Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-06, 09:00   #181
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Korah
Oleje do zmywania tak. Do samodzielnego nakładania raczej ostrożnie, bo potrafią mnie solidnie zapchać.
Do ściereczek mam zbyt wrażliwą skórę. Robią mi armagedon na twarzy. Dlatego olej zmywam żelem.
A czym się złuszczasz?
Do tego wszystkiego dodałabym jeszcze sok z granata prosto na gębę na noc, no i mycie miodem i to w sumie wszystko z ulubieńców
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:16   #182
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kolor Just Sheer jest trochę za żółty. Nie jest ciemny - przynajmniej dla mnie. Ostatnio byłam na doborze podkładu z Bobbi Brown i jestem w kolorze Beige 3.0.


Korektor 100% pure miałam próbkę tego z pompką: http://plantsforbeauty.pl/korektor-e...ure-p-138.html - był do wzięcia w próbkach za 4zł. Zapytaj może Ci zrobią próbkę? Nie będziesz musiała kupować w ciemno.
Poza tym wzięłam podkład kremowy, nawilżający i krem tonujący. Wszystkie słabo kryją. Mazanie się nimi nie miało większego sensu, bo efekt był żaden.

Dzięki
Napiszę Ale póki co znalazłam stacjonarnie miejsce, gdzie można obejrzeć Pixie i tam niebawem podejdę. Póki co testuję korektory z próbek

Ja z BB jestem na poziomie 2,5. Pewnie lepszy będzie dla mnie silken.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:42   #183
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Korah mam prośbę do Ciebie, tutaj uderzam, może ktoś jeszcze skorzysta

mam koleżankę (24 lata (tak, tak, mam takie młode koleżanki ) ma bardzo tłustą cerę, dużo malutkich krosteczek i ogólna nadprodukcja sebum, żadnych dużych bolesnych krost.
Muszę jej opracować pielęgnację; moje doświadczenia domowe nie są tutaj bardzo przydatne. Na pewno polecam jej spray Alvy, alby skórę na noc nawilżyć i odkazić jednocześnie (tradycyjne środki wysuszające działają krótko i jak wiadomo, potem jest pogorszenie); ona dotąd na noc niczego nie stosowała; ale na dzień używa kremów (matujących) a raczej "matujących"
podejrzewam, że coś na dzień będzie chciała stosować; myślałam o jakimś żelu? serum? Może trochę ochronnym p/czynnikom atmo? Nie mam żadnego doświadczenia w kremach - Joa oczywiście żadnych takich nie używa

Proszę poleć coś na dzień
może żeby mogła się ciut przypudrować i tym samym (polepszeniem wyglądu) zachęcić do pielęgnacji naturalnej...
a jak bys jej sprezentowala mini zestaw Hauschki?

http://www.dr.hauschka.com/de_DE/pro...eset-klaerend/

Wiele osob sobie chwali te rzeczy. Ja mam taki mini Gesichtsdampfbad z limitowanki z zeszlego roku. Nie lubie sie bawic w parowki, ale odkrylam ze to swietna sprawa jak sie prychol zrobi. Wycisne go i na palec ta wode i smaruje. Alkohol wyszczpie i sie pieknie goi. Moze nawet bez wyciskania by sie dalo.
Olejek uzywalam dawno temu, ale zmienili mu sklad i przestal mi pasowac. Jednak jest wiele osob, ktorych on nie zapycha
Pielegnacja u Hauschki jest taka jak i Martina Gebhardt czyli na noc nie nakladamy kremu( ale mozna wiele osob tak robi i im pasuje) myjemy twarz, tonizujemy i na tym koniec. Jesli twojej kolezance pasuje nie nakladanie kremu, to mysle ze warto zeby przetestowala zestawik. Do tego mozesz jej tez probki seria salvia albo young&active podarowac. Niech sobie poczyta o tych kosmetykach, o calej filozofii tej pielegnacji. Moze cos dla soiebie znajdzie. Pelnowymiarowa MG wychodzi taniej, wiec tak proponuje dodatkowo.

http://www.martina-gebhardt-naturkos.../young-active/
http://www.martina-gebhardt-naturkos...e/salvia-line/

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
P. S. Jej problemy mają podłoże hormonalne.
Uuuu, jak hormonalne, to naturalna pielegnacja sprawy calkiem nie zalatwi, trzeba uregulowac hormony

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-10-06 o 09:50
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:44   #184
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A czym się złuszczasz?
Do tego wszystkiego dodałabym jeszcze sok z granata prosto na gębę na noc, no i mycie miodem i to w sumie wszystko z ulubieńców

Mechanicznie Foreo. I chemicznie. Lubię peelingi enzymatyczne, kwasy.


Na miód mam uczulenie. Nawet jak go jem to mam czerwone i piekące usta. Po nałożeniu na twarz byłaby masakra.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2015-10-06 o 09:46 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 10:28   #185
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Na miód mam uczulenie. Nawet jak go jem to mam czerwone i piekące usta. Po nałożeniu na twarz byłaby masakra.
To tak jak moje dziecię zaraz ma wysypkę, a nawet katar i kaszel. Chociaż zdarzyło mu się jeść miody takie, że nic mu potem nie dolegało, tyle, że nauczona nie daję mu dużych ilości już teraz.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 11:19   #186
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a jak bys jej sprezentowala mini zestaw Hauschki?
coś ja nie mam przekonania do Hauschki, owszem ich deo (ten z różą) mi przypadł do gustu, a cała ta pielęgnacja za bardzo mi się kojarzy z homeopatią

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Uuuu, jak hormonalne, to naturalna pielegnacja sprawy calkiem nie zalatwi, trzeba uregulowac hormony
wiem, niestety ale spróbujemy coś podziałać "objawowo"
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 16:05   #187
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Zawiesiłam teraz oko na tym sklepie wyszukanym przez Beeets Brasilnatural. Mają bardzo interesującą serię do cery tłustej "pepe coś tam", właśnie taka niskotłuszczowa się wydaje ale to serum Florame jest cudne i nad nim poważnie rozmyślam, skład serum Weledy z granatem też mi się podoba.
Oprócz tego bardzo lubię wodę micelarną dla dzieci Alphanova bebe, bardzo delikatna i radzi sobie z makijażem, lubię płyn Sylveco, ale uważam, że Alphanova jest mimo wszystko lepsza, jeszcze łagodniejsza. Lubiłam też i chyba wrócę do Logony białej ziemi wulkanicznej z kwiatem lotosu, no i kolagen marki Bingo i czasem jakieś mydełko, tak ze 2 razy w tygodniu, nie częściej. To, które teraz mam Plantlife jest świetne, ale super też było np Bioaromy różane, H&W waniliowe ( wszystkie wymienione poznałam dzięki Beeets, to nasza specjalistka od mydeł i ja to potwierdzam, bo czego by mi nie przysłała w kostce, to jest dobre po świetne).

Generalnie miałam więcej ulubieńców, np Aubrey Organics, Living nature, Ikove, ale niestety świat się zmienia, a wraz z nim składy i ceny i pojemności kosmetyków, dostepność lub w ogóle znikają z rynku Obecnie jestem na takim etapie, że trzymam się sprawdzonych i niedrogich produktów, tak mam z mleczkiem Avalon, serumem Alterry, maską i odżywką Alterry, czy chociażby szamponami Equilibry (nie są 100% naturalne, ale bardzo dobre) a po nowości to tylko od czasu do czasu sięgam, jak jest jakaś fajna okazja, a mnie się wstępnie coś spodoba Całe zakręcenie i fascynacja w odkrywaniu nowości jakoś mi minęły, za szybki był przerób na początku Moja cera nie lubi eksperymentów, jest mimo wszystko wrażliwa.
Sklep http://brasilnatural.pl/pl/ potrafi skusić Ja mam już dużą listę

Florame jest fantastyczne. Fajnie, że znalazłam serum dostępne w Polsce, bo inne świetne (np. Eco. czy Jeffrey James Botanicals) poznałam dzięki tk maxx, więc dostęp ciężki na co dzień.

Dziękuję ci za miłe słowa Ale sama jestem zaskoczona, że udało mi się odkryć tyle mydlanych perełek. Szkoda tylko, że wiele z nich tak trudno dostępnych

Ja też żałuję, że nie mamy dostępu łatwego do Living Nature i zachwalanej marki przez ciebie Ikove, którą bardzo bym chciała poznać.

Rozumiem cię bardzo dobrze z tym przemiałem kosmetycznym. Jak sobie przypomnę początki, to aktualne ilości to skromna kolekcja. Początki były aż zbyt obfite, ale dało to do myślenia. Teraz wolę się delektować kosmetykami na spokojnie

Oglądałam ostatnio na żywo mydełka http://www.enklare.pl/produkty/myd%C5%82a
i wyglądają ciekawie, choć nie aż tak bardzo, żebym je musiała od razu mieć.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-10-06 o 16:06
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 17:31   #188
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Sklep http://brasilnatural.pl/pl/ potrafi skusić Ja mam już dużą listę

Florame jest fantastyczne. Fajnie, że znalazłam serum dostępne w Polsce, bo inne świetne (np. Eco. czy Jeffrey James Botanicals) poznałam dzięki tk maxx, więc dostęp ciężki na co dzień.

Dziękuję ci za miłe słowa Ale sama jestem zaskoczona, że udało mi się odkryć tyle mydlanych perełek. Szkoda tylko, że wiele z nich tak trudno dostępnych

Ja też żałuję, że nie mamy dostępu łatwego do Living Nature i zachwalanej marki przez ciebie Ikove, którą bardzo bym chciała poznać.

Rozumiem cię bardzo dobrze z tym przemiałem kosmetycznym. Jak sobie przypomnę początki, to aktualne ilości to skromna kolekcja. Początki były aż zbyt obfite, ale dało to do myślenia. Teraz wolę się delektować kosmetykami na spokojnie

Oglądałam ostatnio na żywo mydełka http://www.enklare.pl/produkty/myd%C5%82a
i wyglądają ciekawie, choć nie aż tak bardzo, żebym je musiała od razu mieć.
Mydła Enklare mam 4 (wygrałam w konkursie u Eska), ale póki co nic mnie nie kusi, aby je użyć. Są suche (tak, że pokruszyły mi się na rogach), nie pachną i jakoś tak ...
Pszczela Dolinka wymiata (od jutra darmowa dostawa)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-10-06 o 20:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 18:46   #189
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mydła Enklare mam 4 (wygrałam w konkursie u Eska), ale póki co nic mnie nie kusi, aby je użyć. Są suche (tak, że pokruszyły mi się na rogach), nie pachną i jakoś tak ...
Pszczela Dolinka wymiana (od jutra darmowa dostawa)
no właśnie, czegoś w nich brakowało, żebym je kupiła. nie było chemii między nami
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 18:54   #190
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mydła Enklare mam 4 (wygrałam w konkursie u Eska), ale póki co nic mnie nie kusi, aby je użyć. Są suche (tak, że pokruszyły mi się na rogach), nie pachną i jakoś tak ...
Pszczela Dolinka wymiana (od jutra darmowa dostawa)
Mam tak z wieloma mydłami niestety.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 20:27   #191
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

No i do tego są dosyć drogie biorąc pod uwagę tę suchość i nijakość
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 21:45   #192
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny błagam, coś naturalnego z kwasami? Gdzie szukać, wśród jakich marek? Obejrzałam moja cerę z bliska, jest źle! Zanieszyszczona, rozszerzone pory, zaskorniaki, przebarwienia, blizny potradzikowe

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość


Podkład Kjaer Weis jest baaardzo gęsty, wręcz klejący, ale na twarzy rozprowadza się ładnie (nakładałam go palcami, bo nie miałam czasu na szukanie gąbki rano - zaspałam). Krycie ma dobre - a po ostatniej wizycie w D. mam co kryć (zmyły mnie swoim mleczkiem i tonikiem i nasmarowały jakimś kremem Shiseido i mam kilku nieprzyjaciół na twarzy i szyi). Można je stopniować. Ładnie wygląda na twarzy, ujednolica i wygładza skórę, nie podkreśla porów, ani suchych miejsc. Przypudrowałam do pudrem RBR jak zwykle. Teraz czekam jak się zachowa na tłustych partiach twarzy
Efekt porównywalny z jakimś nienaturalnym podkładem? Krycie, efekt, trwałość?
Jestem w kropce jeśli chodzi o podkłady Minerały nie do końca mi leżą. Un cover up dziś do mnie dotarł, wydaje mi się, że stosowanie go na cala twarz, codziennie, będzie nieco nieekonomiczne bardziej sprawdzi się jako korektor, uzupełnienie jakiegoś innego podkładu lub choćby kremu tonujacego. Jedyny mój pomysł to 100% pure, ale kiedyś miałam próbkę (nie wiem dokładnie czego chyba właśnie kremu tonujacego) i tak jak piszesz, krycie zerowe i jakieś takie marzące się to było

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Kusum, miałaś próbkę tego podkładu: http://plantsforbeauty.pl/kremowy-po...ure-p-383.html
Ja miałam właśnie ten

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2015-10-06 o 21:54
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 08:32   #193
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam, coś naturalnego z kwasami? Gdzie szukać, wśród jakich marek? Obejrzałam moja cerę z bliska, jest źle! Zanieszyszczona, rozszerzone pory, zaskorniaki, przebarwienia, blizny potradzikowe

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



Efekt porównywalny z jakimś nienaturalnym podkładem? Krycie, efekt, trwałość?
Jestem w kropce jeśli chodzi o podkłady Minerały nie do końca mi leżą. Un cover up dziś do mnie dotarł, wydaje mi się, że stosowanie go na cala twarz, codziennie, będzie nieco nieekonomiczne bardziej sprawdzi się jako korektor, uzupełnienie jakiegoś innego podkładu lub choćby kremu tonujacego. Jedyny mój pomysł to 100% pure, ale kiedyś miałam próbkę (nie wiem dokładnie czego chyba właśnie kremu tonujacego) i tak jak piszesz, krycie zerowe i jakieś takie marzące się to było

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Kusum, miałaś próbkę tego podkładu: http://plantsforbeauty.pl/kremowy-po...ure-p-383.html
Ja miałam właśnie ten

Miałam wszystkie płynne 100% pure i niczym się moim zdaniem nie różnią. Zerowe krycie. Nie widzę sensu żeby się tym smarować


Podkład Kjaer Weis niestety po kilku godzinach zszedł z mojej twarzy. Zwarzył się i został na bibułce. Do suchej skóry może będzie ok. Na mojej mieszanej - porażka.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:11   #194
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Gdzie nie spojrzę, wszyscy narzekają na cerę po lecie, ja mój kryzys też już opanowałam, pomógł mi krem dermacos matujący , skład nie fajny niestety, ale nic innego nie miałam pod ręką,
a wczoraj przyszła mi maseczka K+K Fitomed, polecam do złuszczania, miałam w tamtym roku i efekty były fantastyczne.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 11:44   #195
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Podkład Kjaer Weis niestety po kilku godzinach zszedł z mojej twarzy. Zwarzył się i został na bibułce. Do suchej skóry może będzie ok. Na mojej mieszanej - porażka.
Dzięki za opinię Ja mam tłustą cerę, więc ten podkład raczej też nie będzie dla mnie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:04   #196
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jestem w kropce jeśli chodzi o podkłady Minerały nie do końca mi leżą. Un cover up dziś do mnie dotarł, wydaje mi się, że stosowanie go na cala twarz, codziennie, będzie nieco nieekonomiczne bardziej sprawdzi się jako korektor, uzupełnienie jakiegoś innego podkładu lub choćby kremu tonujacego. Jedyny mój pomysł to 100% pure, ale kiedyś miałam próbkę (nie wiem dokładnie czego chyba właśnie kremu tonujacego) i tak jak piszesz, krycie zerowe i jakieś takie marzące się to było

Rms jeszcze nie przetestowałaś ? Wagowo rzeczywiście jest malutki, ale podobno minimalną ilością uzyskujemy naturalny efekt. Wydaje mi się, że najlepiej go aplikować wilgotną gąbeczką / płaskim pędzlem, a najlepiej BB

Ja czekam na dostępność próbek na stonie i porównam sobie rms z KW

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Podkład Kjaer Weis niestety po kilku godzinach zszedł z mojej twarzy. Zwarzył się i został na bibułce. Do suchej skóry może będzie ok. Na mojej mieszanej - porażka.
Dzięki ja co prawda nie mam tłustej cery, ale i tak kupię wcześniej próbki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:34   #197
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A ja się od kilku dni zachwycam serum z retinolem i witaminą C Norela. Flavo-C nie dawało u mnie żadnych efektów, a po tym serum skóra na twarzy jest prawie idealna. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:54   #198
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja się od kilku dni zachwycam serum z retinolem i witaminą C Norela. Flavo-C nie dawało u mnie żadnych efektów, a po tym serum skóra na twarzy jest prawie idealna. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.
Dasz linka proszę? Jest w kwc?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 13:52   #199
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dasz linka proszę? Jest w kwc?
Nie sprawdzałam na KWC (od dawna nie korzystam z niego)

http://norel.pl/pl_da-256.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-10-07 o 20:30
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 14:17   #200
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie sprawdzałam na KWC (od dawna nie koszystam z niego)

http://norel.pl/pl_da-256.html

Merci
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 14:52   #201
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam, coś naturalnego z kwasami? Gdzie szukać, wśród jakich marek? Obejrzałam moja cerę z bliska, jest źle! Zanieszyszczona, rozszerzone pory, zaskorniaki, przebarwienia, blizny potradzikowe

Mozesz sobie sama cos umieszac. Od zwyklego toniku z aspiryny, bo cos konkretniejszego z mocniejszymi kwasami
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 18:41   #202
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie sprawdzałam na KWC (od dawna nie koszystam z niego)

http://norel.pl/pl_da-256.html
A tak a propos czemu nie korzystasz z KWC?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 20:32   #203
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Łatwiej znaleźć opinie na blogach, są zdjęcia, można o coś dopytać w komentarzu. Jeśli na blogach nie ma, to wtedy ratuję się KWC. Poza tym i tak wśród recenzji na KWC szukałam "znajomych" wizażanek, bo im bardziej ufam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:02   #204
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Co to za rabat -10$ dolicza w koszyku na iHerbie? To jakaś ogólna promocja czy jak?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:45   #205
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej.
Mam cere tłusta w strefie T naczynkowa z zaskornikami i rozszerzonymi porami na nosie i policzkach.

Chciałabym zaczac naturalna pielęgnację ale jak czytam wasze posty to troche mnie przeraza to cenowo szczerze mowiac.. czy jestescie w stanie cos polecic na poczatek i zeby nie bylo az tak drogie?
Dodam ze uzywam aktualnie hydrolatu z kocanki i toniku z kwasem PHA i kremu do twarzy Skinfood nawilżający kupiony w Tkmaxxie. I czy gdzies moge poczytac krok po kroku jak ma przebiegac codzienna pielegnacja naturalna?

A i jeszcze zapytam o Tzta, ma cere sucha z tradzkiem, slady po tradziku sa zaxzerwienione i wyglada jak muchomorek jak go poratowac?


I czy macie ulubione blogi na temat naturalnej pielęgnacji?
Dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:45   #206
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Gdyby to było takie proste, gotowa recepta na problemy z cerą. A przetestowałam już tyle kosmetyków, naturalnych też, wiele kosmetyków sprawdza się na początku, później już nie. Cały czas trzeba szukać.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:14   #207
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Na rozszerzone i zanieczyszczone pory to tylko kwasy, ew. retinol ; trzeba zluszczać.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:27   #208
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, znacie jakąś naturalną szminkę w odcieniu jasnego, chłodnego różu? Takiego naprawdę chłodnego, z odrobiną fioletu. I w cenie do 50 zł, to nieprzekraczalny próg Nie mam gdzie pooglądać kolorówki na żywo, strzelam w ciemno i dwa razy już chybiłam owszem, są to ładne odcienie, ale nie to o co mi chodziło. Zdjęć w internecie nie ma wiele, a jeszcze ten sam odcień potrafi wyglądać diametralnie różnie Uwielbiam odcień błyszczyka Lily Lolo Scandalips, ale jakiś czas temu błyszczyki jako takie mi się odwidziały i cóż począć...
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 16:04   #209
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Darmowa dostawa:
Sklep BioOrganika
Tylko w dniach 9-11.10.2015 wszyscy którzy wybiorą przesyłkę ekonomiczną nie zapłacą za dostawę, niezależnie od wartości zamówienia.

Sicilia, skusiłaś się na coś od Zuii?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-10-09 o 16:56
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 16:41   #210
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Hej.

Dodam ze uzywam aktualnie hydrolatu z kocanki i toniku z kwasem PHA i kremu do twarzy Skinfood nawilżający kupiony w Tkmaxxie. I czy gdzies moge poczytac krok po kroku jak ma przebiegac codzienna pielegnacja naturalna?

.
Mnie azjatyki uczulaja, jedynie Missha BB jest ok . Na początku wszytsko pieknie, ładnie a później grudki podskórne. Ja bym Skinfooda odstawiła.

edit:Mialyście może Madre Labs, Camellia Care, EGCG Green Tea Skin Cream?

Edytowane przez An Ka
Czas edycji: 2015-10-09 o 18:54
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.