Jak ujędrnić ciało? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-12, 15:07   #1
sukienka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3
GG do sukienka71

Jak ujędrnić ciało?


Własciwie temat mówi sam za Siebie. Moim wielkim problemem jest nieujędrnione ciało... Naprawde bardzo mi sie to nie podoba i bardzo mnie to drażni... Czy sa jakies inne sposoby, procz balsamów??
sukienka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 15:44   #2
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Jak ujędrnić ciało?

Zimne natryski . Moja babcia zawsze splukiwala twarz zimna woda i w wieku 65 lat wygladala na czterdziesci pare (nigdy nie uzywala kremow). Ja tez widze efekty , ale zima i jesienia nigdy nie jestem w tym tak systematyczna
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 16:06   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Jak ujędrnić ciało?

Zimne natryski tak, ale one raczej działają prewencyjnie niż naprawczo (jako śpioch sama stosuję od lat ) i właściwie lepiej jak są to natryski naprzemienne (kilkanaście sekund lodowatej wody, kilkanaście ciepłej), z serią zimną na koniec (wbrew pozorom działają bardzo rozgrzewająco!), tylko uważaj, jeśli masz słabe naczynka, wtedy to nie jest sposób dla Ciebie.
Metoda 2? Masaże (najlepiej wykonane przez wykwalifikowanego masażystę, regularne, co najmniej 2 razy w tygodniu)) i "szczotkowanie ciała", na sucho, przed myciem, zawsze od dołu do góry, średnio twardą szczotką albo loofą.

Balsamy same z siebie nic nie ujędrnią, tak się tylko nazywają, najważniejszy jest proces wcierania (wmasowywania).

To wszystko było o ujędrnianiu skóry, ale może chodzi Ci o ciało jako takie? Wtedy stary dobry sport będzie najlepszy

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 16:16   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Jak ujędrnić ciało?

O tak! masaze tez! poza tym to sama przyjemnosc . Mozna probowac automasazu, sama robie przy okazji uzywania balsamu. Zreszta podpisuje sie pod wszystkim co napisala pixie . Mam tez naturalna gabke i robie nia czasem peeling na sucho, tez pomaga.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.