Początkująca stylistka paznokci żelowych. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 15:53   #511
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Nie ma to jak kultura wypowiedzi ...
Nie stać na kurs? Ale na produkty już stać tak? Które często kosztują już ze wszystkim nawet ponad te 1000zł z tego co wiem to Byliczka właśnie dużo płaciła za taki swój nazwijmy to "starter".. a zreszta... Nie wypowiadam sie bo to aż żal.
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:43   #512
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Sylwiaczku, bo my osiągnęłśmy już taki pułap w stylizacji, że paznokcie robimy siłą woli. I możemy sobie przesiadywac dupskami przed kompem całymi dniami.

Życzę Ci samych nieświadomych klientek, które nie zdaja sobie sprawy, w czyje ręce sie oddają. Bo stylistka z taką postawą, jak Twoja, stylistką być nie może. Tylko weź pod uwagę, że możesz kiedyś trafic na laske, która coś nie coś wie. Bo ja na przykład wszystkim swoim klientkom opowiadam, jak nie powinna wyglądać stylizacja, na co zwracać uwagę, jakie są zasady składania reklamacji i kogo mogę polecić w danym mieście. Ale to oczywiście tylko z troski o swoją kasę.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 17:02   #513
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

No faktycznie to się nazywa kultura wypowiedzi
Normalnie żenada... a potem właśnie takie wypowiedzi cytujemy w pseudostylistkach Ale dzięki temu właśnie mamy rozrywkę... :P
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 17:18   #514
sylwiaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
No faktycznie to się nazywa kultura wypowiedzi
Normalnie żenada... a potem właśnie takie wypowiedzi cytujemy w pseudostylistkach Ale dzięki temu właśnie mamy rozrywkę... :P
nie ma sprawy , przyjemnosc po mojej stronie, a tak pozatym to nie pisalam nic ze robie paznokcie komus , tak to jest jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem , zal to mi was jest!!!!!!!!!
sylwiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:42   #515
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Nie wszystkie kursy są płatne. Istnieją kursy z UP lub z UE i są całkowicie bezpłatne. Ja sama zaczynałam robić sobie pazurki ale jestem z takich ludzi, że jak coś zaczynają robić to konkretnie. Zmierzam ku profesjonalizmowi, nie wiadomo kiedy go osiągnę(napewno daleko mi jeszcze)ale nie czułam się dobrze gdy robiłam komuś pazurki bez kursu. Wiedziałam, że mimo tego wszystkiego co przeczytałam, obejrzłam czegoś mi brakuje. Na kursie dowiedziałam się rzeczy, które wydawało mi się, że znam doskonale...ale tak nie było.
O wielu technicznych rzeczach dowiedziałam się i teraz stosuję. Bardzo mi to ułatwia pracę.
Za kurs zapłaciłam 0zł!!! Można??
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:50   #516
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

ale mi slodziakiem zalecialo, nie dziewczyny? normalnie jakbym nasza princeske czytala... ;|

ja robilam pazurki tylko sobie. na poczatku nawet nie mialam zamiaru robic znajomym i rodzince. jednak na kurs poszlam- bo nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby sama siebie krzywdzic.. wiec coz.. czysty egoizm.. uznalam ,ze co jak co, ale na sobie sie uczyc nie mam zamiaru, szkoda mi paznokcie i nerwow. wiec doswiadczenie nabylam na kursie, a nie na sobie. nastepnie spedzilam pol roku kompletujac zestaw do stylizacji, ktory kosztowal mnie drugie tyle co kurs i jeszcze troche.. bo co jak co, ale nie mialam zamiaru uzywac na sobie jakiegos klejo-zelo-pochodnego substratu.. coz.. czysty egoizm.. kogo jak kogo ale siebie krzywdzic nie bede..
reasumujac.. - jak czytam czasem wasze wypowiedzi, to chce mi sie smiac.. a moze plakac.. ale jednak tez ze smiechu. ja bym raczej nie probowala na sobie mieszanki barwiacej zrobionej przez siebie z henny i farby plakatowej, jako farby do wlosow. na nogi nie stosowalabym oleju roslinnego, bo przeciez jest tlusty i moze zastapic balsam.. nie potrafie ulozyc kafelek w lazience tak dobrze jak koles ktory jest po budowlance i ktos go przyuczal do zawodu.. nie mam pojecia czemu, bo przeciez wiele razy widzialam zdjecia w Muratorze i czytalam forum budowlane.. nie potrafilam wyleczyc mojego chorego psa.. a przeciez studiuje medycyne.. to co?pies nie ssak?psa sie nie leczy jak czlowieka? analogicznie- to paznokci zelowych nie mozna ulepic z modeliny? przeciez super figurki z modeliny robilam w przedszkolu..
i ostatecznie.. uwazam, ze mam talent.. mam zaciecie artystyczne.. lubie sobie robic rozne cuda z wlosami.. a to zaplesc warkoczyk, a to nakrecic wlosy.. z malowniem mi troche nie szlo i musialam leciec do fryzjera predko, bo podobno wybralam nie ten stopien farby, ktory powinnam.. ale to nic.. i tak mi sie podobaly ten stopniowy odcien.. w koncu zrobilam go sama. jak bylam mlodsza, to sama scinalam wlosy lalkom zeby mialy ladne fryzury, mama mowi,ze calkiem niezle mi to szlo.. wiec.. moze otworze salon fryzjerski.. w koncu czytalam na forum jak sie farbuje wlosy, jak robi trwala.. a jak sie scina wlosy na boba, to mi ktos na wizazu napisze.
ciagle sie buntujecie, ze nie nalezy porownywac stylistki do lekarza, bo to juz jest lekka przesada.. i macie racje, tez tak uwazam. stylistka nikogo nie zabije, a lekarz moze jak najbardziej.. wiec moze ktorejs obciac wlosy?zapewniam, ze mam dryg, talent i duza wiedze zdobyta na forum, a ostatnio kupilam zestaw startowy na allegro jakies rozjasniacze.. podobno lepsze, bo szybciej dzialaja.

ps. czy ktoras z was kiedykolwiek probowala obciac sama kogos na boba tak zwanego? moge sie pochwalic? probowalam.. :P
i doszlam do wniosku, ze cholera nawet zeby sciac glupie wlosy, to trzeba przebrnac przez szkole i mase kursow, bo nie wiedziec czemu nie wyszla mi taka fryzura jak mojej kochanej fryzjerce, a na weselu fryzura nie trzymala mi sie nie wygladala tak olsniewajaco jak ta ktora zrobila mi Joasia..

teraz pracujac w salonie, nigdy w zyciu nie zastosowalabym na klientce jakiegos badziewia, bo cenie ich paznokcie tak samo jak swoje, albo i bardziej, bo to dzieki nim stac mnie na wiele.
nie moge zrozumiec waszego rozumowania. wiem, kazdy ma inne podejscie.. ale czy nie szanujecie nawet siebie??w ogole was nie obchodzi co robicie ze soba? na co narazacie swoje paznokcie? nie zal wam?przepilowana plytka boli, przeciez WAS boli!!nieestetyczne panokcie szpeca.. przeciez WAS szpeca.. a bakteria zielona.. ktora jest wlasciwie standardem w waszej praktyce.. nie brzydzicie sie tego? przeciez to sa wasze paznokcie.. przeciez wy oszczedzacie na sobie.. idac dalej ta droga.. chyba by mnie krew zalala, gdybym wiedziala, ze jakas klientka psioczy na mnie po wizycie. moze mam taki charakter, a moze to kwestia podejscia. oszczedzacie na klientkach tnac koszty do minimum? ja bym nie mogla sobie siedziec, ze swiadomoscia, ze jakas babka obrabia mi pupe za plecami, bo po 2 dniach zapowietrzyly sie jej pazury. moje klientki wiedza doskonale jakie mam produkty, jaka jest to polka kosmetyczna. wiedza co im grozi w czasie zabiego i jak temu zapobiegam, moje klientki sa uswiadamiane przy pierwszym zabiegu o poszczegolnych etapach stylizacji.. dostaja kawke, herbatke.. bo to ma byc dla nich relaks i odpoczynek.. w bardzo milym otoczeniu. nie znioslabym swiadomosci, ze te 2 godziny, czesto wyluskane przez nie z wielkim poswieceniem, moglyby byc zmarnowane przez to, ze na samym poczatku uznalabym, ze zaoszczedze na sobie.. bo to sie toczy lawinowo. zaczelas stylizacje bez kursu na sobie? zadko kto zrobi kurs pozniej.

o.. patrze, ze wracam do formy, znow pisze eseje..

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-09-16 o 22:02
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:35   #517
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

An Ty to jednak mądra kobieta jesteś
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 14:35   #518
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Esej pozytywny, ale myślę, że na marne napisany... Nikt, kto powinien go nie doczyta, a tym bardziej nie zrozumie jego sensu... Ja też nie fajnie czuje się jak któraś klientka obrabia mnie za plecami, a wiem, że tak jest... wbrew pozorom po kursie jeszcze bardziej... Nie ma to jak beznadziejne żele... :/ Nie lubie odmawiać naprawy kiedy widzę paznokcie, albo słysze, że wszystkie po jednym dniu odpadły, a potem dowiaduję się, że ktoś śrubki tipsami odkręcał... No cóż... Sama robiłam paznokcie tyle czau bez kursu choć przeszkoliła mnie mama... ale to nie to samo... Teraz jestem po kursie i mam święty spokój i czyste sumienie...

Dla chcącego iść na kurs nic trudnego... Kursy z "wolnej ręki", albo zwykłe kursy stylizacji paznokci, które proponuje UP... Na taki kurs niestety nie zdążyłam, a na kursy z "wolnej ręki" się nie załapałam, bo UP nie ma pieniędzy... no i wydałam trochę kasy na kurs... i nie żałuję Ale mogłam czekać, żeby mieć za darmo...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:20   #519
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

achhh byliii

turkusku mam nadzieje, ze nie..
a jak znam zycie, to wlasnie tak bedzie
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:22   #520
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

a ja przeczytałam cały wątek od początku i niektóre wypowiedzi po prostu mnie rozwaliły:/ Jestem Technikiem usług kosmetycznych , w tym roku zdałam egzamin. Można więc powiedzieć że choroby paznokci znam, manicure zrobić potrafię to i tipsy na pewno te z bym sama zrobiła <sciana> nie wyobrażam sobie że mogłabym robić komuś lub sobie tipsy bez kursu :| To tak jakby ktoś powiedział że zrobi oczyszczanie twarzy no bo przecież jaki problem powyciskać zaskórniki :| ehh.. dziwne myślenie mają niektóre osoby.. Ja teraz jestem na etapie poszukiwania kursu i mam z tym wielki problem bo jest tego pełno tylko nie wiadomo który jest warty.. Ale bez kursu, mimo że mam większość potrzebnych do tego rzeczy, tipsów nie zrobię!!

Edytowane przez kiniuszka
Czas edycji: 2009-09-24 o 11:24
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 21:59   #521
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

dla wszystkich szukajacych zestawu startowego

http://cgi.ebay.co.uk/IBD-Nail-Profe...d=p3911.c0.m14


brakuje jedynie tipsow i gilotyny badz form i pilnikow
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.

Edytowane przez potty
Czas edycji: 2009-09-24 o 22:01
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 23:43   #522
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
ja nie zrobie
Ja też

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
no jak to nie jest konieczna!
co druga stylistka zaraz po kupieniu zestawu startowego allepaznokcie kupuje frezarke!
Tak?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
a to po allepaznokciach wręcz trzeba kupić allefrezarke i będzie allefajnie!
Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Bitt sory, ale się nie znasz!
Nie miniszlifierkę, a MULTISZLIFIERKĘ!
Jaki byłby pożytek z mini jak można mieć multi
Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
jak czytam ten post to ma deziawi normalnie...
co jakis miesiac ma te deziawi
Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
dla wszystkich szukajacych zestawu startowego

http://cgi.ebay.co.uk/IBD-Nail-Profe...d=p3911.c0.m14

brakuje jedynie tipsow i gilotyny badz form i pilnikow

Co tu duzo mówić-długo mnie na paznokciowym nie było,ale widzę ze bez zmian
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:56   #523
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

dziewczyny proszę pomóżcie <prosi>

czy uważacie że na początek taki kurs będzie dla mnie wystarczający? Ma bardzo konkurencyjną cenę i nie wiem czy to się przekłada na jakość..

chodzi mi o Zestaw „MAGIC” żel

http://www.estyma.rzeszow.pl/kursy.html
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 16:56   #524
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę pomóżcie <prosi>

czy uważacie że na początek taki kurs będzie dla mnie wystarczający? Ma bardzo konkurencyjną cenę i nie wiem czy to się przekłada na jakość..

chodzi mi o Zestaw „MAGIC” żel

http://www.estyma.rzeszow.pl/kursy.html
Teoretycznie jest tutaj wszystko... Tylko właśnie ta cena jakaś taka niska... Najlepiej jakbyś poszukała kogoś na forach kto robił tam kurs, żeby poznać opinię I ja bym zadzwoniła zapytać na jakich produktach się pracuje.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 14:04   #525
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Początkująca stylistka paznokci żelowych.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Teoretycznie jest tutaj wszystko... Tylko właśnie ta cena jakaś taka niska... Najlepiej jakbyś poszukała kogoś na forach kto robił tam kurs, żeby poznać opinię I ja bym zadzwoniła zapytać na jakich produktach się pracuje.
No właśnie zastanawia mnie ta cena.. Napisałam do nich maila bo miałam więcej pytań ale niestety nie odpisali więc w poniedziałek zadzwonię, albo najlepiej pojadę tam Niestety nie znalazłam opinii o żadnym kursie w Rzeszowie więc będę musiała przetestować na sobie..
Dziękuję za odpowiedź




No i byłam tam osobiście ale zastały mnie zamknięte drzwi:/ a miało być czynne do 19.. Na maila dalej nie dostałam odpowiedzi.. więc to świadczy o profesjonalizmie tego zakładu.. Będę więc szukać czegoś lepszego.. a Ten odradzam gdyby ktoś z okolic był zainteresowany..
Pozdrowienia

Edytowane przez kiniuszka
Czas edycji: 2009-09-28 o 20:50
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:56   #526
MILA LASKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Paznokcie zelowe

Witam mam swoje paznokcie i to ladne ale korca mnie paznokcie zelowe chcialabym se zrobic zel ale sama i tylko tak dla siebie co se musze kupic i jak mam to robic prosze pomozcie mi dzieki z gory
MILA LASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:16   #527
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez MILA LASKA Pokaż wiadomość
Witam mam swoje paznokcie i to ladne ale korca mnie paznokcie zelowe chcialabym se zrobic zel ale sama i tylko tak dla siebie co se musze kupic i jak mam to robic prosze pomozcie mi dzieki z gory
po pierwsze nie ma takiego słowa jak "se" ,po drugie najpierw poczytaj w internecie na temat żelowania naturalnych paznokci, a później zadawaj pytania. Po trzecie to nie jest proste i wymaga wcześniejszej nauki i doświadczenia, po czwarte odpowiedź na twój post brzmi następująco - kup zestaw do żelowania paznokci i żel silikonowy.
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 09:38   #528
MILA LASKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Paznokcie zelowe

Dzieki pozdrawiam
MILA LASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:52   #529
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Paznokcie zelowe

Ja bym najpierw napisala... Idz na kurs
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 11:24   #530
MILA LASKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Paznokcie zelowe

Dzieki za rade .Takie kursy nie sa tanie w Wielkiej Brytani.Chcialabym poćwiczyc na swoich paznokciach.Pomoze mi kolezanka ktora naklada żel.Mam pytanie co musze zakupic aby zacząć nakladznie zelu.Pozdrawiam serdecznie.
MILA LASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 12:18   #531
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Paznokcie zelowe

Ja wiem,ze nie sa tanie. Dobre kursy nie sa tanie ale mozesz znalezc kurs za 150 funtow i sie nauczyc a nie sama sobie robic a pozniej bedzie, ze boli...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 12:41   #532
MILA LASKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Paznokcie zelowe

Hejka.Mysle ze wlasnie za 6 dni kursu w cenie 150 funtow to jest duzo.Musze to jeszcze dobrze przemyslec .Najpierw mi polozy kolezanka a pozniej chciałabym sprobowac sama .Niezaprzeczam,ze sie troche boje samoróbki.Mam swoje paznokcie dlugie tylko niestety od czasu do czasu sie lamia.Dzieki serdeczne za odpowiedz .Pozdrawiam.
MILA LASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:25   #533
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez MILA LASKA Pokaż wiadomość
Hejka.Mysle ze wlasnie za 6 dni kursu w cenie 150 funtow to jest duzo.

wybacz, ale 150 funtów za 6 dni kursu to śmiesznie niska cena - porównując to np. do cen kursów w Irl....
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:37   #534
MILA LASKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Paznokcie zelowe

Zalezy jak dla kogo .Jak ktos nie pracuje to se nie wytrzasnie kaski z rekawa.Pozdrawiam.
MILA LASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:55   #535
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Paznokcie zelowe

Y ! Jakie to jest masakryczne, dziewczyna pyta jak zrobić tipsy sama - chyba jest już świadoma tego co robi i nie musi słuchać rad jakie to denne jest robienie tipsów bez kursu. I że koniecznie musi , bo w koncu was na to by było stać, ale może jej nie stać albo ma lepsze wydatki.


Hmmm gdzieś trafiłam na blog dziewczyny która była samoukiem , to chyba ten ... http://annaot.blog.onet.pl/
Poszukam jeszcze jeden był taki w dobrym guście

Jak coś to pisz na PW mam link do fajnej storny na kafaterii.
Pozdrawiam.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:57   #536
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Paznokcie zelowe

cotynato masakryczne to jest to,ze nie ma o tym zielonego pojecia a chce sie za to zabierac...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:03   #537
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Paznokcie zelowe

Ja też , jedynym moim "pojęciem" jest parogodzinna obserwacja robocizny wykonywanej przez kogoś na moich paznokciach oraz tego co dowiedziałam się od koleżanek i osób zajmujących się tym. Wiem też, że bywają kursy po których nie wynosi się nic i żałuje się straconej kasy.

Nie mam zamiaru czuć się gorsza i jakaś dziwna przez to że będe robiła sobie tipsy sama. Bez kursu za tysiaka , nie robie sobie tatuażu ani nie kolczykuję samotnie więc myślę że wielkiej krzywdy z tego nie będzie
No i oczywiście nie będe tego robiła innym tzn tej wielkiej krzywdy .

pozdr.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 07:21   #538
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Paznokcie zelowe

nie, wielkikej krzywdy sobie nie zrobisz - no bo właściwie co to jest spiłowanie sobie paznokci do tego stopnia, że będą bolały, tudzież onycholiza, pseudomonas, ewentualnie jakaś grzybiczka... to tylko paznokcie, zrosną kiedyś i będzie ok (ups, grzybica może nie zrosnąć ale co tam)...

Miłego eksperymentowania.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:28   #539
MILA LASKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Paznokcie zelowe

Hej dziewczyny.Caly czas mysle nad tym czy robic czy nie.Napewno nie wezme sie za to odrazu sama.Mam kolezanke ktora przyjdzie i bedzie mi robila -zajmuje sie zelowaniem.Napewno jezelikiedykolwiek zdecuduje sie samorobke to tylko dla siebie.Nie chce robic komus a juz napewno krzywdy. Pozdrawiam.
MILA LASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:45   #540
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Paznokcie zelowe

W końcu bylo tyle takich przypadków ,prawda? A wszystkie dziewczyny które robiły sobie same - a uwierz jest ich spooooro są teraz śmiertelnie chore, każdama grzybice i ogólnie strzeżcie się ludzie. W końcu wiele z was chodzi też z tipsami od takich dziewczyn i na pewno nie będe umiała zrobić tego co jakaś tam dziewczyna , której kroki sledziłam dokładnie przez 2-3 godziny. Sama też miałam tipsy zakładane od samouka i jak widzisz żyję, cała zdrowa bez grzybicy.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.