Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 08:03   #1201
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mala_kobietka tak myslałam, ze harujesz w pocie czola. Oczywiscie mam pelen wymiar, nawet kilka pelnych wymiarow z egm, ale ja z joppa mam tez kilka pelnych i z afterglow i edm a i probek z innych mi nie brak. Po przeprowadzce, w lipcu wystawie na all większość, bo nie mam na co sie wymieniac chyba..

Te moje ulubione firmy są niezle, bo ja nakladam bez primera i pudru przewaznie, więc same w sobie muszą wyglądać dobrze. Silknaturals i EGM i Afterglow to u mnie nr jeden, poł kroczku z tyłu lauraess i joppa. itd itp
Dla wielu moich znajomych nadal HR i spolka to synonim wlasciwej pielegnacji i wykonczenia a ja to avangarda
A w upaly nic mi sie nie dzieje z YG, jak tez ciezko pracuje (z dzieckien np) i pot na czole- to mozna osuszyc i podklad nadal na miejscu niewidoczny Zapewne szamponom i reszcie do wlosów pozostane wierna EGM, do twarzy na zmiane te kremy i serum herbata z silknaturals a podklady - kto wie ?
jaka ja niewierna
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-14 o 08:05
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 08:53   #1202
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a podklady - kto wie ?
jaka ja niewierna
hehehe ale przynajmniej wiesz co ci pasuje. ja tez juz bym chciala to wiedziec. ale pewnie jeszcze bede musiala potestowac.

a podklady EGM mnie bardzo ciekawia. jak juz wznowie zakupy, na pewno jakies probki wezme.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 08:59   #1203
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kobietko! Myslę, że zainteresuje Cie moja ostatnia wymiana maili z egm. Chodzi nadal o mój miks zoe/amy/christeen, spytałam czy mogę kiedyś zamówić jego pełen wymiar i oto odpowiedź:

Cytat:
Dear Ann,

I will gladly make this foundation for you and for future reference it will be named Ann.

Thank you sincerely for your words of encouragement. We genuinely appreciate you and love meeting your cosmetic and skin care needs.

Sincerely,

Lynn Holloway

aż mnie zatkało, nie wiem co im odpisać. Niech już dojdą próbki i przy następnej promocji zaszaleję
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:06   #1204
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no tak rozi doczekala sie pokladu na swoja czesc

86Paula cos Ci tam moge podeslac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:09   #1205
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no tak rozi doczekala sie pokladu na swoja czesc
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:13   #1206
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rozi!! no no, firma super. uwielbiaja cie

Pastereczko dziekowac
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:55   #1207
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rozi super, że Ci się udało. Coraz bardziej lubię EGM, mimo że pierwsze ich produkty do mnie lecą dopiero. Ale z ich stroną, to bym zrobiła porządek, oj zrobiła

Pastereczko, mądra kobieto, powiedz Ty mi jakie kolory podkładów mogłabym od nich wziąć? Interesuje mnie głównie Cover Me, ale resztę też wypróbuję. Najbardziej pasuje mi Lumiere Fairly Light Golden rozjaśniany białą bazą. Z EDM Fair Neutral, ale był zbyt szarawy, trochę za mało żółci, jasność ok. Pomożesz? Bo już raz pytałam, ale ponoć nie mają aż tak jasnych żółtków. W sumie mogłabym skorzystać z przykładu Rozi i do nich napisaćm(pt. dajcie mi najjaśniejszego żółtka, jakiego jesteście wstanie ukręcić i będzie dobry), ale nawet nie wiem, jaka formuła by mi pasowała więc to nie ma sensu .
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 10:03   #1208
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Rozi super, że Ci się udało. Coraz bardziej lubię EGM, mimo że pierwsze ich produkty do mnie lecą dopiero. Ale z ich stroną, to bym zrobiła porządek, oj zrobiła

Pastereczko, mądra kobieto, powiedz Ty mi jakie kolory podkładów mogłabym od nich wziąć? Interesuje mnie głównie Cover Me, ale resztę też wypróbuję. Najbardziej pasuje mi Lumiere Fairly Light Golden rozjaśniany białą bazą. Z EDM Fair Neutral, ale był zbyt szarawy, trochę za mało żółci, jasność ok. Pomożesz? Bo już raz pytałam, ale ponoć nie mają aż tak jasnych żółtków. W sumie mogłabym skorzystać z przykładu Rozi i do nich napisaćm(pt. dajcie mi najjaśniejszego żółtka, jakiego jesteście wstanie ukręcić i będzie dobry), ale nawet nie wiem, jaka formuła by mi pasowała więc to nie ma sensu .
ja proponuję wypróbować najjaśniejsze odcienie żółtków wszytskich formuł:
MARIBELLE (LN)
PAULA
JOYCE FRANCES (CM)
CALLIE
SUNG (YG)

jak coś nie podpasuje- mieszaj!
weź dwa zestawy próbek w woreczkach, ew. weź w próbkach po 5 podkładów, siago tak zrobiła i nie mieli nic przeciwko.
możesz dorzucić coś z neutrali:
JILL LEANNE (CM)

cover ma ma zdecydowanie większą paletę barw, ale za to lżejsze formuły łatwej się wpasowują w nasz kolor skóry
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:19   #1209
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rozi - nieźle! Widać, że EGM dba o klientów. Ja ostatnio im napisałam maila pochwalnego, to odpisali, że bardzo dziękują za dobre słowa, że super mnie mieć jako klienta itd. itp.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:50   #1210
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja proponuję wypróbować najjaśniejsze odcienie żółtków wszytskich formuł:
MARIBELLE (LN)
PAULA
JOYCE FRANCES (CM)
CALLIE
SUNG (YG)

jak coś nie podpasuje- mieszaj!
weź dwa zestawy próbek w woreczkach, ew. weź w próbkach po 5 podkładów, siago tak zrobiła i nie mieli nic przeciwko.
możesz dorzucić coś z neutrali:
JILL LEANNE (CM)

cover ma ma zdecydowanie większą paletę barw, ale za to lżejsze formuły łatwej się wpasowują w nasz kolor skóry
Dzięki wezmę przy następnym zamówieniu Dla pewności- chodzi Ci o Get Acquainted Sample Kit? Można ich wziąć więcej w jednym zamówieniu? Z mieszaniem to średnio, bo mi się biała baza skończyła, ale chociaż będę wiedziała, w jakim kierunku iść. Miło z ich strony, że kręcą custom mixy.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:53   #1211
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Moje Drogie ja Was podczytuję co parę dni więc widzę jak EGM o Was dba !
Mi naprawdę nie przeszkadza mixowanie , nie marzę już o jednym opakowaniu podkładu, tym bardziej, że jednego dnia mam ochotę/potrzebę na mix z większą ilością YG czy podkładu ryżowego, innego dnia większej dawki CM potrzebuję...to samo odnośnie koloru, inny odcień przecież na wieczór oficjalny ze sztucznym światłem , inny jest odpowiedni na co dzień.

A ja oprócz EGM z podkładów mam jeszcze BE, a inne "już wyszły". Nie mam już sił na testy i dobieranie koloru, próbka Afterglow, którą dostałam od Pranie jest za jasna Jak będę chciała być niewierna jak Pastereczka to zamówię sobie podkład z Lumiere.
Mam tyle kosmetyków, że na razie nawet wolę nie myśleć o przeprowadzce, która mnie czeka, bo pakowanie nie będzie łatwe...
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 11:11   #1212
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Rozi - nieźle! Widać, że EGM dba o klientów. Ja ostatnio im napisałam maila pochwalnego, to odpisali, że bardzo dziękują za dobre słowa, że super mnie mieć jako klienta itd. itp.
oj dbają o nas, dbają

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dzięki wezmę przy następnym zamówieniu Dla pewności- chodzi Ci o Get Acquainted Sample Kit? Można ich wziąć więcej w jednym zamówieniu? Z mieszaniem to średnio, bo mi się biała baza skończyła, ale chociaż będę wiedziała, w jakim kierunku iść. Miło z ich strony, że kręcą custom mixy.
tak, ile wlezie I jeszcze dorzucają swoje sugestie, które często są z tego wszytskiego najlpesze

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Moje Drogie ja Was podczytuję co parę dni więc widzę jak EGM o Was dba !
Mi naprawdę nie przeszkadza mixowanie , nie marzę już o jednym opakowaniu podkładu, tym bardziej, że jednego dnia mam ochotę/potrzebę na mix z większą ilością YG czy podkładu ryżowego, innego dnia większej dawki CM potrzebuję...to samo odnośnie koloru, inny odcień przecież na wieczór oficjalny ze sztucznym światłem , inny jest odpowiedni na co dzień.

A ja oprócz EGM z podkładów mam jeszcze BE, a inne "już wyszły". Nie mam już sił na testy i dobieranie koloru, próbka Afterglow, którą dostałam od Pranie jest za jasna Jak będę chciała być niewierna jak Pastereczka to zamówię sobie podkład z Lumiere.
Mam tyle kosmetyków, że na razie nawet wolę nie myśleć o przeprowadzce, która mnie czeka, bo pakowanie nie będzie łatwe...
współczuję przeprowadzki, ile zalepiania słoiczków
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:50   #1213
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny - a nie chciałaby któraś z Was linera New Madrit (odcień czerwonego wina) z EGM? Mam pełne opakowanie, użyłam może ze 2 razy pędzelkiem do kresek ale ja bardzo rzadko takowe kreski robię więc marnuje się w mojej kosmetyczce.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:50   #1214
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak, ile wlezie I jeszcze dorzucają swoje sugestie, które często są z tego wszytskiego najlpesze



współczuję przeprowadzki, ile zalepiania słoiczków
O tych sugestiach właśnie też słyszałam. Kurczaczki, czemu ja się Ciebie wcześniej nie poradziłam odnośnie tych podkładów, Pastereczka wczoraj wieczorem zamówienie złożyła No nic, zaczekam do następnej promocji, bo jeszcze parę rzeczy chętni bym od nich wzięła i wtedy hulaj dusza
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:05   #1215
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Evelinek_r ja jeszcze dziś robię czekam na odpowiedź od gadamarki i składam, dolara przeliczmy x 2,56
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:19   #1216
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Evelinek_r ja jeszcze dziś robię czekam na odpowiedź od gadamarki i składam, dolara przeliczmy x 2,56
Foxxxy, ty wiesz, że ja Cię lubię Daj mi na PW dane do przelewu, a ja idę się wpisać na zakupowym
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:14   #1217
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

kilka fotek na pokuszenie
nie bardzo mi to na fotkach wyszło ale Fame mam masę drobinek a Waikiki Sands to jasny beż z satynową, jasno złotą poświatą. Te dwa ostatnie, tunelowe mają ciężki w obsłudze (przynajmniej dla mnie) brokat który okrutnie mi się obsypuje. Ale kolory przepiękne. Biorę dziś jeszcze na pół z koleżanką kita próbkowego i spróbuję przystopować z mineralnymi zakupami. Oficjalnie odwyku nie ogłaszam bo mam niestety słabą silną wolę ale trzeba przynajmniej spróbować!
fotki w różnym oświetleniu: zimne północne, na słońcu i w cieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIENIE egm1A.jpg (62,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE egm1B.jpg (73,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE egm1C.jpg (52,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE egm2A.jpg (49,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE egm2B.jpg (59,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE egm2C.jpg (51,9 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez agna666
Czas edycji: 2009-06-14 o 15:15
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:15   #1218
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Kobietko! Myslę, że zainteresuje Cie moja ostatnia wymiana maili z egm. Chodzi nadal o mój miks zoe/amy/christeen, spytałam czy mogę kiedyś zamówić jego pełen wymiar i oto odpowiedź:

aż mnie zatkało, nie wiem co im odpisać. Niech już dojdą próbki i przy następnej promocji zaszaleję
matkokieruj....
I jak tu ich nie kochać?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

bądź silna, nie damy się tym razem
Mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu do konca promocji
A potem przy kolejnej rzucę się na ich nową linię spaaaaaaa. Cokolwiek to bedzie




.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:18   #1219
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nie mogłam oprzeć się promocji na EGM, w dodatku to ostatni dzień i zniżka duża, wydałam więc resztki, które miałam na PP Zamówiłam: perfumy Pomegranate i Peach Daquiri, Lip Scrub oraz próbkę cienia Parisian w słoiczku (jasny róż ze srebrnymi drobinkami). Z przesyłką wyszło mi 51 zł - taniocha Szkoda tylko, że podnieśli o 50% cenę kremu B&E - kosztował 10$, a teraz jest już 15$ Niby i tak nie jest jakiś strasznie drogi w porówaniu do pojemności i jakości, ale wzrost ceny o połowę to dużo Chyba jak mi się skończy to sama coś ukręcę na podstawie biobazy z Mazideł, bo B&E jest lekko za treściwy pod minerały na lato, lepszy pewnie na zimę. Ale za to kiedy się nie maluję, uwielbiam go-ta aksamitna miękkość skóry, komfort jaki czuję, nie zapycha, świetnie nawilża, chyba się nie oprę kiedy będzie następna taka promocja (min.25% zniżki). Za to Zip Zapa kręcę sama, no prawie jest to Zip Zap, bo nie mam oleju neem-zastępuję go tamanu. Daję 1 część tamanu, 1 cz. (albo więcej) olejku Tea Tree i 1/2 cz. olejku lawendowego - efekt nawet lepszy i tak nie śmierdzi-ich olejek lawendowy ma jakiś kwaśny zapach, mój lepiej pachnie.Zabija wszystkie syfki
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 15:23   #1220
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
kilka fotek na pokuszenie
nie bardzo mi to na fotkach wyszło ale Fame mam masę drobinek a Waikiki Sands to jasny beż z satynową, jasno złotą poświatą. Te dwa ostatnie, tunelowe mają ciężki w obsłudze (przynajmniej dla mnie) brokat który okrutnie mi się obsypuje. Ale kolory przepiękne. Biorę dziś jeszcze na pół z koleżanką kita próbkowego i spróbuję przystopować z mineralnymi zakupami. Oficjalnie odwyku nie ogłaszam bo mam niestety słabą silną wolę ale trzeba przynajmniej spróbować!
fotki w różnym oświetleniu: zimne północne, na słońcu i w cieniu
O, jak sie cieszę, że wzięłam Allure!


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:42   #1221
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja wczoraj też nie wytrzymałam i zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na EGM
Kupiłam próbki cieni: Shell Island, Cafe au lait in Paris, Vietnamesse Coffe & Cream, Java, Ethiopian Java, próbki podkładów: Linda i Mackenzie, próbkę różu Berries&Cream, próbkę Soft Focus transparentnego i wychwalanego ZitZapa
Jak tylko przesyłka dojdzie wkleję swatche cieni

Agna szkoda że wczoraj nie wkleiłaś miałam w koszyku Waikiki Sands ale jednak wywaliłam, teraż żałuję
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:18   #1222
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja zaczynam pękać ta promocja mnie strasznie kusi, ciągle przeliczam w myślach ile mogłabym ewentualnie wydać

powiedzcie, oni często robia promocje/obniżki cen? czy takiej jak teraz można się znowu spodziewać za jakiś czas, czy to sytuacja wyjatkowa teraz ma miejsce?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:21   #1223
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czesto i atrakcyjne, ale czesto wylaczaja z promocji produkty pielegnacyjne. Ja nawet korzystalam z promocji 2w cenie 1, a ze to bylo niesmiale kupowanie to i nie nabralam duzo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:33   #1224
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja zaczynam pękać ta promocja mnie strasznie kusi, ciągle przeliczam w myślach ile mogłabym ewentualnie wydać

powiedzcie, oni często robia promocje/obniżki cen? czy takiej jak teraz można się znowu spodziewać za jakiś czas, czy to sytuacja wyjatkowa teraz ma miejsce?
Widzę, że już pękłaś Grzeczna dziewczynka
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:58   #1225
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

kusicielki.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:09   #1226
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja zaczynam pękać ta promocja mnie strasznie kusi, ciągle przeliczam w myślach ile mogłabym ewentualnie wydać

powiedzcie, oni często robia promocje/obniżki cen? czy takiej jak teraz można się znowu spodziewać za jakiś czas, czy to sytuacja wyjatkowa teraz ma miejsce?
Dasz radę!
Pomyśl ile pięknych rzeczy będziesz mogła zamówić przy kolejnej promocji! jakieś Platinium śminium i w ogóle! Dziewczyny wlepią te wszystkie swatche rozświetlaczy które dostaną za 2 tygodnie i dopiero wtedy będzie z czego wybierać

Zamawialam od nich 3 razy, za każdym razem z minimum 25% zniżką, w dodatku potrafią zrobic promocję kup 1 pełen wymiar, a drugi dostaniesz gratis, toż to przecież jak 50% zniżki

Twarda bądź!


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:31   #1227
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Dasz radę!
Pomyśl ile pięknych rzeczy będziesz mogła zamówić przy kolejnej promocji! jakieś Platinium śminium i w ogóle! Dziewczyny wlepią te wszystkie swatche rozświetlaczy które dostaną za 2 tygodnie i dopiero wtedy będzie z czego wybierać

Zamawialam od nich 3 razy, za każdym razem z minimum 25% zniżką, w dodatku potrafią zrobic promocję kup 1 pełen wymiar, a drugi dostaniesz gratis, toż to przecież jak 50% zniżki

Twarda bądź!


.
pieknie to wywiodlaś - zwłaszcza platinium śminium i część matematyczna trafia mi do przekonania
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:32   #1228
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja tez zlozylam dzisiaj promocyjne zamowienie, wzielam standardowo zestaw B&E z platkami AHA, duze opakowanie NTBT, z nowosci peeling anti-acne, mydlo miodowe i probki bronzerow. Niby sporo, a i tak wyszlo niecale 100 zl.. Nie starczyloby nawet na malusienki krem pod oczy Clinique
Co do rozy, jednak musze celowac w matowe. Kocham Berries&Cream, ale ktoras z Was trafnie okreslila go jako roz z chlodna poswiata. Ta poswiata sporo rozjasnia i ochladza mi podklad (cieply i zoltawy Roselyn). Wzielam tym razem probke rozu Romance.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:42   #1229
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tez zlozylam dzisiaj promocyjne zamowienie, wzielam standardowo zestaw B&E z platkami AHA, duze opakowanie NTBT, z nowosci peeling anti-acne, mydlo miodowe i probki bronzerow. Niby sporo, a i tak wyszlo niecale 100 zl.. Nie starczyloby nawet na malusienki krem pod oczy Clinique
Co do rozy, jednak musze celowac w matowe. Kocham Berries&Cream, ale ktoras z Was trafnie okreslila go jako roz z chlodna poswiata. Ta poswiata sporo rozjasnia i ochladza mi podklad (cieply i zoltawy Roselyn). Wzielam tym razem probke rozu Romance.

No to fakt, dużo rzeczy za to 100zł

Kiedyś chciałam mieć te różne Lancomy, Diory, Chanele do pielęgnacji i ciesze się, że nigdy ich nie kupiłam i pewnie już nie kupię, bo to i tak nic spektakularnego a już na pewno nie za tą cenę W tym roku miałam w szkole przedmiot organizowany przez firmę produkującą OLAY i normalnie tak chwalili, że taki dobry produkt w tak przystępnej cenie Normalnie aż miałam ochotę ciastkiem ze stołu w nich pocisnąć

Czy miesznie B&E z kwasem hialuronowym i olejem z pestek z malin ma sens ? Mam wrażenie, że ta mieszanka mnie zapycha Bo podejrzanie mi się pogorszyło
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:48   #1230
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ale chyba tylko jeden malutki pomegranate

pranie, gdzie widzisz peeling anti acne? właśnie pielegnacja kusi najbardziej
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.