Tabletki na odchudzanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 09:44   #1
Dominica89
Raczkowanie
 
Avatar Dominica89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 44

Tabletki na odchudzanie.


Witam, nie bardzo wiem gdzie umieścic ten wątek hmm. Mam pytanie - co myślicie o tych tabletkach http://allegro.pl/tabletki-na-odchud...941402218.html czy ktoś już je miał, jak działają i czy są bezpieczne?
__________________
Mru :3
Dominica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:43   #2
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Cytat:
Napisane przez Dominica89 Pokaż wiadomość
Witam, nie bardzo wiem gdzie umieścic ten wątek hmm. Mam pytanie - co myślicie o tych tabletkach http://allegro.pl/tabletki-na-odchud...941402218.html czy ktoś już je miał, jak działają i czy są bezpieczne?
Cytat:
20 KG W 30 DNI
oh jeah
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:51   #3
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

O boże, dziewczyny nie wierzcie w takie rzeczy! Nie da się schudnąć bez ćwiczeń i odpowiedniej diety. Takie tabletki mogą narobić Ci więcej szkody niż pożytku. Lepiej zacznij ćwiczyć a potem ewentualnie zacznij się zastanawiać nad różnymi odżywkami, które doradzi Ci SPECJALISTA!
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:45   #4
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

niestety ale takie tabletki nie działają, stosowałam takich tysiące, z allegro z apteki, żadne nie pomogły. w takich tabletkach znajdują się jedynie witaminy, gdyby były tam jakieś cudowne środki można by było je dostać w aptece, to zwykłe naciąganie ludzi, nie można ściągać leków np. z usa i sprzedawać ich w Polsce to nielegalne co innego jesli to zwykłe witaminy.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:45   #5
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

SZOK. I Ty wierzysz w 'cudowne' tabletki, które zupełnie bez ćwiczeń i diety ot tak odchudzą Cię?
Naciągactwo kasy. Gdyby to była prawda, to wszyscy byśmy chodzili piękni, zgrabni i szczupli...

Zamiast ryzykować zatrucie czy inne efekty uboczne zażywania tabletek z allegro weź się za ćwiczenia, dietę lub idź do specjalisty, który rzetelnie doradzi Ci co robić, by zgubić zbędne centymetry czy kilogramy.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 01:44   #6
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

zacznijmy od tego, że bez atestu, firmy i nawet dokładnego zdjęcia (jest poglądowe!), to mogą być zwykłe kapsułki z mąką ziemniaczaną. rzekłam.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 14:36   #7
chudzianka
Przyczajenie
 
Avatar chudzianka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 14
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Niestety nie mogę odnieść się do konkretnego produktu, bo aukcja już się skończyła. Ale faktycznie jak nie ma podanego składu to lepiej nie kupować, Bo to w zasadzie kupowanie kota w worku. Zresztą sama bym się bała kupować na aukcji, bo rzeczywiście ktoś może przesłać gó..o, za ktore niekiedy trzeba sporo zapłacić. Wyczytałam ostatnio, że dziewczyna zamawiała od jakiegoś kolesia tabletki na odchudzanie zakazane w Polsce. Zapłaciła ponad 400 zł, a on przesłał jej gumy do żucia... Ja jak kupuję suplementy to tylko w sprawdzonych miejscach.
__________________
Wszystko o odchudzaniu - chudzianka.pl
chudzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 09:30   #8
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Które z wymienionych tabletek będzie mieć lepsze działanie ? Patrząc na skład ?
proszę o konkretną odpowiedź

1. Minilinia

Skład
Kompleks roślinny Oxylia zawierający ekstrakt z nasion czarnej fasoli, ekstrakt z owoców oliwki oraz ekstrakt z liści rozmarynu, chrom, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy, otoczka (hydroksypropylometylocel uloza - substancja glazurująca, skrobia, talk - substancja przeciwazbrylająca, hydroksypropyloceluloza - substancja glazurująca, trójglicerydy średniolańcuchowe), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

2 tabletki zawierają:
Kompleks roślinny Oxylia 500 mg w tym:
ekstrakt z nasion czarnej fasoli 410 mg
ekstrakt z liści oliwki 45 mg
ekstrakt z liści rozmarynu 45 mg
chrom 40 µg (100% zalecanego dziennego spożycia)

2.SIMPLIQ

Skład
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z białej fasoli, ocet jabłkowy, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, hydroksypropylometylocelu loza (substancja glazurująca), wyciąg z alg brunatnych i wyciąg z pestek winogron, dwutlenek tytanu (barwnik), stearynian magnezu (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), chlorowodorek pirydoksyny), chlorek chromu (III), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).
Produkt zawiera zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, nasiona soi, mleko, orzechy, seler, gorczycę oraz dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg w przeliczeniu na SO2.

3.OLIMP THERM LINE FORTE


Skład
ekstrakt z owoców cytrusowych, ekstrakt gorzkiej pomarańczy, L-tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt guarany, kofeina bezwodna, ekstrakt imbiru, winian L-karnityny, chelat aminokwasowy chromu, ekstrakt pieprzu kajeńskiego, ekstrakt pieprzu czarnego, substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, żelatyna, barwniki E171, E124, E122, E131.
Informacja żywieniowa 4 kapsułki
SINETROL® XPur opatentowany ekstrakt owoców
czerwonych pomarańczy, grapefruitów i cytrusów
/ 90% polifenoli, 20% flawanonów
w tym:
guarana
900 mg



90 mg
Thermogenic Blend™ 1433 mg Ekstrakt zielonej herbaty (Camelia sinensis) 55% EGCG - galusanu epigallokatechiny 281 mg Ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 333 mg Ekstrakt zielonej kawy (Green coffee bean extract) 50% ACG – kwasów chlorogenowych L-tyrozyna Ekstrakt guarany (Paulinia cupana extract) 22% kofeiny 241 mg Ekstrakt imbiru (Zingiber officinale) 5% gingeroli Winian L-karnityny Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsium annuum) 8% kapsaicyny Ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum extract) 95% piperyny Chrom 150 µg (375%*) Kofeina (z kofeiny bezwodnej i ekstraktu guarany)
(z Sinetrolu®, ekstraktu guarany i kofeiny bezwodnej)
4.Olimp Therm Line 2


Skład :

Ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt guarany, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, winian l-karnityny, L-tyrozyna, kofeina, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

2 kapsułki:

ekstrakt z zielonej herbaty
300mg ekstrakt z pomarańczy gorzkiej 250mg ekstrakt z guarany 250mg kofeina 70mg L-tyrozyna 100mg L-karnityna 200mg

5.FIGURA EXTRASLIM
Składniki ekstrakt z guarany (19,34%), żelatyna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z zielonej kawy (9,67%), winian L-karnityny (9,67%), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (7,74%), ekstrakt z zielonej herbaty (7,74%), kofeina bezwodna (7,74%), substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu, ekstrakt z pieprzu czarnego (0,97%), ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (0,97%), substancja przeciwzbrylająca - krzemionka koloidalna, pikolinian chromu, barwniki: dwutlenek tytanu, czerwony tlenek żelaza
Składnik
1 kapsułka (517 mg)
2 kapsułki (1034 mg)
(zalecana dzienna porcja)
Pieprz kajeński (ekstrakt 20:1)
w tym kapsaicyna
100 mg
0,4 mg
200 mg
0,8 mg
Pomarańcza gorzka (ekstrakt 10:1)
w tym synefryna
400 mg
2,4 mg
800 mg
4,8 mg
Guarana (ekstrakt 0,07:1)
7 mg
14 mg
Zielona herbata (ekstrakt 20:1)
800 mg
1600 mg
Pieprz czarny (ekstrakt 10:1)
50 mg
100 mg
Zielona kawa (ekstrakt10:1)
500 mg
1000 mg
Chrom
10 µg (25% RDA*)
20 µg (50% RDA*)
L- karnityna
34 mg
68 mg
Kofeina
59,4 mg
118,8 mg
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:52   #9
Fastlaw
Przyczajenie
 
Avatar Fastlaw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Tylko nie tabletki! Każdy wie, że tylko ćwiczenia i zdrowe jedzenia może dać efekty. Ja ostatnio spożywam cały czas sałatki - jest sezon na wiele warzyw i owoców - do tego jogurt lub oleje tłoczone na zimno - sprawdźcie na http://zielonynurt.pl . Unikać należy przede wszystkim potraw smażonych - robię tak od dawna i jest ok.
__________________
<ciach_reklama>
Fastlaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:34   #10
eserem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Czy tabletki faktycznie są skuteczne? Fakty i mity na temat tabletek na odchudzanie. Warto mieć świadomość, tego jakie produkty są uznane, a przede wszystkim bezpieczne w zastosowaniu.

polecam, życzę udanej lektury i pozdrawiam

skuteczne tabletki na odchudzanie?

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 2014!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-28 o 15:19 Powód: link
eserem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:59   #11
Wisienka35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Hej
To prawda same suplementy nic nie dają. Podstawa to ruch. Ja ćwiczę A6W a dodatkowo biorę Acai-Berry 900. Czuje się po nich bardzo fajnie mam jakby więcej sił. Dużo czytałam o acai-berry ta jagoda ma wiele właściwości pozytywnie wpływających na nasz organizm. Acai wspomaga proces odchudzania a także oczyszcza nas organizm. Ćwiczę od miesiąca i powiem wam że widać fajne efekty. Suplement kupuje zawsze tutaj xxx tą stronkę poleciła mi koleżanka więc to sprawdzone źródło. Polecam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-28 o 15:17 Powód: reklama
Wisienka35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 19:46   #12
rzen
Zadomowienie
 
Avatar rzen
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 1 112
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Cytat:
Napisane przez Wisienka35 Pokaż wiadomość
Hej
To prawda same suplementy nic nie dają. Podstawa to ruch. Ja ćwiczę A6W a dodatkowo biorę Acai-Berry 900. Czuje się po nich bardzo fajnie mam jakby więcej sił. Dużo czytałam o acai-berry ta jagoda ma wiele właściwości pozytywnie wpływających na nasz organizm. Acai wspomaga proces odchudzania a także oczyszcza nas organizm. Ćwiczę od miesiąca i powiem wam że widać fajne efekty. Suplement kupuje zawsze tutaj xx tą stronkę poleciła mi koleżanka więc to sprawdzone źródło. Polecam
A jakie te efekty widzisz? Wiem, że sama sobie z moją wagą nie poradzę i chcę kupić jakiś suplement, ale nie wiem jaki

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-28 o 15:18 Powód: link w cytacie
rzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 19:29   #13
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

ważne, żeby w tego typu tabletkach była duża zawartość chromu, bo chrom wspomaga metabolizm i utrzymuje właściwy poziom glukozy do krwi, czyli dlatego nie ma się ochoty na słodkości z tego się orientuję, to dzienna zalecana dawka chromu wynosi 40 mg i tak naprawdę nie wszystkie suplementy mają właśnie taką zawartość chromu. Na pewno wiem, że 2be slim ma te 40 mg i wspominana tu minilinia. Ale naprawdę trzeba uważnie czytać etykiety
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 14:21   #14
7mini20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Witam a ja uwazam ze same cwiczenia nic nie daja przynajmniej w moim przypadku tak bylo , bardzo duzo biegalam i wogole nie moglam schudnac dopoki nie zaczelam brac suplementow , teraz biore African Mango i efekty sa swietne takze czasami warto sie wspomoc jakims suplementem
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-28 o 15:16 Powód: link
7mini20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 07:37   #15
Karolaaaa31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Siema, miałam duży problem ze swoim ciałem. Również widziałam jak patrzą na mnie inni... wiec postanawiałam wiele razy że zrobię coś z własną sylwetką . Ciężko było mi się zmobilizować jak każdemu pewnie czytałam wiele stron i wypowiedzi jak schudnąć bez wysiłku. Lecz każdy pisze że jeżeli samemu się nie weźmiesz za siebie to nic z tego. Jest w tym wiele prawdy lecz koleżanka poradził mi jeden specyfik. Szukalam na różnych stronach preparatu Africa Mango ktory mozna zakupić na stronie: xxx Lecz narazie jest dostepny chyba tylko na tej stronie ;/ moze z czasem bedzie na stronach typu allegro. Myślę ze cena jest warta tego co potrafi zrobić. Wiadomo że samemu również trzeba coś robić , biegać , ruszać się itp. Lecz już nie tak intensywnie bo i tak daje rade. Ja brałam 2 tabletki dziennie . Żadnych środku ubocznych. Polecam powodzenia !

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-28 o 15:16 Powód: link
Karolaaaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 08:47   #16
mauriciopol2418
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Specjalista specjalistą... ja nie wierzę nawet im, dlaczego- dlatego, że te substancje w bezpiecznych rzekomo tabletkach mogą się po jakimś czasie okazać niezbyt zdrowe!!! Oglądałyście requiem for a dream, gdzie mamusia dostawała leki na amfetaminie???

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Specjalista specjalistą... ja nie wierzę nawet im, dlaczego- dlatego, że te substancje w bezpiecznychrzekomo tabletkach mogą się po jakimś czasie okazać niezbyt zdrowe!!! Oglądałyście requiem for a dream, gdzie mamusia dostawała leki na amfetaminie???

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Fastlaw Pokaż wiadomość
Tylko nie tabletki! Każdy wie, że tylko ćwiczenia i zdrowe jedzenia może dać efekty. Ja ostatnio spożywam cały czas sałatki - jest sezon na wiele warzyw i owoców - do tego jogurt lub oleje tłoczone na zimno - sprawdźcie na http://zielonynurt.pl . Unikać należy przede wszystkim potraw smażonych - robię tak od dawna i jest ok.
Specjalista specjalistą... ja nie wierzę nawet im, dlaczego- dlatego, że te substancje w bezpiecznych rzekomo tabletkach mogą się po jakimś czasie okazać niezbyt zdrowe!!! Oglądałyście requiem for a dream, gdzie mamusia dostawała leki na amfetaminie???
mauriciopol2418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 18:47   #17
klonuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Hej dziewczyny!
Co myślicie o jagodach acai na odchudzanie? Czy któraś z Was stosowała i może podzielić się wrażeniami? Jestem bardzo ciekawa czy faktycznie działają, tak jak to opisują na stronie
Tutaj przeczytałam trochę na ten temat i prawdę mówiąc - zachęcili mnie do kupna jednak chciałabym poznać jeszcze Waszą opinię

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2015-06-03 o 21:22 Powód: link
klonuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 10:26   #18
martalenka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

hej , dzis wlasnie ma przyjsc do mnie przesylka z tymi jagodami, jestem bardzo ciekawa efektow, mam nadzieje ze pomoga zrzucic chociaz jakies 6 kg
martalenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 19:11   #19
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Cześć dziewczyny,
naczytałam się u Was o jagodach acai, a czy któraś z Was próbowała tabletek na bazie piperyny? Szczególnie modne stają się te z dużym stężeniem (~95%), Piperyne forte czy coś w ten deseń. Ponoć naturalne, blablabla i przy wysiłku pomagają szybciej spalić sadło . Dajcie znać czy to faktycznie w jakimś stopniu wspomaga czy to kolejny tani chwyt marketingowy.
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 09:07   #20
Koktajl_Malinowy
Przyczajenie
 
Avatar Koktajl_Malinowy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 24
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Tak, ja ćwicze albo fitness w domu albo czasami rower lub silownia i powiem, ze lepiej mi sie z piperyna cwiczyło. No i w porównanu z samymi cwiczeniami, a cwiczeniami i piperyna to lepsze spalanie faktycznie. Dobrze, że pytasz o wspomaganie, bo jako takie ja uzywalam
Koktajl_Malinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 08:13   #21
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Cytat:
Napisane przez Koktajl_Malinowy Pokaż wiadomość
Tak, ja ćwicze albo fitness w domu albo czasami rower lub silownia i powiem, ze lepiej mi sie z piperyna cwiczyło. No i w porównanu z samymi cwiczeniami, a cwiczeniami i piperyna to lepsze spalanie faktycznie. Dobrze, że pytasz o wspomaganie, bo jako takie ja uzywalam
To dobrze wiedzieć Chciałabym Cię jeszcze zapytać jak często ćwiczysz i czy dużo udało Ci się zrzucić. Coraz bardziej przymierzam się do tego specyfiku...
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 13:49   #22
Koktajl_Malinowy
Przyczajenie
 
Avatar Koktajl_Malinowy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 24
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Ćwicze 2-3 razy w tygodniu Zazwyczaj około 30-40 minut. Tyle udaje mi sie czasu urwac z dość napiętego planu. Przez ponad 2 miesiace stosowania zrzuciłam 7,5 kg . Jeszcze troszkę ponad 2 tygodnie i zakoncze 3 opakowanie. ogólnie dąże do zrzucenia 10 kg, to byłaby moja wymarzona waga. Wiec jeszcze 2,5 przede mna. Razem z cwiczeniami daje fajne efekty
Koktajl_Malinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 08:34   #23
MaryAny
Przyczajenie
 
Avatar MaryAny
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 16
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Odkopałam temat. Szukam dobrych tabletek, które wspomogą moje odchudzanie. Duzo ćwiczę - biegam, uprawiam gimnastykę ale to nic nie daje. Nie chcę tabletek po to by cos robiły za mnie, chce tylko małego kopniaka
MaryAny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 13:56   #24
anita__1985
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Cytat:
Napisane przez MaryAny Pokaż wiadomość
Odkopałam temat. Szukam dobrych tabletek, które wspomogą moje odchudzanie. Duzo ćwiczę - biegam, uprawiam gimnastykę ale to nic nie daje. Nie chcę tabletek po to by cos robiły za mnie, chce tylko małego kopniaka
Spróbuj Get Slim Noble Health. Masz tam cały zestaw suplementów diety, inne przyjmujesz rano, inne w ciągu dnia i co innego na noc.
Sama stosowałam te suplementy razem z aktywnością fizyczną, tylko na dietę, czy ograniczenia się nie skusiłam, ale jadam raczej rozsądnie.
To co zauważyłam to że mam więcej energii, przemiana materii wyregulowana, nie sięgam po słodycze. Bardzo fajne produkty i naturalne, nawet jakieś badania prowadzili. Skoro ćwiczysz i potrzebujesz wsparcia to powinny Ci odpowiadać, ale jeżeli zajadasz tylko burgery i czekoladki, a Twój celo to 20 kg w miesiąc, to oni tego nie obiecują. Piszą że chudniesz około 3-4 kg w miesiącu, ale gwarantują że nie ma efektu jojo. Ja zrzuciałam 8 kg w 3 misiące, na początku szło szybciej, teraz wolniej, ale waga spada, a dzięki ćwiczeniom w ogóle inaczej, lepiej to moje ciało wygląda ))
anita__1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 23:26   #25
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

nie wierz w ten cały marketing i bajki o cudownych odchudzaczach. Ostatnio pisałam różne artykuły o różnych suplementach i wiele z nich testowałam. Naprawdę tylko jeden z nich jest przez Unię zatwierdzony jako posiadający właściwości odchudzające: błonnik glukomannnan (w mojej stopce masz mój artykuł zresztą o nim) chociaż odsyłam też ogólnie do google
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 16:53   #26
LovesBody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Pytanie, czy tabletki są bezpieczne dla organizmu? A może po prostu masz za dużo toksyn w ciele i należałoby się ich pozbyć. Dobra woda jest dobrym rozpuszczalnikiem. Właściwe nawadnianie jest dobrym początkiem na drodze do szczuplejszej sylwetki. Chce Ci się jeść, napij się łykami. Odczekaj 15 - 20 minut. Jeśli dalej czujesz głód, zjedz. Potem odczekaj 2 godziny i znów się napij. Obserwuj swoje ciało jak reaguje na tę subtelną zmianę. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń tel. 503 807 460
LovesBody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 09:59   #27
Nikola5
Raczkowanie
 
Avatar Nikola5
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
GG do Nikola5
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Jakiś czas temu się odchudzałam pod kontrolą lekarza bariatry.Stosowałam dietę 5 razy dziennie małe porcje niskokaloryczne , lekkie ćwiczenia ,leki które mi przepisywał i przede wszystkim piłam dużo wody niegazowanej.Schudłam 18 kg w 5 m-cy.

Dlatego śmieszy i denerwuje mnie to jak czytam o cudownych suplementach i to ,że ktoś schudł w 6 tygodni 20 kg itp.Wyobrażacie sobie jak by ta osoba wyglądała ,przecież skóra nie zdążyła by się naciągnąć nawet jezeli by ta osoba codziennie intensywnie ćwiczyła - czego mi lekarka w pierwszym miesiącu zabroniła - kazała wykonywać tylko lekkie ćwiczenia żeby organizm powoli przyzwyczajać do zmian.Głodówki też nie pomagają w odchudzaniu .Trzeba jeść ,żeby schudnąć (tylko nisko kalorycznie i małe porcje),bo wtedy zmusza się organizm do pracy tak mówiła mi moja Pani doktor.

Zawsze jak sprzedają jakiś cudowny preparat na odchudzanie to na jednym zdjęciu jest osoba z nadwagą ,a na drugim wysportowana szczupła.Na pewno po jednym miesiącu odchudzania i ćwiczeń ,chudnąć 20 kg by tak nie wyglądała.
Żeby schudnąć to trzeba trzymać dietę , ćwiczyć, pić wodę niegazowaną i można dodatkowo ,wspomagająco jakiś bezpieczny suplement.
Dieta musi być dostosowana do zdrowia danej osoby.
Mojej koleżance gromadziła się woda w organiżmie i bardzo puchły jej nogi.Lekarz dał jej odpowiednie leki i po 3 dniach ubyło jej 6kg - tyle ważyła ta nagromadzona woda.Niektórzy mają chorą tarczycę a nie więdzą o tym ,dlatego najpierw powinno się zrobić badania bo czasem człowiek tyje nie tylko od jedzenia.
Czytałam o piperynie- ostatnio podobno hit , ale większość pisze ,że przytyła a nie schudła( schudł jedynie portfel), albo nie było żadnych efektów.Schudły te osoby ,które ćwiczyły, mało jadły i piły dużo wody - myślę że bez piperyny też by schudły.
Poza tym teraz trzeba uważać na pozytywne komentarze o czymkolwiek bo wiele z nich jest pisana przez osoby opłacone, przez firmy sprzedające lub produkujące te produkty .Wiem coś o tym bo moja siostra ma firmę i dostaje wiele maili z propozycjami od osób które w zamian za kasę będą chwalić w internecie jej produkty.Takie czasy.
To na tyle mojego paplania - wybaczcie .
__________________
````` NIKOLA 5 `````

Edytowane przez Nikola5
Czas edycji: 2016-01-13 o 10:05
Nikola5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 08:26   #28
aldona_nitka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Wszystkie te tabletki są zapewne wspomagaczami, ale nie odchudzają same z siebie. Trzeba ćwiczyć, ruszać się itd. inaczej nic z tego. Ja teraz jestem na etapie brania xxx i zobaczymy co będzie. Póki co schudłam 3 kg i chcę jeszcze koło 5 kg. Tabletki oczyszczają i można powiedzieć, że czuję się o niebo lepiej.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-24 o 21:37 Powód: Reklama.
aldona_nitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 22:19   #29
JolaArbumi
Przyczajenie
 
Avatar JolaArbumi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Witam, moim zdaniem nie ma sensu wydawać dużych pieniędzy na suplementy. Zdrowa dieta i dobrze dobrany wysiłek fizyczny to najlepszy sposób. Ja kiedyś brałam tabletki które przepisywał mi lekarz. Teraz niedostępne w legalnej sprzedaży - ale te były skuteczne. Moja znajoma która mieszka w USA schudła prawie 20 kg po kuracji z larwami tasiemca - trochę makabryczne ale faktycznie efekt niesamowity.
JolaArbumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 09:43   #30
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

dobrze dobrany suplement może WSPOMÓC odchudzanie. przecież jest to naukowo udowodnione - poczytajcie chociażby o piperine max. naturalny środek i działa. Wiadomo, ze warto ograniczyć jedzenie tuczących rzeczy, chodzić choćby na spacery, ale to założenie suplementu - wspomaga.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-28 09:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.