Farbowanie henną - część III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 18:40   #4381
xxdisturbedxx
Raczkowanie
 
Avatar xxdisturbedxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 86
GG do xxdisturbedxx
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam zapach henny Pachnie taką świeżo skoszoną trawą i herbatką cytrynową. Szkoda, że musiałam zrezygnować z henny...
Dlaczego musiałaś zrezygnować z henny?
__________________
18.02.2011
dbam o włosy od 01.02.2013
zapuszczam od 01.11.2012r.
₪ ø lll·o.
51cm... - 65
xxdisturbedxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 22:09   #4382
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Mam takie pytanie - ile czasu działa indygo? Zastanawiam się nad trzymaniem całości 5 godzin, ale czy to ma sens? Gdzieś kiedyś czytałam, że po dwóch godzinach barwnik już nie ma mocy.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 22:11   #4383
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie - ile czasu działa indygo? Zastanawiam się nad trzymaniem całości 5 godzin, ale czy to ma sens? Gdzieś kiedyś czytałam, że po dwóch godzinach barwnik już nie ma mocy.
no niby tak - wszędzie piszą żeby indygo nie odstawiać tylko od razu na włosy ale może jeśli już są na włosach to jest inaczej
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 23:58   #4384
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Umyłam teraz bo o 19 muszę wyjść mam nadzieję, że 47 godzin wystarczyło hennie. umyłam odżywką awokado i karite

edit: umyłam i ściemniały, prawie nic nie zostało z mojej marchewy jest rudy, no to prawda, ale taki ciemny rudy. No trudno, może zacznę używać płukanki z rumianku albo cytryny, to mnie trochę zamarchewi
Hm, w sumie nie rozumiem takiego parcia na włosy w jak najbardziej sztucznym odcieniu... trochę mi się to kojarzy z marzeniem o silikonowych piersiach zrobionych ala dwie piłki albo robieniem przesadzonego, teatralnego makijażu czy kilkucentymetrowych sztucznych paznokci... Uważam, że kosmetyki, farby, makijaż, ubiór poniekąd też powinny naszą urodę podkreślać a nie deformować ją. Henna jest naturalna, więc daje naturalny efekt. To tyle przemyśleń.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 06:27   #4385
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Hm, w sumie nie rozumiem takiego parcia na włosy w jak najbardziej sztucznym odcieniu... trochę mi się to kojarzy z marzeniem o silikonowych piersiach zrobionych ala dwie piłki albo robieniem przesadzonego, teatralnego makijażu czy kilkucentymetrowych sztucznych paznokci... Uważam, że kosmetyki, farby, makijaż, ubiór poniekąd też powinny naszą urodę podkreślać a nie deformować ją. Henna jest naturalna, więc daje naturalny efekt. To tyle przemyśleń.
Super, porównujesz moje włosy (bo chcę, żeby były trochę jaśniejsze) ze sztucznymi cyckami Nie chcę, żeby były pomarańczowe, tylko trochę jaśniejsze, bo wpadają w kasztan - ot, tyle.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 07:26   #4386
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Super, porównujesz moje włosy (bo chcę, żeby były trochę jaśniejsze) ze sztucznymi cyckami Nie chcę, żeby były pomarańczowe, tylko trochę jaśniejsze, bo wpadają w kasztan - ot, tyle.
Może płukanki z jakiegoś rumianku czy coś?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 08:30   #4387
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Farbowanie henną - część III

No no właśnie tak myślę Następnym razem po prostu dodam mniej cytryny, więcej wody. Mam szampon z ekstraktem zrumianku (jakiś tam timotei), ale chyba płukanka będzie lepsza
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 09:05   #4388
piatek13ty
Przyczajenie
 
Avatar piatek13ty
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dobry pomysł ;D a w ogóle zauważyłam, że odrost mam taki troszkę bardziej wpadający w brąz niż pomarańcz

ołkeeej no więc wrzucam słit focie! w ogóle drugie zdjęcie

OŁŁ! co to za henna?
__________________
Taka sytuacja ; )
piatek13ty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:53   #4389
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
edit: umyłam i ściemniały, prawie nic nie zostało z mojej marchewy jest rudy, no to prawda, ale taki ciemny rudy. No trudno, może zacznę używać płukanki z rumianku albo cytryny, to mnie trochę zamarchewi
henna utleniła się. Jak chcesz marchewkę to myj od razu.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:56   #4390
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No no właśnie tak myślę Następnym razem po prostu dodam mniej cytryny, więcej wody. Mam szampon z ekstraktem zrumianku (jakiś tam timotei), ale chyba płukanka będzie lepsza
jak chcesz mieć jaśniejszy kolor to następnym razem nie odstawiaj henny na tak długo (możesz ją nawet nałożyć od razu po przygotowaniu), rozrób ją z mocnym naparem rumianku, trzymaj trochę krócej, a gdy kolor będzie coraz bardziej ciemniał po zmyciu henny to umyj włosy. To sposoby hennayi z tego wątku i na mnie działają doskonale
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:32   #4391
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Farbowanie henną - część III

Naturalna henna z pola henny. Wiecie co dziewczyny, porobiłam zdjęcia i wcale nie jest taka ciemna! Tzn z wierzchu jasna, a pod spodem (odrosty) taki ciemniejjszy, ale nadal rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0629.jpg (39,5 KB, 39 załadowań)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 13:21   #4392
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Naturalna henna z pola henny. Wiecie co dziewczyny, porobiłam zdjęcia i wcale nie jest taka ciemna! Tzn z wierzchu jasna, a pod spodem (odrosty) taki ciemniejjszy, ale nadal rudy
takie właśnie chce . tylko czekam na moją z przedsprzedazy z pola, ale to aż kg przyjdzie .

kolczyków w uszach tez mam pewnie coś koło tego, ostatnio częsć wyjęłam, ale zostało 5 w lewym + tunel 12mm rozciagany do 16 i 2 w prawym + tunel 3mm rozciagany do 16mm :P
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:50   #4393
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Tinkerbell, jest PIĘKNIE!

A ja dzisiaj byłam u fryzjera, podobno jeden z lepszych w mieście i coś tam wspomniałam o hennie, bo chwaliła mój kolor i powiedziała "henna jest niby fajna, bo naturalna, ale oblepia włos i przez to składniki odżywcze nie mogą przeniknąć. Jesteś pewna, że nie chcesz chemicznej farby?"

Ehh, czas zmienić fryzjera
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:08   #4394
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część III

ja dziś byłam u innej fryzjerki niż zawsze. tak mi zasilikonowała włosy l'orealem, że są szorstkie i w ogóle jakies dziwne jak włosy lalek :/
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:38   #4395
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Tinkerbell, jest PIĘKNIE!

A ja dzisiaj byłam u fryzjera, podobno jeden z lepszych w mieście i coś tam wspomniałam o hennie, bo chwaliła mój kolor i powiedziała "henna jest niby fajna, bo naturalna, ale oblepia włos i przez to składniki odżywcze nie mogą przeniknąć. Jesteś pewna, że nie chcesz chemicznej farby?"

Ehh, czas zmienić fryzjera
hehehe ja coś podobnego usłyszałam i jeszcze dodała że henna tak oblepia włos że go mocno obciąża i zaczną mi włosy wypadać
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:38   #4396
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hehehe ja coś podobnego usłyszałam i jeszcze dodała że henna tak oblepia włos że go mocno obciąża i zaczną mi włosy wypadać
Skąd się bierze ten ciemnogród?

Chwalę się, że właśnie mieszam swoją mieszankę będzie zabawnie, wrzucę ją na noc. Jest to głównie bhringraj, reetha, neem i trochę kalpi tone. Też glinka zielona (ghassoul zaginęła w akcji). Jak ostygnie dorzucam indygo, ale niewiele. I zostawiam na noc - zobaczymy!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:55   #4397
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Skąd się bierze ten ciemnogród?

Chwalę się, że właśnie mieszam swoją mieszankę będzie zabawnie, wrzucę ją na noc. Jest to głównie bhringraj, reetha, neem i trochę kalpi tone. Też glinka zielona (ghassoul zaginęła w akcji). Jak ostygnie dorzucam indygo, ale niewiele. I zostawiam na noc - zobaczymy!
myślę że fryzjerki znają się na rzeczy tylko boją się utraty klientek i dlatego próbują wciskać kit
Daj znać co wyszło - jedno pewne włoski będą najedzone
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:08   #4398
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Być może usłyszałam dzisiaj, że mam STRAAAASZNIE suche włosy (w co ciężko mi trochę uwierzyć, skoro od ponad roku olejuję, stosuję maski na noc, a włosy są miękkie i nie rozdwajają się). Oczywiście zaraz zaproponowano mi cudowne maseczki do kupienia
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:15   #4399
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Być może usłyszałam dzisiaj, że mam STRAAAASZNIE suche włosy (w co ciężko mi trochę uwierzyć, skoro od ponad roku olejuję, stosuję maski na noc, a włosy są miękkie i nie rozdwajają się). Oczywiście zaraz zaproponowano mi cudowne maseczki do kupienia
też to usłyszałam dziś . i że może je prostuję . a ja olejuję kokosem ze 4 razy w tygodniu, 2razy w tyg maska, raz w tyg maska przed myciem, tylko delikatne szampony, suszarki od wiosny niet, nie rozdwajają się, przestały się łamać. za to dostałam tyle badziewia na włosy, że były sztywne
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 22:27   #4400
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Moze macie właśnie przenawilżone i się puszą/są sianowate Zazwyczaj odżywka emolientowa b/s załatwia taki problem.

Coś mi nieporadnie dzis wyszło to "hennowanie". Prawie zapomniałam umyć włosów, łazienka wygląda jak po powodzi błotnej a teraz się głowie nad BHP w nocy z tą papką na głowie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:31   #4401
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Moze macie właśnie przenawilżone i się puszą/są sianowate Zazwyczaj odżywka emolientowa b/s załatwia taki problem.
a sianowate to nie od protein? wg mnie są miękkie, lekkie i w ogóle och i ach i moje nieszczęście uwielbia je smyrać :p
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:37   #4402
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

od protein mogą być sianowate i suche Jak są lekkie w dotyku i miękkie to dlaczego Ci fryzjerka mówi, ze suche? Profesjonalistka
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:43   #4403
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część III

wzięła, zmoczyła, zaczęła myć i tak mi powiedziała, że mam bardzo suche włosy, że może prostownica :P.
musiałam iść do innej niż zawsze.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:53   #4404
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Śmiesznie to brzmi, oceniać suchość na mokrych włosach
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 23:19   #4405
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część III

nie chciałam nic mówić, bo byłam przed ścinaniem :p
ale wiem, że więcej tam nie pójdę
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 23:29   #4406
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
nie chciałam nic mówić, bo byłam przed ścinaniem :p
ale wiem, że więcej tam nie pójdę
Ja tak samo. W ogóle jestem wściekła nadal, bo (teraz mogę przesadzać, ale mam fioła na punkcie włosów): myła za ciepłą wodą - przyjemnie ciepłą, ale za ciepłą dla włosów i nie spłukała zimną na koniec; szarpała mi włosy metalową szczotą jak popier*, nawet nie chcę myśleć ile mi włosów wyrwała. Miałam ochotę wziąć tą szczotkę, walnąć ją w łeb i swoją tangle teezer sama rozczesać; suszyła gorącym nawiewem suszarki jeszcze długo po tym, jak były suche.
53 złote za taką przyjemność.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 09:45   #4407
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część III

ten sam typ fryzjerki co ta moja :p. tez szarpała i szorowała mocno przy myciu, spłukała ciepłą wodą, szarpała przy suszeniu.
45zł, włosy opadające na ramiona...
juz na kolejną wizytę to mam nadzieję, że pójdę tam gdzie zawsze, przyjemnie, doradzi i tylko 25-35zeta
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 10:45   #4408
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Ja tak samo. W ogóle jestem wściekła nadal, bo (teraz mogę przesadzać, ale mam fioła na punkcie włosów): myła za ciepłą wodą - przyjemnie ciepłą, ale za ciepłą dla włosów i nie spłukała zimną na koniec; szarpała mi włosy metalową szczotą jak popier*, nawet nie chcę myśleć ile mi włosów wyrwała. Miałam ochotę wziąć tą szczotkę, walnąć ją w łeb i swoją tangle teezer sama rozczesać; suszyła gorącym nawiewem suszarki jeszcze długo po tym, jak były suche.
53 złote za taką przyjemność.
Haha, trzeba było ją walnąć, może by coś dotarło metodą wbijania wiedzy do głowy?

Zmyłam swoją papkę, spanie w tym czymś (to mój debiut) to nienajlepszy pomysł - czeka mnie wielkie pranie i wielkie mycie łazienki. Włosy są oczywiście splątane i takie szorstkie/plastikowe. Zobaczymy czy coś mi chwyciło na wypłowiałych od słońca odrostach..acz przy tej dawce indygo ciężko uwierzyć Ale czuje już ulgę na moim zdewastowanym ostatnio skalpie. Mam nadzieję, że sie odżywił i skończy się mój problem z przesuszeniem.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-09-14 o 10:57
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 10:54   #4409
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Odp: Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Haha, trzeba było ją walnąć, może by coś dotarło metodą wbijania wiedzy do głowy?

Zmyłam swoją papkę, spanie w tym czymś (to mój debiut) to nienajlepszy pomysł - czeka mnie wielkie pranie i wielkie mycie łazienki. Włosy są oczywiście splątane i takie szorstkie/plastikowe. Zobaczymy czy coś mi chwyciło na wypłowiałych od słońca odrostach..acz przy tej dawce indygo ciężko uwierzyć Ale czuje już ulgę na moim zdewastowanym ostatnio skalpie. Mam nadzieję, że sie odżywił i skończy się mój problem z przesuszeniem.
Gratuluje ze w koncu sie spielas:-P ja wlasnie gotuje mojego pierwszego glutka dalam 2 lyzki i szklanke wody. Zaraz bedzie pierwsze mycie szamponem po hennowaniu ile odzywki dodac do glutka? Wrzuce maske alterry, do tego kilka kropel oleju awokado i lyzeczka spiruliny - dobra mieszanka?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 10:59   #4410
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Moim zdaniem dobra Jak trochę podeschły okazało się, że rozczesałam bez żadnego problemu (zasługa siemienia) i są przyjemne, miękkie. Niestety, naturalnie, żadnych zmian w kolorze (ale dobra, dodałam 2 łyżki indygo, więc czego sie spodziewać ) i chyba na dniach zrobię same odrosty. Kusi mnie aby dodać henny, bo ona trochę jednak wpływa na objętość włosa :P
Ja bym dodała 1-2 łyżkę odżywki, abyś nie miała za dużo tej maski, bo się zmarnuje Chyba, że masz dłuuugie włosy
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-09-14 o 11:01
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.