kliniki w Szczecinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 22:46   #1
pszczolkamajawmiami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Red face

kliniki w Szczecinie


Bardzo prosze o informacje na temat klinik :Aesthetic Med i Artplastica w Szczecinie.Planuje operacje powiekszenia biustu.
pszczolkamajawmiami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 00:10   #2
gym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: kliniki w Szczecinie

hej !witaj ! ja mialam operacje u dr. Macieja Pastuchy w artplastice polecam ci serdecznie. w tej klinice panuje tak mila atmosfera ze powiem ci ze czasami jak wracam myslami do tamtej operacji to mam wrazenie ze bylam w jakims spa albo na jakis wakacjach a nie na operacji i naprawde polecam ci
gym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 09:39   #3
pszczolkamajawmiami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: kliniki w Szczecinie

Prosze napisz cos wiecej,jak to wszystko wyglada.Jak sie czulas po operacji i czy jestes zadowolona z efektu.Myslisz,ze ta klinika jest lepsza od Aesthetic Med?w roznych rankingach to ta ma lepsze opinie.Bylam na 99% zdecydowana i wtedy znalazlam nieprzyjemne wypowiedzi co do tej wlasnie kliniki,ze piersi zostaly zrobione nierowne itd.Czy moglabys mi tez napisac jaka metoda robilas i czy zostaja blizny?Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam
pszczolkamajawmiami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:54   #4
gym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: kliniki w Szczecinie

hej! tej drugiej kliniki nie znam, wiec nie moge ci powiedziec ktora jest lepsza, mam drobne blizny ale mysle ze takie zawsze zostaja mialam ciecie pod piersia , jestem bardzo zadowolona nie mam porownania z innymi na 'żywo' wiec nie wiem czy mogloby byc jeszcze lepiej, troszke mysle ze lewa piers troszke 'uciekla ' na bok ale to tylko ja to widze. i tak jest pieknie w porownaniu z tym co mialam a raczej nie mialam ;P najwazniejsze jest dla mnie to ze wygladaja bardzo naturalnie ciesze sie ze nie zdecydowałam sie na wieksze o ktorych myslalam ale pan doktor mi odradzil i chwala mu za to
pozdrawiam
gym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 00:00   #5
gym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: kliniki w Szczecinie

aha przypomnialam sobie ze bylam ostatnio na badaniu piersi u mojego ginekologa ktory widzial juz wiele pooperacyjnych piersi i powiedzial ze z tych wszystkich moje naprawde wygladaja bardzo naturalnie i ladnie wiec
gym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.