Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 11:28   #691
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
kiedy założysz Wątek wymiankowy?w ogóle jesteś w PL?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:10   #692
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
tak, Artdeco jest w wybranych Sephorach, trzeba zadzwonic i sie dopytać
dziekuję Ci bardzo za odpowiedź
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 14:04   #693
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39242824]Zgadnijcie, kto zanabyl kulki wiosenne Guerlain wlasnie?

[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio naszło na dwa rózne style - biznesowy - zakiety i eleganckie spodnie i bluzki oraz zupełnie odmienny - rockowy - a szczególnie na czarną ramoneskę, która koniecznie miec musiałam
Czrną ramoneskę to i ja bym sobie kupiła, ale jakieś badziewne mi się wydają. Te fajne są drogie. Mam w głowie idealną, ale jak na razie nie znalazłam jej w rzeczywistości

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja zostałam ukarana: zrobiliśmy sobie "walentynki" sobotę - takie z kinem, kawiarnią i zakupem prezentu. a w niedzielę się popstrykaliśmy trochę - więc stwierdziłam, że trudno, najwyżej tego, co kupiliśmy - nie dostanę
po pracy mój sfochowany mąż zadzwonił, żeby wyciągnąć mnie na kawę, więc poszłam, doceniłam ten gest wyciągnięcia ręki na zgodę i w "nagrodę" zostałam obdarowana kwieciem, musiałam tak paradować po Blue City
mam nadzieję, że nikt mnie nie widział
super, paradowanie z kwieciem to sama przyjemność

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Milka - ja tez pamietam jak szukalas paletki dla Mlodej i strasznie fajnie, ze umiesz sie odnalezc w takim zwiazku i w takiej sytuacji, badz co badz skomplikowanej.

u mnie to trochę mniej skomplikowane i ja sama jestem z rodziny rekonstruowanej - mam i macochę i ojczyma, bardzo to zawiłe, jak w serialu i dlatego facet z dzieckiem mnie nie przerażał.

Ale dopiero potem sobie uświadomiłam, że powieliłam schemat

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
[dodatkowo Kota z kilku osob, ktore byly psiarzami i nienawidzili kotow autentycznie zrobila mega kociarzy, moj TZ kilka miesiecy temu uwazal, ze posiadanie przeze mnie kota to moja jedyna wada (hehe, teraz juz wie o milionie gorszych ), a teraz Kota wlazi mu na kolana, a on z luboscia masuje jej stopy ]


cos w takim stylu
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nooo, moja też ma wielki dar przekonywania

myślę, że ułatwia jej to zadanie wygląd, to egzotyk, czyli rodzaj persa i wiecie - ten gapciowato-dziecinny wygląd wielkich, okrągłych oczu i jedwabistego futerka w dość nietypowym (choć nie dla egzotyków) umaszczeniu szyldkret

no oczywiście nie wytrzymam, żeby się nie pochwalić
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo jaki slodziak
moja to taki zwykly czarny dachowiec
Załącznik 5114784
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się Twoje podejście. Też uważam, że nikt nie ma prawa pytać mnie o takie rzeczy i na szczęście nikt nie pyta, natomiast zdarzają sie w dalszej rodzinie pytania o ślub, ale na to mam prostą odpowiedź, że Ad nie chce mi się oświadczyć


śliczne to Twoje kociątko My po latach tymczasowania mamy własnego kota, trafił do nas kot (z rodzaju tych z koszmaru James), uroczy słodki gryziciel, skazany przez weta na śmierć, w najlepszym razie brak oka, dziś jest zdrowym rozbrykanym młodym kocurkiem z pięknymi zielonymi oczyskami Nie miałam serca go nikomu oddać, bo niewychowany jest straszliwie i bałam się że nowy opiekun może nie mieć cierpliwości

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



Przybij piątkę, też mam czarnego stwora (latem jest czekoladowy w czarne prążki) Czarne koty som najfajniejsze (no może poza ruskami )

Na zdjeciu sprzed kilku miesięcy, jeszcze z trochę chorym oczkiem, ale już widać miłosne zapędy (choć tak naprawdę to on tego misia morduje regularnie) w kierunku zabawek
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam - ma po prostu osobowość
i uodę niewątpliwą
mój Rudy miał takiego ulubieńca, misia, którego zresztą ja dostałam swego czasu, mordował go tak, że aż gupio - prawie całe futro mu zeżarł

PS: znalazłam fotki Rudego, ze schronu, kawał bandyty był (zarówno jak chodzi o wagę/rozmiary jak i usposobienie) i ucieczkowicz, ci zresztą się dla niego tragicznie skończyło
kocham Wasze/Nasze koty
są cudowne, urzekła mnie fota koty Misianki - koty z suszarką
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:05   #694
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

prych! i znow obrazasz moja Kote, foch
mysle, ze to niezrozumialosc jej intencji, ostatnio spala u mnie kumpela i teraz wszedzie rozglasza, ze nie widziala bardziej przyjacielskiego kota niz iliosowy
niedawno byly 2 lata jak Kota u mnie, oczy mam w komplecie i wszyscy, ktorzy u mnie spali tez
[dodatkowo Kota z kilku osob, ktore byly psiarzami i nienawidzili kotow autentycznie zrobila mega kociarzy, moj TZ kilka miesiecy temu uwazal, ze posiadanie przeze mnie kota to moja jedyna wada (hehe, teraz juz wie o milionie gorszych ), a teraz Kota wlazi mu na kolana, a on z luboscia masuje jej stopy ]
Dalas sie omamic kocie .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo jaki slodziak
moja to taki zwykly czarny dachowiec
Załącznik 5114784
Serio, czy Ty ja widze w tych oczach rzadze mordu?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

James ja zdecydowanie widzę Cię z kotem, smukłym majestatycznym ruskiem Mogę nawet zielonej łopatki do kuwety na to konto poszukać. Osobiście wysadzę ją cyrkoniami
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
szczerze? ja tak samo
ale ... dajmy James samej się przekonać

James przed kompem?

btw: co do kota to przyznam, mialam plan za czasow bylego chlopa jeszcze. Chcialam brytka albo rosyjskiego (mial byc koniecznie szaro-srebrny) z czerwona kokarda pod szyja. Plan byl taki, ze chlop bedzie sprzatal (jakos z fizjologia i ta cala mysle niezbyt se radze ) a ja bede sie z nim bawic. Mialam nawet taka idealistyczna wizje, ze siedzimy na podlodze (ja i kot) i turlamy sobie klebek welny.


btw: od razu uprzedzam, ze nigdy nie mialam zwierzaka, wiec ta moja wizja niekoniecznie odpowiednia jest .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-15 o 15:07
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:40   #695
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

nie wiem, bo podany adres mailowy jest założony na gmailu.... nie ma też kontaktu telefonicznego. Może ktoś zrobił stronę i stara się o dystrybucję. Albo będzie ją chciał potem odsprzedać
Wszystko możliwe


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39247560]Fajne kociaki. Na zdjęciach .
[/QUOTE] Potwierdzam

Od kiedy pamiętam jestem antykocia. W końcu dla myszki to wróg
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-02-15 o 17:42
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:38   #696
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Troszkę się cofnę w temacie, ale tak szybko piszecie, że nie nadążam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39195652](...)Propo's tej oryginalnosc jeszcze to ja bardzo chcialabym zobaczyc zestaw badz dwa, ktory ta oryginalnosc przedstawia. Serio mowie. Uwazam, ze wiele widzialam i tak naprawde poza miksem rybaczek sztruksowych, cekinowej koszuli i radzieckiego hełmu ciezko mi cos oryginalnego sobie wyobrazic.[/QUOTE]
Weź przestań, miałam kolegę na roku, który NAPRAWDĘ chodził tak ubrany Mimo, że studiowałam na ASP, które przecież znane jest z tego, że ludzie - artystyczne dusze - potrafią się dziwnie ubrać, to i tak studenci z 5 roku zlatywali się, by mojego kolegę oglądać
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:53   #697
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no cóż, trudno się nie zgodzić - to bardzo intymna sprawa. I ja świetnie rozumiem ludzi (a znam takich sporo) że wolą nie mieć dzieci; nie oszukujmy się - to bardziej wygodne. I to nie tylko w strefie fizycznej (że nie ma takiego zachrzanu) lecz także w mentalnej... bo to ogromna odpowiedzialność.
Muszę jednak zwrócić Waszą uwagę na fakt, że w skali makro coraz powszechniejsza bezdzietność to jest problem. Społeczny. Zresztą wiadomo
Zgadzam się, ale z drugiej strony trudno oczekiwać, że ten argument demograficzny przekona do posiadania dzieci osoby, które nie mają instynktu rodzicielskiego
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 20:05   #698
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

może nie ma chłop głowy do dat?

Ja zostałam ukarana: zrobiliśmy sobie "walentynki" sobotę - takie z kinem, kawiarnią i zakupem prezentu. a w niedzielę się popstrykaliśmy trochę - więc stwierdziłam, że trudno, najwyżej tego, co kupiliśmy - nie dostanę
po pracy mój sfochowany mąż zadzwonił, żeby wyciągnąć mnie na kawę, więc poszłam, doceniłam ten gest wyciągnięcia ręki na zgodę i w "nagrodę" zostałam obdarowana kwieciem, musiałam tak paradować po Blue City
mam nadzieję, że nikt mnie nie widział
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
o to o to

ale slodkoooo

i wspolczuje Twojemu TZowi



ja tez ja tez
Dziś rano zadzwonił i dobitnie mu dałam do zrozumienia o jego sytuacji.
Pojechałam na zakupy i kupiłam sobie tylko szalik A takie zamiary miałam. Ale nic mi się nie podobało. Za to córci kupiłam super workery, bluzę w panterkę i t-shirta z kotem, bo a jakże, kociaki uwielbiamy

Kilka zdjęć mojej Pusi dorzucam jako dowód.

Spodobał mi się ten zegarek
Poszłam dziś zobaczyć, jak wygląda na żywo, ale niestety całego złotego ie mieli. Spodobał mi się skubaniec, bo jest ogromny, złoty i śliczny. I w nosie mam, że zegarki MK są popularne, przereklamowane i liche wykonanie, które przy Tissocie nawet nie stało. Bosze, jak on błyszczy!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0041.jpg (93,8 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0001.jpg (66,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0147.jpg (62,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0011.jpg (89,2 KB, 71 załadowań)
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 20:09   #699
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Kazdy jednak jest inni, jedni sie w koncu zdecydują, inni nie.. To zbyt indywidualne
Otóż to, ale jednak pokutuje stereotyp że bezdzietny z wyboru = wygodnicki, ew. karierowicz/dorobkiewicz pełną gębą A powody takich decyzji naprawdę bywają różne, tak jak różni są ludzie je podejmujący.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:56   #700
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Kilka zdjęć mojej Pusi dorzucam jako dowód.

Spodobał mi się ten zegarek
Poszłam dziś zobaczyć, jak wygląda na żywo, ale niestety całego złotego ie mieli. Spodobał mi się skubaniec, bo jest ogromny, złoty i śliczny. I w nosie mam, że zegarki MK są popularne, przereklamowane i liche wykonanie, które przy Tissocie nawet nie stało. Bosze, jak on błyszczy!!!
Pusia jest fantastyczna W ogóle piękne nasze wątkowe kociaki, tuliłabym


Ja jeszcze mieszkam z rodzicami i mamy 5 kotów, niestety TŻ ma okropną alergię na kocią sierść(nawet po zażyciu tabsów na alergię) i niestety kiedy razem zamieszkamy będę musiała się z futrzastymi przyjaciółmi pożegnać
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 22:06   #701
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziś rano zadzwonił i dobitnie mu dałam do zrozumienia o jego sytuacji.
Pojechałam na zakupy i kupiłam sobie tylko szalik A takie zamiary miałam. Ale nic mi się nie podobało. Za to córci kupiłam super workery, bluzę w panterkę i t-shirta z kotem, bo a jakże, kociaki uwielbiamy

Kilka zdjęć mojej Pusi dorzucam jako dowód.

...
Pusia wymiata, zwłaszcza na 3 zdjęciu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 23:24   #702
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć mojej Pusi dorzucam jako dowód.
jest cudna!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39262154]Pusia jest fantastyczna W ogóle piękne nasze wątkowe kociaki, tuliłabym


Ja jeszcze mieszkam z rodzicami i mamy 5 kotów, niestety TŻ ma okropną alergię na kocią sierść(nawet po zażyciu tabsów na alergię) i niestety kiedy razem zamieszkamy będę musiała się z futrzastymi przyjaciółmi pożegnać[/QUOTE]
Miałam kiedyś chłopaka (mieszkaliśmy razem 2 lata), który miał astmę i niestety nie mógł przebywać z moja kotką. Właśnie wtedy kotka przeprowadziła się do mojej mamy - gdy zdecydowaliśmy się razem zamieszkać. Na szczęście dla koty to nie był problem, bo mieszkałam wtedy obok i ona głównie czas spędzała i tak z moją mamą No i jest u niej nadal, ma prawie 16 lat

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Pusia wymiata, zwłaszcza na 3 zdjęciu
zgadzam się

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Otóż to, ale jednak pokutuje stereotyp że bezdzietny z wyboru = wygodnicki, ew. karierowicz/dorobkiewicz pełną gębą A powody takich decyzji naprawdę bywają różne, tak jak różni są ludzie je podejmujący.
zgadzam się
Dlatego ja się nie uzewnętrzniam, bo jest wiele powodów, dla których nie mam dziecka. Nie mówię, że nie chcę, ale nie zawsze jest tak, że człowiek ma jedną obraną drogę. W Polsce bardzo trudno jest iść kilkoma drogami na raz, zwłaszcza kobiecie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 00:02   #703
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Spodobał mi się ten zegarek
Poszłam dziś zobaczyć, jak wygląda na żywo, ale niestety całego złotego ie mieli. Spodobał mi się skubaniec, bo jest ogromny, złoty i śliczny. I w nosie mam, że zegarki MK są popularne, przereklamowane i liche wykonanie, które przy Tissocie nawet nie stało. Bosze, jak on błyszczy!!!
ja mam MK i naprawdę nie mogę narzekać na wykonanie a modelu, który posiadam nie widziałam u nikogo, na blogach owszem, ale na żywo nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mk5039-10878-854w.jpg (59,6 KB, 41 załadowań)
__________________



Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2013-02-16 o 00:03
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 07:37   #704
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
super, paradowanie z kwieciem to sama przyjemność
no ale w walentynki gdzie wszystkie panny w wieku poniżej 30 miały to samo

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale z drugiej strony trudno oczekiwać, że ten argument demograficzny przekona do posiadania dzieci osoby, które nie mają instynktu rodzicielskiego
ale to nie był argument tylko próba zwrócenia uwagi na pewien paradoks: prywatna sprawa poszczególnych jednostek może się zsumować w poważny problem społeczny
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39262154]

Ja jeszcze mieszkam z rodzicami i mamy 5 kotów, niestety TŻ ma okropną alergię na kocią sierść(nawet po zażyciu tabsów na alergię) i niestety kiedy razem zamieszkamy będę musiała się z futrzastymi przyjaciółmi pożegnać[/QUOTE]
no masz... to tak jak ja - 30 lat z kotami a potem se wzięłam męża z ciężką alergią (zamienił stryjek...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 08:18   #705
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ale jestem zła

A juz myslalam ze znalazlam swoj KWC wsród podkładów i niestety
Mowa o Bobbi Brown Long-Wear Even Foundation. Mam kolor 02. Pieknie dopasowany, wszystko super ach och i ech. Przez pierwszy tydzien noszenia.. Teraz jest jakis koszmarek. Nie wiem co sie stalo temu podkladowi, ale po 3-4 godz od nałozenia spłynął z nosa, brody i w ogole zrobilo sie ciasto Powłaził w pory i ogolnie wygladałam nieciekawie. Nawet małz zauwazył ze nie mam podkladu na nosie ani na brodzie
A szkoda, bo zuzylam z 10% i tak mi pasowal... Teraz bede nadal musiala szukac czegos co mnie zadowoli i nie splynie jak po tlustej kaczce
Ja dodaję do BB kropelkę Double Wear EL i wtedy się trzyma lepiej. Miałam ten sam problem, na początku to był podkład idealny, ale jak się skóra do niego przyzwyczaiła to zaczął się dramat
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:39   #706
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ja mam MK i naprawdę nie mogę narzekać na wykonanie a modelu, który posiadam nie widziałam u nikogo, na blogach owszem, ale na żywo nie
Ładny
Aczkolwiek ja muszę mieć złoty, co by pasował do koloru ćwieków w mojej ukochanej torebusi I musi być duży, bo na starość człowiek ślepnie

Dziękuję dziewczęta w imieniu Pusi za komplementy. Ona uważa, że jej się należą i przyjęła je niczym dama, nie mrugnęwszy nawet okiem
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:15   #707
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziś rano zadzwonił i dobitnie mu dałam do zrozumienia o jego sytuacji.
Pojechałam na zakupy i kupiłam sobie tylko szalik A takie zamiary miałam. Ale nic mi się nie podobało. Za to córci kupiłam super workery, bluzę w panterkę i t-shirta z kotem, bo a jakże, kociaki uwielbiamy

Kilka zdjęć mojej Pusi dorzucam jako dowód.

Spodobał mi się ten zegarek
Poszłam dziś zobaczyć, jak wygląda na żywo, ale niestety całego złotego ie mieli. Spodobał mi się skubaniec, bo jest ogromny, złoty i śliczny. I w nosie mam, że zegarki MK są popularne, przereklamowane i liche wykonanie, które przy Tissocie nawet nie stało. Bosze, jak on błyszczy!!!
Fajowy kociak.To niezbyt surowa kara
No,ale córcia pewnie zadowolona.mam Tissota i nosić nie moge,bo mnie uczula,ale mój już wiekowy,
Ten też mi się podoba,lubię złoty kolor

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ja mam MK i naprawdę nie mogę narzekać na wykonanie a modelu, który posiadam nie widziałam u nikogo, na blogach owszem, ale na żywo nie
Jaki ładniutki,ciekawe czy ma nikiel?w moim właśnie jest i mnie uczula,teraz większość niby nie zawiera

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ale w walentynki gdzie wszystkie panny w wieku poniżej 30 miały to samo


ale to nie był argument tylko próba zwrócenia uwagi na pewien paradoks: prywatna sprawa poszczególnych jednostek może się zsumować w poważny problem społeczny

no masz... to tak jak ja - 30 lat z kotami a potem se wzięłam męża z ciężką alergią (zamienił stryjek...
Gonia,a w tyłek chcesz?Nam się już kwiatek i walentynka nie należy?bo niby co za stare jesteśmy?

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ładny
Aczkolwiek ja muszę mieć złoty, co by pasował do koloru ćwieków w mojej ukochanej torebusi I musi być duży, bo na starość człowiek ślepnie

Dziękuję dziewczęta w imieniu Pusi za komplementy. Ona uważa, że jej się należą i przyjęła je niczym dama, nie mrugnęwszy nawet okiem
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:45   #708
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Nie wiem, czy ktoś tutaj już to pisał- nie widziałam. W Douglasie online przy zakupie powyżej 280zł dają box 10próbek, ma to myć alternatywa dla DouglasBoxa
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:47   #709
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A, zapomniałam napisać. Kupiłam sobie dwa essiaki w tej promocji SP i dorzuciłam Good to Go, bo jednak jest the best
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 10:50   #710
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Milej soboty dziewczyny .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:53   #711
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoś tutaj już to pisał- nie widziałam. W Douglasie online przy zakupie powyżej 280zł dają box 10próbek, ma to myć alternatywa dla DouglasBoxa
A właśnie - boxów już nie będzie? Bo w styczniu i lutym nie było chyba?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:56   #712
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A właśnie - boxów już nie będzie? Bo w styczniu i lutym nie było chyba?
Najprawdopodobniej już nie będzie, tak stwierdził D. na Facebooku. Trochę szkoda
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:59   #713
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tak, tak, trzeba myśleć perspektywicznie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39266250]Milej soboty dziewczyny .[/QUOTE]

Dziękujemy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 11:30   #714
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Pingwinek
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 11:38   #715
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39266250]Milej soboty dziewczyny .[/QUOTE]

i ja Tobie (Pingwinku), i innym takoż

a kociarom przypominam, że jutro ... Dzień Kota
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:02   #716
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i ja Tobie (Pingwinku), i innym takoż

a kociarom przypominam, że jutro ... Dzień Kota


damon, piękna kicia

Moja jedna też nazywa się Pusia
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:13   #717
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

To żółwik
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:42   #718
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
To żółwik


Z tym, że moja kotka w ogóle puchata nie jest, ale robi czasami taką śmieszną minę, jak próbuje się ją z łóżka zgonić... No, taka Pusia
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:53   #719
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i ja Tobie (Pingwinku), i innym takoż

a kociarom przypominam, że jutro ... Dzień Kota
A za 2 miesiace i 9 dni dzien pingwina .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:53   #720
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ale w walentynki gdzie wszystkie panny w wieku poniżej 30 miały to samo
No to co a to tylko nastolatkom się należy? nie nie nie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39266250]Milej soboty dziewczyny .[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i ja Tobie (Pingwinku), i innym takoż

a kociarom przypominam, że jutro ... Dzień Kota
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.