Triki,sposoby uzywania mineralow:) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 15:46   #181
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez slaiderka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam problem z korektorem otóż jak nakladam korektor mineralny pod oczy edm przebija mi przez podkład :/ wyglądam jak miś panda mam białe obwódki pod oczami :/
Być może zbyt dużo nakładasz albo niedokładnie rozcierasz. Może to być też kwestia pędzla, jakim aplikujesz proszek. Ja szczerze mówiąc nie przepadam za pędzlem do korektora edm, wolę pędzel coastal scents, ten.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:33   #182
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Ciekawostka dla fanek bibulek matujacych
http://www.youtube.com/user/SecretLi...44/k2X5d6qQqlA
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:47   #183
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2010-02-14 o 17:49
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:55   #184
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ciekawostka dla fanek bibulek matujacych
http://www.youtube.com/user/SecretLi...44/k2X5d6qQqlA
co to za papier bo nic nie kumam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:59   #185
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
co to za papier bo nic nie kumam
zwykła bibułka, jaką można kupić w sklepie papierniczym
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 21:18   #186
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Ja chyba coś robię nie tak...przejrzałam filmiki, blog Cathy i w życiu taka minimalna ilość jak wszędzie widzę mi nie starcza do makijażu. Mimo, że nakładam więcej efekty tapety nie ma, ale ciekawi mnie jak taka malutką ilością proszku można umalować całą twarz...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 22:38   #187
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ja chyba coś robię nie tak...przejrzałam filmiki, blog Cathy i w życiu taka minimalna ilość jak wszędzie widzę mi nie starcza do makijażu. Mimo, że nakładam więcej efekty tapety nie ma, ale ciekawi mnie jak taka malutką ilością proszku można umalować całą twarz...
ja używam i mi wystarcza
ale długo rozcieram i rozcieram i rozcieram, a potem nakładam drugą, równie cienką warstwę
jeżeli nie wystarcza - nie ma się co kombinować na siłę . używać tyle, żeby było dobrze i maski nie było i już
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 22:46   #188
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Tez uzywam mniej-wiecej takiej ilosci jak Cathy ale ja nakladam na mokro - zauwazylam, ze wtedy krycie jest wieksze. Poza tym ja optuje za metoda "malo na cala twarz, a wiecej punktowo" Niemniej w duzej mierze efekt i potrzebna do jego uzyskania ilosc zalezy od ogolnego krycia danego prochu - firma i formula, ja uzywam EDM intensive.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-05-28 o 22:48
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 10:08   #189
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ja chyba coś robię nie tak...przejrzałam filmiki, blog Cathy i w życiu taka minimalna ilość jak wszędzie widzę mi nie starcza do makijażu. Mimo, że nakładam więcej efekty tapety nie ma, ale ciekawi mnie jak taka malutką ilością proszku można umalować całą twarz...
hehe, mnie też to wpędza w kompleksy Nie trzeba się oglądać na innych, skoro u Ciebie się sprawdza większa ilość i dobrze to wygląda to nie ma sprawy. Nie wiem jak Vril, ale Cathy wbrew temu co mówi ma piękną gładką cerę bez przebarwień :p
Ja niestety mam mocno zaczerwienione okolice nosa, poliki pod oczami i brodę, nie są to naczynka ale takie nigdy nie schodzące zaczerwienienia Nawet mocno kryjące Buff'd i EGM tego nie kryją, muszę stosować korektor (sunlight) a i tak wyłazi draństwo.
Odkryłam coś co sprawia, że nawet Buff'd dobrze wygląda na mojej cerze: zaczęłam używać serum w szklanych ampułkach z Rossmanna (w opakowaniu jest 7 ampułek, kosztuję jakieś 8-11 zl w zależności czy jest promocja czy nie) rano, pięknie nawilża moja przetłuszczającą się cerę, wchłania się elegancko bo lekkie, i wszystkie podkłady od razu lepiej się wtapiają (no oprócz Lucy :p ).
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 10:20   #190
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Ja nie mam idealnej, po prostu wole dowalac punktowo niz calosciowo
Tez mialam kiedys zarozowiona twarz, pomogl hydrolat z kocanki - efekt sie utrzymuje mimo odstawienia go.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:44   #191
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Ilość pokazana przez Cathy jest wystarczająca. Ja tak jak Vril tu gdzie trzeba kładę po prostu więcej. Inna sprawa że ilość proszku jest zależna też od konsystencji proszku. Zdecydowanie inaczej nakładałam EDM, inaczej teraz Lucy.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 13:04   #192
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

ja juz na tyle dlugo uzywam mineralkow ze w koncu moge sie wypowiedziec

1. do korektora pod oczy jak i zielonego na nispodzianki i grzbiet nosa uzywam palucha nic lepiej mi nie naklada mineralow w tych miejscach

2. utrwalam mineraly hydrolatem przelanym do butelki z psikaczem w zaleznosci od stanu cery albo oczarowy albo z rozy damascenskiej

3. mam kilka podkladow z jednej tonacji ktore mieszam w zaleznosci do potrzeb i akyualnego koloru cery

4. pedzle piore raz w tyg gdyz boje sie ze sie rozleca. ale po kazdym pedzlowaniu wycieram je w czysta i sucha mikrofibre( wcieram resztki z pedzla) . czasem robie to samo na mokrej

5. uwielbiam bibulki matujace z inglota po zebraniu sebum pedzluje albo krzemionka albo pudrem jedwabnym albo skrobia

6. muje twarz mikrofibra + MICELARNYM

7. na noc ziaja med lano- krem mmmmmm)))
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:50   #193
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ciekawostka dla fanek bibulek matujacych
http://www.youtube.com/user/SecretLi...44/k2X5d6qQqlA
Co było na tym filmiku?
Jestem ciekawa, ale niestety użytkownik go usunął.
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:53   #194
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Co było na tym filmiku?
Jestem ciekawa, ale niestety użytkownik go usunął.
Że zamiast bibułek matujących można użyć zwykłej bibułki ze sklepu papierniczego, którą można pociąć, podobno skuteczne.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:04   #195
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Jest jeszcze ktoś komu wszelkie kryjące formuły się ważą (obojętnie jakie firmy) choćby nie wiem jak były nakładane i na jaką bazę?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 09:33   #196
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja juz na tyle dlugo uzywam mineralkow ze w koncu moge sie wypowiedziec

1. do korektora pod oczy jak i zielonego na nispodzianki i grzbiet nosa uzywam palucha nic lepiej mi nie naklada mineralow w tych miejscach

2. utrwalam mineraly hydrolatem przelanym do butelki z psikaczem w zaleznosci od stanu cery albo oczarowy albo z rozy damascenskiej

3. mam kilka podkladow z jednej tonacji ktore mieszam w zaleznosci do potrzeb i akyualnego koloru cery

4. pedzle piore raz w tyg gdyz boje sie ze sie rozleca. ale po kazdym pedzlowaniu wycieram je w czysta i sucha mikrofibre( wcieram resztki z pedzla) . czasem robie to samo na mokrej

5. uwielbiam bibulki matujace z inglota po zebraniu sebum pedzluje albo krzemionka albo pudrem jedwabnym albo skrobia

6. muje twarz mikrofibra + MICELARNYM

7. na noc ziaja med lano- krem mmmmmm)))
przypomnialam sobie;D


8. uprane pedzle zamykam w woreczku strunowym wyciagam tylko jeden z nich ktory z kolei przechowuje w osobnym gdyz nie piore go co uzycie a raz na tydzien uzywany nie brudzi naokolo tylko woreczek i nie zbiera brudu z otoczenia a uprane zawsze sa swieze

9. uwielbiam o-glo !!! jest to moja nowa milosc ale niestety nie raz nie zapewnia mi odpowiedniego krycia kiedy nie raz trzeba wtedy robie tak ze pierw klade 1-2 warstwy intensive a pozniej klade 2-3 warstw o glo;D efekt o-glo i krycie intensive


10. zauwazylam ze u mnie zwieksza sie krycie o-glo gdy miedzy ostatnimi warstwami jakie klade psikam sobie twarz hydrolatem

11. zawsze mam ze soba bibulki matujace;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 09:42   #197
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Jest jeszcze ktoś komu wszelkie kryjące formuły się ważą (obojętnie jakie firmy) choćby nie wiem jak były nakładane i na jaką bazę?
A testowałaś formułę OCS z Lucy? Mam dosyć tłustą cerę, w te upały w innych formułach (original z Lucy, intensive EDM, full matte z Blusche) po godzinie na powietrzu (albo i mniej) wyglądałam jak latarnia, do tego z podkładu niewiele zostawało, okropnie ważył się . Zdecydowałam się zaryzykować i spróbowałam formułę Lucy z silikonem, na szczęście mnie nie zapchała i podkład przetrwał i godziny na słońcu i stresujące egzaminy Mam też wrażenie, że lepiej kryje niż zwykła formuła original. Po nałożeniu podkładu tylko lekko przypudrowuję strategiczne miejsca bambusem, primera nie używam (lekki krem przed nałożeniem podkładu chyba się nie liczy? ), bo nie znalazłam jeszcze takiego, ktory by nie uwydatniał suchych skórek

Edytowane przez piratte
Czas edycji: 2010-07-12 o 09:45
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 11:32   #198
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
A testowałaś formułę OCS z Lucy? Mam dosyć tłustą cerę, w te upały w innych formułach (original z Lucy, intensive EDM, full matte z Blusche) po godzinie na powietrzu (albo i mniej) wyglądałam jak latarnia, do tego z podkładu niewiele zostawało, okropnie ważył się . Zdecydowałam się zaryzykować i spróbowałam formułę Lucy z silikonem, na szczęście mnie nie zapchała i podkład przetrwał i godziny na słońcu i stresujące egzaminy Mam też wrażenie, że lepiej kryje niż zwykła formuła original. Po nałożeniu podkładu tylko lekko przypudrowuję strategiczne miejsca bambusem, primera nie używam (lekki krem przed nałożeniem podkładu chyba się nie liczy? ), bo nie znalazłam jeszcze takiego, ktory by nie uwydatniał suchych skórek
Uzywalam z Lucy tej formuly pierwszej - original z wit. C chyba I po pierwsze nie bylo dla mnie odcienia Nawet mieszanie dwoch nic nie dalo Teraz wiem ze sa jakies nowe odcienie, ale pewnie tez nie beda dobre
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:27   #199
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
8. uprane pedzle zamykam w woreczku strunowym wyciagam tylko jeden z nich ktory z kolei przechowuje w osobnym gdyz nie piore go co uzycie a raz na tydzien uzywany nie brudzi naokolo tylko woreczek i nie zbiera brudu z otoczenia a uprane zawsze sa swieze
Trzymanie upranych, wysuszonych pedzli w woreczkach to rzeczywiscie dobry patent Ale trzymac w foliowym worku uzywany pedzel, to jak otworzyc kolonie bakterii - uprawa szklarniowa doslownie
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 09:58   #200
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Trzymanie upranych, wysuszonych pedzli w woreczkach to rzeczywiscie dobry patent Ale trzymac w foliowym worku uzywany pedzel, to jak otworzyc kolonie bakterii - uprawa szklarniowa doslownie
teoretycznie tak ale wieksza krzywde robilam sobie czesto piorac. ciezko jest dobrze szampon czy nawet zwykle mydlo wymyc z wlosia. zawsze zostawala mi taka nieprzyjemna warstewka ktora podrazniala mnie jeszcze za czasow izotekowania. a pedzel po malowaniu zawsze resztki wcieram w mikrofibre ktora ponoc jest antybakteryjna ( gdzies cos mi sie obilo o uszy) dodatkolo elektryzuje sie i mi ladnie sciagala przez to resztki proszkow ponoc mineraly tez sa antybakteryjne(??) a woreczek nie jest szczelnie zamkniety zawsze gdzie tam jest szczelina wiec bakterie beztlenowe ktore odpowiadaja min. za tradzik mi sie nie rozwijaja reasumujac wieksza krzywde robia mi detergenty niz te kilka bakteri


a co do trikow to przypomnialo mi sie:

skrobie kukurydziana nakladam.....palcami))) jest dokladniej po 2gie pod palcem zawsze wyczuje czy gdzies juz zmatowilam czy jeszcze tam skrobia nie dotarla
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:22   #201
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
A testowałaś formułę OCS z Lucy? Mam dosyć tłustą cerę, w te upały w innych formułach (original z Lucy, intensive EDM, full matte z Blusche) po godzinie na powietrzu (albo i mniej) wyglądałam jak latarnia, do tego z podkładu niewiele zostawało, okropnie ważył się . Zdecydowałam się zaryzykować i spróbowałam formułę Lucy z silikonem, na szczęście mnie nie zapchała i podkład przetrwał i godziny na słońcu i stresujące egzaminy Mam też wrażenie, że lepiej kryje niż zwykła formuła original. Po nałożeniu podkładu tylko lekko przypudrowuję strategiczne miejsca bambusem, primera nie używam (lekki krem przed nałożeniem podkładu chyba się nie liczy? ), bo nie znalazłam jeszcze takiego, ktory by nie uwydatniał suchych skórek
z silikonem? a nie chodzi o oil control silica, czyli z krzemionką?
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:24   #202
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
9. uwielbiam o-glo !!! jest to moja nowa milosc ale niestety nie raz nie zapewnia mi odpowiedniego krycia kiedy nie raz trzeba wtedy robie tak ze pierw klade 1-2 warstwy intensive a pozniej klade 2-3 warstw o glo;D efekt o-glo i krycie intensive
czyli efekt a la vril która też kiedyś opisywała ten patent.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:52   #203
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
z silikonem? a nie chodzi o oil control silica, czyli z krzemionką?
Ajj, głupia jestem Przeczytałam silica i skojarzyłam z silikonem, nie jestem obyta z tymi wszystkimi nazwami, oczywiście chodziło mi o formułę OCS
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:38   #204
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
czyli efekt a la vril która też kiedyś opisywała ten patent.
o prosze;D tego nie wyczytalam;D

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ajj, głupia jestem Przeczytałam silica i skojarzyłam z silikonem, nie jestem obyta z tymi wszystkimi nazwami, oczywiście chodziło mi o formułę OCS
ja na poczatku kojarzylam z jedwabiem albo jego pochodna<hahaha>
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:58   #205
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ajj, głupia jestem Przeczytałam silica i skojarzyłam z silikonem, nie jestem obyta z tymi wszystkimi nazwami, oczywiście chodziło mi o formułę OCS
myślałam że moze jakaś nowa Luśka jest
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:05   #206
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Kurczę chętnie bym spróbowała tej Lucy OCS, ale miałam kilka odcieni w Original: light, cream, pale olive i wszystkie mi nie pasowały Cos tam probowalam mieszac, ale to dalej nie to było
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:59   #207
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Kurczę chętnie bym spróbowała tej Lucy OCS, ale miałam kilka odcieni w Original: light, cream, pale olive i wszystkie mi nie pasowały Cos tam probowalam mieszac, ale to dalej nie to było
a może tlenki z kolorówki i zrobienie odcienia idealnego? polecam.
A jaki odcień potrzebujesz?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:27   #208
gubis
Rozeznanie
 
Avatar gubis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 536
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

pomyliłam wątki, proszę o usunięcie.
__________________
24.01.2010 daję szansę moim włosom

Edytowane przez gubis
Czas edycji: 2010-07-14 o 10:32
gubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:38   #209
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a może tlenki z kolorówki i zrobienie odcienia idealnego? polecam.
A jaki odcień potrzebujesz?
mowisz o zrobieniu samodzielnie podkladu czy dodaniu do Lucy? Robilam kiedys zamowienie z kolorowki wlasnie z taka mysla ale w koncu sie za to nie zabralam

Idealny byl dla mnie Light Almond z EDM, choc teraz jestem troche opalona to cos ciemniejszego. W kazdym razie żółtawy z neutralnym odcieniem potrzebny mi jest
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:47   #210
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Jesli pasowal Ci Light Almond, to wydaje mi sie, za dobrą bazą będzie Pale Olive i kombinowanie z dodaniem tlenków do niego.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.