Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 10:57   #3421
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę? Ja suchą, wrażliwą i alergiczną :P
To już bym taką wolała niż mieszaną z trądzikiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:02   #3422
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Myślę, że Wy zużywacie szybko, a my wolno po prostu Mało tego bierzemy na myjkę, jak widziałam ile można lać to faktycznie my mało lejemy. Nie ma morza piany, tylko wystarczająco do umycia. Tak samo z szamponami, używamy Alterry, jej trochę więcej trzeba zużyć, bo jest takim glutkiem (jak żele Alterry), ale i tak w 3 tygodnie byśmy nie zużyli butelki. Wystarczy nalać trochę na dłoń, dolać wody, zrobić pianę i można tym umyć spokojnie włosy, bez wylewania połowy butelki na włosy. Jesteśmy oszczędni w tej kwestii, bo oszczędność sprzyja skórze
Tak właśnie robimy z szamponem Nie lejemy pół butli i też oszczędzamy :P Ale chyba coś nam nie idzie.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To już bym taką wolała niż mieszaną z trądzikiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To Ty w awatarze?
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:05   #3423
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Tak właśnie robimy z szamponem Nie lejemy pół butli i też oszczędzamy :P Ale chyba coś nam nie idzie.
Macie długie włosy czy choć jedno z Was? To może wszystko wyjaśnić
Czytałam w recenzjach szamponów Alterry, że niektóre muszą pół butelki wylać do umycia włosów. Nie ogarniam. Chyba nie potrafią myć włosów
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:10   #3424
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Macie długie włosy czy choć jedno z Was? To może wszystko wyjaśnić
Czytałam w recenzjach szamponów Alterry, że niektóre muszą pół butelki wylać do umycia włosów. Nie ogarniam. Chyba nie potrafią myć włosów
Możliwe Nie, TŻ ma króciutkie, ale myje 1-2 razy dziennie, ja mam za ramiona a myję co 1-2 dni
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:27   #3425
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Tak właśnie robimy z szamponem Nie lejemy pół butli i też oszczędzamy :P Ale chyba coś nam nie idzie.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------


To Ty w awatarze?
Tak ja
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:29   #3426
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Możliwe Nie, TŻ ma króciutkie, ale myje 1-2 razy dziennie, ja mam za ramiona a myję co 1-2 dni
To już mamy rozwiązanie zagadki - TŻ ma krótkie, na kilka mm, myje kilka razy w tygodniu, ale zużywa małe ilości i częściej myje je żelem pod prysznic, a ja myję 2 razy w tygodniu, włosy mam do brody, bardzo dużo, bardzo gęste, ale jednak nie są to loki do pasa
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:33   #3427
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tak ja
Śliczna jesteś, nie masz na co narzekać!
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 11:36   #3428
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Gdyby nie to, że kupiłam reduktor potu do stóp Apers, to bym chwyciła Blokera do stóp Ziai. Mam mocno potliwe stopy, do tego przez pół dnia muszą się kisić w skarpetkach i trampkach(nie lubię nosić balerin)-szkoła. Na coś takiego jak bloker Ziai do stóp czekałam długo, długo, zwłaszcza, że bez tego do pach życia sobie nie wyobrażam-używam go 2x w tygodniu i prawie w ogóle się nie pocę, a jestem aktywną osobą, która cierpi na nadmierną potliwość.

Ja akurat lubię duże butle Ziai. Jestem oszczędna, nie zawsze mam pieniądze i takie butle, które na długo mi wystarczą to dla mnie plus(poza tym podkrada mi je siostra). Ja staram się nie lać zbyt dużo żelu na gąbkę(nie wyobrażam sobie mycia bez gąbki, dla mnie to nie jest mycie)-żeby było sporo piany, ale bez przesady.

Mi tonik ogórkowy akurat pasował, ładnie odświeżał i tonizował moją cerę(mieszana, alergiczna, wrażliwa, ze skłonnościami do zapychania. Nieznośna i trudna. ). Na jesień kupię sobie kolejną butelkę toniku, tylko tym razem mam ochotę na Ziaję nagietkową. Polecacie jakiś tonik Ziai?

Ja ostatnio dostałam próbkę tego kremu tonującego SPF50+, ale oddałam siostrze. Ja podkładów i kremów tonujących nie używam, ostatnio nawet porzuciłam kolorowy puder matujący(Sensique Matt Finish numer 2) na rzecz zwykłego pudru dla dzieci Babydream. Nakładam go na krem matujący SPF50+ Ziai i jest świetnie-matowa, gładka skóra. Ostatnio użyłam też kremu zmniejszającego nadreaktywność naczynek Ziai(dostałam próbkę, coś czuję, że będzie wydajna) i także świetnie nadaje się do stosowania na dzień pod puder. (och, ostatnio szaleje z pielęgnacją twarzy )

Tak właśnie się zastanawiałam czy w twoim avatarze Smerfetko jesteś ty, bo strasznie mi przypominasz taką jedną dziewczynę, która stylizuje się na lalkę(KotaKoti). Ładna jesteś, też tak chcę.

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2014-08-14 o 11:38
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:40   #3429
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Śliczna jesteś, nie masz na co narzekać!
Ależ dziękuje ślicznie
No niestety mam na co, teraz coś mnie obsypało wrrr ;/ i to wcale nie mało
I mam dylemat teraz jaki żel kupić czy z peelingiem czy bez hmmm
chodzi o serie Manuka.
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:42   #3430
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To już mamy rozwiązanie zagadki - TŻ ma krótkie, na kilka mm, myje kilka razy w tygodniu, ale zużywa małe ilości i częściej myje je żelem pod prysznic, a ja myję 2 razy w tygodniu, włosy mam do brody, bardzo dużo, bardzo gęste, ale jednak nie są to loki do pasa
Ja też chcę myć włosy 2 razy w tygodniu
__________________

Edytowane przez Jeannee
Czas edycji: 2014-08-14 o 11:44
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:44   #3431
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja kupię na pewno bloker do stóp na zimę Kozaki i siedzenie w nich na uczelni 8 godzin albo i więcej to niezbyt dobre połączenie
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 11:44   #3432
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ależ dziękuje ślicznie
No niestety mam na co, teraz coś mnie obsypało wrrr ;/ i to wcale nie mało
I mam dylemat teraz jaki żel kupić czy z peelingiem czy bez hmmm
chodzi o serie Manuka.
Z peelingiem Polecam pastę oczyszczającą z manuka. Można z powodzeniem używać jako żel do mycia twarzy!
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:45   #3433
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;47700283]
Ja akurat lubię duże butle Ziai. Jestem oszczędna, nie zawsze mam pieniądze i takie butle, które na długo mi wystarczą to dla mnie plus(poza tym podkrada mi je siostra). Ja staram się nie lać zbyt dużo żelu na gąbkę(nie wyobrażam sobie mycia bez gąbki, dla mnie to nie jest mycie)-żeby było sporo piany, ale bez przesady.
[/QUOTE]

Żele Ziai bardzo mocno się pienią i dosłownie ilość mieszcząca się na 5-groszówce wystarczy do umycia się (spieniona na myjce). Także to pół litra schodziłoby i schodziło... Żele Alterry za to mało się pienią, bo są glutkami i można zużyć w miesiąc opakowanie.
Nie potrzebuję bóg wie ile piany, w porównaniu do naturalnych mydeł wszystko w butelkach się super pieni
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:49   #3434
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;47700283]Gdyby nie to, że kupiłam reduktor potu do stóp Apers, to bym chwyciła Blokera do stóp Ziai. Mam mocno potliwe stopy, do tego przez pół dnia muszą się kisić w skarpetkach i trampkach(nie lubię nosić balerin)-szkoła. Na coś takiego jak bloker Ziai do stóp czekałam długo, długo, zwłaszcza, że bez tego do pach życia sobie nie wyobrażam-używam go 2x w tygodniu i prawie w ogóle się nie pocę, a jestem aktywną osobą, która cierpi na nadmierną potliwość.

Ja akurat lubię duże butle Ziai. Jestem oszczędna, nie zawsze mam pieniądze i takie butle, które na długo mi wystarczą to dla mnie plus(poza tym podkrada mi je siostra). Ja staram się nie lać zbyt dużo żelu na gąbkę(nie wyobrażam sobie mycia bez gąbki, dla mnie to nie jest mycie)-żeby było sporo piany, ale bez przesady.

Mi tonik ogórkowy akurat pasował, ładnie odświeżał i tonizował moją cerę(mieszana, alergiczna, wrażliwa, ze skłonnościami do zapychania. Nieznośna i trudna. ). Na jesień kupię sobie kolejną butelkę toniku, tylko tym razem mam ochotę na Ziaję nagietkową. Polecacie jakiś tonik Ziai?

Ja ostatnio dostałam próbkę tego kremu tonującego SPF50+, ale oddałam siostrze. Ja podkładów i kremów tonujących nie używam, ostatnio nawet porzuciłam kolorowy puder matujący(Sensique Matt Finish numer 2) na rzecz zwykłego pudru dla dzieci Babydream. Nakładam go na krem matujący SPF50+ Ziai i jest świetnie-matowa, gładka skóra. Ostatnio użyłam też kremu zmniejszającego nadreaktywność naczynek Ziai(dostałam próbkę, coś czuję, że będzie wydajna) i także świetnie nadaje się do stosowania na dzień pod puder. (och, ostatnio szaleje z pielęgnacją twarzy )

Tak właśnie się zastanawiałam czy w twoim avatarze Smerfetko jesteś ty, bo strasznie mi przypominasz taką jedną dziewczynę, która stylizuje się na lalkę(KotaKoti). Ładna jesteś, też tak chcę.[/QUOTE]
Abisans- ja polecam wszystkie toniki z Ziaji oprócz ogórkowego Mój ulubiony był z opuncją figową, niestety już go nie produkują
Polecam manuka/nagietkowy/rumiankowy i aloes

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Żele Ziai bardzo mocno się pienią i dosłownie ilość mieszcząca się na 5-groszówce wystarczy do umycia się (spieniona na myjce). Także to pół litra schodziłoby i schodziło... Żele Alterry za to mało się pienią, bo są glutkami i można zużyć w miesiąc opakowanie.
Nie potrzebuję bóg wie ile piany, w porównaniu do naturalnych mydeł wszystko w butelkach się super pieni
Ja mydeł nie cierpię ( w sensie w kostce), ale zakochałam się w czekoladowym mydle z The Body Shop!! Cudowne, myłam się nim i myłam, jeszcze miało takie peelingujące drobinki Zakochałam się, szkoda, że jest takie drogie
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:51   #3435
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ależ dziękuje ślicznie
No niestety mam na co, teraz coś mnie obsypało wrrr ;/ i to wcale nie mało
I mam dylemat teraz jaki żel kupić czy z peelingiem czy bez hmmm
chodzi o serie Manuka.
Z peelingiem ma lepszy skład. Mogę porównać w myciu, bo mam próbkę tego zwykłego

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Ja też chcę myć włosy 2 razy w tygodniu
Polecam mieć suchą skórę głowy Dopiero po 4 dniach włosy zaczynają być takie, hmm, nieświeże. Najlepsze są na drugi dzień, bo w pierwszy takie sianko jest, chociaż włosy ogólnie mam zdrowe, nie są przesuszone, zniszczone.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:55   #3436
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Z peelingiem Polecam pastę oczyszczającą z manuka. Można z powodzeniem używać jako żel do mycia twarzy!
Pastę mam i stosuje jako maseczkę, ale już mi się kończy
Hm to kupie z peelingiem

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Z peelingiem ma lepszy skład. Mogę porównać w myciu, bo mam próbkę tego zwykłego



Polecam mieć suchą skórę głowy Dopiero po 4 dniach włosy zaczynają być takie, hmm, nieświeże. Najlepsze są na drugi dzień, bo w pierwszy takie sianko jest, chociaż włosy ogólnie mam zdrowe, nie są przesuszone, zniszczone.
To teraz kupie z peelingiem na pewno i to jeszcze dziś o ile się chamsko nie rozpada :x
Jeśli byś mogła to bym była wdzięczna
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:57   #3437
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Tylko jak to zrobić? Ja farbuję włosy i jak jestem świeżo po farbowaniu to co dwa dni spokojnie mogę być. Ale jak już jest odrost to robi się tłusty i wtedy koniec Jedynie suchy szampon mnie ratuje.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:02   #3438
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To teraz kupie z peelingiem na pewno i to jeszcze dziś o ile się chamsko nie rozpada :x
Jeśli byś mogła to bym była wdzięczna
Zaraz przetestuję, to będziesz wiedziała

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Tylko jak to zrobić? Ja farbuję włosy i jak jestem świeżo po farbowaniu to co dwa dni spokojnie mogę być. Ale jak już jest odrost to robi się tłusty i wtedy koniec Jedynie suchy szampon mnie ratuje.
Niestety, natura Moja mama tak samo ma suchą skórę głowy i rzadko myje włosy.
Nie chcę myśleć co byśmy miały po farbowaniu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:06   #3439
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zaraz przetestuję, to będziesz wiedziała



Niestety, natura Moja mama tak samo ma suchą skórę głowy i rzadko myje włosy.
Nie chcę myśleć co byśmy miały po farbowaniu
Okej super
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 12:06   #3440
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zaraz przetestuję, to będziesz wiedziała



Niestety, natura Moja mama tak samo ma suchą skórę głowy i rzadko myje włosy.
Nie chcę myśleć co byśmy miały po farbowaniu
Zazdroszczę
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:07   #3441
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Polecam mieć suchą skórę głowy Dopiero po 4 dniach włosy zaczynają być takie, hmm, nieświeże. Najlepsze są na drugi dzień, bo w pierwszy takie sianko jest, chociaż włosy ogólnie mam zdrowe, nie są przesuszone, zniszczone.
Zazdroszczę. Ja muszę myć głowę codziennie-mam nieco przetłuszczający się skalp(choć nie jest to u mnie bardzo duży problem). Jeśli raz odpuszczę mycie to mam gwarantowany smętny oklap, włosy bez objętości, które wyglądają na wybitnie rzadkie, chociaż mam gęste(tylko cienkie, stąd problem), które nadają się tylko do związania w kucyk, warkocz, cokolwiek, byleby nie były rozpuszczone. Poza tym chodzę do szkoły gdzie...hmmm...unosi się taki niezidentyfikowany zapach stęchlizny(niby nic, szybko się człowiek przyzwyczaja, ale jednak), którym moje włosy szybko przechodzą i wieczorem strasznie je czuć.

To chyba skuszę się na tonik nagietkowy. Ewentualnie ten z serii Manuka jeśli będzie w Rossmannie. Choć z tej serii najbardziej mi zależy na kremie z kwasem na noc-napaliłam się na niego.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:13   #3442
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Okej super
To tak. Zapach mają taki sam, przyjemny. Żel bez drobinek dobrze się pieni, z drobinkami mało, ale wiadomo - to żel peelingujący. Oba podsuszają skórę tak samo, moja jest sucha, więc tym się nie sugeruj - i tak jest nieźle, niektóre żele niby dla suchych cer bardziej mnie wysuszały niż te
Drobinki w peelingującym są dość ostre, więc np. u mnie na co dzień nie zdałby rezultatu. Jednak ma lepszy skład, bez SLES. Za to zwykły jest delikatniejszy w użyciu, choć może na dłuższą metę przesuszyć wrażliwych na silne surfaktanty.
Jeśli nie masz wrażliwej na tarcie skóry to weź z drobinkami

Posmarowałam się też próbką kremu Manuka na dzień, zdecydowanie nie polecam suchym cerom Ściąga skórę. Wchłania się do kompletnego matu u mnie, także do tłustej cery będzie myślę w sam raz.


Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Zazdroszczę
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;47700796]Zazdroszczę. Ja muszę myć głowę codziennie-mam nieco przetłuszczający się skalp(choć nie jest to u mnie bardzo duży problem). Jeśli raz odpuszczę mycie to mam gwarantowany smętny oklap, włosy bez objętości, które wyglądają na wybitnie rzadkie, chociaż mam gęste(tylko cienkie, stąd problem), które nadają się tylko do związania w kucyk, warkocz, cokolwiek, byleby nie były rozpuszczone. Poza tym chodzę do szkoły gdzie...hmmm...unosi się taki niezidentyfikowany zapach stęchlizny(niby nic, szybko się człowiek przyzwyczaja, ale jednak), którym moje włosy szybko przechodzą i wieczorem strasznie je czuć.[/QUOTE]

Też nie do końca jest czego zazdrościć - mogę myć rzadko włosy, ale za to swędzi mnie głowa, często się łuszczy i takie historie
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-08-14 o 12:15
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:48   #3443
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To tak. Zapach mają taki sam, przyjemny. Żel bez drobinek dobrze się pieni, z drobinkami mało, ale wiadomo - to żel peelingujący. Oba podsuszają skórę tak samo, moja jest sucha, więc tym się nie sugeruj - i tak jest nieźle, niektóre żele niby dla suchych cer bardziej mnie wysuszały niż te
Drobinki w peelingującym są dość ostre, więc np. u mnie na co dzień nie zdałby rezultatu. Jednak ma lepszy skład, bez SLES. Za to zwykły jest delikatniejszy w użyciu, choć może na dłuższą metę przesuszyć wrażliwych na silne surfaktanty.
Jeśli nie masz wrażliwej na tarcie skóry to weź z drobinkami

Posmarowałam się też próbką kremu Manuka na dzień, zdecydowanie nie polecam suchym cerom Ściąga skórę. Wchłania się do kompletnego matu u mnie, także do tłustej cery będzie myślę w sam raz.





Też nie do końca jest czego zazdrościć - mogę myć rzadko włosy, ale za to swędzi mnie głowa, często się łuszczy i takie historie
Fajnie, dziękuje
Ja mam cerę mieszaną i troszkę suchą na nosie i czole, ale to tylko trochę.Skóry wrażliwej nie mam więc wezmę z peelingiem i tak będę stosować po demakijażu, czyli raz dziennie bo jeszcze mam na mycie poranne mydełko z Himalaya
Mnie krem na dzień nie kusi wcale więc nawet nie kupuje
Na razie mam pastę(prawie denko) i dokupię żel z peelingiem a potem tonik

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

A nie wiecie do której są czynne ZDC? i po jakiej cenie jest żel z peelingiem ?
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:51   #3444
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

U mnie jest czynne jak centrum handlowe, w ktorym sie znajduje.
Nie pamietam ceny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:01   #3445
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
U mnie jest czynne jak centrum handlowe, w ktorym sie znajduje.
Nie pamietam ceny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie właśnie nie jest w centrum handlowych.Pewnie czynny do 18.
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:18   #3446
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
U mnie właśnie nie jest w centrum handlowych.Pewnie czynny do 18.
Moze na stronie internetowej Ziai sa godziny otwarcia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:33   #3447
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

U mnie też jest w galerii handlowej do 21.00. Zadzwoń do swojego punktu ZDC i zapytaj
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:41   #3448
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moze na stronie internetowej Ziai sa godziny otwarcia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie ma bo sprawdzałam :x

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
U mnie też jest w galerii handlowej do 21.00. Zadzwoń do swojego punktu ZDC i zapytaj
Też o tym pomyślałam, lecz na ich stronie jest tylko adres i nic więcej trudno najwyżej pójdę pojutrze tylko oby żel mi nie uciekł
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:50   #3449
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie ma bo sprawdzałam :x

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------



Też o tym pomyślałam, lecz na ich stronie jest tylko adres i nic więcej trudno najwyżej pójdę pojutrze tylko oby żel mi nie uciekł
Nie spotkalam sie jeszcze z brakiem towaru z ZDC

Uzywam teraz pasty do zebow z ksylitolem dla dzieci, bardzo fajna jest, delikatna (mam bardzo nadwrazliwe zeby od 4 lat, ktore bola praktycznie caly czas), w smaku tez w porzadku, nie jest owocowa, taka delikatna mieta. Mam nadzieje, ze na dluzsza mete sie sprawdzi
TZ uzywa Mint Perfect, tez lubi, a wybredny jest. Fajnie, ze Ziaja robi pasty do zebow, bo to jedyne latwo dostepne, nietestowane pasty, wiekszosc jest bez fluoru i do tego sa takie tanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 14:11   #3450
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie spotkalam sie jeszcze z brakiem towaru z ZDC

Uzywam teraz pasty do zebow z ksylitolem dla dzieci, bardzo fajna jest, delikatna (mam bardzo nadwrazliwe zeby od 4 lat, ktore bola praktycznie caly czas), w smaku tez w porzadku, nie jest owocowa, taka delikatna mieta. Mam nadzieje, ze na dluzsza mete sie sprawdzi
TZ uzywa Mint Perfect, tez lubi, a wybredny jest. Fajnie, ze Ziaja robi pasty do zebow, bo to jedyne latwo dostepne, nietestowane pasty, wiekszosc jest bez fluoru i do tego sa takie tanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja właśnie się spotkałam bo chciałam zakupić serum to czarne na cellulit i dupa
(wcale go nie wycofali bo pytałam na fb Ziaje), tylko szkoda, że go dostać nie mogę
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.