Bez przerwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-30, 21:44   #1
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768

Bez przerwy


Witam Was Wizażanki!
Mam do Was pytanie czy może kiedys podczas brania tabletek nie robiłyście przerwy żeby nie mieć okresu.
Byłam u lekarza i powiedział ze można tak ale że to nie fizjologiczne.
W związku z tym nie wiem sama co jest lepsze.
Chcę jakoś przesunąć okres ze względu na wyjazd ale czy takie coś może zaszkodzić?
Dziękuję
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 21:48   #2
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Bez przerwy

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Witam Was Wizażanki!
Mam do Was pytanie czy może kiedys podczas brania tabletek nie robiłyście przerwy żeby nie mieć okresu.
Byłam u lekarza i powiedział ze można tak ale że to nie fizjologiczne.
W związku z tym nie wiem sama co jest lepsze.
Chcę jakoś przesunąć okres ze względu na wyjazd ale czy takie coś może zaszkodzić?
Dziękuję
przeszukalas forum?
byly juz takie watki, zaraz postaram sie zalaczyc linkihttp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=78412
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=59033

warto skorzystac z wyszukiwarki przed zadaniem pytania
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 21:49   #3
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Bez przerwy

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Witam Was Wizażanki!
Mam do Was pytanie czy może kiedys podczas brania tabletek nie robiłyście przerwy żeby nie mieć okresu.
Byłam u lekarza i powiedział ze można tak ale że to nie fizjologiczne.
W związku z tym nie wiem sama co jest lepsze.
Chcę jakoś przesunąć okres ze względu na wyjazd ale czy takie coś może zaszkodzić?
Dziękuję
Mozesz nie robic przerwy. Nic zlego sie nie stanie
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 07:30   #4
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Bez przerwy

Mam pytanie odnośnie konkretnego leku Regulon, czy któraś z Was brala 2 opakowania bez przerwy i miala jakieś plamienia czy też obylo się bez tego?
I czy Regulon można w rażie czego skończyć wcześniej?
Wiem że są różne typy tabletek dlatego chciałam sie upewnić.
O Regulonie w innych wątkich niestety nic nie pisało ale może wiecie z własnego doświadczenia?
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 08:05   #5
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Bez przerwy

możesz sobie raz w roku tak zrobic ale rzeczywiście to całkiem nie jest dobra sprawa gdyz organizm troszke "głupieje" .Ja swojego czasu tez to zrobiłam dla mnie duzy komfort ale dla orgazimu nie za bardzo

asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 09:19   #6
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Bez przerwy

Wlasnie chodzi mi zeby moj organizm nie oszalal, ale w sumie czy mozna wczesniej skonczyc regulon np nie wziac 4 tabletek zeby okres wystapil szybciej? Czy w przypadku tych tabletek to nie wskazane?
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 15:10   #7
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Bez przerwy

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Wlasnie chodzi mi zeby moj organizm nie oszalal, ale w sumie czy mozna wczesniej skonczyc regulon np nie wziac 4 tabletek zeby okres wystapil szybciej? Czy w przypadku tych tabletek to nie wskazane?
Przeczytaj dokladnie ulotke - tam powinnas miec informacje na ten temat.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 14:13   #8
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Bez przerwy

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
Przeczytaj dokladnie ulotke - tam powinnas miec informacje na ten temat.
Przeszukałam temat, znalazłam parę odpowiedzi, ale mam jeszcze jedno pytanie, więc podbijam jeden ze starych tematów:

Biorę w tej chwili Cilest i właśnie kończę pierwsze opakowanie - po półrocznej przerwie! Pół roku temu stosowałam również Cilest, zrobiłam pół (albo więcej, nie pamiętam dokładnie) roku przerwy no i teraz znów zaczęłam - jutro mam połknąć ostatnią tabletkę z pierwszego opakowania po przerwie.

No i teraz nadchodzi wielkie pytanie Nie chcę robic przerwy między tym a kolejnym opakowaniem, bo za tydzień wyjeżdżam i z moich obliczeń wynika, ze okres dostane dokładnie w dniu lotu samolotem, i dośc uciążliwej i szybkiej (czyt. nie wiem, czy będę miała nawet czas na wc : )podróży na miejsce.
Przeszukałam forum i wszędzie doradza się dziewczynom które zaczęły stosować tabletki żeby się wstrzymały z taką przerwa dopóki organizm nie przyzwyczai się do tabletek. Ale czy mój organizm, który owszem, był na półrocznych wakacjach od anty, ale jednak już miał styczność z różnymi tabletkami anty, też powinień się przyzwyczaić znowu? Czy mogę mu od razu zaaplikować drugą paczkę Cilest pod rząd?
Wiem, że mogę się liczyć z plamieniem. Ale co byście proponowały? Traktowac mój organizm jak nowy, nieprzyzwyczajony do hormonów?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:14   #9
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Bez przerwy

Przeszukałam temat, znalazłam parę odpowiedzi, ale mam jeszcze jedno pytanie, więc podbijam jeden ze starych tematów:

Biorę w tej chwili Cilest i właśnie kończę pierwsze opakowanie - po półrocznej przerwie! Pół roku temu stosowałam również Cilest, zrobiłam pół (albo więcej, nie pamiętam dokładnie) roku przerwy no i teraz znów zaczęłam - jutro mam połknąć ostatnią tabletkę z pierwszego opakowania po przerwie.

No i teraz nadchodzi wielkie pytanie Nie chcę robic przerwy między tym a kolejnym opakowaniem, bo za tydzień wyjeżdżam i z moich obliczeń wynika, ze okres dostane dokładnie w dniu lotu samolotem, i dośc uciążliwej i szybkiej (czyt. nie wiem, czy będę miała nawet czas na wc : )podróży na miejsce.
Przeszukałam forum i wszędzie doradza się dziewczynom które zaczęły stosować tabletki żeby się wstrzymały z taką przerwa dopóki organizm nie przyzwyczai się do tabletek. Ale czy mój organizm, który owszem, był na półrocznych wakacjach od anty, ale jednak już miał styczność z różnymi tabletkami anty, też powinień się przyzwyczaić znowu? Czy mogę mu od razu zaaplikować drugą paczkę Cilest pod rząd?
Wiem, że mogę się liczyć z plamieniem. Ale co byście proponowały? Traktowac mój organizm jak nowy, nieprzyzwyczajony do hormonów?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.