Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 19:40   #1531
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia - Śliczny wyszedł Ci kolor , o taki mi właśnie chodziło : D nie lubię takiej bardzo jaskrawej czerwieni , pomaluję włosy dosłownie przed świętami mahoniowym brązem i wrzucę zdjątka .
arashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:51   #1532
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Weź tylko pod uwagę, że syoss okropnie niszczy włosy...... i nie popadnij w czerwoną obsesję... chętnie cofnęłabym czas i nie eksperymentowała po tym syossie
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:57   #1533
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Spokojnie , już raz malowałam Syossem ; d miodowy blond i wiesz co ? nie zniszczył mi włosów , zaś rozjaśniacz potem tak ; dd .

Jaką jeszcze polecacie farbę lekko czerwoną ?

Edytowane przez arashii
Czas edycji: 2011-12-13 o 20:01
arashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:34   #1534
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Włosy najczerwieńsze

Cześć dziewczyny.

Chciałabym aby wypowiedziały się osoby które miały styczność z czerwonymi tonerami (directions etc.)

Obecnie mam średnio rude włosy, chcę uzyskać kolor intensywnie czerwony, soczysty ale nie neonowy, ciemny, dla lepszego zrozumienia o jaki kolor mniej więcej mi chodzi dodaję zdjęcia w załączniku.

Piszę ten temat ponieważ pewnie nie tylko mnie on pomoże.
Jeżeli macie jakieś inne farby które dadzą taki efekt, piszcie też o nich, ale naciskam na tonery.

Pomożecie?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lgtmj1geyK1qaycf7o1_400_large.jpg (19,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6452214X.jpg (47,7 KB, 77 załadowań)
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:27   #1535
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Włosy najczerwieńsze

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Chciałabym aby wypowiedziały się osoby które miały styczność z czerwonymi tonerami (directions etc.)

Obecnie mam średnio rude włosy, chcę uzyskać kolor intensywnie czerwony, soczysty ale nie neonowy, ciemny, dla lepszego zrozumienia o jaki kolor mniej więcej mi chodzi dodaję zdjęcia w załączniku.

Piszę ten temat ponieważ pewnie nie tylko mnie on pomoże.
Jeżeli macie jakieś inne farby które dadzą taki efekt, piszcie też o nich, ale naciskam na tonery.

Pomożecie?
Pozdrawiam
Ja może az takiego doświadczenia nie mam ale jeśli chcesz mieć jednolity kolor taki uzywając tonera to wczesniej najlepiej rozjaśnić włosy przedtem a tonery są b.dobre z Directions moja mama uzywa różowych i są super
Co do farb ja juz uzywalam podobny odcien z paletty i z garniera ale nie wyszly jak trzeba i to pewno dlatego bo mam ciemne wlosy a czerwienie najlepiej wlasn ie na jasne wlosy chwytają



Uolcia- kochana ja wiem ja tez nie chce takiego koloru akurat jaki ma ta laska z filmików ale o te farby bo wiekszosc jest dla ciemnych wlosów moze i by byly tez ciemniejsze odcienie czerwieni do kupienia
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-14 o 20:29
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:36   #1536
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy najczerwieńsze

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja może az takiego doświadczenia nie mam ale jeśli chcesz mieć jednolity kolor taki uzywając tonera to wczesniej najlepiej rozjaśnić włosy przedtem a tonery są b.dobre z Directions moja mama uzywa różowych i są super
Co do farb ja juz uzywalam podobny odcien z paletty i z garniera ale nie wyszly jak trzeba i to pewno dlatego bo mam ciemne wlosy a czerwienie najlepiej wlasn ie na jasne wlosy chwytają



Uolcia- kochana ja wiem ja tez nie chce takiego koloru akurat jaki ma ta laska z filmików ale o te farby bo wiekszosc jest dla ciemnych wlosów moze i by byly tez ciemniejsze odcienie czerwieni do kupienia
tak dobrze to wiem farbuje włosy już od dawna też i tonerami, pytam tylko który ma kolor zbliżony do tych powyżej ponieważ nie umiem takiego dobrać bo albo zbyt różowy albo neonowy.
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:49   #1537
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Włosy najczerwieńsze

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
tak dobrze to wiem farbuje włosy już od dawna też i tonerami, pytam tylko który ma kolor zbliżony do tych powyżej ponieważ nie umiem takiego dobrać bo albo zbyt różowy albo neonowy.
aha a patrzalas w necie na palete kolorów..? tu masz directions
http://www.lariche.co.uk/directions-hair-colour/pl
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-14 o 20:54
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 21:19   #1538
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja bym wybrała rubin wychodzi tak - * http://tearyadown.blogg.se/2011/march/rubrik-1.html
* http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...xPva4t3CCFPO3A
*http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...jhRD8WBzUu7-b9 Nie używałam nigdy tonerów, ale google grafika znajdzie Ci wszystko jeśli dobrze poszukasz
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:04   #1539
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

- piszę, znam tonery od podszewki, farbuje nimi kilka lat włosy, znam strony z firm tonerów i znam zwykłe farby.

Chce sie dowiedzieć które tonery wychodzą czysto czerwone a nie dają neonowych kolorów ponieważ po obejrzeniu dziewczyn farbujących włosy czerwonymi tonerami wychodzą albo zbyt neonowe albo różowe, niestety nie widać jakie te dziewczyny miały włosy przed zafarbowaniem i stąd moje pytanie do dziewczyn które farbowały i wyszedł im ten kolor który mnie się podoba.

Na googlach też patrze. ale tonery to takie cholerne plakatówki że u każdego wychodzą inaczej. Jak widać u laski z długimi czerwonymi farbowanymi rubinem kolor jest prawie idealny, ale u tej 2 już niekoniecznie..

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-12-15 o 18:08
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:34   #1540
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
- piszę, znam tonery od podszewki, farbuje nimi kilka lat włosy, znam strony z firm tonerów i znam zwykłe farby.

Chce sie dowiedzieć które tonery wychodzą czysto czerwone a nie dają neonowych kolorów ponieważ po obejrzeniu dziewczyn farbujących włosy czerwonymi tonerami wychodzą albo zbyt neonowe albo różowe, niestety nie widać jakie te dziewczyny miały włosy przed zafarbowaniem i stąd moje pytanie do dziewczyn które farbowały i wyszedł im ten kolor który mnie się podoba.

Na googlach też patrze. ale tonery to takie cholerne plakatówki że u każdego wychodzą inaczej. Jak widać u laski z długimi czerwonymi farbowanymi rubinem kolor jest prawie idealny, ale u tej 2 już niekoniecznie..
niestety kochana w takim razie nie pomoge ci wiem tylko tyle że tonery sie szybko wypłukują i w większości przypadków jak s schodzi kolor to sie robia wlosy lekko pomarańczowe..;/
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:02   #1541
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
niestety kochana w takim razie nie pomoge ci wiem tylko tyle że tonery sie szybko wypłukują i w większości przypadków jak s schodzi kolor to sie robia wlosy lekko pomarańczowe..;/
Niekoniecznie się szybko wypłukują to zależy jakie włosy mieliśmy przed zastosowaniem tego specyfiku i od pielęgnacji i oczywiście naszej natury włosów.
Ja miałam ostatnio farbowane crazy color - fire i absolutnie nie polecam jeżeli chce mieć się czerwone włosy - tak jak ja, na jasnym rudym wchodzi uwaga...RÓŻOWE, neon, sama byłam pod wrażeniem..dlatego szukam prawdziwie czerwonego, chyba zdecyduje się na directions - fire, miło wspominam tą firme

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:06
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 23:53   #1542
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
- piszę, znam tonery od podszewki, farbuje nimi kilka lat włosy, znam strony z firm tonerów i znam zwykłe farby.

Chce sie dowiedzieć które tonery wychodzą czysto czerwone a nie dają neonowych kolorów ponieważ po obejrzeniu dziewczyn farbujących włosy czerwonymi tonerami wychodzą albo zbyt neonowe albo różowe, niestety nie widać jakie te dziewczyny miały włosy przed zafarbowaniem i stąd moje pytanie do dziewczyn które farbowały i wyszedł im ten kolor który mnie się podoba.

Na googlach też patrze. ale tonery to takie cholerne plakatówki że u każdego wychodzą inaczej. Jak widać u laski z długimi czerwonymi farbowanymi rubinem kolor jest prawie idealny, ale u tej 2 już niekoniecznie..

ok, ja jestem troche w temacie. Robie tonerami la riche, kolor - poppy red. Wychodzi czysty czerwony, nie róż, nie pomarańcz, nie jakis specjalnie neonowy, ale bardzo intensywny i dla Ciebie prawdopodobnie za jasny. Nigdy nie dopuszczałam, żeby był sprany, jednak teraz skonczyly mi się tonery i czekam na powrót do domu, gdzie mam zapas i faktycznie, dol jest lekko rudawy, a gora różowawa (niedlugo naszczescie skoncze z tym xd). W domu czeka na mnie też inny odcien czerwieni - vermillon. Dam znac jak wyjdzie.

Jedyne co Ci moge polecic to kupic którąś z czerwieni + czerń. Te tonery można ze sobą mieszać, wiec mysle, że jak dodac odrobine czerni to wyjdzie ciemnijszy/bardziej nasycony.
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 06:57   #1543
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

o! to jest dobry pomysł ? koniecznie pokaż fotki jak ci wyszły włoski po tonowaniu tym nowym kolorem blackberry
ja robie w poniedzialek albo wtorek jak mi mama z PL przywiezie utleniacz boo tu taak drogo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:25   #1544
sylwuska9933
Przyczajenie
 
Avatar sylwuska9933
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam wszystkich !
Posiadam rude wlosy i na poczatek chcialabym sprobowac takiej rudawej czerwieni polecacie jakies fajne, dosc intensywne szamponetki wstepnie ?
moje wlosy:
DSC00723.jpg
a chcialabym mniej wiecej cos takiego :
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...010/10/128.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr209/738b6c14000af5f04b0d3dbc

sylwuska9933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 13:47   #1545
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
ok, ja jestem troche w temacie. Robie tonerami la riche, kolor - poppy red. Wychodzi czysty czerwony, nie róż, nie pomarańcz, nie jakis specjalnie neonowy, ale bardzo intensywny i dla Ciebie prawdopodobnie za jasny. Nigdy nie dopuszczałam, żeby był sprany, jednak teraz skonczyly mi się tonery i czekam na powrót do domu, gdzie mam zapas i faktycznie, dol jest lekko rudawy, a gora różowawa (niedlugo naszczescie skoncze z tym xd). W domu czeka na mnie też inny odcien czerwieni - vermillon. Dam znac jak wyjdzie.

Jedyne co Ci moge polecic to kupic którąś z czerwieni + czerń. Te tonery można ze sobą mieszać, wiec mysle, że jak dodac odrobine czerni to wyjdzie ciemnijszy/bardziej nasycony.
Hm, a jakie miałaś włosy przed farbowaniem? jasne, jakiś blond? właśnie tego się obawiałam, tych różowości..
to że je można mieszać wiem..choć nie robiłam tego, jak myślisz na jedno całe pudełko directionsa ile dodac czarnego żeby wyszedł mniej więcej taki jaki chcę mieć? ja mam problemy z porcjowaniem, dlatego sama się za to nie łapie..

I koniecznie daj znać jak ten varmillon wyjdzie Ci na włosach (najlepiej wrzuć 2 fotki, zaraz przed farbowaniem i po)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-12-16 o 13:48
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:59   #1546
sylwuska9933
Przyczajenie
 
Avatar sylwuska9933
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

sylwuska9933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:10   #1547
sylwuska9933
Przyczajenie
 
Avatar sylwuska9933
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam Wszystkich!
Mam rude wlosy (przedstawiam wam na zdjeciu )

DSC00723.jpg

i chce najpierw sprobowac szamponetka czerwona zeby osiagnac mniej wiecej taki efekt:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...NCq8sbz78xymrT

http://wd10.photoblog.pl/np5/201109/AE/102654539.jpg

http://fryzury.info/fryzury/czerwone-7645.jpg

Mozecie mi jakies polecic ?
sylwuska9933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:34   #1548
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sylwuska9933 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich!
Mam rude wlosy (przedstawiam wam na zdjeciu )

Załącznik 4393739

i chce najpierw sprobowac szamponetka czerwona zeby osiagnac mniej wiecej taki efekt:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...NCq8sbz78xymrT

http://wd10.photoblog.pl/np5/201109/AE/102654539.jpg

http://fryzury.info/fryzury/czerwone-7645.jpg

Mozecie mi jakies polecic ?
ja kupowalam joanne machon i wychodzil super kolor ogolnie joanna jest OK bo garnier i palette jak dla mnie NIE
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:51   #1549
comawhite44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cześć wszystkim : )

Macie może pomysł, jakiej drogeryjnej farby użyć, żeby uzyskać efekt jak na poniższym zdjęciu?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg

Obecnie mam spłukany, jasny rudy z długawymi odrostami w kolorze mysiego blondu.

Myślę o: http://www.syoss.pl/index.php?id=135 Mahoniowym brązie 4-2 (chociaż obawiam się, że wyjdzie zbyt brązowy, bez czerwieni)

Z moich włosów farba spłukuje się bardzo szybko, więc obawiam się, że ze zwykłej czerwonej farby wyjdzie mi zbyt jaskrawy odcień.
Możecie polecić mi jakąś inną farbę o takim odcieniu, jak na załączonym zdjęciu?
Pozdrawiam : )
comawhite44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 11:59   #1550
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez comawhite44 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim : )

Macie może pomysł, jakiej drogeryjnej farby użyć, żeby uzyskać efekt jak na poniższym zdjęciu?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg

Obecnie mam spłukany, jasny rudy z długawymi odrostami w kolorze mysiego blondu.

Myślę o: http://www.syoss.pl/index.php?id=135 Mahoniowym brązie 4-2 (chociaż obawiam się, że wyjdzie zbyt brązowy, bez czerwieni)

Z moich włosów farba spłukuje się bardzo szybko, więc obawiam się, że ze zwykłej czerwonej farby wyjdzie mi zbyt jaskrawy odcień.
Możecie polecić mi jakąś inną farbę o takim odcieniu, jak na załączonym zdjęciu?
Pozdrawiam : )
Moim zdaniem powinno Ci wyjść ładnie Ten Syoss Patrząc na znaczniki na naturalnym średnim brązie ładnie wychodzi, a Ty masz ciemny blond (mysi, czyli z odcieniem popieli) Poza tym skoro większość włosów ma odcień jasny rudy to nie widzę przeciwwskazań Musisz spróbować tylko tak się przekonasz. Jeśli nie chcesz mieć za ciemnych włosów to trzymaj na wcześniej już farbowanej części krócej farbę, bo jak wszyscy wiemy uprzednio koloryzowane włosy szybciej łapią barwnik Daj znać na co się zdecydowałaś
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 14:08   #1551
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez comawhite44 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim : )

Macie może pomysł, jakiej drogeryjnej farby użyć, żeby uzyskać efekt jak na poniższym zdjęciu?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg

Obecnie mam spłukany, jasny rudy z długawymi odrostami w kolorze mysiego blondu.

Myślę o: http://www.syoss.pl/index.php?id=135 Mahoniowym brązie 4-2 (chociaż obawiam się, że wyjdzie zbyt brązowy, bez czerwieni)

Z moich włosów farba spłukuje się bardzo szybko, więc obawiam się, że ze zwykłej czerwonej farby wyjdzie mi zbyt jaskrawy odcień.
Możecie polecić mi jakąś inną farbę o takim odcieniu, jak na załączonym zdjęciu?
Pozdrawiam : )
Ten syoss nie wychodzi ani trochę brązowy tylko bardzo przygaszona czerwień z domieszką fioletu, purpura. Wiem bo farbowałam nim ostatnio często włosy.
Dodaje zdjęcie na moich włosach. Wcześniej miałam średni brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1486.jpg (16,3 KB, 74 załadowań)
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 15:59   #1552
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja mam naturalny ciemny brąz i kupowalam z joanny zawsze w Polsce farby ew z londy z odcieniem wlasnie mahoniu albo burgundu i wychodzily ok.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:47   #1553
comawhite44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To jaką farbą uzyskam na głowie to: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg ?
Przejrzałam dzisiaj całą półkę w Rossmanie i nie mam zielonego pojęcia.

http://www.shopmania.pl/pielegnacja/...rwien-10497857 Może Feria Ciemna Czerwień?
comawhite44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:36   #1554
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
o! to jest dobry pomysł ? koniecznie pokaż fotki jak ci wyszły włoski po tonowaniu tym nowym kolorem blackberry
ja robie w poniedzialek albo wtorek jak mi mama z PL przywiezie utleniacz boo tu taak drogo
Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
Hm, a jakie miałaś włosy przed farbowaniem? jasne, jakiś blond? właśnie tego się obawiałam, tych różowości..
to że je można mieszać wiem..choć nie robiłam tego, jak myślisz na jedno całe pudełko directionsa ile dodac czarnego żeby wyszedł mniej więcej taki jaki chcę mieć? ja mam problemy z porcjowaniem, dlatego sama się za to nie łapie..

I koniecznie daj znać jak ten varmillon wyjdzie Ci na włosach (najlepiej wrzuć 2 fotki, zaraz przed farbowaniem i po)
postaram się zrobić zdjęcia przed i po ale to dopiero przed samymi świetami albo nawet sylwestrem, bo teraz mam zamiar pochodzic troche na basen wiec bez sensu farbowac, bo i tak sporo sie wypłucze no i mała poprawka, pomylilo mi się, nie mam varmillon ale pillarbox red

przed farbowaniem na czerwono miałam dosc ciemny brąz - rozjasnilam je i wyszedł bardzo nierówny kolor - ogolnie dosc rudawy, na dole ciemniejszy odcien, wyzej pomarancza, jescze wyzej rudawy blond a na samym czubku te minimalne odrosty staly sie calkiem białe haha ale pokryło się całkiem równo, wiec na czerwonym już nie było żadnych różnic w odcieniach

co do wymieszania to nie wiem za bardzo ile, zalezy jaki efekt chcesz osiagnac. Ale mysle ze jak dasz do miseczkie czerwony i bedziesz stopniowo dodwala odrobine czerni (np po lyzeczce) i za kazdym razem mieszala i sprawdzala kolor to bedzie dobrze - bedziesz moga przestac na takim jaki Ci sie podoba. Przy tonerach jest ten plus ze na glowie wygladaja bardzi podobnie do tego w opakowaniu ;>
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 20:00   #1555
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
postaram się zrobić zdjęcia przed i po ale to dopiero przed samymi świetami albo nawet sylwestrem, bo teraz mam zamiar pochodzic troche na basen wiec bez sensu farbowac, bo i tak sporo sie wypłucze no i mała poprawka, pomylilo mi się, nie mam varmillon ale pillarbox red

przed farbowaniem na czerwono miałam dosc ciemny brąz - rozjasnilam je i wyszedł bardzo nierówny kolor - ogolnie dosc rudawy, na dole ciemniejszy odcien, wyzej pomarancza, jescze wyzej rudawy blond a na samym czubku te minimalne odrosty staly sie calkiem białe haha ale pokryło się całkiem równo, wiec na czerwonym już nie było żadnych różnic w odcieniach

co do wymieszania to nie wiem za bardzo ile, zalezy jaki efekt chcesz osiagnac. Ale mysle ze jak dasz do miseczkie czerwony i bedziesz stopniowo dodwala odrobine czerni (np po lyzeczce) i za kazdym razem mieszala i sprawdzala kolor to bedzie dobrze - bedziesz moga przestac na takim jaki Ci sie podoba. Przy tonerach jest ten plus ze na glowie wygladaja bardzi podobnie do tego w opakowaniu ;>
mhm, kurcze ciekawe jak ten kolor wychodzi. Patrzyłam na niego ostatnio ale on jest właśnie różowawy, bynajmniej taki ma opis.

Ja wczoraj zafarbowałam directions - fire i wyszedł true czerwony z średnio prawdziwie rudych włosów, nie ma nic różowego, aczkolwieg wydaje mi się że lekkawo wpada w malinę, ale nie jestem pewna, muszę zobaczeć w dziennym świetle dobrym, jak mi się uda to wstawię zdjęcie przed i po
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 10:54   #1556
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no ja jestem wlasnie po farbowaniu i powiem wam ze jestem srednio zadowolona chyba farba mi wszystkiego nie pokryła. Albo moja mama jak mi farbowala to cos przeoczyla tak czy siak mam jeszcze jedna tubke to przyszlym tygodniu jeszcze raz pomaluje i wstawie foty
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:58   #1557
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

witajcie mam do was pytanko i najlepiej, gdyby ktoś mi pomógł do soboty
mianowicie! czy któraś z wizażanek miała do czynienia z mahoniami z loreala? konkretnie odcien 5,52 mahoniowo-opalizujący, mam zamiar zdekoloryzowac kuzynce włosy z czerni i kłaśc ten odcień w celu uzyskania ciepłego brązu wpadającego w mahoń, myslalem o 6,35 ale boje sie ze wyszedłby za złoty, czego nie chcemy, chcemy ciepły mahoń, ale nie miedź i nie złoto.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 01:45   #1558
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jeśli masz zamiar zrobić jej dekoloryzację to ok. Ale jeżeli chodziło ci o rozjaśnienie to nakładając taką farbę uzyska nierównomierną prawie czerń a nie mahoń.
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:18   #1559
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

nie nie najpierw dekoloryzacja, potem lekkie refleksy zrobie i na całośc mahoń, zastanawia mnie tylko odcień jaki wyjdzie, byle by nie był złoty, miedziany ani zbyt mocno czerwony, a to jest refleks mahoniowy i opalizujący.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:33   #1560
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez comawhite44 Pokaż wiadomość
To jaką farbą uzyskam na głowie to: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...27534517_n.jpg ?
Przejrzałam dzisiaj całą półkę w Rossmanie i nie mam zielonego pojęcia.

http://www.shopmania.pl/pielegnacja/...rwien-10497857 Może Feria Ciemna Czerwień?
Dokładnie taki kolor uzyskałam mieszając Czerwoną porzeczkę i Soczystą czerwień Naturii.
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.