Przyjęcie weselne: Restauracja Elefant w Pławniowicach czy Biały Dom w Czerwionce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 12:58   #1
Kaska121990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Question

Przyjęcie weselne: Restauracja Elefant w Pławniowicach czy Biały Dom w Czerwionce?


Witajcie!
jestem tutaj nowa więc jeśli powielam jakiś temat lub wskoczyłam w złą rybryczkę to przepraszam....
Wyszukiwałam na Waszym forum informacji o sali weselnej w Pławniowicach o śmiesznej nazwie Elefant, coś tam znalazłam, ale to dane z 2010 roku
Macie jakieś nowinki? mieliście tam wesele?

Co to Białego Domu w Czerwionce-Leszczyny to jest super, moja siostra miała tam wesele i naprawdę...powiedziałam sobie, że tez chce miec tam swoje przyjęcie, jednak...w Elefancie wychodzi nas duzo taniej...
185zł/osoba za dwa dnia - e.
250zł/osoba za dwa dni - b.d.
Pytam głównie o jedzenie w Elefancie, czegos brakowało? ktoś czegoś nie dostał?
bo okolica jest przyjemna, spokojna, sala śliczna, 5min piechotką do Zamku i kawałek nad jeziorko.....
transport mamy w prezencie, także o to się nie martwimy
Proszę o opinię bo mam dylemat, wiadomo, ze wolelibysmy tanszą opcję..
menu podobne, 2 porcje miesa na osobę, ciasto, kawa herbata owoce itp...
z tego co mowil wlasciciel, jedzenie mają "swojskie" ...

pozdrawiam
Kaska121990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 22:39   #2
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Przyjęcie weselne: Restauracja Elefant w Pławniowicach czy Biały Dom w Czerwion

Cytat:
Napisane przez Kaska121990 Pokaż wiadomość
Witajcie!
jestem tutaj nowa więc jeśli powielam jakiś temat lub wskoczyłam w złą rybryczkę to przepraszam....
Wyszukiwałam na Waszym forum informacji o sali weselnej w Pławniowicach o śmiesznej nazwie Elefant, coś tam znalazłam, ale to dane z 2010 roku
Macie jakieś nowinki? mieliście tam wesele?

Co to Białego Domu w Czerwionce-Leszczyny to jest super, moja siostra miała tam wesele i naprawdę...powiedziałam sobie, że tez chce miec tam swoje przyjęcie, jednak...w Elefancie wychodzi nas duzo taniej...
185zł/osoba za dwa dnia - e.
250zł/osoba za dwa dni - b.d.
Pytam głównie o jedzenie w Elefancie, czegos brakowało? ktoś czegoś nie dostał?
bo okolica jest przyjemna, spokojna, sala śliczna, 5min piechotką do Zamku i kawałek nad jeziorko.....
transport mamy w prezencie, także o to się nie martwimy
Proszę o opinię bo mam dylemat, wiadomo, ze wolelibysmy tanszą opcję..
menu podobne, 2 porcje miesa na osobę, ciasto, kawa herbata owoce itp...
z tego co mowil wlasciciel, jedzenie mają "swojskie" ...

pozdrawiam
Ja odpowiem w październiku ubiegłego roku byłam gościem na weselu, które było organizowane w Elefancie w Pławniowicach. Wesele jednodniowe, młodzi płacili ok. 120 zł/os (było to już któreś wesele z rodziny robione w tej restauracji, więc dostali jakąś zniżkę). Muszę przyznać, że na tym weselu nie brakowało niczego! Może jedzenie nie było podane w jakiś super-ekstra sposób (typu jakieś dekoracje z masła etc.), ale było estetyczne, smaczne i nie zabrakło niczego. Obsługa bardzo miła. Sala sama w sobie też całkiem przyjemna; z zewnątrz nie jest imponująca, ale w środku jest na prawdę okej; ładne są te belki przy suficie gdy bawiłam się tam w październiku to dodatkowo był ogień w kominku i muszę przyznać, że też miało to swój urok

Biały Dom w Czerwionce kojarzę, byłam tam na studniówce, pamiętam wystrój. Jest to przyjemna dla oka restauracja, ale czy ja wiem, czy jest warta tej ceny? W tym przypadku główną ceną jest lokal. A różnica w cenie za os. bardzo znacząca.
Tyle wiem
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 07:26   #3
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Przyjęcie weselne: Restauracja Elefant w Pławniowicach czy Biały Dom w Czerwion

Koleżanka miała wesele w Elefancie rok temu i wszyscy bardzo chwalili. My też się nad nim zastanawialiśmy, ale nie podoba nam się wejście do sali (coś ala domek jednorodzinny z parasolkami ogrodowymi). Poza tym nie ma żadnych pokoi.
W Czerwionce też byliśmy oglądać - sala robi wrażenie, sam budynek też, ale osoba która nas przyjęła (chyba manager - wysoki szczupły mężczyzna) to jakieś nieporozumienie. Jakby mógł to by nam umowę wcisnął do kieszeni do podpisania. Tak nas zniechęcił swoją nachalnością, że niemal stamtąd uciekliśmy. Poza tym w Czerwionce robią po 3 wesela na raz w tym samym czasie (na różnych piętrach) - byliśmy akurat u góry kiedy na dole śpiewali i grali - masakra jakaś, wszystko było słychać.
Żadna z tych sam nas do końca nie przekonała. Wybraliśmy Arsenał w Gliwicach Łabędach.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 07:16   #4
barszcz czerwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Przyjęcie weselne: Restauracja Elefant w Pławniowicach czy Biały Dom w Czerwion

Cześć dziewczyny!
Od niedawna poszukuję miejsca na wesele w okolicach Gliwic, i puki co najbardziej przypadł mi do gustu łabędzki Arsenał właśnie. Madziocha, mogłabyś podzielić się doświadczeniami dotyczącymi współpracy z nimi?
Za wszelkie opinie będę gorąco wdzięczna.
barszcz czerwony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 06:54   #5
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Przyjęcie weselne: Restauracja Elefant w Pławniowicach czy Biały Dom w Czerwion

hej. Rzadko tu już zaglądam.
Arsenał spisał się na medal. Współpraca, hotel, jedzenie, cała organizacja. Jak chcesz, tak Ci zrobią; Nie wiem czy juz oglądałaś salę, ale robi o wiele większe wrażenie na żywo, niż na zdjęciach. Jedni z naszych rodziców byli początkowo przerażeni lokalizacją, ale nie ma się czego obawiać; sąsiedztwo bumaru w niczym nie przeszkadza; Nasze wesele prowadziła Pani Karolina. Jeśli masz jakieś szczegółowe
pytania, to pisz na maila: backslaash@gmail.com lub na PW
Dodam, że na sali mają swoje dekoracje w wielu kolorach do wyboru (zielony, złoty, niebieski, czerwony, fioletowy), do tego dopasowują światła na ścianach. My mieliśmy wesele z motywem przewodnim zielonego jabłuszka tak więc wybraliśmy zielony.
Do kompletu mielismy cukiernię Marysieńkę z Gliwic, która bez problemu dogaduje się z Arsenałem - chodzi m.in. o dowóz ciast itd.
Pozdrówki
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-11 07:54:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.