Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 18:40   #3121
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez LegalnaBlondii Pokaż wiadomość
Ja mam i chyba nie polecam. Zalezy jak dla kogo, ale dla mnie :
-za gesty
-lepi sie i skóra sie klei
-ściera sie z twarzy
-znika z twarzy, nie wiem jak to ujac, ale wyparowywuje

Plusy tez jakies ma, bo ladnie pachnie, moja skórę nawilżył, i te przebarwienia... Po 2 tygodniu stosowania moze i jakas lekka roznica jest. Dla mnie najlepszy jest Revlon colorstay do cery suchej, porównując go z revlonem, ktory szybko sie utrwala ze skora, nie sciera sie i nie klei, a w dodatku nie musze go przypudrowywac niczym (a nie jestem zwolenniczka, bo każdy puder sypki, wysusza mi twarz) , jest troche slaby. Ale jak na codzienny delikatny makijaz, jest ok. Bardziej przypomina mi czasami krem BB, ktorego zaraz az tak widac nie bedzie.

Po pierwszym uzyciu polecialam do tz z pytaniem jak wygladam i czy odcień jest okej, powiedzial "wygladasz jak plastikowa" , bo fakt, nie robi maski, ale slicznie wyrównuje koloryt i muska twarz świeżością... (i o to mu wlasnie chodzilo) ale po 8 godzinach stwierdzil, ze fluid sie ulotnił i caly efekt zdrowej nieskazitelnej cery zniknal. Po moich obserwacjach, zrobil to juz po niecalych dwoch godzinach.


Kazda cera jest inna, ale z moja sie raczej nie polubil ten produkt
Moge Ci zrobic zdjecie jak wyglada na dloni 010,bo akurat ten odcień mam

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



Do tlustej ja odradzam, bo jest wtedy jeden wielki zlepek i lusterko na twarzy.
Ale... Ile ludzi, ile testow, tyle opinii
Też się poniekąd zgadzam z Twoją opinią na temat Even Skin Tone, ale... wg mnie on cuchnie, a nie pachnie xD przypomina mi zapach jakiegoś kleju, a kupiłam go w hebe a nie jakieś pseudo drogerii internetowej Nie rozumiem jak ktoś się może zachwycać jego zapachem... Poza tym ten podkład jest dziwny. Klei się, na mnie nie wygląda naturalnie jeśli nie nałożę go gąbką do makijażu. Choć plusem jest to, że to pierwszy podkład który nie ciemnieje, ani odrobinę na mojej tłustej twarzy. Ani bezpośrednio po nałożeniu, ani po pierwszym przetłuszczeniu się cery. Cena znośna, ale mam nadzieje, że jest tak niewydajny jak All Matt Plus i skończę go w miarę szybko by kupić coś innego
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:41   #3122
LegalnaBlondii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 268
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Też się poniekąd zgadzam z Twoją opinią na temat Even Skin Tone, ale... wg mnie on cuchnie, a nie pachnie xD przypomina mi zapach jakiegoś kleju, a kupiłam go w hebe a nie jakieś pseudo drogerii internetowej Nie rozumiem jak ktoś się może zachwycać jego zapachem... Poza tym ten podkład jest dziwny. Klei się, na mnie nie wygląda naturalnie jeśli nie nałożę go gąbką do makijażu. Choć plusem jest to, że to pierwszy podkład który nie ciemnieje, ani odrobinę na mojej tłustej twarzy. Ani bezpośrednio po nałożeniu, ani po pierwszym przetłuszczeniu się cery. Cena znośna, ale mam nadzieje, że jest tak niewydajny jak All Matt Plus i skończę go w miarę szybko by kupić coś innego
Mi sie kojarzy z kredkami bambino polaczonymi z jakimis ziolami/kwiatami ile ludzi tyle węchów
__________________
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."
LegalnaBlondii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:52   #3123
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez LegalnaBlondii Pokaż wiadomość
Mi sie kojarzy z kredkami bambino polaczonymi z jakimis ziolami/kwiatami ile ludzi tyle węchów
Kredki bambino to dla mnie nie perfuma więc zapewne dlatego tak bardzo mi się zapach nie podoba. No cóż, Catrice raczej nie umie zrobić hitu podkładowego, ale kamuflaż w płynie im w miarę wyszedł. Flamastra do brwi jeszcze nie kupiłam, bo mam dwie kredki Catrice do brwi i wolę skończyć je wpierw.

Nowa paletka (Chocolate nudes) mnie bardzo ciekawi, ale boje się, że pierwsze dwa cienie od lewej będą miały zerową pigmentacje jak w Absolute Matt...
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 14:45   #3124
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Melduję, że glucho i cicho i ani Hebe w sąsiednim mieście, ani Natura w moim i sąsiednim nie dostały żadnych limitek.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 20:26   #3125
asiadz89
Raczkowanie
 
Avatar asiadz89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wizażanki, pomóżcie!

W związku z tym, że wycofali catrice photo finish, nie mogę znaleźć odpowiedniego podkładu, zwłaszcza w zakresie koloru. Bardzo potrzebuję, żeby był w kolorze jak najbardziej zbliżonym do 01 z photo fnish. Błagam, ratujcie
asiadz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 20:36   #3126
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez asiadz89 Pokaż wiadomość
Wizażanki, pomóżcie!

W związku z tym, że wycofali catrice photo finish, nie mogę znaleźć odpowiedniego podkładu, zwłaszcza w zakresie koloru. Bardzo potrzebuję, żeby był w kolorze jak najbardziej zbliżonym do 01 z photo fnish. Błagam, ratujcie
Hmm, a ColorStay Revlona nr 150 buff? I przetestuj ten nowy podkład upiększający Catrice, pierwszy kolor jest jasny i ciepły.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 11:22   #3127
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez asiadz89 Pokaż wiadomość
Wizażanki, pomóżcie!

W związku z tym, że wycofali catrice photo finish, nie mogę znaleźć odpowiedniego podkładu, zwłaszcza w zakresie koloru. Bardzo potrzebuję, żeby był w kolorze jak najbardziej zbliżonym do 01 z photo fnish. Błagam, ratujcie
Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Hmm, a ColorStay Revlona nr 150 buff? I przetestuj ten nowy podkład upiększający Catrice, pierwszy kolor jest jasny i ciepły.
Ten nowy Even Skin Tone 010, bo pierwszy kolor czyli 005 jest bardzo jasny i jaśniejszy od 010 Photo Finish, którego miałam.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 11:29   #3128
asiadz89
Raczkowanie
 
Avatar asiadz89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Mam i 150 revlona i 010 even skin tone i to ciągle nie to i buff i nowy catrice są trochę za jasne. Przy czym buff jest lepszy
Macie może jeszcze jakieś pomysły?
asiadz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 16:09   #3129
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Nawet nie wiem jaki kolor miał ten 01 z photo fnish
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 17:13   #3130
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez asiadz89 Pokaż wiadomość
Mam i 150 revlona i 010 even skin tone i to ciągle nie to i buff i nowy catrice są trochę za jasne. Przy czym buff jest lepszy
Macie może jeszcze jakieś pomysły?
Z Oriflame podkłady w odcieniu light ivory?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 20:46   #3131
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Co do podkładów z Catrice, to ja właśnie otworzyłam jakiegoś nieotwartego Infinite Matt i ten najjasniejszy odcień jest idealny na zimę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Są super! Przy okazji zobacz od razu te z essence
Kochana a gdzie te cuda do ust (pomadki w płynie) z Catrice są w szafie? Czy one w ogóle już weszły?
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Flamaster do brwi jest rewelacyjny Mam odcień 020 (najjaśniejszy). Można nim namalować każdy, pojedynczy włosek i wygląda to bardzo naturalnie Maluje się nim z wielką łatwością i nie ma mowy o tym, żeby się "zacinał" (co zdarzyło mi się wiele razy przy używaniu eyelinerów w pisaku). Jest bardzo trwały, nie rozmazuje się, nie ściera, nie blaknie w ciągu dnia. Dla mnie jest on małym odkryciem roku
Rany, ja się za nim uganiam ostatnio i masakra, byłam w obu Naturach u siebie i w Hebe, i wszędzie mają najjaśniejszy i średni, a ja potrzebuję najciemniejszego 030 kredka essence i podwójne cienie do brwi catrice już mi przestały jakoś pasować...
Już w akcie desperacji chciałam kupić kredkę catrice 030, bo tez ma dobre oceny, ale jak na złość zostały wywalone z szafy i rzucone na jakieś zbiorowe promo, mój kolor był tylko jeden, i to bez zatyczki
jak żyć...
Czy będzie u nas ta świąteczna limitka? na nic się nie napalam, ale można byłoby zmacać
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 21:57   #3132
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Czy będzie u nas ta świąteczna limitka? na nic się nie napalam, ale można byłoby zmacać
Nie bedzie
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 22:49   #3133
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny z Katowic i okolic szafa Catrice jest też nowo otwartym sklepie z sieci Drogerie Polskie na 3-Maja

Dodam, że postarali się i jest tam szafa Makeup Revolution, m.in. czekoladowe paletki i róże z I Heart Makeup na osobnej półce, pędzle Hakuro, szczotki TT, lakiery Semilac, balsamy Eos, rosyjskie kosmetyki i wiele innych rzeczy dostępnych głównie w necie
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 07:28   #3134
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Katowic i okolic szafa Catrice jest też nowo otwartym sklepie z sieci Drogerie Polskie na 3-Maja

Dodam, że postarali się i jest tam szafa Makeup Revolution, m.in. czekoladowe paletki i róże z I Heart Makeup na osobnej półce, pędzle Hakuro, szczotki TT, lakiery Semilac, balsamy Eos, rosyjskie kosmetyki i wiele innych rzeczy dostępnych głównie w necie
Cooooo O boziu,Twój post mnie ucieszył tak bardzo,że już przed 8 rano wiem, że nie dostanę dziś lepszej wiadomości Koniecznie się tam wybieram.Poluję na serduszka z MR i Eosa,bo jeden właśnie mi się kończy a to był najlepszy balsam dla moich ust.Dziękuję bardzo za tą wiadomość
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2015-12-10 o 07:32
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 11:44   #3135
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Widziałam w hebe LE Fallosophy
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 12:29   #3136
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Cooooo O boziu,Twój post mnie ucieszył tak bardzo,że już przed 8 rano wiem, że nie dostanę dziś lepszej wiadomości Koniecznie się tam wybieram.Poluję na serduszka z MR i Eosa,bo jeden właśnie mi się kończy a to był najlepszy balsam dla moich ust.Dziękuję bardzo za tą wiadomość
Cieszę się że mogłam poprawić humor Spory ruch był i byłam w lekkim szoku także nie wiedziałam gdzie się patrzeć na pewno były flamastry do brwi z Catrice, przynajmniej ten ciemniejszy jeden widziałam :P Limitki tam nie było żadnej, w jej miejscu poukładali te foldery z asortymentem Catrice. Wczoraj do zakupów można było wybrać kubek albo dużą czekoladę Milkę tylko nie wiem od jakiej kwoty, muszę jeszcze raz się tam przejść
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 09:37   #3137
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Chciałam kupić nowy kamuflaż w płynie bo wykańczam swój korektor pod oczy, ale chyba się wycofam. Zrobiłam sobie sporą paćkę na ręce w drogerii i jej nie starłam, ściemniał obrzydliwie. Miał prawie kolor moich zaczerwienień.
A nigdy żaden produkt na mnie nie ciemniał.
Layane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 09:43   #3138
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Katowic i okolic szafa Catrice jest też nowo otwartym sklepie z sieci Drogerie Polskie na 3-Maja

Dodam, że postarali się i jest tam szafa Makeup Revolution, m.in. czekoladowe paletki i róże z I Heart Makeup na osobnej półce, pędzle Hakuro, szczotki TT, lakiery Semilac, balsamy Eos, rosyjskie kosmetyki i wiele innych rzeczy dostępnych głównie w necie
Łoo super - muszę tam zajrzeć
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 10:28   #3139
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
Chciałam kupić nowy kamuflaż w płynie bo wykańczam swój korektor pod oczy, ale chyba się wycofam. Zrobiłam sobie sporą paćkę na ręce w drogerii i jej nie starłam, ściemniał obrzydliwie. Miał prawie kolor moich zaczerwienień.
A nigdy żaden produkt na mnie nie ciemniał.
A ten kamuflaż w płynie nadaje się pod oczy?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 10:32   #3140
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ten kamuflaż w płynie nadaje się pod oczy?
Mam go i nadaje się pod oczy, na niespodzianki też
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 12:32   #3141
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ten kamuflaż w płynie nadaje się pod oczy?
Tak. W ogóle najlepszy korektor pod oczy jaki miałam, a miałam ich multum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 13:57   #3142
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Tak. W ogóle najlepszy korektor pod oczy jaki miałam, a miałam ich multum.
Nie ciemnieje Ci? U mnie zaraz po nałożeniu jest bielutki (010), a po chwili robi się kilka tonów ciemniejszy i różowieje

Dziewczyny możecie polecić dobry bardzo jasny żółty podkład bez żadnych drobinek (najlepiej matujący z zastygającą formułą) z kryciem średnim w kierunku mocnego? Catrice ma coś takiego w swoim asortymencie?
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:30   #3143
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie ciemnieje Ci? U mnie zaraz po nałożeniu jest bielutki (010), a po chwili robi się kilka tonów ciemniejszy i różowieje

Dziewczyny możecie polecić dobry bardzo jasny żółty podkład bez żadnych drobinek (najlepiej matujący z zastygającą formułą) z kryciem średnim w kierunku mocnego? Catrice ma coś takiego w swoim asortymencie?
Nie ciemnieje, a mam oba odcienie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:36   #3144
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Tak. W ogóle najlepszy korektor pod oczy jaki miałam, a miałam ich multum.
No to fajnie bo myślałam że jest za ciezki pod oczy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 15:44   #3145
Bellatriks123
Raczkowanie
 
Avatar Bellatriks123
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie ciemnieje Ci? U mnie zaraz po nałożeniu jest bielutki (010), a po chwili robi się kilka tonów ciemniejszy i różowieje

Dziewczyny możecie polecić dobry bardzo jasny żółty podkład bez żadnych drobinek (najlepiej matujący z zastygającą formułą) z kryciem średnim w kierunku mocnego? Catrice ma coś takiego w swoim asortymencie?


Polecam Catrice All Matt Plus najjaśniejszy
__________________
"...The room is full
but all I see is the way
your eyes just blaze through me
like fire in the dark.
We're like living art."

Włosomaniaczka
Bellatriks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 16:31   #3146
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bellatriks123 Pokaż wiadomość
Polecam Catrice All Matt Plus najjaśniejszy
Mam ten podklad i ja nie polecam. Nie mam problematycznej cery, ale krycie tego podkladu jest zadne! Twarz wyglada po jego nalozeniu tak samo jak i przed, jakbym nie nalozyla zadnego podkladu, nie matuje, mimo przypudrowania szybko skora zaczyna sie swiecic.


Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 17:26   #3147
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Cieszę się że mogłam poprawić humor Spory ruch był i byłam w lekkim szoku także nie wiedziałam gdzie się patrzeć na pewno były flamastry do brwi z Catrice, przynajmniej ten ciemniejszy jeden widziałam :P Limitki tam nie było żadnej, w jej miejscu poukładali te foldery z asortymentem Catrice. Wczoraj do zakupów można było wybrać kubek albo dużą czekoladę Milkę tylko nie wiem od jakiej kwoty, muszę jeszcze raz się tam przejść
Właśnie wróciłam z wizyty w tym sklepie,jestem absolutnie oczarowana i zachwycona Są wszystkie Kallosy,których nie ma w Hebe!Akurat jest promocja i za 8,99 wzięłam Blueberry W poniedziałek lecę jeszcze po Aloe i Multivitamin Wzięłam jeszcze maskę witaminową Bania Agafii.Cudownie że mogę kupić to wszystko stacjonarnie,zamiast czekać i płacić za przesyłkę.

A co do tematu,to przyszłam tam głównie po kamuflaż w płynie Catrice,ale niestety wszystko wykupione,flamastry też,zostały tylko dwa te średnio brązowe,a ja potrzebuję najciemiejszego.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 17:53   #3148
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Myślicie, że w hebe czy w naturze będą bardziej skorzy żeby dać jakąś tycią próbkę z testera? Chciałabym kupić even skin tone, ale im więcej o tym myślę tym mniej jestem pewna co do odcienia i chciałabym sobie je porównać w jakimś ludzkim świetle na żuchwie.
Layane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:15   #3149
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z wizyty w tym sklepie,jestem absolutnie oczarowana i zachwycona Są wszystkie Kallosy,których nie ma w Hebe!Akurat jest promocja i za 8,99 wzięłam Blueberry W poniedziałek lecę jeszcze po Aloe i Multivitamin Wzięłam jeszcze maskę witaminową Bania Agafii.Cudownie że mogę kupić to wszystko stacjonarnie,zamiast czekać i płacić za przesyłkę.

A co do tematu,to przyszłam tam głównie po kamuflaż w płynie Catrice,ale niestety wszystko wykupione,flamastry też,zostały tylko dwa te średnio brązowe,a ja potrzebuję najciemiejszego.
Ja też dziś byłam i wyszłam z pędzlem Hakuro Miałam też ochotę na glinki. Ta witaminowa maska Agafii jest do włosów? Potrzebuję czegoś regenerującego.

Mam nadzieję, że limitki z Catrice i Essence też w końcu będą mieli
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 09:02   #3150
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny a jak ceny w tym sklepie w Katowicach? Ile np. kosztuje czekoladowa paleta MUR i EOSy?
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.