Kosmetyki naturalne - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 14:05   #3091
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wejdz w kwc tak jest moja recenzja tej odżywki i jeszcze Sicilia ją recenzjowałaCo do zapachu to mi się on na włosach nie utrzymuje niestety.

Olejku używam jak jedwabiu do włosów np.słynnego chi czy biosilk.Wcieram kilka kropli(2-3)we włosy wilgotne albo suche i wsio
Czytałam i jeszcze bardziej mnie do tej odżywki przekonały
Jeszcze mnie ciekawi krem na dzień z różą, morelą i przeciwutleniaczami (cena! ) oraz szampon lawenda & rozmaryn. Ktoś może coś o nich powiedzieć, bo recenzji nie ma?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:33   #3092
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czytałam i jeszcze bardziej mnie do tej odżywki przekonały
Jeszcze mnie ciekawi krem na dzień z różą, morelą i przeciwutleniaczami (cena! ) oraz szampon lawenda & rozmaryn. Ktoś może coś o nich powiedzieć, bo recenzji nie ma?
Próbowałam tego i tego.
Krem z różą przepięknie pachnieFajnie się wchłania,nawilża,ale mnie zapachał,bo na 1 miejsu w składzie ma aloes-a mi z aloesem nie po drodze.Ale gdyby nie to to krem miodzio
Szampon jak i te które próbowałam z JMO mi nie odpowiadał.W ogóle mi nie oczyścił skóry głowy.Nie wiem dlaczegoReszta dziewczyn nie narzeka,ale mi szampony JMO nie pasują

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Jeszcze mam serum z zieloną herbatą,ale leży i czeka na wypróbowanie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:45   #3093
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Próbowałam tego i tego.
Krem z różą przepięknie pachnieFajnie się wchłania,nawilża,ale mnie zapachał,bo na 1 miejsu w składzie ma aloes-a mi z aloesem nie po drodze.Ale gdyby nie to to krem miodzio
Szampon jak i te które próbowałam z JMO mi nie odpowiadał.W ogóle mi nie oczyścił skóry głowy.Nie wiem dlaczegoReszta dziewczyn nie narzeka,ale mi szampony JMO nie pasują

Jeszcze mam serum z zieloną herbatą,ale leży i czeka na wypróbowanie.
Chcę ten krem! Ale jest tak okropnie drogi. Nie na moją kieszeń, przecież to tylko krem... A myślisz, że wydajny jest chociaż?
Sama nie wiem czy kupować drogi szampon, on tylko myje. Lepiej chyba zainwestować w dobrą, droższą odżywkę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:15   #3094
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Chcę ten krem! Ale jest tak okropnie drogi. Nie na moją kieszeń, przecież to tylko krem... A myślisz, że wydajny jest chociaż?
Sama nie wiem czy kupować drogi szampon, on tylko myje. Lepiej chyba zainwestować w dobrą, droższą odżywkę.
Kurczę nie pamiętam jak z wydajnością,wiem ze to moje serum wydajne strasznie

Jeśli musisz kupować coś za coś to oczywiste jest,że szampon miej taki,który Ci umyję głowę(szampony są od mycia)i zainwestuj w dobrą odżywkę.
Jeśli się na nią zdecydujesz to na stronie producenta JMO dokup do odżywki sobie próbki kremów,które Cię intersują-każda kosztuje 2zł za 2ml i na pierwsze zakupy na tej stronie masz -10%.Jeśli krem przypadnie Ci do gustu to sobie odkładaj kasę aż na niego uzbierasz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:38   #3095
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kurczę nie pamiętam jak z wydajnością,wiem ze to moje serum wydajne strasznie

Jeśli musisz kupować coś za coś to oczywiste jest,że szampon miej taki,który Ci umyję głowę(szampony są od mycia)i zainwestuj w dobrą odżywkę.
Jeśli się na nią zdecydujesz to na stronie producenta JMO dokup do odżywki sobie próbki kremów,które Cię intersują-każda kosztuje 2zł za 2ml i na pierwsze zakupy na tej stronie masz -10%.Jeśli krem przypadnie Ci do gustu to sobie odkładaj kasę aż na niego uzbierasz
Właśnie miałam pytać czy wiesz jaką pojemność mają próbki. Czytasz mi w myślach A to 2 ml kremu myślisz na ile użyć wystarczy? Da radę wziąć np. 2 próbki tego samego kremu?
Też właśnie tak zrobię, choć dopiero za troooochę czasu.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:35   #3096
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pytać czy wiesz jaką pojemność mają próbki. Czytasz mi w myślach A to 2 ml kremu myślisz na ile użyć wystarczy? Da radę wziąć np. 2 próbki tego samego kremu?
Też właśnie tak zrobię, choć dopiero za troooochę czasu.
Kosmetyki do twarzy mają po 2 ml i spokojnie mi serum czy ten krem wystarczył na 4-5 razy.

Szampony/odżywki/balsamy/żele do ciała mają po 10 ml i na moje długie włosy taką odżywka wystarczyła na 3 użycia.
Odżywka cytrusowa jest bardzo wydajna.Ta z miodem już nie za bardzo.

Ja najpierw zamówiłam sobie próbki,wypróbowałam i to czym się zachwyciłam zamówiłam pełnowymiarowe.Tylko olejek do włosów w ciemno kupiłam,bo próbek olejku nie ma.

Spokojnie można zamówić po kilka sztuk próbek tego samego
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:28   #3097
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kosmetyki do twarzy mają po 2 ml i spokojnie mi serum czy ten krem wystarczył na 4-5 razy.

Szampony/odżywki/balsamy/żele do ciała mają po 10 ml i na moje długie włosy taką odżywka wystarczyła na 3 użycia.
Odżywka cytrusowa jest bardzo wydajna.Ta z miodem już nie za bardzo.

Ja najpierw zamówiłam sobie próbki,wypróbowałam i to czym się zachwyciłam zamówiłam pełnowymiarowe.Tylko olejek do włosów w ciemno kupiłam,bo próbek olejku nie ma.

Spokojnie można zamówić po kilka sztuk próbek tego samego
No to jeszcze lepszy pomysł mi sprzedałaś! Zamówię najpierw same próbki, poużywam i co mi się spodoba zamówię pełnowymiarowe. Tym bardziej, że 2 zł to nie majątek, a 70 i wzwyż to już powoli tak
Dzięki Ci za porady wszystkie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 19:04   #3098
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
No to jeszcze lepszy pomysł mi sprzedałaś! Zamówię najpierw same próbki, poużywam i co mi się spodoba zamówię pełnowymiarowe. Tym bardziej, że 2 zł to nie majątek, a 70 i wzwyż to już powoli tak
Dzięki Ci za porady wszystkie
Nie ma za coJa też wolę najpierw przetestować(jak każda z nas chyba)więc u nich ta opcja z próbkami jest bardzo fajnaBo te kosmetyki tanie nie są,a szkoda wydać i nie trafić

Super,że kasa doszła
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 15:46   #3099
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki naturalne

ana skad ty masz kase na te wszystkie kosmetyki
mam wrazenie ze testowalas wszystko a przeciez nie zawsze da sie kupic probki

oczywiscie pytanie jest raczej retoryczne bo nie chce byc niedyskretna ( zazdrosc przeze mnie przemawia heheh)
__________________
nie poznaje wizazu

Edytowane przez Mantisa
Czas edycji: 2011-08-20 o 15:49
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 16:52   #3100
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
ana skad ty masz kase na te wszystkie kosmetyki
mam wrazenie ze testowalas wszystko a przeciez nie zawsze da sie kupic probki

oczywiscie pytanie jest raczej retoryczne bo nie chce byc niedyskretna ( zazdrosc przeze mnie przemawia heheh)
hehe już tam wszystkie od razu

Cóż no słabość mam straszną do kosmetyków,próżną miłościa darzę te z wyższej półki i jak coś chcę nie usiądę na dupsku póki to nie będzie zdobiło moich półek w łazience

Jak się nie da zdobyć próbek to kupuję w ciemno,a mam to szczęście,że częściej trafiam pozytywnie niż się rozczarowuję-choć i to mnie nie omija,ale za miłość się płaci
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:19   #3101
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki naturalne

czy któras z was testowała może krem co cery naczynkowej z AA Eco?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 11:28   #3102
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
hehe już tam wszystkie od razu

Cóż no słabość mam straszną do kosmetyków,próżną miłościa darzę te z wyższej półki i jak coś chcę nie usiądę na dupsku póki to nie będzie zdobiło moich półek w łazience

Jak się nie da zdobyć próbek to kupuję w ciemno,a mam to szczęście,że częściej trafiam pozytywnie niż się rozczarowuję-choć i to mnie nie omija,ale za miłość się płaci
hehehe no tak, znam te nasze babskie slabosci Ja ciagle przegladam strony z butami, torebkami, bizuteria.... ale ze nie ma probek to nie kupuje hehe choc zdarzylo mi sie kupic a potem wystawiac na allegro... finasowo to kiepsko na tym wychodze.

Oj tak placi sie za milosc, placi... zatem musze pojsc twoja droga i zaczac szukac probek kosmetykow... taniej bedzie Nawet ie wiedzialam ze sklepy prowadza taka sprzedaz.... ale faktem jest ze raczkuje w zakresie eko kosmetykow. Najczesciej dostaje sie probki przy zakupie pelnowartosciowych produktow.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jeśli się na nią zdecydujesz to na stronie producenta JMO dokup do odżywki sobie próbki kremów,które Cię intersują-każda kosztuje 2zł za 2ml i na pierwsze zakupy na tej stronie masz -10%
A mozesz podac link do tej strony? bo ja jakos nie umiem znalezc :-(
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:30   #3103
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://johnmasters.pl/pl/p/John-Mast...ics-tester/145
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:32   #3104
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
hehehe no tak, znam te nasze babskie slabosci Ja ciagle przegladam strony z butami, torebkami, bizuteria.... ale ze nie ma probek to nie kupuje hehe choc zdarzylo mi sie kupic a potem wystawiac na allegro... finasowo to kiepsko na tym wychodze.

Oj tak placi sie za milosc, placi... zatem musze pojsc twoja droga i zaczac szukac probek kosmetykow... taniej bedzie Nawet ie wiedzialam ze sklepy prowadza taka sprzedaz.... ale faktem jest ze raczkuje w zakresie eko kosmetykow. Najczesciej dostaje sie probki przy zakupie pelnowartosciowych produktow.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



A mozesz podac link do tej strony? bo ja jakos nie umiem znalezc :-(
Zle mnie zrozumiałaś albo ja kijowo wytłumaczyłamJa kupiłam tylko próbki JMO(bo tylko te można kupić) i pózniej to co mi się spodobało kupiłam pełnowymiarowe.

A próbek jako takich nie kupuje nigdzie.
Jak robię zakupy to do nich dostaję masę próbek innych kosmetyków i czasami po ich wypróbowaniu kupuje pełnowymiarowy kosmetyk

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Kretka coś zamówiłaś?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:39   #3105
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kretka coś zamówiłaś?
Jeszcze nie, bo nie jestem w domu od 2 tygodni, a nie mam ze sobą karty z kodami, żeby przelew zrobić Głupia, głupia, głupia jestem.
Do tego zamówiłam mydła z Tuli i nie mogłam za nie zapłacić - wtedy się zorientowałam, że nie mam karty kodów. Dopiero pojutrze będę mogła, ech...
Ale mam zamiar zamówić 4 próbki odżywki cytrusowej tylko. Krem jest chyba trochę za drogi dla mnie, żeby go normalnie w pełnowymiarowym opakowaniu kupić
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 18:19   #3106
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ale sie cieszę, ze Was widzę. Chcialabym juz wrócić na dobre na wątek, ech. Caluję Was i mam pytanko. Kończy mi się sól do peelingu i potrzebuje dobrego, tym razem gotowca. Kompletnie nie wiem na co się zdecydować, a wymagająca jestem, bo lubię delikatne peelingi, aczkolwiek dobrze oczyszczające i wygladzające i niezbyt pachnące. Sól jest dla mnie bardzo dobra, jednak używam jej już bardzo dlugo i moja cera wola już o coś innego i nieco lagodniejszego. Możecie coś polecić, oczywiście dla mieszanych tluściochów, czego aktualnie używacie i jak się to spisuje
Ja obecnie używam peeling marilou bio - bardzo fajny. Jest delikatny ma malutkie drobinki, delikatny zapach i nawet jak go uzywam co drugi dzień to żadnej krzywdy nie robi (ostatnio mam problem z cerą, a przez kiepska wodę strasznie mi sie luszczy, więc peelingu uzywam częściej). Cera jest po nim ładie oczyszczona i martwe komórki usunięte. Oczywiście nie jest to ścierak jakiś mocny, taki własnie peeling codzienny
http://www.matique.pl/pl/marilou-bio...arite_802.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:53   #3107
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam peeling marilou bio - bardzo fajny. Jest delikatny ma malutkie drobinki, delikatny zapach i nawet jak go uzywam co drugi dzień to żadnej krzywdy nie robi (ostatnio mam problem z cerą, a przez kiepska wodę strasznie mi sie luszczy, więc peelingu uzywam częściej). Cera jest po nim ładie oczyszczona i martwe komórki usunięte. Oczywiście nie jest to ścierak jakiś mocny, taki własnie peeling codzienny
http://www.matique.pl/pl/marilou-bio...arite_802.html
Jak masz problem ze skórkami, to polecam peeling enzymatyczny z BU - rozpuszcza wszelkie cholery.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:39   #3108
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28946001]Jak masz problem ze skórkami, to polecam peeling enzymatyczny z BU - rozpuszcza wszelkie cholery.[/QUOTE]
Dzięuję Ci bardzo
problemy są natury przejściowej - po prostu woda u ciotki, u której pomieszkuje jak Mała jest w szpitalu, jest paskudna!! Jest zabarwiona na brązowo, zawsze muszę długo czekać aż ta brązowa zleci i smierdzi żelastwem i to ona mi pewnie tak paszczę wyżera, że ciągle mi skórki sterczą. Peeling enzymatyczny z bu miałam, ale nie moge go uzywać - mam po nim zaczerwienioną i szczypiąca twarz. Peeling marilou super się sprawdza, więc po prostu co 2 dni myje nim twarz. Na razie krzywdy mi nie zrobił. Myślę, że jest wystarczająco delikatny na tak czeste uzywanie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:50   #3109
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dzięuję Ci bardzo
problemy są natury przejściowej - po prostu woda u ciotki, u której pomieszkuje jak Mała jest w szpitalu, jest paskudna!! Jest zabarwiona na brązowo, zawsze muszę długo czekać aż ta brązowa zleci i smierdzi żelastwem i to ona mi pewnie tak paszczę wyżera, że ciągle mi skórki sterczą. Peeling enzymatyczny z bu miałam, ale nie moge go uzywać - mam po nim zaczerwienioną i szczypiąca twarz. Peeling marilou super się sprawdza, więc po prostu co 2 dni myje nim twarz. Na razie krzywdy mi nie zrobił. Myślę, że jest wystarczająco delikatny na tak czeste uzywanie.
Dla suchej cery by się nadał do używania raz w tygodniu?
Ogólnie marka Marilou mnie straaaasznie kusi, mają cudne opakowania! Chyba miałaś balsam do ust, prawda? Dobrze się sprawdza jako balsam czy raczej to taki pierdółek dla picu? Jaką ma konsystencję? I jak pachnie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 08:05   #3110
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dla suchej cery by się nadał do używania raz w tygodniu?
Ogólnie marka Marilou mnie straaaasznie kusi, mają cudne opakowania! Chyba miałaś balsam do ust, prawda? Dobrze się sprawdza jako balsam czy raczej to taki pierdółek dla picu? Jaką ma konsystencję? I jak pachnie?
Ciężko mi powiedzieć jak sie sprawdzi przy suchej cerze, bo takowej nie mam, ale peeling jest naprawde delikatny i napewno nie wysusza cery, ja po uzyciu mam bardzo fajna taka najedzoną skórę i aksamitnie gładką. Nie czuję napięcia czy ściągnięcia skóry.
Balsam jest w porządku. Oszałamiających efektów nie ma, ale znam dużo gorsze. Ma gęstą konsystencję i porządnie natłuszcza. Pachnie poziomkowo-truskawkowo (mam truskawowy). Po zużyciu części ciężko go wydobyć z pudełeczka jeśłi sie ma paznokcie troche dłuższe , bo wtedy nabierasz balsam pod paznokcie i to mnie troche wkurza. Dlatego jak juz wyrobiłam w nim dołek to przestałam uzywać.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:21   #3111
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć jak sie sprawdzi przy suchej cerze, bo takowej nie mam, ale peeling jest naprawde delikatny i napewno nie wysusza cery, ja po uzyciu mam bardzo fajna taka najedzoną skórę i aksamitnie gładką. Nie czuję napięcia czy ściągnięcia skóry.
Balsam jest w porządku. Oszałamiających efektów nie ma, ale znam dużo gorsze. Ma gęstą konsystencję i porządnie natłuszcza. Pachnie poziomkowo-truskawkowo (mam truskawowy). Po zużyciu części ciężko go wydobyć z pudełeczka jeśłi sie ma paznokcie troche dłuższe , bo wtedy nabierasz balsam pod paznokcie i to mnie troche wkurza. Dlatego jak juz wyrobiłam w nim dołek to przestałam uzywać.....
Przy najbliższym zamówieniu z jakiegoś sklepu naturalnego wezmę też ten peeling, muszę wyrobić sobie nawyk peelingowania się. Bo ani ciała, ani twarzy nie ścieram. Zdarzy mi się raz na miesiąc lub dwa

Na szczęście noszę króciutkie paznokcie A smakuje tymi truskawkami? Czy jest całkiem bezsmakowy / smakuje balsamem? Chciałam takiego Smackersa, ino naturalnego
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:50   #3112
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przy najbliższym zamówieniu z jakiegoś sklepu naturalnego wezmę też ten peeling, muszę wyrobić sobie nawyk peelingowania się. Bo ani ciała, ani twarzy nie ścieram. Zdarzy mi się raz na miesiąc lub dwa

Na szczęście noszę króciutkie paznokcie A smakuje tymi truskawkami? Czy jest całkiem bezsmakowy / smakuje balsamem? Chciałam takiego Smackersa, ino naturalnego
balsam do ust jest bezsmakowy niestety.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:55   #3113
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
balsam do ust jest bezsmakowy niestety.
Niestety
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:29   #3114
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
balsam do ust jest bezsmakowy niestety.
Bu... Szkoda. A może te pomadki w sztyfcie Lavery - truskawka, malina - są smakowe?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:42   #3115
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, używała któraś z Was szamponu Faith in nature (szczególnie chodzi mi o wersję seaweed) ?
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:26   #3116
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używała któraś z Was szamponu Faith in nature (szczególnie chodzi mi o wersję seaweed) ?

Ja używałam tylko odżywkę z jojoba, i jest rewelacyjna wg mnie. Szampon kupiłabym w ciemno.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:02   #3117
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28994913]Ja używałam tylko odżywkę z jojoba, i jest rewelacyjna wg mnie. Szampon kupiłabym w ciemno.[/QUOTE]

Ooo, to na pewno się skuszę na szampon i odżywkę, kiedy wykończę moje Yes'y
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:55   #3118
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Co sądzicie o tym http://www.etsy.com/listing/67406508...f=pr_faveitems ?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:44   #3119
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Acne Moisturizer- ma 2,5% nadtlenku benzoilu, który nie powinien być stosowany dłużej niż 4-6 tygodni, bo ma działanie oksydacyjne i przyspiesza znacząco starzenie się skóry; w składzie też oliwa z oliwek, które może być komedogenna; poza tym jeden paraben też jest.
Cleanser - to chyba coś w stylu oczyszczania olejem, bo ja nie widzę żadnych detergentów tam +znów paraben
Tonik - oparty na vinegarze?

Ja bym nie kupiła, ale może niech ktoś inny się wypowie.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:10   #3120
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Acne Moisturizer- ma 2,5% nadtlenku benzoilu, który nie powinien być stosowany dłużej niż 4-6 tygodni, bo ma działanie oksydacyjne i przyspiesza znacząco starzenie się skóry; w składzie też oliwa z oliwek, które może być komedogenna; poza tym jeden paraben też jest.
Cleanser - to chyba coś w stylu oczyszczania olejem, bo ja nie widzę żadnych detergentów tam +znów paraben
Tonik - oparty na vinegarze?

Ja bym nie kupiła, ale może niech ktoś inny się wypowie.
Nie mam zamiaru kupować, bo nawet nie mam trądziku, tylko mnie zaskoczyło, że w ciągu dwóch tygodni można osiągnąć taki rezultat.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.