pojęcie o macie i kojarzy mi się z maską..poszperam w makijażach , może się mylę i mat tez jest piękny...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:26   #353
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Mat z maską nie ma nic wspólnego . Nie mam na myśli matujących właściwości podkładu, bo takowych nie posiada (i dobrze, od tego są primery, a podkłady pochłaniające sebum mogą mieć tendencję do zbierania się w bruzdach skóry), tylko efekt wizualnego "matu" czyli brak typowego dla większości podkładów na mice efektu glow ("lampy", jak kto woli ). Taki glow niektórym obliczom dodaje uroku, a inne - np. moje - wyjątkowo szpeci.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:36   #354
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ferg siostrzyczko

No tak, ja bledzioch jestem, ale taki kurczaczkowaty z lekka Tzn. ostatnio jak robiłam mojego supermixa zostawiłam sobie kapkę FN dla porównania i wyszło mi, że jasność ta sama (bo nie powiem, że jaśniejszy) ale właśnie z kapką żółci. Ja jeszcze nie widziałam podkladu, który by mi 'rozjaśniał' buźkę. A nie, czekaj...biały z Buff'd'a

Mam wybitnie dobry humor dzisiaj
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:16   #355
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Mam aparat..jutro będę cykac foty...i wyslę ..tylko nie wie komu bo sie na forum wstydzę...opuchnieta jestem...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:31   #356
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mam aparat..jutro będę cykac foty...i wyslę ..tylko nie wie komu bo sie na forum wstydzę...opuchnieta jestem...
To się nie wstydaj Śliczna z Ciebie dziewczyna, nawet opuchnięta będziesz ładnie wyglądała Głowa (i nosek) do góry
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:10   #357
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mat z maską nie ma nic wspólnego . Nie mam na myśli matujących właściwości podkładu, bo takowych nie posiada (i dobrze, od tego są primery, a podkłady pochłaniające sebum mogą mieć tendencję do zbierania się w bruzdach skóry), tylko efekt wizualnego "matu" czyli brak typowego dla większości podkładów na mice efektu glow ("lampy", jak kto woli ). Taki glow niektórym obliczom dodaje uroku, a inne - np. moje - wyjątkowo szpeci.
dokładnie

Poza tym mat jest bezpieczniejszy.. Mozesz nalozyc na cala twarz matujący podkład, ale z efektem natuaralnego look'u.. a potem wybrane partie pociągnąc sheer satin albo rozswietlaczem mineralnym..

sama zaczelam od formuly Original glow.. ale ten polysk był po prostu tandetny troche.. przynajmniej ja się źle czułam..

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ferg siostrzyczko

No tak, ja bledzioch jestem, ale taki kurczaczkowaty z lekka Tzn. ostatnio jak robiłam mojego supermixa zostawiłam sobie kapkę FN dla porównania i wyszło mi, że jasność ta sama (bo nie powiem, że jaśniejszy) ale właśnie z kapką żółci. Ja jeszcze nie widziałam podkladu, który by mi 'rozjaśniał' buźkę. A nie, czekaj...biały z Buff'd'a

Mam wybitnie dobry humor dzisiaj
bo właśnie znalazłaś odcien idealny
Siostro

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mam aparat..jutro będę cykac foty...i wyslę ..tylko nie wie komu bo sie na forum wstydzę...opuchnieta jestem...
Nie wstydz sie, daj kawalek twarzy, odetnij w programie.. Jak nie wiesz jak to przeslij ja utne i Ci odeśle
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 09:46   #358
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Chciałam powiedziec, ze znalazłam podklad idealny (obok Lauress)formuła orginal matte kolor Vanilla latte i colombian (latem), a wiec chyba podobna kolorystycznie jestem do Fergi Formuła FC warzyła mi sie na twarzy juz po 2 -3 godzinach, a tutaj efekt boski do wieczora
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 09:53   #359
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Chciałam powiedziec, ze znalazłam podklad idealny (obok Lauress)formuła orginal matte kolor Vanilla latte i colombian (latem), a wiec chyba podobna kolorystycznie jestem do Fergi Formuła FC warzyła mi sie na twarzy juz po 2 -3 godzinach, a tutaj efekt boski do wieczora
Ja teżk kupuję biga Vanilla Latte w formule orginal matte
dużo nas tutaj
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:26   #360
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Mam pomniejszyć jakoś zdjęcie czy co????
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.