Skąd macie testery? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-22, 08:30   #31
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam wątpliwości co to tego, że produkty są kradzione albo pochądzą z innych nielegalnych źródeł.

Tylko my same napędzamy ten biznes - jest popyt na próbki i testery, to nam sprzedawczynie z perfumerii popyt ten mogą zaspokoić, kosztem braku dodatków do zakupów.

Mam znajomych którzy mają hurtownię kosmetyczną. Facet jeździ BMW. Już dwa razy bankrutowali - myślicie że z czego to autko? Ano właśnie wyprowadzanie testerów i próbek w Polskę, zamiast do perfumerii jako głównych odbiorców. W perfumeriach automatycznie dostają 1/4 tego co mogliby, wynoszą co się da i my w rezultacie dostajemy do zakupów na kwotę 200 zł 1 ml podkładu, którego 30 ml kosztuje 40 zł.

Ale potem bardzo chętnie te miniatuki i próbki kupimy na Allegro, bo przecież okazja no i skąd by je wziąć jak nie z aukcji.
ale skoro czesto otrzymanie probki w perfumeriach jest nieosiagalne, to jak inaczej wyobrazasz sobie wyprobowanie jakiegos produktu, jesli nie poprzez kupienie testera gdzie indziej? Ty zawsze kupujesz pelnowymiarowy produkt, zeby nie splamic sie dotknieciem jakiejkolwiek probki, ktora moze pochodzic ze zrodel 'nieczystych' ?

a tak na marginesie, to np. Oriflame i chyba Avon tez sprzedaje takie male szmineczki do wyprobowania i to tez sa probki.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:31   #32
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość

Tylko my same napędzamy ten biznes - jest popyt na próbki i testery, to nam sprzedawczynie z perfumerii popyt ten mogą zaspokoić, kosztem braku dodatków do zakupów.
No niestety tak jest Chyba jedna z najbardziej bezczelnych osób na Allegro to jest ta użytkowniczka http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1749793 Po prostu mi łapy opadają jak czytam,że ona jest stała klientką w Sephorze i dlatego od kilku miesięcy ma po kilkadziesiąt lanych próbek z Sephory TYGODNIOWO. Cuda niewidy Chyba tam po kilka godzin dziennie siedzi, kilka dni w tygodniu,że ma tyle tego Dla mnie to jest szczyt,bo kiedy się idzie do Sephory to panie nam próbek nie dadzą,ale widać sprzedać na Allegro już nam mogą ....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:39   #33
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
No niestety tak jest Chyba jedna z najbardziej bezczelnych osób na Allegro to jest ta użytkowniczka http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1749793 Po prostu mi łapy opadają jak czytam,że ona jest stała klientką w Sephorze i dlatego od kilku miesięcy ma po kilkadziesiąt lanych próbek z Sephory TYGODNIOWO. Cuda niewidy Chyba tam po kilka godzin dziennie siedzi, kilka dni w tygodniu,że ma tyle tego Dla mnie to jest szczyt,bo kiedy się idzie do Sephory to panie nam próbek nie dadzą,ale widać sprzedać na Allegro już nam mogą ....
O niej wczoraj myślałam ciekawe co by było gdyby wpadła. Czy podała np. swoje dane osobowe czy na kogoś innego
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:55   #34
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O niej wczoraj myślałam ciekawe co by było gdyby wpadła. Czy podała np. swoje dane osobowe czy na kogoś innego
Ale co jej Sephora zrobi? NIC.
Najbardziej u tej kobiety denerwuje mnie to,że ludzie od niej kupują,bo jakby nie kupowali to już by dawno interes zwinęła. Jak ona widzi,że ludzie kupują to dlaczego ma komuś w sklepie zrobić próbkę skoro może na niej zarobić na Allegro 5 zł Sprzeda 50 próbek w miesiącu i już ma 250 zł do kieszeni właściwie za nic,bo to co powinno być jej obowiązkiem w pracy staje się jej dodatkowym źródłem dochodu ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 09:03   #35
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Skąd macie testery?

Zobaczymy - smarnęłam maila do Sephory
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 09:56   #36
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zobaczymy - smarnęłam maila do Sephory
Ciekawe, co (i czy) odpiszą. Daj znać, Agnieszko
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 09:58   #37
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zobaczymy - smarnęłam maila do Sephory

Na jaki adres pisałaś?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 10:30   #38
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Na jaki adres pisałaś?
Na jedyny dostępny na ich polskiej stronie: Klub_Sephora@Sephora.fr http://sephora.pl/klub/kontakt/
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:54   #39
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Na jedyny dostępny na ich polskiej stronie: Klub_Sephora@Sephora.fr http://sephora.pl/klub/kontakt/
To radzę uzbroić się w cierpliwość,bo mi z łaski swojej nie odpisali od kilku miesięcy Jakoś na początku marca pisałam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:58   #40
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Skąd macie testery?

Lol... no nic, zobaczymy. Pisałaś w tej samej sprawie? Moim zdaniem to w ich interesie jest zamknąć jej biznes
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:02   #41
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Lol... no nic, zobaczymy. Pisałaś w tej samej sprawie? Moim zdaniem to w ich interesie jest zamknąć jej biznes
Tak w tej sprawie. Kiedyś Rzastin podawała maila do pani z Sephory-jak będziemy miały jakieś zastrzeżenia co do zachowania personelu to można było do niej pisać, ale okazało się,że ten mail nie działa,więc pisałam pod ten
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 14:05   #42
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez pakosta
Ale ja nie mam wątpliwości co to tego, że produkty są kradzione albo pochądzą z innych nielegalnych źródeł.
Źle napisałam - chodzi mi o to, że moich rozmyślań nie wzbudza fakt że coś może być kradzione a potem sprzedawane na A. Kradzież jest łamaniem prawa, i nie ma co w to wnikać. Poza tym z tego co się orientuję, towary kradzione sprzedawane sa bardziej na targach czy po znajomości, a nie przez A.

Wiem, że próbki czy miniaturki kradzionie (w sensie napadam tira i zabieram) nie są, tylko wynoszone przez pracowników.

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
ale skoro czesto otrzymanie probki w perfumeriach jest nieosiagalne, to jak inaczej wyobrazasz sobie wyprobowanie jakiegos produktu, jesli nie poprzez kupienie testera gdzie indziej? Ty zawsze kupujesz pelnowymiarowy produkt, zeby nie splamic sie dotknieciem jakiejkolwiek probki, ktora moze pochodzic ze zrodel 'nieczystych' ?

a tak na marginesie, to np. Oriflame i chyba Avon tez sprzedaje takie male szmineczki do wyprobowania i to tez sa probki.
Nie kupuję testerów na Allegro. Jeżeli chcę wypróbować jakiś produkt, korzystam z testera w sklepie, jeśli go nie ma to wściekam się z tego powodu i szukam dalej. Albo kupuję w ciemno.

I nie chodzi o to żeby się "nie splamić" - po prostu albo akceptuję fakt że nie można się w Sephorze doprosić o próbki i kupuję je sobie gdzieśtam, albo tego faktu nie akceptuję i mam prawo do wściekania się
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 14:16   #43
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Skąd macie testery?

Apropos Oriflame i Avonu-testery są tylko dla konsultantów,aby ułatwić im pracę,ponieważ klient nie może dotknąć produktu i zobaczyć koloru przed zakupem,więc to nie jest dobry przykład.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 17:45   #44
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Skąd macie testery?

ja robię tak- ubieram sie tak żeby było widać, że mam kasę i idę do Sephory

wchodząc (przychodzę ok. 13:00 gdy jest mało ludzi i mniejsza ochrona) patrzę na Pana ochroniarza i oblizuję wargi a następnie mrugam do niego.
zatem ochronę mam już z głowy, facet mnie już unika. następnie Pani konsultantka na pytanie: -w czym pomóc? zostaje odprawiona z odpowiedzią: - w niczym!

po tym krążę między półkami, dyskretnie wrzucam (do specjalnie otwartej torebki wiszącej na moim przedramieniu) testery które mnie interesują, czasem łokciem lekko przesuwam i wtedy celuję by spadło też do torby.

następnie robię jakieś zamieszanie zrzucając jakiś perfum, a przy okazji biorąc inny tester tegoż, wychodzę z perfumerii z moimi zdobyczami!


tak to się robi




p.s. postanowiłam dodać, że to oczywiście jest żart- całkowity wymysł mojej fantazji.
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-06-23 o 14:39 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:57   #45
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
...a potem płaczemy że w Sephorze nie mamy jak spróbować kosmetyku, że to dużych zakupów dostajemy marną próbkę podkładu...
hehe moim wyjściem z sytuacji jest nie kupowanie w sephorze (sephorowe braki w prezentach dla klientek bije tylko sieć perfumerii olimpia - do 300 zł zakupów nie dostałyśmy kiedyś z mamutkiem zupełnie nic!). do wyżej wymienionych udaję się na zwiad, rozeznanie - pooglądam nowinki, pokoloruję pół ręki jakimiś cieniami, brązerkami itp. a potem śmigiem do douglasa (mimo, że sephorę mam te 3 minuty bliżej) i szalej dusza.
nawet kupując jakieś duperele do wanny dostałam próbkę podkładu. jak wywaliłam prawie stówkę na eyelinera - dostałam do wytestowania krem na dzień, błyszczyk i jakiś zapach. ostatnio kupowałam tam tusz, w towarzystwie mamy - panie dla każdej z nas dorzuciły jakieś gadżeciki. od jakiegoś czasu mamutek ma kartę zniżkową, a to powoduje jeszcze większą ilość próbek
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:19   #46
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ja robię tak- ubieram sie tak żeby było widać, że mam kasę i idę do Sephory

wchodząc (przychodzę ok. 13:00 gdy jest mało ludzi i mniejsza ochrona) patrzę na Pana ochroniarza i oblizuję wargi a następnie mrugam do niego.
zatem ochronę mam już z głowy, facet mnie już unika. następnie Pani konsultantka na pytanie: -w czym pomóc? zostaje odprawiona z odpowiedzią: - w niczym!

po tym krążę między półkami, dyskretnie wrzucam (do specjalnie otwartej torebki wiszącej na moim przedramieniu) testery które mnie interesują, czasem łokciem lekko przesuwam i wtedy celuję by spadło też do torby.

następnie robię jakieś zamieszanie zrzucając jakiś perfum, a przy okazji biorąc inny tester tegoż, wychodzę z perfumerii z moimi zdobyczami!


tak to się robi




serio?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 00:55   #47
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
serio?
tak, tak serio!





p.s. oczywiście, że nie- w życiu bym nie mogła tak zrobić...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 06:25   #48
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Skąd macie testery?

U mnie w jednej z drogerii czasem wyprzedają testery, ale lepiej się na nie nie pokusić. Kupowałam błyszczyki Lumene w sklepie internetowym coś koło 20zł a tu kilka dni później widzę że w owej drogerii na drzwiach napis wyprzedaż błyszczyków Lumene 16,99, niby niewiele taniej, ale tam dochodziła przesyłka, a sztuk kupowałam kilka więc czym prędzej udałam się do drogerii w celu dokupienia jeszcze jakiegoś koloru.
To co zobaczyłam to nawet trudno nazwać testerami, upaćkane, brudne, uklejone, część wyschnięta, daty ważności zdarte, a większość obecnych produktów na rynku z ostatniej partii miała daty ważności do 01.2008.
Ja wstydziłabym się je nawet wystawić na sprzedaż, zwłaszcza za taką cenę, widziałam w innych drogeriach wystawiane testery do koszyków, jak jakaś seria była wycofywana i na nic im by się zdały już testery, ale po pierwsze ceny tam były po kilka zł, a stan testerów wystawionych do sprzedaży, były one minimalnie używane lub wcale.
Oczy na wierzch mi wyszły, za kilka zł więcej kupiłam całe produkty, kilka dni wcześniej, nie mówiąc już o Naturach gdzie pełnowartościowe produkty były wyprzedawane po kilka lub kilkanaście zł.
Włos na głowie się jeży, nawet takie odpadki chcą sprzedać i to za taką cenę, coś co dostają gratis do zamówień kosmetyków.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 09:09   #49
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ja robię tak- ubieram sie tak żeby było widać, że mam kasę i idę do Sephory

wchodząc (przychodzę ok. 13:00 gdy jest mało ludzi i mniejsza ochrona) patrzę na Pana ochroniarza i oblizuję wargi a następnie mrugam do niego.
zatem ochronę mam już z głowy, facet mnie już unika. następnie Pani konsultantka na pytanie: -w czym pomóc? zostaje odprawiona z odpowiedzią: - w niczym!

po tym krążę między półkami, dyskretnie wrzucam (do specjalnie otwartej torebki wiszącej na moim przedramieniu) testery które mnie interesują, czasem łokciem lekko przesuwam i wtedy celuję by spadło też do torby.

następnie robię jakieś zamieszanie zrzucając jakiś perfum, a przy okazji biorąc inny tester tegoż, wychodzę z perfumerii z moimi zdobyczami!


tak to się robi






Własnie wybiram sie do Sephory przetestować Twój sposób!Jelsi do wieczora nie bedzie mnie na Wizazu - znaczy sie sie nie udało
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 09:22   #50
agrafffa
Rozeznanie
 
Avatar agrafffa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 978
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Lol... no nic, zobaczymy. Pisałaś w tej samej sprawie? Moim zdaniem to w ich interesie jest zamknąć jej biznes
W 100 % sie zgadzam Dlaczego ona zarabia na tym co powinno dostac sie za darmo ?
__________________
...nice...
agrafffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 09:33   #51
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zobaczymy - smarnęłam maila do Sephory
Wysmarowalam maila do Sephory w sprawie tej pani juz kilka miesiecy temu. Odpisali, ze :
"Niestety nie mamy wpływu na produkty licytowane na stronach allegro.

Pani e-mail przekazaliśmy do Działu Operacyjnego, który nadzoruje wszystkie sklepy i sprawdza wszelkie nieprawidłowości. "
I tak sie ta sprawa zajeli
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:06   #52
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
tak, tak serio!





p.s. oczywiście, że nie- w życiu bym nie mogła tak zrobić...
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:31   #53
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Własnie wybiram sie do Sephory przetestować Twój sposób!Jelsi do wieczora nie bedzie mnie na Wizazu - znaczy sie sie nie udało


życzę powodzenia!
p.s. pamiętaj o dużej torbie


Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość


ale za co?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:50   #54
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Skąd macie testery?

SiS ale ja mam nadzieję że torba wyozona jest aluminium? Zeby nie pikało przy wyjściu? ostatecznie ponoć dwa spody od tortownicy wystarczą.

pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 14:10   #55
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość


życzę powodzenia!
p.s. pamiętaj o dużej torbie






ale za co?
za to ze tak nieładnie piszesz :P jeszcze ktoś uwierzy i co wtedy? :P
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 14:19   #56
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nawet kupując jakieś duperele do wanny dostałam próbkę podkładu. jak wywaliłam prawie stówkę na eyelinera - dostałam do wytestowania krem na dzień, błyszczyk i jakiś zapach. ostatnio kupowałam tam tusz, w towarzystwie mamy - panie dla każdej z nas dorzuciły jakieś gadżeciki. od jakiegoś czasu mamutek ma kartę zniżkową, a to powoduje jeszcze większą ilość próbek
No cóż, ja widocznie nie wyglądam na klientkę, której warto wręczyć choćby próbkę - w Douglasie zakupy robiłam dwa razy (raz tusz YSL, raz kompakt Clinique). W obu przypadkach dostałam... figę z makiem, czyli nic. Pewnie to też zależy od konkretnego sklepu, ale ja już w żadnym D. zakupów nie zrobię, odpada.
W Sephorze próbki proponowane są mi często, ale zwykle nie jest to nic, czego miałabym ochotę używać, więc... odmawiam. Konsternacja Pań nie zna wówczas granic
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 14:37   #57
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
SiS ale ja mam nadzieję że torba wyozona jest aluminium? Zeby nie pikało przy wyjściu? ostatecznie ponoć dwa spody od tortownicy wystarczą.

to jest specjalna torba na 'zakupy' do Sephory
Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
za to ze tak nieładnie piszesz :P jeszcze ktoś uwierzy i co wtedy? :P
mam nadzieję, że jednak nikt nie wziął tego na serio
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 14:39   #58
m@rti
Raczkowanie
 
Avatar m@rti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 126
GG do m@rti
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
no przecież dziewczyny chyba już napisały wszystkie możliwe źródła.....
jak widac watek jednak sie rozwinal
nie tylko dziewczyny ale rowniez Ty czesto zabierasz glos

moge dodac od siebie, ze kiedys znajomy kupowal na gwiazdke dla swojej rodziny perfumy (bylo tego ze cztery flakony po 100ml), to dostal drugie tyle w testerach do wyprobowania. Niestety to bylo za granica
__________________
na wymianę mam komu to dam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=431856
m@rti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 16:34   #59
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez m@rti Pokaż wiadomość
nie tylko dziewczyny ale rowniez Ty czesto zabierasz glos
tyle, że nie na temat

Cytat:
Napisane przez m@rti Pokaż wiadomość
jak widac watek jednak sie rozwinal
chodziło mi o to, że wszystkie możliwości zostały już wcześniej wymienione....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:20   #60
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Skąd macie testery?

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Wysmarowalam maila do Sephory w sprawie tej pani juz kilka miesiecy temu. Odpisali, ze :
"Niestety nie mamy wpływu na produkty licytowane na stronach allegro.

Pani e-mail przekazaliśmy do Działu Operacyjnego, który nadzoruje wszystkie sklepy i sprawdza wszelkie nieprawidłowości. "
I tak sie ta sprawa zajeli

Chociaż Ci odpisali

Co do sposobu na ubiór to już kiedyś opisała to inna poznanianka Maritine. Wątek założony kilka lat temu pt. Historia o białej garsonce
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.