Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 17:39   #2401
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Tłusty, krem ochronny... Ja bym tego nie nałożyła na twarz zanieczyszczoną i tłustą, zapewne Cię pozapycha i zostawi tłusty film.

Ps. W końcu umówiłam się na laser
na zwykly laser czy ipl? masz problem z rumieniem, pajaczkami, czy z jednym i drugim? noo i kiedy ten laser? mam nadzieje,ze bedziesz relacjonowac nam swoje uwagi,spostrzezenia i efekty
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:41   #2402
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Milka ja również czekam na relacje Opowiedz jaki to jest dokładnie laser, jakie masz problemy, czym kierowałaś sie wybierając klinike, jaki koszt jest tych zabiegów ile będziesz ich potrzebowała

Dziewczyny dopadł mnie buraczek
Przeglądałam KWc i widze, że polecany przeze mnie Rilatil ma najlepsze opinie w tej kategorii
Zaczytuje się teraz w opiniach Avene Antirougerous i prawde mówiąc mało osób pisze o dobroczynnym działaniu na naczynka
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:15   #2403
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Milka ja również czekam na relacje Opowiedz jaki to jest dokładnie laser, jakie masz problemy, czym kierowałaś sie wybierając klinike, jaki koszt jest tych zabiegów ile będziesz ich potrzebowała

Dziewczyny dopadł mnie buraczek
Przeglądałam KWc i widze, że polecany przeze mnie Rilatil ma najlepsze opinie w tej kategorii
Zaczytuje się teraz w opiniach Avene Antirougerous i prawde mówiąc mało osób pisze o dobroczynnym działaniu na naczynka
Mi avene wcale nie sluzyl, nawet dobrze nie nawilzal. wymeczylam jedno opakowanie i nie zamierzam wiecej kupowa. ale kazdemu moze podpasowac co innego
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:15   #2404
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

mnie Avene sie podobal ale ten Richi. Mialam probki w kwietku jak sie straesznie podraznilam i przyniols mi ulge. najpierw pomoglam sobie krmem z cynkiem na pupe dziecka a po dwoch\trzech dniach uzywalam dwoch probek Avene Richi i jednej Legere. Oba kremy na noc. Szkoda ze ma filtry bo one mnie odstraszja zeby uzywac na noc, a na dzien nie potrzebuje.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:57   #2405
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez mmaggiee Pokaż wiadomość
odwiedzilam kilka aptek w poszukiwaniu probek filtrow avene i powiem wam dziewczyny,ze nigdzie nie znalazlam..ba, w zadnej nie bylo nawet "niepróbkowych" avenek z wysokim filtrem spf 50. jest tu moze jakas wizazanka z lublina, ktora wie gdzie jest dobrze zaopatrzona apteka w filtry?
Jeśli dalej szukasz apteki to polecam:

  • apteka w realu - mnóstwo kosmetyków, ogromny wybór, filtry avene, klorane (podobno świetne i stosunkowo tanie), dają próbki
  • apteka na miasteczku uniwersyteckim, za kinem bajka - też mają duży wybór kosmetyków
  • i jeszcze byłam kiedyś w aptece na krakowskim przedmieściu, naprzeciwko pekao (dawne bph), pani chwaliła się, że oni mają wysokie filtry przez cały rok. byłam tam tylko raz, więc nie sprawdzałam
__________________

Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:44   #2406
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Kulfon dzięki za cynk
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 08:52   #2407
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

chcialam sie dowiedzieć czy kosmetyki z dużą zawartością wit. C bedą wzmacniać czy szkodzić naczynkom??? bo slyszalam gdzies ze duza ilosc wit C w kosmetyku rozszerza naczynka i mogą one pekać
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 13:59   #2408
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A ja mam pytanie odnośnie kremu na zimę i na noc. Co polecacie?
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:12   #2409
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dziewczyny a co robić, jeśli mam cerę tłustą trądzikową, ale też bardzo wrażliwą z porozszerzanymi naczynkami i skłonną do przesuszeń?
tzn. mam problem z przetłuszczającą się strefą T głównie, choć kiedyś w aptece mi badali cerę i stwierdzili, że jest typowo tłusta, ale z drugiej strony tymi kosmetykami do skóry tłustej najczęściej szkodzę i podrażniam naczynka.
Ostatnio zaczęłam stosować dwa różne kremy na noc, na te miejsca gdzie mam popękane naczynka odpowiedni krem a na pozostałą część krem nawilżający, na dzień stosuję krem matujący, który niestety zawiera alkohol, ale długo go szukałam i jego efekt matujący (jednocześnie nie przesusza) jest zadowalający.

Sama już nie wiem, jak się za to zabrać.
pomożecie?
aktualnie używam:
rano: żel do mycia twarzy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1225
potem czasem tonik z tej serii, ale często zapominam albo nie mam czasu
krem http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18157

jak wracam z pracy używam termalki avene (ale dość nieregularnie)

wieczorem: ten sam żel do mycia co rano,
na policzki tam, gdzie mam naczynka ten krem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25829
a na resztę twarzy LRP Hydraphase XL

mam kupiony effaclar K, ale boję się ze względu na naczynka, może zacznę go używać tylko na czoło, brodę i żuchwę, nie wiem.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:09   #2410
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Czy vitacon jest tylko na recepte?? lekarz rodzinny nie chcial mi przepisac,powiedzial,zeby w tej sprawie wypowiedzial sie kardiolog...chociaz tlumaczylam,ze przeciez nie chce przyjmowac tej witaminy doustnie a juz myslalam,ze sobie zrobie kuracje wit.K...
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:16   #2411
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

miskowa Effaclar nie szkodzi naczynkom.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 14:18   #2412
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez mmaggiee Pokaż wiadomość
Czy vitacon jest tylko na recepte?? lekarz rodzinny nie chcial mi przepisac,powiedzial,zeby w tej sprawie wypowiedzial sie kardiolog...chociaz tlumaczylam,ze przeciez nie chce przyjmowac tej witaminy doustnie a juz myslalam,ze sobie zrobie kuracje wit.K...

Vitacon jest wylacznie na recepte
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:19   #2413
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
miskowa Effaclar nie szkodzi naczynkom.
to dobra wiadomość, więc mogę zacząć go stosować, bo nie byłam właśnie pewna, dzięki za odpowiedź
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:22   #2414
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Vitacon jest wylacznie na recepte
no to szkoda, bo sobie go nie wykupie w takim razie
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:12   #2415
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Melduje się kolejny naczynkowiec

Naczynka mam od dziecka, już w podstawówce dzieci mówiły na mnie "czerwonka", dwa lata temu zrobiłam serię zabiegów laserowych na naczynka, różnica była bardzo mała, żyłki przy nosie wogóle nie dały się zamknąć , ale przynajmniej czerwienię się rzadziej, skóra nie jest już taka piekąca, za jakiś czas powtórzę zabieg, ale będę szukała jakiegoś innego gabinetu, teraz chcę zająć się profilaktyką
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:31   #2416
Majka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 44
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

I ja się melduję: choć nie sucha - raczej mieszana/tłustawa, ale z rozszerzonymi naczynkami na nosie i policzkach (tzw. motylek na środku buzi).

Z moich doświadczeń kosmetycznych: Iwostin Capillin na zaczerwienienia: zapycha, zaraz po nałożeniu czerwienię się jeszcze bardziej, po dłuższym czasie widzę, że aż tak się nie czerwienię w ciągu dnia, ale makijaż króciutko się na nim w ryzach trzyma. Krem Pharmaceris na naczynka daje u mnie podobne rezultaty.

Mam zamiar rozpocząć testowanie Avene Antirougeurs do cery mieszanej z oraz Diosreal na noc 1-2 maks w tyg (tylko w okolicach naczynkowych). Boję się jednak zapychającego działania Diosreala - zobaczymy, w razie czego odstawię. Tyle, że nie znam zamiennika, tzn retinoidu na naczynka. Czy "czerwieniący się" mają jakiś wybór?
Majka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:02   #2417
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez mmaggiee Pokaż wiadomość
na zwykly laser czy ipl? masz problem z rumieniem, pajaczkami, czy z jednym i drugim? noo i kiedy ten laser? mam nadzieje,ze bedziesz relacjonowac nam swoje uwagi,spostrzezenia i efekty

Laser KTP. Mam problem tylko z pajączkami.


Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Milka ja również czekam na relacje Opowiedz jaki to jest dokładnie laser, jakie masz problemy, czym kierowałaś sie wybierając klinike, jaki koszt jest tych zabiegów ile będziesz ich potrzebowała
Mam sporo tych pajączków, więc niestety potrzeba mi kilka zabiegów, nie wiem dokładnie ile. Zdecydowałam się zamykać naczynka u mojej pani dermatolog

Jestem już po jednym zabiegu. Sama laserówka dla mnie osobiście bardzo przyjemna - takie kłócie igiełkami, po ukłuciu delikatne pieczenie i mrowienie, które utrzymuje się do teraz. Skóra jest zaczerwieniona i mają pojawić się strupki. Nadal mam nadzieje, że ta wątpliwa przyjemność (strupki) mnie ominie. Wyglądam całkiem normalnie, bez żadnych spuchnięć, siniaków itp. Tylko to zaczerwienienie. Trudno mi teraz pisać o rezultatach, bo jestem 3 godziny po zabiegu, więc trudno cokolwiek poza podrażnieniem dostrzec.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:29   #2418
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Wiec nie widac, czy udaly sie pozamykac?

Ja mam termin na 17.10. i sie troche boje.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:35   #2419
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wiec nie widac, czy udaly sie pozamykac?

Ja mam termin na 17.10. i sie troche boje.
Widać Te większe i bardziej widoczne znikły, ale wolę poczekać z radością kilka dni, jak to wszystko ucichnie, wygoi się i wyblaknie Wtedy będę mogła lepiej ocenić rezultat.

Nie bój się, nie taki diabeł straszny
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 19:31   #2420
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja sie bolu nie boje. Bardzo wytrzymala jestem. Boje sie, ze albo beda jakies powiklania, typu plamy itp. albo nic nie da, albo dmuchne potem raz nos i znowu bede miala to samo.
Mam tylko nadzieje, ze policzki mi sie polepsza.
Ale nawet nie wiem jaki to laser, bo mama zrobila u jakiejs znajomej termin. No ale sie dowiem 17.
Ciekawe tylko po jakim czasie trzeba powtorzyc zabieg, bo ja tam nie mieszkam.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:01   #2421
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja sie bolu nie boje. Bardzo wytrzymala jestem. Boje sie, ze albo beda jakies powiklania, typu plamy itp. albo nic nie da, albo dmuchne potem raz nos i znowu bede miala to samo.
Mam tylko nadzieje, ze policzki mi sie polepsza.
Ale nawet nie wiem jaki to laser, bo mama zrobila u jakiejs znajomej termin. No ale sie dowiem 17.
Ciekawe tylko po jakim czasie trzeba powtorzyc zabieg, bo ja tam nie mieszkam.
Trudno to nazwać jakimś dużym bólem, takie ukłucia komara Dla mnie był to przyjemny zabieg

Ja mogę powtórzyć za 1,5 -2 miesiąca.

Muszę stwierdzić, że po tych kilku godzinach moja cera jest przyjemnie blada i już nie widać tak bardzo, że cokolwiek było z nią robione Naprawdę zostało delikatne zaczerwienienie.

Również boje się o skrzydełka nosa i o te miejsca na nosie, które stykają się z oprawkami okularów. Tam miałam naprawdę spore pająki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:02   #2422
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny jakiego toniku uzywac do cery naczynkowej tlustej ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:10   #2423
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego toniku uzywac do cery naczynkowej tlustej ?
Tego: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12643
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:23   #2424
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A to nie bedzie juz za zimno na zabieg? Ja myslalam, ze najlepiej robic tylko na jesien i wiosne.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:30   #2425
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A to nie bedzie juz za zimno na zabieg? Ja myslalam, ze najlepiej robic tylko na jesien i wiosne.
W połowie listopada chyba nie będzie jeszcze aż tak zimno A jeśli rzeczywiście temperatura będzie niekorzystna poczekam do wiosny, pajączki nie uciekną
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:49   #2426
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
przebarienia posloneczne-kwasy i wrazliwa naczynkowa cera

Chcialabym sie wiecej dowiedziec na temat kwasow,czy moge je stosowac na swojej delikatnej,wrazliwej,nacz ynkowej skorze.Czytalam duzo na forum ale malo jest o stosowaniu preparatow na przebarwienia do takiej wlasnie cery.Nie chce zaczynac kuracji gdy nie wiem dokladnie ktore preparaty na pewno mi nie zaszkodza.
Zalezy mi na rozjasnieniu przebarwien posloneczych ,rozjasnieniu cery,a ze nadchodza wlasnie miesiace ktore podobno sa najlepsze na takie zabiegi,tak wiec prosze o jakas porade.Jakie firmy,jakie preparaty czy sa jakies ktore w 100 % nie spowoduja podraznien.Czy w ogole cos takiego istnieje?
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 08:45   #2427
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: przebarienia posloneczne-kwasy i wrazliwa naczynkowa cera

Cytat:
Napisane przez angel1980 Pokaż wiadomość
Chcialabym sie wiecej dowiedziec na temat kwasow,czy moge je stosowac na swojej delikatnej,wrazliwej,nacz ynkowej skorze.Czytalam duzo na forum ale malo jest o stosowaniu preparatow na przebarwienia do takiej wlasnie cery.Nie chce zaczynac kuracji gdy nie wiem dokladnie ktore preparaty na pewno mi nie zaszkodza.
Zalezy mi na rozjasnieniu przebarwien posloneczych ,rozjasnieniu cery,a ze nadchodza wlasnie miesiace ktore podobno sa najlepsze na takie zabiegi,tak wiec prosze o jakas porade.Jakie firmy,jakie preparaty czy sa jakies ktore w 100 % nie spowoduja podraznien.Czy w ogole cos takiego istnieje?
Witaj

Przejrzyj watek bo tutaj jest wiele cennych wskazowek,warto tez zajrzec do watkow redakcyjnych gdzie sa umieszczone odnosniki do tematow,ktore moga Cie zainteresowac
Zachecam tez do lektury
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha_2.php

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 20:54   #2428
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Czesc dziewczyny szukam porady mam cere naczynkowa raczej maly rumien chociaz ostatnio sie nasilil no i duzo pajaczkow dermatolog polecil mi auriderm stosowal ktos?

Chialam tez zapytac o filtry co sadzicie o tych dwoch:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25001
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25170

interesuje mnie czy zapychaja i czy niepodrazniaja naczynek niestety nieznalazlam na forum ich analizy z gory dzieki acha jakby ktoras miala jakas inna sugeste filtrowa moja cera jest tlusta wrecz bardzo no i wrazliowa
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:41   #2429
naturlnamagda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny szukam porady mam cere naczynkowa raczej maly rumien chociaz ostatnio sie nasilil no i duzo pajaczkow dermatolog polecil mi auriderm stosowal ktos?

Chialam tez zapytac o filtry co sadzicie o tych dwoch:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25001
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25170

interesuje mnie czy zapychaja i czy niepodrazniaja naczynek niestety nieznalazlam na forum ich analizy z gory dzieki acha jakby ktoras miala jakas inna sugeste filtrowa moja cera jest tlusta wrecz bardzo no i wrazliowa
Jeśli szukasz bezpiecznego kosmetyku do cery naczyniowej z czystym sumieniem mogę polecić krem na rozszerzone naczynka A.T.W. Products. Krem zawiera naturalne wyciągi z kasztanowca i oczaru. A skoro pojawia ci się rumień to może powinnaś zacząć stosować coś na trądzik różowaty, bo to mogą być jego początki. A.T.W. ma w ofercie, taki fitoregulator z wyciągiem z bylicy.
naturlnamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 14:39   #2430
naturlnamagda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego toniku uzywac do cery naczynkowej tlustej ?
Powiem tak z moich obserwacji wynika, iż cera naczyniowa i tłusta rzadko idą ze sobą w parze. Zazwyczaj produkty do cery trądzikowej zawierają silne składniki aktywne, np. cynk. i to one mogą powodować pękanie naczynek. Ponieważ jestem wielbicielką kosmetyków A.T.W. to polecam Ci tonik z serii Fitoregulator z wyciągiem z bylicy. Innymi ziołami doskonałymi na problemy naczynkowe jest arnika i kasztanowiec.
naturlnamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.