Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-17, 16:01   #4201
julka1893
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

S³uchajcie dziewczyny ja równie¿ chcia³abym zrobiæ sobie rudy kolor ale boje siê ze strace wszystkie w³osy Obecnie mam br±z ale ja prostuje w³osy co prawda u¿ywam od¿ywek. Co o tym my¶licie? Tylko ¿e ja to bym wolala³a siê wybraæ do fryzjera bo jak zacznê ja kombinowaæ to nie chce wiedzieæ co wyjdzie mi na w³osach
julka1893 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:08   #4202
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@ a na jakim poziomie Ty masz w³osie naturalne? Bo ja mam tak na 6/5 i mnie Majirel 8.43 z woda 6% ³apa³ odrosty bez problemu. Szczerze powiedziawszy ja bym na Twoim miejscu zrobi³a 8,44. (...)
I taniej i dla w³osów lepiej
W³asnie tak mysle jak Ty Melina, obie mamy chlopskie rozumy z tego wynika
Ja mam w³osy na poziomie 6 z tego co sie dowiedzia³am...

Wezme jednak 8,44 jak mowisz bo boje sie przyciemnienia. a nast razem moge wziac 7,44 i domieszac...

Czy ten kolor na zdj to bedzie na poziomie 8? Jak sadzisz?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jzbj8i.jpg (45,8 KB, 62 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:17   #4203
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez elmaaa Poka¿ wiadomo¶æ
oto moje zdjêcia, przepraszam ¿e takie beznadziejne, nie ¶miejcie siê, to z moim narutalnym kolorem w³osów jest sprzed prawie 5 lat! ale jednak natura najlepiej dobiera kolory i ju¿ odechcia³o mi siê j± poprawiaæ, krótki rys historyczny (najpier malowanie na kruczoczarny potem dekoloryzacja, która sprawi³a ze mia³am trzy kolory w³osów, potem malowanie na br±z ¶redni który nie pokry³ dok³adnie wszystkich w³osów i nadal trójkolorowe w³osy potem w³a¶nie pomalowa³am na rudy aby je ujednoliciæ bo akurat to by³ mój najciemniejszy kolor na w³osach no i teraz s±, jednolite- RUDE, help!
Ja sie dobrze nie znam na experymentach z farbowaniem sama robilam 3 dekoloryzacje w domu i wyl±dowa³am u fryzjera z czego jestem mega zadowolona, ale napisze jedno:

Ja bym scie³a to "siano" przynajmniej do ramion wg mnie te w³osy wo³aja o pomstê do nieba skoro chcesz miec czekoladê na g³owie to idz do fryzjera raz wydasz pieni±dze a wyjdziesz z pewnoscia zadowolona, sama nie rob ju¿ nic bo z do¶wiadczenia wiem ze farby z drogierii to sam amoniak !!! o Palette nie wspomnê...

A jesli nie chcesz isc do fryzjera to zerknij na watek "br±zowow³ose farbowane" czy jakos tak........tam dziewczyny z pewno¶ci± Ci poradz±...

Powodzenia
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:46   #4204
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
W³asnie tak mysle jak Ty Melina, obie mamy chlopskie rozumy z tego wynika
Ja mam w³osy na poziomie 6 z tego co sie dowiedzia³am...

Wezme jednak 8,44 jak mowisz bo boje sie przyciemnienia. a nast razem moge wziac 7,44 i domieszac...

Czy ten kolor na zdj to bedzie na poziomie 8? Jak sadzisz?
S±dzê, ¿e to mo¿e byæ co¶ na poziomie 8, ale nie sposób tego porównaæ z 8,44 bo kolor ze zdjêcia jak dla mnie (i mojego monitora) jest dosyæ stonowany, dla mnie id±cy trochê w karmel nawet, na pewno nie w intensywn± mied¼.
Ja 8/44 widzê jako¶ tak:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5426340898_680a510fe8.jpg (116,2 KB, 92 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1853714556_5793e9912c.jpg (86,5 KB, 92 za³adowañ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:07   #4205
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
S±dzê, ¿e to mo¿e byæ co¶ na poziomie 8, ale nie sposób tego porównaæ z 8,44 bo kolor ze zdjêcia jak dla mnie (i mojego monitora) jest dosyæ stonowany, dla mnie id±cy trochê w karmel nawet, na pewno nie w intensywn± mied¼.
Ja 8/44 widzê jako¶ tak:
Ciekawy Zdecydowa³am sie kupie 8,44 bo mi sie podoba

Dziekuje Melina
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:56   #4206
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y na jakim poziomie masz w³osy, je¶li ok 7 to ju¿ nie rozja¶niaj. A taki kolor jak w linku mam po Majirel 7,40. Wczoraj farbowa³am wiêc mam nadziejê, ze siê trochê stonuje, bo dla mnie jest zbyt jaskrawy

nie wiem co znaczy poziom 7 ,ale odcien rudego jest taki ,ala braz rudy :| nie wiem jak to opisac,ale jest ciemny i jest taki jakiego nie lubie i wlasnie zastanawiam sie nad rozjasnieniem bo jak bylam w sklepiej fryzjerskim to babka powiedziala ,ze taki jak wkleilam w linku nie wyjdzie mi bez rozjasnienia bo mam juz za ciemne i kladac na ciemna baze nie wyjdzie mi nic jasnego i wlansie zatsanawiam sie nad zakupem : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html i pozniej ewentualnie majirel 7.4 albo matixa sr-c
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:02   #4207
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem co znaczy poziom 7 ,ale odcien rudego jest taki ,ala braz rudy :| nie wiem jak to opisac,ale jest ciemny i jest taki jakiego nie lubie i wlasnie zastanawiam sie nad rozjasnieniem bo jak bylam w sklepiej fryzjerskim to babka powiedziala ,ze taki jak wkleilam w linku nie wyjdzie mi bez rozjasnienia bo mam juz za ciemne i kladac na ciemna baze nie wyjdzie mi nic jasnego i wlansie zatsanawiam sie nad zakupem : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html i pozniej ewentualnie majirel 7.4 albo matixa sr-c
To pewnie trochê musisz rozja¶niæ, byleby nie za mocno, nie do jasnego blondu. I uwaga nie Marijel 7,4 tylko 7,40. 7,4 nie jest tak jaskrawy i wyra¼ny.
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 18:10   #4208
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

no wlasnie chodzilo mi o 7.40 ,czyli to najbardziej fajne z palety

a jak chce rozjasnic wlosy , to rozjasniacz kladzie sie tak samo jak farbe? ze najpierw odrost pozniej calosc? czy jak ?<zielona>
i jak rozjasnie juz to wode mam kupic 9 ?? ( do tej pory uzywalam tylko 9 ) czy moze nizszy ?
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:13   #4209
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawy Zdecydowa³am sie kupie 8,44 bo mi sie podoba

Dziekuje Melina
Jeszcze tylko napomknê ¿e z tym kolorem, jak z ka¿d± rudo¶ci± na poziomie 8, mo¿e byæ moim zdaniem taki problem, ¿e nie spierze siê do jasnej rudo¶ci, tylko pójdzie w blond. Ale stojê przy swojej radze, ¿e watro zacz±æ od tego. Zw³aszcza, ¿e pewnie zu¿yjesz po³owê tubki, to potem najwy¿ej dokupisz tylko jeden kolorek i jazda
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:10   #4210
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie chodzilo mi o 7.40 ,czyli to najbardziej fajne z palety

a jak chce rozjasnic wlosy , to rozjasniacz kladzie sie tak samo jak farbe? ze najpierw odrost pozniej calosc? czy jak ?<zielona>
i jak rozjasnie juz to wode mam kupic 9 ?? ( do tej pory uzywalam tylko 9 ) czy moze nizszy ?

Nie wiem jaki masz naturalny kolor. Moje naturalne, ¶redni br±z, ta farba z³apa³a normalnie, bez rozja¶niania, z 6% oxydantem, zatem je¶li nie jeste¶ brunetk± w ogóle nie k³ad¼ rozja¶niacza na odrost. Rozja¶niacz tylko na ciemne/farbowane na ciemno w³osy. Do rozja¶niacza we¼ wodê max 6%. I uwa¿aj, ¿eby nie by³o u Ciebie takiego efektu jak wy¿ej na zdjêciach kyou666 zatem rozja¶nij je lekko, do ciemniejszej rudo¶ci.
U mnie w szufladzie czeka jeszcze 7,45 nie mog³am siê zdecydowaæ, który kolor wybraæ, obydwa ³adne, aczkolwiek do 7,40 chyba nie wrócê, razi w oczy okrutnie, za stara jestem na taki odcieñ
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:51   #4211
julka29l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja farbowa³am Loreal Magno..no nie bardzo pokry³o mi wszystko..
wcze¶niej mia³am dekoloryzjace wszystko robione w salonie..koszt ³aczny 180z³.
wysze³ marchewkowy i góra duzo ja¶niejsza od do³u..
teraz w³asniee mam na³o¿ona szamponetke kasztan by pokry³ te jansosci..bleee
za³±czam fotki.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdj_f5ecda5c50b62c99374ba0be541d930c.jpg (33,1 KB, 118 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5935eb14de.jpg (19,1 KB, 141 za³adowañ)
julka29l jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 20:34   #4212
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna ko³o Wis³y ( ma³ysz i te sprawy:) )
Wiadomo¶ci: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

firma Artego 7F zmieszaæ z ma³± ilo¶ci± 6F + natura 6 i wyjdzie

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

aha tu jest jak cos link. 2 z tabeli palette mozna sciagnac i kolory zobaczyc

http://www.artego.pl/pliki_do_pobrania.asp?id=19
Albertinho7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:38   #4213
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna ko³o Wis³y ( ma³ysz i te sprawy:) )
Wiadomo¶ci: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

masz racjê wybierz siê do DOBREGO fryzjera to Ci zrobi jak chcesz. nie masz sie co baæ w³osów nie stracisz ( zale¿y jaki fryzjer :P ) od¿ywki nie wystarcz± trzeba krem do prostowania ( od¿ywka to nie ochrona przed prostownic± )
Albertinho7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:49   #4214
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina to teraz wzrosty moj i mojego TZ-ta 160 i 194, tak jakby podobnie
ogladalam dzisiaj piekne baleriny w tk maxie i bacie

elmaa Twoje wlosy to niezla zagadka, wierzchnia warstwa zniszczona, dol mocno ciemny. moim zdaniem jezeli sie nie znasz, nie masz doswiadczenia powinnas isc do frzyjera. olejowanie pomoze na odcien fioletu , ktory widze (skad pomysl, ze to rudosc nie wiem). Jesli nie masz pieniedzy na fryzjera faktycznie skorzystaj z watku o brazowlosym farbowaniu. olejowanie pomoze na kondycje, ale moim zdaniem bedziesz musiala wycieniowac lub sciac wlosy i zadbac o ich odzywienie. piekne cieple brazy ma firma allvaves sa taniutkie, uzywalam jasnego zlotego brazu kiedys - kolor moim zdaniem bardzo zblizony do Twojego. moja rada jest taka olejuj wlosy i myj szamponem przeciwlupiezowym chociaz z 10 dni. kiedy fiolet zniknie ( lub oslabnie) sprobuj kupic ten jasny zloty braz, wymieszaj pol na pol z nr 4.0 i woda 6%. powinno pomoc. niestety kondycji wlosow nie zagwarantuje na wysokim poziomie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 08:19   #4215
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze tylko napomknê ¿e z tym kolorem, jak z ka¿d± rudo¶ci± na poziomie 8, mo¿e byæ moim zdaniem taki problem, ¿e nie spierze siê do jasnej rudo¶ci, tylko pójdzie w blond. Ale stojê przy swojej radze, ¿e watro zacz±æ od tego. Zw³aszcza, ¿e pewnie zu¿yjesz po³owê tubki, to potem najwy¿ej dokupisz tylko jeden kolorek i jazda
No tak o tym kiedys czytalam tu na watku wlasnie. ze spiera sie do blondu..
Ale jak wspomnia³as to ja wole teraz jasniej a potem najwyzej mieszac kolory bo normalnie boje sie zeby sie nie przyciemnily..

Zalacze fotki potem przed koloryzacja i po
Czekam tylko na koniec miesiaca na kaskê
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:09   #4216
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Melina to teraz wzrosty moj i mojego TZ-ta 160 i 194, tak jakby podobnie
ogladalam dzisiaj piekne baleriny w tk maxie i bacie

hehe ja te¿ mogê sobiê z wami pi±tke przybiæ:ja 165,a t¿ 192

Ja w niedzielê strzelê sobiê pierwszy raz na w³osy vitalitisa 7.44-bojê siê
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:11   #4217
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w niedzielê strzelê sobiê pierwszy raz na w³osy vitalitisa 7.44-bojê siê
to ja czekam na fotke, bo w³asnie interesuje mnie jak ten kolor wychodzi w pojedynke

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-18 o 10:12
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:33   #4218
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
hehe ja te¿ mogê sobiê z wami pi±tke przybiæ:ja 165,a t¿ 192

Ja w niedzielê strzelê sobiê pierwszy raz na w³osy vitalitisa 7.44-bojê siê

Ja nie wiem czy to pokolenie takie poros³o czy ki diabe³ Mój T¯ jest rocznikiem 76 i sporo z jego kolegów to te¿ ch³opy jak dêby, a u mnie na uczelni (jestem 88), jak siê trafi kole¿ka 180 cm to na wszystkich z góry patrzy

Moni@ i Ankazar
czekam na zdjêcia! Ja planujê kolor za tydzieñ/dwa i bêdê mieszaæ 6/4 z 7/44 tym razem Zobaczymy co to bêdzie

Moni@ w tym w±tku jest zdjêcie mojego ³ba z 7/44 w pojedynkê Tylko ju¿ nie pamiêtam gdzie.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-18 o 10:34
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:41   #4219
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

melina w sumie nie myslalam nad tym, ale faktycznie moj TZ sie na uczelni wyroznia. mow jednak co chcesz wysoki facet dobrze pasuje do malej kobietki. sama czekam na efekty Twoich kombinacji jakby co mnie naszlo na ciemne wlosy beda jak znalazl

anakazar ja robilam same 7.44 i na spranym wtedy jasno-karmelowym wyszedl po prostu slicznie i za pierwszym razem optycznie wygladal na kolor na poziomie 8 ; zdjec nie dodam bo dawno skasowalam z komorki, ale warto. najpiekniejsza rudosc to ta na poziomie 7 moim zdaniem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 17:53   #4220
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
melina w sumie nie myslalam nad tym, ale faktycznie moj TZ sie na uczelni wyroznia. mow jednak co chcesz wysoki facet dobrze pasuje do malej kobietki. sama czekam na efekty Twoich kombinacji jakby co mnie naszlo na ciemne wlosy beda jak znalazl

anakazar ja robilam same 7.44 i na spranym wtedy jasno-karmelowym wyszedl po prostu slicznie i za pierwszym razem optycznie wygladal na kolor na poziomie 8 ; zdjec nie dodam bo dawno skasowalam z komorki, ale warto. najpiekniejsza rudosc to ta na poziomie 7 moim zdaniem
Jeszcze wielkim plusem wysokiego faceta i drobnej kobietki jest to,¿e mo¿emy nosiæ nawet 15 cm obcasyChoæ a¿ takich nie noszê,bo nie potrafiê w takich chodziæ

A ja jednak w niedziele w³osów nie farbuje-poniedzia³ek,wtorek.
Szkoda,¿e fotek nie masz.Mam nadziejê,¿e podziele Twoje zdanie
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:00   #4221
olenka536
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

witam dziewczêta ) jestem nowa i potrzebuje pomocy mam rudy kolor ale mi sie nie podoba <farbowlam u fryzjera ale nie wyszedl taki jak chcialam> chce miec bardzo intensywny rudy pomozcie jakiej farby mam uzyc????? chcialabym taki http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...hallengHer.jpg w ostatecznosci troszke ciemniejszy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3191.jpg (38,5 KB, 114 za³adowañ)
olenka536 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:07   #4222
olenka536
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez olenka536 Poka¿ wiadomo¶æ
witam dziewczêta ) jestem nowa i potrzebuje pomocy mam rudy kolor ale mi sie nie podoba <farbowlam u fryzjera ale nie wyszedl taki jak chcialam> chce miec bardzo intensywny rudy pomozcie jakiej farby mam uzyc????? chcialabym taki http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...hallengHer.jpg w ostatecznosci troszke ciemniejszy
albo jaki kolwiek rudy tylko zeby byl jaskrawy))
olenka536 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-18, 23:19   #4223
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez olenka536 Poka¿ wiadomo¶æ
witam dziewczêta ) jestem nowa i potrzebuje pomocy mam rudy kolor ale mi sie nie podoba <farbowlam u fryzjera ale nie wyszedl taki jak chcialam> chce miec bardzo intensywny rudy pomozcie jakiej farby mam uzyc????? chcialabym taki http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...hallengHer.jpg w ostatecznosci troszke ciemniejszy
Moim zdaniem masz bardzo ³adny kolor, ale rozumiem ¿e nie to ³adne co siê innym podoba, tylko to w czym siê dobrze czujemy Poszukaj w w±tku informacji o mixtonach. By³o o tym sporo. Nie jestem specem w ich temacie, ale s³u¿± one jako dodatek do farby w³a¶nie po to, ¿eby kolor by³ intensywny, taki "¿arówiasty"
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 01:45   #4224
kyou666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêkujê za rady Postanowi³am daæ odpocz±æ w³osom - nie bêdê na razie farbowaæ, ani u¿ywaæ prostownicy, trochê je zregenerujê, a potem zdecydujê siê na hennê.

Cytat:
Napisane przez olenka536 Poka¿ wiadomo¶æ
witam dziewczêta ) jestem nowa i potrzebuje pomocy mam rudy kolor ale mi sie nie podoba <farbowlam u fryzjera ale nie wyszedl taki jak chcialam> chce miec bardzo intensywny rudy pomozcie jakiej farby mam uzyc????? chcialabym taki http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...hallengHer.jpg w ostatecznosci troszke ciemniejszy
Te¿ d±¿y³am do jak najintensywniejszego pomarañczu. Zdjêcie, które poda³a¶ jest mocno podrasowane w photoshopie. Loreal Ferie da³ najmocniejszy odcieñ z tych kupnych farb. Naprawdê pomarañczowy kolor uzyska³am u fryzjerki - ale by³ ju¿ trochê za bardzo nienaturalny, mia³am g³owê jak jarzeniówka. Moim zdaniem powinna¶ zostaæ przy tym, bardzo ³adny kolor i dobrze w nim wygl±dasz.
kyou666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:11   #4225
olenka536
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziekuje ))
olenka536 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:29   #4226
julka1893
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Tzn u¿ywam te¿ p³ynu do prostowania w³osów ale to nic nie daje. Mo¿e znacie jakie¶ dobre kosmetyki? Tylko ¿eby nie obci±¿a³y w³osów?
julka1893 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:11   #4227
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Post Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cze¶æ dziewczyny,
Jeszcze wszystkiego nie przeczyta³am - ale mam nadziejê, ¿e nied³ugo doczytam i bêdê mog³a pomóc, wczoraj wieczorem wróci³am szczê¶liwie ze Szwecji i na wstêpie parê moich spostrze¿eñ: - tam nie mam rudych!! w ka¿dym razie ja nigdzie nie widzia³am. Dziewczyny albo blond albo czarne.W czwartek tamtejsza kole¿anka z pracy powiedzia³a mi, ¿e my¶la³a, ¿e mój kolor jest moim naturalnym - co mnie bardzo ucieszy³o. Je¶li chodzi o kosmetyki profesjonale to mo¿na kupiæ tylko i wy³±cznie w salonach fryzjerskich- kosmetyki, ale nie farby. Co do farb drogeryjnych to zwróci³am uwagê, ¿e maj± jakie¶ te¿ inne farby ni¿ my, nie mia³am du¿o czasu na shopping wiêc nie przyjrza³am siê dok³adnie. W¶ród kosmetyków prof króluje Tigi, Loreal, Shwarzkpf - niestety nie kupi³am nic z Redkena bo nie mia³am okazji. Woda kranowa w Szwecji jest bardziej miêkka ni¿ nasza i w³osy z regu³y s± po niej odrobinê ³adniejsze - ponoæ nie zawiera chloru - ale ja ewidentnie co¶ chemicznego w niej czujê i jak dla mnie do kawy czy herbaty to raczej NIE. Co do mojego koloru to ³adny ¶wierzy i wci±¿ bardzo rudy- ju¿ 2 tygodnie i jeszcze nie od¶wie¿any. Pozdrawiam i zabieram siê do lektury.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:32   #4228
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny,
Jeszcze wszystkiego nie przeczyta³am - ale mam nadziejê, ¿e nied³ugo doczytam i bêdê mog³a pomóc, wczoraj wieczorem wróci³am szczê¶liwie ze Szwecji i na wstêpie parê moich spostrze¿eñ: - tam nie mam rudych!! w ka¿dym razie ja nigdzie nie widzia³am. Dziewczyny albo blond albo czarne.W czwartek tamtejsza kole¿anka z pracy powiedzia³a mi, ¿e my¶la³a, ¿e mój kolor jest moim naturalnym - co mnie bardzo ucieszy³o. Je¶li chodzi o kosmetyki profesjonale to mo¿na kupiæ tylko i wy³±cznie w salonach fryzjerskich- kosmetyki, ale nie farby. Co do farb drogeryjnych to zwróci³am uwagê, ¿e maj± jakie¶ te¿ inne farby ni¿ my, nie mia³am du¿o czasu na shopping wiêc nie przyjrza³am siê dok³adnie. W¶ród kosmetyków prof króluje Tigi, Loreal, Shwarzkpf - niestety nie kupi³am nic z Redkena bo nie mia³am okazji. Woda kranowa w Szwecji jest bardziej miêkka ni¿ nasza i w³osy z regu³y s± po niej odrobinê ³adniejsze - ponoæ nie zawiera chloru - ale ja ewidentnie co¶ chemicznego w niej czujê i jak dla mnie do kawy czy herbaty to raczej NIE. Co do mojego koloru to ³adny ¶wierzy i wci±¿ bardzo rudy- ju¿ 2 tygodnie i jeszcze nie od¶wie¿any. Pozdrawiam i zabieram siê do lektury.
HejTo Ty w Szwecji by³a¶.Ja tam mam drugi dom i mieszkam w Pl i po troszku tamFakt,¿e same blondyny i czarnule-gdzie wiêkszo¶æ o strasznie zniszczonych w³osach
A ró¿nicy w wodzie ja nie zauwa¿am
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:41   #4229
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
HejTo Ty w Szwecji by³a¶.Ja tam mam drugi dom i mieszkam w Pl i po troszku tamFakt,¿e same blondyny i czarnule-gdzie wiêkszo¶æ o strasznie zniszczonych w³osach
A ró¿nicy w wodzie ja nie zauwa¿am
Podobno zale¿y w jakim rejonie, a tak na marginesie to po antybiotyku strasznie siê wyczulona zrobi³am na zapachy i smaki...i wszystko mi jako¶ nie ,,halo,,. - ale mleczko pycha, s³odziutkie i du¿y dostêp bez laktozy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:48   #4230
elmaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
elmaa Twoje wlosy to niezla zagadka, wierzchnia warstwa zniszczona, dol mocno ciemny. moim zdaniem jezeli sie nie znasz, nie masz doswiadczenia powinnas isc do frzyjera. olejowanie pomoze na odcien fioletu , ktory widze (skad pomysl, ze to rudosc nie wiem). Jesli nie masz pieniedzy na fryzjera faktycznie skorzystaj z watku o brazowlosym farbowaniu. olejowanie pomoze na kondycje, ale moim zdaniem bedziesz musiala wycieniowac lub sciac wlosy i zadbac o ich odzywienie. piekne cieple brazy ma firma allvaves sa taniutkie, uzywalam jasnego zlotego brazu kiedys - kolor moim zdaniem bardzo zblizony do Twojego. moja rada jest taka olejuj wlosy i myj szamponem przeciwlupiezowym chociaz z 10 dni. kiedy fiolet zniknie ( lub oslabnie) sprobuj kupic ten jasny zloty braz, wymieszaj pol na pol z nr 4.0 i woda 6%. powinno pomoc. niestety kondycji wlosow nie zagwarantuje na wysokim poziomie
kurcze, bo to jaki¶ cieñ taki dziwny pad³, s± w jednym kolorze. Ogólnie to ju¿ zapisa³am siê do salonu, tylko zastanawiam siê bo zaproponowano mi albo po³o¿yæ na to czekolade (na tym wzorniku wygl±da³ jak czarny a takiego nie chce) albo ¶ci±ganie koloru i malowanie ¶rednim br±zem ale to te¿ mówi³a ¿e odcieñ mo¿e zostaæ, oczywi¶cie ciêcie te¿ przewiduje. Natomiast w innym salonie powiedziano mi ¿e mo¿na czekolad± malowaæ i nastepne koloryzacje o toñ ja¶niejszymi farbami stopniowo do uzyskania satysfakcjonuj±cego koloru. Natomiast w tym pierwszym salonie powiedziano mi ze takie co¶ nie ma sensu bo nic nie bedzie widaæ jak na czekolade bêde k³ad³a ja¶niejsz± farbe, a ja zielona jestem i ju¿ nie wiem sama.
elmaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.