Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 20:03   #3721
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witam, jeśli któraś z Was ma chwilę to zapraszam do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety o olejach roślinnych, to do mojego licencjata
https://docs.google.com/forms/d/1FsQ...Rim-M/viewform
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:20   #3722
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

2 sierpnia dzien darmowej dostawy na biopieknie od 20 zl.Cos nas ostatnio kusza tymi rabatami. darmowymi wysylkami ...
rzeczywiscie eko balsamy z firmy 4 pory roku wycofywane sa z rossa dzis kupilam 2 butelki po 4,99 takze jakby ktoras chciala sprobowac to moge sie podzielic

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-08-02 o 07:38 Powód: pomylka
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:21   #3723
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oo, juz kiedys sie czailam na pare rzeczy z hautbalance. ale w koncu kupilam stacjonarnie. napisz co nieco jeszcze o sklepie, promocje jakies maja? gratisy wrzucaja? i jakie firmy kupowalas?
Za zapisanie się do newsa jest 5 euro podarunku na dzień dobry. Za zakupy zbierasz punkty, którymi później możesz płacić.
Tania wysyłka na terenie Niemiec - płacę niecałe 3 euro za wysyłkę eko DHL Go Green (do Polski pocztą płaci się 12,90 euro za zakupy do 400 euro, powyżej przesyłka gratis, niezależnie od wagi).
Mogę kupować na tzw. kredyt, np. czekałam na kartę z banku, zrobiłam zamówienie z opcją "na kredyt", paczkę dostałam z danymi do przelewu, na który mam bodajże tydzień.,
Przeważnie dostaję 1-2 próbki (z tym nie szaleją). Teraz dostałam bardzo fajny magazyn - dwumiesięcznik o kosmetykach naturalnych Cosmia.
Wysyłka błyskawiczna, kontakt ze sklepem super.

Kupuję przeważnie hennę Khadi, którą znacie. Miałam też
1.nowe Neobio:
-krem arganowy pod oczy - ok, wygładza, nawilża, koi, działa ciut na opuchliznę, ale nie działa na cienie pod oczami
- balsam do ciała, a właściwie mleczko Bio Acai i Bio Aloes. W porównaniu do starszej wersji nowe się lepi, jest zbyt rzadkie, zamknięcie mi siadło po dwóch dniach, zapach taki sobie, nawilżenie jak dla mnie w miarę dostateczne, ale ta lepkość...
- pasty do zębów - obie wersje - ok
- szampon volumen ok, ale bez efektu wow
-pomadka ochronna do ust - niezła.
2. Farfalla Age Miracle krem pod oczy - w mojej opinii nie lepszy od Neobio, odżywia, napina nieco skórę, nawilża, nie działa na moją opuchliznę i sińce
3.Biokosma - olejek do włosów. Ok. Fajnie się zmywał, odżywiał, powiedziałabym nawet, że włoszy po nim zyskiwały na objętości. Ze względu na kapsaicynę - stosowałam na skalp - wzmacnia cebulki.
4. Aperion Auromere olej do włosów - zawiera ekstrakt ze słynnej na blogach włosowych kozieradki - rewelacja. U mnie bije sesę i hennarę na łeb. Najlepszy mój sklepowy olej na skalp i na włosy . I dla mnie ślicznie, lekko kwiatowo, pachnie. Obowiązkowo muszę kupić szampon z tej serii.
5. Wilms PinusVital - cedrowy szampon i odżywka. Wymacniają, dodają objętości. Szampon czyści porządnie. Oba produkty pomogły na wypadanie. No i w odżywce jest olej pracaxi, który bardzo lubię do włosów.
6. Szampon Provida koniakowy - fajny, miałam dawno, pamiętam, że na pewno nie wypadały mi po nim włosy i odświeżał na dłużej niż inne.
7.Sanoll
- krem pod oczy Opal - bardzo fajny, wypełnił drobne zmarszczki, porządnie nawilżał, dawał radę opuchliźnie, a nawet rochę rozjaśnił cienie
-Opal nawilżający do twarzy - świetny. Lekki, łagodzący, nawilżający bez efektu rozpulchnienia, jaki mam po wielu sklepowych kosmetykach. Wydaje mi się, że wzmocnił mi naczynka. Nie zapycha, a mam skórę bardzo podatną na zaskórniki i zapychanie. Nadawał się pod minerały.
Jak mi się znudzi mieszanie własnych kremów na pewno kupię ponownie.
Miałam próbkę Sanoll Ametyst - też fajny.
8. Cattier - szampon z octem z rozmarynu - do porządnego oczyszczania raz na jakiś czas - bardzo lubię.


Teraz dostałam próbki szamponu Sanoll jogurtowo - serwatkowego . Skład mi się podoba. Jutro stestuję. I próbkę szamponu Weledy owsianego.

Czaję się na nowość Lavery i próbki kremów Sanoll.

Lubię ten sklep, bo można kupić wiele próbek czy małych pojemności do przetestowania. Fakt, nie kupuję tam dużo, bo przeważnie kosmetyki twarzowe sama kręcę, a i napady na TKMaxx też robię
__________________
Instagram

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2013-08-01 o 21:27 Powód: literówki
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 23:33   #3724
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
Z naturalnych produktów do demakijazu oczu polecam Logone. Właśnie kończę 1 opakowanie i jest rewelacyjna
Ja mam mleczko lavery i jest genialne rowniez do oczu.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 15:00   #3725
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
2 sierpnia dzien darmowej dostawy na biopieknie od 20 zl.Cos nas ostatnio kusza tymi rabatami. darmowymi wysylkami ...
rzeczywiscie eko balsamy z firmy 4 pory roku wycofywane sa z rossa dzis kupilam 2 butelki po 4,99 takze jakby ktoras chciala sprobowac to moge sie podzielic
a w którym rossie kupiłaś?
i jak oceniasz te balsamy? (lub ktoś inny )
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:12   #3726
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Kupuję przeważnie hennę Khadi, którą znacie. Miałam też
3.Biokosma - olejek do włosów. Ok. Fajnie się zmywał, odżywiał, powiedziałabym nawet, że włoszy po nim zyskiwały na objętości. Ze względu na kapsaicynę - stosowałam na skalp - wzmacnia cebulki.
4. Aperion Auromere olej do włosów - zawiera ekstrakt ze słynnej na blogach włosowych kozieradki - rewelacja. U mnie bije sesę i hennarę na łeb. Najlepszy mój sklepowy olej na skalp i na włosy . I dla mnie ślicznie, lekko kwiatowo, pachnie. Obowiązkowo muszę kupić szampon z tej serii.
5. Wilms PinusVital - cedrowy szampon i odżywka. Wymacniają, dodają objętości. Szampon czyści porządnie. Oba produkty pomogły na wypadanie. No i w odżywce jest olej pracaxi, który bardzo lubię do włosów.
6. Szampon Provida koniakowy - fajny, miałam dawno, pamiętam, że na pewno nie wypadały mi po nim włosy i odświeżał na dłużej niż inne.
7.Sanoll
-Opal nawilżający do twarzy - świetny. Lekki, łagodzący, nawilżający bez efektu rozpulchnienia, jaki mam po wielu sklepowych kosmetykach. Wydaje mi się, że wzmocnił mi naczynka. Nie zapycha, a mam skórę bardzo podatną na zaskórniki i zapychanie. Nadawał się pod minerały.
Jak mi się znudzi mieszanie własnych kremów na pewno kupię ponownie.
Miałam próbkę Sanoll Ametyst - też fajny.
8. Cattier - szampon z octem z rozmarynu - do porządnego oczyszczania raz na jakiś czas - bardzo lubię.
no ja przesylke tez do niemiec, wiec tanio
pogrubione musze wyprobowac! w ciazy mi nie wypadaly klaki, ale teraz pewnie znow sie zacznie... a tym opalem sanolla to kusisz... a ja mam tyle jeszcze smarowidel do geby
szampon serwatkowy sanolla kieeeedys dawno mialam, jeden z pierwszych naturalnych. byl ciekawy, nie powiem, ale jeszcze wtedy nie potrafilam sie do konca obchodzic z naturalnymi myjadlami i byc moze nie docenilam go... ale pamietam, ze podobalo mi sie, ze lagodny dla skalpu byl
a cattiera z octem rozmarynowym mialam, calkiem wporzo byl, ale znow bez jakiegos wiekszego "wow"
dzieki!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 20:19   #3727
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Do ostatnich zakupów dostałam probkę kremu pod oczy AGE Protection z Logony i krem jest cudowny! Po pierwsze rozjaśnia cienie pod oczami, wygładza zmarszczki, skóra robi się delikatniejsza. Mała próbka a jest bardzo wydajna. Także krem to moje must have I na pewno kupię pełno wymiarowe opakowanie.
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 21:27   #3728
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
Do ostatnich zakupów dostałam probkę kremu pod oczy AGE Protection z Logony i krem jest cudowny! Po pierwsze rozjaśnia cienie pod oczami, wygładza zmarszczki, skóra robi się delikatniejsza. Mała próbka a jest bardzo wydajna. Także krem to moje must have I na pewno kupię pełno wymiarowe opakowanie.
Ja ze 3 już zuzylam, bardzo mi pasuje. Zwłaszcza do wspaniałego oleju i na noc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 22:25   #3729
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚ

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja ze 3 już zuzylam, bardzo mi pasuje. Zwłaszcza do wspaniałego oleju i na noc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masz na mysli olej z alepi?
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 06:43   #3730
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna -

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
Masz na mysli olej z alepi?
Tak, Olej Wspaniały.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 06:50   #3731
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologi

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak, Olej Wspaniały.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Małgosiu, wybacz moje ignoranctwo, ale moglabys zalinkowac (albo chociaz podac dokładną nazwę, cobym mogla sobie wygooglowac) ten olej wspanialy i krem pod oczy, ktory tak wychwalasz? Dziekuje
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 11:08   #3732
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Małgosiu, wybacz moje ignoranctwo, ale moglabys zalinkowac (albo chociaz podac dokładną nazwę, cobym mogla sobie wygooglowac) ten olej wspanialy i krem pod oczy, ktory tak wychwalasz? Dziekuje
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wspanialy.html

To chyba ten. Sama jestem go ciekawa.

Zamówiłam wczoraj lekki krem brzozowy Sylveco na biopięknie. Dzięki anula za próbeczkę Jest idealny pod minerałki!
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:18   #3733
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ek

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Małgosiu, wybacz moje ignoranctwo, ale moglabys zalinkowac (albo chociaz podac dokładną nazwę, cobym mogla sobie wygooglowac) ten olej wspanialy i krem pod oczy, ktory tak wychwalasz? Dziekuje
Daj spokój
Ja mam takie trio: olej wspaniały alepii nakładany na twarz zwilzona mgiełką oil free phenome a pod oczy
logona age protection. Niestety z telefonu nie mogę linkować, ale popatrz w kwc, bo chyba wszystko ocenialam. To mój zestaw na wieczór. 2x w tyg nakładam krem z retinolem. Z iherba. I to tyle
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-08-03 o 12:21
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:45   #3734
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja natural

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Daj spokój
Ja mam takie trio: olej wspaniały alepii nakładany na twarz zwilzona mgiełką oil free phenome a pod oczy
logona age protection. Niestety z telefonu nie mogę linkować, ale popatrz w kwc, bo chyba wszystko ocenialam. To mój zestaw na wieczór. 2x w tyg nakładam krem z retinolem. Z iherba. I to tyle
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:57   #3735
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologi

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Małgosiu, wybacz moje ignoranctwo, ale moglabys zalinkowac (albo chociaz podac dokładną nazwę, cobym mogla sobie wygooglowac) ten olej wspanialy i krem pod oczy, ktory tak wychwalasz? Dziekuje
Wiem ze nie pytanie do mnie ale też znam te produkty
http://biolander.com/produkty/produc...i-figowej-bio/

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-08-05 o 20:24 Powód: marketing szeptany
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:01   #3736
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

  1. Cytat:
    Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
    a w którym rossie kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
i jak oceniasz te balsamy? (lub ktoś inny )
u mnie we wszystkich rossach sa ( g-ce) ja akurat kupowalam w europie centralnej
Jesli chodzi o dzialanie to po kilku razach ciezko ocenic, szybko sie wchlania i nie pozostawia tlustej warstwy no i jak na razie nie zapycha.

Jesli ktos nie zalapal sie na promocje maski pat&rub to aktualnie tez jest podobna promocja Bede robic zamowie i sluze dodatkowym rabatem 30% wiec jakby ktos byl chetny niech pisze na priv maski sa wtedy z 45% rabatem
Ktos mial mgielke do wlosow wlasnie z pata? oplaca sie? opinie sa podzielone, a ja chcialabym cos lekkiego do ukladania wlosow

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-08-03 o 13:03
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:27   #3737
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzień dobry kochane piękne macie zakupy, nic się nie zmieniłyście, szalejecie na całego, co mnie bardzo cieszy, bo jest co podglądać
Cloche serdeczne gratulacje! Jak się ma Margolcia?

U mnie z zakupami skromnie, kupuje to co potrzebne, zapasów nie robię.
Mega hitem lata okazał się szampon z glinką z Planeta Organica i odżywka Aleppo. Polecam też szampon Love2mix z acai dla suchych włosów, pięknie odżywia.
Niezmiennie uwielbiam olejek Alverde z dziką różą, nie używam żadnych kremów. Tylko ten olejek i serum z wit C na wodzie do iniekcji. Polubiłam się też z wodą termalną avene, poluję na Uriage. Dodatkowo, aby lepiej zadbać o swoją cerę zdecydowałam się na zakup peelingu kawitacyjnego lw 006. Jestem bardzo zadowolona. Jak ktoś się waha to polecam.

Nie za bardzo naturalne, ale genialne produkty z rossmana jakie odkryłam to krem do stóp za ok. 4zł Fuss Wohl z 10% Urea oraz balsam do ciała ujędrniający i nawilżający z serii Bielenda Bio.

Rozstałam sie z henną bo wykańczała mnie finansowo a trzmała się do dwóch tygodni. Pomalowałam włosy u fryzjera trwałą farbą, żeby zakryć rudość jaki zostawił mi rok temu Casting. Henna kompletnie nie dawała rady. Może wrócę do niej za rok lub dwa jak całkiem mi włosy odrosną z tej rudości.

Nie polecam też kremu pod oczy z Organic Therpay.
Chyba, że ktoś nei ma suchej skóry, bo ten niemiłosiernie "liftinguje" co znaczy, że ciągnie i cały dzień czuję naciągniętą skórę pod oczami. Do tego nie chce współpracować z pudrami mineralnymi. Anula, czy Sylveco ma jakiś fajnie nawilżający krem pod oczy?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:37   #3738
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effa ja miałam/ mam ta mgiełkę i mi pasuje. Mojej córce też, ułatwia rozczesywanie, lekko dodaje objętości, użyta z umiarem nie obciąża. Z tym układaniem to wiesz, ja mam bardzo niepodatne włosy...
Hej Justynko
Tyz lubię serię fuss wohl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:38   #3739
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane piękne macie zakupy, nic się nie zmieniłyście, szalejecie na całego, co mnie bardzo cieszy, bo jest co podglądać
Cloche serdeczne gratulacje! Jak się ma Margolcia?

U mnie z zakupami skromnie, kupuje to co potrzebne, zapasów nie robię.
Mega hitem lata okazał się szampon z glinką z Planeta Organica i odżywka Aleppo. Polecam też szampon Love2mix z acai dla suchych włosów, pięknie odżywia.
Niezmiennie uwielbiam olejek Alverde z dziką różą, nie używam żadnych kremów. Tylko ten olejek i serum z wit C na wodzie do iniekcji. Polubiłam się też z wodą termalną avene, poluję na Uriage. Dodatkowo, aby lepiej zadbać o swoją cerę zdecydowałam się na zakup peelingu kawitacyjnego lw 006. Jestem bardzo zadowolona. Jak ktoś się waha to polecam.

Nie za bardzo naturalne, ale genialne produkty z rossmana jakie odkryłam to krem do stóp za ok. 4zł Fuss Wohl z 10% Urea oraz balsam do ciała ujędrniający i nawilżający z serii Bielenda Bio.

Rozstałam sie z henną bo wykańczała mnie finansowo a trzmała się do dwóch tygodni. Pomalowałam włosy u fryzjera trwałą farbą, żeby zakryć rudość jaki zostawił mi rok temu Casting. Henna kompletnie nie dawała rady. Może wrócę do niej za rok lub dwa jak całkiem mi włosy odrosną z tej rudości.

Nie polecam też kremu pod oczy z Organic Therpay.
Chyba, że ktoś nei ma suchej skóry, bo ten niemiłosiernie "liftinguje" co znaczy, że ciągnie i cały dzień czuję naciągniętą skórę pod oczami. Do tego nie chce współpracować z pudrami mineralnymi. Anula, czy Sylveco ma jakiś fajnie nawilżający krem pod oczy?
milo Cie widziec po dlugiej nieobecnosci jak nowa praca?
Szampon z glinka bardzo lubie, odzywke aleppo i szampon acai mam w zapasach skoro mowisz, ze takie fajne to chyba dzis wyciagne i przetestuje
Krem z sylveco pod oczy mam wiec jesli chcesz wyprobowac to moge sie podzielic bo za chiny ludowe nie chce sie skonczyc taki skubaniec wydajny
Swoja droga ciekawe gdzie wszystkie watkowe Wroclawianki pouciekaly???

W lawendowej szafie promocja do 4 sierpnia 25% na kosmetyki do wlosow Planeta Organica
Dzieki Malgosiu za opinie w takim razie sie skusze na te mgielke, zalezy mi wlasnie na lekkim utrwaleniu i objetosci.

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-08-03 o 13:42
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 14:03   #3740
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
u mnie we wszystkich rossach sa ( g-ce) ja akurat kupowalam w europie centralnej
Jesli chodzi o dzialanie to po kilku razach ciezko ocenic, szybko sie wchlania i nie pozostawia tlustej warstwy no i jak na razie nie zapycha.

Jesli ktos nie zalapal sie na promocje maski pat&rub to aktualnie tez jest podobna promocja Bede robic zamowie i sluze dodatkowym rabatem 30% wiec jakby ktos byl chetny niech pisze na priv maski sa wtedy z 45% rabatem
Ktos mial mgielke do wlosow wlasnie z pata? oplaca sie? opinie sa podzielone, a ja chcialabym cos lekkiego do ukladania wlosow
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
milo Cie widziec po dlugiej nieobecnosci jak nowa praca?
Szampon z glinka bardzo lubie, odzywke aleppo i szampon acai mam w zapasach skoro mowisz, ze takie fajne to chyba dzis wyciagne i przetestuje
Krem z sylveco pod oczy mam wiec jesli chcesz wyprobowac to moge sie podzielic bo za chiny ludowe nie chce sie skonczyc taki skubaniec wydajny
Swoja droga ciekawe gdzie wszystkie watkowe Wroclawianki pouciekaly???

W lawendowej szafie promocja do 4 sierpnia 25% na kosmetyki do wlosow Planeta Organica
Dzieki Malgosiu za opinie w takim razie sie skusze na te mgielke, zalezy mi wlasnie na lekkim utrwaleniu i objetosci.
30% mówisz ?
Dla mnie ta mgiełka to takie nic. Może ciut objętość, ale mi ona akurat niepotrzebna.
Może chcesz wypróbować przed zakupem?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 14:09   #3741
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
30% mówisz ?
Dla mnie ta mgiełka to takie nic. Może ciut objętość, ale mi ona akurat niepotrzebna.
Może chcesz wypróbować przed zakupem?
dodatkowe 30% na wszystko
szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam ze masz mgielke to bym sie zglosila do Ciebieteraz wyjdzie mnie jakies 27 zl wiec zaryzykuje z zakupem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 15:38   #3742
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kurde dziewczyny zgupiałam. Kupiłam kwas azelainowy na allegro taki w proszku, spirytus tez już kupiłam i teraz produkty czekają na mieszanie.
Jednak zastanawiam się czy takie stężenie 20% na alkoholu to będzie mnie złuszczać czy tylko będzie oczyszczać i rozjaśniać tak jak tonik. Jak myślicie?
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 18:06   #3743
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Effa ja miałam/ mam ta mgiełkę i mi pasuje. Mojej córce też, ułatwia rozczesywanie, lekko dodaje objętości, użyta z umiarem nie obciąża. Z tym układaniem to wiesz, ja mam bardzo niepodatne włosy...
Hej Justynko
Tyz lubię serię fuss wohl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a coś jeszcze możesz polecić?
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
milo Cie widziec po dlugiej nieobecnosci jak nowa praca?
Szampon z glinka bardzo lubie, odzywke aleppo i szampon acai mam w zapasach skoro mowisz, ze takie fajne to chyba dzis wyciagne i przetestuje
Krem z sylveco pod oczy mam wiec jesli chcesz wyprobowac to moge sie podzielic bo za chiny ludowe nie chce sie skonczyc taki skubaniec wydajny
Swoja droga ciekawe gdzie wszystkie watkowe Wroclawianki pouciekaly???

W lawendowej szafie promocja do 4 sierpnia 25% na kosmetyki do wlosow Planeta Organica
Dzieki Malgosiu za opinie w takim razie sie skusze na te mgielke, zalezy mi wlasnie na lekkim utrwaleniu i objetosci.
a dobry ten krem? polecasz? mocno nawilża? jak się wchłania? Ja już jestem pewna, że go kupię, tylko zbieram opinie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 18:23   #3744
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a coś jeszcze możesz polecić?
Z tej serii do stop mam jeszcze sól i peeling. W porzo, zwłaszcza za ta cenę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 20:59   #3745
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej
Ostatnio kupiłam dwa szampony Love2mix Organic - z papryczką chili i nawilżający do suchych włosów z ekstraktem z jagód z acai. Mój pierwiosnek z JMO już mi się znudził po ponad rocznym używaniu
Z papryczką chili używałam raz - jest bardzo dobry, czyli nie gorszy od JMO, a dla mnie to bardzo dużo. Nawilżający czeka na swoją kolej. Jak tylko ich dłużej poużywam dam znać.

Dzięki Małgosi mhm też mam przyjemność używać kremu pod oczy Logony AGE Protection i dla mnie jest rewelacyjny (moja cera: mieszana w kierunku suchej 35+) Bardzo dobrze odżywia, nawilża, używam go pod korektor (silny kamuflaż) i świetnie się spisuje. Do tego ma bardzo wygodne opakowanie - jest w tubce z małym podłużnym dziubkiem, który umożliwia perfekcyjne dozowanie


Mam pytanie do dziewcząt, które są w ciąży, albo jeszcze niedawno były Jakie smarowidła do ciała możecie polecić na brzuch, do biustu i innych partii ciała narażonych na rozstępy?
Używam na razie rossmanowskiego olejku dla kobiet w ciąży, ale jego zapach trochę mnie drażni...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 23:22   #3746
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dodatkowe 30% na wszystko
szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam ze masz mgielke to bym sie zglosila do Ciebieteraz wyjdzie mnie jakies 27 zl wiec zaryzykuje z zakupem
Za tą cenę warto spróbować. Ma ładny skład. Mam nadzieję, że ma działanie długofalowe.
Wobec tego odezwę się na priv.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:16   #3747
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej
Ostatnio kupiłam dwa szampony Love2mix Organic - z papryczką chili i nawilżający do suchych włosów z ekstraktem z jagód z acai. Mój pierwiosnek z JMO już mi się znudził po ponad rocznym używaniu
Z papryczką chili używałam raz - jest bardzo dobry, czyli nie gorszy od JMO, a dla mnie to bardzo dużo. Nawilżający czeka na swoją kolej. Jak tylko ich dłużej poużywam dam znać.

Dzięki Małgosi mhm też mam przyjemność używać kremu pod oczy Logony AGE Protection i dla mnie jest rewelacyjny (moja cera: mieszana w kierunku suchej 35+) Bardzo dobrze odżywia, nawilża, używam go pod korektor (silny kamuflaż) i świetnie się spisuje. Do tego ma bardzo wygodne opakowanie - jest w tubce z małym podłużnym dziubkiem, który umożliwia perfekcyjne dozowanie


Mam pytanie do dziewcząt, które są w ciąży, albo jeszcze niedawno były Jakie smarowidła do ciała możecie polecić na brzuch, do biustu i innych partii ciała narażonych na rozstępy?
Używam na razie rossmanowskiego olejku dla kobiet w ciąży, ale jego zapach trochę mnie drażni...
Wiedzę, że krem pod oczy z Logony ma coraz więcej fanów
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:34   #3748
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Aqua (water), cyclopentasiloxane, isohexadecane, glycerin, olea europea (olive) oil, retinyl palmitate, tocopherol, tocopheryl acetate, arginine PCA, sodium choride, disodium EDTA, methylparaben, DMDM hydantion, CI 19140 (acid yellow 23), Cl 42090 (acid blue 9), Cl 14700 (FD&C Red No. 4).

Tak, naturalne by było bez tych zaznaczonych na czerwono, a tak to nie jest nawet w 1/4
Witam Dziewczyny! Jesteście nieocenionym źródłem wiedzy w tym temacie! To dzięki Wam moje zasoby kosmetyczne powiększają się w zastanawiającym tempie, portfel coraz donośniej znacząco chrząka- niedługo pewnie zacznie kwiczeć, ponieważ ja wciąż mam ochotę na testowanie nowych rzeczy Ale to właśnie dzięki Wam nie dam się już nabrać na żaden "green washing" a w niektórych "nieobytych z naturą" kręgach uchodzę nawet za ekspertkę
Wiem,wiem, weszłam tu na własną odpowiedzialność, ale dzięki temu mogę stwierdzić, że ten wątek ma niesamowitą "siłę rażenia"- być może dlatego, że chyba każdy z nas, choćby podświadomie, czuje się w pewien sposób związany z naturą lub przynajmniej do tego dąży, ale nie ma wystarczającej wiedzy, by swobodnie poruszać się w tym temacie, dlatego często idzie na łatwiznę i kupuje najbardziej dostępne u nas (wciąż) kosmetyki.
Ale właśnie to dzięki Wam widać wyraźnie, że to się zmienia; coraz więcej osób świadomie wybiera odpowiednie dla siebie produkty, eksperymentuje- ten wątek jest faktycznie niewyczerpanym źródłem inspiracji
Dzięki

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-04 o 11:40
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:34   #3749
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42099423]Witam Dziewczyny! Jesteście nieocenionym źródłem wiedzy w tym temacie! To dzięki Wam moje zasoby kosmetyczne powiększają się w zastanawiającym tempie, portfel coraz donośniej znacząco chrząka- niedługo pewnie zacznie kwiczeć, ponieważ ja wciąż mam ochotę na testowanie nowych rzeczy Ale to właśnie dzięki Wam nie dam się już nabrać na żaden "green washing" a w niektórych "nieobytych z naturą" kręgach uchodzę nawet za ekspertkę
Wiem,wiem, weszłam tu na własną odpowiedzialność, ale dzięki temu mogę stwierdzić, że ten wątek ma niesamowitą "siłę rażenia"- być może dlatego, że chyba każdy z nas, choćby podświadomie, czuje się w pewien sposób związany z naturą lub do tego dąży, ale nie ma wystarczającej wiedzy, by swobodnie poruszać się w tym temacie, dlatego często idzie na łatwiznę i kupuje najbardziej dostępne u nas (wciąż) kosmetyki.
Ale właśnie to dzięki Wam widać wyraźnie, że to się zmienia; coraz więcej osób świadomie wybiera odpowiednie dla siebie produkty, eksperymentuje- ten wątek jest faktycznie niewyczerpanym źródłem inspiracji
Dzięki[/QUOTE]

No witamy witamy
Pochwal się swoimi kosmetykami
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:14   #3750
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
No witamy witamy
Pochwal się swoimi kosmetykami
Witaj
Niestety w tym momencie nie mam możliwości wklejenia zdjęć moich zbiorów, ale w najbliższym czasie postaram się krótko opisać moją aktualną pielęgnację, a tymczasem mam tylko pytanie do posiadaczek szamponu z chili i pomarańczą odnośnie jego zapachu- w pierwszej chwili byłam lekko oszołomiona, bo powalił mnie niezbyt przyjemną wonią "zatęchłej ściery", a dopiero potem rozwinął się w kierunku rzeczonej pomarańczy i tutaj jestem zachwycona- nie jest to wg mnie czysty owocowy zapach, ale złamany właśnie czymś pikantnym (chili) i , ku mojemu zdziwieniu, dosyć długo utrzymuje się na włosach,; natomiast w kwestii pielęgnacji to, jak do tej pory, mój faworyt! Mam go od niedawna, dlatego czasem jeszcze potrafi mnie zaskoczyć tą, trzeba przyznać, nietuzinkową dla kosmetyku wonią , ale coraz częściej po niego sięgam bo sprawia, że moje włosy są znacznie bardziej podatne na układanie i jest ich jakby więcej
Moje pytanie: czy ktoś też tak to odbiera czy tylko mój nadwrażliwy nos tak reaguje?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-04 o 12:41
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.