Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-13, 12:15   #1801
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
ojej...ja też nigdy bym tego nie zrobiła. Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Produkty do ciała mają znacznie odmienny sklad chemiczny niż te do twarzy. Gdyby to wszystko takie proste było pewnie chodzilibyśmy z pięknymi zadbanymi ciałkami, a w naszej łazience stałby jedynie krem uniwersalny do wszystkiego

Ogólnie wydaje mi się, że tak jak kocham Ziaję, to troche te kosmetyki sa niewydajne. Ale to chyba cecha większości tłuścioszkow Mnie Calma do twarzy czy Masło kakaowe starcza na miesiąc. A używam je teraz na przemian- jedno na noc drugie na dzień. 30 aplikacji na twarz (w szczególności pod makijaż- więc nie taka duża ilość) to według mnie bardzo szybkie wykończenie. Oczywiście cena rekompensuje, choć wydaje mi się że produkty idą w górę ostatnimi czasy Tak czy siak, chętnie kupowalabym Calmę w więszych opakowaniach, to samo tyczy się teraz przy zimnej pogodzie namiętnie na noc przeze mnie stosowanego Masła kakaowego
mnie to z kolei pasuje, bo po miesiącu wolę kupić nowe opakowanie i mieć świeży krem niż miesiącami męczyć się z jednym.

jako, że ostatnio pozbyłam się prawie całej pielęgnacji, czekają mnie zakupy stawiam na Ziaję, uwielbiam ją. wkleję zdjęcia jak tylko uzupełnię braki
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 12:46   #1802
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

kupilam sobie ostatnio maseczke biobalans z glinka i mikrodermabrazja w saszetce. świetna! gładka skora, wagry jakby jasniejsze, pory tez mniej widoczne, super efekt,
jakby bylo pelnowymiarowe opakowanie to bym wziela bez zastanowienia
aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 12:54   #1803
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

tez ostatnio kupilam i wg mnie świetna
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 13:28   #1804
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Ale oczywiście ja żartowałam ..

Chociaż musze się przyznać ,że zdarzyło mi się stosować peeling do ciała do twarzy , ale to tylko z chwilowego braku do twarzy a koniecznej potrzeby .
zawsze to mniejszy grzech niż krem do stóp nałożony na twarz albo antyperspirant jak zrobił mój tato przez jedno całe opakowanie Gilette- nakładany jak żel po goleniu na twarz
Cóż, dla człowieka który ma 70tke na karku i wychowany został w erze niemieckiego i rosyjskiego języka, a Gilette opakowania robił takie same niemal dla obydwóch specyfików- wydaje mi się że mu to wybaczyłam, ale ubaw mam do dziś
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:33   #1805
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Łucyja Pokaż wiadomość
To ja opisywałam biobalans na noc. Na dzień też mam, ale nie sprawdza się tak dobrze jak nocny. Może jego działanie jest długofalowe, bo jedno, co mogę o nim powiedzieć bardzo miłego, to że nie wysusza. Nie daje jednak szybkiego efektu, przynajmniej u mnie.

Czytałam bardzo dobre opinie o kremie matującym Dax i już miałam go kupić, ale zaczęły się chłody, a ja dość dużo czasu spędzam na powietrzu. U mnie tak wieje, że z kremem nawilżającym było mi normalnie zimno w twarz... kupiłam więc krem półtłusty

Skład Biobalansu na dzień jest rzeczywiście całkiem inny niż starej wersji, może więc u kogoś lepiej zadziała. Najważniejsze, że nie wysusza, więc krzywdy raczej nie zrobi.
Dzieki Łucyja za odp. ale już kupiłam i...mam bardzo podobne wrażnienia do Twoich Po pierwsze nie wysuszył i troszke wygładził...ale niestety z matem bardzo słobo wrecz nosek mi sie bardziej zaczął świcić...no nic może ogólnie nie bedzie mi sie tak buzia przetłuszczac??? Co do tego kremu to jeszcze zapach ma przyjemny, choć dosc intensywny i konsystecje fajną, dobrze sie rozprowadza, wchłania-ogólnie miły w uzyciu...Niedługo kupie tez ten normalizujacy na noc A na dzień jak ten bedzie przy dłuższym stosowaniu mocno mi nie pasował to kupie własnie ten z Daxa do mieszanej-tez sie nad nim zastanawiałam
Spróbuje tez ta mikrodermobrazje z biobalans...szkoda że jest tylko w saszetkach jak tak fajna

A co do tatusiów...mój ostatnio umył głowe płynem do higieny intymnej
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:49   #1806
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
A co do tatusiów...mój ostatnio umył głowe płynem do higieny intymnej


A jeżeli już jesteśmy przy tym temacie , to ja na kolonii z braku szamponu myłam głowe żelem pod prysznic .
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 15:21   #1807
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja kupiłam dizisaj sobie masło do ciała Rebuild.Zapach ma dziwny,taki jaki panuje w aptece,ziołowy jakis...Wyglada na mało wydajny,ale zobaczymy
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 09:26   #1808
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Lulu Mortese Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dizisaj sobie masło do ciała Rebuild.Zapach ma dziwny,taki jaki panuje w aptece,ziołowy jakis...Wyglada na mało wydajny,ale zobaczymy
I niestety chyba mało wydajne będzie...
Ja jeszcze na nie trafiłam, chyba zamówię w sklepie firmowym
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 11:27   #1809
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Kupiłam sobie ostatnio masełko do ciała kakaowe i jestem nim zachwycona. Ma cudowny zapach! Waniliowe też jest boskie, kupie sobie je następnym razem!

Masełko mi bardzo odpowiada, super nawilża moją skórę, ni jest po nim taka sucha tylko miękka i gładka.

Na pewno będe kupować je regularnie
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 14:24   #1810
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

tak zachwalacie to masełko że chyba też sobie kupie
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 21:33   #1811
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ja jestem zachwycona żelem z AHA do mycia- mój żelowy KWC, (recenzja do wglądu).. właściwie wszystko co kupiłam w sklepie firmowym jest super no może poza kremami NUNO, które chyba mnie zapychają ...ale testy w toku
aktualnie w użyciu:
krem do stóp z AHA- rewelka, polecam
krem do rak z pantenolem- moje odkrycie- pachnie rewelacyjne, błyskawicznie sie wchłania, nie lepi sie, nawilza, suuuper, tylko opakowanie ma beznadziejne
krem do rak ogórkowy- nie za bardzo , ale ujdzie w tłoku
balsam oliwkowy lekki- jest świetny, wchłania sie szybciutko, lekko rozsmarowuje , pachnie jak cała seria oliwkowa i nawilza na cały dzień
szampon i odżywka czekoladowe- super pachną i nawilżaja kudełki, nie plączą- ale na kolor nie działaja i nie sa zbyt wydajne
odzywka- odnowa- na końcówki ok- jako maska nieee
masełko czekoladowe- świetne, pachnie jak ciastko a nie jest tak tłuste ja balsam masło kakaowe
tonik nagietkowy- jak woda, nie pomaga i nie szkodzi
calma biolipidowy- rewelacyjny nawilżacz po effeclarze

ogólnie- jestem fanką Ziaji i kupie sobie jeszcze trochę mazideł
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 12:46   #1812
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dziewczyny, czy któraś z Was miała po toniku Calma uczucie pieczenia i szorstkości?
Bo ja używam od 2 dni tego toniku(pisałam wcześniej, że kupiłam przez pomyłkę) do mojej mieszanej cery i zawsze po zastosowaniu mam czerwone policzki i twarz jest matowa(tonik działa jak matujący u mnie ) a po dostaniu się do ranki po wypryskach szczypie, dodatkowo mam wrażenie, że buźka jest taka szorstka jakby w ogóle nie była nawilżona Coś jak efekt po umyciu twarzy żelem z SLS.
Kiedy używam np. toniku Garnier do suchej cery czuję potem taki lekki film i nawilżenie a po Calmie taką właśnie suchą szorstkość
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:07   #1813
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Moje ostatnie zakupy jeżeli chodzi o ziaję to:
- oliwkowy żel oczyszczajacy
- bioaktywny krem rewitalizacja rozswietlanie
- serum drenujace reduktor cellulitu (praktycznie juz mi sie kończy, starczył na 2 tyg codziennego stosowania

Polowałam uparcie na masło z tej czarnej serii ale jak narazie ani widu ani słychu. W sklepie w którym kupiłam serum drenujace podobno było ale rozeszło sie w mgnieniu oka. Moze kiedys na nie natrafię
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:14   #1814
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy jeżeli chodzi o ziaję to:
- oliwkowy żel oczyszczajacy
- bioaktywny krem rewitalizacja rozswietlanie
- serum drenujace reduktor cellulitu (praktycznie juz mi sie kończy, starczył na 2 tyg codziennego stosowania

Polowałam uparcie na masło z tej czarnej serii ale jak narazie ani widu ani słychu. W sklepie w którym kupiłam serum drenujace podobno było ale rozeszło sie w mgnieniu oka. Moze kiedys na nie natrafię
A jakie rezultaty po tym serum?? Z tego co kojarze to używałaś Eveline - jakbyś porównała?

Ja mam masło już prawie miesiąc a jeszcze nie użyłam ani raz Nawet sreberko nei oderwane
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:34   #1815
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

właściwie to jakoś specjalnie mnie to serum nie zachwyciło. Myślę że to taki sredniak. Nie jest zbyt wydajny. Raczej juz go nie kupię. Eveline jest dla mnie spoko ale jakiś czas temu dorwałam krem do masazu z Nivelazione i ten uważam za naprawde dobry. Trudno go dostać ale teraz jak byłam u rodziców to udało mi się na sam koniec go dorwać. Oczywiście kupiłam 2 szt na zapas. Kosztuje 10 zł za 300 ml i skóra jest po nim gładka, dobrze napięta i naprawdę jestem z tego kremu zadowolona. Jedno opakowanie starczyło mi na ponad 2 miesiące codziennych masaży a więc polecam.

Troche zaśmieciłam wątek ale masło czarne z Ziaji jak spotkam to pewnie kupię
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:38   #1816
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
właściwie to jakoś specjalnie mnie to serum nie zachwyciło. Myślę że to taki sredniak. Nie jest zbyt wydajny. Raczej juz go nie kupię. Eveline jest dla mnie spoko ale jakiś czas temu dorwałam krem do masazu z Nivelazione i ten uważam za naprawde dobry. Trudno go dostać ale teraz jak byłam u rodziców to udało mi się na sam koniec go dorwać. Oczywiście kupiłam 2 szt na zapas. Kosztuje 10 zł za 300 ml i skóra jest po nim gładka, dobrze napięta i naprawdę jestem z tego kremu zadowolona. Jedno opakowanie starczyło mi na ponad 2 miesiące codziennych masaży a więc polecam.

Troche zaśmieciłam wątek ale masło czarne z Ziaji jak spotkam to pewnie kupię
Napaliłam sie na to serum Ziaji + to przeciw rozstępom. Ale skoro nie zachwyca to dam spokój i kupię Eveline - dla mnie sa super - trzeba tylko używać codziennie, najlepiej rano i wieczorem

A ten krem Farmony rzeczywiście liwkiduje cellulit?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:47   #1817
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Trudno powiedzieć czy on likwiduje czy to sprawka masażu. Ja już od dłuższego czasu regularnie masuje moje nogi i przyznam ze z cellulitem nie mam wiekszych problemów a był on kiedyś dosyć spory. Myślę więc że to duża zasługa masaży ale po wysmarowaniu się tym kremem masaż jest o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy a skóra napięta i gładka
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 15:06   #1818
201710251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja bardzo lubię Ziaję - skórę mam reczej dość skłonną do wysuszania, więc bardzo chwalę sobie serię oliwkową i nagietkową. Lubię toniki, szczególnie różany i aloes są fajniusie
Serię intymną i Sopot już na stałe wpisałam na listę zakupów
201710251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 15:11   #1819
201710251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała po toniku Calma uczucie pieczenia i szorstkości?
Bo ja używam od 2 dni tego toniku(pisałam wcześniej, że kupiłam przez pomyłkę) do mojej mieszanej cery i zawsze po zastosowaniu mam czerwone policzki i twarz jest matowa(tonik działa jak matujący u mnie ) a po dostaniu się do ranki po wypryskach szczypie, dodatkowo mam wrażenie, że buźka jest taka szorstka jakby w ogóle nie była nawilżona Coś jak efekt po umyciu twarzy żelem z SLS.
Kiedy używam np. toniku Garnier do suchej cery czuję potem taki lekki film i nawilżenie a po Calmie taką właśnie suchą szorstkość
Moją znajomą (która ma cerę raczej wrażliwą) cała Calma szczypie w buzię, pierwszy tydzień używania tak jej dał popalić, że przestała..
201710251028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 16:17   #1820
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez ola__fm Pokaż wiadomość
Moją znajomą (która ma cerę raczej wrażliwą) cała Calma szczypie w buzię, pierwszy tydzień używania tak jej dał popalić, że przestała..
Ja mam właśnie mało wrażliwą, krem biolipidowy i peeling z tej serii nic mi nie robią złego, tylko tonik coś mi nie podchodzi
Gdybym miała suchą, to może faktycznie mogłabym przypuszczać, że te tonik jest nie dla mnie, ale moją mieszaną buźkę muszę dokładnie oczyszczać i dziwię się, że taki produkt, który powinien być delikatny tak u mnie działa.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 00:01   #1821
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja jestem zachwycona żelem z AHA do mycia
ja też

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
A i jeszcze piszcie (jesli używałyście) o żelu biobalans z Aha...mam wprawdzie jeszcze tintin i biała herbatą(x2) ale mam taką ochotę na niegoi na KWC jak na razie tylko 2 ale bardzo dobre opinie...
Żel biobalans z AHA używam już ok tygodnia i z czystym sumieniem mogę polecić to jak na razie mój żelowy KWC.

Co do kremów biobalans to kupiłam ten na noc przeciwzmarszczkowy (nie mam, ale to nic ) z nadzieją, że wyreguluje wydzielanie sebum, bo zawsze się strasznie świecę w T. Po posmarowaniu skóra na chwilę jest matowa, przyjemna, a za jakieś 15 minut znowu cała świeci się jak przedtem Zawiodłam się - a na KWC miał dobre opinie...

Mimo tego powoli przekonuję się do Ziaji, bo na początku miałam uraz przez krem ogórkowy - uczulił mnie, długo doprowadzałam twarz do porządku


Czy któraś z Was używała Anno d'oro Krem napinający pod oczy i na okolice ust? Mogłaby coś o nim więcej napisać? Czy naprawdę cokolwiek napina itp, za wszelkie "recenzje" będę wdzięczna. Chciałabym ten krem sprezentować mamie + mikrodembrazję z tej serii, tylko nie wiem czy warto, a w KWC jest tego kremu tylko 1 recenzja.
__________________
a traveller

Edytowane przez joplin
Czas edycji: 2007-10-16 o 00:11 Powód: dopisek
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 07:21   #1822
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja nadal poszukuje serii czarnej Re-build (czy jakos tak :P) i nigdzie jej nie ma
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:37   #1823
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

chyba powoli dołączam do grona fanek tych kosmetyków

wczoraj kupilam sobie krem nawilzajacay Calma, po tym jak moj dotychczasowy (AA aquaice dla cery normalnej i mieszanej) przestał sobie radzic z nawilzeniem odkad sie ochlodzilo, potrzebowalam czegos o silniejszym dzialaniu nawilzajacym i padlo na serie Calma

pierwsze wrazenie: sliczny zapach, troche mleczny. mimo ze jest przeznaczony raczej dla skory suchej to ladnie sie wchlania, czolo troche mi sie swiecilo, ale pod makijazem nic nie widac,
no i przyjemne nawilzenie, po jednej aplikacji pozbylam sie nieprzyjemnego uczucia sciagniecia skory;-))) Super!
aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 14:03   #1824
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Polecam jeszcze maskę oliwkową do rąk - świetna jest. I krem nawilżający Calma testuję.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 14:18   #1825
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Właśnie te dwie rzeczy są na mojej liście zakupowej Ziaji

Poluję też na czarne masło ale upolować nie moge.

Mam też chrapkę na masło kakaowe bo waniliowe już mam i uważam że jest świetne. Muszę jednak wcześniej zredukować moje zapasy balsamowe
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 16:40   #1826
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała po toniku Calma uczucie pieczenia i szorstkości?
Bo ja używam od 2 dni tego toniku(pisałam wcześniej, że kupiłam przez pomyłkę) do mojej mieszanej cery i zawsze po zastosowaniu mam czerwone policzki i twarz jest matowa(tonik działa jak matujący u mnie ) a po dostaniu się do ranki po wypryskach szczypie, dodatkowo mam wrażenie, że buźka jest taka szorstka jakby w ogóle nie była nawilżona Coś jak efekt po umyciu twarzy żelem z SLS.
Kiedy używam np. toniku Garnier do suchej cery czuję potem taki lekki film i nawilżenie a po Calmie taką właśnie suchą szorstkość
ja stosuję tonik Calma i na mojej suchej i wrażliwej buźce się sprawdza (tak samo jak reszta kosmetyków z tej serii ). Co prawda nie mam porównania z innymi tonikami, ale ten spisuje się świetnie, nie podrażnia,nie piecze.Po użyciu mam wrażenie, że moja twarz jest czyściutka,odświeżona,lek ko nawilża ale nie zostawia tłustego filmu. I co jeszcze zauważam, to że delikatnie napina skórę, ale nie powoduje takiego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia twarzy czy szorstkośći. Także na razie pozostaje przy nim
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 16:43   #1827
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Widzialam wlasnie przed chwilą pierwszy raz reklame Ziaji w TVP - była to reklama serii oliwkowej "przyciaga jak magnez"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:17   #1828
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Widzialam wlasnie przed chwilą pierwszy raz reklame Ziaji w TVP - była to reklama serii oliwkowej "przyciaga jak magnez"
no nieźle ja oprócz reklam w prasie nie widziałam jeszcze żadnej reklamy w TVP...dziś jak kupowałam tonik Ziaji to pani w sklepie powiedziała, że kosmetyki z Ziaji podrożały o 5% czyżby planowali reklamę na wiekszą skalę w sumie i dobrze i źle
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:19   #1829
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Widzialam wlasnie przed chwilą pierwszy raz reklame Ziaji w TVP - była to reklama serii oliwkowej "przyciaga jak magnez"
No,no, no..

Cytat:
Napisane przez Leila_1300 Pokaż wiadomość
no nieźle ja oprócz reklam w prasie nie widziałam jeszcze żadnej reklamy w TVP...dziś jak kupowałam tonik Ziaji to pani w sklepie powiedziała, że kosmetyki z Ziaji podrożały o 5% czyżby planowali reklamę na wiekszą skalę w sumie i dobrze i źle
Ale tu mamy już widoczny skutek reklamy. Mam jednak nadzieję,że im sie w głowach nie poprzewraca i nie będa z cenami lecieć w góre a z jakością w dół.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:20   #1830
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

oby tylko reklamy nie pociągnęły za sobą cen produktów
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.