Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 21:18   #961
Scania
Zadomowienie
 
Avatar Scania
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 737
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Bardzo ładne te ostanie szkoda że już ich nie ma ale odrosną nie ma sie co martwić
Scania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:52   #962
durnabaska
Przyczajenie
 
Avatar durnabaska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

sliczne pazurki, naprawde. ja mam takie pytanko: w jaki sposób zrobiłas te : http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3393313
czytałam ze metoda spirytusowa, ale czyli dokładnie jak?
dziekuje za odpowiedz z góry *
durnabaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:08   #963
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

bardzo ladne te brazowo-czarne ale ja osobiscie dodala bym na czarnych liniach zloty brokat fajniej by wgladaly, ale i tak sa bardzo ladne
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 16:39   #964
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Scania - dziękuję w sumie to się nie martwię tylko że mi się tak bardzo nie podobają moje pazury jak są krótkie, że nawet nie chce mi się ich malować
durnabaska - witam u mnie na wątku nową osóbkę Metoda, o którą piszesz jest dokładnie opisana w poście 18 -> TU
madziareczka - planowałam czymś je upiększyć ale brakło czasu
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:59   #965
madjenka
Raczkowanie
 
Avatar madjenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 455
GG do madjenka
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Witam Przejrzałam sobie Twój wątek pazurkowy i bardzo mi sie spodobały niektóre zdobienia Ten na przykład jest bardzo ciekawy: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6202487
Pozdrawiam, a jeśli masz ochote to wpadnij do mnie
__________________
Moje staaaaaaare pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...99#post6155099
ZAPRASZAM




madjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:09   #966
Scania
Zadomowienie
 
Avatar Scania
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 737
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Aj ...wiem co to znaczy mam to samo teraz ...pozostaje tylko czekac az odrosna to i wena wroci
Scania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 18:09   #967
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

madjenka - cieszę się że wpadłaś do mnie dzięki
Scania -
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 19:19   #968
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

hej Dziewczyny
Wiem, że bardzo dawno mnie nie było. Cały mój wolny czas na komputer poświęcam na fora ślubne, takie dotyczące wesel i wszystkiego co się z tym wiąże Na wizaż pazurkowy niestety brakuje już czasu ....

Za to przygotowania do mojego ślubu popędziły z taką parą, że aż mnie to wszystko przerażać zaczyna Już sporo załatwiłam a jeszcze tyle przed nami...

Pazurków ostatnio też nie maluję bo są krótkie i brzydkie. Ale jak coś się pojawi na nich postaram się wkleić fotki na forum
Pozdrawiam gorąco
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 08:33   #969
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

gratulacje i trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie tak jak sobie wymarzycie
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:05   #970
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

To zdawaj nam relację ze ślubnych przygotowań
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:09   #971
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

ma_delline - dziękuję
La Monica - jeśli tylko to nie będzie nikogo zanudzać to ja mogę pisać
Na razie mam załatwione (tzn podpisane umowyi zaklepane terminy) salę, zespół, kamerzystę, fotografa i oczywiście kościół właśnie jestem w trakcie załatwiania samochodu na ślub i jak wszystko pójdzie ok to będzie to taki stary model cadilaca kolor czerwony jak będę już wiedzieć na 100% to wkleję fotkę.

Najważniejsze -czyli suknia - jeszcze jest niezałatwione. Czekam na większy przypływ gotówki i później rzucam się na rajd po sklepach.
Muszę Wam powiedzieć, że tak mnie już to wszystko przeraża, że nie wiem jak dotrwam do czerwca chyba już zacznę brać jakieś tabletki na "spokojność"
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 12:45   #972
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Mnie to interesuje bo po studiach się hajtam czyli za....2 lata maximum
A wiadomo że wszystko trzeba przygotowywać i zamawiać z wyprzedzeniem 1-1,5 rocznym
A najbardziej to mnie denerwują te bezsensowne nauki w kościele
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 18:51   #973
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Jejku, wreszcie znalazłam chwilunię na wizaż W ogóle to przez prawie tydzień nie miałam internetu i odchodziłam już od zmysłów prawie - to jednak musi już być uzależnienie i to zaawansowane stadium
A tak ogólnie, to moje myśli ostatnio krążą wokół wódki Własnie jesteśmy na etapie jej załatwiania na nasze wesele

La Monica - to rzeczywiście jak myślicie o ślubie już bym radziła się rozglądać przynajmniej za salą. U nas aby zarezerwować wolny termin i to zwłaszcza w tych najbardziej chodliwych miesiącach (czerwiec - wrzesień) trzeba myśleć już minimum 1.5 roku przed ślubem. I to wtedy już z reguły nie ma za dużego wyboru. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale mam koleżankę, co mieszka w Krakowie i już ma termin od kilku miesięcy na sierpień 2009 zaklepany

Wrzucam na szybciocha jeszcze jakieś dwa stare wzorki nowych oczywiście brak ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebieskie1.jpg (113,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie2.jpg (114,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różowy_french1.jpg (117,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różowy_french2.jpg (103,8 KB, 67 załadowań)
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 19:30   #974
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Wiem że terminy są na rok lub dwa lata wstecz ale u mnie narazie cos się pokićkało w związku... na temat ślubu więc...sama wiesz...może nic z tego nie wyjść...TŻ na mnie narzeka pod wieloma względami od pewnego czasu ..czuję się zrezygnowana ..no i...jakoś tak...do jest trochę

A vodka to ważna sprawa ja chciałabym mieć na weselu nie tylko "czystą" ale też wina i martini

Co do pazurków: Pierwsze są fajne, takie wesołe dla jednak troszkę za bardzo odważne
Drugie bardzo ładne, delikatne i dziewczęce
Pozdrawiam Anusiu
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:30   #975
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

ladne
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:05   #976
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

La Monica - nie ma się czym przejmować, to na pewno tylko przejściowe kłopoty w Waszym związku u mnie wbrew pozorom mój TŻ oświadczył mi się gdy mieliśmy właśnie cięższy okres - dużo się kłóciliśmy i wydawało mi się, że TŻ nie widzi ze mną przyszłości, a tu taka niespodzianka a tak wogóle teraz przy organizacji wesela kłócimy sie jeszcze bardziej
My też na weselu będziemy mieć jeszcze winka co do martini - to też bym chciała, ale może lepiej nie, bo wtedy już nie będę mogła się powstrzymać i się upiję
Acha, i cieszę się że Ci się wzorki podobają
Blue sky - dziękuję
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 19:35   #977
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Ech...w każdym razie pierścionka zaręczynowego nie noszę od 3 dni Po co jak mi powiedział że nie chce ze mną brać slubu ?
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:27   #978
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

oj Monia mam nadzieje (bo nie znam sytuacji), że powiedział to tak w chwilach złości i bez przemyślenia tego. Ale jeśli Tobie zależy na ślubie, to noś ten pierścionek i tym demonstruj swoje uczucia - może się spamięta i przeprosi
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 17:19   #979
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Pazurki różowe mi się bardziej podobają Choć mają troszkę dziwny kształt...

A co do ślubów, to i tak macie fajnie... mnie ostatnio wszystkie moje przyjaciółki się pohajtały i zostałam sama na pastwisku losu... A TŻ mnie namawia na zamieszkanie z nim, ale niestety ożenek nie figuruje w jego planach na kilka najbliższych lat, a mnie się tak średnio uśmiecha mieszkanie z kimś "na kocią łapę"...

Także Moniko, jeśli Ci na nim zależy i jesteś pewna, że z tym człowiekiem chcesz spędzić życie, to nie zrażaj się jego słowami (o ile były wypowiedziane, jak pisze Anusia, w chwili złości). Życzę, żeby Ci sie szybko na nowo poukładało w związku i żebyś już nigdy takich przykrych słów od niego nie usłyszała
A co do alkoholu To ja bym też chciała mieć różne, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Nawet bym się chyba zastanowiła nad kupieniem paru fajnych "babskich" piwek smakowych, żeby ciocie miały co pić Ja naprzykład bardzo lubię te wszystkie freeki i inne reddsy

Pozdrówki
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 18:40   #980
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Bardzo fajne oba. Ten niebieski jest bardzo ciekawy...
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:50   #981
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Mi sie podobają bardziej niebieskie


Moniś, może jakiś strach go ogarnął i tak powiedział, albo zły był. Mój tez powiedział mi coś co mnie zabolało i świadczyło o tym, ze mnie nie chce. A jednak niedawno co się oświadczył
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 19:16   #982
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

fajne. niebieskie lepsze
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:30   #983
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
oj Monia mam nadzieje (bo nie znam sytuacji), że powiedział to tak w chwilach złości i bez przemyślenia tego. Ale jeśli Tobie zależy na ślubie, to noś ten pierścionek i tym demonstruj swoje uczucia - może się spamięta i przeprosi
Czy ja wie czy on to powiedział w złości ? raczej nie.... Ja mam manię robienia wszystkiego na opak, i nie będę nosić pierścionka dopóki mnie nie przeprosi

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
A co do ślubów, to i tak macie fajnie... mnie ostatnio wszystkie moje przyjaciółki się pohajtały i zostałam sama na pastwisku losu... A TŻ mnie namawia na zamieszkanie z nim, ale niestety ożenek nie figuruje w jego planach na kilka najbliższych lat, a mnie się tak średnio uśmiecha mieszkanie z kimś "na kocią łapę"...

Także Moniko, jeśli Ci na nim zależy i jesteś pewna, że z tym człowiekiem chcesz spędzić życie, to nie zrażaj się jego słowami (o ile były wypowiedziane, jak pisze Anusia, w chwili złości). Życzę, żeby Ci sie szybko na nowo poukładało w związku i żebyś już nigdy takich przykrych słów od niego nie usłyszała
A co do alkoholu To ja bym też chciała mieć różne, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Nawet bym się chyba zastanowiła nad kupieniem paru fajnych "babskich" piwek smakowych, żeby ciocie miały co pić Ja naprzykład bardzo lubię te wszystkie freeki i inne reddsy

Pozdrówki
Wszystkie oje przyjaciółki z liceum już są po ślubach albo mają dzieci a ja nie. I jakoś się tym nie przejmuję. Do bachorków mi się nie spieszy a ślub to tylko formalość. PS. Ja mieszkam z TŻtem od 2 lat na "kocią łapę" na dodatek z moją mamą i babcią pod jednym dachem i jest nam dobrze...choć chcielibyśmy się wyprowadzić kiedyś

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość

Moniś, może jakiś strach go ogarnął i tak powiedział, albo zły był. Mój tez powiedział mi coś co mnie zabolało i świadczyło o tym, ze mnie nie chce. A jednak niedawno co się oświadczył
Ooooo oświadczył się ? w końcu To gratuluję
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 14:28   #984
1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 190
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Monico wierzę, że wszystko będzie dobrze i to już niedługo.

Froggie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anusiu jak dla mne umieszczaj wszystkie informacje, zdjęcia związane z Waszym ślubem

Wszystkie pazurki słodziutkie

Pozdrawiam
Alicja
1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:49   #985
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
A co do ślubów, to i tak macie fajnie... mnie ostatnio wszystkie moje przyjaciółki się pohajtały i zostałam sama na pastwisku losu... A TŻ mnie namawia na zamieszkanie z nim, ale niestety ożenek nie figuruje w jego planach na kilka najbliższych lat, a mnie się tak średnio uśmiecha mieszkanie z kimś "na kocią łapę"...
Ja tam myślę, że mieszkanie "na kocią łapę" jest bardzo pożyteczną sprawą bo dopiero wtedy tak naprawdę poznaje się tą drugą osobę - tzn jego wszystkie wady i dziwactwa poza tym wtedy już zaczyna się mieć wspólne problemy, pieniądze itp. A te sprawy często rozbijają pary a tak można się sprawdzić. A na ożenek Isia zawsze przyjdzie jeszcze czas Ze mną to co innego - 27 wiosenka mi zaraz stuknie i stara dupa już jestem No a mój TŻ przekracza za 2 miesiące trzydziestkę
dzięki

Cytat:
Napisane przez ilonka70 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne oba. Ten niebieski jest bardzo ciekawy...


Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
Moniś, może jakiś strach go ogarnął i tak powiedział, albo zły był. Mój tez powiedział mi coś co mnie zabolało i świadczyło o tym, ze mnie nie chce. A jednak niedawno co się oświadczył
gratuluję froggie z całego serca

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
fajne. niebieskie lepsze


Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Czy ja wie czy on to powiedział w złości ? raczej nie.... Ja mam manię robienia wszystkiego na opak, i nie będę nosić pierścionka dopóki mnie nie przeprosi
wiesz że ja też posiadam tą "zaletę" robienia wszystkiego na opak ? Ale skoro już mieszkacie razem to Twój TŻ ma o wiele wiele więcej okazji żeby Cię przeprosić Mam nadzieje, że nie będziesz musiała długo czekać

Cytat:
Napisane przez 1708 Pokaż wiadomość
Anusiu jak dla mne umieszczaj wszystkie informacje, zdjęcia związane z Waszym ślubem

Wszystkie pazurki słodziutkie

Alicja
Dzięki Alicja na [pewno będę na bieżąco coś pisać


Ale mi się taki romantyczny wątek zrobił i to tak przy zbliżających się walentynkach super
A my z TŻ właśnie wróciliśmy z naszych pierwszych nauk przedmałżeńskich. I muszę przyznać, że nawet całkiem ciekawie było - nic o kościele, tylko o miłości, wzajemnym zrozumieniu w związku i umiejętności słuchania drugiej osoby.

Pozdrawiam wszystkie zakochane wizażanki
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:16   #986
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

A mówił juz coś ksiądz o robieniu dzieciaków i przylocie bociana ?
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 18:01   #987
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
A mówił juz coś ksiądz o robieniu dzieciaków i przylocie bociana ?
No właśnie że nie szkoda... ale myślę, że dopiero w poradni małżeńskiej gdzie mam 3 ostatnia, spotkania się dowiem co i jak może wreszcie się czegoś nauczę
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 18:31   #988
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

To przekaż nam tą cenną widzę
A co to jest ta poradnia małżeńska
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 18:48   #989
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
To przekaż nam tą cenną widzę
A co to jest ta poradnia małżeńska
tam analizują cykl miesiaczkowy i zmuszają TŻ do robienia wykresów Twojego cyklu - a tak dodatkowo to dowiedziałam się że tabletki to grzech a jak sie karmi piersią to nie zajdzie się w ciążę (paranoja) no i było jeszcze kilka innych bredni przez które niestety ale trzeba przejść i broń boże nie zaprzeczać tym "naukowym "wywodom hihi - u mnie poradnię już zaliczyłaś hihi


a pazurki bardzo mi się podobają czekam cierpliwie na nowe zdobionka
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 21:01   #990
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Anusia_piękniusia pokazuje pazurki ;)

My już trochę pomieszkaliśmy razem, dwa miesiące jak byliśmy w Irlandii. I bardzo dobrze nam się razem żyło. Problemy były, owszem, ale każdy udawało nam się rozwiązać. Natomiast tak na stałe wprowadzić się do niego, bez perspektyw na ślub, bez żadnej jego konkretnej deklaracji (czyli z gołym palcem), to mi się nie uśmiecha. Po prostu tak byłam wychowywana. A moja rodzina to już wogóle by mnie wyklęła...

Ale osobiście też uważam, że podczas samych randek nie można tak naprawdę poznać tego drugiego człowieka. I takie mieszkanie ze sobą to fajny sprawdzian, tylko że jak mówię, ja go mogę podjąć, jak już będę wiedziała, ze jest to sprawdzian przed czymś konkretnym, a nie tak tylko i nie wiadomo do czego ma prowadzić... i czy wogóle do czegoś... aaa takie to pokręcone jakieś
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.