W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-27, 21:46   #1711
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dobry wieczór, dziewczyny
Mam pytanie do wszystkich posiadaj±cych psiaki! Jak jeszcze mia³am moj± ¶licznotkê mia³am pewien problem... otó¿ gdy nas z T¯-tem nasz³o na "amory" psiak oczywiscie nie chcia³ wyjsc z ³ó¿ka (bo spa³a z nami,niestety u T¯ w domu nie potrafili¶my go tego oduczyæ) a jak zosta³ wyrzucony to wraca³, jêcza³, nie potrafi³ sobie znale¼æ miejsca i koniecznie musia³ mnie i T¯-ta obserwowaæ i przezkadzaæ! St±d moje pytanko czy macie/mia³by¶cie podobny problem i czy wiecie jak sobie z nim poradziæ? bo nie chcia³abym powtórzyæ tego b³êdu je¶li kiedy¶ zdecyduje sie na kolejnego psiaka.

proszê o rady
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-27, 21:49   #1712
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry wieczór, dziewczyny
Mam pytanie do wszystkich posiadaj±cych psiaki! Jak jeszcze mia³am moj± ¶licznotkê mia³am pewien problem... otó¿ gdy nas z T¯-tem nasz³o na "amory" psiak oczywiscie nie chcia³ wyjsc z ³ó¿ka (bo spa³a z nami,niestety u T¯ w domu nie potrafili¶my go tego oduczyæ) a jak zosta³ wyrzucony to wraca³, jêcza³, nie potrafi³ sobie znale¼æ miejsca i koniecznie musia³ mnie i T¯-ta obserwowaæ i przezkadzaæ! St±d moje pytanko czy macie/mia³by¶cie podobny problem i czy wiecie jak sobie z nim poradziæ? bo nie chcia³abym powtórzyæ tego b³êdu je¶li kiedy¶ zdecyduje sie na kolejnego psiaka.

proszê o rady
najlepiej chyba zamkn±æ go za drzwiami pokoju a tak serio to nie wiem bo nigdy nie mia³am takiego problemu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:00   #1713
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej chyba zamkn±æ go za drzwiami pokoju a tak serio to nie wiem bo nigdy nie mia³am takiego problemu
u mnie w domu ok bo wiesz piesio by³ na codzien i by nie p³aka³ u³o¿y³by sie w kojcu i czeka³, a jak wywali³abym j± sam± do innego pokoju w domu którym jest tylko na weekend (czyli u T¯-ta), to ryk na maska i jeszcze jakby by³ brat T¯-ta to lajcik a jak by go nie by³o to nie da rady , p³akanie,wycie... Najgorsze jest to ze to sie dzieje na 2 domy, bo jakby to u mnie tylko by³o to jest lajt.
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:03   #1714
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej chyba zamkn±æ go za drzwiami pokoju a tak serio to nie wiem bo nigdy nie mia³am takiego problemu
a jak piszczy

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie w domu ok bo wiesz piesio by³ na codzien i by nie p³aka³ u³o¿y³by sie w kojcu i czeka³, a jak wywali³abym j± sam± do innego pokoju w domu którym jest tylko na weekend (czyli u T¯-ta), to ryk na maska i jeszcze jakby by³ brat T¯-ta to lajcik a jak by go nie by³o to nie da rady , p³akanie,wycie... Najgorsze jest to ze to sie dzieje na 2 domy, bo jakby to u mnie tylko by³o to jest lajt.
tak myslalam ze wyje

nie wiem jak to zrobic, moje psy s± kanapowe a jakby co po prostu schodz± z lozka
ale ja mam 2 -wiec zawsze sa razem, to im pewnie ra¼niej
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:08   #1715
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak piszczy

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------


tak myslalam ze wyje

nie wiem jak to zrobic, moje psy s± kanapowe a jakby co po prostu schodz± z lozka
ale ja mam 2 -wiec zawsze sa razem, to im pewnie ra¼niej
ja ju¿ nie mam psiaka (nie wiem czy doczyta³a¶)... ale jakbym mia³a mieæ znów kiedy¶ to chce wiedzieæ jakie s± opcje,zeby to mia³o rêce i nogi. A to napewno im ra¼niej, ja mia³a z tym bardzo du¿y problem... i teraz muszê przemy¶leæ sprawê i podowiadywaæ sie jak inni sobie radz± z takim problemem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:16   #1716
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ nie mam psiaka (nie wiem czy doczyta³a¶)... ale jakbym mia³a mieæ znów kiedy¶ to chce wiedzieæ jakie s± opcje,zeby to mia³o rêce i nogi. A to napewno im ra¼niej, ja mia³a z tym bardzo du¿y problem... i teraz muszê przemy¶leæ sprawê i podowiadywaæ sie jak inni sobie radz± z takim problemem
No oczywiscie ze przeczytalam. Przeciez nie napisalam ze masz ale ze wyje, po prostu, jako odniesienie do sytuacji.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Dziewczyny ja lece. Mi³ej nocy
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 05:55   #1717
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
rycynowego dodajê kapkê do arganowego, jak rozja¶niê w³osy bêdê musia³a mu siê przyjrzeæ pod wzglêdem barwienia, oby jednak nie barwi³ na rudo...
ja na razie pierwszy raz zastosowa³am tego babydreama i moim zdaniem w³osy bardzo ³adnie po nim wygl±da³y i fajnie siê uk³ada³y, to samo mam z arganowym
za to kokosowy mi wybitnie nie s³u¿y, strasznie puszy w³osy i s± jak dla mnie zbyt miêkkie i lej±ce
U¿ywa³am sam rycynowy Robi³am te¿ maseczkê z jajka, soku z cytryny i tego olejku. Zapuszcza³am wtedy i próbowa³am ró¿nych sposobów na porost Efektów nie by³o, tylko ten ¿ó³to-rudawy odcieñ.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Fakt by³o cudnie



Ja juz nie stosuje.
Ale stosowalam kokosowy, lniany, arganowy, ze slodkich migdalow i fur mama rossmann. znaczy stosowalam-uzy³am kilka razy kazdego. czytalam gdzies fajny artykul (na blogu) jaki olej na jakie wlosy. szkoda ze nie zapisa³am sobie.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

czy zna ktoras z was maski i produkty beaver?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

DZIEWCZYNY! Na pielêgnacji zalozylam 2 nowe watki o kosmetykach do wlosów, jak znacie piszcie proszê!

Mam zamiar obfociæ swoje kosmetyki do wlosow. Mam ich tyle ze inaczej sie chyba nie opamietam przed kupowaniem Jak zobaczê, "unaoczniê" je sobie mo¿e siê opamietam
U mnie to samo, ci±gle co¶ dochodzi. Wypróbowa³am ju¿ chyba wszystkie sposoby z wiza¿u - z wyj±tkiem olejków Próbowa³am polubiæ swoje loki i kupowa³am ró¿ne kosmetyki polecane przez dziewczyny. Nie wiem w jakim celu to robi³am, w krêconych wygl±dam beznadziejnie Próbowa³am te¿ kosmetyków bez silikonów - jestem na nie. I teraz to wszystko zawala mi szafkê. jednak ci±gle dokupujê co¶ nowego.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
mam ochote na ten kolor 1007 Wyj±tkowy blond ró¿owawy http://emilio-kielce.pl/allwaves-far...sow-100ml.html tylko nie wiem czy na popiel go mo¿na po³o¿yæ
Moim zdaniem trudno przewidzieæ, jaki kolor wyjdzie po tej farbie. U mnie wymy³ siê szybko ten naj³adniejszy blask- ja chcia³am ¿eby siê wymy³, ale nie jest to po¿±dany efekt, jak chce siê mieæ b³yszcz±ce d³u¿ej ni¿ do kilku myæ Moja mama robi ciemnymi kolorami z tej firmy i te¿ siê bardzo szybko wymywaj±.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
o matko takie gimnastyki to nie dla mnie
wole sie oddac w rece mamusi
Matko Asia, zmylam po poludniu ten kremik i...jeju ile ja mam wlosow.
Sa jakies takie grube...
dawno takiego czegos nie mialam
ale jeste jeden minus. Chyba zle reaguje na Timotei, bo po umyciu nim wlosow, jak np sie klade i trzymam glowe na poduszcze to czuje jak mnie skora glowy piecze jakby podrazniona byla.
pamietam,ze tez sie kiedys skarzylas na to.
Moze to od Timotei w³asnie


kolor cudny


Ja robilam nim dwa razy ale u mnie sie nie spisywal dobrze.
Mialam pomaranczke po nim
ale kondycja wlosow byl jak najbardziej okej


ja stosuje babydream, mam tez Alterre Brzoza i pomarancza ale nie polecam, bo czuje przesuszenie po nim na wlosach.
A dzisiaj odkry³am ze moje wlosy lubia krem Isany



tez sie na nia czaje...
slyszalam, ze zeby robic zakupy w makro to jakas karte trzba miec


podobaja mi sie rude ale kompletnie na farbowaniu na rudo sie nie znam

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


Bardzo ciekawy kolor
Du¿o osób poleca Babydream - jak bêdê w Rossmanie to kupiê i oceniê na swoich

Chodzi o farbowanie rud± farb± w³osów naturalnych czy farbowanych na blond?
Z rozja¶nionych siê wymyje bardzo szybko i ciê¿ko przewidzieæ, jaki bêdzie efekt - mo¿e byæ nierównomiernie. Na pierwsze farbowanie posz³abym do fryzjera, a pó¼niej ju¿ sama

Kotka najlepiej nie uczyæ pieska spania w ³ó¿ku, bo jak siê nauczy³, ¿e ¶pi z Tob±, a nagle go wywalasz to siê buntuje.
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 07:50   #1718
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Pisze bez cytowania bo z komorki I z silowni do tego;-)
Agatko to mango moze nie wyjsc Ci tak intensywne jak na opakowaniu na naturalkach ale to lepiej bo taki zgaszony rudy bardziej Ci bedzie wg mnie pasowac niz ten intensywny. Jak chcesz czerwienie to z joanny podobno ladnie wychodza
Kotka moja na samym poczatku tez chciala wchodzic to za kazdym razem ja sciagalismy I mowilismy nie wolna, kilka razy I sie nauczylo ze nie wolno przeszkadzac:-D
Asia wspolczuje krostek, moze szybko zejda
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 08:28   #1719
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Pisze bez cytowania bo z komorki I z silowni do tego;-)
Agatko to mango moze nie wyjsc Ci tak intensywne jak na opakowaniu na naturalkach ale to lepiej bo taki zgaszony rudy bardziej Ci bedzie wg mnie pasowac niz ten intensywny. Jak chcesz czerwienie to z joanny podobno ladnie wychodza
Dzis jade z Mama do fryzjerki tej mojej to zapytam co ona o tym mysli

dziekuje Wam zaopinie, ja najbardziej bojê sie tego polaczenia moja cera+taki kolorek.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:39   #1720
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Agata robisz jednak odcieñ czerwieni?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:24   #1721
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!

ale¿ jestem z³a
niestety kolor po tym garnierze wyszed³ ¿ó³ty ale najgorsze te krostki na g³owie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze¶niej juz nim robi³am i nie mia³am czegos takiego normalnie mam takie b±belki z rop± w ¶rodku ju¿ je poprzebija³am bo i tak przy czesaniu zachaczy³am szczotk± jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i znów zaczynam mieæ tego blondu do¶æ te ci±g³e kombinacje z farbami mnie wyczerpuj± chyba pro¶ciej by by³o z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robiæ
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 10:38   #1722
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja mia³am takie strupki po szamponie profesjonalnym z Loreal'a. Strupki same zejd±
A jaki masz teraz blond? Na blogu bunny widzia³am, ale chyba jakie¶ stare foto
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:43   #1723
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!

ale¿ jestem z³a
niestety kolor po tym garnierze wyszed³ ¿ó³ty ale najgorsze te krostki na g³owie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze¶niej juz nim robi³am i nie mia³am czegos takiego normalnie mam takie b±belki z rop± w ¶rodku ju¿ je poprzebija³am bo i tak przy czesaniu zachaczy³am szczotk± jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i znów zaczynam mieæ tego blondu do¶æ te ci±g³e kombinacje z farbami mnie wyczerpuj± chyba pro¶ciej by by³o z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robiæ
chyba faktycznie ciemniejsze kolory s± ³atwiejsze, ale efekty nie tak fajne.

Ja te¿ siê zamierzam sama w koñcu pofarbowaæ ale siê ci±gle waham, od czasu rozja¶nienia co 1,5 mies chodzi³am do fryzjera ale ten kolor ci±gle inny wychodzi i denerwuje mnie to ¿ó³kniêcie strasznie.
Bo jak kupie farbê we fryzjerskim to muszê dokupiæ wodê tak? im wy¿sze stê¿enie tym bardziej niszczy w³osy? ale i rozja¶nia bardziej?
czytam was ca³y czas ale ile ludzi tyle opinii i nie mam pojêcia na jakiej farbie wypróbowaæ
a mia³ kto¶ ten rozja¶niacz w mussie z loreal?? mo¿e musia³a bym takim zrobiæ,
chocia¿ wiem ¿e wy tu raczej farbami,
Ale ciemny odrost jaka farba mi chwyci???
Kochane pomó¿cie zacz±æ, ruszyæ z miejsca,
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:46   #1724
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba faktycznie ciemniejsze kolory s± ³atwiejsze, ale efekty nie tak fajne.

Ja te¿ siê zamierzam sama w koñcu pofarbowaæ ale siê ci±gle waham, od czasu rozja¶nienia co 1,5 mies chodzi³am do fryzjera ale ten kolor ci±gle inny wychodzi i denerwuje mnie to ¿ó³kniêcie strasznie.
Bo jak kupie farbê we fryzjerskim to muszê dokupiæ wodê tak? im wy¿sze stê¿enie tym bardziej niszczy w³osy? ale i rozja¶nia bardziej?
czytam was ca³y czas ale ile ludzi tyle opinii i nie mam pojêcia na jakiej farbie wypróbowaæ
a mia³ kto¶ ten rozja¶niacz w mussie z loreal?? mo¿e musia³a bym takim zrobiæ,
chocia¿ wiem ¿e wy tu raczej farbami,
Ale ciemny odrost jaka farba mi chwyci???
Kochane pomó¿cie zacz±æ, ruszyæ z miejsca,
Ile w³osów, tyle sposobów. U mnie nic ni¿ej 12% nie rozja¶ni odrostu , a nie mam a¿ takich ciemnych (¶redni mysi blond, jak wiêkszo¶æ Polek). I te¿ walczê z ¿ó³kniêciem
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:58   #1725
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am takie strupki po szamponie profesjonalnym z Loreal'a. Strupki same zejd±
A jaki masz teraz blond? Na blogu bunny widzia³am, ale chyba jakie¶ stare foto
jasny blond wrzuca³am kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka³o i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba faktycznie ciemniejsze kolory s± ³atwiejsze, ale efekty nie tak fajne.

Ja te¿ siê zamierzam sama w koñcu pofarbowaæ ale siê ci±gle waham, od czasu rozja¶nienia co 1,5 mies chodzi³am do fryzjera ale ten kolor ci±gle inny wychodzi i denerwuje mnie to ¿ó³kniêcie strasznie.
Bo jak kupie farbê we fryzjerskim to muszê dokupiæ wodê tak? im wy¿sze stê¿enie tym bardziej niszczy w³osy? ale i rozja¶nia bardziej?
czytam was ca³y czas ale ile ludzi tyle opinii i nie mam pojêcia na jakiej farbie wypróbowaæ
a mia³ kto¶ ten rozja¶niacz w mussie z loreal?? mo¿e musia³a bym takim zrobiæ,
chocia¿ wiem ¿e wy tu raczej farbami,
Ale ciemny odrost jaka farba mi chwyci???
Kochane pomó¿cie zacz±æ, ruszyæ z miejsca,
najlepiej spróbuj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna która moze najlepiej rozjasnic w³oski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj±cego nieznajdziesz
tu ka¿da z nas ma proplem z ¿ó³kniêciem,rudzeniem koloru

i pomy¶leæ ,¿e kiedys tam robi³am na ciemno wloski i farbowa³am co 2 miesi±ce a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowaæ i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spróbuje jeszcze C10 której sie bojê ...ze wzgledu na pieczenie skóry g³owy i znów jakis strupków
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-28 o 11:01
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:06   #1726
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ile w³osów, tyle sposobów. U mnie nic ni¿ej 12% nie rozja¶ni odrostu , a nie mam a¿ takich ciemnych (¶redni mysi blond, jak wiêkszo¶æ Polek). I te¿ walczê z ¿ó³kniêciem
mo¿e poprostu nie dla ka¿dego jest blond???
buuu

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
jasny blond wrzuca³am kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka³o i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa

najlepiej spróbuj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna która moze najlepiej rozjasnic w³oski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj±cego nieznajdziesz
tu ka¿da z nas ma proplem z ¿ó³kniêciem,rudzeniem koloru

i pomy¶leæ ,¿e kiedys tam robi³am na ciemno wloski i farbowa³am co 2 miesi±ce a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowaæ i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spróbuje jeszcze C10 której sie bojê ...ze wzgledu na pieczenie skóry g³owy i znów jakis strupków
a ta palete a10 niszczy mocno??
jedno opakowanie starczy na w³osy za ramiona, nie zbyt gêste....
a kiedy¶ bardzo
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:12   #1727
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e poprostu nie dla ka¿dego jest blond???
buuu

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------


a ta palete a10 niszczy mocno??
jedno opakowanie starczy na w³osy za ramiona, nie zbyt gêste....
a kiedy¶ bardzo
Mam blond od kilku ³adnych lat Ró¿ne odcienie i wersje Tylko jednej dziewczynie wyjdzie po drogeryjnej farbie super kolor, a druga musi wiêcej kombinowaæ

Asiu przelecia³am parê stron do ty³u i nie widzê. Pamiêtasz mo¿e numer strony?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Albo ja fotki nie widzê S± posty, ¿e siê farbujesz i wstawisz efekty
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:14   #1728
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e poprostu nie dla ka¿dego jest blond???
buuu

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------


a ta palete a10 niszczy mocno??
jedno opakowanie starczy na w³osy za ramiona, nie zbyt gêste....
a kiedy¶ bardzo
ka¿da farba niszczy w³osy na³óz j± pierw na odrosty a na ostatnie 10 minut przeciagnij na d³ugo¶ci ,bo inaczej mo¿esz zniszczyc wloski tu dziewczyny nia robia i sobie chwal±
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Mam blond od kilku ³adnych lat Ró¿ne odcienie i wersje Tylko jednej dziewczynie wyjdzie po drogeryjnej farbie super kolor, a druga musi wiêcej kombinowaæ

Asiu przelecia³am parê stron do ty³u i nie widzê. Pamiêtasz mo¿e numer strony?
proszê
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=913

nataszka a jakie ty masz w tej chwili wlosy? wrzuc jakies foto
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-28 o 11:16
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:18   #1729
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ka¿da farba niszczy w³osy na³óz j± pierw na odrosty a na ostatnie 10 minut przeciagnij na d³ugo¶ci ,bo inaczej mo¿esz zniszczyc wloski tu dziewczyny nia robia i sobie chwal±

proszê
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=913
dziêki, spróbuje jak wyzdrowieje, co by mieæ wiêcej cierpliwo¶ci

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

a fryzjerka nak³ada z foli± a wy tak na ca³o¶æ?
nie bêdzie to piek³o, staracie siê nie dotkn±æ skóry,
wybaczcie jak pytam o jakie¶ oczywiste dla was sprawy ale ja zielona jestem
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 11:20   #1730
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ka¿da farba niszczy w³osy na³óz j± pierw na odrosty a na ostatnie 10 minut przeciagnij na d³ugo¶ci ,bo inaczej mo¿esz zniszczyc wloski tu dziewczyny nia robia i sobie chwal±

proszê
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=913

nataszka a jakie ty masz w tej chwili wlosy? wrzuc jakies foto
Dziêki

Odcieñ fajny, ale na opakowaniu wygl±da ja¶niutko, a u Ciebie bardziej ciep³o wysz³o
Kiedy¶ w tramwaju widzia³am dziewczynê z idealnym odcieniem blondu - nie wiem, jak go okre¶liæ: czy zimny czy ciep³y, ale pad³am, jak j± zobaczy³am Mog³am podej¶æ i zapytaæ czym robi
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:20   #1731
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ¦l±Sk
Wiadomo¶ci: 194
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

czesc dziewczyny czy mo¿ecie mi napisac Julia Pietruszka jaki ma poziom blondu ???


http://www.styl.pl/galerie/moda/zdje...e,1,iAId,66645


to jej chyba naturalny kolor ,ale chetnie bym taki widzia³a u siebie , bo podobny mam swój naturalny
__________________
odchudzam siê od zawsze
75...74....73....72....71...70...69......... ... 65

Mój Tygrysek 31.07.2010
Justi___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:30   #1732
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]a fryzjerka nak³ada z foli± a wy tak na ca³o¶æ?
nie bêdzie to piek³o, staracie siê nie dotkn±æ skóry,
wybaczcie jak pytam o jakie¶ oczywiste dla was sprawy ale ja zielona jestem
¿adna folia nie przykrywaj
na³oz na odrosty odczekaj 30-40minut i przeci±gnij na d³ugo¶ci potrzymaj jeszcze z 10-15 minut i sp³ucz
co do pieczenia to sprawa indywidualna ka¿dej skóry .zalezy jak zareagujesz ale niepowinno byc tak ¼le
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki

Odcieñ fajny, ale na opakowaniu wygl±da ja¶niutko, a u Ciebie bardziej ciep³o wysz³o
Kiedy¶ w tramwaju widzia³am dziewczynê z idealnym odcieniem blondu - nie wiem, jak go okre¶liæ: czy zimny czy ciep³y, ale pad³am, jak j± zobaczy³am Mog³am podej¶æ i zapytaæ czym robi
fajny jasny ,tylko ja go nak³ada³am tu na poziom 8 i dlatego nie wyszed³ tak jasno teraz powinien juz wyj¶æ tak jak poprzednim razem gdy nim robi³am jesieni± czyli jasniej
tez nieraz mam ochote kogos zaczepic i zapytac czym farbuje wlosy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:37   #1733
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
¿adna folia nie przykrywaj
na³oz na odrosty odczekaj 30-40minut i przeci±gnij na d³ugo¶ci potrzymaj jeszcze z 10-15 minut i sp³ucz
co do pieczenia to sprawa indywidualna ka¿dej skóry .zalezy jak zareagujesz ale niepowinno byc tak ¼le

fajny jasny ,tylko ja go nak³ada³am tu na poziom 8 i dlatego nie wyszed³ tak jasno teraz powinien juz wyj¶æ tak jak poprzednim razem gdy nim robi³am jesieni± czyli jasniej
tez nieraz mam ochote kogos zaczepic i zapytac czym farbuje wlosy
Ja kiedy¶ mia³am taki ja¶niutki ch³odny i chyba do niego wrócê stopniowo farbami
Robi³am u fryzjerki, ale kolejnym razem ju¿ nie by³ taki - wysz³a paskudna platyna , a prosi³am ¿eby zapisa³a, co robi

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Fotki mam w albumie
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:37   #1734
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kiedy¶ mia³am taki ja¶niutki ch³odny i chyba do niego wrócê stopniowo farbami
Robi³am u fryzjerki, ale kolejnym razem ju¿ nie by³ taki - wysz³a paskudna platyna , a prosi³am ¿eby zapisa³a, co robi
no nieraz tak bywa z tymi fryzjerkami
a teraz jaki masz kolor?

nie widze albumu ....
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-28 o 11:39
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:42   #1735
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

naturê poziom 9 z Allwawes - musia³am wyrównaæ nieudane farbowanie u fryzjera - nie wiem, co zrobi³a nie tak, ale mia³am trzy kolory, ³±cznie z paskudnym rudym

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Jutro dostanê farbê- za namow± dziewczyn kupi³am Alfaparf 11.21
Zastanawia³am siê jeszcze nad tym Kolestonem, który mia³a Agatau - mo¿e kiedy¶ go wypróbujê
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:44   #1736
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
naturê poziom 9 z Allwawes - musia³am wyrównaæ nieudane farbowanie u fryzjera - nie wiem, co zrobi³a nie tak, ale mia³am trzy kolory, ³±cznie z paskudnym rudym

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Jutro dostanê farbê- za namow± dziewczyn kupi³am Alfaparf 11.21
Zastanawia³am siê jeszcze nad tym Kolestonem, który mia³a Agatau - mo¿e kiedy¶ go wypróbujê
widzia³am zdjêcia jasno mi sie wydaje i równo
kolestonem 12/1 robi³am mam w albumie, u mnie wysz³o ¿ó³tko na 12%
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:50   #1737
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ale siê wczoraj wyp³ywa³am... 4h w aquaparku, do dzisiaj mój organizm ma zapotrzebowanie na kalorie bo mi siê czekolady stale chce
Swoj± drog±, ta maseczka co mia³a nadawaæ popielaty odcieñ tak piêknie pachnie, a co najlepsze - po zmoczeniu w³osów ( jak to na basenie) ca³y czas mi co¶ s³odko pachnia³o... Jak by porzeczki - maliny a to ta od¿ywka!
Zapach utrzymywa³ siê przez d³u¿szy czas i kto sta³ ko³o mnie pyta³ co to za s³odkie i delikatne perfumy Spe³nia swoj± rolê a do tego piêknie pachnie, chocia¿ nie od¿ywia w³osów jako¶ ale tak poza tym to polecam.

Mo¿ecie mi poleciæ jak±¶ od¿ywkê mocno wyg³adzaj±c± w³osy? (drogeryjn± albo fryzjersk± to ju¿ obojêtne)
Dopóki moje w³osy nie od¿yj± przyda³abym siê taka z efektem WOW na wyj¶cia. Bo teraz póki co i tak chodzê w koku ze wzglêdu na zimê, wygodê i trochê suche w³osy po farbowaniach.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:03   #1738
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am zdjêcia jasno mi sie wydaje i równo
kolestonem 12/1 robi³am mam w albumie, u mnie wysz³o ¿ó³tko na 12%
Noszê krótkie fryzury, ewentualnie jaki¶ bob uro¶nie, wiêc i kolory inaczej siê prezentuj±. Kiedy¶ przy d³u¿szych w³osach mia³am taki rudawy blond i by³o super Niestety przy krótkiej fryzurze, jak± teraz mam ten kolor wygl±da fatalnie Zdecydowanie lepiej sprawdzaj± siê ja¶niutkie zimne albo be¿owe odcienie
Widzê, ¿e mia³a¶ kiedy¶ ciemne Te¿ ju¿ ró¿ne kolory zaliczy³am: czarny, czarno-granatowy, bordowy, mahoñ , ale najm³odziej wygl±dam w jasnym i bêdê siê go trzyma³a do koñca ¿ycia

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Ale siê wczoraj wyp³ywa³am... 4h w aquaparku, do dzisiaj mój organizm ma zapotrzebowanie na kalorie bo mi siê czekolady stale chce
Swoj± drog±, ta maseczka co mia³a nadawaæ popielaty odcieñ tak piêknie pachnie, a co najlepsze - po zmoczeniu w³osów ( jak to na basenie) ca³y czas mi co¶ s³odko pachnia³o... Jak by porzeczki - maliny a to ta od¿ywka!
Zapach utrzymywa³ siê przez d³u¿szy czas i kto sta³ ko³o mnie pyta³ co to za s³odkie i delikatne perfumy Spe³nia swoj± rolê a do tego piêknie pachnie, chocia¿ nie od¿ywia w³osów jako¶ ale tak poza tym to polecam.

Mo¿ecie mi poleciæ jak±¶ od¿ywkê mocno wyg³adzaj±c± w³osy? (drogeryjn± albo fryzjersk± to ju¿ obojêtne)
Dopóki moje w³osy nie od¿yj± przyda³abym siê taka z efektem WOW na wyj¶cia. Bo teraz póki co i tak chodzê w koku ze wzglêdu na zimê, wygodê i trochê suche w³osy po farbowaniach.
Niestety nie znam dobrej od¿ywki bo ju¿ bym tak± kupi³a Kiedy¶ by³ fajny krem z profesjonalnej serii l'oreal, niestety zosta³ wycofany. Teraz nie znalaz³am nic, co prostowa³oby w³osy tylko przy u¿yciu suszarki i szczotkipodepnê siê pod Twoje pytanie - mo¿e nie wiem o jakim¶ cudownym specyfiku
__________________
Umys³ w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-28 o 12:16
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:17   #1739
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Noszê krótkie fryzury, ewentualnie jaki¶ bob uro¶nie, wiêc i kolory inaczej siê prezentuj±. Kiedy¶ przy d³u¿szych w³osach mia³am taki rudawy blond i by³o super Niestety przy krótkiej fryzurze, jak± teraz mam ten kolor wygl±da fatalnie Zdecydowanie lepiej sprawdzaj± siê ja¶niutkie zimne albo be¿owe odcienie
Widzê, ¿e mia³a¶ kiedy¶ ciemne Te¿ ju¿ ró¿ne kolory zaliczy³am: czarny, czarno-granatowy, bordowy, mahoñ , ale najm³odziej wygl±dam w jasnym i bêdê siê go trzyma³a do koñca ¿ycia[COLOR="Silver"]
ja tez mia³am juz wszystkie kolory na glowie i zazwyczaj najczesciej byl to br±z teraz w blondzie najd³u¿ej wytrzymuje prawie 3 lata to mój rekord ja tez najlepiej czuje sie w jasnych nie bialych tylko takich s³onecznych,ale nieraz mnie juz trafia to ciag³e farbowanie coraz to czê¶ciej ze wzgledu na do¶c ciemne odrosty i to ciag³e poszukiwanie idealnej farby chyba dla mnie taka nieistnieje
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:26   #1740
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez mia³am juz wszystkie kolory na glowie i zazwyczaj najczesciej byl to br±z teraz w blondzie najd³u¿ej wytrzymuje prawie 3 lata to mój rekord ja tez najlepiej czuje sie w jasnych nie bialych tylko takich s³onecznych,ale nieraz mnie juz trafia to ciag³e farbowanie coraz to czê¶ciej ze wzgledu na do¶c ciemne odrosty i to ciag³e poszukiwanie idealnej farby chyba dla mnie taka nieistnieje
Moje ciemne w³osy to by³y b³êdy m³odo¶ci, bo jak mo¿na by³o farbowaæ w³osy na czarny kolor maj±c bardzo jasn± cerê Tobie pasuj± ciemne kolory, zw³aszcza do oczu
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.