ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-12, 21:36   #91
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wszystko przez wizaz za duzo rozmawiamy o acne-derm, zrobil sie za bardzo popularny. P.s a tak wogole to dobra starategia...wproadzic cos rzeczywiscie dobrego po czym podniesc ceny o 25 % a kto wie czy nie wiecej
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-12, 22:32   #92
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anaa
Witam
Troszkę sie pogubiłam. Wróciłam właśnie od dermatologa, który nie jest w 100% zadowolony z rezultatów stosowania samego Isotrexinu no i dołączył Acne Derm. Więc na noc idzie Isotexin, a na dzień Acne Derm. I teraz kremik nawilżający idzie pod Acne Derm (tak zalecił lekarz) czy na Acne Derm? W obu przypadkach należy troche odczekać od aplikacji pierwszego tak? Podkład lub puder już jestem skłonna odpuścić ale obawiam się że bez nawilżania się nie obejdzie.

Z góry dzięki za odpowiedzi, a ja ide dalej sobie czytać o tym Acne Dermie.
Buziaki
No właśnie, dziewczyny, rozwiejcie te wątpliwości. Jeśli Acne Dermu używa się na dzień, to mi się wydaje, logicznie myśląc, że skoro to preparat leczniczy, to powinno się go kłaść na czystą skórę, POD krem nawilżający... Ale Anaa pisała, że lekarz kazał kłaść najpierw krem nawilż. Więc jak to w końcu jest?

I ja też mam pytanie: Acne Derm służy do zwalczania i trądziku i przebarwień, tak?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 00:35   #93
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

O matko, jak dobrze, że tu zajrzałam ! Jak dobrze czasem posłuchać innych! Będę się teraz cała AD smarowac, żeby nie wyhodować białych plamek, ale tylko na noc. Strasznie to to skórę wysusza, więc chciałoby się ponawilżać odrobinkę, a piszecie, że trzeba odczekać 1 godz., zasnę jak nic. Od jutra odpuszczam sobie dzienne smarowanie, tylko bloker naa buzie i heja!
p.s. w tamtą sobotę zapłaciłam 16 zł.
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 00:40   #94
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

juz niech kosztuje te 21 zl tylko zeby pomogl
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 13:45   #95
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kupilam to coś-zapłacilam 21 zl.tylko powiedzcie mi kochane jak go smarować...cienką niewidoczną warstewkę,czy moze troszkę więcej?
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 13:48   #96
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez iza_
kupilam to coś-zapłacilam 21 zl.tylko powiedzcie mi kochane jak go smarować...cienką niewidoczną warstewkę,czy moze troszkę więcej?
iza_ nie musisz smarować grubą warstwą, może być mniej, tylko pamiętaj żeby było w miarę równomiernie, i najlepiej wklep albo wmasuj aż do momentu gdy skóra zrobi się "tępa" - znaczy a-d się wchłonie. Ponoć w ten sposób uzyskuje się najlepszy efekt
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 15:40   #97
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Dreamgirl
iza_ nie musisz smarować grubą warstwą, może być mniej, tylko pamiętaj żeby było w miarę równomiernie, i najlepiej wklep albo wmasuj aż do momentu gdy skóra zrobi się "tępa" - znaczy a-d się wchłonie. Ponoć w ten sposób uzyskuje się najlepszy efekt
dzieki za odpowiedź
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 15:48   #98
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny dołączam się do grona wielbicielek Acne. Ja stosuję go zawsze na jesień/zimę i wczesną wiosnę. Latem nie, gdyż nie lubię używać mocnych filtrów (nie trafiłam jeszcze na taki, który nie byłby tłusty, dlatego nie używam). Ale jestem zadowolona z efektów Tyle że u mnie co rusz pojawiają się nowe przebarwienia, dlatego stosuję go już od dwóch lat. I teraz też zamierzam

Pozdrawiam
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 17:31   #99
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja właśnie dzisiaj kupiłam sobie Acne Derm w mojej osiedlowej aptece. Przepisany przez dermatologa miałam Skinoren, na który też się szarpnęłam, ale stwierdziłam, że Skinorenu na razie będę używać do twarzy, a Acne na plecy, bo i tak te tubki na pewno zużyję. Później pewnie przestawie się na tańszy Acne Zdziwiła mnie tylko jedna rzecz: coprawda ta akurat apteka słynie z tego, że jest naprawdę niedroga, ale różnica ceny w porównaniu z Waszymi jest wielka - zapłaciłam równiutkie 12 zł ! Musiałam się tylko wystać w sporej kolejce, która nigdy tam nie znika...
O tym że w ogóle kupiłam Skinoren też zadecydowała cena - w innej aptece podziękowałam, gdy dowiedziałam się że kosztuje ponad 50 zł, a tu - 38,50
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 17:44   #100
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mrufka
A ja właśnie dzisiaj kupiłam sobie Acne Derm w mojej osiedlowej aptece. Przepisany przez dermatologa miałam Skinoren, na który też się szarpnęłam, ale stwierdziłam, że Skinorenu na razie będę używać do twarzy, a Acne na plecy, bo i tak te tubki na pewno zużyję. Później pewnie przestawie się na tańszy Acne Zdziwiła mnie tylko jedna rzecz: coprawda ta akurat apteka słynie z tego, że jest naprawdę niedroga, ale różnica ceny w porównaniu z Waszymi jest wielka - zapłaciłam równiutkie 12 zł ! Musiałam się tylko wystać w sporej kolejce, która nigdy tam nie znika...
O tym że w ogóle kupiłam Skinoren też zadecydowała cena - w innej aptece podziękowałam, gdy dowiedziałam się że kosztuje ponad 50 zł, a tu - 38,50
to ciekawe
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 17:53   #101
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mrufka gdzieżeś ty znalazła taką aptekę
zdradź nam jeszcze może gdzie się ona mieści, i czy należy może do jakiejś ogólnopolskiej sieci aptek, żebyśmy mogły też ją namierzyć
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 17:53   #102
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

I zapomniałam jeszcze napisać, że za zakup tych 2 rzeczy dostałam jeszcze w prezencie czekoladę naprawdę miła apteka, tylko kolejka zawsze mnie trochę odstrasza
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 17:54   #103
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Niestety o ile mi wiadomo żadna ogólnopolska sieć to to nie jest. Apteka nazywa się Delta-Pharm i mieści się w Krakowie, przy pętli na Krowodrzy dla bardziej zorientowanych
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 19:19   #104
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ktore walcza z tymi glupimi plamami!
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 22:13   #105
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a jaka pojemnosc ma ten wasz krem za 21zl? bo ja kupilam dzis 20g za 13.40, ciekawe czy to to samo :?
no wlasnie, kupilam, a teraz po przeczytaniu tego watku boje sie go uzyc.Potrzebowalam go na przebarwienia, bo z tradzikiem nie mam problemu, ale zawsze jak cos mi wyskoczylo to maltretowalam tak ze zostaly mi czerwone plamki duzo mam takich na czole, i ostatnio troche na brodzie :/ no i zastanawiam sie czy moglabym ten krem stosowac na samo np czolo, ale z tego wszystkiego wynika ze nie, bo czolo mi wybieli i bedzie widac kontrast. Poza tym przez te przebarwienia musze uzywac podkladu bo bez niego wygladalabym jak salamndra plamista no a tu czytam ze lepiej na A-D nie stosowac podkladu, bo mozna sie pryszczy nabawic ehh a nie chce znowu czyms spowodowac wysypu pryszczy, jak kiedys wychwalanym brevoxylem!! ehhh no to chyba ten krem nie dla mnie :/ a juz mialam nadzieje ze cos mi wreszcie pomoze...... ale powodzenia wam w walce z tymi okropienstwami!!
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 22:36   #106
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ask@
a jaka pojemnosc ma ten wasz krem za 21zl? bo ja kupilam dzis 20g za 13.40, ciekawe czy to to samo :?
Tak ask@, wszystko wskazuje na to że to dokładnie to samo, mój też ma 20 g, a poza tym chyba nie ma innego Acne-dermu
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 23:04   #107
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Dreamgirl
Tak ask@, wszystko wskazuje na to że to dokładnie to samo, mój też ma 20 g, a poza tym chyba nie ma innego Acne-dermu
ja tam nie zorientowana jestem w tym A-D jeszcze za bardzo tylko kupowalam w takiej aptece gdzie zawsze przeplacalam, wiec az sie teraz zdziwilam !! jak milo
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 22:43   #108
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, to działa!!!
Moje czoło jakby jaśniejsze, gładsze , a dopiero zaczynam. Mam jeszcze dwa paskudnaczki - pamiątki po syfkach, mam nadzieje ze i to zblednie. O! I dziś pierwszy dzien bez fluidu (tylko nieznacznie korektorkiem tu i owdzie).
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 23:18   #109
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Gadmarka! a dlugo juz to stosujesz ????i smarujesz twarz rano i wieczorem??? a uzywasz filtrow jakichs na to ??? sorki ze tyle pytan, ale dalej boje sie na cale czolo walnac ta masc ale moze warto! pozdrawiam!!
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 23:26   #110
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ask@
Gadmarka! a dlugo juz to stosujesz ????i smarujesz twarz rano i wieczorem??? a uzywasz filtrow jakichs na to ??? sorki ze tyle pytan, ale dalej boje sie na cale czolo walnac ta masc ale moze warto! pozdrawiam!!
hey,nie masz sie czego bac,to nie jest jakis starsznie inwazyjny krem,bez przesady tzn zalezy tez jaka masz cere,ja mam mieszana i piecze mnie chwilke a potem nic nie czuej a nakladam baardzo gruba warstwe.I po tygodniu stosowania: nie pamietam kiedy ostatnio mialam taka ladną cere,zawsze to byl moj jakis tam kompleks a teraz mi sie podoba!! po prostu kolorystycznie wszystko sie wyrownalo. I jesli masz przebarwienia to naprawde polecam!! a jesli sie boisz to po prostu naloz go sobie cm i zobacz co bedzie Filtry oczywiscie musza byc na dzien nawet jesli A-D stosujesz na noc.I to mocne filtry (ja mam 30)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 12:23   #111
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czy chodzi o petle krowodrza górka- tramwaj chyba 3?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:50   #112
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam,
musze sie pochwalic
2. dzien stosuje Acne-derm i sa juz jakies efekty
wczoraj posmarowalam na noc buzie a dzisiaj rano taka gladka
po nalozeniu troszeczke piecze (ale tak minimalnie)

dziekuje wszystkim za rady
pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 14:37   #113
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
czy chodzi o petle krowodrza górka- tramwaj chyba 3?
Tak Krowodrza Górka, tramwaje 3, 7, 19 a teraz jeszcze jakieś dodatkowe siedemdziesiąt-coś
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 15:17   #114
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dzieki Smile troche mnie przekonalas tzn mi chodzi w sumie wlasnie o te filtry, bo kiedys pamietam, po brevoxylu mialam tragedie no i musialam ich uzywac, tylko ze strasznie tluuuste byly, chodzi mi glownie zeby czolo kolorytowo wyrownac, ale mam taki problem ze ono mi sie strasznie tlusci od czasu tego brevoxylu, a boje sie ze jak jeszcze te filtry bede uzywac, i to w lecie, to juz wole bede swiecic jak kosmit jakis aha, no i bez podkladu tez sie nie rusze nigdzie, wiec to wszystko co bede miec na twarzy to jak jakas szpachla nalozona bedzie wygladac no ale moze rzeczywiscie warto..hmmm jak mowisz ze juz po tygodniu widzisz taka roznice !!!
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 16:52   #115
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ktore walcza z tymi glupimi plamami!
A jaka jest substancja czynna w AD?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 17:02   #116
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gonia1
A jaka jest substancja czynna w AD?
kwas azelainowy
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 17:19   #117
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Dreamgirl
kwas azelainowy
dzięki.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 18:01   #118
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gonia1
dzięki.
Ależ nie ma za co
Pozdrawiam
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 14:59   #119
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ask@
Gadmarka! a dlugo juz to stosujesz ????i smarujesz twarz rano i wieczorem??? a uzywasz filtrow jakichs na to ??? sorki ze tyle pytan, ale dalej boje sie na cale czolo walnac ta masc ale moze warto! pozdrawiam!!
Sorki za poślizg . Używam 1,5 tygodnia tylko wieczorem i naprawdę czoło wyjaśniało (tzn. ma w miarę jednolity kolor) dwa "ogromne" przebarwienia, na usunięciu których zależy mi najbardziej, jeszcze trzymają się dzielnie, choć sa już ciut jaśniejsze. Rano smaruję twarz tylko kremem z filtrem (dostałam w aptece próbki Avene 50 i 100 spf, narazie stykają, a poźniej przejdę na 30 eris - krem fotoochronny). Myśle, ze warto. Ostatnio czytałam fajne posty o kwasach i zastanawiam sie czy aby tego nie wypróbować Odświezony wątek "do Smoczycy i innych kwasomaniaczek".
Pozdrawiam, p.s. nie mam stałego dostępu do netu i stąd to opóźnienie.
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 00:12   #120
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej dziewczynki Polecam apteke www.domzdrowia.pl. Ja tam kupuje Acne-derm za 13 zl
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.