Jaki żel wybrać? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 14:44   #961
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Jaki żel wybrać?

miałam Brise white creative- żel był ok, na początku byłam nim zachwycona, ale z czasem entuzjazm opadł i nastała rzeczywistośc Żel cholernie drogi- za małą buteleczkę zapłaciłam ok130zł czy jakoś tak a jakość porównywalna do innych, dużo tańszych żeli- więcej już go nie kupię
Poza tym kocham gęściochy, a brisa jest raczej rzadkim żelem.
Nie mniej żelowi nic do zarzucenie nie mam, oprócz tego, że jest po prostu za drogi na warunki przeciętnej Stylistki.
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 09:43   #962
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziekuje za odpowiedzJa mieszkam w UK i tutaj creative jest w porownywalnej cenie do ibd albo ezflow a na creativie w moim miasteczku pracuje wiekszosc salonow.Weroniko a czy ten bialy zel nakladalas na matowa koncowke tipsiora czy na pierwsza warstwe zelu i czy jest on na tyle bialy i gesty ze jedna warstwa french wystarczala do zrobienia bialej koncowki?pozdrawiam)
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:29   #963
karolinaa3005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam.
Chciałabym się zapytać jaki żel na końcówkę polecacie?
Posiadam żel UV ACTIV CLEAR.
Właściwie to nie wiem, który mam wybrać... Żel UV ACTIV FRENCH-ultra biały czy Żel UV ACTIV FRENCH-ultra biały... Nie chcę żeby ten żel był śnieżno biały, lae i także nie chcę żeby był prawie przeźroczysty ... Proszę o pomoc.
karolinaa3005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 19:26   #964
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Jaki żel wybrać?

A co powiecie o żelach Activ?

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

http://www.pbnails.pl/product_info.p...products_id=40

To jest jednofazówka, tak?

Co byście wybrały PB czy SPN?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:24   #965
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
miałam Brise white creative- żel był ok, na początku byłam nim zachwycona, ale z czasem entuzjazm opadł i nastała rzeczywistośc Żel cholernie drogi- za małą buteleczkę zapłaciłam ok130zł czy jakoś tak a jakość porównywalna do innych, dużo tańszych żeli- więcej już go nie kupię
Poza tym kocham gęściochy, a brisa jest raczej rzadkim żelem.
Nie mniej żelowi nic do zarzucenie nie mam, oprócz tego, że jest po prostu za drogi na warunki przeciętnej Stylistki.
Witam! Też pracuję na żelach CND i jestem bardzo zadowolona (skończyłam też szkolenie w tej firmie). Zele Brisa są żelami gęstymi, ten który miałaś pewnie był w pędzelku tak? Jako jedyny jest rzadki ponieważ jest przeznaczony do krótkich paznokci. I kosztuje 96zł. Ale porównując do innych firm to rzeczywiście CND są drogimi żelami..

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Jeżeli chodzi o ACTIV to niestety nic nie mogę powiedzieć.. nie znam tych żeli..
__________________
"Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację."
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:32   #966
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam!
Mam pytanie. Dziś jestem po pierwszym dniu szkolenia metodą żelową i jestem bardzo zadowolona. No ale jest także problem. Na kursie pracuję na żelach Golden Nails, ale one jak dla początkującej stylistki są za drogie. Tzn kurs kosztował 700 zł, a za wyprawkę poniosę taki koszt:
Strong żel UV 30 g 80 zł
żel średniogęsty 30 g 80 zł
Cover żel 15 g 50 zł
French white 15 g 50 zł
Wykańczający wybłyszczacz 45 zł 15 ml
Zaciskarka do tuneli 12 zł
kopytko 18 zł
Primer 20 zł
Pędzelek "4" 25 zł
No i mam wątpliwości po jak wiadomo Pani instruktorka mi powiedziała, że wszystko muszę mieć jednej firmy nawet primer bo się pogryzie i nie będzie trzymało...
A ja nie przewidziałam "aż " takich kosztów!!!
Mam w domu primer, cleaner i inne rzeczy od Dobrej Rady, a teraz co mam wyrzucić?
Co wy na to?
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:14   #967
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jaki żel wybrać?

bzdura
powiem ci szczerze, ze nie pamietam takiej sytuacji abym miala w secie uzyte produkty tej samej firmy.
przykladowo- primer nsi, kam PB, white IBD, clear IBD, gloss DR.. nic sie nie dzieje
i takich mieszanek moge ci wypisac ze sto
jedyny problem darza sie przy akrylu i liqudzie - rzeczywiscie moga sie gryzc

jej zalezy na tym zeby sprzedac jak najwiecej rzeczy - dlatego tak mowi nie sluchaj, nie nie wyrzucaj
i raczej nie pamietam zeby mi sie produkty DR z czyms pogryzly

a juz cleaner.. pfr bzdura
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 19:40   #968
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Acha, a mogłabyś mi napisać np jakie żele powiedzmy od dobrej rady polecałabyś zamiast tego co napisałam? Dodam, że kurs robię dla siebie, a nie po to aby robić klientkom, ewentualnie rodzinie, a obcym powiedzmy za parę lat bo pracuję w innym zawodzie i nie chciałabym przepłacać.
I mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie ja pracuję metodą trójfazową prawda? Do każdej warstwy inny żel był... Tylko, że na każdym pudełku jest napisane , że żel jednofazowy.... Także sama nie rozumiem...
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:55   #969
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki żel wybrać?

dziwne,zasada jest prosta jezeli na opakowaniu jest napisane ze jest to zel jednofazowy to jest to zel jednofazowy a wiec pracuje sie jednym zelem ewentualnie mozna po koncowym opracowaniu pazurka zamiast jednofazowego zelu uzyc tzw.finishing zelu czyli zelu nablyszczajacego jesli chcesz uzyskac mocny polysk na pazurku.Sztynka dopytaj na szkoleniu,ja niestety nie znam tej firmy wiec nie pomoge
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:00   #970
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziękuję A to jutro się zapytam . Ale na bank na średnio gęstym tak miałam napisane i w sklepie na necie jest dokładnie to samo. Ale to tylko żel, którym pokrywałam kamuflaż i frencz. Ogólnie pracuje się świetnie na tej firmie, ale dla siebie samej nie potrzebuję, aż takich drogich żeli. Więc nadaj czekam na podpowiedzi co do sklepu Dobrej Rady na zamianę z tymi żelami
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:11   #971
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja osobiscie uzywal glownie IBD, PB, NSI.. to nie sa wybitnie drogie zele..
ale sa to zele z wyzszej polki
mowie o zelach kupionych tylko dla siebie i uzywanych tylko dla mnie
w salonie pracowalam na innych zelkach

musisz sama wyprobowac, bo kazdy ma swoje ulubione produkty.. jeden christrio inny cnd..

nie jestem w stanie wymienic takiego must have z kazdej firmy, bo jest tego zwyczajnie za duzo..
poczytaj na forum o kazdej firmie (watki sa praktycznie o wszystkim)
o dobrej radzie jest osobny wielki watek glownie o zelach i wybieraj -to zakupy to najwieksza frajda


co do tego zelu.. nie mam pojecia jak to mozliwe - jednofazowka, to jednofazowka. nie wymaga primera ani glossa (sa wyjatki=>dwufazowka)..
bo rozumiem, ze napis jednofazowy jest na kazdym zelu - podkladowym, budujacym etc taaak?
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 20:21   #972
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Na podkładowym nic nie ma , on jest taki mega gęsty i fajny i właśnie nie wiem jaki u DR by mi go zastąpił... Na szkielet z podkładu kładłam kamuflaż i frencz, potem właśnie ten feralny z napisem jednofazowy średnio gęsty i u DR jest podobny o odcieniu, że tak powiem "fioletowatym" potem już opracowywałam elegancko i nabłyszczałam.
Może ja nie pracuję na trójfazowej? He he he nie no ale jutro na pewno się dowiem.
Poniżej link do żelu z którym mam problem żeby go zamienić na inny

http://www.golden-nails.pl/index.php...rdzo-gesty-15g
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 22:07   #973
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Na podkładowym nic nie ma , on jest taki mega gęsty i fajny i właśnie nie wiem jaki u DR by mi go zastąpił... Na szkielet z podkładu kładłam kamuflaż i frencz, potem właśnie ten feralny z napisem jednofazowy średnio gęsty i u DR jest podobny o odcieniu, że tak powiem "fioletowatym" potem już opracowywałam elegancko i nabłyszczałam.
Może ja nie pracuję na trójfazowej? He he he nie no ale jutro na pewno się dowiem.
Poniżej link do żelu z którym mam problem żeby go zamienić na inny

http://www.golden-nails.pl/index.php...rdzo-gesty-15g
........
zamiennikiem będzie Klar budujący-Violet... 25zł/15ml<ten w białym słoiczku...jest bardzo gęsty
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:35   #974
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki żel wybrać?

zel jednofazowy to taki zel ktorym jestesmy w stanie ulepic pazurka bez zadnych dodatkowych zeli tj podkladowego,budujacego czy glosa ale jesli chcemy by pazurek mial polysk na wysokim poziomie troszke wiekszym niz po pokryciu go ostatna warstwa zelku wtedy mozemy pokryc go glosem ale nie jest to zobowiazujace poniewaz ostatnia warstwa jednofazowki tez zapewni nam polyskja uwielbiam jednofazowy zel christrio clear i nie kryje go juz zadnym glosem a wiec jednym zelkiem "robie" cala robote
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:54   #975
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
zamiennikiem będzie Klar budujący-Violet... 25zł/15ml<ten w białym słoiczku...jest bardzo gęsty

Dziękuję za podpowiedź właśnie o to mi chodziło
Szkoda, że jeszcze nie skończyłam szkoły bo bym złożyła u Ciebie podanie o pracę (fryzjerka)
Już wiem o co chodzi z tym żelem jednofazowym jednak tak można go połozyć na drugą warstwę bez problemu
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:28   #976
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
A co powiecie o żelach Activ?

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

http://www.pbnails.pl/product_info.p...products_id=40

To jest jednofazówka, tak?

Co byście wybrały PB czy SPN?
Magali nie polecam activ ..jak dal mnie katastrofa ... hmm choc co prawda ja je zakupilam jakies 2 lata tamu, raz sprobowalam może teraz są lepsze i powiem szczerze ze strasznie kruche , bialy do bani ... tez kruchy pękał mi pod lampą uv,to nawet nie była biel moim zdaniem porownujac z IBD extreme ... żele activ nadal leżą pod łóżkiem moim i szkoda tej kasy ... pojemniki tak szczelne że wszystko sie wylalo , popekal mi słoiczek juz przy pierwszym uzyciu ... ogolnie to nie slyszalam dobrej opini o activ ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:48   #977
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź właśnie o to mi chodziło
Szkoda, że jeszcze nie skończyłam szkoły bo bym złożyła u Ciebie podanie o pracę (fryzjerka)
Już wiem o co chodzi z tym żelem jednofazowym jednak tak można go połozyć na drugą warstwę bez problemu
.....
szkoda,szkoda... deficyt dobrych fryzjerek na rynku
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 09:04   #978
Gosiaanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki żel UV?

a czy żele belarte i diamond cosmetics są dobre ?? i które wolicie ??
Gosiaanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:09   #979
betibeti7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 5
Send a message via Skype™ to betibeti7610
Dot.: Jaki żel wybrać?

witam Wszystkie Kobietki mam ptanko: jesli pracuje na zelu jednowasowym (clear) BELARTE a mam zel kamuflujacy z NAJL PRODUCT, to czy musze uzywac bonder (mam zakupiony) z najl product jako podklad czy jednak ten jednofazowy z belarte wystarczy?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

no i mam jeszcze jedno pytanko: konczy mi sie zel clear i w zasadzie na gwalt musze zamawiac, najlepiej jakis gesciejszy i jedofazowy, samopoziomujacy... chcialabym wyprubowac inna firme. wiele sie naczytalam o roznych firmach tu na forum i mam mentlik w glowie. czesto uzywacie skrotow o ktorych nie mam pojecia np. spn, ibd, pb. BLAGAM Dziewczyny poradzcie mi jakis dobry produkt i nie musi byc najtanszy. niedlugo otwieram salonik w miescie i nie chce stracic nowych klijentek, ktore stwierdza ze zel jest do niczego... z gory dziekuje za podpowiedzi
__________________
betibeti
betibeti7610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 18:19   #980
ewa1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witaj, ja osobiście używam od 5 lat zele EM-Nail-Design kupuję w sklepie internetowym na www.em-nail-design.com firma jest dobra żele u moich klientek trzymają się po 5-6 tyg. często mają fajne promocje , także polecam. zawsze używam primer pod żel zwiększa przyczepność.
ewa1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:31   #981
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Na podkładowym nic nie ma , on jest taki mega gęsty i fajny i właśnie nie wiem jaki u DR by mi go zastąpił... Na szkielet z podkładu kładłam kamuflaż i frencz, potem właśnie ten feralny z napisem jednofazowy średnio gęsty i u DR jest podobny o odcieniu, że tak powiem "fioletowatym" potem już opracowywałam elegancko i nabłyszczałam.
Może ja nie pracuję na trójfazowej? He he he nie no ale jutro na pewno się dowiem.
Poniżej link do żelu z którym mam problem żeby go zamienić na inny

http://www.golden-nails.pl/index.php...rdzo-gesty-15g

jak ja lubię takie "firmy"
przeczytajcie dokładnie: opis tego żelu: BEZKWASOWY
a na etykiecie jak byk stoi : acrylic acid


super

jak dla mnie to podobny żel do naszego superbudujacego

Edytowane przez dobrarada
Czas edycji: 2010-03-13 o 18:33
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:56   #982
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez betibeti7610 Pokaż wiadomość
witam Wszystkie Kobietki mam ptanko: jesli pracuje na zelu jednowasowym (clear) BELARTE a mam zel kamuflujacy z NAJL PRODUCT, to czy musze uzywac bonder (mam zakupiony) z najl product jako podklad czy jednak ten jednofazowy z belarte wystarczy?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

no i mam jeszcze jedno pytanko: konczy mi sie zel clear i w zasadzie na gwalt musze zamawiac, najlepiej jakis gesciejszy i jedofazowy, samopoziomujacy... chcialabym wyprubowac inna firme. wiele sie naczytalam o roznych firmach tu na forum i mam mentlik w glowie. czesto uzywacie skrotow o ktorych nie mam pojecia np. spn, ibd, pb. BLAGAM Dziewczyny poradzcie mi jakis dobry produkt i nie musi byc najtanszy. niedlugo otwieram salonik w miescie i nie chce stracic nowych klijentek, ktore stwierdza ze zel jest do niczego... z gory dziekuje za podpowiedzi
Ogólnie jak chcesz użyć jednofazówki to robisz tak. Primer dalej jednofazówka cieniutko i wtedy kamuflaż. Nie ma różncy jakiej firmy jest kamuflaż. To jest kolorówka a te bez problemu możemy łaczyć z innymi firmami.
Co do drugiego pytania. to Spn to firma żeli, Ibd również, a Pb to skrót od firmy Perfekt Beauty. Każda z tych firm jest bardzo dobra. Przy czym ja jestem oddana bardziej Ibd i Pb Polecam z czystym sumieniem nie będzie żadnych reklamacji

A co do jednofazowek to raczej są rzadsze od budujących. Ibd i Pb mają fajne budulce ale Dobrarada ma violet jednofazowy i z tego co dziewczyny piszą jest dość gęsty i fajny.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!

Edytowane przez Vanessita
Czas edycji: 2010-03-13 o 21:59
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:49   #983
betibeti7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 5
Send a message via Skype™ to betibeti7610
Dot.: Jaki żel wybrać?

dziekuje Dziewczyny za rady
__________________
betibeti
betibeti7610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 06:43   #984
Szymka25_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze żele :)

Cytat:
Napisane przez femme_banale Pokaż wiadomość
zgadzam sie calkowicie z tym co napisala monika...


ostatnio mialam takie dwie klientki - kolezanki, przyszly razem.
mialy paznokcie zelowe zrobione przez inna dziewczyne, juz z wielkim odrostem, chcialy je sciagnac i nalozyc zel na dlugie juz swoje paznokcie naturalne...
od progu zaczely narzekac na te dziewczyne, ktora im zrobila paznokcie, ze:
"to tak dlugo trwalo", "jaka ona byla perfekcjonistka (ironicznie)", "ze same najchetniej by je sobie przedluzyly" - ech, krew sie we mnie zagotowala.
zaczelam im tlumaczyc, ze aby dobrze przedluzyc paznokcie czas jest niezbedny, to nie jest praca na pol godzinki (chcociaz dla nich to i pewnie pol godzinki byloby za dlugo...), ze to dobrze, ze ta dziewczyna chciala byc perfekcjonistka - rzeczywiscie, paznokcie mimo dlugiego juz odrostu byly wykonane bardzo starannie, nie odpryskiwaly itp.
mysle, ze najlepiej by bylo, zeby rzeczywiscie - te wszystkie narzekajace, a to na czas, ze za dlugo, a to na cene, ze za drogo - zrobilyby sobie same pazury i wtedy na pewno przekonalyby sie ile by im to zajelo i jak dlugo by sie trzymalo...
ech...
też miałam takie dziewczyny robiąc paznokcie ciągle zerkała na zegark i wzdychała że tak długo, ja nerwy że pospiesza mnie a w pośpiechu to wiecie co można zrobić .masakra dlatego od tej pory każdą informuje że to potrwa takie zakładanie.
Szymka25_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 22:22   #985
kasia909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze żele :)

Witam serdecznie, co sądzicie o żelu: Beauty Vital?
kasia909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:57   #986
Asioolek09
Przyczajenie
 
Avatar Asioolek09
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze żele :)

Obecnie pracuję na żelach Neonail, ale nie jestem z nich zadowolona. Są rzadkie.. Myślałam nad IBD, Sun flower, ale już nie wiem jaką firmę wybrać?? Może mi coś doradzicie??
Asioolek09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:46   #987
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Najlepsze żele :)

A ja mam takie pytanie a propos zelu ogolnie. Jaka jest roznica miedzy zelem jednofazowym a trojfazowym?
jakby gdzies to pytanie bylo to nie kzyczcie na mnie, bo przyznam szczerze, ze nie chcialo mi sie szukac:P ostatecznie dowiem sie na kursie, ale jakos mi tak do glowy przyszlo to pytanie
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2010-03-24 o 18:52
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:08   #988
agniecha123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel wybrać?

dziewczyny gdzie kupujecie żele firmy CND Brisa gel, wiem że są dobre ale nie wiem jak je dostać??
agniecha123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:16   #989
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Najlepsze żele :)

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie a propos zelu ogolnie. Jaka jest roznica miedzy zelem jednofazowym a trojfazowym?
jakby gdzies to pytanie bylo to nie kzyczcie na mnie, bo przyznam szczerze, ze nie chcialo mi sie szukac:P ostatecznie dowiem sie na kursie, ale jakos mi tak do glowy przyszlo to pytanie
Pod jednofazowy dajesz primer.
W trzyfazowym sys. dajsz bonder potem budujący i nablyszczający. Jednofazówki nie musisz nabłyszczać jak nie chcesz bo zawsze jakiś połysk ma
a i jedn.f. sa raczej rzadsze...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 21:31   #990
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Najlepsze żele :)

dziekuje Venessita
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.