Żel ESN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 08:04   #1
doris1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Question

Esn


Witam!! Ja chciałam zapytac o zele esn czy sa one jednofazowe i czy do niego potrzebny jest primer ;/;/ . Pracowałam wczesniej na la femme ale nie za bardzo mi one odpowiadaja.
doris1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 19:52   #2
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Esn

esn to zele 3 fazowe, ale bez problemu mozesz pacowac na nich jak na 1 fazowce, ale wtedy lepiej dac primer.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:58   #3
doris1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Esn

Dzieki wielkie. A jeszcze jedno pytanko tylko juz o żele christrio do nich tez trzeba primer czy mozna go kłasc odrazu na wczesniej przygotowana płytke??
doris1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 23:24   #4
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Esn

zele christrio to typowa 1 fazowka, 1 zel i do tego plyn Wiping Solution, a co najlepsze, jak sie kupuje najwieksze opakowanie to ten zel wychodzi taniej niz np. Ranails a jakosc o niebo lepsza
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:31   #5
iv776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Exclamation Żel ESN

Witam!
Jestem nowa na forum, szukałam już wątków dotyczących tego tematu lecz w żadnym nie było satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
Stylizacją paznokci zajmuję się gdzieś od września, tak więc jestem początkująca..
dodam, że jestem bez kursu
wczesniej pracowałam na produktach Naildesign ( starter, lecz stanowczo odradzam!)
Pózniej zakupiłam żel 1-fazowy firmy Shineline - z kolei ten nie wytrzymywał tygodnia i do tego słabo formował krzywą C.
Niedawno nabyłam żel ESN.. zrobiłam sobie nim pazurki, trzymają mi się ładnie już ok 2 tyg..
Jednak niedawno była u mnie klientka, i po 2 tyg zaczeły jej sie zapowietrzać i ze 2 odpadly..czy to normalne po takim czasie?
Pazurki przedłużam na tipsie.
słyszałam, że żelki powinny się dłuzej trzymać..
do tej pory zrobiłam może ze 13 setów - porad udzieliła mi Kosmetyczka po kursie
Tak więc ktos z Was może pracował/pracuje na żelach ESN?
Mniej więcej ile czasu powinny się trzymać?
Co zrobić, żeby się nie zapowietrzały? ( mimo tego ze nakładam primer -- ESN, żel nie na skórki tylko jakis mniej wiecej 1mm odstępu od nich -- i tak nadal mam problem z podchodzeniem powietrza :/)
iv776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:30   #6
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Żel ESN

ESN to niezłą fiema. Pracowałam na niej wiele lat temu

To, ze paznokietki sie nie trzymają jest, zatem, niestety, kwestią techniki, a nie produktów.
"Porady znajomej kosmetyczki", niestey, ale można sobie pod tramwaj podłozyc. To nie jest profesjonalizm. A jezeli robi sie klientkom paznokcie trzeba być profesjonalistą.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:10   #7
iv776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Żel ESN

Jak narazie pełni nie mogę być profesjonalistka
A na kurs sobie moge pozwolic dopiero po ukonczeniu 18 lat.
dzieki za wypowiedz, ale gdyby nie te porady to nic kompletnie na wstepie bym nie umiala.
iv776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 22:04   #8
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

Cytat:
Napisane przez iv776 Pokaż wiadomość
Jak narazie pełni nie mogę być profesjonalistka
A na kurs sobie moge pozwolic dopiero po ukonczeniu 18 lat.
dzieki za wypowiedz, ale gdyby nie te porady to nic kompletnie na wstepie bym nie umiala.

Jak byś nie umiała, to byś przynajmniej nie robiła tych pazurków bez kursu i nie miała takich problemów. Nie możesz mieć kursu - nie robisz pazurków. Proste, nie?
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:27   #9
iv776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Żel ESN

Ja nie mogę, jakie Wy tu cięte na ludzi jesteście
prosiłam o odpowiedz na dręczące mnie pytania a Wy mnie zjechałyście, że nie jestem po kursie, może nie tak ostro ale jednak.
I kto powiedział, że nie mogę robić ich bez kursu? -- jedynie Ty Naddel.
iv776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:38   #10
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

Otóż nie, droga iv776. Każda osoba, która choć trochę w tym fachu siedzi, powie Ci, że bez kursu NIE ROBI SIĘ PAZNOKCI. Powodów jest naprawdę wiele. Z tym, że dopiero kiedy coś się już na ten temat wie, można zobaczyć ile się jeszcze nie wie. I wtedy dopiero samemu dochodzi się do wniosku, że jednak bez podstawowej wiedzy nie można robić DOBRZE paznokci. No ale skoro Ty tego kursu nie masz...to nic dziwnego, że uważasz, że przecież można zakładać pazurki bez niego.

Aha. I nie jesteśmy cięte na ludzi. Jesteśmy cięte na ludzką głupotę, jaką jest zabieranie się za coś, o czym nie ma się pojęcia.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:00   #11
iv776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Żel ESN

To widocznie uznałaś, że jestem głupia.
Uważam, że podstawowe rzeczy znam, ale też jestem tego świadoma, że wielu nie umiem i nie robię z siebie jakiegoś eksperta. Nie masz podstaw do tego, żeby twierdzić, że nie znam się na rzeczy - nie widziałaś efektów mojej pracy ani nic z tych rzeczy.
Gdybym kompletnie nie wiedziała o co biega to bym się za to w ogóle nie brała, a chciałam spróbować i zobaczyć czy będzie mi to jakoś wychodziło.
A Kurs na pewno zrobię, jak już będę do niego upoważniona, zostało kilka miesięcy.
iv776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 23:29   #12
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
halo halo..proszę sie tu nie obrzucać!Spokój dziewczęta:P Iv776 - odpowiedzi udzieliła już Tobie Albertyna..a twierdzenie ,czy znasz czy nie znasz sie na rzeczy..no cóż..nie podlega dalszej dyskusji..

Cytat:
Napisane przez iv776 Pokaż wiadomość
To widocznie uznałaś, że jestem głupia.
Uważam, że podstawowe rzeczy znam, ale też jestem tego świadoma, że wielu nie umiem i nie robię z siebie jakiegoś eksperta. Nie masz podstaw do tego, żeby twierdzić, że nie znam się na rzeczy - nie widziałaś efektów mojej pracy ani nic z tych rzeczy.
Gdybym kompletnie nie wiedziała o co biega to bym się za to w ogóle nie brała, a chciałam spróbować i zobaczyć czy będzie mi to jakoś wychodziło.
A Kurs na pewno zrobię, jak już będę do niego upoważniona, zostało kilka miesięcy.
a jednak się za to "wzięłaś" ,i spróbowałaś nie tylko na sobie,ale również na innych osobach..a 13 setów..to tak ja ujęłaś- próby

Powodzenia na kursie, z pewnością szybko wyeliminujesz nurtujące Cię teraz problemy
Pozdrawiam

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-02-26 o 22:37
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:42   #13
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

iv776, nieważne co tam ja sobie uznałam. Świadectwo swojej niewiedzy wystawiłaś sobie sama, publicznie, zadając takie pytanie na forum. Twoje wypowiedzi są typowe dla osób, które się nie znają, a udają, że wiedzą wystarczająco dużo, by zajmować się stylizacją paznokci. To tyle w tym temacie.

A tak poza tym, to ja pracuję akurat na ESN. Nie dzieje mi się z nimi nic "dziwnego". Kwestia odpowiedniego szkolenia i potem pracy nad swoim warsztatem. Chyba tylko tyle można "poradzić" Ci korespondencyjnie.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:18   #14
iv776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Żel ESN

Naddel nie musiałaś być taka agresywna od razu.
Ja nic nie udaję, że wiem dużo, a Ty tylko narzucasz swoje zdanie.
Z pewnością wiesz więcej ode mnie, temu nie zaprzeczę, ale nie musisz robić ze mnie od razu głupiej, która nie zna się na rzeczy - to kwestia czasu.
Koniec tej bezsensownej wymiany zdań i nadal bądz jakaś tam ekspertką. Prosze bardzo.
Temat uważam za zamknięty.
iv776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 01:01   #15
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

Ale nadal nie rozumiem, w którym momencie byłam rzekomo taka agresywna? Stwierdzając, że bez kursu, mając podstawowe braki w wiedzy - nie robi się paznokci? Uważasz to za atak? No bez przesady, dziewczyno. Również niczego nie narzucam, po prostu wyciągam wnioski z Twoich wypowiedzi, a że nasuwają się takie a nie inne, to już nie moja wina.

I nie jestem jakąś nie-wiadomo-jaką ekspertką. Absolutnie się za taką nie uważam. Są tu dziewczyny, których wiedza i umiejętności przerastają mnie na tą chwilę wielokrotnie. Ale stylistki-amatorki wietrzę na odległość, obojętnie jak bardzo nie starałyby się przekonać innych o swojej wiedzy, która w ich mniemaniu wystarczy, by chałturzyć.

Amen.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:04   #16
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Żel ESN

Nadel, chcesz przedłużać paznokcie bez kursu- droga wolna
Jest jednak jeden warunek- rób je SOBIE a nie klientkom!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:20   #17
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Nadel, chcesz przedłużać paznokcie bez kursu- droga wolna
Jest jednak jeden warunek- rób je SOBIE a nie klientkom!

Dokładnie, Albertyna, dokładnie! Ja to wiem, Ty to wiesz...tylko iv776 jakoś ma z tym problem
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:31   #18
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Żel ESN

hmm i znow to samo. a pozniej znow ktos powie, ze na wizazu naskakuje sie nowe osoby.. szkoda, ze nikt nie zauwazyl, ze prawie zawsze pierwszy post brzmi "nauczcie mnie robic tipsy"..

moze sprobujecie napisac milej odpowiedzi na np. :

Cytat:
Stylizacją paznokci zajmuję się gdzieś od września, tak więc jestem początkująca..
dodam, że jestem bez kursu
tak wiec to co robisz to nie stylizacja paznokci
Cytat:
Naildesign ( starter, lecz stanowczo odradzam!)
taaak.. mysle, ze tez odradze, albowiem na allegro nie sprzedaje sie zeli, a gluty, a to jest jeden z tych glutow.
Cytat:
z kolei ten nie wytrzymywał tygodnia i do tego słabo formował krzywą C.
hmm ciekawe czemu??niebywale... moze dlatego, ze nie zgodzil sie sam ,bez pomocy uformowac krzywej C?
Cytat:
Niedawno nabyłam żel ESN.
dobry zel na pewno rozwiazal wszytkie Twoje problemu..
Cytat:
Jednak niedawno była u mnie klientka, i po 2 tyg zaczeły jej sie zapowietrzać i ze 2 odpadly..czy to normalne po takim czasie?
..a jednak nie.. klientka?..bardzo madrze zarabiac na czyms o czym sie nie ma pojecia brawo!ja ostatnio nosze sie z zamiarem ostrzyzenia siostry..ciekawe jak mi wyjdzie.. przeciez cos tam wiem.. do fryzjera chodze raz w miesiacu, wiec widzialam jak to robi,,,
po 2 tyg??!!to stanowczo nienormalne... myslalam, ze znow odpadna po 2 dniach.. wydaje ci sie, ze paznokcie zelowe odpadaja po 2 tyg i zaklada sie nowy set?no to winszuje
Cytat:
Pazurki przedłużam na tipsie.
słyszałam, że żelki powinny się dłuzej trzymać..
niczego innego sie nie spodziewalam. No coz... ja mam od 6 miesiecy ten sam set, tylko ze zmienianym wzorkiem i uzupelniany.. ale to moze dlatego, ze robiony na formie
Cytat:
Co zrobić, żeby się nie zapowietrzały?
no zdecydowanie nauczyc sie wykonywac tenze zabieg:/
Cytat:
A na kurs sobie moge pozwolic dopiero po ukonczeniu 18 lat.
BZDura!!od 16 roku zycia nie ma zadnych problemow!jesli chodzi o wzgledy finanoswe- to trzeba bylo poczekac, a nie krzywdzic ludzi swoja fanaberia!
Cytat:
Ja nie mogę, jakie Wy tu cięte na ludzi jesteście
bardzo ciete byly.. o taaak.. jad wprost sie saczyl z ich wypowiedzi:/
Cytat:
I kto powiedział, że nie mogę robić ich bez kursu? -- jedynie Ty Naddel.
no i naddel zostala pionierka.. bo przeciez nikt inny wczesniej na to nie wpadl!
Cytat:
nie widziałaś efektów mojej pracy ani nic z tych rzeczy.
pokaż troche tych rzeczy, a chetnie zmienie stanowisko i zwroce Ci honor! zapewniam!
Cytat:
Gdybym kompletnie nie wiedziała o co biega to bym się za to w ogóle nie brała, a chciałam spróbować i zobaczyć czy będzie mi to jakoś wychodziło.
po kursie uznasz, ze rzeczywiscie nic nie wiedzialas przed, a po 4 kursie uznasz, ze wiedzialas mniej niz nic. a probuj!kazda z nas probowala! ale czemu na paznokciach klientek??!
Cytat:
nadal bądz jakaś tam ekspertką. Prosze bardzo.
brawo, pieknie,, wcale nie agresywnie!
Cytat:
Z pewnością wiesz więcej ode mnie, temu nie zaprzeczę, ale nie musisz robić ze mnie od razu głupiej, która nie zna się na rzeczy - to kwestia czasu.
z pewnoscia wie!nikt z ciebie nie robi glupiej, aczkolwiek, na rzeczy sie nie znasz i to nie podlega dyskusji! dokladnie- kwestia czasu!- mam nadzieje, ze kwestia czasu jest tez kurs.
Cytat:
Ale nadal nie rozumiem, w którym momencie byłam rzekomo taka agresywna?
ja tez nie rozumiem...

nie mam pojecia jak mozna sie obrazac, za to, ze nie ma sie wiedzy i obrazac sie na kogos za to, ze ja ma... kabaret
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:14   #19
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Żel ESN

mnie dziwi jedynie fakt,ze zadna pracownica urzedu skarbowego nie zada sobie trudu,zeby chwile poszperac na wizazu,i te osoby,ktore okradaja kraj i innych podatnikow pociagnac do odpowiedzialnosci karnej.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 19:38   #20
Sylunia1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylunia1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Elbląg/Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do Sylunia1987
Dot.: Żel ESN

Ja osobiscie robilam tylko jeden set przed kursem i po kursie jak obejrzalam zdjecia to o zgrozo!!!Jedno z czego bylam dumna to brak zapowietrzen.oczywiscie,z e mozna cwiczyc przed kursem,ale nie za pieniazki i na osobach,ktore sie uprzedzi,ze nie bedzie efektu paznokci z gazet...
A co do zeli ESN to pracowalam na nich oprocz IBD na kursie i baaardzo polecam.zwlaszcza zel bialy do frencha jest fajny.Jesli pazurki sie zapowietrzaja i odpadaja to powodow moze byc tysiac...zaczynajac od zlego odepchniecia skorek,nie odtluszczenia plytki przez powietrze w kleju pod tipsem po zle zbudowanie luku paznokcia.takze jesli nie widac jak ktos robi pazurki,ciezko na odleglosc cokolwiek pomoc.

Edytowane przez Sylunia1987
Czas edycji: 2009-01-07 o 19:41
Sylunia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:18   #21
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

Sylunia, a którego białego używasz do frencha? Zwykłego ESN White Gel czy może Soft White lub Pure White? Bo ja jadę na zwykłym White Gel i jak dla mnie to on taki jakby mleczny jest, dla uzyskania efektu kredowej bieli muszę brać inny żel.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:30   #22
Sylunia1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylunia1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Elbląg/Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do Sylunia1987
Dot.: Żel ESN

Polecam Pure White-czysta biel!
Sylunia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:02   #23
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Żel ESN

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Sylunia, a którego białego używasz do frencha? Zwykłego ESN White Gel czy może Soft White lub Pure White? Bo ja jadę na zwykłym White Gel i jak dla mnie to on taki jakby mleczny jest, dla uzyskania efektu kredowej bieli muszę brać inny żel.
Naddel, a jaki inny żel łączysz z ESN? Bo mi niestety ten White Gel wychodzi szary.....

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

chodzi mi oczywiście o jakiś biały
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:33   #24
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

Ooo, odkopałaś stary wątek Wiesz, no nie byłam specjalnie zadowolona z koloru tego white'a ESN, więc po prostu zastąpiłam go innym żelkiem Teraz praktycznie nie używam białych budujących, jeśli już kiedyś mi się zdarza, to biorę Prima White od Dobrej Rady, a na co dzień śmigam frencza Extreme White NSI.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:35   #25
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Żel ESN

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Ooo, odkopałaś stary wątek Wiesz, no nie byłam specjalnie zadowolona z koloru tego white'a ESN, więc po prostu zastąpiłam go innym żelkiem Teraz praktycznie nie używam białych budujących, jeśli już kiedyś mi się zdarza, to biorę Prima White od Dobrej Rady, a na co dzień śmigam frencza Extreme White NSI.
odkopałam bo załamałam się "bielą" jaką otrzymałam.....
dzięki za radę - dziś kupię ten o którym piszesz
pozdrawiam,
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:38   #26
madzia1002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
żel Base ESN-problem

Witam forumowiczki mam pytanie bo już sama niewiem co i jak. Czy owy zel Base z ESN po wyjęciu z lampy należy odtłuścić Cleanerem czy odrazu na "tłuściutką" warstwe nałożyć żel?
madzia1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:11   #27
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żel Base ESN-problem

Nowej bazy ESN akurat nie znam, ale nie słyszałam o bazie, która nalezałoby przecierać cleanerem
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:13   #28
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: żel Base ESN-problem

istnieje juz watek o ESN.
przenosze
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 00:05   #29
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żel ESN

A musisz koniecznie używać tej bazy? Ja tam śmigam ESNkami jak typową jednofazówką - Sculptingiem buduję całego pazura od razu na przygotowanej płytce, bez bazy. I trzyma się wszystko bez zastrzeżeń
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:38   #30
madzia1002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Żel ESN

Naddel to po zmatowieniu płytki i uprzednim opracowaniu paznokcia odrazu nakładasz żel clear albo pink bez bazy?!
madzia1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.